BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 5 Sept. (Slotkoers). 6 püt. Nederland 1923 103 één zestien de; 6 pOt. Nederland 1922 105 vijftien zestiende; 5 püt. Nederland 1918 100 der tien zestiende; 4% pCt. Nederland 1917 97 dertien zestiende; 2% pOt. Nederl. W Schuld 61 Vs3 püt. do. Oblig. 74%:; 3 püt. do. Oertif. 73 vijftien zestiende. Oert. Ned. Hand My. 139%; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 140%, Aand. Kol. Bank 1751/2; Koninkl. Petrol, Aand. 373—374; Gecons. Hollandsche 156%; Cult. My Vor stenlanden 152%; Handelsv. Amsterdam 535— 536, Javasche Cultuur 323, Aand.' De- li Mij 395%; Amsterd. Rubber 292. Ned. Amerik. Vaart 66%; Ned. Scheep- vaartunic 148; Koninkl Doll. Lloyd 42; Kon. Ned. Stoomb. Mij. (>2%Aand. Pa- ketvaart ISO. Gouda A. 8%; Philips A. 419 -421; Jurgens A. 118— 121%; .Anaconda 84 vijf tien zestiende; Steels 1213/,; Erie 32— 32%Union Pacific 148Vs; Common Ma rine 9%; Prefered do 31%; Maxwell Gr. C. v. A. 6%; Maxwell Land CerL v. Inc. Bonds 17s/d. 1*v- Prolongatie 3%. Russen Obl. 1880 2%; Consols 31/2; Hope 3 vijftien zestiende. Markt sluit prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.041/? Par ijs 11,64; Brussel 11.05; Dollar Cable 2.48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 5 Sept. Hoogste barometerstand- 769.3 te Isa fjord. Laagste barometerstand- 711.0 te Hernósand. Verwachting van den avond van 5 tot den avond van 6 dezer Matige tot krachtige Westelijke tot Noorddelijke wino, zwaar bewolkt tot betrokken met tijdelijke opklaringen ,nog kans op regenbuien, zelfde temperatuur. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 55 gr., 12 uur 55 gr. Zondag Maandag Dinsdag 8 Woensdag 9 Donderdag 10 Vrijdag 11 Zaterdag 12 SOOG WATER Vlissingen. (Zomertijd 6 Sept. n m 4 42 5 25 6 08 6 34 7 21 8 25 9 48 (Het tijdstip van hoog water te Dom- !)urg valt 9 minuten na dat te Ylis- «ragen.) gen een strik in de zelfde kleuren. "Zooals reeds eerder werd vermeld, wordt als tijd van eerste samenkomsj genomen de aankomst van den trein op Donderdagmiddag te 12.14. De hier wonende of reeds vertoevende réunisten worden in een advertentie in dit nummer opgeroepen om-12 uur in de eerste klasse Wachtkamer van het station aanwezig te zijn; zij zullen" daar dan hun insigne ontvangen en enkele bijzonderheden over de feestdagen, ver nemen Als ook de met den trein mede ko menden zich bij de reeds aanwezigen hebben gevoegd, en zijn verwelkomd wordt door het Middelburgsch Muziek korps voorafgegaan een optocht gehou den van het Station door de Station straat, Segeerstraat, Langedelft, St. Pie terstraat, Noordstraat, Markt. In het programma, dat a.s. Maandag ook voor nïet-runislen te koop zal zijn, wordt gesproken van Balans, Burg. Markt maar men meende bij nader inzien, dat het beter was den hoek Marlet-Burg op een Donderdagmiddag te mijden met een optocht Het einddoel van deze tocht, die een goede inzet is voor het réunefeest, ein digt op de Markt bij de Sociëteit „de Vergenoeging". Is dit dus voor de réunisten het be gin ,en vangt hier mede de uitvoerende taak de voorbereidende duurt reeds maanden aan voor de Commissie uit de Oud-Leerlingen, voor de Commis sie uit de leeraren, is reeds Woensdag avond gelegenheid te toonen, dal ook zij niet heeft stil gezeten. Dien avond heeft namelijk de eerste (Opvoering plaats van de operette „Colum bus", enkele tienlallen jaren geleden ge schreven door den heer A. A. Visser, ge pensioneerd Kap.-luitenant ter zee te Blaricum. De heer A. F L. Troll, secretaris-pen ningmeester der leeraren-commissie, bracht eenige wijziugingen aan, en men trok aan het studeeren ën repeteeren. Met groot animo hebben, naar ons verze kerd werd, alle 43 uitvoerende leer- leerlingen en oud-leerlingen, de aardige wijsjes, de mooie dansen, tie leuke ta fereeltjes herhaald en nog eens herfhaald, zoodal met groot vertrouwen de voor stellingen kunnen worden tegemoet ge zien. In deze operette, wij lieten het reeds door schemeren, zullen ook mooie dan sen worden te zien gegeven. Bijzonder werk is ook gemaakt van de aankleeding van het tooneel, en de vele costuums ,'ër 'zijn Ongeveer 60 rol len zijn alle met eigen krachten ver vaardigd, wat am de resultaten slechts ten goede kan zijn gekomen. De operette wordt drie maal opgevoerd. Woensdag avond voor de leerlingen der school en hun ouders, Vrijdagavond voor genoodig- den, in de eerste plaats voor de réunis ten met hun dames, en len slotte zal Maandag 14 September, Columbus" ten derde male, nu voor ieder legen betaling worden opgevoerd. Maar laten wij terug keeren naar „de Vergenoeging" waar vele zich len goede zullen doen aan een lunch alvorens te kwart over twee de réunisten officieel ten sladhuizc worden ontvangen. Van het Stadhuis zal men naar de Concertzaal gaan, naar de officieele her denking van liet 60-jarig beslaan der Ri. H. B'. S. 'plaats heeft.; Het zal hier zijn, dat de directeur der school zijn officieele herdenkingsrede zal uitspreken. Na het gebruik van de thee in „St. Joris" heeft in het Schuttershof" het Réunistendiner plaats, wvaarann ook en kele autoriteiten zijn genoodigd. Vrijdagmorgen te half elf heeft een sportfeesl plaats op het gemeentelijk Sportterrein aan den Nadorslweg. Dit sportfeesl omvat verschillende oefeningen, uitsluitend van leerlingen der R. H. B S. zelve en staat onder leiding van den heer W' de Graaf, leeraar in de gymnastiek aan die school. Het programma vermeldt o.a. vrije oefeningen door alle leerlingen, sprin gen. worstel standen voor jongens, en klass. brugoefeningen voor meisjes, breed- tesprongen aan brug en paard, demon stralies van eenige spelen en evenwichts oefeningen voor meisjes, polsstokhoog- spritigen voor jongens. Het slot is een stand, uitgevoerd door alle leerlingen. Hel Middelburgsch Muziekkorps zorgt voor de begeleiding 'der nummers voor zoover noodig. De middag is bestemd voor een boot tocht van hier naar Vlissingen en dan op de reede van Vlissingen met als slot een samenkomst in Hotel „Britannia". Des avonds heeft de reeds hier boven genoemde tweede opvoering plaats van „Columbus", met daarna bal en souper in het „Schuttershof". Zaterdagavond kunnen de leerlingen zich aldaar aan de goden van den dans wijden. Men ziet bet, volgende week zullen oud-Middelburgers zich hier komen ver- poozen en het jubileum herdenken, laat Middelburg hen in opgewekte stemming ontvangen. Protesteerende leeraren. Aangezien de tegenwoordige salaris regeling na de verschillende kortingen volkomen onbevredigend wordt geacht en de minister van onderwijs verbetering heeft geweigerd, hebben d© leeraren aan de Texlielavoudschool te Enschede, voor zoover zij in vaste betrekking zijn, ontslag aangevraagd, terwijl de tijdelijke leeraren te kennen hebben gegeven, dat zij geen benoeming wenschen. De nieuwe cursus voor deze avond school, waarvoor zich 220 leerlingen heb ben aangemeld, zoi( 1 .October aanvangen. (Telg.) De Indologische studiën te Utrecht. De curatoren van het Fonds ten be hoeve van Indologische Studiën aan de rijksuniversiteit te Utrecht, hebben tot bijzondere hoogleeraren van die stich ting benoemd Mr. I. A. Nederburgh, oud-voorzitter van hel Hooggerechtshof van Ned.-Indië; mr. B. Heyman, oud-raadsheer in het Hooggerechtshof van Ned.-Indië; mr. F. J. H. Oorvan, oud-directeur van justitie; mr. G. J NoRt Trenité, oud-subst.-offi- cier van justitie in Ned.-Indië; dr. F. 0. Gerretsou; prof. dr. J. H. T. Zohlbrugge, buitengewoon hoogleeraar te Utrecht; prof. mr. J. 0. Kielstad, hoogleeraar aan de landbouwhoogeschool te Wageningen. dr. L. P. de Cosquins de (Bussy, direc teur vau de afdeeling Handelsmuseum van hel Koninklijk Museum te Amster dam; prof. 0. Spat, docent in het Ala- (jeisch aan de Ned. Handelsschool te Rot terdam en prof T. J. Bezemer, hoog[- leeraar aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen. Als lector van de stichting zijn belast met het houden van wetenschappelijke voorlezingen de heer Mas Prijohoetomo voor de praktijk van het Javaansch en de heer B. Alkeina, docent aan de Middel bare Koloniale Landbouwschool te De venter. voor het Soendaneesch. Het ligt voorts in de bedoeling voorle zingen te doen houden over de metho de en de geschiedenis der zending (mis sie) RECHTZAKEN. A i' r o n d. R e c h t b. te Middelburg. In de zitting van 4 Sept. waren de volgende personen gedagvaard A. IC.. 33 j., werkman te Rotterdam, gedetineerd te Middelburg, wegens dief stal van een handwagen, vol olmen tak ken, toebchoorende aan de gemeente Middelburg, op 23 Febr. 1925. Eisch 6 m. gev. straf. IC. Z„ 32 jleurder te Dordrecht; gedetineerd te Middelburg, wegens dief stallen van geld te Biervliet op 10 Juni j I. "Eisch 3i/? jaar gevangenisstraf. A. Af. H., 34 j-, werkman, Middel- delburg, wegens diefstal van 25 kuikens te samen en in vereeniging met A. IC., te Serooskerke (Win den nacht van 4 op 5 Juli j.l. Eisch 1 jaar gev.str. A. IC., 33 j., werkman te Rotterdam, gedetineerd te Middelburg, voor hetzelf de feit, te samen met A. M. H., gepleegd Eisch 6 maanden gevangenisstraf E. P., 51 jaar, vla sbe werker,; St. Jansteen, wegens het doen van een val- sche aangifte bij den rijksveldwachter majoor Louwerse te St. Jansteen, dat hij op 30 Juni j.l., nabij St. Jansteen, door 2 Belgische douaniers van 4 bank biljetten van 1000 frs. en 4 bankbiljetten van f 10 was beroofd. Eisch 8m. gev. P. B. van de V., 22 j., landbouwers- knecht te Biervliet, wegens diefstal van 2 gouden ringen, toebchoorende aan Ma rie Ducheine te Biervliet in Dec. 1924. Eisch 3 maanden gev.straf. Tegen S. van D., 24 jaar, werkman te Middelburg, thans gedetineerd te Mid delburg, werd wegens ontucht, gepleegd te Ouwerkerk (Schouwen) 3 jaar gevan genisstraf gecischt. Volgens den hedendaagscheu stand der wetenschap is Udol prootondervin- d e 1 ij k het beste middel voor de ver zorging van mond en tanden. (Ingcz. Med.) LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. Heden opende de heer D. Rijkse in de Korte Noordstraat L 105 alhier een banketbakkerij. De ruime winkel en ook de bakkerij geven een zeer zindelijken indruk. De heer Rijkse, die in verschil lende zaken in Holland werkzaam is ge weest, geeft in de keurige etalages een proef van hetgeen hij daar geleerd heeft. DE BRUG OVER DE EENDRACHT, De gemeenteraad van T h o 1 e n heeft zich in een gister gehouden vergade ring m. a. st. vereenigd- met een voor stel tot vaststelling van een definitief brugplan en tof het aangaan van een geldleening van f 400.000 noodig voor deu bouw van deze brug. Zooals men weet is het eerst door den Raad aangenomen plan op aandrang der regeering zoodanig gewijzigd dat d,e brug ook voor spoorwegverkeer geschikt zöu zijn. Dit door Ged. Staten goedgevon- vonden gewijzigd plan is dit voorjaar door den Raad voorloopig aangenomen. En thans is het definitief vastgesteld, na aanbrenging van een door de regeering noodig geachte technische wijziging. Wegens plaatsgebrek moeten we het raadsverslag aanhouden. HET BELGISCHE TRACTAAT. Vanwege den Zeeuwsehen Polder- en Waterschapsbond zal Ue .heer J, C. Ra- maer, oud-hoofdingenieur-directeur van den Rijkswaterstaat te 's Gravenhage, als spreker optreden over het onderwerp „Hel tractaat met Bëlgië, een ramp voor Nederland", en wel: te Zierikzee Donderdag 10 Sept.; te Tholeu Zaterdag 12 Sept.; te Goes Dinsdag 15 Sept.; te Middelburg Donderdag 17 Sept.; te Hulst Maandag 5 Oct.; te Terneuzen Woensdag 7 Oct.; Ie Óostburg Woensdag 14 Oct. INDISCHE BIJDRAGE. Aan hel bestuur van den Kon. Ned. Bond voor Reddingswezen, Eerste Hulp bij Ongelukken, Het Oranje Kruis, werden gisteren ten behoeve der slachtoffers van de ramp telegrafisch f 50.000 overgemaakt door de stichting Smeroefonds te Bata via, die deel uitmaakt van de organisatie van den bond VRIJGELATEN. Mevr. Teiclülieit, die door de Berlijn- sche politie was vastgehouden in verband met het drama in den D-trein, is weer vrijgelaten en naar Rotterdam terugge keerd. BEURSOVERZ1CHT. AMSTERDAM, 5 Sept. 12 uur De beurs was héden wederom van be scheiden afmetingen. Tabakken bewogen zich op ongeveer de prijzen van gisteren. Scheepvaarten buiten de belangstel- ling. Een zwakke- stemming heerschte op de cultuurafdeeling in verband met de stij ging der suikerprijzen in Amerika. Oliefondsen bewogen zicih binnen enge grenzen. Op de Mijnafd. waren algemeene exploraties in reactie. Yankeemarkt stil. Alleen in gewone Wabash ging iets om. Prolongatie 3'/» pet WISSELKOERSEN AMSTERDAM, 5 Sept. 12 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 12.01% (12.04%. Berlijn 0.5911 (0.5912*/a Parijs II.641/2 (11.65.) Brussel 11.041/* (11.05.) Zwitserland 48.00 (48.02%.) Weenen 0.003495 (.0.0035.) Kopenhagen 63.00 (62.40.) Oslo 54.00 (52.40.) Stockholm 66.62% (66.65.) N. York 2.48 zeven zestiende (2.18% DE STRIJD IN MAROKKO. BERLIJN, 0 Sept. V. D. Volgens een officieel bericht t'e Afadrid gepubliceerd hebben de rebellen op verschillende pun ten van het front in het W. een ver sterkten druk uitgeoefend. Naar de be dreigde punten zijn versterkingen ver zonden. De vijand is teruggeslagen. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Het Duilsche consulaat verzoekt ons er op te wijzen, dat voor houders van die Duitsche Industrieele Obliga ties, die voor 1 Juli 1920 in hun bezit waren, de gelegenheid is opengesteld, deze met het oog op de „Aufwertung", in te leveren. De termijn sluif 30 September a.s. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Eeu schip voor den R. Lloyd bij „de Schelde". De Rotterdamsche Lloyd heeft aan de Koninklijke .Maatschappij „de Schel de" te Vlissingen den bouw opge dragen van een mail- en passagiers-mo torschip van ruim 14,000 Ion waarvan' de hoofdafmetingen zullen zijn 530 X 62% X 38 voet. Het zal den naam dragen van „Siebajak". Geen verdere afvloeiing" Naar het „Tijdschrift voor P. en T." van welingelichte zijde vernam, bedroeg het totale overcompleet (over alle rangen van het personeel) op eind Juli j.l. nog niet ten volle 20Q ambtenaren niettegen staande de bezetting van de kantoren al lerwegen op het zuinigst is vastgesteld, zoodat in verband met het natuurlijk ver loop over een zoo groot personeel in 3 maanden het overcompleet tot liet ver leden zal behooren. Er worden dan ook reeds maatregelen genomen ojn te voorzien in het dreigend personeeltekort. Gaan" de plannen tot ver laging der tarieven door waarvoor men den datum van 1 October noemt dan zal de daaruit voortvloeiende toe neming van het verkeer, al zeer spoe dig de indienstneming van nieuwe ambte naren noodig maken. Onder deze omstandigheden is er naar de overtuiging der (veelal goedl op dfe hoogte zijnde) redactie van hel Tijd schrift geen sprake van, dat verdere af vloeiing van personeel zal plaats vin den. 'Verlaging posttarief naar het buitenland. Met ingang van 1 Oct. zal het tarief voor brieven naar het buitenland ge bracht worden van 20 cent op 15 cent voor de eerste 20 gram met behoud van de 10 cent voor iedere verdere 20 gr. Brieven in hel algemeen verkeer met België worden 12»/? cent inplaats van 15 cent voor de eerste 20 gram, met 10 cent voor iedere verdere 20 gram Brieven per zeepost naar Ned. Indië, Suriname en Curaqao, zoomede in het grensverkeer (afstand 30 K M.) met Bel- giêê en Duitschland blijven op 10 cent tot 20 gram, met 5 cent voor elk vol gend gewicht van 20 gram. Buitenlandsche briefkaarten komen van 12% cent op 10 cent. Die voor zee post en grensverkeer blijven op 7% et Drukwerk komt van 5 cent op 3 cent per 50 gram. Voor zeepost blijft heV op 2 cent. Monsters komen van 10 cent op 6 cent per 100 gram, met 3 cent inplaats van 5 cent voor elke 50 gram daar boven. De maximum-afmeting voor briefkaar ten, nu 9 bij 41, wordt gebracht op 10% bij 15. De maximum-lengte van monsters, nu 30 c.M. (bij 20 en 10) wordt gebracht op 45 c.AÏ. Deze wijziging voor de afmetingen geldt ook voor briefkaarten en mon sters in het binnenland. De nog aanwezige briefkaarten met zegelafdrulc van 12% cent worden voor loopig nog opgebruikt, maar na 1 OcL verkocht voor 10 cent. Het gebruik van briefomslagen met doorschijnend adresvlak, dat bij kunst licht een weerschijn geeft, is niet toe gelaten. Voor monsters wordt ook voor het_ binnenland het tarief verlaagd, van 7% cent lot 5 cent, met behoud van de 2V? cent voor iedere 50 gr. riteer. De toegelaten afmetingen voor post- paketlen, die nu aan geen der zijden meer mag zijn dan 105 c.M., worden ver hoogd tot 1.50 AI. Voor de verschillende andere wijzi gingen zie men de nieuwe tarief boekjes, die tegen liet eind dezer maand 10 cent op de postkantoren verkrijgbaar zullen zijn. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Op de Vrijdag gehouden aanbe steding te Iei'sekc voor 2 woonhuizen in de Burenpolder voor rekening van M. Daane en.Ph. Boogert was de minste inschrijver de hecrcn P. Zuijdweg en Vercouteren voor f 6570. Gunning aan gehouden. Bij de te Terneuze n door Burg. en AVeth. gehouden aanbesteding van het uitvoeren van rioleerings- en beslratings- wefken aan de Scheldekade werd het minst ingeschreven door R. Verschelling te Terneuzen voor f 10:086. (Gegund.) BEKENDMAKINGEN. GEMEENTERAAD MIDDELBURG. Vergadering van deu Raad, dpr ge meente Aliddelburg ,op Woensdag, den 9 September 1925, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaan de zaken Notulen vorige vergaderingen. Ingekomen stukken. Benoeming tijd. leeraren Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. Verhaal van pensioensbijdragen op nieuw aan te stellen gemeentepersoneél. Hernieuwde vaststelling heffingsveror dening ontsmeltingsrechten. Wijziging verordening op de algemeene begraafplaats en heffingsverordening Be grafenisrechten. Goedkeuring begrooting 1926 Godshui zen. Goedkeuring 2e Suppletoire begrooling 1924 en rekening 1924 Godshuizen. Goedkeuring begrootiug 1926 Armen raad. Goedkeuring rekening 1924 Vee- en Vleeschkeuringsdiensl. Se wijziging gemeentebegrooting 1925. Nader crediet voor werkverschaffing Dading inzake restilutiefonds Centraal Verrekeukantoor voor brandstoffen. Verhooging subsidie Middelburgsch Muziekkorps. Voorziening rondgangen Abdij toren. Aanbrengen nieuwe gaszinker bij Vlis- singsche brug. Nadere jaarwedderegeling controleur gemeentebelastingen. Vaststelling gemeentelijk aandeel in kosten Arbeidsbemiddeling over 1926. Erfpachtsuitgifte gemeentegrond aan Dievengang. "Verhuring gemeentegrond aan Klevers- Uerkschenweg. Verpachting van gemeenntegronden in den Mortierepolder. Verleening van een crediet van f 5000 aan de Algemeene Woningbouwvereeni- ging. Bezwaarschriften straatbelast., dienst jaar 1925. Aliddelburg, den 4 Sept. 1925. De Burgemeester, P. DUMON TAK. BUITENLAND. DE VOLKENBONDSRAAD. Mo s o e 1. De Volkenbondsraad hervatten gisteren zijn besprekingen over Mosoel. De verte genwoordiger van Turkije bepaalde zich er toe met de -verklaren, dat de uiteen zetting van den Engelschen minister Amery niets had gedaan dan zijn over tuiging versterken, dat het vilajet Mo soel aan Turkije moet komen. Amery heeft den Turkschen afgevaar digde er op gewezen dat diens argumen ten grootendeels bestonden uit stukken, gelicht uit het rapport der commissie, die, afgescheiden van de daarmede sa menhangende gedeelten een indruk maakte tegengesteld aan den slotindruk. Amery wees erop ,dat Turkije een ver andering, van den beslaanden staat van zaken in Irak eisclite, maar dat Enge land de voortzetting van den status quo vroeg, met kleine wijzigingen van de grens ,om het gemakkelijker te adrnini- slreeren en te verdedigen te maken én aldus de bewapening te kunnen vermin deren en gelden vrij te kunnen maken voor de ontwikkeling van liet land.' De bestaande toestand is deze, dat het land zich verheugt in een betere en vre delievender regeering dan sinds duizend jaar ,en dat de "bevolking de voortzet ting daarvan wenscht. Hij vroeg, of de Turken bereid waren, autonomie aan de Koerden te verleenen ,als het land aan hen werd overgedragen. De Turksche gedelegeerde heeft daarop geantwoord dat de Koerden altijd zijn en zullen worden beschouwd als Turksche burgers niets meer en niets minder. Hij deed bij den Raad beklag over het be wind van verdrukking, in Irak zelf door de bezetlingsautoriteiten. uitgeoefend te gen alle onafhankelijke personen. De zaak ziet er dus niet bepaald naar uit, of de heeren 't spoedig met elkaar eens zullen worden lEn de commissie van drie zal zeker geen gemakkelppi laak hebben. De Raad heeft 's middags deze commissie benoemd n.l. Unden (mi nister van buitenlandsche zaken van Zweden), Quinones de Loon (Spanje en Guaniani (Uruguay) die naast den Raad het hooren van de betrokkenen eu liet onderzoek van alle ter zake dienende bescheiden zal voortzetten. Briand verklaarde na het sluiten van het debat Ik herinner eraan, dat beide partijen het regelen van deze aangele genheid plechtig aan den Raad hebben toevertrouwd. De Raad zal die regelen in het allerhoogste belang van den vrede vaststellen. Blijkbaar voelde hij wel ©enigen twijfel of de autoriteit yan den Raad bij een eventueele uitspraak door de Turken (mocht die niet naar hun zin uitvallen) zal worden erkend. DE CONFERENTIE DER DESKUNDIGEN. Ofschoon de uitslagen der Duitsche Geallieerde deskundigen geheim zijn geweest wordt in welingelichte kringen

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6