1 m te ge- jbeu I den. vol- zich het ver- nge- in- iven. nder ver- ïfda- innis j de- vilde naar ii te ■che, die had lich- it H. ir te ente rtret de cstijf slot- be- gc- val- de n n de ilge- slij Ie le aakt het jaar oos- tloor naar al be door de de meeste leiders der partij den Katho liekendag bijwonen, om daar mei hen ,4e oonfereeren. DE REGELING DÉK FRANSCHÉ SCHULDEN. liet is de zorg van iederen nieuwen 'Pranschen minister van financiën, hoe de zware schuldenlast van Frankrijk te regelen. Steeds is er gerekend op het inkomen van Duitschc betalingen, steeds ook is dat een misrekening gebleken, zoolang er nog een schuldenlast bleef voor Frank rijk om te betalen. Thans is C'aillaux naar Londen ter nadere bespreking. Bij zijn vertrek uit Calais heeft men zich niet van mani festaties kunnen onthouden. Er werd geroepen- Leve Calmctte, Leve Clemen- »ceau- In Londen hebben Churchill enCail- laux met elkaar gesproken over de re eling van de Fransclie schuld van Q30 millioen pond' aan Engeland. In het jofficieel communiqué hieromtrent wordt {medegedeeld, dat men de besprekingen morgenavond hoopt te eindigen. De mi nisters wenschen de samenkomst als van een geheel informeel karakter te be schouwen en derhalve zal er over den uitslag der besprekingen geen officieele inededeeling gedaan worden. Een zeer hartelijke bespreking heet het te ?ijn geweest. Naar de rest moet de wereld maar raden. Die allerharte lijkste atmosfeer is gewoonlijk wel aan wezig. Ik ben een optimist, heeft Caillaux ook nog gezegd. Of dat een gunstig teeken is, is de vraag. tDE STAKING IN DE BELGISCHE META AL-LVDISTRIE. Het transactie-voorstel tot oplossing van het conflict in de metaal-industrie, dat aan een referendum der stakers wordt onderworpen, bevat de volgende bepalingen De loon vermindering van 2V» pel. wordt toegepast gedurende zes dagen na de werkhervatting. Met ingang van den zevenden dag wordt een verhooging, gelijk aan de ver mindering verleend en de loonen blijven aldus gestabiliseerd tot Maart 192G. Zoo ondertusschen het duurtecijfer of de economische omstandigheden zich merkelijk wijzigen zal beraadslaagd wor den over de te nemen maatregelen. In ieder geval zouden in Maart door de nationale gemengde commissie de loonen bepaald worden, die van 1 April 1926 af verleend zullen worden. In alle fabrieken zou het werk hervat Worden op 31 Augustus. Er zouden geen slachtoffers zijn. De uitslag van het referendum zal' ver moedelijk "Woensdag bekend zijn. HET REVOLUTIEGEVAAR IN BULGARIJE. De B uigaarsche minister van oorlog heeft tot alle politieke partijen van Bul garije een oproep gericht, waarin hij, in het belang des lands maant tot be zonnenheid en gematigdheid. Het land wordt nog steeds door revo- lutiegevaar bedreigd, zoo heet het dan verder, en slechts met vereende krach ten kunnen wij de z.g. democratiseering, welke de laatste jaren door bolschewisti- sche elementen in Bulgarije gevestigd Werd en verspreid wordt, tegengaan. Wat het leger betreft, aldus de ge neraal, dat staat eensgezind pal voor de handhaving der orde, gereed om op het eerste alarm, voor de veiligheid en het welzijn des lands ten strijde te 'trekken. Dat leger echter, waarin alle Bulgaren vertrouwen moeten hebben, moet gij njet in uw partijtwisten betrekken! De verklaringen van den minister heb ben op alle partijen diepen indruk ge maakt. Generaal Volkoff geldt als de slerksle persoonlijkheid van het kabinet Zankoff en is bij alle partijen zeer populair. Men neemt aan, dat de generaal zeer ernstige redenen heeft voor dezen ongewouen op roep tot de partijen. HET SOCIALISTISCH CONGRES TE MARSEILLE. Zaterdag is het internationaal socia listisch congres te Marseille geopend. Henderson, die de openingsrede hield, verklaarde, dat het hers tel-vraagstuk, bron van oeconomische moeilijkheden en wrijvingen tusschen de Europeesche staten, eindelijk, dank zij den invloed van de sociaal-democratie, van een stand punt van opbouwend internationalisme en met gezond verstand is behandeld geworden. Een volledige oplossing kon nog niet worden bereikt, maar toch is de atmosfeer van haat en wantrouwen verdwenen, welke het vraagstuk om ringde. Ook de ontruiming van het Roer gebied heeft den nieuwen geest aan zienlijk versterkt. Het protocol van Geneve, voor de regeling, op vreedzame wijze, van de internationale geschillen en het tot stand komen van een waren bond van vol keren, acht spreker een noodzakelijk heid voor het behoud van den wede Zijn hesluif was dan ook, trots het despotisme in Italië en Hongarije en de treurige toestanden in Boelgarije, ge heel in den optimistischen trant gesteld. Voorts spraken Oudegeest (Neder land, algemeen secretaris van hef In ternationaal Verbond van Vakvereeni- gingen, en F. Adler, algemeen partij secretaris, en de Italiaan TurattL In de vergadering van Zondag, onder voorzitterschap van Otto Wels (Duitsch land) en Berger (Ver. Staten), heeft Vliegen den dood van Van Kol medege deeld en herinnerd aan de beteelcenis van dien ouden socialistischen strijder. Wels sloot zich namens het congres bij de hulde 'ter nagedachtenis van den overledene aan. Daarna ontspon zich een groote po litieke gedachtenwisseling over den vrede én het vraagstuk van veiligheid en ont wapening, welke geopend werd door den Engelschman Buxton, de oud-minister uit het kabinet Mae Donald Buxton wenschte de Zweedsche, Deen- sche en Nederlandsche socialisten ge luk met hun voorstellen tot algeheele ontwapening en sprak de hoop uit, dat de ministeries te Brussel en Praag cven- eehs hun plicht zouden doen, in dit opzicht, dat zij den stoot zouden geven tot de bijeenkomst van een wereldcon gres voor ontwapening, niet eenzijdig, maar algemeen en volledig. De interna tionale moet lusschenbeide kómen om den terugkeer van een oorlog als dien van 1911 te beletten, zij moet haar krachten daarop samentrekken eu zich mei de vakvereeuigingsintcrnationale te Amsterdam verstaan om zoo noodig^een algemeetie staking uit te roepen en den oorlog te verlammen. Ook dient zij haar aandacht te schenken aan de mo gelijkheid van de verandering van som mige fabrieken, chemische bijvoorbeeld, tot oorlogsfabrieken. De Duilscher Ililferding zeide, dat de Volkenbond het volledig verbod van oorlogsverklaring - tot dogma dient te verheffen. Daarom eischen de socialis ten de toetreding van Duitschland, Rus land en de Ver. Staten tot den bond. De socialistische internationale moet haar volkenbondspolitiek "vestigen op de drieëenheid van veiligheid, arbitrage en ontwapening. Wij zijn, zei Ililferding voor het protocol van Genève, maar ook voor het waarborgverdrag, omdat dit een schrede voorwaarts beteekent op den weg naar het protocol. De critiek op den Volkenbond heeft geen betrek king op hel denkbeeld zelf, maar op sommige handelingen in het verleden. De bond moet zich zoo ontwikkelen, dat dat hij niet alleen de politieke vraag stukken regelt, maar ook de oeconomi sche en een eind maakt aan het oeco- tiomisch protectionisme, dat zich in bijna alle landen ontwikkelt en dat de ver wekker is van het militaire protection- nisme en den oorlog. De Franschman Blum zei, dat, dank zij de internationale, de toestand zich wijzigt. Er is geen sprake meer van een onderlinge groepeering der reeds ver bonden mogendheden, maar van een verdrag, waartoe op voet van gelijkheid niet alleen Engeland en de entente, maar ook Duitschland zullen toetreden. Laten wij, zoo zei hij, ook Rusland in den Volkenbond opnemen, de Ver. Staten zullen wel volgen. Blum wees vervolgens op de tegenstellingen, die door den oorlog geschapen zijn, tusschen het ten top gedreven nationaal gevoel, de ver wrongen gevoelens van zege en vrij heid en de oeconomische verzwakking, <Jie uit den oorlog is voortgevloeid. De werkloosheid in de landen met lioogen wisselkoers, het gebrek aan werkkrach ten elders, dwingt de volken op eigen kracht te teren, zooveel mogelijk uit te voeren enz. Daarbij komt nog, dat de bolsjewistische propaganda, die geen vat kan krijgen op het Westersche pro letariaat, zich naar het Oosten gewend heeft om daar een fanatiek nationalisme te ontketenen en rassen- en godsdienst oorlogen uit te lokken. Zich tot Hilferding wendende, besloot Blum met te zeggen: Hilferding sprak zooals ik, ik sprak als hij ,daar ons bei der taal dezelfde is, die van de practi- sche logica van het socialisme. Dat moet ons vertrouwen geveu de buitenwereld 'geleefd hadden en slaagde er spoedig in met deze stammen vriendschap te sluiten. In het Noorden telde hij Raisoeli spoedig tot zijn vrien den en ook met den pretendent EI Iliba te Turandot sloot hij vriendschap, welke duurde tot El Iliba op een oogenhlik van geldgebrek Alfred en Reinhard Man- nesmann gevangen liet nemen om in hel bezit te komen van een hoog losgeld. De gebroeders Mannesmann lieten zich echter door dergelijke voorvallen niet pfschrikkcu. Modelboerderijen werden opgericht, vee en schapen gefokt, han delsondernemingen gesticht en mijnen ontgonnen. Twee der broers zijn ge storven in Marokko. Reinhard Mannes mann overleed in Juli 1913 op zijn boerderij nabij Saffi aan de gevolgen van bloedvergiftiging en Ollo Mannes- in werd hei slachtoffer van den oorlog. Hij had na proclameering van den heiligen oorlog met de hem trouw gebleven Arabieren maanden lang strijd gevoerd tegen een Fransclie overmacht. Door verraad kwam hij om het leven. Zijn getrouwe Arabieren verborgen zijn •lijk, waarschuwden Spaansche vrienden der familie Mannesmann en beloofden ervoor te zullen zorgen, dat het lijk naar Europa gebracht zou worden. Over Spanje was dat onmogelijk, dus Werd het lijk door Algiers, Tunis en Tripoli Titïar de Egyptische grens ge bracht. Daar namen Bedoelnen het lijk in ontvaugst om het ondanks de waak zaamheid der Engelschen aan het Suez- kanaal, aan de Turksch-Duitsehevoor posten over te geven. Van de zes broers zijn er thans nog twee in leven, Karei en Alfred. I)E CONCESSIE-MANNESMANN IN MAROKKO. Het bericht, dat de gebroeders Man nesmann met een Engelsch-Amerika- kaansch concern onderhandelen over verkoop van hun mijnen en landerijen in het Rifgebied, wordt bevestigd, aldus meldt de Berlijnsche correspondent van de N. R. Crt. Volgens Duitsche bladen zijn de eerste inlichtingen aangaande deze onderhandelingen door een indis cretie van de Fransche spionnage hekend geworden De onderhandelingen zijn in- tusschen nog niet geëindigd, wat niet te verbazen is. gezien de beteelcenis van het object. Het Marokkaansch be zit der gebrs. Mannesmann omval meer dan 1500 concessies voor ijzer-, koper-, zink- eh zwavelmijnen en voorts lande rijen, die uitgestrekter zijn dan het ge bied van meuigen Europeeschen staal. De waarde van het bezit wordt op on geveer 250 millioen goudmark geschat De B. Z. am Miftag bevat nog de volgende bijzonderheden- De zes gebroeders Mannesmann, wier naam in de geschiedenis der moderne techniek een zoo belangrijke rol heeft gespeeld, hadden in het begin van deze eeuw het plan opgevat in Noord Afrika een koloniaal rijk te stichten. Reinhard Mannesmann, de oudste der broeders, bracht op zijn huwelijksreis ook een be zoek aan Marokko. Reinhard Mannes mann, die erin geslaagd was ijzer te cementeeren, hetgeen van de grootste beteekenis was voor de fabricage van pantserstaai, zag onmiddellijk, dat er een groote toekomst in het Maroklcaansche gebied schuilde. Op zijn eerste bezoek volgden verschilllende andere reizen en weldra trokken heele scharen ingenieurs in opdracht van Mannesmann door Ma rokko. Alfred Mannesmann ondernam in Ma roklcaansche lcleederdracht tochten naar de stammen, die voordien in onmin met DE YLiGKWFSTlF, TE AALST, De correspondent van de N Rolt. Crt. te Brussel meldt, dat een wij aanzienlijk aantal inwoners hoofdza kelijk neringdoenden Zondag j.l. te Aalst gevolg hebben gegeven aan het verzoek van den nieuwen burgemeester, Moyersoen, om, als protest legen het vertrappen van de Belgische vlag de Vlaamsch-nationalistische Van Op- denbosch-belooging, den Zondag te vo- aan alle huizen der stad de Belgi sche drieklem" uit te hangen. Incidenten kwamen nergens voor. De nationale vereeniging van frontsol daten in België, een organisatie die slechts zeer enkele oud-soldaten uit het Vlaamsche land bevat, heeft een brief gezonden aan den koning, waarin zij mededeelt, dat liare leden bereid zijn opnieuw ten strijde te trekken, ditmaal tegen de slechte Belgen, welke geen eerbied hebben voor de Belgische vlag. Aanleiding tot het schrijven van den brief, waren de Vlaamsche demonstraties te Nieuwpoort en te Aalst, waar de Bel gische vlag, als symbool van het frans kiljonisme, met allesbehalve eerbied be handeld werd. BEKNOPTE ME DEDEFLINGEN. Uit België. Zaterdag zijn, naar de correspon dent van de N. B. Crt. te Brussel meldt de feesten der vijftigste verjaring van het eerste en oudste der Vlaamsche stu dententijdschriften De Vlaamsche Vlag- ge, te Brugge ingezet met een geest driftige algemeeue "Vergadering in de •groote zaal van het Gilde der Ambach ten. Honderden katholieke studenten en leerlingen van Vlaamsche colleges waren tegenwoordig toen de bijeenkomst ge opend werd met hel indertijd, aan het front, door de militaire overheid, ver boden Gebed voor Vlaanderen, van Cy- riel Verschaeve de feesten dragen geheel het merle van het Katholiek Vlaamsch nationalisme waarna allen, spontaan, hef Vlaamsche Leeuwenlied i aanhieven. Nauwelijks had voorzitter Ampe de studenten uit Limburg, Antwerpen, Bra bant, Oost- en West-Vlaanderen welkom geheeten, of, onder luid handgeklap en gejuich, kwam een delegatie van de Nederlandsche Gilde St. Rochus, met dr. Mol Ier aan het hoofd, de reeds overvolle zaal, waar niet allen een plaats hadden kunnen vinden, toch nog binnen. Als naar gewoonte bracht de vergadering hulde aan de gestorven lei ders van de Vlaamsche studentenbewe ging en vooral aan wijlen dr. Depla. Er werd veel gezongen en gesproken en pok dr. Moller moest het woord nemen. Hij zeide den groet te brengen van de Noord-Nederlanders, die niet vergeten hebben, dat zij hunne beschaving en hun ne godsdienstvrijheid, voor een groot deel aan de Zuiderbroeders hebben te danken en gaf de verzekering, dat de Noord-Nederlanders de Vlaamsche stu denten in hun strijd helpen door het ge bed en geheel aan hunne zijde staan. Gisteren, Zondag, had een kleurige optocht plaats naar de Groote Markt, Waar heL standbeeld van Breydel en De Coninck, de helden van den Gulden- Sporenslag, staat en door de katholieke 'Vlaamsche sludcereude jeugd een buide werd gebracht aan „Moeder Vlaande ren." U ï't F r a n k r ij k Een telegram uil Parijs meldt, dal niet Briand, zooals algemeen verwacht werd. maar Painlevé de openingsver gadering van de zitting van den Volken bond zal leiden Briand zal slechts heel kort, ten hoogste drie dagen, te Ge nève blijven. Een nader béricht omtrent het spoorwegongeluk hij Sens meldt, dat het ongeluk te wijten' is aan de nalatigheid van den wissehvachler, die den tweeden trein op veilig signaal liet doorrijden U i t E n g e 1 a n d De mijneigenaren te Scotswood heb ben besloten het werk in de mijnen, die Maart j.l. onder water geloopen zijn, le doen herval feu. Uit Duitschland. Een postauto uit Dusseldorf, die door een reisgezelschap was gehuurd om er een tocht mee langs de Moezel ie doen, is Zondagmiddag door het wei geren van de remmen door een liorst- wering heen in een diepte gestort Er zijn drie dooden, 8 tot 10 zwaar- en 10 lichtgekwetsten gevonden De meesten zijn afkomstig uil Dusseldorf. De toe stand van de zwaargewonden o. w.ook de chauffeur, is zeer zorgelijk. Uit de Ver Staten. - Zes soldaten en ëén kapitein wer den gedood en 15 personen gewond bij een ontploffing in een kamp te Grant- Illinois. Uit China - Uil Sjanghai wordt gemeld, dat het groepje Brilsehe zendelingen, dat zich thans in gevangenschap bevindt bij Chineesche bandieten in de proyincie Tsjetsjoean ook bisschop Wowll is onder de ontvoerden werd opgelicht op 6 dezer, toen het zich in een va- cantieoord bevond Er is van officieele zijde een onderzoek ingesteld naar het lot van de ontvoerden, maar tol dusver is nog niets naders vernomen, daar de verbindingen' van Sjanghai en Peking met Tsjetsjoean heel slecht zijn. De gevangen genomen zendelingen behooren tot degenen, die van consulaire zijde de waarschuwing hadden gekregen, Tsjetsjoean te verlaten wegens de daar uitgebroken troebelen. K.G., Roode Eierpruimen f 3 per 100 stuks, Diversen Snijlwonen f 7— 15. Prin- oesseboonen f 18, Groene boonen f3—14, Tomaten f 23, Zilveruien T 1—10, Aardap pelen f 1.60 3, alles-per 100 K:G.. Kom kommers f 1 5, Augurken f 0,02—0,25, Meloenen f 35- 51, Roode kool f 3, alles per 100 stuks, Rammenas f 2 per 100 bos. Rotterdam, 25 Augs. Veemarkt Op de veemarkt van heden waren aange voerd 215 paarden, 39 veulens, 1 ezel, 635 magere runderen, 1187 vette- en graskalveren, 425 nuchtere kalveren. 250 schapen en lammeren, 63 varkens, 312 biggen, 13 bokken of geiten Prijzen voor- vette boeien le kw. 1.15—1.25, 2e kW. 1.10—1.00, 3e kw. 0.90—0.80, ossen le kw 1.15—1 225. 2e kw. 1.05—0.95. 3e kw. 0.85—0.75; stie ren le kw 1.00-1 05, 2e kw. 0 90- 0 80, 3e kw. 0.70—0 60, kalveren le kw. 1.75—1.95, 2e kw 1 50—1.25, 3e kw 1.10—0.95 Prijzen voor. melkkoeien 195—385; kalfkoeien 200—395; slieren 175—395; pinken 150—175. graskalveren 45—85; vaarzen 160—190, werkpaarden ?100— 325; slachlpaarden 90—160; nuchtere kalveren 14—22, fokkalveren 19—32, big gen g19; overloopers 1936 hitten 95 —180. Rotlerdamsche veiling Aaugevoerd t 110.000 stuks. Prijzen voor kipeieren 6.95—9, eendeieren 7.35—7.95, MARKTBERICHTEN. Middelburg, 24 Aug. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Tomaten I 126 c., idem II 18 c., blauwe druiven 106—141 c., victoria pruimen 54 72 c., roode pruimen 62 c., claps favo rite T 55 c., codlin keswick 10—12, coks pomona 16 clord suffield 10 c clant- ziger 4 c., witte broodsperen I 20 ,c., id. II 13 c., Jac Lebel 14 c., clapps favo rite II 43 c., dr. Julius Gioft I 49 e„ id. II 30 c dirkjesperen 29 c.. glasappels I 9 c., idem; II 5 clominisca 61 c., blauwe eierpruimen 66 c., bloemzoet I 15 c.,-id. III 5c, schijven 7 c., zomerpresent 9 c., suikerij 15 c., zwedenappels 11 c., the queen 21 c, buré de raérode 6 c., witte ribbing 15—19 c., scharlaken 21 e.. po ters 2 c blauwe aardappelen 4—5 c. witte aardappelen 3—4 c, stamsnij- boonen I yi8— 25 c., idem II 10—15 c., postelein 12—IS e., spinazie 12—16 e., alles per jK.G.meloenen 25—48 c.,> rooae kool 2—5 c. jsavoije kool 49 c., bloem kool 10—20 e., sla 12 c., andijvie 2—3 c., alles per stuk; ramenas 2—3 c., roten 2—5 c., peen 25 c., rapen 3—5 c., prei 12—13 c., selderv 3—5 c., pieter selie 1—2 c., ajuin 4—6 c.; alles per bos. Viissingen, 24 Augs. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed; Transparant de Croncel 18, St. Jan 20—21, Keswick 515, tarweappel 17 27, Due. d'Oldenburg 20—24, The Queen 16, Hondsmuil 19-27, Swedenappel 31; zilveruien 25—26, Manfs Codlin 10 —14, Dantz. kant 32. Pree. de Trevoux 6467, Suikerij 2628, N. H. suikerij 40, Clapp's 27—29, Scharlaken 30, bloet- peer 37, blauwe druiven 73—76, witte id. 5155, pruimen 6484, uien 7—10, sui- kerboonen 66,5, pruimen 6484, uien 7 —10, suikerb. 66,5, princes. 10—14, Wagenaars 9—12, suijb. 1428, tomalen 22—25, doppers 16—17 alles per K.G.; aardappelen 30—38 per 10 K.G kip eieren 72 per 10 stuks; roode kool 5—6, savoijekool 10—16,5 .bloemkool 9—254 meloenen 56—80, alles per stuk; selderie 67. prei 1015 ,uien 4—-4p, peeën 610, rabarber 13,5, karolen 3,5—6,5 rapen 1—7 alles per bos; andijvie 21— postelein 35—63, kervel 10—15, spi nazie 1758, peterselie 14 zuring 818,, sla 856, alles per mand. Goes, 25 Augs. Eieren f7.10, boter f2.40. Aanvoer V. P. Z. 18700 stuks, f 7.70 per 100 stuks. Goes, 22 Aug.' Veilingsvcreeniging Zuid-Beveland. Veiling van Peren Clapp's Favorite f 35—f 60, Dr. Jules Guyol f 36, Beurré d'Amanlis f 3541, Beurré de Merode f 29—35, Beurre Le brun f31 Beurré Benkers f20, Beurré Durandeau 1' 1421, Grauwe Beurré f 32, Goudballen f20—26, Dirkjesperen f23— 25, Duifjesperen f 17—21, Wittebroods peren f 22, Spuiperen f 15, Scharlaken- peren f 17—20, Afval en kroetperen f 6 12, Appels Transp. de Croncels f 23—36, Manks Codlin f 15—28, Pae goed Non- suck f 11 -29, The Queen f 19-33, Signe Tillish f 12—16, Zomer Court Pendu Til 15, Cox Pomona f 6—14, Koningin Em ma f 12, Cilini f 712, Constantijn de Groot f9—11 Jacques Lebel f S11, Wiarnersking f 14—15, Lord Crosvenor £10—13, Koolappel f 1416, Ganzebout f 6—12, Reinette d' Automne f 10. Bis marck. f 8—12, Codlin Keswick f719, Grofzuur f 10—13, Blanke Armgaarde 10 f 14 Zoete Ribbeling .f 1316. Zoete Lindenappels f 14, Blomzoet f 8—16. Zoe te Lantaarn f 15—17, Afval en kroetap- pels f 1—8, Pruimen Witte wijnpruimen f 62—90, Belle de Louvain f 50—55, Abri- koospruimen f 58,Reine Victoriapruiinen f 24—53, Roode Eierpruimen f 46—53, Diverse pruimen f 16—32, alles per TOO AOVERTENTIËN. Getrouwd: BEP SNOEP en HEADLEY HORSNAILL, die, mede namens wederzijdsche familie, hun harfehjken dank be tuigen voor de vele bewijzen van belangstelling bij bun huwelijk ondervonden. Middelburg, 25 Aug. 1925, Kantoor van 26 tot 31 Augs. GESLOTEN. P. A. VERVAAT, Deurwaarder, Dam» voor ZEVEN jaren A. 1,28.60 H.A. (3 gemeten 83 roeden) BOUWLAND, aan het Wegeling bij den Gapingschen weg bij Olmenveld, B. 2.28.70 H A. (5 gemeten 256 roeden) WETLAND, aan den Grooten Cadetweg bij Olmen veld. C. 4.48 32 H.A. (11 gemeten 127 roeden) WEILAND, bij het Wegel Mg van den Gapingscben Weg bij Olmenveld. D. 1.6*1.56 II.A. (4 gemeten 90 roeden) WEILAND, liggende aan het Wegeling voornoemd. E. 1.18.96 H.A. (3 gemeten 9 roeden) WEILAND, liggende aan het Wegeling voornoemd. Nadere inlichtingen zijn te be komen ten kantore van den No taris J. L. VAN DER HARST, alwaar de inschrijvingsbiljetten per kavel moeten worden ingeleverd uiterlijk 3 September 1925. Badplaats Viissingen. Notaris PAAP te Vlfssingen zal op WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1025, des avonds 8 uur, in het Concertgebouw, PUBLIEK VERKOOPEN: 1. De VUXA MET TUIN, riant gelegen aan de Badhuisstraat 109 te Viissingen, nabij villa park en strand, groot 2-"45 Aren. Het goed onderhouden huia bevat gelijkvloers ruime Suite met Serre, Zijkamer, Vestibule, Gang met Trap penhuis, W. C. Keuken, Pro visiekamer en Kelder, le verdieping: 2 groote Kamers met Baicon. 3 kleinere Ka mers, W. C. en Badkamer; 2e verdieping: 3 Slaapka mers en ruime Zolder. Gas. Waterl., Electr. licht en ver dere gemakken. 2. HEERENHUIS MET TUIN, Boulevard Evertsen 42, met schitterend uitzicht over Schelde, zee en eiland Wal cheren, groot 1.41 Aren. Het goed onderhouden huis bevatSousteiTaiu, Kamer, Keuken en Kelder; Bel-éta- ge; ruime Suite; le verdie ping: 2 Kamers en Badka mer; daarboven: Kamer, Dienstbodenkamer, Zolder. Gas, Waterl., Electr. licht en verdere gemakken. De perceelen zijn op aanvraag dagelijks te bezichtigen en ont ruimd te aanvaarden vóór of op 1 October 1925. il

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 3