planten Tal van soorten worden af zonderlijk besproken, Eenige gekleurde illustraties sieren 't handige boekje onderwijs. Met de Staatscourant van Zater dag 17 October zijn verzonden afdrukken van de statuten betreffende de Ver. voor Ghr. onderwijs te Driewegen (gem. te Terneuzen). handel, nijverheid en visscherij. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs te Middplburg'1 stonden Zaterdag ingeschreven: 1 tv-' pografen. 3 grondwerkers, 2 metselaars, 12 opperlieden, schilders, 13 timmer lieden 1 meubelmakers, 7 kleermakers^ bankwerkers. 1 bakkers, 3 boerenar beiders, 8 winkelbedienden, 13 kantoor bedienden, 31 van andere groepen, 33- met vakkennis zonder bepaald beroep en 57 zonder vakkennis (ougeh.) Verder 14 vrouwen w.o. 3 winkeljuf frouwen, 3 kantoorbedienden, 6 werk vrouwen en 2 waschvrouwen voor waseh aan huis). Totaal 220 vorige Week 228. leger en vloot. Jan Pieterszoon Coen p. 16 Oct. Perim, Amsterdam n. Batavia.- Koningin der Nederlanden. 1G cl.O v Singapore, Amsterdam n. Batavia. Stentor, 17 Oct. v. Pondicherry, Java Amsterdam. Tapanoeli, p>. 17 Oct. Ouessant, Rotter dam n. Java. Venezuela, 16 Oei. v.m. 6 u 10 m 1100 mijl Z. West v. Valenlia, Barbados Plymouth en Amsterdam Singkep, p. 15 Oct. Perim, Batavia n. Amsterdam. Vondel, 15 Oct. van Colombo, Batavia naar Amsterdam. Bandoeng, 15 Oct. n.m. 5 u. te Be- lawan van Rotterdam. Gorontalo, 15 Oct. te en 16 Oct. van Sabang, Batavia naar Rotterdam. Medan, p. 15 Oct. Suez, Rotterdam n. Batavia. Djember, 15 Oct. te en 16 Oct. van Sabang, Rotterdam naar Java. Crijnssen, p. 15 Oct. Terceiera, Am sterdam naar W.-Indië. Rtouw, p. 15 Oct. Gibraltar, Batavia naar Amsterdam. Merauke, p. 16 Oct. Finisterre, Rotter dam naar Java. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Rotterdam, 16 Oct. n.m. te New-York van Rotterdam. Nieuw Amsterdam^ 1 90ct. v.m. te Ply mouth verwacht, New York n. Rotterdam Gep. generaal C. J. Snijders heeft aan hel hoofdbestuur van de Kon. Ne- derl. Vereeniging Ons Leger meegedeeld, dal hij met ingang van 1 November n.s. het voorzitterschap dier vereeniging wenscht neer Ie leggen. Ons Leg Opheffing van de tenlenka m- pen bij herhalingsoefeningen. Naar de N Arnli. Crt. verneemt, is besloten, dat liet instituut van tentenkam pen voor liet onderbrengen van de man schappen tijdens de jaarlijksclie herha lingsoefeningen in den herfst zal worden afgeschaft. De opdracht is gegeven, dat de kazer ne te Doesburg voorlaan in bet najaar voor het onderbrengen van maiischap- peen, deelnemende aan de herhalings oefeningen, en het materieel beschikbaar moet zijn. Ook de kazernes te Deventer en Zul phen zullen zoo uoodig hiervoor in het najaar beschikbaar worden gesteld VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. De directeur-generaal der poste rijen en telegrafie maakt bekend, dat de volgende brievenmalen zullen worden verzonden aan Hr. Ms. pantserschip „Tromp". a. naar Algiers: 31 October met den trein van 7.31 a. van Amsterdam naar Antwerpen, 3, 5 en 6 November met den trein van 9.53 m. van Rotterdam naar Antwerpen en 7 November met den trein van 7.31 a. van Amsterdam naar Antwerpen; b. naar Port Mahon, 9, 10, 11 en 12 November met den trein van 9.53 m. van Rotterdam naar Antwerpen; c. naar Nizza, 21, 23, 24, 25, 26, 27 en 28 November met den trein van 9.53 m. van Rotterdam naar Antwerpen d. naar Marseille,, 2, 3, 4, 5, 7 ei December met den trein van 9.53 m. van Rotterdam naar Antwerpen. Indien belanghebbende hun brieven en andere stukken in de genoemde brieven malen opgenomen wenschen te zien, moeten zij deze voldoende frankeeren voorzien van twee elkander snijdende lijnen loopende over het geheele adres van den eenen hoek naar den anderen. D e „Breedij k". De sleepbootcn Zwarte Zee, Rozen burg en Colombus hebben Zaterdagmid dag tevergeefs getracht hel ter hoogte van Wit 17 omhoog zittende stoomschip' .^Breedijk" vlot te sleepen. Met het nachtgetijde zouden meer sleep booten assistentie verleenen en voorts zou een anker worden uitgebracht om hoogerop gaan te voorkomen. o De gestrande „Eemdijk". Omtrent de op Benlinck Island (Br. Columbia) gestrande Eemdijk" meldt een Lloy'dstelegram, dat de pogingen om liet schip vlot te brengen, zijn mi: lukt. Een deel van de lading moet wor den gelost, ten einde een reparatie in den bodem van hel schip mogelijk te maken. Ind. Stoomvaartlijnen, Boeton, 16 Oct. v Liverpool, Batavia n. Amsterdam. Patria, 16 Oct. te Singapore, Bptavia ai. Rotterdam. Rondo, sl. 16 Oct. v. Padang, Raitavia - n. Amsterdam. Insulinde, 17 Oct. v.m. te Rotterdam v. Java. Saparoeu, 1G Oct. te Batavia v. Am sterdam Soemba p. 16 Oct. Wight, Amsterdam n. Java. Prinses Juliana, 1G Oct. te Genua, Batavia n. Java Rindjani, J7 Oct. v Rotterdam n.J Slamat, 17 Oct. te en v. SiJiang, Rotter dam n Javt. Grotius p. 17 Oct. Gibraltar, Amster dam n. BaL via. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Vrijdag moest de circa ^0-jari- ge werkman in den tuin van wijlen den heer II. te Boxtel appels plukken Waar schijnlijk is de ladder van den oevei de Dommel gegleden, met het noodlot tig gevolg, dal de man in de rivier geraajile en verdronk. De onderzeeboot K 13 van de Kon. Nederl. Marine lag Zaterdag, gekomen van de werf „Lijenoord" op de rivier te Rotterdam voor anker te wachten om door do Koningshaven te varen. Een klipperscliip dat op dezelfde hoogte voor anker wilde komen ,werd door wind en "Stroom tegen den onderzeeër opge drongen en kwam met den scherpen boeg •an de K 13 in aanraking, met liet ge volg dat liet klipperscliip een gal aan stuurboordzijde opliep en water maakte, Het klipperscliip is door een sleep boot op hel drooge giezet. Daarna is men begonnen met ftel leegpompen van het scRip. De 19-jarige J. W., uit het West einde te 's-óravenhage, die Dinsdag in de Gortstraat door het breken van een staaldraad een kruiwagen met cement op het hoofd kreeg, is aan de bekomen ver wondingen overleden. Woensdag stortte de 74-jarige N. H. te Amersfoort van hel dak zijner wo ning. Zij toestand werd aanvankelijk niet levensgevaarlijk geacht, doch thans is hij overleden. In een brooddronken bui verkocht een veehouder te Gaasterland zijn boer derij; opstal en volledigen inventaris, de kippen incluis, voor f 60.000. Later had hij berouw en wilde twee van zijn beste koeien afstaan voor rouwkoop. Daar mede namen de koopers, twee veehan delaren £een genoegen, waarna zij af stand deden van hun kooprechten voor twee bankjes van duizend. (Telg.) Maandag j.l. kreeg de 14-jarige H. O. te Exloo een zoodanige slag van een paard, dat hij thans in liet ziekenhuis te Assen aan de gevolgen is overleden, Een appeltje voor den dorst heeft de heer Reynolds bij Falmouth (Corn wall) wonend, die in zijn tuin een appel boom heeft staan, welke dit jaar niet minder dan 14000 appels heeft opgele verd. De oogst woog ongeveer een en een derde ton. De rijkbeladen boom is 70 jaar oud en 30 voet hoog. BRAND. Omstreeks 6 uur Vrijdagavond is er brand uitgebroken in het aan de Gel derschekade te Rotterdam gelegen hotel de Beurs. De brand werd ondekt op de vijfde verdieping, in een kamertje, in ge bruik door het kamermeisje Elsa Her mann. De fel uit het kamertje slaande vlammen hadden het portaal en de zol dering reeds aangetast. Het dreigde een flinke brand te zullen worden. Te zeven uur was de brand gebluscht. Het kamermeisje Hermann verzekerde, sedert gistermiddag 12 uur niet in haar kamertje geweest te zijn. Haar koffers met kleeding werd gered. Zaterdagmiddag is te Enschede de katoenafvalfabriek der firma II. Ser phos, aan de Ileugelosche straat, geheel afgebrand. Het kaptoo-rgebouw bleef ge spaard. De schade, die d,oor bcurspoli: is gedekt, wordt op meer dan f200 000 geraamd. NEDERLANDSCIIE DAME TE ANT WERPEN BESTOLEN. De Autwerpsche redacteur der Maasb. meldt. 16 dezer Toen mej. de Viscli uit Bloemendaal dezer dagen in dep express-trein Parijs- Amsterdam na in den restauratie-wagen liet middagmaal gebruikt te hebben, te Brussel haar compartiment terugkeerde, constateerde zij tot liaar schrik, dat haar koffer, die voor een groote somjuweelen en geld bevatte, verdwenen was. Onmiddellijk werd dp politie van het Brusselsche station op de hoogte ge steld, die een uitgebreid onderzoek be gon, tengevolge waarvan de express- trein een aanzienlijke vertraging kreeg. Hel onderzoek leverde niets op. [Ruwe en Schrale Huid] DOOS 30, 60,90 Cent. Bij Apdlli- en Drogisten. U. Phorm.f jbr A Milnhan 'Ingez. Med.) BUITENLAND, londensche brieven. Van onzen Londenschen Correspondent Jongste geschiedenis. (Naar aanleiding van Lord Grey's Herinneringen.) Een zeer belangwekkende aanvulling tot de bekend geworden geschiedenis ven den grooten oorlog wordt gegeven in de Herinneringen van Lord Grey of Falloden, die een paar dagen geleden in boekvorm zijn verschenen. Ik lees er in: „De oorlogscommissie heeft met mijn volle instemming besloten er niet op in te gaan." De woorden slaan op de eerste officieele poging van neutraal Amerika om aan den Europeeschen oor log een einde te maken. De mededeelin- gen in het boek over dit incident zijn en het hoogste belang voor de wereld van deze dagen; want ze toonen aan, dat de staatslieden aan beide zijden zonder hoop op ontsnapping in de wreede oor logsmachine zaten vastgebonden. Toen die machine eenmaal aan den gang ge bracht was, werd liet verraad aan den bondgenoot, aan beide zijden, om zelfs het denkbeeld te koesteren ze stop te zetten, hoewel ze de geallieerde en cen trale mogendheden gelijkelijk en ver- schrikklijk kneusde. In het begin van 19'6 verscheidene maanden voordat de slachting op groote schaal werkelijk was begonnen deed President Wilson een ernstige poging aan den strijd een einde te maken onder voorwaarden, die geen der partijen volledig zouden hebben vernederd. Zijn idee voor een grondslag voor onderhandelingen was, dat België aan zijn volk zou worden teruggegeven, dat Elzas-Lotharingen naar Frankrijk te rug zou keeren en dat deze afstand van gebied door Duitschland zou worden schadeloosgesteld met de toewijzing van gebied ergens buiten Europa. Wilson's plan was de geallieerden en Duitsch land te polsen over hun bereidwilligheid op dezen grondslag een vredesconferen tie te beginnen. Indien de vredes-confe- rentie tot stand zou komen en Duitsch land haar zou laten mislukken door te veel te eischen, had Wilson besloten Amerika terstond aan de zijde der gealli eerden in den oorlog te brengen. Had men de dingen toen maar zoo duidelijk kunnen zien als nu. Want nu kunnen wij allen zien, wat Europa be spaard zou zijn gebleven, indien Wilson's poging was geslaagd. Veel meer dan de helft der dooden zou nog in leven zijn.' De mogendheden zouden zeker elk voor zich met drukkende nationale schulden zitten; maar niet zoo drukkend dat ze zooals in Engeland handel en be drijf zouden fnuiken. Engeland zou zijn werkloozen niet bij millioenen hebben geteld. Het gevaar voor toekomstige oor logen zou zeker zijn blijven bestaan; maar het zou niet zoo groot zijn geweest als thans. Het onverkwikkelijke en ge vaarlijke geredetwist over de oorlogs schulden zouden wij niet hebben ge kend. En naar alle waarschijnlijkheid zou noch Rusland noch Italië in handen van extremistische tyranniëen zijn gevallen Waarheen men ook kijkt, de wereld zou minder behoeftig, minder lam-geslagen, minder vernederd en minder ontgoocheld zijn geweest. Het heeft misschien geen zin dit nog weer eens in het licht te stellen. Gedane zaken nemen geen keer. Maar de vraag is gewettigd: Waarom miste men de kans? Op die vraag geeft het boek van Lord Grey Engelands minister van Buitenlandsche Zaken ge durende de eerste jaren van den oorlog een leerzaam, een openhartig, een waarschuwend antwoord. Het was niet omdat een of ander persoonlijkheid of groep, aan d,e eene of de andere zijde, kwaadaardig of schuw of langzaam was of geen vrede wilde. Alle leidende man nen in alle betrokken landen verlangden naar den vrede. Na anderhalf jaar oor log waren zij zich allen bewust van hel spook der nederlaag en der nationale verwoesting, dat achter hen stond. Hoe meer men kennis neemt van de persoon lijke herinneringen uit dien tijd, hoe dui delijker het wordt, dat de staatslieden diep ontsteld waren over de mogelijke gevolgen van een voortgezetten oorlog Dien schrik kan men uitgedrukt vinden in Lord Grey's verhaal van de Wilson- episode, uitgedrukt met de duidelijkheid van een man, die te trotsch en te moe dig is om bekentenissen uit der weg te gaan. Maar alle staatslieden zaten vast geklemd in de machten, die zij hadden ontketend, toen zij den oorlog hadden laten beginnen- Zij konden niet redelijk meer zijn, zelfs niet indien zij wilden. In Duitsche herinneringen van dezen aard heeft men kunnen lezen, dat de leidende mannen in Duitschland, toen hun leger den slag aan de Marne had verloren. wisten dat een grootsche overwinning van dat oogenblik of onmogelijk ^ou zijn Zij konden alleen nog hopen, dat Duitschland er met niet al te veel kleer scheuren af zou komen. Wilson's voor waarden waren en in hun harten moeten zij het hebben geweten de beste, die Duitschland kon verwachten. Maar de Duitsche leiders durfden de vei ligheid niet kiezen. Zij traden Wilson's ouvertures tegemoet met eischen die elke conferentie hopeloos maakten, niet omdat zij verwachtten, dat ze ooit voor inwilliging vatbaar zouden zijn maar om dat zij zulk een monsterachtige zeepbel van Duiisch populair gejubel en zelfver trouwen hadden geblazen, dat ze haar zelfs niet voor Duitschland's redding durfden laten springen. De zelfde mo- reele verlamming had de leiders der ge allieerden getroffen; zij waren als kur ken op de woeste baren van de oorlogs zee. Lord Grey's bewonderenswaardige openhartigheid toont met vreeselijke duidelijkheid hoe moeilijk het was zelfs van de mogelijkheid van vrede te ge wagen tegenover een bondgenoot. In dien hij Wilson's voorstel bij Frankrijk zou hebben aanbevolen, zouden Fran- sche politici het woord „défaitist" naar hun lippen hebben voelen komen en heb ben vermoed, dat Engeland aan den oor log een einde wou maken om zijn lang- zaam-groeiend leger de smartelijke sla gen te sparen, die het Fransche militie- leger reeds had ontvangen en juist bezig was te ontvangen. Aan den anderen kant kon hij het bij Frankrijk niet geheel onvermeld laten, indien hij later het ver wijt wilde ontgaan indien de zaken slechter en slechter liepen dat hij een redmiddel had gehad maar het voor Frankrijk geheim had gehouden tot het tc laat was. En wat Frankrijk zelf be treft, dat land wankelde juist in den tijd van Wilson's voorstellen onder de ver schrikkelijke slagen die Duitschland op Verdun deed neerkomen. Al het ver mogen van Frankrijk stond strak van in spanning in een hartstochtelijke poging stand te houden tegen een overweldi gende macht. Op zulk een oogenblik zou geen Fransch staatsman Wilson's uinoo- diging hebben durven aannemen, omdat de aanneming terstond door het Fran sche zoowel als het Duitsche volk zou zijn uitgelegd als een teeken van zwak heid. Maar daarmee is niet gezegd, dal het vredesvoorstel op een psychologisch ongelegen oogenblik kwam. Want oogen- blikken als dat van de succesrijke ver dediging van Verdun zijn legio in eiken oorlog; en geen vredesbemiddelaar kan ze ontgaan. Er komt nimmer een mo ment, waarin de balans van de tegen strijdige machten evenwichtig is; die ba lans gaat voortdurend op en neer; en de partij, die er op een oogenblik het beste voorstaat, zal aan dat verganke lijke feit terstond de overtuiging ontlee- nen, dat de vijand nu neergeslagen zal worden; dat is de krankzinnige redeloos heid van den oorlog. Beide zijden win den steeds de burgerlijke bevolking op tot zulk een staat van domme, koortsige begoocheling, dat een redelijke vredes poging wordt uitgelegd of als een slap prijsgeven van een winnende positie of als een onwaardige erkenning, dat men heeft gefaald. Uit Grey's boek blijkt zoo helder dat elke oorlogvoerende mogend heid steeds in die fatale betrekking tot den bondgenoot staat, die rekening moet houden met zijn geestesgesteldheid, die lafhartig vindt, wat voozichtig is, die on trouw zoekt achter wat beleid is. Strijd makkers, die samen tegen anderen vech ten op leven en dood zijn geen „mak kers"; zij zijn jaloersch op elkaar, op eikaars moed en vechtlust, op eikaars verliezen en wonden In omgekeerden zin zijn zij als twee hongerigen, die een enkel bord boonen moeten deelen; de boon meer van den eene zou de harts tochtelijke verwijten van hebzuch! onmenschelijkheid bij den andere in het leven roepen. Een nuchte en wijsgeerig mensch voelt de neiging in zich opko men een Franschen, Duilschen of Engel- schen staatsman te verwijten, dat hij niet heeft gehandeld in een episode als die door Wilson geschapen. Maar in den brand van den oorlog kunnen er geen koele wijsgeeren zijn. De fouten dier staatslieden zijn slechts geringe bijdra- gentot den enormen warboel. Hoe groot hun moreele kracht ook mag zijn, zij worden volledig meegevoerd in de kol ken der nationale hartstochten, die zij hebben ontketend. Dat is oorlog. Indien de oorlog niet was wat hij is zou men vinden, dat alle staatslieden, die Wilson's poging tot vruchteloosheid doemden, de galg verdienden. Maar de armen konden niet anders. Zij leidden niet meer maar werden geleid door machten, die zich niet lieten temmen. En de episode van het Wilson-voorstel is slechts een karak teristiek oorlogs-incident een gewoon voorbeeld van oorlogsmoraal en -gees tesgesteldheid. Hoe was de toestand in 1916? De twee groepen van óp elkaar jaloersche, elkaar wantrouwende bond- genooten; de vorsten voor de keuze van overwinning met de glorie van den troon of nederlaag met den smaad van ont troning; de volken bedrogen met dwaze, absurde hoop en opgezweept tot fantas- tischen haat. Bij zulk een toestand moest de krankzinnige brand uitwoeden tot het einde. Grey's boek, dat dit alles met groote oprechtheid en menschelijkheid in het licht stelt, is als een indrukwekkend waarschuwend gebaar, bedoeld om het ontketenen van machten als die van den grooten oorlog, voor de toekomst te ver hoeden. Londen, 13 October 1925. bevolking. In de tweede helft van de 'inaaii.dj September zijp te koudekerke Ingekomen: D J. van Loo, met gezin, D 79, uit N. O. Iiulic A. de Wijze, B 70, uit Domburg L. Boone, B 71, uil O. en W Souburg F. de Groot, B 68,uit Grijpskerke A. Wouters, A 192, üit Aagtekerke G. J. M. van Bredehof de Vicq van Opslliuizen, D 201, uil Nis- se J. Steveninck, B 95, uit Vlis- singen L. Wagenaar G 21, uil Vlis- singen J. van den Broeke, A' 183^ uil St Laurens. Vertrokken: W. Corbijn, G 17, naar Ooslkapclle Adriaanse, B 156,' naar O. en W. Souburg C. Tierie, E 76, liaar Se- rooskerke C. Sturm, B 131, naar O. en W. Souburg W. en J. Willcboerd- A 139, naar O. en W. Souburg dc Groot, B 77,/ naar O. en W, Souburg G. Slroo, C 15, naar Bigge- kerke J Riemens, C '18, naar Oost- kapellc J. F. Tlontlius, D 40, naar Amsterdam C. van der Harst, A 60, naar Ooslkapelle T. van Keulen, B 131, naar Arnemuiden S. Jakobscnj E 7, naar Middelburg II J. llozee 4 gezin, D 125, naar Middelburg van Hese mei gezin, E 106,naai' Goes J. Eckhardt, B 58, naar Nisse M. Riemens, uil A 1S3. Zwijsen, geb. Sclief- van de ICreeke, geb. Getrouwd Ilese, 18 j. Unster. 22 Bevallen M fers, cl H. Vcrmeule, d. Koudekerke. Van 1-16 Oct Ondertrouwd: H. van Dort. 40 j en 0. Janse, 44 j. J. de» Voogd, 43 j en A. Buijsrogge, 44 j. Getrouwd W. P. Roosc, 24 j. en N. Wjelemaker. 22 j. H.J Kruisdijk, 23 j en F. Schout, 26 j Bevallen. F, Wielemaker, geb. San- derse, z M. Pecnc, geb. Geelhoed, z IA de Pagtcr. geb. van Keulen, d. Overleden A. Waltel, 29 j. j cl. - J. Luiks, man van N Clowting, 65 j. burgerlijken stand. Goes. Traas, 22 j. en 0. J van J. de Wiaal, 26 j. er>' J. POSTERIJEN. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten welke gedurende de eerste helft van October op het postkantoor te Middelburg zijn ontvangen en van welke de afzonders onbekend zijn Binnenland. Brieven. Mevr, van Ileijningen, Laren; mej. M. Oele. Rotterdam; Gaspar van Leerdam, Amsterdam. Briefkaarten. I,. v. d. Weel, IJzendijke; Jongejuffr. S. Glaasscn. Zant voort; (2 stuks Buitenland. Brief kaar ten. Mej, Kalli. V- Schij netel, Mannheim. bekendmaking. GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG. Vergadering van den Raad der ge meente Middelburg, op Woensdag den 21 October 1925, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaande zaken Notulen vorige vergadering. Ingekomen stukken. Eervol ontslag Onderwijzer School K. Benoeming Leeraar lichamelijke oefe ning Gymnasium, Benoeming klokkenist Abdijtoren. Benoeming amanuensis Avondschool Nijverheidsonderwijs. Benoeming lid Commissie van toezicht Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. Nadere wijziging heffingsverordening begraafrechten. Regeling Openbaar Vervolg-onderwijs. Verhaal van pensioensbijdragen op nieuw aan te stellen gemeente-personeel. Verhaal van verschuldigde bijdragen krachtens artt. 135 en 156 Pensioenwet. 10e wijziging Gemeente-begrooting 1925. Vaststelling vergoeding over 1923 in gevolge artt. 101 en 103 Lagér Onder wijswet 1920. Goedkeuring rekening 1924 Burgerlijk Armbestuur. Goedkeuring begrooting 1926 Burger lijk Armbestuur. Voorloopige vaststelling Gemeente1 rekening 1924. Financieele regeling inz, woningbouw Bagijnhof. Erfpachts-uitgifte gemeente-grond Die- vengang. V erhuring gemeente-woning Molen water. Aanschaffing boekhoud-machine voor Bedrijven. Ie Suppletoir kohier 1925 Hondenbe lasting. Bezwaarschriften tegen schoolgeld aanslagen voor bijzonder lager Onder wijs over 1924/1925. Middelburg, den 16 Oct. 1925. De Burgemeester, P. DUMON TAK. Electrische Drukkerij G. W, den Boe? Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6