Utrecht, geboren te Nieuw en St. Joosland. Chr. G e r c f. Kerk Beroepen te Zwijndrecht, ds A.Grup- pen te .Vlissingen Geref. Gem. Bedankt voorliet beroep naar Vlaar- dingen door ds. M. Hofman te Krabben- dijke. ONDERWIJS. Aan mej. J. Af, Berger is eervol ont slag verleend als tijdelijk onderwijzeres aan de openbare school C te Goes zulks in verband met de benoeming van den heer L. Elsbach als onderwijzer aan die school. Leeraren naar I n d i Naar Aneta meldt, heeft de Indische regeering den minister van koloniën ver zocht. vóór het begin van het nieuwe schooljaar 12 leeraren in de moderne lalen uit te zenden ten behoeve van het onderwijs op de hoogere burger scholen in Indië. LANDBOUW. Nederland naar de Amerik. Plantenteutoonstelling De Nederlandsche Bond van Planten- handeiaren heeft besloten, op de ten toonstelling le Philadelphia een beeld te geven van de Nederlandsche kweeke- rijen, op een wijze, zooals tot dusver nog nooit geschiedde Een collectie ter waar de van circa f 100.000 zal worden uitge zonden, indien allhans do daarvoor noo- dige ontheffingen op de invoerbepalln- gen zuilen worden verkregen. (Tel.) Zecuwsche T u i n b o u w. „De Tuinderij'", het officieel orgaan van het centraal Bureau van de Vei lingen in Nederland, heeft een Zeeuwsch nummer uitgegeven. Het brengt o.a. ar tikels over den tuinbouw in Zeclaüd, de fruitteelt op Z Beveland, de groente teelt op Walcheren, de fruitteelt in Z. Vlaanderen en rond Zierikzee, de bollen en zaadteelt in Westelijk Schouwen, uienteelt en uienhandel, het veilingswe zen in Zeeland, Zeeland's Proeftuin, en het systeem van aanplant in den Zeeuw- schen boomgaard. Een afzonderlijk, bijblad bevat foto's ter toelichting dezer opstellen, en bevat meedeelingen over de kruisbessenteelt, het sorteeren en verpakken van fruit, en de plantenziektenbestrijding in ons fe west. RECHTZAKEN. Bij Ivon. besluit zijn herbenoemd lot kantonrechter-plaatsvervanger in het kanton Oostburg de heer G, J. Beijer- le en in het kanton T h o 1 e n de heer A. F. Hanssens. Het gerechtshof te 's-Gravenhag(e deed uitspraak in de zaak tegen die» chauffeur J. N. M. S. uit 's-Hertogean hosch, die door de Haagsche rechtbank tot 1 maand hechtenis was veroordeeld wegens het veroorzaken van de bekende aanrijding bij de Boschbrug te Den Haag op 8 December 1921, waarbij een .meisje, op een fiets gezeten, in het water geraakte en verdronk. Het Hof heeft dit vonnis bevestigd. De rechtbank te Almelo heeft W. v. d. S., 43 jaar, propagandist van de S. D. A. P. en lid der Tweede Kamer, wonende le Almelo, wegens beleediging van den burgemeester van Q-iethoorn in een artikel in „Het Volk", veroordeeld lot f20 boete söbs 5 dagen hechtenis. Melkvervalsching. Het Amsterdamsche gerechtshof be handelde in hooger beroep de zaak te gen den Oó-jarigen landbouwer uit Die- men, die wegens melkvervalsching door den Amsterdamschen politierechter ver oordeeld was tot drie maanden gevange nisstraf. Beklaagde had voor den politierechter volledig bekend, dat hij een groot per centage water bij de melk voegde, wel ke hij leverde aan een slijter te Diemen. Thans ontkende hij echter. Niet hij, maar zijn 15-jarige zoon had water bij de melk gedaan, zonder cjat hij hiervan afwist. Hij had alleen een klein beetje, spoelwater ïn de bussen gedaan. De zoon ter terechtzitting aanwezig, en als getuige a decharge gehoord, er kende dit. Hij wias het geweest die water bij 'de melk deed, zonder dat zijn vader het wist. De president vond het wel vreemd, dat de zoon op eigen houtje dje melk ging vervalschen. De advocaat-generaal meende in zijn requisitor dat er alle redenen waren om aan te nemen, dat de verklaringen van bekl.'s zoon valsch waren. Was deze getuige 16 jaar geweest zoodat hij on der eede had gestaan, spr. had| stellig vervolging wegens meineed ingesteld, Spr. vond het vonnis in eerste instan tie zeer juist en vroeg bevestiging ervan. LEGER EN VLOOT. Bij Kon. besluit zijn benoemd bij het wapen der artillerie, tot kapitein bij het reg. kustartillerie, de eerste luils W. F. H. Zegers en D. de Leeuw, onder scheidenlijk van hel wapen op nonacti- vitcit en van het reg. kustartillerie. Met 21 November is luit. ter zee 2e kl. II, D. Lindner, hoofd der pyrotech- nischc werkplaats op 's Rijks werf te Willemsoord, gesteld ter beschikking en is met deze functie belast luit ter zeei 2e kl. F. H. Vermeulen. De „Avondpostverneemt dat het in de bedoeling ligt het 15e regiment infanterie van Dclït over te plaatsen naar Nijmegen, aangezien daar twee kazernes in goeden toestand verkceren, doch on bewoond zijn Hr. Ms. kruiser „Java" is Dinsdag avond om 10 uur de Golf van Suez uit gestoomd. Aan boord is alles wel. ï.SVKLERSWEZEN, POST £N TELEGRAFIE. Bij de Tweede Kamer is een wets ontwerp ingediend, houdende verklaring wan het algemeen nut der onteigening ten behoeve van het maken van een Ios- en laadplaats en van een wisselplaats te Draaibrug. Sedert geruimen tijd al beslaat bij de Stoomtram Maatschap pij BreskensMaldegem behoefte aan 'een gocderenemplacemenl voor ont vangst, opslag en laden van beetwortelen bij -Draaibrug in de gemeente Aarden burg. Voor de uitvoering van de des betreffende werken is toepassing van de Onteigeningswet noodig Na de inwerkingtreding van het ge-1 wijzigde Internationale Telegraafregle- ment op 1 November 1926, zal het toe gestaan zijn, het adres van een telegram te doen beslaan uit den naam van den geadresseerde, zijn telefoonnummer en plaats van bestemming. De bed rij fsleiding P. T. en T. Van betrouwbare zijde wordt aan de „N. Crt."4 medegedeeld, dat het voorne men bestaat, binnenkort toch nog tot het instellen van een directorium van het bedrijf van Post, Telegr. en Telief. over te gaan. Overwogen wordt om deze regeling bij Kon. besluit vast te stellen. Het Veer bij Moerdijk. Hel propagandacomité voor wegenver betering heeft in een schrjjven aan de pers nog eens gewezen op het belang van verbetering der rivierovergangen van Holland naar het Zuiden, naar Brabant, Zeeland, België en verder. Deze weg is berucht om zijn verkeersobstakels. Bij de eene Maasbrug te Botterdam is er groote kans dat men een drie kwartier oponthoud heeft door het openstaan der brug. Bij Zwijndrecht is 'fioponthoudmin der. Een veel erger verkeersbelemmering is echter het veer aan den Moerdijk over het Hollandsch Diep. Een groot bezwaar is, dat de veerpont maar eens in het uur vaart. Wie even te laat komt, moet een vol uur wachten, voordat hij kan worden overgezet. Een ander bezwaar tegen de exploitatie is, dat de veerponten niet groot genoeg zijn en ongeschikt voor het zware verkeer. Wagens van vijf ton, zooals verhuiswa gens, mogen er niet op, hetgeen veel last en ongerief veroorzaakt. Het kon beter zijn; in het buitenland heeft men veren, die voortreffelijk werken. Waarom hier niet? <Die vraag klemt te meer, omdat ook dit veer, evenals de Dordtsche veren, die meer dan een ton gouds winst per jaar opleveren, in den laatsten tijd, ten gevolge van het reusachtig toegenomen automobielverkeer, een „melkkoe" eerste klasse geworden is. Dat kan o.a. al blij ken uit de geheimzinnigheid, die betracht wordt ten opzichte van de ontvangsten, waarvan vroeger de cijfers geregeld be kend gemaakt werden, maar waarvan de bekendmaking plotseling is gestaakt. Wanneer deze ontvangsten maar be steed werden aan den veerdienst, zou er heel wat verbeterd kunnen worden, en in het belang van het verkeer ware het zdker beter, als er desnoods noigj geld bij de exploitatie moest, indien men dan maar een goede communicatie kreeg, doordat er, zooals nu, aan verdiend wordt, maar de verbinding treurig blijft. Een gewenschte en noodige verbetering zou zijn, als er grootere veerbooten in dienst werden gesteld, het getal vaarten vermeerderd werd, en als de opritten zoo veranderd werden, dat de wagens ineens door, recht de pont konden op en afrijden. Er zijn indertijd plannen ge maakt om het veer te verbeteren, door de veerhavenyes uit te diepen, waardoor dan een rechte oprit verkregen zou kun nen worden, maar later heeft men, zoo- als het met goede voornemens wel meer gaat, er niets meer van gehoord, en zoo blijft een ttfoestand bestendigd, die be paald onvoldoende is. Het groote oponthoud, dat het verkeer hier ondervindt, heeft voorts nog dil na- deelige gevolg, dat men in de Zuidelijke provinciën terecht klaagt, dat de commu nicatie met Holland zóó belemmerd is en zooveel tijdverlies gecTt, dat de bewoners der Zuidelijke gewesten daardoor op België zijn aangewezen en gedwongen worden, hun inkoopen over de grens te gaan doen. In Antwerpen ziet men meer auto's met de Brabantsche provincielet- ter N dan in^ Dordt of Rotterdam. Het moest anders zijn, en als er een behoor lijke verbinding was, zou het ook anders zijn. Er blijkt hieruit weer eens duidelijk, welk een economisch belang met het be- slaan van goede verkeerswegen gemoeid.' is. Een emslige grief tegen het Moer- dijkschc veer is nog, dat na half-negen 's avonds de pont niet meer afvaart. De laatste pont vaart om 8 uur van Moor- dijk en om 8.30 van Wiliemsdorp (zomer dienst een uur later). Nederlandseh fabrikaat. Naar de ,,'s Hert. Crt." verneemt, heeft de Minister van Waterstaat besloten onze nationale industrie te steunen door pro paganda te maken voor liet Nederland sche fabrikaat. Er zulten, evenals in Engeland, bij de posterijen stempels worden ingevoerd met het opschrift „Gebruikt bij voorkeur; het Nederlandsch fabrikaat IIe t „House of Orange" te N c w-Y o r k. Blijkens het maandverslag van de Ne- derlnndsch-Amerikaansche K v. K., le verde de voorbereidingen, om tot de stichting vau het „House of Orange" te New-York te geraken, in de afgeloo- pen maand weder positieve resultaten op, zoodat met reden verwacht mag worden, dat dit voor de Hollandsche belangen zoo nuttige centrum tot stand zal komen. De Kamer mocht van verschillende zijden, waaronder van de Nederl. Spoor wegen, de Maatschappij Zee land" en de A.N.V.V., toezeggingen ver krijgen tot medewerking en "tot vestiging van kantoren van Nederlandsche fir ma's en organisaties in dit 'gebouw VERSCHILLENDE BERICHTEN. Men schrijft aan de N. R. Crl. De deken van Roosendaal heeft be paald, dat er voortaan op de R. R. be graafplaats te Roosendaal geen andere grafmonumenten mogen worden ge plaatst dan die waarvan vooraf de tee- kening is goedgekeurd. Dit besluit is ge nomen naar aanleiding van het feit. dat er enkele monumenten zijn geplaatst die niet in overeenstemming worden geacht met de sfeer van een kerkhof. Het zijn" moderne grafzuilen van kubistisch-futu- ristische constructie. Dinsdagnacht is wederom ingebro ken in een villa te Bloemendaal, nu bij den heer G. S. de C., aan den Rijper- weg. De dieven hebben zich "toegang verschaft door het indrukken van een spiegelruit aan de achterzijde van het huis. Zij zijn waarschijnlijk gestoord door de dienstbode, die juist thuiskwam. Alles is overhoop gehaald. Er wordt slechts weinig vermist, o. a. alleen een gouden horloge. Dinsdagavand zijn door de politie van Apeldoorn op heeterdaad betrapt op diefstal met braak in een kiosk aam de Loolaan een tweetal jongelingen v W. en K„ die beiden voorzien waren van verschillende inbrekerswerktuigen en. zich reeds in het bezit hadden ge steld van eenige tientallen reepen cho colade. In de kiosk hadden zij zich reeds te goed gedaan aan allerlei biscuits. Zij bekenden bij hun verhoor zich een paar weken geleden eveneens door braak toegang te hebben verschaft in een kiosk aan den Arnhemschenweg. De beide jeugdige daders, resp 17 en 16 jaar, en kinderen van achtenswaardige ouders, bleken te veel detectieven-ro- mans le hebben gelezen en onder den invioed daarvan te hebben gehandeld De milicien B. V. van Oudenwede (Fr.) afkomstig en in garnizoen te Gorcum, kreeg een wondje aan de hand, en is daarna aan bloedvergiftiging overleden. Terwijl Zondagavond de vrouw van den aibeider B. v. d. B. kl Vemde al leen thuis was, kwam er iemand binnen in gele jas, met de pet over de ooreu, die g|eld eischte. Toen de vrouw zeide hel niet te hebben, dreigde hij het jonge kind te zullen medenemen, waarop vrouw v. d, B. hem f 110 ter hand stelde. De marecliaussée's, bij wien aangifte ge daan werd. hebben de zaak in onderzoek. (Prov. Ov. Ct.) Te Ulft is het zoontje van den heer B., in botsing met een wielrijder, doordat hij achteruit liep, komen Je vallen. Hij was een oogenblik onwel, maar nadal hij korten tijd te bed had gelegen, gevoel de hij zich weer geheel in orde. Na nog zijn avondeten gebruikt te hebben, ging hij naar bed, waarna hij moest braken. De toestand verergerde, zoodat 's nachts de dokter werd ontboden, die het ergste vreesde Zonder weer tot bewustzijn te zijn gekomen, is het 11-jarig knaapje overleden. (Geld.) Een oplichter in grooten stijl, wiens naam niet genoemd wordt, oefent te Lon den zijn praktijken uit. Hij zocht geld voor mijnen, spoorwegen, en electrici- jeitsbedrijven in Spanje en wist dat te vinden ook. De man leefde op grooten voel, hield in de duurste hotels verblijf en liet zijn lievelingsgerechten speciaal per vliegtuig van Parijs naar Londen brengen. Het Spaansche gezantschap heeft ech ter officieel legen den man gewaar schuwd. De Londensche rechter heeft een merkwaardige zaak te behandelen ge had. Een gewezen vlieger van de Im perial Airways eischte van die maat schappij schadevergoeding, omdat hij ont slagen was wegens dronkenschap in dienstbetrekking. Alvorens van /Amster dam naar Croydon te vliegen, had de vlieger in een café te Amsterdam drie of vier glazen bier en twee glazen jenever gedronken. De heer Bertram, vertegen woordiger van de firma' in Nederland, had hem verboden de reis te ondfer- nemen. De vlieger had dat echter toch gedaan en was behouden te Croydon aangekomen. Hij had zich daarop on- middelijk naar een arts begeven, die hem een attest uitreikte vsn volkomen nuch terheid. Na een uitgebreid verhoor, voorname lijk over de vraag of een normaal mensch gfeenoemde kwantiteit aan drank kan verdragen zonder dronken te worden, werd de behandeling verdaagd TTeleg. i Iemand te Burton-on-Trenl streek een lucifer af tegen een trampaal, waar op onmiddellijk een ontploffing weer klonk en hel bovenstuk van dejuial voor zijn voeten neerviel. Bij onderzoek bleek, dat een electrische draad contact ge maakt had, waardoor een gaspijp doprge- smolten was en het .gas in den trampaal was gevloeid. Dat gas was door het af strijken van de lucifer ontploft. Terzelf- dertijd streek in een naburig huis een kind een lucifer af in de buurt van een gaskachel. Ook hier volgde een ontplof fing, waardoor de ruiten van hethuis sprongen. Het kind kwam met den schrik vrij. Binnenkort zal den reizenden Ame rikanen. die toch reeds zooveel comfort in de treinen voor lange afstanden ge nieten, nog een serie nieuwe genoegens worden verschaft. Is in bijna alle treinen der groote lijnen een leeszaal aanwezig, op de lijn LouisvilleNashville worden nu een bad zaal en een bureau voor radio-post in gevoerd. Andere in te voeren nieuwigheden zijn de salons de coiffure, manicure en pedicure. Zelfs schoen- en kleerma kers zullen aanwezig zijn om dringende „operaties" uit te voeren. Tenslotte zal de radio den reizigers in slaat stellen om lezingen, muziek en politieke debatten te volgen. DRONKEN AUTOBUSBESTUURDERS. In de gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad van Noordwijkcr- hout heeft de heer Van Noort gezegd dat er toestanden heerschen bij den autobus- dienst Katwijk—IJmuiden, waarlegen krachtig dient te worden opgekomen. Meermalen komt het voor dal de be stuurders in dronken toestand de auto bussen besturen, wal tengevolge heeft dat er soms woest wordt gereden en de aujtobussen slingerend over «den weg gaan. Nog Zaterdag is daaraocw in dei gemeente iemand aangereden. Een passagier uit Noord wijk is onderweg maar uitgestapt, omdat hij zijn leven in de bus niet langer veilig achtte. De heer Oostveen bevestigde dit. Ook spr. is het bekend, dat er in de autobus sen van deze onderneming schandelijke dingen gebeuren, vooral wanneer de pas mei behouden teelt te IJmuiden binnen gevallen visschers worden vervoerd. Er wordt dan in de autobussen flink getrae- teerd en de chauffeurs worden daarbij niet vergeten. Spr. vond dat aan dit on verantwoordelijk gedoe een eind behoor de te komen. De burgemeester zegde een nauwge zet onderzoek toe. (N. R. Crt.) INBRAAK. Er is ingebroken bij R. D. J. Kresel- bach op den Steiger te Rotterdam. Mo gelijk hebben de daders zich door een van de nabij gelegen huizen toegang lol het dak verschaft en zijn ze vervolgens door een zolderraam binnen gekomen. Gestolen zijn er een heel paflij tje meest wasrdeloozc bankbiljetten, als 350.000 roode markbiljetten, eenige biljetten van 100.000 mark en eeiiige van 20 millioen mark, 135.000 Oostenrijksehe kronen, een millioen Sowjetroebel en een biljet van 1000 Poolsche marken. "Verder zijn nog gestolen briljanten oorknoppen in platina broches met diamanten, horloges, arm banden, hals- en horlogekettingen enz. Als verdacht schuldig aan deze in braak te zijn, zijn aangehouden A. D„ J. L. M. en W. S„ zich noemende koop lieden, EEN AMOKMAKER. Een Maleisch passagier uit Kuala Lum pur heeft amok gemaakt aan boord van het stoomschip ,33®ng", dat zich op weg bevond van Singapore naar Penang. Met een mes doodde hij den kapitein, Mac Donald, een Chineeschen kok en een sto ker en verwondde 10 menschen, van wel ke er 5 aan hun wonden overleden. Het schip keerde naar de haven terug, waar de politie den amokmaker, die weigerde zich over te geven, neerschoot. Ingezonden Stukken. IIET BURGERGASTHUIS TE AARDENBURG. Mijnheer de Redacteur, Naar aanleiding van het ingezonden stuk van den heer G. Ph. Wyffels regent van het Burger Gasthuis te Aardenburg, verzoeken wij U beleefd eenige plaaits- ruimte. In de eerste plaats willen wij naar voren brengen, dat wij niet van plan zijn door kranten-geschrijf de belangen van onze instelling te bespreken en in geen geval in discussie treden met een mederegent. Zoo iets hoort thuis op een vergadering. Hel heeft er allen schijn of de heer Wijffels, die paso p2 2 O c t o b e r j 1. door het 11. K. Armbestuur tot regent is benoemd, en dus qbsoluut nog geen kijk heeft op het werk onzer instelliug den regenteutitel eukel heeft aangegre pen om meer kracht te kunnen bijzetten a«n de misleidende en opruiende voor stellingen, die hij van ons financieel be heer geeft. Zijn voorstelling van de conferentie met doktoren getuigt er b.v. van, dal de heer Wijffels er op uit is, op te hitsen tegen zijn mederegenten. Als hij dan beslist het behandelde in de besloten vergadering in de krant Nvil brengen, hij het dan tenminste volledig doen. en laat hij zich eerst op de hoogte stellen. Tot lied en i s d e n regent W. ij 1- fels nóg niet op onze zalen ge- wee s t, en loch weet hij nu al le zeggen dat hel R. K Oostburgsche gesticht be ter is. De heer Wijffels werpt zich op als een organisator, zoowel op medisch als financieel gebied. Wet het eerste be treft, is hij absoluut onbevoegd evenals wij allen, en hebben wij ons neer te leg gen hij onze medische adviseurs; en wat hel financieel beheer betreft, meenen wij dat de heer Wijffels ook wel eenige re serve in acht mag nemen, als men be denkt, de overbekende redenen waarom hij is moeten uittreden als Ontvanger- Griffier van den kleinen Boom Polder. Onze verplegingsdienst is geheel inge richt op de wijze, zooals Ged. Staten de ze hebben aangegeven, na rijpelijk over leg, in een conferentie, gehouden in Jan. 1922. We noemen het nog al eigendun kelijk. als een regent, die nog geen achl dagen in functie is, die van het Gasthuis niets anders weet, dan hetgeen hij als gemeente-ambtenaar (de heer Wijffels is gemeente-ontvanger) op het Raadhuis heeft opgevangen, thans reeds met zulke ingrijpende veranderingen durft aanko men. Wjj danken U. M. de R. voor de ver leende ruimte; verder gaan wij niet op het geschrijf in. Tn de vergaderingen zul len "wij gaarne onzen Collega van ant woord dienen. De overige regenten van het Burger Gasthuis. BEVOLKING. Gedurende de tweed,e helft der maand October zijn te GOES I ngeko men: A. A. Boel, timmerman van Tilburglif Oostsingel 52; N. Kraak, autobusdienst- ondernemer ,Kloetinge, Beestenmarkt 14; L. H. Weekers, klerk Reg. en Domeinen, Vlissingeu, Rimmelandplein 2; W. Tee- kema. off. Leger des Heils1, Schiedam, Lange Vorststraat 31; A. I. Lamain, bak kersknecht. Wemeldinge, Opril Groote Markt 4; A. Mulder, paardenknecht^ Ganzepoorlstraat 12; J. Lohmann, cou peur, Ankum (D.), Wilhelminastraat 16. Vertrokken: H. Hijma, winkelbediende naar Arn hem, Hommelsehe weg 247; A. J. Quak- kelaar, verpleegster, Loosduin en; J. G. Zuur, schrijver, Zevenbergen, St. Joseph- plein C 51: L. E. Roest .telefoniste^ Vlissingen, v. d. Manderestraat 6; A. M. Driessen, stoffeerder, Rotterdam, Meer- dervoortstraat 27; E. J. Verwer, hotel houdster. Bergen (N.H.); A. M. J. Bijl hout, liefdezuster, Maastricht, St. Serv. klooster; M. L. Dreve, rijksklerk, IJssel- monde, B 56; F. van Raalte, slagers knecht, Hattem A 329; J. G, Zwartepoor- te, machinist groote vaart, Rotterdam, J„ v. Vuchtstr. 13a; L. B. Israël huishoud ster, Waarde. BURGERLIJKE STAND. Ivoudekerke. Ondertrouwd' J. C. Lindcnberg j.m. 27 j. en P, S. Bekkers j.d. 25 j.;*F. Gel dof j.m. 22 j. leb (T- van Keulen jxh 19 j'.; J. Wijkhuijs j.m. 21 j. en E. Houmes jjd. 20 j. Getrouwd: H. van Dort j.m. 40 j. en C. Janse wede 44 j. Overleden: M. de Witte wede, G. Bras ser 38 j. G«oe s. Ondertrouwd Wi. v. d. "Sandt, j.m. 28 jaar en H. E. Hindriks j.d. '27 jaar. C. Louisse, j.m. 24 j. en J. v. Dalen, j.d. 24 jaar. Bevallen: W .J. Lintvelt geb. Geldof z. W. II. J. Gunst, geb. de Buck, dl Overleden J. M. Kamp, ongehuwd, 33 jaar. BEKENDMAKING. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend: dat bij hun be sluit van heden aan P. Wijtenburg te Middelburg en zijne rechtverkrijgende voorwaardelijk vergunning is verleend tot uitbreiding van zijn reparatie werk plaats in perceel, kadastraal bekend ge meente Middelburg in sectie D no. 2824 plaatselijk gemerkt wijk' C no. 19 gelegen aan de Lange Noordstraat, alhier. Middelburg, 3 Nov. 1925. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electrische Drrkkerij G. W. den Boer, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6