BEUBSNOTEERING VAN 1IEDEN. AMSTERDAM 21 Oct (Slotkoers). 6 pCl. Nederland 1923 103 drie zestien de, 6 pCt. Nederland 1922 106 5 pCt. Ne derland 1918 100%, 4% pCt Nederland 1917 98 negen zestiende, 2'/? pCt. Nederl. Wi. Schuld 64%; 3 pCt. do. Oblig. 75%; 3 pCl. do. Certif. 74%. Cert. Ned. Hand. Mij 142%—143%; Aan deden Ned. Ind Handelsb 141%. Aand. Kolon. Bank 171%- 172, Ivoninkl. Petrol Aand. 390% -393%'; Gec. Hollandsclie 1683/i 170, Cult. Mij Vorstenlanden 148% 149%Handelsv. Amsterdam 540 -5431/2; Javasche Cultuur 302—305, Aand. Deïi A^jj 416 418, Amstcrd Rubber 365—371. Ned. Amerik. Vaart 641/2Ned. Scheep vaartunie 158 160, Kon. Holl. Llody 44; Kon. Ned. Sloomb. Mij 771/3; Aand. Paket- vaart 193. Gouda A. 8%; Philips A. 4083/iJurgens A. 127- 128. Anaconda 913/8—91%; Steels 124%; Erie 341/gSouthern Railway 111%; Union Pa cific 142%; Common Marine 10%; Prefe- red do. 35%; Maxwell Gr C. v. A 63/,(j Maxwell Laiid Cert. v. Inc. 18 vijftipn- zestiende. Prolongatie 33/4—4. Russen ühl. 1880 2%—31/?; Consols 5%; Hope 3%. Markt sluit eenigszins prijshoudend. Wisselkoersen Londen chèque 12.04"/. Berlijn 59.24; Parijs 10.98; Brussel 11.34; Dollar Cable 2.483/4. 2.48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door liet Koninklijk Ned Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 21 Oct. Hoogste barometerstand: 764.6 te Toulon. Laagste barometerstand 737 0 te Vestmanoer. Verwachting van den avond van 21 tot den avond van 22 dezer Matige tot krachtige Zuidelijke tot Zuid-Westelijke wind, zwaarbewolkt tot betrokken Regenbuien met kans op on weer. Zelfde temperatuur. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 62 gr12 uur 65 gr., .3 uur 64 gr. JiOOG WATER Vlissingea (Zonnetijd.) Donderdag 22 Oct. n.m 4 11 Frijdag 23 4 58 '<5aterdag '24 5 57 ftondag 25 v.m. 6 28 Maandag 26 7.57 Dinsdag 27 9 2 9 Woened-.g 28 10 33 (Het tijdstip van hoog water te Dom t>arg valt 9 minuten na dat te Tis- lingen.} myxammen ;YTPss^««onwsEBca'. W„ C. Aarts. P van Ketel, H J. Dijkman, J Wandscheer, A. H Simons, D. A. Graatsnia, A .T M Dibbits, C. Wolfson, L C. du Rieu, P. A. J R. Broers. RECHTZAKEN De gebrs. H,, passementfabrikanten te 's-Hertogenbosch, werden door het kantongerecht vrijgesproken van de aan klacht wegens overtreding der Veilig heidswet In de fabriek werkte, zooals gemeld, een arbeidster, die polkahaar droeg en een. die de haren zeer kort had geknipt De Veiligheidswet bepaalt, dat de arbeidsters de haren opgestoken moeten dragen De eisch van het O. M was tegen ieder der beklaagden twee maal f 5 boete subs hcchtenisstraf. Kantongerecht le Goes. Door den Kantonrechter zijn veroor deeld wegens overtreding zonder vergun ning vee laten loopen over een anders grond J. M. O Colijnsplaaf f10 of 10 dagen. Reglement op de wegen en voet paden in Zeehand, W v "d. G. 's-Heer arenefskerke, terug aan ouders. Rijden met twee aan elkander gekoppelde voer tuigen A. J. v D. Xisse f 5 of 5 dagen. Naam van den Schipper niet op vaartuig hebben. P. F W. H. Rotterdam, A, II Straatsburg, II O. Oud Beijerland. C. B. Rupelmonde, G. B. Nierstein, L. F. v d. B. Geut f 3 of 3 dagexn. IJkwet A B Ovezand f 1 of 1 djag. M C. L C. J. IC. Wemeldinge, J P Ovezande f 3 of 3 dagen. A. II.. Wemeldinge, 2 m. f2 of 2 W 2 dagen alle malen en gewichten ver beurd verklaard Met auto rijden zonder noodzaak op rijwielpad A. M. Ylissingen f 10 of 10 dagen. Met auto 's avonds rij den zonder achterlicht M. S. \Y. Waarde f 5 of 5 (dagen, 's Avonds fietsen zonder licht ,T. M d II Goes. L v. d. P., C. d. Wl 's Hcercnhoek f 5 of 5 dagen. In staat van dronkenschap de openbare orde verstoren J. v, d. S. Goes f 10 of 10 dagen Bekrachtigd vonnissen waartegen ver zet is gedaan, door P R F. O zonder bekende woonplaats beklaagd van vee laten loopen over eens anders weiland f 15 of 15 dagen, J. M. Nisse zonder ver gunning foopen over eens anders grond f 10, of 10 dagen NAGEKOMEN BERICHTEN. BEURSOVERZICHT. .LMSTERDAM, 21 Oct. 3 uur. Hoewel de handel ter beurze niet om vangrijk was te noemen, ging er toch iets meer 0111 dan gisteren. De Rubbers open den allen op een verhoogd koerspeil, doch dit lokte toch ook weer tot ver- koopen, tengevolge waarvan een kleine reactie intrad. Eenige beweging ontwik kelde zich in oliewaarden, waarvan Ko ninklijken op den voorgrond traden- Deze kwamen weer eens boven 390. Geconsoli- dcerden golden eveneens iets hooger. Induslricpapieren op bescheiden voet verhandeld, doch prijshoudend. Tabakken waren wat beter gedispo neerd, doch de notecring verschilde wei nig met die van gisteren. Scheepvaarten weinig veranderd. Prolongatie 3%—4. EEN CONSUL-OPLICHTER. GEXÊVE, 21 Oct. V. D. - Het straf gerecht zal Zaterdag a.s. over den Per- sischen Consul in Sebastopol uitspraak moeten doen. Hij was tegelijk Armenisch consul en werkte voor rekening der Sov jets Hij wordt er van beschuldigd een Zwilscrsche Mij tot exploitatie van hel riviertransport in Rusland gesticht te hebben, waarvoor hij ongeveer 30 dui zend francs kon bijeenbrengen. Hij reisde over Berlijn naar de Russi sche grens, waarover hij echter niet ko men kon. Het bijeengebrachte kapitaal was verbruikt toen hij 111 Parijs gearres teerd word Hij zal zich thans te Genèvc te verantwoorden hebben. SPAREN IN ENGELAND. LONDEN. 21 Oct. V. D. - Gedurende de eerste 9 maanden van het loopende jaar waren 27% millioen belegd in kleine bedragen in nationale Savingcertificaten. De minister van gezondheid zeide gister avond dat het cijfer van dit jaar 7% mil lioen meer was. dan in dezelfde periode van het vorig jaar. Iedere week nam liet aantal koopers van certificaten met 10 000 toe. VERKOOPINGEN - VERPACHTINGEN IN ZEELAND. Oclober 21 Vlissingen, Huizen, Paap. 21 Biggekerke, Inboedel, Loeff. 27 Souburg, Inspan, De Neéling. 28 N en St. .Toosland, Woonhuis. Blaupot ten Oate. 28 Koudekerke, Winkelgöederen, Loeff. 29 Middelburg, Huizen, Hioolen. November 5 Huizen en Land, Ittmann. LAATSTE BERICHTEN, RAAD VAN MIDDELBURG. Aan den heer N. F. Dikkenberg, on derwijzer aan school K wordt op ver zoek eervol ontslag verleend, met ingang van 1 Jan. e.k. Tot leeraar in de lichamelijke oefe ning 'aan het gymnasium wordt benoemd de heer K. Smidt met 14 stemmen; 3 stemmen op den heer De Vries Tot klokkenist van den Abdijloren wordt benoemd de heer A. van Os met 11 stemmen; 6 op den heer Wagenaar. Voorloopig voor een jaar. Tot amanuensis aan- de Avondschool voor Nijverheidsonderwijs wordt be noemd do heer J. II. Hoogesleger. Tot lid der commissie van toezicht voor de Avondschool voor Nijverheids onderwijs wordt benoemd ir. R.' B. M. van Berkum met 14 st. tegen 3 op den heer Ileijboer. GERECHTSHOF DEN HAAG. Het gerechtshof te 's Gravenhage heeft vandaag uitspraak gedaan in de volgen de belastingzaken betreffende overtreding van de wel op liet gedistilleerd. P. A. de W. koopman le G o e s is door de rechtbank te Middelburg veroordeeld lot f 100 boete; het Hof verklaarde het appèl van dezen beklaagde vervallen. E. dc T. koopman'te Eede is door de rechtbank te Middelburg eveneens ver oordeeld lot f 100 bo.otc Het Hof legde dezen bekl. een boele van f 580.50 op sub. 6 mnd. hechtenis. Voorts vroeg het Ilof bevestiging van het vonnis der rechtbank te Middelburg wazrbij I. A. F zonder beroep zwerven de thans gedetineerd is veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf, met aftrek preventieve hechtenis. KON. BEZOEK AAN LIMBURG. Het bezoek is heden gewijd aan Maas tricht. IIcl weer was veel gunstiger dan gisteren, toen het den heelen dag re gende. Hedenmorgen werden op een rijtoer <ie Servaaskerlc en de St. Pietersberg be zocht. Hedenmiddag had liet officieeïe bezoek op het stadhuis plaats. Na zang van den Mgaslrechler Staar, 'en een uit voering van het Halleluja van Handel door de Oratoriumvereen., brachten de schoolkinderen voor het stadhuis een hulde aan de Kon. Eaniilie, gevolgd door een vaandelgroct van Z Limburgsche vereenigingen en een défilé der Limburg sche schutterijen. DE DREIGENDE STAKING BIJ WILTON Naar liet hoofdbestuur van den (mo dernen) Algemeenen Nederlandschen Me- taalbewerkersbond mededeelt is gister middag een telegram gezonden aan de firma Wilton te Rotterdam inhoudende, dat wanneer vóór morgen, Donderdag 22 dezer geen bevredigende toezeggingen zijn gedaan ten aanzien van de gestelde eischen ,het personeel in den ochtend van genoemden Donderdag in slaking zal gaau. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 21 Oct 3 uur. Do cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londeii 12.04% (12.041/2-). Berlijn 59 24 (59.24%). Parijs J0.9S (11.01). Brussel 11.34 (11.34). Zwitserland 47 95 (4793). Weenen 35.071/2 (35.07%). Kopenhagen 61.20 (62.50). Stockholm 66.60 (06.60). Oslo 50.50 (51.15). New-York 2.48%—2.48% (2.48%). DE VOLDAANHEID IN ENGELAND. LONDEN, 21 Oct. \'.D. Het enthou siasme dat zich kenmerkte bij de ver welkoming welke de Britsche minister van buitenl. zaken ontving toen hij gis teravond uit Locarno terugkeerde, wordt door de bladen beschreven als zonder precedent in de geschiedenis der Britsche politiek. De liberale bladen toonden geen ver langen om de verplichlingen aan te val len welke Gr. Brittanuië op zich ge nomen lieeft. GRIEKSCÏÏE EISOH AAN BULGARIJE. ATHENE. 21 Oct. V. D. - De Griek- sche regeering heeft een nota doen toe komen aan Bulgarije, waarin genoegdoe ning geëischt wordt voor den "inval in Demir Litau. Grieksche troepen hebben do Bulgaarsche grens overschreden, en hebben het district Pelrisi bezet, teneinde een herhaling van de aanvallen der Bul gaarsche ongeregelde troepen te voor komen. LANDBOUW. Onder het rundvee van den land bouwer A. P. Geluk le St. Maartens dijk is mond- en klauwzeer geconsta teerd. Suikerfabriek „Zeel and". Voor eenige jaren reeds is door een aantal landbouwers uit den Haarlemmer meer, de IJpolders, den Ix>gmeerpolder enz., een „Coöperatie Holland" tot stand gebracht, welke zich ten doel stelde ook in die omgeving eene coöperatieve sui kerfabriek te stichten. Dit is niet gelukt. Na verschillende vergeefsche pogingen 'om tot het doel le komen, moest het vpornemen ten slotje, nu pukele maanden geleden worden opgegeven. Het bestuur dier coöperatie heeft toen onderzocht, welke nu voor dc leden de voordeeligste wijze zou zijn om hunne bieten Ie laten verwerken en is door dit onderzoek tot éénstemmig advies aan de leden geko men, om zich in grooten getale bij de coöperatieve suikerfabriek „Zeeland" aan te sluiten. Zoo is ook geschied. „De Zee land", is daardoor in de gunstige positie gekomen, mede ten voordeele van hare Zeeuwsche en Brabantsche aandeelhou ders, dat hare grootendeels nieuwe en overigens geheel vernieuwde fabriek de beschikking heeft gekregen over een dus danige hoeveelheid bieten, dat in gewone jaren op een volle campagne zal kunnen worden gerekend, wat het grootste mo gelijke rendement waarborgt. LEGER EN VLOOT. Naar „Dc Afbpider" meldt, heert een zoon van het Tweede Kamerlid Schaper geweigerd, aan de herhalings oefeningen deel te nemen. Luitenant ter zee 2e kl. J. H. van Rinkhnijzen is overgeplaatst van Wil lemsoord naar Amsterdam. Officier van den marincsloomvaart- dienst 2e kl H. Emtyroek, dienende aan boord van Hr Ms. pantserschip Tromp, wordt overgeplaatst naar Rotterdam bij den afbouw van Hr. Ms. flottieljevaartuig Soeraba. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. W ij 7. i gi ng k ws tv..ür te Wemeldinge. Van het Ministerie van .Marine is, als antwoord op een desbetreffend verzoek van het hoofdbestuur van Schuttevaer, bericht ingekomen ,dat het „vaste"' ku/st- vuur van den Westhavendam te Wemel dinge zal worden gewijzigd tot een „on derbroken" vuur 'uit- en aangaand vuiur). Wat de lichtslerkte betrof, meen de, men, dat met de bestaandie zicht baarheid van 5,2 zeemijl gemiddeld en !2,7 zeemijl bij slecht zich kan worden volstaan. Verlichting van de haven K a t s. Door het hoofdbestuur van Schutte vaer. werd aan liet gemeentebestuur van SiruopefkioA onoomafiiR op uba upuapdo ui urauBAv 'nopuozJOA soxpe uoo s 1 u yj door adressanten werd opgemerkt dal z«j overwegende, dat de haven van Kats onverlicht is en als getijhaven slechts met moeite bij wassend water is te na deren langs smalle zijgeulen der Zand- kreek; overwegende verder, dat des winters de hoogwatergetijden meermalen tijdens den donker vallen, en juist tijdens die donkerste maanden het vervoer uit de haven van Kats het meest beteeke-: nend is; overtuigd, dat een goed verlicht en daardoor veiliger te bereiken haven niet alleen den schipper dient, maar even zoo veel en veel meer nog de afzen ders en ontvangers van goederen; nemen om bovenstaande redenen de vrijheid u bij deze eerbiedig te verzoe ken wel te willen o vergaan tot- het doen plaatsen en ontsteken van een vuur van voldoende lichtsterkte op de haven bo venbedoeld. De Eemdijk. Volgens door de Holland-Amerika-lijn. ontvangen telegram is het stoomschip „Eemdijk" Maandagmiddag met slecp- boothulp vlot gekomen. Het is te Esqui mau op het eiland Vancouver, aangeko men en Dinsdagochtend in een dok op genomen. Ind. Stoomvaartlijnen. Balk 19 Ocl. v. Colombo, Amsterdam n. Batavia. Riouw, 20 Oct. te Amsterdam v. Ba tavia. Singkep, 20 Oct. le Suez, Batavia n. Amsterdam. Stentor, 19 Oct. v. Cuddalore, Bataviii n. Amsterdam. Slamat, 18 Oct. v.m;, 6 u„ te Belawan, Rotterdam n. Java. Prins der Nederlanden, '17 Oct. v. Pa ramaribo n. Madeira en Amsterdam. Rindjani. 20 Oct. n.m1. 1 u. 30 m. v. Southampton, Rotterdam n. Java. Roepat, p. 19 Oct. Perim, Amsterdam n. Batavia. Slamat, 18 Oct. v. Medan, Rotterdam n. Java. Grotius 20 Oct. te Genua, Amsterdam n. Batavia. Gorontalo, p. 20 Oct. Point de Galle, Batavia n. Rotterdam. Kawi, 19 Oct. n.m. v.v. Port Said, Ba tavia n. Rotterdam. Modjokerto, 20 Oct. v. Port "Said, Rot terdam n. Batavia. Buitenzorg, wordt 21 Oct. 's nachts 12 u. voorgas ts van den N. "Waterweg verwacht, Batavia 1. v. Londen n. Rotter dam. Carna, 21 Oct. v.m. le Arasterdam v. West Indië. <t. Djember, st. IS Oct. v. Padang, Rot terdam n. Java. Simaloer, 19 Oct. n.m. 1 u. 41 m. 25 mijl Zuid v. Niton, Amsterdam n. Batavia. Tapanoeli, p. 19 Oct. Peniche, Rotter dam n. Java. Venezuela, 20 Oct. v.m. 10 u. te Havre v. Barbados, vertrekt 21 Oct. v.m. 8 u. n. Amsterdam. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerita. Nieuw Amsterdam, 20 Oct. te Rotter dam v. New-York. Maasdam, 20 Oct. v. Rotterdam n. New Orleans. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Van een sensafioneele reis keerde Zondagmiddag de stoomtrawler Greuvers, IJM 290, ter hg te IJmuiden, meldt de „O. H. 0." In liet begin der reis stond een der matrozen in het ijsruim, toen het onder ste ijs bleek gesmolten te zijn, zoodat de bovenlaag wegzakte en de man onder het ijs, levend begraven lag. Gelukkig zag de verdere equipage het ongeval en werd de matroos uit zijn koude, gevaar lijke. ligplaats opgegraven. Eenige dagen later kwam een golf over het schip, waarbij de stuurman werd weggeslagen en gekneusd werd. Hij moest blijven liggen en onder dokters behande ling worden gesteld, toén het schip aan kwam. Weer een dag later haalde men, het net, doch ontdekte met schrik, dat men een niet ontplofte mijn had opgehaald. Wegens den storm heeft men die ge vaarlijke vangst niet meegenomen, doch weer in zee geworpen. De 24-jarige J. S„ metselaar te Grave, was gisterenmorgen aan het werk op het dak van de ~Ned. Herv. Kerk; aldaar. Terwijl hij met een bak cement' een ladder opging, viel hij achterover en kwam met zijn hoofd op een paar meter lager gelegen dak terecht. De ontboden geneesheer kon slechts den dood consta- teeren. Aneta meldt De brand te Ponlianak is ontstaan tengevolge van het aftappen van Benzine bij een olielamp. Er zijn 1700 personen dakloos. Te Sambeelc is het kindje van M S. in een onbewaakt oogenblik in een ketel kokend water gevallen en aan de gevol gen overleden Te Frankfort a, d. M. zijn drie men- schen tengevolge van gasvergiftiging om gekomen. Waarschijnlijk heeft een hun ner (alle drie waren beschonken) een gaskraan opengezet. ONBEWAAKTE OVERWEG Op den Peizerweg, onder Hoogkerk, is Maandagmorgen een wagen, beladen met turf, bij het oversteken van een niet bewaakten overweg, door de Drachtster stoomtram omver gereden. De voerman, de 63-jarige turfschipper A. de J. uit Groningen, kwam onder de locomotief en was op slag dood. AUTO-BOTSING. Dinsdagmiddag reden op den rijksweg Maastricht—Nijmegen ter boogie van Linne twee personen-auto's toen plot seling van een zijweg een derde auto naderde, waardoor een botsing ontstond. De bestuurder van dc eerste auto, de heer H„ reiziger te Venlo, werd ge dood; een der inzittenden, de heer W. uit Maastricht, werd gewond naar het ziekenhuis te Maastricht overgebracht. Een zestal andere inzittenden bleef on gedeerd. De bestuurder van de derde auto, de lieer R. uit Venlo, werd licht gewond. BUITENLAND, NA DE CONFERENTIE VAN LOCARNO. Locarno is wel afgeloopen, de rust daar weergekeerd, maar er is nog vol doende stof tot napraten De- ratificatie van de gesloten ver dragen zal eerst met Kerstmis zijn. Al dus heeft de diplomatieke medewerker van de Star op het Engelsch Ministerie van Buitenl. Zaken zich doen inlichlen. Het eerste practische resultaat, wat Engeland betreft, is de terugtrekking van 9000 man Britschet troepen uit de Keul- sche zone^ waarvan het övergroote deel niet naar andere plaatsen in buitschland zal gaan maar naar Engeland zal terug- keeren. Duitschlands toetreden tot den Volkenbond zou eveneens omstreeks Kerstmis of het volgend jaar plaats vin den. Dat zijn trouwens allemaal maai- na dere tijdsbepalingen, het verdrag is er, dat is de hoofdzaak. Chamberlain heeft, zooals kon wor den verwacht een geweldige ovatie ge had, toen hij te Londen terugkeerde, gis terenavond. Vele honderden h&dden zich op het perron vergaderd en juichte hem hartelijk toe, toen hij met zijn vrouw uit den trein stapte. Vertegenwoordigers van den Koning en den Prins van Wales waren aanwezig, evenals alle ministers, voorzoover in Londen verloevend. Me vrouw Chamberlain werd „in dei bloemen gezet. Talrijke diplomaten w. "o. de Duitsclie gezant en regeeringsambtenaren waren aanwezig. In een onderhoud, dat Chamberlain de persvertegenwoordigers toestond, heeft hij zijn dank betuigd voor de hem berei de ontvangst, en verder gezegd, ontroerd te zijn, nu hij in zijn eigen land terug keert. Ilc ben trotsch op het deel, dat mijn eigen land heeft gehad en op het ver trouwen, dat in het woord van ons Tand wordt gesteld door alle naties, wier ver tegenwoordigers te Locarno, bijeen wa ren. Wat mijzelf betreft, ben ik ten zeerste dankbaar, dat het mij gegeven was mijn souverein op een. dergelijk oogenblik te vertegenwoordigen. De le Locarno geparafeerde verdra gen bedreigen niemand, en 'zijn tegen geen enkele natie gericht. Zij waarborgen de veiligheid van vele naties, en worden door allen begroet. Ik verheug mij in de bevestiging van onze onwankelbare vriendschap met Frankrijk en de bevestiging van ons be sluit om de onschendbaarheid en de vrij heid van België te verzekeren en met Italië aan onze zijde den vrede voor het Westen te waarborgen. Ik verheug mij des te meer, omdat in deze overeenkomsten onze gemeenschap pelijke verzoening met Duitschland be zegeld is, en omdat de vrede, waarvoor de grondslag in het Westen is gelegd, pok in het Oosten zijn voltooiing zal vinden. Ik bid, dat de zonneschijn van Locarno moge stralen in de harten en den geest van de menschheid. Chamberlain heeft in Parijs nog een onderhoud gehad met Painlevé en Bri- and. De laatste heeft naar aanleiding daarvan mededeeliugen gedaan tot de Fransclie journalisten. Wij hebben, aldus heeft hij o. 'a. ver klaard, slechts gesproken over de ge volgen, welke liet verdrag van Locarno met zich moet brengen. De hergroepeering van de troepen in het Rijnland aal in hoofdzaak een aangelegenheid van de Londensche conferentie zijn, die zich hiermede zal bezig houden. Wij heb ben den Franschen ministerpresident op dc hoogte gebracht, van hetgeen 'te Lo carno is geschied. Niemand in Frankrijk kan thans beweren, dal Frankrijlc's gren zen niet beschermd zijn Frankrijk heeft le Locarno geen enkel reclil prijsgegeven Wij kunnen de thans teneinde gebrach te onderhandelingen zulke onderhan delingen noemen, die lot waarachtige be vordering van de wereldvrede 'bijdragen. Inmiddels wordt in Duilsche re- geeringslcringen hard aan het verdrag ge werkt. Gistermiddag was er al een kabi netsraad, onder voorzitterschap van den rijkspresidenl. 's Middags om' 4 uur wer den de vertegenwoordigers van 'tRijnlaad door Stresemann en Luther ontvangen, en van den loop der zalven op de hoogte ge steld. Van hun kant lichten de Rijnsche gedelegeerden de verschillende Verwach-

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2