ét REUR&V0TEER1NG VAN HEDEN. AMSTERDAM, 27 Augs. Slotkoers). 6 pet. Nederl. 1923 103 drie zestiende; 6 pet. Nederl. 1922 105%; 5 pet. Nederl. 1918 lOOdertien zestiende; 4y8 pet. Ned. 1917 97 dertien zestiende; 2pet. Ned W. Schuld 621/8 5 3 pet. do. Oblig. 75i/8; 3 pet. do. Certif. 74%; Cert. Ned. Hand. Mij. 1363/a-136%; A'. Ned. Ind Handelsb. 141—141s/sAand. Kol. Bank 177—177%; Kon. Petrol. A. 373i/2-375; Gecons. Holl. 157%—157%' Cull Mij. Vorstenlanden 153—151; Han- delsv. Amsterdam 136113; Javasche Cultuur 335; Aand. Deli Maatscli. 397 - 398, Amsterd. Rubber 290—294i/2; Ned. Amerik. vaart 68; Ned. Sclieep- vaartunie 146; Kon. Hoil. Lloyd 461/2; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 66; Aand. Paket- vaart 176; Bank-Associatie 42. Gouda A. 8yaPhilips A. 4113/4; Jur- gens A. 134—138%, Anaconda 86%; Steels 1231/2Erie 31% Southern Railway 101%; Union Pacific 144i,i; Common Marine 9 zeven zestien de, Prefcréd do 31%; Maxwell Gr. C. v. A. 5 elf zestiende, Maxwell Land Cert. v. Inc. Bouds 17% Prolongatie 3>/g Russen. Consols 4i/2; Hope 3%. Markt sluit prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.053/!; Berlijn 5908; Weenen 35; Parijs 11.68; Brussel 11.24; Dollar Cable 2.48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door hel Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den Hoogste barometerstand: 769.0 te Clermont. Laagste barometerstand 741.6 te Akureyri. Verwachting van den avond van 27 tot den avond van 27 dezer Zwakke tot matige Zuidelijke tot Zuid- Westelijke wind, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen regen, iets warmer. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 64 gr., 12 uur 66 gr., 3 uur 67 gr «OOG WATER. Vlissingen. (Zomertijd.) Vrijdag 28 Aug. v.m 8.10 Zaterdag 29 9 27 Zondag 30 10.48 Maandag 31 1159 Dinsdag 1 Sept. a.m. 12.55 Woensdag 2 1.42 Donderdag 3 2.28. (Het tijdstip van hoog water te Dom burg valt 9 minuten na dat te Ylis- dngen.) den visscher zijn 'vangst, een haai van 1.25 M. lengte en ongeveer 10 KG. zwaar op den kant te halen. Vermoede lijk is het dier bij zijn aazen op zee baars aan den haak gekomen. x Besmettel ij ke ziekten. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 16 tot en met 22 Augs. in ae prov. Zeeland bedroeg Buiktvphus 's Gravenpolder 1, Hoek 1, Diphteritis Arnemuiden 1. VOOR DE SLACHTOFFERS VAN HET NOODWEER. Voor het plaatselijk Comité is nog bezorgd bij mej. Ermerins f 7 fan ^sT. N. en bij den heer Pieterse f3 van J. II. STUKKEN VOOR DEN GEMEENTE RAAD VAN VLISSINGEN. Door de heeren Van Hal, Oorschot en Harts is aan den raad voorgesteld een derde boventallige onderwijskracht aan ïe stellen De meerderheid van B- en W. ver- eenigt zich met dit voorstel ,doch de min derheid heeft daar tegen finantieele be zwaren. Door de soc. dem. fractie is een amen dement op het voorgestelde tarief der pleeggelden in het Gasthuis ingediend GRENSWIJZIGING SEROOSKERKE (W.) EN VROUWENPOLDER. Ingediend is een wetsontwerp tot wij ziging van de grenzen lusschen de ge meenten Serooskerke (W. en Vrouwepol der. Aan de mem. van toelichting is het volgende ontleend- De Oranjezonsprink, loopende langs de Zuidzijde van den Westdjjk, van den Oost-Nieuwlandschen Binnendijk tot de Oranjezon ,is thans de scheiding lusschen de gemeenten Vrouwenpolder en Seroos kerke W.); de op genoemden dijk staan de huizen vormen de bebouwde kom dei- gemeente Vrouwenpolder. Gebrek aan bouwgrond is de oorzaak dat het gemeentebestuur van Vrouwen polder met leede oogen moet aanzien, dat inwoners zijner gemeente tegien hun zin die gemeente verlaten om zich on middellijk bij en aansluitende aan de kom die gemeente op grondgebied eener aan grenzende gemeente te vestigen. Deze uitbouw is iü wezen deel der ge meente Vrouwenpolder en behoort mits dien ook wettelijk daarbij te worden ge bracht. De raad en de commissie van ingezete nen van Vrouwenpolder en behoudens enkele punten van onderschikt Ijelang, ook die van Serooskerke (W.) hebben zich met het ontwerp vereenigd. VERGADERINGEN, CONCERTEN, ENZ. Zaterdag 15 Augs—15 Sept. Tentoon stelling van aquarellen van Mej. M. A. v, d Harst „In de Steenrotse." Donderdag 27 en Vrijdag 28 Aug. Feestelijke herdenking van het 60-jarig bestaan der Ver. „Uit het VorkVoor het Volk". Schut tershof. Woensdag 2 Sept. Beiaardconcert Abdijtoren 9—10 uur. Donderdag 10 SeptBeiaardconcert Woensdag 9 Sept. Opvoeriug operette „Coiombus" voor leerlingen R. H B S. en ouders Schouwburg. 8 uur NAGEKOMEN BERICHTEN. CA1LLAUX NAAR PARIJS TERUG, LONDEN, 27 Augs. Caillaux is heden morgen naar Parijs teruggekeerd. Dr. LUTHER MET VACANTIE. BERLIJN, 27 Augs. V. D. Dr. Luther, de Rijkskanselier heeft besloten 3 vvekeii vacantie te nemen'. Hij verwacht dat de conferentie der juridische deskundigen eenige weken zal duren en verklaarde voor zijn vertrek dat Duitschland de tweede uitnoodiging nle.t zal aanvaar den, voordat de Duitsche deskundige vol ledig rapport heeft uitgebracht over de resultaten van de voorloojnge besprekin gen te Londen. DE WILDE ZEELIEDENSTAKIXG. LONDEN, 27 Augs. Uit Melbourne wordt gemeld dat deportatiel>evelen zijn uitgevaardigd tegen sier personen die in verband staan met de wilde staking op de schepen. Het totale tonnage aan Britsche ^chepen in de Australische ha vens is 266.000 ton. LAATSTE BERICHTEN. DE RINGRIJDERIJ. Het jaarlijksch vermaak in de Abdij treft het helaas niet met het weer. Was het nog droog toen 108 van de illl aangegeven deelnemers zich naar de stad begaven, even nadat zij op de drie banen hun kamp hadden aangevangen, begon bet te „motten", en den geheelen morgen bleef het regenen, ook nog nu wij dit tijdens de pauze der ringrijderij schrijven. Aan den lust tot rijden, aan de pret der deelnemers, deed de regen echter weinig kwaad, en ook waren er reeds velen, die met belangstelling den wed strijd volgden Behalve de 55 prijzen voor den ge wonen wedstrijd, stonden in een vitrine geëtaleerd vier wisselbekers, namelijk de eerste van IT. M. de Koningin, welke reeds enkele jaren eigendom is van Piet Brasser te Vrouwepolder, de tweede van H. M. de Koningin, die driemaal' in andere handen is gekomen, de verle den jaar voor het eerst verreden beker van dr. H. W. van Loon, en ten slolfe de nieuwe beker van de gemeente Mid delburg, die de andere in grootte be langrijk overtrefl. Mogen komen wij op de ringrijderij nader terug. DE INDOLOGISCHE LEERSTOELEN. Naar wij vernemen heeft H. M. de Koningin gunstig beschikt op hel ver zoek van het fouas ten behoeve der Indologische Studiën aan de Universiteit te Utrecht, om de bijzondere leerstoelen aan genoemde universiteit te mogen vestigen voor de opleiding van Indische ambtenaren. INDISCHE BESTUURSOPLEIDING Van bevoegde zijde deelt men ons mede dat de Minister van Koloniënt a. H stappen heeft gedaan om te komen tot een aanvulling besluit op de Indische be- stuurs-opleiding 1922, waarvan gevolg aal bedoelde examens zullen bijgewoond worden door gecommitteerden van den minister van Koloniën, die nopens den uitslag een raadgevende stem hebben. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 27 Augs. De cijfers lusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 12.053/j (12.051/2). Berlijn 0 5908 (0.5906%V Parijs 11.68 (11.57). Brussel 11.24 (11.21%). Zwitserland 48 12% (48.10). J Weenen 0 0035 (0.0035;. Kopenhagen G1 45 (60.30). Stockholm 66.70 (66.70), Oslo 49 10 (48.22y2). New-York 2 18% (2.48%). BEU RSO VERZICHT. AMSTERDAM, 29 Augs. 3 uur. Het zakenverkeer was vandaag van geringen omvang. In rubberfondsen ging nogal wat om. Nadat^deze ïn vaste houding waren ingezet liepen die meerfendcels in koers .terug. Vooral Amsterdam-rubber waren nog al aan eenig aanbod onderhevig. Op de olie-afdeeliug bewogen Konink lijken zich voornamelijk even beneden de laatste prijzen van gister. Tabakken hadden een kabne markt en 'waren prijshoudend, doch dc rio- teeringen verschilden toch niet veel niet die van gister. Suikerwaarden en osn- deelen Indische Cultuurbankcu bleven over 't algemeen tamelijk goed op peil doch de handel in deze fondsen was on- beteekenend. Scheepvaarten veronachtzaamd. Van de Nederl Induslr. kenmerkten de gewone aandeelen Jurgens zich door een frtolselingé Vrij krachtige koersver- heffing. De Yankeemarkt was kalm I11 Inter continentale rubber was de affaire af genomen en de koers onderging tegelij kertijd een verlaging. Ook jjewone Wa bash golden iets lager. Prolongatie 31/2. EEN FRANSCHE OVERWINNING IN MAROKKO. PARIJS, 27 Augs. V. D. De Fransche troepen van het 19de legercorps hebben belangrijk succes behaald door de ver overing van Djebet Amset, waarbij zij gebruik maakten van tanks De Fransche troepen rukken naar Dahar. De Riffs trekken in wanorde van Dahar terug. Het verluidt, dat Abd El Krim zijn oorlogs raad heeft bijeengeroepen. DE NOBELPRIJZEN. STOCKHOLM, 27 Aug. V.D. Elk der 5 Nobelprijzen van dit jaar zal f 18 f65 krouen groot zijn. liet is thans de 2óe keer dat de Zweedsche Nobelprijzen zul len worden toegekend. Van 1901—1921 zijn vërdeeld 13.866.670 kronen. Het Nobelfonds bedraagt thans 30.626.597 kronen Gedurende deze 24 jaar zijn de Nobelprijzen naar de volgende landen gegaan 26 prijzen naar Duitschland, 21 Frankrijk, 14 Engeland. 9 Amerika, 7 Zweden 6 Denemarken, 6 Neder land, 5 Zwitserland. 4 Oostenrijk, 4 België, 4 Noorwegen, 4 Italië, 3 Spanje, 2 Polen, 1 Rusland en één naar Indië. BURGERLIJKE STAND. Zierlkzeei. Van 1926 Augs. Getrouwd: W. F. Möhringer ,jm. 34 j. en Th. Uijl, jd. 29 j Bevallen: C. M. Mabelis .geb. den Dek ker ,z.; J. C. ten Ilaaf, geb. Moermond z.; P. Scherpenisse, geb. den Boer, z.; J. A. Flikweert geb. Boot, dj; E. E. W. Schillemans ,geb. Hollus, 12 d. Overleden: .1. Mabelis ,z. 6 d.; J. Bos, wed. van P. Olree, 82 j. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te bekomen zijn: a. Op het Politiebureau: Plattesleutel, \Port. met inh., Potlood met houder, Zilv. Manchetknoop, band van een regenmantel, Kinderhorloge (speelgoed,) Kinderport. met inh., Le deren foudraaltje. Bij Particulieren: Kinderport. met Inh., Corné, Seisweg R 88; Gummi ba], Jac. Marijs, K. Singel straat O 28 It iHeerenrijwicl, P. Ivuzee, Potlenbakkerssingel Q 55 Zilv. Armband Biondina, Eigenhaardslraat P 232. Da- mestasch met inh., C. Bosscherie, N. VI. weg E 110. Koperen moer, M. Geljon, Seisplein. Port. met inh., Mej. Labruyere. Beenh. singel K 72a. Hinderhoed, C. Klercq, Gravenstraat I 194. Blauwe zij- strik voor japon ,1. Vereist, Polt. markt IC 102. Rozenkrans, J. de Troije. ICarels- gang T 51. Schildergereedschappen, P. Baden Ouden .Mannenhuis. Zakdoek, J. Ingelse, Veerschesiugel S 22. Sigareupijp, A Cornelissen, Eigenhaardstr. P 209 Lorgnét in étui, Kodde, N. Vliss. weg C 156. Koeienband, Vogel. ICuiperspoorl G 85. Meisjesmuls, C. de Rijke, St. Se- bastiaanstr. L 177a. Rijwielpomp, J. Hoo- gesteger, Zuidsingel E 44. Zwarte hond, Torenvliet, ICoudekerksche Weg. Pak zakken ,W, Hubreglse, Domb. Schuilvlol 215. Rijwielplaatje in étui, J. J. Mprsie, Langevielesingel D 56T. Twee fordsleu tels, M. Flierenburg, N. Vliss. wegE 137. Zijden sjaal, Adriaanse, Koorkerkhof. Haarstrik en zonnebril, Ilondius 't Zand D 40. Damesparapluie, Bioscoop, Slrengholt, Markt. Rijwielplaatje, Adams, Beenh. singel IC 771. IPorl. met inh., IC. Wielemaker. Segeerssingel V 48. Snoer Koralen ,Le Cointre, Stationstr. P 273. Een ejnd raamkoord ,Keijzer, Noord weg R 208. Postduif, Poortvliet, Seisweg R 166. Inlichtingen te bekomen aan het Bu reau van politie alleen des Zaterdags tusschen 7 em 8 uur namiddag. Hoofdpijn bedaart spoodig door het gebruik van Hoofdpijritabletten Buisje 60 c. Mijnhardt (Cngez. Med.) VERSCHILLENDE BERICHTEN. Te Nieuw Vosmeer werd de eenige zoon van den landbouwer Th. de Wit, werkzaam zijnde aan een stoom- dorschmachine door een der drijfriemen gegrepen met het ernstig gevolg, dat <tó beneden arm voor een groot deel wórd afgekneld,. terwijl hem bovendien ver- schiilefljjte zware verwondingen aan^i^t hoofd Wej-den toegebracht, zoo zelfs dal, naar wor^it gezegd, eenige splinters in de hersens dfóngen. Hij Werd vervoerd naar het R. IC. gasthuis „Charitas" te Steen bergen, waar een deel van den beneden arm onmiddellijk werd geamputeerd. De toestand die aanvankelijk levensgevaarlijk werd geacht, zou thans tamelijk bevredh gend zijn. Op den Schelmschen weg te Arn hem kwam een 15-jarige wielrijder te vallen, doordat zyn 5-jarig broertje, dat pp de slang gezeten was, met zijn voet tusschen de spaken bekneld geraakte. De jóngen liep een hersenschudding op en is in ernstigéh toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Te Londen is dezer dagen uit een particulier huis op klaarlichten dag voor 500 p. st. aan juweelen gestolen. Merk waardig is vooral de mise en scène van dezen diefstal. De dienstbode van liet gezin, dat -de dieven zich tot slacht offer kozen, was alleen thuis Na eenigen lijd ging de telefoon en gewerd haar de boodschap, dat haar (mevrouw bij een ongeluk gewond was en zich thans in het St George's hos pitaal bevond. Overeenkomstig verdere instructies begaf de dienstmaagd zich (onmiddellijk naar genoemd hospitaal, om haar meesteres te bezoeken. Daar was echter niets van de zaak bekend. Maar thuis gekomen merkte ze onmid dellijk de inbraak en den roof der juweelenkist. In de Londensche Zoo zal een nieuw krokodillenliuis worden gebouwd. De uitvoering zal 60.000 p. st. kosten. Nq^ccn studie-reis naar verschillende dierentuinen, heeft de directie beslo ten, het Reptielenhuis te Amsterdam als voorbeeld te nemen. Evenals dit in Ar- ,lis het geval is, zal men het volgend jaar te Londen de krokodillen in een passende' omgeving, in een nabootsing van hun vaderland kunnen bewonde ren. De Zoo zal dan nog op Artis voor hebben, dat men staande op een brug over de imitatie-kreek, de aliga- tors van dichtbij zal kunnen bekijken. Verder komt er natuurlijk een overvloed van kunslmatigen zonneschijn. Uit Zermalt wordt aan de Duit sche bladen gemeld, dat op het Wciss- horn een ernstig bergongeluk heeft plaats gehad. Een gezelschap, bestaan de uit mevr. R. uit Frankfort a. M en de heeren dr. P. en T. hadden het Weisshorn bestegen. Bij de daling kwam het gezelschap in een lawine. Mevr. R., een bekend bergbestijgster, werd ge dood, terwijl dr. P. een dubbele sche delbreuk bekwam. De heer T. ont kwam op wonderlijke wijze aan den dood. Mevr. R. is een zeer bekend onver schrokken bergbestfjgster geweest. Zij zou juist uit Zermatt vertrekken, toen ze zich liet verleiden door het mooie weer om nog één tochtje te maken. Deze toer heeft haar het leven gekost Bij het aanzetten van een dorsch- machine is óp een hoeve te Chapelle- Neuve' (Fr.) een locomobiel uit elkaar gesprongen. De stukken vlogen honderd meter ver. Drie personen werden door brokstukken der machine gedood, twee personen ernstig en vijftien personen licht gewond. HET DRAMA TE IIARDELOT. (Fr.) De geestelijke Delafosse, die onlangs met zijn leerlingen naar Hardelot (aan de Fransche kust) was gegaan, waar een aantal van hen verdronk, is voor de rechtbank van Rijssel gedagvaard we gens dood door schuld. (Telg.) KERKNIEUWS. De heer II. C. J. Hoogendijk, cand. te Laren, za,l 1 Sept. a.s. zijn intree doen bij de Ned. Ilerv. Gem. te Ivats na be vestigd te zijn door zijn zwager ds. J. L. G. Greggory, te Loenen. Twee sluüenten aan de Theol. school der Ger. Kerken te Kampen, heb ben deze inrichting verlaten, omdat ze met de belijdenisschriften der Ger. Ker ken niet langer konden instemmen. Het blad ,,de Zeeuw" voegt er aan toe dat een dezer twee reeds is terugge keerd. Oud Gere f. Ke r k. Beroepen te Eederveen, ds. L. Boone te St. Philipsland. RECHTZAKEN. Gisteren vermeldden wij, dat J. J. H., 34 jaar. reiziger te Middelbufl-g, is ver oordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf, dit moet zijn drie maanden voorwaarde lijk met 3 jaar proeftijd. LANDBOUW. 'De Directie van den Landbouw. In het Alg. Nederl. Landbouwblad geeft de redacteur dr. II. 'Molhuysen, secretaris van het Kon. Nederl. Landr bouwcomitê, in overweging om aaa het departement van binnenlaudsche zaken en landbouw een afdeeling landbouw als administratieve afdeeling te stichten en daarnaast, buiten hel. departement, de deskundige directie van den landbouw „De directeur-generaalj&'h "den land bouw is in de eerste pla^Heen technisch ambtenaar, deskundigejHP"" landbouwge bied, maar daarneveÜlrip hij, volgens den tegenwoordigen toestand, als chef van zijn afdeeling, administratief ambte naar. Een samenkoppeling van deze bei de functies nu achten wij onjuist, om dat daarvan het gevolg moet zijn, dat het behartigen van hel deskundig-tech nisch gedeelte zoo niet wordt overvleu geld, dan toch gekortwiekt door het ad ministratief gedeelte. Daarbij komt, dat een hoofdambte naar, die beide functies heeft te behar tigen, nooit een zuiver 'technisch ad vies kan geven, omdat hij als chef van de afdeeling, dus als administratief amb tenaar, moet transigeeren met zichzelf als directeur-generaal van den landbouw, dus als technisch ambtenaar, teneinde een departementaal juist advies te kun nen samenstellen. In een departement toch domineert de clief van de afdeeling, omdat een depar tement is een administratieve instelling en waarin dus achter den chef vau de afdeeling de deskundige ambtenaar moet schuil gaan. Deze laatste brengt dus in het algemeen aan den minister geen ad viezen uit, maar stelt de stukken Samen, die moeten uitgaan. Hel afdoen van tal van Stukken, die •een zuiver administratief karakter dra gen ,vereischt geen technische kennis. En al zou men daarvoor onder den di recteur-generaal een administrateur aan stellen, dan nog zou het te voorkomen zijn ,dat de deskundige hoofdambtenaar, de directeur-generaal, ondergaat in ad ministratieve chef van de afdeeling en dientengevolge een administrateur toch niets zelfstandig kan afdoen en dus geen verlichting kan brengen. Is dit juist, dan zou de oplossing kun nen worden gevonden door aan het de- parlement van buitenlandsche zaken en landbouw een afdeeling landbouw als administratieve afdeeling le stichten en daarnaast, buiten het departement, de deskundige directie vau den landbouw. Eenzelfde regeling dus als op het depar- ment van arbeid nijverheid en handel met een afdeeling arbeid en daarbuiten een directie van den arbeid. Wordt deze weg gevolgd met betrek king tot de directie van den landbouw dan krijgt deze een zelfstandige, onalhan- kelijke plaats hetgeen o.i. aan de behar tiging van de belangen van deu land bouw ten goede zal komen. LEGER EN VLOOT. Luitenant ter zee le ld. J. Fruin is vergund uit Oost-Indië naar Nederland terug te kceren. Officier van den marinestoora vaart- dienst le kl. W. C. Gort wordt binnen kort uit Oost-Indië hier te lande terug verwacht. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. De exploitatierekening van de poster ij en en telegrafie over 1 9 2 4. Naar gemeld wordt, sluit de exploi tatierekening van dc posterijen en tele grafie over 1924 voor het eerst sinds 1916 weer met een voordeelig saldo en wel van rond f 5.6 millioen. Het winst cijfer van den postdienst, met inbegrip van den post-, cheque- en girodienst, bedraagt rönd f 5.1 millioen; dat van de telefonie rond f 1.9 millioen. De tele graafdienst wijst een nadeelig saldo aan van rond f 4.4 millioen. Tot dit voorloopig saldo van f 5,6 mil lioen heeft in de eerste plaats bijgedra gen de vermeerdering van inkomsten tengevolge van uitbreiding van alle lak ken van den dienst. tAlleen het bmne-n- landsch telegramverkeer liep eenigszins terug"). Daarnaast heeft de bezuiniging op de exploitatie-uilgaven haar invloe'd <joen gelden. SPORT. Dammen. Dc stand van den prijzenwedstrijd van de Middelburgschc Damclub. De uitslag is dat geslaagd zijn klasse A. Groep 1: A. Dekker 5 punten. J. Wu Toebes 4 punten J. Roelans 2 punten, W. Boogaard 1 punt. Klasse A. Groep 2. Ph. Kets de Vries 6 punten. J. v. Wijck 4 punten ,W Sinke 2 punten, G. A. Wessels 0 punten. Klasse A. groep 3: M. P. Staal 0 punten, .J. Strooband 5 puntenM. 01dema,n 3 punten, S. P-orrey 4 punten, P. Sanders 2 punten, Klasse B. Groep 1: W:. v. Loenliout 2 punten, C. A. de Beste 4 punten, A. Liljooy 2 punten. Klasse *B. groep 2: J. Alewijnse 3 punten. J. Reijerse 3 punten ,L. Alewijnse 4 punten, B. Mon- tenari 2 punten. Match J. Strooband—Ph. Kets de Vries. De heeren J. Strooband en Ph. A. Kets de Vries hebben een match gespeeld van 10 partijen. De heer Ph, Kets de Vries wist deze match te winnen met 14; tegen 6 punten.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2