deursnoteeking van heden. AMSTERDAM, 12 Sept. (Slotkoers). 6 pet. Nederl. 1923 103Vs; 6 pet. Ned. 1922 106 drie zestiende; 5 pet. Nederl. 1918 101 drie zestiende; 4>/ï pel. Nederl. 1917 98%; 2% pet. Nederl. W. Schuld 62 een zestiende; 3 pet. do. Oblig. 71; 3 pet. do. Cerlif. 73Vs. Aand. Ned Ind. Ilaudelsb. 1-10; Aand. Kol. Bank 180i/?; Kon. Petrol. Aand. 383—386; Gecons. Holl. 162-163; Cult. Mij. Vorstenlanden 157%; Handelsv. Am sterdam 556563; Javasche Cultuur 330; Aand. Deli Maatsch. 101—102; Amsterd. Rubber 305—311. Ned. Amerik. Vaart 68; Koninkl, Holl. Lloyd 45VsKou. Ned. Stoomb. Mij 681/2— 691/2. Gouda A 81..Pliilips A. 420%; jur- gens A. 119—1221,2 Anaconda 90—91Ve; Steels 123; Union Pacific 1431/2; Common Marine 93/8Pre- fered do 32'Maxwell Gr. O. v A. 7; Maxwell Land Cert v. Inc. Bonds 8%. Prolongatie 3$. Russen Obi 1880 3 zeven zestien de; Conslos -1 VsHope 33/,. Markt sluit prijshoudend Wisselkoersen Londen 12 053/4, Berlijn 0.5924; Pa rijs 11 69, Brussel 10.96; Dollar Cable 2.483/,. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 12 Sept. Hoogste barometerstand: 768.9 te Yalentia. Laagste barometerstand 751.8 te Memel. Verwachting van den avond van 12 tot den avond van 13 dezer Zwakke tot matige wind uit Noordelijke richtingen half tot zwaarbewolkt, weinig of geen regen, later iets warmer. Thermometerstaud alhier 's morgens 9 uur 53 gr., 12 uur 60 gr. ting en instandhouding van eene Chr. Bewaarschool „Samuel", gevestigd te K a p e 11 e. Op 17 dezer hoopt men het 5-jarig bestaan der R. H. B. S. te Oost burgj feestelijk te herdenken. Tot hoofd der school te E 11 e - meet is benoemd de heer H. Friso, te Peize (Drenthe), no. 1 der voordracht. Mej. J. M. Spek, onderwijzeres aan de O. L. S. no. I te St. Philips- land, staat no. 3 op de voordracht voor onderwijzeres te Veenendaal. Te Amsterdam is op 46-jarigen leef tijd overleden de lieer G. Leffertstra, lee- raar in het Nederlandsch aan een Gem. H. B. S. aldaar De overledene was van alhier en stond in hoog aanzien bij 1911-1913 leeraar aan de R. II B. S. allen die hem en zijn werk kenden. De Vereen vim Leeraren aan de H. B. S. met 5-j cursus moeten door dit heengaan in een vacature als secretaris voorzien. Rijkskweekschool te Oostburg. Tot de Rijkskweekschool te Oostburg zijn de volgende leerlingen toegelaten: Klasse I: C. K. Hamelink te Terneu zen; E. W. Risseeuw te Sluiskil; J. M.( Leenhouts te Schoondijke; M. A. Ma- zure te Groede; P. C. de Meij te Cad- zand; M. Maat te Oostburg; G. A. AJ- bregtse te Sluis; L. Broere te Walsoor den; P. A. J. de Lozanne te IJzendijke; A. Verpoorte te Sluiskil; P. J. Leen houts te Zuidzande; J. A. Boidin te Oostburg; L. C. Broer te Walsoorden; A IJzebaert te Koewacht; en J. M. Hamelynk te Hoofdplaat. Klasse II: H. Almekinders te Axel;,P. Brakman te Groede; J. van de Ree te Terneuzen. Klasse III: M. C. de Hondt te Groede; J. W. Kosten te Zaamslag; A. J. de Klerck te Zuidzande; C. L. Kolijn te Terneuzen; P. J. Balfoort te Terneuzen. Klasse IV: A. G. M. J. Kaan te Ter neuzen; H. J. de Jonge te Terneuzen; P. J. M. Crombeecke te Hoofdplaat; A. Jacobs te Groede; H. J. M. Kwaak te Terneuzen; D. de Feyter te Axel; C. J. Jansen te Nisse (bij Goes); I. Gaakeer te Stavenisse, en J. Zuidweg te 's-Gra- venpolder. RECHTZAKEN. Door A. C. J. G„ bedrijfsleider bij de Stoomvaartmaatschappij „Zeeland" te Vlissingen is hooger beroep aangetee- kend tegen het vonnis van den Kanton rechter te Middelburg dd. 26 Augustus 1925, waarbij hij werd veroordeeld tot 3 maal f 10 boete subs. 3 maal 10 dagen hechtenis wegens overtreding der Ar beidswet. Eveneens is hooger beroep aangetee- kend door J. A. W. M., procuratiehou der van bovengenoemde Stoomvaart maatschappij, tegen het vonnis van den Kantonrechter d.d. 26 Augustus 1925, waarbij hij wegens overtreding der Ar beidswet werd veroordeeld tot f 0.50 boete subs. 1 d. h. Van laatstgenoemd vonnis ging ook de Ambtenaar van het O. M. in appel. Politie rechter te Middelburg In de zitting van 11 September wa ren de volgende personen gedagvaard J, de L 72 j., zonder beroep te Vlis singen, gedetineerd te Middelburg, we gens landlooperij te Vlissingen op 11 Augs. 1925. Eisch 3d. h en 3 j Rj.\V I. Uitspraak idem. B. B., 26 j., werkman, Groningen, ge detineerd, wegeus landlooperij te Vlissin gen op 12 Augustus 1925. Eisch 3 d. en 1 j. R.W.l. Uitspraak 12 d. H; J. R., 22 j., werkman, A. R., 18 j zon der beroep, beiden te Bosclikapellé, we gens beleediging van P. Adriaanssens wed. van A. van Baser, te Boschkapelle op 17 Juli 1925. Eisch ieder f 10 of 10 d. h. Uitspraak idem; C. II ,34 j., koemelker te Kloelinge, wegens het wegnemen van een hoeveel heid steenen toebehoorend» aan den Staat, te Kloetinge op 1 Augs. 1925. Eisch f 20 of 20 d. h. Uitspraak vrij spraak; M. B. L. P., 20 j., timmerman te Goes, wegens mishandeling van Pieter Jacob v. te Kloelinge op 3 Augs. 1925» Eisch f 10 of 10 d. h. Uitspraak f 00 of 10 d. A. Q., 41 j., zonder beroep, Schore, wegens beleediging van M. Ivroinbeen te Kruiningen op 5 Augs. 1925. Eisch f 5 of 5 d li. Uitspraak f 3 of 3d. h.; L. H., 10 j., vrachtrijder, Kruiningen, wegens beleediging van P. C. Kolijn te Vlake op 5 Augustus 1925. Eisch f 10 of 10 d. h. Uitspraak idem.; II. \V 57 j., koopman, Kattendijke, Eisch f 15 of 15 d. h- Uitspraak idem; A. F. P., 26 j., werkman, Clinge en P. A. P., 18 j., Werkman, Clinge we-* gens mishandeling van F. Kegels, te Clin ge op 12 Juli 1925. Eisch f 10 of 10 d. h Uitspraak idem; J. M. R., 29 j., (werkman, Zierikzeep wegens mishandeling van L. van Pope- ring te Bruinisse op 18 Juli 1925. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak f 15 of 15 d> Op zijn moeder gescholen. Vrijdagmiddag heeft voor den kinder rechter te Haarlem terecht gestaan de 15-jarige J. A. B, die in den nacht van 28 op 29 Mei een revolverschot heeSli gelost op zijn moeder, die toen aan de Kleverlaan woonde. De vrouw was niet ernstig verwond. Bekl. werd schuldig verklaard aan het feit, maar zonder toepassing van straf aan zijn vader teruggegeven. Het O. M. requireerde ook daartoe. LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. Hedenmorgen bleek, dat ook voor de vierde opvoering van „Columbus" op Dinsdag a.s. waarvan de prijzen zijn vasl- vaslgiesteld voor loge en stalles f 1.50 parterre fl, bovenioge f0.70 en galerij f0.45 en 10 cent plaatsbespreking, veel belangstelling bestaat. Maandag van 11 tot 12 is nog gelegenheid plaatsen op te geven en dan wordt bekend gemaakt wanneer plaatsen besproken en kaarten genomen kunnen worden. DE SLUITING DER KAMERS. De Minister van Binnenlandsche Za ken heeft hedenmiddag om 3 uur met het gebruikelijke ceremonieel in Naam der Koningin in de vereenigde vergade ring van beide Kamerse der Staten-Ge- neraal, de zitting der Staten-Generaal gesloten, met een rede, waarin wordt gezegd .dat, dank zij de medewerking der Staten-Generaal, verschillende maatre gelen, in het bijzonder tot herstel van het financieel evenwicht, hun beslag hebben gekregen, en waarin aan de Sta ten-Generaal dank wordt betuigd voor den ijver en toewijding aan 's lands be lang ook dit jaar weder betoond. DE WEELDE-VERTERINGS- BELASTING. De Minister van Financiën heeft gister in een onderhoud met den Middenstands- raad een nadere onderhandeling over de bezwaren tegen het wetsontwerp der Weelde-Verteringsbelasting toegezegd. BEURSOVERZICirr. AMSTERDAM, 12 Sept. 12 uur. I)e beurshandel droeg vandaag 'n kalm karakter. De rubbervvaarden zorgden voor een flinke afleiding en gaven een drukke affaire te aanschouwen, zoowel voor Amsterdam rubbers als voor ver schillende andere soorten, waarbij de koersen zich in opgaande richting bewo gen. In meerdere gevallen werd een flin ke koerswinst behaald. Ned. industrieelen en Jurgens'-waarden eenige beweging. Gewone aandeelen werden gesteund en kwamen weer boven 120. Tabakkeu in bescheiden omzetten, waarbij de koersen gemakkelijk gehand haafd konden blijven. Koninklijken en geconsolideerden prijs houdend. Suiker op of even boven vorig slot. Amerikanen slechts weinig belangstel- ling. Prolongatie 3 pet. WISSELKOERSEN. (Niet-officieel.) AMSTERDAM, 12 Sept. 12 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 12 05 vijftien zestiende (12.05%) Berlijn 0.5921 0 5921). Brussel 10.96 (11.—). Parijs 11.66 (11.67%). witserlaud 18.07% (4805). Weenen 0.0035 (0 003505). Kopenhagen 61.15 (61.10). Stockholm 66.75 (66.70). Oslo 52.65 (52,70). New-York 2.18 13 zestiende (2.483/4). TURKIJE EN RUSLAND. BERLIJN, 12 Sept. V. D. Uil Moskou wordt gemeld dat aldaar onderhande lingen gevoerd worden tusschen Turkije en Rusland inzake een gemeenschappelijk optreden in de kwestie van het Nabije Oosten. De Turksche gevolmachtigde in Moskou had een bespreking met Litwi- now, dio tegenover Turkije in'zake de Mosoelkwestie toezegde, de oprichting van een Engelsche vlootbasis in de Zwar te Zee niet te zullen toelaten. IN MAROKKO. PARIJS, 12 Sept. V D Het Ministerie van oorlog bevestigt lieden, dat de resul taten van het Fransche offensief in Ma rokko zeer bevredigend rijn. Het offen sief wordt voortgezet onder uitnemende condities. Talrijke .stammen onderwerpen zich. afloop aanbestedingen. Door den Minister van Waterstaat is aan L. F. Groosman alhier opge dragen het maken van een bouwput met kaden en dijken, behoorende tot de ver betering der haven van Vlissingen, voor f49.890.—. afloop verkoop! noen. Door den notaris mr. Jan, LoeFf werd Vrijdag te B i g g e k e r k e bij A. Willemsen, in het openbaar verkocht: Een dubbel woonhuis met erf en tuin to Biggekerke, groot 23 A. 45 cA aan den heer Pieter Janse Adrz., landbouwer aldaar voor f6750. burgert. like stand. Goes. Getrouwd K. J. van Riet, 25 j. en J: F. E. van Hese, 25 j. Bevallen J. H. Tjlroe, geb. Meloen, d. L. 0. Sinlce, geb. van der Klooster, d. Overleden A. A. Foudraine, 66 j. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERLI. De tarieven in het boekdruk- kersbedrijf. De Donderdagmiddag te Utrecht ge houden tweede vergadering van een aan tal leden van den Ned. Bond van Boek drukkerijen, die een actie hebben ingezet tot afschaffing en de bindendverklaring van het minimum-tarief voor handels drukwerk, was niet zoo druk "bezocht als de eerste. Het aantal schriftelijke adhaesie-beluigingen was echter ver meerderd. De commissie welke met het hoofdbestuur van de Federatie een be spreking over de kwestie had gehad, deelde mede dat het hoofdbestuur had toegezegd het vraagstuk in een daarvoor te houden hoofdbestuursvergadering te zuilen bespreken. Een der comité-leden adviseerde de aanwezigen met klem den organisatori- schen wég te volgen en geen overijlde stappen te doen, hetwelk protest van anderen uitlokte, die van meening waren dat men niet bijeengekomen was om technische veranderingen in de naleving der tarieven te bespreken, doch om al- geheele afschaffing van de bindendver klaring daarvan te bewerkstelligen. Op een vraag van een der aanwezigen werd verklaard, dal deze strijd niet ging over de vraag of de tarieven al .dan niet te hoog waren, omdat men alleen over tuigd was van de billijkheid daarvan, doch dat deze alleen voortspruit uit de ervaring, dat de tariefsgetrouwe colle ga's de slachtoffers worden van degenen die stelselmatig en bewust deze ontdui ken. Ten slotte werd een permanent comi té gevormd, dat in alle afdeelingen pro paganda zal maken voor de afschaffing van de bindende tarieven, en hiertoe voorstellen zal indienen op de eerstvol gende algemeene vergadering van den Ned. Bond van Boekdrukkerijen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Met ingang van 4 Oct. zal de boot der Mij. „Zeeland" te 1.15 n.m. van Vlissingen vertrekken, aankomst Folke stone 6.40. aankomst Londen 8.50. Van Londen vertrekt dc mailtrein te 9.15 v.ïn. De boot van Folkestone te 11.15, aan komst Vlissingen 4.50 n.m Met ingang van 14 September a.s. wordt te K r u i s d ij lc een telegraaF-tele- foonstation gevestigd in het perceel van den heer C. L. Lippens aldaar. SPORT. Arne Borg heeft Woensdagavond het wereldrecord verbeterd over 500 Meter zwemmen vrijen slag en dit ge bracht op 6 min. 8.4 sec. Het oude stond op 6 min. 19.6 sec. leger en vloot. Met het oog op d'e slechte weers gesteldheid, zullen de in de legerplaats bij Zeist kampeerende militairen naar het garnizoen te Utrecht terugkeeren. Eerste-luitenant J. M. C. van den Berge, van het 14e regiment infanterie te Middelburg, wordt 4 October gede tacheerd bij de normaal-schietschool te 's-Gravenhage tot het volgen van een schietcursus. De sergeant-konstabel G. J. Meu- leman wordt overgeplaatst vanhet wachtschip te Vlissingen naar de „Soeraba" en de bootsman J. Lub van ae „Schorpioen" naar de „Sumatra", De. officier-machinist van den ma rine stoomvaartdienst C. B, Eenhoorn, is overgeplaatst van het Koninklijk In stituut der Marine naar den afbouw van het flotille vaartuig „Soemba". BUITENLAND. de volkenbond. Rede jhr Londom Toen wij gisteren schreven, dat de woorden ,in de Volkenbondsvcrgadering genoeg gesproken zijn, bedoelden wij daar geenszins mee, dat geen enkele redevoering meer de moeite van het ver snelden waard zou worden. Zeer zeker b.v. dient gememoreerd wat jhr. Lou don, onze vertegenwoordiger, gisteren heeft gezegd. Na een woord van algemeenen lof aan het adres van volkenbondsraad, vol kenbondssecretariaat en technische com missies. huldigde jhr. Loudon in het bijzonder de permanente mandaten com missie en de goede trouw der staten, die een volkenbondsmandaat bezitten Door hun gemeenschappelijke samenwer king voldoet het instituut der mandaten aan de bedoeling van het volkenbonds verdrag en is het geheel onbillijk van vermomde annexatie te spreken Met scherpe woorden, die door een speciaal applaus van role gedelegeerden onder streept werden, laakte onze woord voer- 'der het nog steeds niet in werking treden van het amendement op artikel 4 van hel yolkenbondsverdrag inzake de verkiezing van de niet-permanente leden van den volkenbondsraad. In dit verband verneemt de corresp. van de N. R. Crt., dat het in de bedoeling van velen der invloedrijkste raadsleden ligt bij het toetreden van Duitschland tot den Volkenbond tevens over te gaan tot een uitbreiding van den volkenbonds raad en daarbij o. a. aan Spanje een permanenten raadszetel toe te kennen Daarna zal Spanje dan wel geen bezwaar meer maken het amendement te ratifi ceren, dat de niet herkiesbaar he id van saten met een niet permanenten raads zetel tengevolge zal hebben. Ten aanzien van het vredesprotocol herinnerde jhr. Loudon aan zijn waar schuwing van verleden jaar, dal teleur stellingen wellicht niet zouden uitblij ven. De heer Loudon had toen daaraan toegevoegd, dat men zich door teleur stellingen niet moest laten ontmoedigen. En inderdaad, er is geen reden tot ont moediging. Het protocol is niet dood, het slaapt. Het werk van verleden jaar is niet vergeefsch geweest. Zooals Pain- levé verklaarde, heeft het zijn nut ge daan bij de besprekingen óver het vei ligheidsverdrag. Het heeft oolc bijgedra gen tot de moreele ontwapening. Jhr. I.oudon uitte zijn instemming met het voorstel van Zweden inzake dc verplich te arbitrage en met de aankondiging, gisteren van Loucheur. dat Frankrijk zal voorstellen de groote economische vraagstukken grondig in behandeling te nemen. In een welsprekend slotwoord getuigde jhr. Loudon van "zijn groeiend vertrou wen in den Volkenbond. Of de suptici het willen erkennen of niet, de Volken bond Is iederen dag levender en zijn in vloed groeit met iederen stap. Jhr. Loudon diende ook een motie in, waarin dc Volkenbondsvergladering den Volkenbondsraad, overwegende dat het van be teekenis is zonder verwijl de voorbereiding ter Tiancl te nemen van een algemeen programma voor de beperking der bewapeningen, uitnoodigt dit vraagstuk in studie te nemen, voor namelijk met het doel tot de schepping van een speciaal orgaan te komen, dat belast zal worden met de uitwerking van bovenbedoeld programma. Deze motie wijkt van die van den Deen Zahne in zoover af, dat jhr. Loudon nog een lusschenstation wil: de voor bereiding van een algemeen programma met het oog op een conferentie, op het geschikte tijdstip. Kalmer aan, dus. Ove rigens willen beiden hetzelfde, en zal de Volkenbond goed doen, als- hij het voorstel dezer beide heeren, hoe dan ook eventueel gewijzigd, volgt. Na Loudon sprak ook nog de Fransch- man Boncour, en 't was uit diens rede af te leiden, dat ook Frankrijk bereid is in den zin van dc door jhr. Loudon, voorgestelde resolutie mede te werken tot een onmiddellijke voorbereiding van een concreet onlwapeningsplan. De met zooveel applaus onderstreep te zinsnede: Het protocol is niet dood, het slaapt, is in ieder geval een ge lukkige erkenning. Op deze basis voort- gewerkt, heeft deze vergadering beteé- kenis. De ontwapeningsconferentie moet er komen, heeft Boncour gezegd. Een mis lukking zou den "Volkenbond een gevoe lige slag toebrengen. De grondslagen van het protocol blijven onwankelbaar. Hel zijn schoone woorden. Als hun beteekenis maar zoo ingang vindt, „dat men er naar handelt." HET OFFENSIEF BEGONNEN. Een V.D.-bericht meldt uit Parijs: Na een bombardement, dat meer dan 45 uur heeft geduurd, zijn de Franschen over een front van 40 mijl mei 60 ba- taillons, gesteund door tanks, onder com- monda van Maarschalk Pétain, opgerukt. Indien Pétain niet binnen twee of drie weken de rivier de Qergha oversteekt, zullen de wegen onbegaanbaar zijn, en zal Pétain zijn groote campagne tot het volgend jaar moeten uitstellen. De re sultaten van Vrijdagmorgen waren be langrijk, en 4 uur na het begin van den aanval hadden de Franschen alle stellin gen, die onder vuur waren genomen, bezet. Nieuwe afdeelingen Spaansche genie en infanterie zijn thans geland, ter ver sterking der Spaansche troepen en hun nieuwe stellingen. Een Belgisch telegram meldt, dat de Riffi bij Tetoean^de hoogten, die idie stad beheerschen, genomen hebben. beknopte mededeelingen. Uit Frankrijk. De afgevaardigde Rollin zal de Kamer de onmiddellijke uitwijzing vra gen van alle vreemdelingen, die verdacht worden van deelneming aan manifesten, waardoor de ord# wordt verstoord. In officieele kringen acht men de staking der Parijsche bankbedienden fei telijk geëindigd. Uit Italië. De internationale Maritieme Con ferentie zal op 28, 29 en 30 September te Genua worden gehouden. Ook Ne derland zal vertegenwoordigd zijn. Uit België. De manschappen van den van Frankrijk cadeau gekregen kruiser „d'Entrecasteaux" en van acht torpedo booten van het detachement van Zee- brugge ihebben gedurende een dag aan hongerstaking gedaan om te protesteeren tegen de slechte voeding. De Fransche kolonel, die het bevel voert over de „d'Entrecasteaux" heeft den minister van landsverdediging een rapport doen toekomen, waarin hij zegt, dat de keukeninstallaties van de oor logsbodems in kwestie onvoldoende zijn en er op aandringt, dat zij zoo spoedig mogelijk door nieuw materiaal zullen vervangen worden. De klachten van de manschappen waren gegrond. De noo- dige verbeteringsmaatregelen zullen ge troffen worden. De hongerstakers had den gedreigd dat zij tot daden zouden overgaan, indien geen verbetering intrad. Uit de Ver, Staten, Het vermiste Amerikaansche Ma rine-watervliegtuig, dat met 5 koppen, be mand, een 10-tal dagen geleden uit San Francisco vertrok tot het maken van een non-stopvlucht naar Hawaï, doch kort nadien zoek raakte, is thans gevonden. De heele bemanning is gered. marktberichten. Middelburg, 11 September. Op de veiling werden de navolgende prijzen besteed: Aardappelen 24; Stoksnijb I 33—38; Stoksnijb. II 1316; Stamsnijb. I 2535; Stamprinces 1824; Spinazie 12—15; Doperwten 28; Zeeuwsche ajuin 67; Tomaten I 2030; Tomaten II 1416; bl. druiven 8085; witte druiven 75; Queen I 1424; Queen II 10; Tuinzoei 1316; Ganzebout 7; Fillish I 11; Zomer present 8; Jac. Lebel 13; Friumph de Vienne 54; Sterappel 89; Transp. de Cronsel I 24; Idem. II 15; Warnersking 18; Perzikappel 1314; Bismarck 8; Kes- wich 10; Dantzigerkant 12; Br. Hardy I 5864; idem II 34; Br Clairgeau 35; Br de Merode 34; Maagdeperen 32; Schar laken 32; r. eierpruimen 66; alles per kilo. Bloemkool I 1014 idem II 45; Roode kool 37; Savooye kool 37; Andijvie 12; Sla 12; Meloen 5560; Perzik 57; Vijgen 7; alles per stuk. Rapen 34; Ramenas 2; Peterselie 3; Selderij 23; Ajuin 45; Peen 36; Kroten 23; Prei 12; alles per bos. Vlissingen, 11 September. Op de veiling werden de navolgende prijzen besteed: Court Pendu 7; Keswich 8; the Queen 2526; Lord Suffield 1921; Cox Po mona 915; Jacq. Lebel 816; War nersking 25; Bloemzoet 14; Bismarck 718; Lemoenappel 11; Keizer Alexan der 20; Carbonkel 31; Manks Codlin 14; Gravensteiner 16; Perzikappel 21; Maag depeer 2630; N. Poiteau 2238; Clapps 7376; Scharlaken 35; Bonne Louise 55; Be. Clairgeau 1828; Be. Me rode 4653; W. Duchesse 44—48; Be. Hardy 81; Tr. de Vienne 8285; Mar sepijen 39; Zilveruien 2526; Blauwe druiven 5360; Witte druiven 55; Uien 58; Spinazie 414; Princessen 10 34; Wassenaars 19; Snijboonen 431; Tomaten 1118, alles per K.G. Aardappelen 3042 per k.g.; Eieren 7577 per 10 stuks. Boerekool 1Is; roode kool 4S55; witte kool 155; Savooye kool 8-135; Bloemkool 428; Komkommers Meloenen 4276, alles per stuk. Selderie 24; Prei 79; Uien 34; Peeën 456; Kroten 46; Rapen 46; alles per bos. Veldsla 29; Andijvie 7-74; Kervel 1215; Zuring 56; Sla 2079; alles per mand. ADVERTENTIËN. Verloofd: MIET VAN GILSE en Mr. F. J. SCHLUTER. Roosendaal, 11 September 1925.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2