FE8IUETII. 8 U VOEGSEL VAN DE Woensdag 21 Oct. 1S25 no. 248. BINNENLAND. DE MEE HE WAT ERWEGEN IN LIMBURG. Nu hel Koninklijk bezoek aan Limburg zoo nauw in verband staat met de ver betering der waterwegen in deze pro vincie den eersten dag een onthulling van een gedenksteen in den eersten stuw in de Maas bij Lhino (tea Z. van Roer mond), en morgen. Donderdag, het ste ken van de eerste spa in den gjrond dopr Prinses Juliana, voor hel aan te Icgjgen Juliana-kanaal - is er aanlei ding eens kort saam te vallen, wat op dal gebied in Limburg gebeurt, speciaal met het doel de kolenmijnen in Z. Lim burg een afvoerweg te water te geven, maar tevens om een waterverbinding te verschaffen naar de verwachte industrie gebieden in de omgeving van Maastricht, en ook naar het industrie-district van Luik. Zooals (meu weet is de bochtigie, meestal te ondiepe^ en 's winters weer veel te wilde Maas niet bruikbaar voor d© scheepvaart. Voor de eerste, in 1912 ingediende plannen lot kanalisatie, is ge tracht overeenstemming te krijgen met België, dal immers voor een groot deel den linkeroever van de Limburgsche Maas bezit. Dat is niet gelukt. Maar inmiddels zijn wij toen reeds he- gpnnen met kanalisatie op óns gebied do or hel aanbrengen van een vijftal stu wen in de Maas voor dat deel waafil beide oevers Nedcrlaudsch zijn, n.l. tus- schen Maasbracht en Grave, ten einde dat riviergedeelte bruikbaar te maken voor schepen van 2000 ton. Een dier stu wen is die te Linne, waar de gedenk steen is onthuld Tegelijkertijd is begonnen met het gra ven van een kanaal, dat van Mook af de Maas in verbinding brengt met de Waal, bij Nijmegen; en met een tweede Kanaal dat de Maas bij Wessem (tegen over Maasbracht) in verbinding brengt met de Zuid Willemsvaart by Neder- weerd. De vaart over het Belgische gedeelte van de Z. Willemsvaart zal dan dus kunnen worden vermeden Maar het voornaamste plan is dat van Zuid Limburg, in 1921 aangenomen, bet zgn. Juliana-kanaal. Dat betreft: a. een kanaal van Maasbracht tot Bom, met groote overlaadhaven bij laatstgenoemde plaats voor den per trein uit de mijn velden aan te voeren steen kool; b. een doortrekking van dat kanaal vau Born haar Borgharen, even beneden Maasbracht aan de Maas; c. de bevaarbaarmaking van de Maas van Borgharen lot St. Pieter, en ver binding daarvan met het kanaal Luik- Maastricht. Men vermijdt daardoor de bezwaren van het kanaliseeren van het parallel- loopend deel der Maas, die bovendien daar slechts óón Nedcrlandschen oever heeft, terwijl dit kanaal geheel door ons gebied loopt, evenals het stukje Maas van Borgharen tot St. Pieter, dat men wil kanaliseeren. In /lit Juliana-kanaal komen vier slui zen. Tiet is berekend voor schepen van 2000 ton. Thans is men reeds iftig mei een voonoopige overlaadhavq# bij Maas bracht in afwachting va/ die te Born; de verbindingssluis te St/Pieteren een sluis bij Borgliazen. Dal men ook in het /gebied »an Luik belangstelling heeft /oor dezi Neder- landsche plannen, blijkt wel ut bet de zer dagen vermeMo bericly dat een groep industrieelen uit hel laid van Luik het plan heeft opgeval, zelf het initiatief te nemen tot de bevaarba/making van het kanaal Luik—Maastri<p voor sche pen van 600 ton en mecy DE «FIS6ENOOTE. Roman nil het Fransch van GUY CHANTEPLEURE. Geautoriseerde vertaling van W. H. C. 42.) Welnu, ik ben er niel alleen heel blij mee, ik ben er ook heel trots op „mevrouw Kerjean" te heeten Opnieuw glimlachte Kerjean, maar dit maal verhelderden zijn lieve gezicht en zijn goede oogen heelemaal. En hij zei „kleine vrijster!" en kuste mijn hand, die ik hem had gegeven. Zal je nu niet langer uit je humeur zijn? Neen, Phyleke. En zal je net evenveel van me houden als vroeger? Natuurlijk. Plotseling had ik geen lust meer om te lachen en op een heel anderen toon want ik was bedroefd zei ik: Kerjean, je moet veel van me hou denvan me houden, zooals ik ben. En ook hij antwoorddp op anderen toon Je weet wel dat je oude Kerjean van je houdt, zooals je bent.... en onge twijfeld omdat je zoo bent, omdat jij nu eenmaal jij bent... Als hij niet veel vent je hield.... en zelfs een beetje meer dan J1E KAMER OVER HET NIEUWE KAIÉF' In hel thans versoenen afdeeli ngsver- slag der Tweede temer met de alge- meene besehouwji/eji over de begroo- ling gaf liet opb/den van hel nieuwe kabinet aanleidUg lot beschouwingen van verschilleDjén aard. Verscheiden .eden waren vau oordeel, dat dit oplrepn door den uitslag der verkiezingen Jiel wordt gemotivcei-d Im mers. over /on koers, waanin-zich het vorige kabjiet, overal sedert het optre den van jfeer Colijn, als Minister van Financiën. heeft bewogen, hebben de kiezers op den eersten Juli e©n geend- zans onduidelijk vonnis geveld. De be haalde meerderheid kan geenszins als een meerderheid voor de coalitie wor den beschouwd. Onder de kiezers, die voor de drie rechtsche partijen stemden, zijn er <ji"i zenden in liet bijzonder omjjbr de Roomsch-Ratholiieken en de Christe- lijk-Historischen, die van de samenwer king dier partijen in de coalitie een af keer liebben. Gewezen werd op de vele punten, an meeni ngsverschil bij de partijen rechts. De vraag, of een andere combinatie •an partijen mogelijk was geweest, die een broederen en beteren grondslagvoor (een Regeering had kunnen opleveren, küBï, naar de meening der hier kan het •oord zijnde leden niet ontkennend wor den beantwoord, zoodanig dit niet met der daad is onderzocht. Een meerderheid gevormd door de Roomsch-Katholieken met de sociaal-de mocraten en de vrijzinnig-democraten, zou i n deze Kamer over 61 stemmen kunnen beschikken, en derhalve sterk genoeg zijn om zich te handhaven, ook indien eenige leden van de R. K. partij zich by sommige gelegenheden van haar mochten afscheiden. Achtten de hier aan het woord zijnde leden op de boven ontwikkelde gron den het optreden van een Kabinet uil de rechtsche coalitie een waagstuk, dat dit Kabinet is opgetreden onder leiding van den heer Colijn, achtten zij een politieke roekeloosheid. Diens optreden als kabi netsformateur is geenszins als een con sequentie van den verkiezingsstrijd te beschouwen. Integendeel, de uitspraak van de stembus was in elk opzicht voor den heer Colijn ongunstig. Zelfs on der de anti-revolutionnaire kiezers was de ingenomenheid met zijn beleid verró van algemeen. Bovenstaande beschouwingen werden door andere leden weersproken. In dp eerste plaats brachten zij fiulde aan het afgetreden kabinet voor alles^wat het tol stand heeft gebracht. Naar hun meening was er van een min of meer sterke neiging van dë kie zers om in een andere richting te gaan, niets gebleken. Weliswaar is het aan tal zetels van de rechterzijde gedaald, maar wanneer men in aanmerking neemt, dat het kabinet-Ruijs de Beeren- brouck een ongewoon langen zittings duur heeft gehad en tal van noodzake lijke bezuinigingsmaatregelen heeft moe ten nemen, die in vele kringen uiteraard ontevredenheid hebben veroorzaakt, dan komt men tot de slotsom, dat de stem busuitslag voor de rechterzijde verras send gunstig is geweest. Van een ver oordeeling van de financieele politiek, zooals deze de laatste jaren werd ges. voerd, kan evenmin sprake zijn als van een overheerschend verlangen naar een meer democratisch bewind. Dat een kabinet uit de rechterzijde is opgetreden, achtten deze leden dan ook volkomen constitutioneel. Zij gaven toe. dan andere parlijgroepeeringen mogelijk zijn, maar zoolang deze niet bestaan^ wijst een meerderheid voor de recht sche coalitie deze aan als regoerings- meerderhe id Elke meerderheidscombiuatie eisclit voorts offers vau de deelen. waaruit zij is samengesteld. Al moge misschien in de toekomst de coalitie onmogelijk wor den, voor hel oogenblik is zij de eenig mogelijke combinatie Dit eenmaal aangenomen, kan, zoo be toogden deze leden, de keuze van den heer Colijn geen verwondering baren. Zij juichten deze keuze zeer toe. Voorts wordt in de beschouwingen de financieele toestand behandeld naar aan leiding der nn'IIioenennota. Sommige leden kwamen tot de slot som, dat de gewone uitgaven voor '26' f 1.050.000 Jaooger zijn dan te vorigen jare. In aanmerking nemende dat er een kleine f 7.000.000 aan automatische ver hooging is, blijkt, dal er inderdaad eeni ge besparing heeft plaats gevonden; deze leden betreurden echter, dat de be sparing zoo gering is geweest. Verscheiden andere leden betoogdpn dat uit de cijfers van de millioenennota blijkt,dat de Regeering den financieel©» toestand der vorige jaren veel te ongun stig heeft voorgesteld. Tegenover de verschillende 1 testrij ders werd het financieele beleid der Regeering door verscheidene leden ver dedigd. Reeds aanstonds kwamen zij op tegen het verwijt, dat de Minister van Financiën in vorige jaren den financiee- l'en toestand veel te ongunstig heeft voorgesteld. Uit het feit van gezondheid mag niel worden afgeleid dat de patient niel ziek is geweest. Ook de tegenwoor dige toestand is noch te ongunstig, noch te gunstig voorgesteld. De sluitende be grooting is geenszins in hoofdzaak door nieuwe belastingen verkregen. Ook be langrijke bezurningen zijn tot stand ge komen. Verscheidene leden hadden bezwaar legen algeheele afschaffing van de Ver dedigingsbelasting II. Naar huin meening behooren de ruime middelen van het leeningsfonds veeleer te worden aan-/ gewend voor een versnelde aflossing van de oorlogsschuideu. Het argument dat verlichting van de lasten op de groote vermogens en inkomens noodzakelijk is om de kapitaalvorming te bevorderen, achtten deze leden niel klemmend, om- dal de kapitaalvorming door de verbete ring van het bedrijfsleven weer in vol len gang js. Andere leden juichten de voorgeno men afschaffing van de Verdedigingsbe- lasling II warm toe, omdat inderdaad daarvoor de luist tol kapitaalvorming bij de burgers zal worden aangewakkerd heigeen van blijvend belang is. Intusschen waren er leden, die zich met deze opheffing wel konden ver eenigen, maar toch niet als een onver mengd voordeel beschouwden. Immers het bedrag van 26ty2 millioen, dat men daardoor minder zal heffen, legt de Slaat thans geheel op. werkweek door beperk» vergumungen f der overwerk- Uit Stad en Provincie. Van de afzonderlijk besproken on derwerpen zij nog gemeld: dal verscheidene leden bezwaar hac. den legen opheffing van het Departe ment van Marine; dat naar hel oordeel van verscheidene leden de begrootingen van Oorlog en Marine niel getuigen van een krachtige bezuinigingspoliliek dat verscheidene leden het bedrag van drie millioen voor salaris verbetering veel te laag achtten, terwijl „andere"' zich met de voornemens der regeering goed konden vereenigen; dal er door verscheidene, leden werd aangedrongen op betere werkloosheids-, zorg, en op herstel van de 48-urig© Uit Middelburg Het onlangs geplaatste bericht be treffende de op 30 October plaats heb bende verloting van de op de jongste Nijverheidstentoonslelling aangekochte artikelen, w. o. het fraaie Queen Anne ameublement heeft lol een misverstand aanleiding gegeven en daarom willen wij thans nog eeus mededeelen dal liet hoogste verkochte of nog voor genoem den datum te verkoopen nummer zal zijn 7000, zoodal alle prijzen beneden dit nummer zullen vallen Daar eerst sprake was van verkoop van 20.000 loten, is de kans, een der mooie prijzen machtig te worden, zeer verhoogd. Bij de wederverkoopers. zijnde Chocolate rie Moderne van den heer Hoogesteger, Lange Noordslraat. hel sigarenmagazijn van den heer Kraat. Vlasmarkt en in het Schuttershof, zijn nog loten beneden 7000 verkrijgbaar. I11 de étalage en de daarachter liggende loonkamers van de firma BeJ- derok en van Roo alhier is tot en met volgende week Donderdag, een ten toonstelling ingericht door de N.V, Het Perzisch Tapijthuis voorheen E. Perez te Amsterdam en Rotterdam. Een mooie kleurrijke collectie vloer-, tafel-, divan- en kapstokkleeden, loopers, kussens enz. en dat van de goedkoopste tot de fijnste soorten toe. Wij merkten er op in Bockara, Kacha en Beloudjistan Die groote schat aan artikelen voor liet aanlcleeden van woningen, maakt een be zoek aan deze tentoonstelling tot een genot voor de oogen X uil Vli ssi nge n I11 het Pro-v. Blad is opgenomen liet beslu.il van Ged. Stalen van Zeeland van 17 Juli, inzake een bezwaarschrift, namens G. D., stuurman bij de Rotler- damsche Lloyd ingediend! tegen diens aanslag over de jaren 1922-'23, 1923- '24 en 1924-'25 in den H. O. te Vissin gen. Inzake de beide eerste jaren werd- iet bezwaarschrift te laat ingezonden en verklaren Ged. Staten het bezwaar schrift voor dat deel niet ontvankelijk. Betreffende hef -aar 1924-'25 over wegen Ged. Staten, daL D. wel was in geschreven in het bevolkingsregister te Vlissingen, maar dat dit op zich zelf nog geen bewijs oplevert, dat hij daar ook zijn hoofdverblijf had, te meer waar B. en W. mededeelden, dat Dl bij zijn ver blijf i n Nederland korteren of langere» tijd in de gemeente heeft vertoefd. Hieruit blijkt, dal de niet-aanwezigheid in diL geval als de normale toestand wondt beschouwd, hetgeen aannemelijk is bij iemand, die als reclamant, een be trekking bekleedt, voor welker behoor lijke vervuiling hij zich aan boord van een van Rotterdam uit naar buiten Euro pa gelegen gewesten varend schip be hoort te bevinden en dus aan boord zijn hoofdverblijf is, en als zou men dan- aannemen, dat reclamant in de haven plaats zijn hoofdverblijf heeft, dan is dit toch nooit Vlissingen, waar de schepen van de Lloyd naar Ged. Staten uit eigen wetenschap bekend is, nimmer in de uitoefening van hun gewonen dienst komen of vertrekken. Ged. meenen dan, ook. dat de aanslag 1924-'25 ten on rechte is opgelegd en behoort te worden vernieiigd. verbonden blijven, hetgeen het beste ge schiedt door hen begunstigers te maken. Zoo spoedig mogelijk wordt een corres pondentschap ingesteld, welks tuak met veel van die van een vroeger afdeelings- bestuur verschilt De vergadering be sloot mede te deelen. dat tegen hel be gunstiger worden bezwaar bestaat en het antwoord af te wachten. x Uit Th o le n. Zondagavond is onder S t. M a a r- t e n s d ij k het 12-jarig dochtertje van J K, door een onvoorzichtig wielrijder uit Scherpenisse, zoodanig aangereden, 'dat het meisje een hersenschudding be kwam. Toen J. L. P., wonende te Scher penisse, 's avonds van SI. Maartens dijk Ie voet huiswaarts keerde, werd hij door een fietser zoodanig aangereden te gen zijn rechterbeen, dat hij niet loopen Icon en moest hij doop een ontboden auto thuis gebracht worden, waar ge neeskundige hulp werd ingeroepen Thans gaat liet met P bevredigend, doch zal hij een paar weken niet in slaat zijn te werken. 1 Uit Zeeuwseb-Vlaanderen O D. Door Ged. Staten is aan den heer P. van Cadzand te Neuzen eervol ont slag verleend als lid der commissie van aanslag voor de inkomstenbelasting, standplaats Neuzen. (Voor verder Stad en Provincie zie men hel Hoofdblad). veel, Phyleke, dacht je dan dat hij, om je te onttrekken aan een leven, waaron der, om jou, zijn vriendschap leed, in dit onzinnige huwelijk had toegestemd? - 't Is geen onzinnig huwelijk! - Jawel, '1 is wel onzinnig, o, zeer zeker en erg onzinnig oolc'..Maai- ik zal 't nooit meer zeggen, als ik je er verdriet mee zou doen.... en we zullen trachten ier 'f beste van te makenDroog jij je mooie Japansche oogen maar, prinsesje Ik had tranen in mijn oogen gekregen maar niet omdat ik erg verdrietig was; ik had vertrouwen in de toekomst. Ilc had besloten niet in Brussel te blij ven; Brugge was mijn eenige doel, dal ik, hoe ook, wensehte bereiken. We zagen de Sainte-Gudulckathedraal en vóór ailes de verrukkelijke, oudie Grande Place. 'L Nobele, sierlijke era eerbiedwaardige stadhuis zelf, met zijn hoektorentjes voorziene» toren met zijn spits, die met zulk een met vaste liand gelrokken, ijle lijn de vergulde beeltenis van dep heiligen Michaël omhoog stuwt; het weelderig gebouwde „Maison du Roi" en de oude gildenhuizen met grijs geworden muren en al die gebeeld houwde emblemen, hier en daar door verguldsel verlevendigd:.,.. We dejeu neerden in een restaurantwat mey dis iels heel nieuws, amuseerde en na e"5n langen autorit in het Bois cfe Cambrej zijn we naar Brugge vertrokken. En nu ben ik in Blrugge! Maar ik heb ,er nog niets van gezien; T is in den win- KERKNIEUWS. Bij de verkiezing van drie leden voor hei löescollege der Ncd Herv Kerk te Scherpenisse op Dinsdagavond j.l. werden uitgebracht 44 geldige stem men en werden met groote meerderheid van stemmen herkozen, de aan de beurt van aftreding zijnde hecren P. Noordijke (41), Jan Potter (37 en J. M. Muller (33 stemmen": De overige steramen waren op verschillende personen uitgebracht. Slechts 2 van de 179 steragerechte vrouwen brachten hare stemmen uit. Uit Walcheren. - Dinsdag had een algemeene verga dering plaats van de éldeeling Sou burg vau den Nalionalen Bond voor Plaatselijke Keuze. De voorzitter, de heer J. Wiltemse Hz., zette het doel dezer vergadering uiteen De statuten zijn in dien vorm gewijzigd, dat van af 1 Novem ber a.s. de afdeelingen van dien Bond komen te vervallen. Toch is het w schelijk. dal de leden aan dezen Bond vroeg donker en we kwamen er in1 donker aan. Ik ziag voor '1 zonderlinge station een gothisch station een erg alledaagsch plein met gewone hui zen. Toen stapten we in een rijtuig en nu ben jIc in 't „Hotel de 'Flandlre^ druk bezig iu mijn zitkamer deze bladzij den te pennen.Ik had niet gedaehf zoo veel op te schrijven en zeker niet dat, Wat ik opschreef; maai- mijn pen vloog over 't papier en sleepte £n haar vaart op goed geluk de feiten, de dachten en de woorden mee, waarvoor zij, noch ik den "tijd haddèu ze met zorg' te kiezenEn ik vond 't vermakelijk' de vaart van mijn pen te \kjJgen. Kerjean ik bedoel Willem Haart zijn poststukken van '1 postkantoor; ik moet legen etenstijd beneden iu den hall op hem wachten. Morgen hoop ik Brugge te zien. II. Brugge, 11 Decern lier O, 't is al te bedroevend, al te vree- lijk! Ik zal nooit den moed hebben te schrijvenAls ik toch schrijf dan doe ik 't werkelijk niet uit melanchiO-J liek genoegen om indrukken te noteeren die ilc in Brugge hoopte op 'te doent- die ik er kwam zoeken, terwijl in raijru geest en hart niets dan lieflijke verhalen rondwaarden... 't Is alleen maar om mijn spijt, mijn teleurstelling en mijn woede uit te schreeuwen 1 Regent... En wat een regen! Een onverbiddellijke regen die al van mor gen, toen ik mijn oogen opende, begon die van avond nog valt, terwijl ik in de stilte, die overal heerscht, niets zit te doenen die den ganschen dag geen seconde ophield mei kletteren legen dé Gensters van de huizen en de raampjes der rijtuigen die zich alls vloeibaar ge worden lakens over de daken uitspreid de. de grachten deedi rimpelen,) de stra ten onder water zette en alles leelijk, vormeloos, kleurloos en vies maakte' Toen ik door de druipende ramen de dikke .grijze lucht zag, een lucht die scheen te komen aandragen met alle stortvloeden tegelijk van een vol jaar, was mijn teleurstelling zoo hevig, dat Kerjean me in een fauteuil ineengezakt aantrof met een gezicht van oude lap pen. Ilij trachtte me te troosten. 't Is een tegenvallertje voor eenige uren, Phyll We zullen vandaag per rij tuig de kerken en musea gaian bezichti gen, en onze wandelingetjes door de stad tot morgen, bij mooi weer, uitstellen... De £egen is nu wel erg onaangenaam, maar 't is toch niet iets om er zoo erg bedroefd onder te zijn Doet er niet!.. Ik was erg bedroefd. Mijn eerste blik op Brugge en mijn eer ste indruk die ik er van "kreeg, wad Teeds bij voorbaat bedorven. Ik ltreeg dien van uit een dicht rijtuig, waarop 'f hemelwater neergutste O, wat was dal droevig en vervelend 1 1 Ik zal tol mijn ooren in bonten de KUNST EN WETENSCHAPPEN. Natuurkundig Gezelschap. Lezing van dr. J. van der Bilt uit Utrecht over de voorbereiding tol de 5de Nederlandsche eelipsexpedilic De voorbereiding lol een zoneclipsex peditie is van groote beteekenis voor de deelnemers. De discussies en het in- strumentenonderzoek leveren veel winst voor hun wetenschappelijke ontwikkeling De wetenschap ontvangt de winst uit de waarnemingen. Het slagen daarvan is echter afhankelijk van omstandigheden, die buiten den invloed van den mensche- lijken wil liggen, n.l. van de weersge steldheid. De 3i/2 minuut, van de totaliteit der verduistering moet de zon rilet door wolken bedekt zijn. Zoo is de prachtig voorbereide expeditie van 1901 op- Suma tra mislukt door bewolking. Die van 1905 in Spanje bij Burgos mislukte eveaeens grooteudeels door regen, die één minuut vóór de verduistering ophield.zoodal er onvoldoende tijd was om 'de legen den regen bedekte spiegels en instrumenten in gereedheid te brengen, terwijl de in zijn bewegingen wel eens onbetrouwbare maan ook nog 20 seconden te vroeg ver scheen. De wel niet totale maar toch centrale verduistering van *912 heeft voor de stralingsmetingen van den zon- nerand veel winst opgeleverd. Zij werd waargenomen bij Maastricht. Ook die van 1914, waarvan de centra le lijn vooi* een groot deel over Rusland ging, heeft minder kunnen opleveren, dan men dacht, .aangezien 21 Aug de oorlog was uitgebroken en zoodoende de waarnemingen in Rusland niet tot stand konden komen. De Engelsche expediüën deze zouden verrichten,hebben zelfs thans kletsnatte stad, met haar punlgevelsy kloostergangen en torentjes scheen even als ik zelf, evenals mijn hart te bibbe ren Dit was diet „het doode Brug ge". maar „Brugge dal verkouden is". Hoe kon men nu onder deze lijkwade van grijsachtig water de heerlijke, vre dige,, mystieke "hoekjes, de droomver- rukkïng of het (eedere verlangen terug vinden^ waarvan eeus de stem van een dichter me had verteld'* De akelige ver nielzuchtige regen maakte zelfs de be koring kapot, die er gewoonlijk uitgaat van mijn herinneringen. Laten we vandaag alsjeblieft voor al iliet naar T Bagijnenhof' gaan en ook niet naar 't Minnewater. Goed, dan gaan w© er heen, als je er wel lust in hebt. antwoordde Kerjean met volmaakte zachtmoedigheid. Die zachtmoedigheid maakte me kre- 1. Ik had liever dat Kerjean zich even als ik woedend maakte op 't slechte weer en op 't noodlotMaar men zou zeggen dat die afschuwelijke, kletterende regen ilc weet niel waarom; zeker onïdat hij zich verzet had tegen mijn wensch om naai' Brugge te gaan en dat de uitkomst hem in 't gelijk scheen te stellen hem minder hinderde dan mij. Hij sprak er met toegeeflijkheid, bijna met sympathie over en deed zijn best deze 'gevoelens in mooie zinnen weer te geven: (Wordt vervolgd).

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 5