beursnoteeking van iieden. AMSTERDAM, 'lo Oct. (Slotkoers.) 6 pet. Nederland 1923 103 drie zes tiende; 0 pet. Nederland 1922 1061/9; 5 pet. Nederland 1918 101*%; 41/2 pet. Ne derland 1917 98 elf zestiende; 21/2 pet. Nederl. W. Schuld 63%;. 3 pet. do. Oblig. 753/9; 3 pet. do. Cerlif. 7l3/8. Cert. Ned Iland Mij. 114; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 1123/tAand. Koloniale Bank 172%; Koninkl. Petrol. Aand 3851/2—3S8, Ge cons. Ilollandsche '163— 1I66; Guit. Mij. Vorstenlanden 150%; Handeelsv. Amsterdam 549- 550;. Java— sche Cultuur 355%. 356, Aand. Deli Maatsch 412 118; Amslcrd. Rubber 350 35C. Ned. Amerik. Vaart Gli/ai; Ned. Scheep, vaartunie 157 160; Koninkl. IIoll. Lloyd 43; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 75y»; Aand. Pakelvaarl 194 Gouda A. 85/,; Pnilips A. 41'4-%; Jur- gens A. 127i 0 130; Anaconda 90' Steels I2S/4; Erie 3 t%Union Pacific fill; Common Marine 101/Prefered do. 34i,'iMaxwell Gr. G. v A. 7'/,Maxwell Land Cerl. v. Inc. Bonds 17%. Prol. 3 pet. Russen Obl. 1880 2 negen zestiende; Consols 3 negen zestiende. Markt sluit op de laagste prijzen voor Rubber en Tabak. "Wisselkoersen Londen cheque 12.04%; Parijs 11.18 Brussel 11.33; Dollar Cable 2.48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 15 Oct. Hoogste barometerstand 769.8 te Akureyri. Laagste barometerstand 742.3 te Memel. Verwachting van den avond van 15 lot den avond van 10 dezer Matige tot zwakke Noord-Westelijke lol Zuid-Westelijke wind, gedeeltelijk be wolkt met nog kans op regen- of hagel buien. Eenige stijging in temperatuur. Termometerstand alhier 's morgens 9 uur 52 gr., 12 uur 55 gr 3 uuir 5-1 gr van een uittreksel uit het vonnis, op kosten van den veroordeelde in de Mid- delburgsche Courant wegens overtreding der Vleesehkeuringswet 'liet voorhanden hebben van bedorven vleesch). De Ambtenaar van hel Openbaar Mi nisterie ging eveneens in appél. De Utrechtsche inbrekersclub Zooals men zich herinneren zal, maak te eenigen lijd geleden een bende jonge lui, diet op fantastische manier inbra ken, Utrecht onveilig. Thans hebben drie kornuiten van het gezelschap voor de rechtbank te Utrecht terecht gestaan. Den jongens was in dc eerste plaats de inbraak le Zeist ten laste gelegd, in de tweede plaats de diefstal in de Lijn- markt flesschen wijn), in de derde plaats de diefstal met braak aan Achter T wijn straat; chocolade' en in de vierde plaats diefstal van worst ten nadeele van een slager, te Utrecht. Voorts te Zeist werd een groot aantal voorwerpen gestolen, benevens een bedrag aan geld, dat ge meenschappelijk gedeeld werd, ieder kreeg ongeveer f 30. De jongens bekenden het ten laste ge legde. De officier van Justitie easchte na het getuigenverhoor legen de jongens resp. 7 maanden gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis, ter beschikking stellen van de regeering en plaatsing in een rijksopvoedingsgesticht; en legen nummer drie. een jaar tuchlschoolstraf. verkeerswezen, post en telegrafie. Alhier is met een lading hout binnengekomen het Duitsche stoomschip ,^Hernosand". De regeering van de republiek Li beria laat het wrak van het stoomschip IJselstroom dat op de Ivoorkust gestrand is, bewaken. Het schip is gebroken; hel achterste gedeelte is gezonken. Er is een gedeelte van de lading geborgen; de on der water slaande kokosproducten zullen waarschijnlijk geheel waardeloos gewor den zijn. 1 LEGER EN VLOOT. Hr. Ms. „I-'riso" is Dinsdag van Hel- levoelsluis naar haar slation V lis si 11- g e n teruggekeerd en Ilr. Ms. „Hydra" vandaar te Hellevoet sluis aangekomen om op 's-rijkswerf de noodige voorzie ningen le ondergaan. De kruiser „S u malra". Naar liet Hdbl. verneemt is de kruiser Sumatra" welke naar men weet, te Amsterdam is gebouwd, op de werf van de Nedcrlandsche Scheepsbouw Maat schappij, in samenwerking met Werk spoor thans zoover voltooid, dat -de volgende week met het proefdraaien der machines op de plaats kan worden, be gonnen. De kruiser die nu nog in het Oosterdok ligt zal worden versleept naar het IJ, 'achter dc Sumatrakade. Daar zullen de machines, gedurende ruim een week, drie uren per dag proefdraaien. NAGEKOMEN BERICHTEN. TWiEEDE KAMER. (Vervolg.) Na nog eenige. discussie en repliek wordt liet wetsontwerp aangenomen met 72—23 stemmen. Tegen de Soc. Democraten en de Com munist. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAjVL, 45 Oef. 3 urn*. Wederom was op de' rubber-afdeeling nogal wat materiaal aan de markt. Bij opening stelde dc meeste rubberfondsen reeds dadelijk lager. Amsterdam rubbers sloegen spoedig een opwaartsche richting in, doch vielen daarna in koers terug. Tabakken hadden een gedeprimeerd voorkomen. De hoofdsoorten werden al len lager genoteerd. Op de afdeeling voor Ned. Induslri- eeleu zetten de Jurgenswaarden hun rij zing niet verder voort. De Oliemarkt was kalm. H.*V. A en de meeste suikersoorten wisten zich vrij goed op peil te houden. Prol. 3 pet. COMMUNISTISCH COMPLOT ONT DEKT. RoME. 15 Oct. V.D. De 'Messcgoro meldt, uit Arezzo, dat een ifitgebreid communistisch complot ontdekt is. Docu menten en wapenen zijn in beslag ge nomen. Enkele arrestaties luidden plaats. De communistische partij te Arezzo zou in geregelde verbinding gestaan hebben met de communisten in Duitschland. DE STRI.H) IN CHINA. PEKING, 15 Oct. V.D. De gouverneur* van Tschekiang heeft een mil it are itewe- ging georganiseerd. Een aanval op Shanghai wordt verwacht. DE R. 33. LONDEN 15 Oct. V.D. De proefvlucht Rieden, van hel luchtschip R 33 en en van de licht© acroplaan welke met een spe ciaal toestel aan het schip wordt vast gehecht, is goed geslaagd. ii.ii. correspondenten die hunne nota's over het 3e kwartaal nog niel hebben ingezonden, worden ver zocht dit te doen vóór 20 dezer. DE ADMINISTRATIE. LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. In het door den reinigingsdienst al hier opgehaalde huisvuil zijn gevonden 2 kettingen van bloedkoralen met gou den slootjes. DE DOODSLAG TE ^RINCENELAGE. Heden deed de rechtbank te Breda uit spraak in de zaak tegen A. v. V.. beschul digd van poging tot doodslag tweemaal gepleegd le Priucenhage op de vrouw van zijn baas, mej. W'. E., en veroordeel de bekl. tot 2 jaar eni 6 mnd. gevangenis straf. De eisch luidde 4 jaar. TWEEDE KAMER. Aan den heer K. ter Laan wordt: erlof verleend tot het stellen van vra gen aan de regeering i. z. haar .salaris- politiek met name om te bereiken em extra uitkeering over 1925 aan het per soneel. Deze interpellatie wordt aan de agenda toegevoegd met dien verstandje; dat zij niet voor Dinsdag a.s. te 1 uur zal worden behandeld. Aan die orde d; het wetsontwerp tot uitgifte van steen kolenvelden bij Vlodrop. De heer v. d. W a er den acht het wetsontwerp in strijd met de mijnwet en acht het wenschelijk dat de staat het terrein behoudt. Spr. is tegen het wetsontwerp. Cé heer Krijger wenscht staats exploitatie naast particuliere exploita tie en zal met vertrouwen voor het wets ontwerp stemmen. De lieer Dresselhuijs is ook' voor het ontwerp. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 15 Oct. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren; Londen 12.01% (T2.04i/>). Berlijn 5922% (5922). Parijs 11.18 (11.23). Brussel 11.33—11.35). Zwitserland 48.— (48.—). Weenen 3507% 3507%). Kopenhagen 61.50 (61.80). Stockholm 66.65 (66.67%). Oslo 50.25 (50.80). New-Yorlc 2.48% (2.483%). HET VEILIGHEIDSPACT AANGENOMEN. LOCARNO, T5 Pet. V.D; De hedenmorgen gehouden plenaire zitting van de con ferentie heeft den volledigen tekst van tiet veiligheidspact voor het Rijnland aangenomen. De conferentie hoorde voorts in tegenwoordigheid van de Tsje chische en Poolsclie gedelegeerden het rapport van dc juristen inzake de Duitsch-Fransche en Duitsch-Belgische arbitrageverdragen aan. Beide arbitra geverdragen werden eveneens Aangeno men. DE CONFERENTIE VAN LOOARNO. PRAAG, 15 Oct. V. D. De Tsjechische bladen zijn optimistisch gestemd over de te Locarno bereikte resultaten en wijzen vooral op de vruchten van de vriend schappelijke samenwerking met Frankrijk HET INT. BUREAU VAN DEN ARBEID. GENÈYE, 15 Oct. V. D. Do bestuurs raad van het Intern, bureau van den arbeid zal lieden te Genève bijeenkomen onder voorzitterschap van Arthur Fon taine, gedelegeerde van de Fransche re geering. Albert Thomas, zal in den raad zijn indrukken uiteenzetten over zijn reis naar Z. Amerika en Portugal alsmede een overzicht geven van de ratificatie der Intern. Arbeidsconventie. f>E GEARRESTEERDE COMMUNISTEN IONDEN, 15 Oct, V. D. De gearres teerde communisten verschenen heden morgen voor den magistraat, ouder be schuldiging van samenzwering en aan sporing tot fcpruiing en muiterij. Op verzoek van den raad van 'ver dediging werd de zaak terugverwezen, nadat bewijs van de arrestatie was op- 'gemaakt. HÉT A.S. FRANSCH-DUITSOH ECONO MISCH VERDRAG. BERLIJN, 15 Oct. V- D Volgens het Parijsche Général Débats, zijn te Hyerès bij Toulofi, 25 Duitsche kooplieden aan gekomen om met de vertegenwoordigers van Fransche akkerbouwbonden verbin dingen aan te knoopen. Het bezoek zou met het te sluiten economisch verdrag in verband staan. EEN NIEUWE TARIEFOVEREENKOMST MET DUITSCHLAND. BERLIJN, 15 Oct. V. D. De Nedcr landsche Handelsdelegatie o. 1. van den jnitnslerieelen directeur Nedjerbragt, is te Berlijn aangekomen, om te onderhan delen over nieuwe tariefovereenkomsten, SCHEIDSGERECHT VAN COMMER- CIEEIÊ GESCHILLEN. BERLIJN, 15 Oct. V. D - Uit Praag wordt gemeld dat aldaar de Amerikaan- sche en Tsjechische regeeringen een permanent scheidsgerecht van commerci- eele geschillen zullen oprichten. DE DEENSCKE NATIONALE BANK. KOPENHAGEN, 15 Oct. V. D. - D Deensche Nationale Bank geeft 10 mllli- oen kronen nieuwe munten van 1 en 2 kronen in omloop. De nieuwe munten zijn gemaakt van een alliage van koper, nikkel en alluminiiun, welke hen een zeer lichte goudkleur geeft. De 1 lcroon- bifjclten, die thans in omloop zijn, wor den ingetrokken. SNEEUWSTORMEN IN ZWEDEN. STOCKHOLM15 Oct. V. D. Hevige sneeuwstormen hebben gewoed in Zwe den. Het tramverkeer in Stockholm moest 3 uur stopgezet worden als gevolg van den lievigen sneeuwval. BERECHTING IN SYRIIÈ. BERLIJN, 14 Oct. V. D. Volgens een. bericht uit Damascas hebben de Dru- zen twee personen, die Sultan Atrasch wilden vermoorden, aangehouden. De eene werd tot aan den hals levend be graven en daarna onthoofd, terwijl de andere in stukken gereten werd. Doet Uw Schoenen Goed (Tngez. Mcd.) BUITENLAHD. de conferentie te locarno. W a a r b 0 r g-p a c I. Een Havastelegram meldt uit Lacor- no De Duitsche delegatie heeft dc machlginig gekregen Lot het waarborg- verdrag toe te treden. Dit is geschied na de reis van dv. Kempner uit Locarno-naar Berlijn. Het heette, dat die alleen tol doel had om de rijksregeeriug op de hoogte te" bren gen van den stand der onderhandelingen. Doch iedereen begrijpt, dat hij door Luther en Stresemann gezonden is om wziging hunner meegekregen volmachten te kunnen krijgen. In easu om de regee ring te polsen over de voorgestelde re geling inzake art. 16 van het Volken bondsstatuut, De rijkskanselier moet voortdurend aan zijn Duitsch nationale broeders denken! Het Havasbericht zal wel bedoelen het waarbofgverdrag, zooals dat in Lo carno is opgebouwd, en niet zooals al leen de Duitschers 't willen hebben. Men gaat nn eenmaal naar een confe rentie om 't eens trachten te worden; om een formule le zoeken, die alle standpunten' zoo ongeveer bevredigt Intusschen is het politieke weer te Locarno gister weer wat „betrokken" geweest. Zooals werd gevreesd: kwes ties, waarover men het wel eens ge worden was, doch die moeilijk te for- muleercn bleken. Gisteren gold 't de 'Keulsche tone Men weet, dat dit hel, praclisch ge volg zou worden van' hef Rijnlandpact. Men weet ook, dat de handhaving dier bezetting een doorn in het oog was van iederen Duitscher. Gezien deze men taliteit, wilde Stresemann die zaak zoo geformuleerd, dat hij ze als een triom fant resultaat mee naai' Berlijn kon ne men. De Franschen wilden daarvan ech ter niet weten. Ook zij hebben een mentaliteit. Ook voor lien was die be zetting „iels". Zij wenschen geen al le luidruchtige ontruiming, en de eer aan zich te houden door een gebaar van grootmoedige vergevensgezindheid inliet parlement. Een soort -gentlemen's agree ment. De Duitschers deden, toen geen van "beide partijen toL toegeven geneigd bleek, verstoord, en Chamberlain werd zenuwachtig. Men zie zijn verklaring, die wij" gisteren onder Nagekomen Be richten hebben opgenomen, voor de te Locarno geaccrediteerde journalisten De Engelsclien traden verder op als arbiters, door met de verschillende hee- ren te gaan pralen. Een uitweg schijnt gevonden, doordat de Franschen een rapport verlangd hebben van de gealli eerde -ontwapeningscommissie te Berlijn, en de Duitschers van liun deskundigen. Deze rapporten zouden stellig materi aal opleveren voor een vergelijk in de ontwapeningskwestie, waardoor tot de ontruiming direct besloten zou *kunnen worden Wij herinneren er aan, dat des tijds de ontruiming afhankelijk was van dat rapport. Kan men hel dus met dat rapport in de hand 't eens worden; nog beter. De Duitschers hebben of hadden no; meer'eischen. zoo een zeer aanzienlijke verlichting van de militaire bezetting van het Rijnland. In zooverre wordt clan niet het verdrag van Versailles aange tast, daar dit niet spreekt van een hoe veelheid van het contingent troepen. Geen opheffing, enkel verlichting. Het schijnt toch, dat de geallieerden daar weinig ooren naar hebben Maar of daar op de conferentie zal stranden; wij ge- looven hel niet De correspondent van de Morning Post te Locarno schijnt een en ander le weten le zijn gekomen over den in houd van hel Westelijk pact. "Wij geven zijn bericht onder voorbehoud weer De préambule van het pact verklaart, dat de onderteekenaars zich verbinden geen oorlog met elkaar te voeren. (Een zeer natuurlijk grondbeginsel voor ieder waarborgpact Voorts verbinden zfch de ondertee kenaars alle tusschen 'hen ontstaande juridische Kwesties voor het Permanen te Hof van Internationale Justitie in Den Haag le brengen, of wel op grond van wederkeerige overeenstemming voor een scheidsgerecht, bestaande uil één lid van elk der betrokken landen en een derde neutraal lid. Ingeval op deze wijze geen overeenstemming wordt be reikt, moet de Volkenbond beslissen. (Wij hebben gisteren bij onze behan deling van art. 16 gezien, dat er (per saldo weinig verschil is tusschen de be handeling van een lid en een niet-lid). De verdragsluitenden verplichten zich de bestaande verdragen in het algemeen, speciaal het vredesverdrag van Versail les, de overeenkomst van Londen (Da wes) en de Fransch-Poolsche en Fransch- Tsjechische overeenkomsten te eerbie digen. Tegen de vermelding, der laatste tractaten heeft, aldus de correspondent, Duitschland zich verzet. Om die reden zal de formuleering van dit artikel ge wijzigd moeten worden, opdat duidelijk wordt, dat weliswaar op bedoelde twee tractaten is gewezen, doch dat zij niet uitdrukkelijk vermeld zijn. T. a. v 'Duitschland's toetreding tot den Volkenbond wordt slechts gezegd' „Duitschland zal zich bij den Volkenbond aansluiten". Hierdoor zou dus aan de geallieerde wenschen. aansluiting zon der voorwaarde, zijn voldaan. In een ander artikel wordt bepaald, dat de Belgisch-Duitsehe en de Fransch- Duitsche arbitrageverdragen door alle ouderleekenaars worden gegarandeerd voorts wordt verklaard, dat deze ver dragen in wèrking treden, zoodra de arbitrageverdragen tusschen Duitschland en Tsjecho Slowakije en Duitschland en Polen zullen zijn afgesloten De „gentleman" overeenkomst t. a. v. Dailsp&nd's .toetreding tot den -Volken bond moet de strekking hebben, dat de geallieerde delegaties weliswaar geen volmacht hebben, aan Duitschland een speciale behandeling der Volkenbonds kwestie toe te zeggen, doch dat de het veiligheidspact onderteekenende landen hun goede diensten zullen aanwenden, om voor Duitschland bijzondere over wegingen te Qoen geütlen, voorzoover die onder het Volkenbondsstaluul toe laatbaar zijn en in hun macht liggen Dit komt vrijwel neer op de formu leering, die wij gisteren gaveu De plenaire zitting werd intusschen gisteren tol vandaag uitgesteld,daar de juristen niet met hel werk zijn klaar gekomen, en het O. arbitrageverdrag nog niet geheel in orde is. .Vandervelde's verwachting, dat Sb conferentie heden oT morgen zou eindigen, zal dus wer niel uitkomen. Verdere conventies en verdragen zijn: 1. Een Rijnlandsch waarborgverdrag tusschen Duitschland, Frankrijk, Bel gië, Engeland en Italië. 2. Een algemeen arbitrageverdrag tus schen Duitschland en Frankrijk 3. Een algemeen arbitrageverdrag tus schen Duitschland en België. 4. Een algemeen arbitrageverdrag tus schen Duitschland en Tsjecho Slowakije. 1. Een nader arbitrageverdrag tus schen Duitschland en Polen. 6. Een conventie tusschen Frankrijk en Tsjecho Slowakije, eu 7. Een conventie tusschen Frankrijk en Polen. beknopte mededeelingen Uit Engeland. De> eerste sneeuw is in Engeland te Lowestoft en Yarmouth gevallen bij ijzige koude windien 'uit het Noorden. In Ier land en Z. N. Engeland bleef hel- mooie weer echter aanhouden Eugène Sandow, de bekende voor vechter voor lichamelijke oefening, en voorvechter van het bekende Sandow- systeem, is op 58-jarigen leeftijd over leden. Beambten van de speciale afdeeling van Scotland Yard, hebben gisterenavond op bevel van het departement van bin- nenl. zaken een jacht uitgevoerd op be kende communisten in de communisti sche hoofdkwartieren te Londen, en de volgende leiders gearresteerd, die be schuldigd worden van hoogverraad Al- bert Inkpiu, secretaris van de communis tische partij van Groot-Brittaimiê; H. John Campbell, redacteur van het blad „Workers Weekly"; Havry Pollilt, be stuurslid der communistische partij; Er- nest Cant, de Londensche propagandist der communistische jeugdbeweging; Th. H Windringham", redacteur van de „Wor kers Weekly" en nog enkele vooraan staande communisten De gearresteerde communisten zullen heden verschijnen voor het politiehof in Bowstreet. Gearres teerd zullen nog worden de 2 bestuurs leden W. Gallacher en Th. Bell. Groote hoeveelheden litteratuur betreffende rap porten der derde internationale en de jongste onlusten in China, zijn in beslag genomen. De arrestaties vonden plaats nadat'het duister was ingetreden Uit F r a n k r ij k. Dertien manifestanten die 12 Oct. gearresteerd zijn, werden veroordeeld tol gevangenisstraffen van 15 tot 120 dagen. Uit Duitschland. Uil Erfurt wordt geseind aan de ,,.N R. Crt.": Het is stormachtig en koud weer, en sinds 's middags half vier sneeuwt het herig. Uit het Herten woud wordt eveneens een sterken sneeuwval en 3 graden vorst gemeld. Uit Oos^nrijk. In den nationalen raad Dinsdag een hevig incident voorgevallen, toen "de socialist Leuthner een heftigen aanval deed op den minister van buitenl. zaken Mataja, die hij den ergsten tegenstander der aansluiting bij Duitschland en den ergsten vijand van Duitschland in de Oostenrjjksche politiek noemde. Mataja noemde in zijn antwoord Leuthners rede onsmakelijk, wat een geweldig tumult veroorzaakte. De zifting werd ten 'slotte opgeheven, om den partijvoorzitters ge legenheid te geven over het incident te beraadslagen. De vergadering dezer lieeren meende, dat de regeering zich al' of niet met Mataja solidair moest ver klaren. Dit is geschied, waarna ook de socialistische partij het incident voor ge sloten verklaarde. Uit Griekenland. De Grieksche regeering neemt stoe re maatregelen tegen hen. die de verblijf plaats van generaal Piastiras geheim hou den of hem onderdak verleenen. De ge neraal is eenige dagen geleden door een achterdeur van zijn hotel gevlucht. Zijn aanhangers, die hem bij zijn vlucht be hulpzaam zijn geweest, zijn dus-volgens deze proclamatie ter dood veroordeeld. Uit Turkije. - Uit Constanttnopel wordt gemeld dat een trein uit de richting Angora in botsing is gekomen met een autobus, die- geheel gevuld was met plezlergan- gers. Hoofdhuid Roos wordt verwijderd en roos vorming wordt tegengegaan door, alvorens te wasschen met warm water en zeèp, de hoofdhuid eerst goed in te wrijven met 30-60-90 ct. FUR3L (Ingez. Med.) AFLOOP VERKOOPINGEN. Ten overstaan van notaris A. de Neeling werd Dinsdag te Ritthem pu bliek geveild. Een hof steed je, bestaande uit woon huis en schuur, erf en bouwland, samen 44 A. 25 c.A. (1 gem. 38 r.), bewoond' door J. Sturm. Kooper werd de heer L. van Keulen te Ritthem voor f 2060. MARKTBERICHTEN Middelburg, 15 Oct. Op de graan-* markt was de aanvoer ruim. Tarwe 12— 13, witte boonen 20—27,, ronde bruin» boonen 22—28, lange bruine boonen 14— 19, kroonerwlen 1-1—18, maanzaad 40— 42. Opgave van den Marktmeester: Boter f 1.20, part. prijs 1.30. Kipeieren 10, part. prijs 11 Eendeieren 8, part. prijs 9. Opgave van den Marktzetter der Z.» L. M.: Boter f 1.20, part. prijs 1.30. Kipeieren 10, part. prijs 11. Eendeieren 8. part. prijs 9. Middelburg, 14 Oct. Op de vei ling werden dc volgende prijzen be- sLeed: Blenheim Pipping 6, Prins Albert 7, Armgaard 8—10. Campagnezoet 10 —15, Reine d'Or 5, Druiven 67—75, Gounreinct 11, Bismarck 8, Fransche Bellefleur 7, Sigue Tillish 8, Cox Po mona 13, B. d'Aremberg 36, Zoete Ap pels 17, Brambley Seedling 6, Winter- present 10, Present van Engeland 15, Gauzebout 13, Wijnpeen 2, Snijboonen 11, Uien 1.5—5, Postelein 28; Princes- sen le soort 15—22, 2e soort 5, Suiker-

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2