■cj*»— BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 30 Oct. ^Slotkoers) 6 pet. Nedorl. 1923 102%; 6 pet. Ncdl 1922 105%; 5 pet. Nederl. 1918 1Q1; 4% pet. Nederl. 1917 98 zeven zestiende; 2% pet. Nederl. W. Schuld 62»/j!; 3 pet. do. Oblig 75; 3 pet. do. Certif. 73Vs. Cert. Ned. Iland. Mij. 142»/»; Aandt Ned. Ind. Haudelsb. 139%110, AandL Kol. Bank 172»/»173i/2; Kon Peir. A. 388—390; Geeons. Holl. lG3y*—164J/t'; Cult Mij. Vorstenlanden „151%—152»/i Handelsv. Amsterd. 567—571, Javasche Cultuur 315—318%; Aand. Deli Maatsch. 413—418; Amsterd. Rubber 370%- 3731/2. Ned. A me rik. vaart 6 21/4Ned. Scheep vaartunie 156V*i Kon. Holl. Lloyd 42; Kon. Ned. ISoomb. Mij 75%76%Aaud. Paketvaart 1871/2- Gouda A. 9; Philips A. 405s/g; Jurgeus A. 127V2—129. Anaconda 91%95; Steels 127; Sou thern Railway 114; Union Pacific 143»/s 1 43% Common Marine 10»/»; Prefered do. 30 vijftien zestiende, Maxwell Gr. C. v. A. 6 vijftien zestiende; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 17]/». Prol. 4 pet. Russen: Obi. 1880 3; Consols 4%; Hope 3Vg. Markt sluit zoowat prijshoudend. Wisselkoersen: Londen 12.04s/a; Berlijn 59.16; Parijs 10.44; Brussel 1127; DoIL Cable 2.48%'. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door hel Koninklijk Ned. Met. Instiluul te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 30 Oct. Hoogste barometerstand 774.3 te Jan Mayeu. Laagste barometerstand: 741.0 te Blacksod. Verwachting van den avond van 30 tot den avond van 31 OcL: Matige Oostelijke tot Zuidelijke wind. nevelig lot lichtbewolkt, waarschijnlijk droog weer met nachtvorst, iets zachter overdag. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 53 gr.. 12 uur 60 gr.„ 3 uur 60 grl Bovendien heeft het geen prettigen in druk gemaakt, dat, terwijl de Fransche inwoners van Damascus vóór hel bom bardement naar een gebarricadeerde stelling waren overgebracht, de andere buitenlanders geen keunis hadden ge kregen van het komende bombardement. De schuld wordt algemeen geschoven op generaal Serail, die zoo gauw tot het paardenmiddel van de beschieting is overgegaan. Het schijnt de tactloosheid in persoon le zijn, wat hij niet alleen thans in Syrië, maar ook tijdens den oorlog, en door zijn ruw en heflig op treden in Griekenland heeft getoond. Thans had veel kwaad bloed gezet dat hij geweigerd had een vertegenwoordiger der Drusen te ontvangen, en dat hij lijken der opstandelingen in het openbaar heeft laten tooncn. De generaal schijnt ietwat te lijden aan „Kriegskoffer", en door dit optreden veel van de Fransche zaak te hebben bedorven. Vandaar dan ook, dal op zijn terugkeer wordt aangedrongen door iedereen. De moeilijkheid schijnt echter, dat hij door Herriot geprotegeerd wordt, die de nieu we regeering ook te vriend moet hou den. De beschieting van Damascus is een kwestie van de muis met den langpn staart! BEKNOPTE HEDEDEELINGEN. Uit België. Mac Donald is van Berlijn thans naar Brussel vertrokken en daar aan gekomen Zaterdagavond zou hij ook Ant werpen bezoeken. Op last van den minister van fi nanciën heeft de juslitie gisteren een invax gedaan in Llovds and National Pro vincial Foreign Bank, Anlwerpsche fi liaal der groote Londcnsche Bank, wel ke verdacht wordt van sterke frankspe- culaties. Verschillende boeken zijn in beslag genomen. Dit ingrijpen, dal een begin schijnt van een krachtige regeeringsactïe tegen de geldspeculaties, bracht groole opschudding teweeg in de financieele wereld. Uit Frankrijk De Volkenbondsraad heeft een com missie benoemd, welke een onderzoek naar de verantwoordelijkheid voor het Grieksch-Bulgaarsche conflict zal in stellen. Uil Engeland. Het herstelwerk aan de St Pauls Kathedraal te Londen gaat gestadig voort en de vorderingen z"ijn in de vertegen woordigende commissie uiteengezet. Het .fonds waaruit de herstclkosten worden "betaald, beflraagT meer dan een kwart mïïlioen pond sterling en was bijeenge bracht door de oproepen in de bladen. De minister van landbouw Wood is benoemd tot opvolger van lord Reading, gis ouderkoning van Britsch India 'Hit Italië Te Rome is bij de viering van het fascistisch feest uiet heel veel animo geweest. Uit Marokko Volgens de bladen zullen Frank rijk en Spanje, overeenkomstig de be palingen hunner overeenkomst, die ten doel heeft de bewaking van de Marok- kaansche kust te versterken en de smok kelarij van contrabande tegen te gaan, binnenkort een Spaansch-Fransch blok- kadekantoor instellen. Uil Egypte Bij koninklijk besluit is verordend, dat alle politieke organisaties binnen een maand een verklaring' moeten afleg gen betreffende baar hoofdkwartier en ledental. Bij niet opvolging van dit de creet, is de ministerraad gemachtigd be doelde organisaties te ontbinden Iedere organisatie, die staatsgevaarlijk wordt geacht, kan eveneens worden ont bonden. Het koninklijk besluit somt ten slotte de gevallen op, waarin boete of gevangenisstraffen kunnen worden op gelegd. Uit China Een correspondent le Hankou vau bet Sovjetnieuwsbureau vernam van Woe-pei-foe, dal diens militaire actie uitsluitend gericht is tegen Tsjang-tso- Lin. Uit Br. Indië Ernstige onlusten hadden plaats tusschen Hindoes en Mohammedanen te Sholapur. Tijdens een processie van Hin does deden gewapende Mohammedanen een aanval. Een hevig gevecht volgde, waaraan de politie een einde moest ma ken. Twee personen werden gedood en 10 gewond. KERKNIEUWS. Geref. Kerk. Bedankt voor het beroep naar Middel burg, door ds. H. S. Bouma. te Leeuwar den. ONDERWLÏS. Te Waarde heeft Donderdag de lieer M. van Weelc, hoofd der schooft! aldaar, de lessen aan een tuinbouwcur- sus aangevangen. RECHTZAKEN. Voor de rechtbank te 's-Hertogen- bosch heeft terecht gestaan A. J. B si garenmaker te Eindhoven. Op de kermis te Valkenswaard had hij om een vrouw- ruzie gekregen met H. R., uit Aalst, die hem een slag had gegeven, 's Nachts wachtte hij R. voor een café op en viel hem met een mes aan toen hij pas seerde. R., werd zooi ernstig gewond, dat hij een pa'ar dagen Tater aan ïle ge volgen overfeed. Het O. M. pischte tggen beid. die ongunstig bekend staat en rqeds viermaal veroordeeld is, waarvan eens tot 3 jaar. wegens mishandeling met doo- delijk gevolg, 4 jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. De verdediger pleitte clementie met het oog op de vrouw van bekl. en zijn 7 kinderen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Vliegtochten. De Ivon. Luchtvaart-Maatschappij heeft het plan, het volgende jaar van. ver schillende plaatsen uit goedkoope vlieg tochten met luxc-verkecrstoestellen le or ganiseer en. Ind. Stoomvaartlijnen. Tjerimai, 28 Oct. v. Batavia n. Roller- dam. Prins der Nederlanden, 27 Oct. v. Southampton, Amsterdam u. Batavia. Jan Pictersz. Coen, 26 Oct. v Sabang, Amsterdam u. Batavia. Krakalau, 27 Oct. v. Padang 11. Am sterdam. Rindjani, 28 Oct. v.m'. 7 tu(, v. Marseille, Rotterdam 11. Batavia. Tapanoeli, p. 28 Oct. Suez, Rotterdam n. Batavia. Madioen. 28 Oct. te .Amsterdam, Rot terdam n. Batavia. Djambi, 29 Oct. v Belawan, Batavia n. Rotterdam. Bintang, 27 Oct. v. Belawan, Amster dam n. Java. Patria, p. 28 Oct. Perim, Batavia n. Rotterdarb. Simaloer, 29 Oct. v. Genua, Amster dam n. Batavia. Singkep, 29 Oct. v. Gibraltar, Batavia n. Amsterdam, Soemba, 29 Oct v. Alexandrië, Am sterdam n Batavia. Tambora, 28 Oct. van Colombo, Roller- dam n Batavia. Stentor, p. 29 Ocl. Perim, Batavia n, Amsterdam. Ternate, p. 28 Oct. Perim, Batavia n Rotterdam. Jan van Nassau. 29 Oct. v. Amsterdam n. W.-Indië, Kangean, 27 Oct v. Singapore. Bata via n. Rotterdam. Gorontalo, p. 28 Oct. Perim. Batavia, n. Rotterdam. Karimata, 29 Oct. te Marseille, Ba tavia n. "Amsterdam. Kawi, p. 29 Oct. v. rat. 2 u. Fiuislcrre, Batavia n. Rotterdam. Kedoe. 28 Oct. v. Barcelona, Batavia n. Rotterdam. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Maasdam, 28 Oct. n.m. v. Bilbao. Rot terdam n. New Orleans. Spa&rndam, 27 Oct. v. Havana, Rot terdam n. New Orleans. A Leerdam, 28 .Oct. v. New-Orleans n. Rotterdam. Maasdam. 28 Oct. v. Santander, Roller- dam n. New-Orleans. NAGEKOMEN BERICHTEN. DE ZAAK-MUIJLWIJK (Vervolg van Laatste Ber.) Nadat nog opnieuw dr. Meursing ge hoord is, wordt gehoord als getuige zekere Slap, die in 1925 bij Muijlwijk in dienst was. Deze deelt mede, dat hij in Oct. 1915 op een morgen in de bewuste garage komend, zag, dat er 's nachts gewerkt was. Er moest toen zand in de garage gebracht zijn. Muijlwijk had dien morgen de vingers in verband, wat deze ontdekte. Hij had zijn vingers tus schen de schuifdeuren gekneld Hedenmiddag werd door den officier van justitie legen Muijlwijk een gev.straf geëischt van 20 jaar. EINDE STAKING. Omtrent de staking bij de Firma Smit Jr. te Rotterdam kan gemeld worden, dat de arbeiders hedenmorgen het werk heb ben hervat. DE ITALIAANSGEEE VLIEGENIER. AANGEKOMEN. Hedenmiddag te één uur zijn de beide Ilaliaansche vliegbooten in het vlieg kamp Schellingwoude te Amsterdam aan gekomen. Beide vliegtuigen daalden zeer vlot en zijn aan de boeien gemeerd De vliegersdie na een reis vol tegen spoed ongeveer 24 uur later in de hoofd stad arriveerden dan in het voornemen lag, waren namens de Ned. Marine be groet door den luit-vliegenier 2e klasse Adriaanse. De vliegenier verklaarde zich zeer voldaan over de ontvangen hulp in ons land. BEURSO'VERZICHT. AMSTERDAM. 30 Oct. 3 uur Op de Amsterdamsche beurs werd door de rubberwaarde opnieuw de bo ventoon gevoerd. Uit de berichten die er op wijze, dat in het Stefenson schema geen wijziging zou worden gebracht en dat het uilvoerpercenlage van rubber voor de Brilsche rubber produceereudb landen per 1 Nov. dus met 10 pot. zal zal worden verhoogd tot 85 pet. van den standaardopbrengsl, riepen een vaste stem ming te voorschijn zoodat opnieuw moer dere koersverbeteringan vielen waar te nemen. Veel ging om in Vico, die meerderpi procenten opliepen. Tabakken kalm en weinig veranderd. Zenembah werd ex div. genoteerd. Suiker gunstig, naar aanleiding van de verdere rijzing der Cubasuikerprijzen. II. V. A. flink avance. Prol. 4 pcL LAATSTE BERICHTEN. DE ZAAK MUIJLWIJK. In de zaak-Muijlwijk, die werd uitge steld in verband met geruchten en feilen welke meer licht op de zaak zouden kun nen werpen, werd lieden bij den aanvang der zitting omtrent deze geruchten, niets meer meegedeeld. .De president, mr. Eekhout, stelt wel den belcl. weer eenige vragen. Hij vroeg o.a. ..Houdt u vol, dat toen u Busch bij de keel greep, geroepen hebt: jij, ellendeling, wou je mijn vrouw nog meer verdriet aandoen?" Bekl. bevestigt dit. De president las toen voor wat bekl.'s vrouw in de zitting met gesloten deuren heeft verklaard, n.l. dat Busch, die wel eens bij bekl thuis kwam, haar nooit lastig heeft gevallen. Hij vroeg nooit om geld en get. noemde liet volstrekt on waar dat Busch haar het leven vergald zou hebben. Bekl. zegt dat 'zijn vrouw dit zoo niet gezegd kan hebben. Daarna wordt als getuige-deskundige gehoord Prof. B. Brouwer, die mede deelt dat Busch in 1913 bij hem in de polikliniek is geweest. De president tol getuige: U weel dat hier door den verdediger een ziekterap port over Busch is overgelegd. Is u be kend dat dit irifcer gedaan wordt, en acht u dit niet in strijd metliet medisch ambtsgeheim? Get Prof. Brouwer zegt In het tijd schrift voor geneeskunde is een crnstiig protest geschreven door dr. H. Pinkhoff die het openbaar maken van het ziekte rapport over Busch een onjuiste daad achtte, van Dr Stumpf, den directeur van het Binnengasthuis. Ik vind het standpunt van Dr. Pinkhoff wel een ex treem standpunt, hoewel ik als medicus wel wal voor dit standpunt voel. De verdediger stelt thans den getuige- deskundige dc vraag of een leek de juiste wijze waarop iemand kan doodgaan zou kunnen beschrijven. De president: De rechtbank lean deze vraag niet toestaan. 'Zij acht dit punt voldoende toegelicht. e De verdediger zegt heftig U weet nog niet eens, wat ik wil vragen? President: De rechtbank weel dit wel. U weel het oordeel van den professor over de manier, waarop Busch is ge storven. De verdediger (met de vuist op de lessenaar slaand) U laat mij niet eens) mijn vraag toelichten. Ik ken hel oor deel reeds van den hoogleeraar, maar ik ■vil ook dat de rechtbank dit weet. De president zegt zeer kalm Dc recht bank acht dit punt afgehandeld. Wenscht U nog een vraag te stellen? De verdediger zegt woedend: Ik wensch een gedocume 111ccrde moti- veering van Uw weigering. De president (altijd nog even kalm). Mijnheer Levie, u kunt acte vragen van de beschikking van de rechtbank De verdediger met luide slem Ik acht 't van veel belang, dat prof. Brouwer een antwoord geeft op mijn vraag Staat u dit niet toe? Dan acht ik uw ondier- zoek volmaakt eenzijdig tegen beklaagde. De president zegt: Ik schors de zil tig opdat de beklaagde, pardon ik vergis me. den verdediger tot bedaren kan ko men. De zitting wordt daarop geschorst, en de rechtbank begeeft zich in de raad kamer Inlusschen schreeuwt de verde diger allerlei sterke uitdrukkingen uit. Na ruim een kwartier in de raadka mer te zijn geweest, heropent de pre sident de' zitting, en deeft den verdedi ger, mr. Levie mede. dat deze zich reeds eenige malen heeft schuldig ge maakt aan overtreding van het artikel van hel reglement, bepalend o. a., dat ingeval een advocaat voor de rechtbank zich oneerbiedig gedraagt, hij gewaar schuwd of geschorst kan worden. Wan neer pleiter zich weer vergeet, of zich onbetamelijk tegen spr. uitlaat, zal spr. de rechtbank voorstellen hem voor on- bepaalden tijd in zijn bediening van advocaat te schorsen. De verdediger vraagt of hij acte krijgt dat de president 't niet noodig vond hem een vraag aan prof. Brouwer te laten s'lellen. De president; Dit is reeds geschied. Hel incident is hiermede gesloten. De zitting duurt voort. ZEDENMISDRIJF. Te Lemmer zijn gearresteerd en op last van den burgemeester van Lem- sterland gevankelijk naar Leeuwarden overgebracht om ter beschikking van den officier van juslitie te worden gesteld, de twee gebroeders R, oud 18 en 20 jaar uit Leeuwarden. Zij worden ver dacht van zedenmisdrijf. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 30 Oct 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren Londen 12.04% (12.04%). "Berlijn 59.16 (59.18). Parijs 10.44% (10.45). Brussel 11 27 (11.28). Zwitserland 47.92»/» (47.92%). Weenen 35.05 (35.05). Kopenhagen 61.90 (61.90). Stockholm 66.55 (66.55). Oslo 50.70 (50.80). New-York 2.48% (2.48%). CAILLAUX. PARIJS, 30 Oct. V. D. Caillaux liaeft tegengesproken, dal hij een agres sieve houding legen de nieuwe regeering zal aannemen. HET GRIEKSCH-BULGAARSCHE CONFLICT. SOFIA, 30 Oct. V. D. Volgens een orficieele mededeeling heeft 't Hrieksch- Bulgaarsche conflict 30 slachtoffers ge- eischt, w.o. vrouwen en kinderen. De Grieksche troepen hebben thans het Bulgaarsche grondgebied geheel ont ruimd. De gemengde militaire commis sie is aan de grens gearriveerd, teneinde een onderzoek in te stellen naar do oorzaken van het èonflict. GEEN NOBELPRIJS VOOR GENEESKUNDE. Het Comité voor de Nobelprijzen to Stockholm heeft Donderdag besloten, meldt de „Telg.", den Nobelprijs voor Geneeskunde dit jaar niet toe le kennen. LEGER EN VLOOT. Hr. Ms. mijnenlegger „Hydra" is gisterenmorgen, na de noodige voorzie ningen op 's rijks werf te Hellevoet- sluis te hebben ondergaan, naar haar station Vlissingen teruggekeerd. Met ingang van 1 Dec. a.s. is be noemd lot commandant van het reg. grenadiers, de luitenant kolonel J. P. J. Verberne, thans commandant van het 15e reg. inf. Aneta meldt: Kapiteins G. J. A. van Eek, ex-divisiec-ommandanl der mare^ chaussee, in garnizoen te Semarang en L. A. Snell, in garnizoen te Magalang, zijn met spoed naar Atjeli overgeplaatst. De militaire gymnastiek- en sportschool. Naar het „U. D." verneemt, zal de mi litaire gymnastiek- en sportschool te Utrecht i n den loop van het volgende jaar, als maatregel van bezuiniging, wor-> den opgeheven. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Terwijl de heer B. van Dordrecht te Zwijndrecht liep le wandelen, werd hij plotseling door twee groote honden aangevallen en tegen den grond gesmo ten. Een dier honden beet hem daarna zoodanig in zijn dijbeen, dat hij zich noodzakelijk moest laten verbinden Een onderzoek wordt Ingesteld. Te New York werd Üezer dagen, een dame overreden door een jongen op een fiets. Een dokter die vlak bij de plek van het onheil woonde, snelde zyn woning) uit en verleende als medicus zijn diensten aan de omvergereden dame, Toen hij' daarna den ruwen rijder een standje maakte, grepen de vrienden van deze, partij voor hun makker, en vicleii vijf tien in getal a®n op den dokter. Zij waren gewapend met baseball-knotsen,cn sloegen den dokter een paar gaten in het hoofd en een paar ribben stuk. HET S.S. „ANDIJIC" IN NOOD Het draadlooze station te Valentia Is land heeft Donderdag een bericht opge vangen van het Nederlandsche s.s. „in dijk", van de Holland—Amerika Lijn, welk schip 19 dezer van New York naar Rotterdam vertrokken is, meldend, dat het in nood was. Het schip bevond zich toen op 47o 42' N.B. en 30o Wi.L'. in den Atlantischen Oceaan. De directie van de Holland—Ameri ka Lijn deelt mede, dat volgens ecu door haar ontvangen bericht het Amerikaan- sche s.s. „American Merchant" op weg was naar de opgegeven positie en Don derdagavond 8 u '30 m bij de „Andijk" hóópte te arriveeren. Een later bericht meldde nog dal het s.s. „Rotterdam", van de Holland—Ameri ka Lijn, in de nabijheid van de „.Andijk" is. Het schip heeft een defect aan het stuurtoestel. Er is een stoomschip naar toe om hulp te verleenen. NOODLANDING VAN EEN ITALIAANSCH WATERVLIEGTUIG. Donderdag werden in het watervlieg kamp Schollingwoude twee Italiaansche vliegtuigen uit Kopenhagen verwacht, z.g. 'zeeverkenners van het tweedekker-type, bemand met vier officieren van de Ita liaansche luchtstrijdkrachten, een ver slaggever van de „Popular Italia" en 3 mechaniciens Deze beide vliegbooten ondernemen een groote Europeesche rondvlucht. Te circa kwart over vier kwam van het water vliegkamp De Mok bericht dat een der vliegbooten, waarin zich o.m. de leider van den tocht bevond, aldaar was aangekomen. Het andere vliegtuig evenwel ontbrak. De comman dant van het aangekomen toestel ver klaarde, dat bij na Harlingen niets meer van het hem vergezellende vliegtuig ge zien had. Er werd een onderzoek ingesteld en als resultaat werd heden het volgende gemeld Het vermiste vliegtuig had gisteren middag omstreeks half vier nabij Ame land wegens een motordefect een nood landing moeten maken. Het was daarop door de sleepboot „Waddenzee" van het eiland Ameland in den loop van den avond naar het eiland gesleept, waar het tegen half vijf aankwam. Daar werd de vliegboot gerepareerd, en hedenmorgen te lcwart voor 8 werd de tocht voort gezet Omstreeks dien zelfden tijd waren van het vliegkamp De Mok drie Nederland sche watervliegtuigen vertrokken om de vermiste vliegboot op te sporen. Zij kwamen haar spoedig tegen, en keerden met haar naar De Mok terug. Even voor het bereiken van het vlieg kamp De Mok moest het Italiaansch vliegtuig weer een noodlanding doen. Een motorboot van het vliegkamp is on middellijk met technisch personeel naar het gedaalde vliegtuig vertrokken, en zal de vliegboot ter reparatie naar liet vlieg kamp Dc Mok slepen. Na reparatie zullen de beide Italiaan sche vliegbooten in den loop van den dag naar het vliegkamp Schellingwoude te Amsterdam vertrekken. AFLOOP VERKOOPJNGEN. Notaris W. Hioolen heeft Donder dag in het openbaar verkocht in „Mercu- rlus" Perceel 1. Een Huis en Erf aan de Bree te Middelburg, E 186, groot 1 are 33 centiaren. Uit de hand verkocht. Perceel 2. Een Huis en Erf, aan den Molenberg te Middelburg, IC 87a, groot 40 centiaren. ICooper J. C. Meijboom, Middelburg voor f 975. Perceel 3. Een Iluis en Erf, aan den Peruiinghoeksingel te Middelburg, L 38, groot 27 centiaren Kooper G. van. Sluijs te Middelburg voor f 500. Perceel 4. Een Huis met Werkplaats en Erf, op den Hoek van de Koningstraat en den Zuidsingel te Middelburg, groot een are 18 centiaren. ICooper L. Passenier, te Berooskerke voor f 3303. Donderdag had ten overstaan, van Notaris Kram van ICapelle, te Wemel- d i n g e de publieke verkooping plaats van een woonhuis met tuin en erf, groot 1 A 39 c.A. van "het Burgerlijk Armbe stuur aldaar en bewoond door den heer C. Paauwc. Kooper werd de heer A. op 't Hof voor f1250, vermeerderd met de gewone onkosten. MARKTBERICHTEN Zier i leze e, 29 Oct. Tarwe f 12.75 11.00, Bruine boonen 13.0016.25, Schokkers 16.00, Lijnzaad 17.0018.00. Aardappelen Eigenheimers 2.50. bon te 2.75—2.80, blauwe 2.75—2.80 per 70 IC.G.. Uien (groote 1.75—1.85, Uien (kleine) 2.50—2.75 per 50 'IC.G. Boter 1.20—1.27 p. 5 H.G. ICipeieren 12.20— 12.00 per 100 st. Aanvoer 2000 stuks.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2