buitenland. advertentiEn. dienst. C. \V Th. baron van Boetzelaer, L Brouwer. A. P. L. de Gelder, L,. IX Kroon, jhr. C. J. Ph. von Mühlen (voor waardelijk), H. L. Nagtglas Versteeg. J. H. J. Neprveu, G. Quint, II. Webb, H. M. Willemsen, J, Winsser (voorwaardelijk); bij de 1-jarige opleiding voor den zee dienst: P. G de Back, C. H, E. Brainich, von Brainich Felth, It M. Crommelin, J. P. A. Dekker, A. A. V. M. Fokker, A. van Karnebeek, J A van Kleef, J. Pt "Oele, H II K. Reit, C. Chr. J. Schalk wijk, R. Sluffken, F. van Vloten, J. Chr L K van Wely; bij de 1 -jarige opleiding voor den ma- rinestoomvaartdienst- J. G. Chr. van Hil- len, A. Ohr A. de Vaal; bij de 2-jarige opleiding voor de ad ministratie (P Bakker, L. Ch.r. R. Hor ning. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Juffrouw II. d V., is bij kennissen in ♦de Anjerstraat te Rotterdam van een trap gevallen en daarbij zoo ernstig gekwetst, dat zij bij aankomst in het ziekenhuis, waarheen men haar bracht reeds overle den bleek. Dinsdagavond is in de Serva Rijwie- Jenfabriek te Geldrop een acetyleengas- ketel ontploft, waardoor aanzienlijke ma- terieele schade is teweeg gebracht in de fabriek. Nagenoeg aire ruften werden ver nield en een binnenmuur sloeg totaal om. Persoonlijke ongelukken zijn er niet ge beurdalleen heeft v. R. uit Woensel, die het toestel bediende, lichte brand wonden aan hoofd en handen gekregen. Door onbekende oorzaak is Dinsdag brand uitgebroken in de bakkerij van de de wed Coenen-Cuypers te Baexem. Het gelieele gebouw, benevens de aangren zende woning werd in asch gelegd. Een en ander is verzekerd. De componist Hub. Cuypers, die op be zoek was bij zijn zuster in Baexem (bij Roermond), werd door den brand over vallen ,en kon slechts met groote moeite gered worden. Op den weg van Roosteren naar Echt is Dinsdagavond een auto in een (greppel geraakt en over den kop gesla gen. De bestuurder de gehuwde G. W. ge raakte er onder en werd onmiddellijk gedood. E. R. C„ die ook in den auto zat, werd eruit geslingerd en kreeg een ischouderontwrichting en verschillende ernstige kwetsuren .Het lijk en de ern stig gewonde zijn later naar Echt over gebracht. Aneta meldt: De Meraboe werkt. Zware rookzuilen worden waargenomen en lichte aardschokken worden gevoeld. "Volgens bericht uit Zermatt zijn Dinsdag bij de bestij ging van den Breit- horn drie toeristen uit Frankfort, 1 dame en 2 heeren, in een lawine geraakt. De dame werd gedood, terwijl een der hee ren een dubbele, dijbreuk opliep. De der de toerist bleef ongedeerd, en kon hulp gaan halen. De reddingscolonne werd Woensdag terug verwacht. Te .Bagneux woont de kleine He- lène Rio, oud 14 jaar, met haar ouders. Verleden had haar vader haar ernstig onder handen genomenomdat zij zonder toestemming het huis uit was ge- loopen. In woede over de ontvangen af straffing goot ze petroleum over haar Meeren en 'hield er een lucifer bij. Op haar geschreeuw kwam liaar moeder toeloopen, die de» vlammen doofde. Doch toen had het kind reeds dergelijke brandwonden, dat opneming in het zie kenhuis noodzakelijk was.. De fam. B. te St. Denis (Fr.) had lekker gegeten en onder meer zeer sma kelijke taartjes verorberd. Eenige uren later leed het heele gezin aan buikkram pen. De dokter stelde vast, dat de ge bakjes schuld hadden aan een begin van vergiftiging. De politie heeft in verschei dene banketbakkerijen taarten in beslag genomen ter onderzoek. Tijdens een wedstrijd om het Aam- hoerijn-kampioenschap is te Monlpellier (Frankrijk) de tribune ingestort. Een honderdtal personen werden in den val medegerukt en liepen lichte verwondingen <5p. In het gedrang, dat daarop ontstond, geraakte een vierjarig imeisje bekneld en werd haar het rech terbeen verpletterd. Reu Ier seint uit Londen. Het toenemend aantal ongelukken, ge volg van het snel zich uitbreidend auto- mobielverkeer, heeft ernstige bezorgd heid gewekt. In de eerste 17 dagen van lAugustus zijn bij aulomobielongël ukken 105 personen gedood en 216 gewond. Veertien vrouwelijke passagiers en chauffeur werden gewond ,dooixlal Uc autobus, die hen vervoerde van Man chester naar Birkenhead nabij Chester tegen een telegraafpaal reed. Te Torrevicja (Spanje) op het druk ste oogenblik van den dag, is Maandag het badhuis boven de zee ingestort. Een groot aantal vrouwen en kinderen vielen te water en werden gewond. Een -vrouw is verdronken. Te Landsberg aan de Wezer is vrachtauto met een aantal arbeiders in op een overweg door een trein gegre pen en vernield. Twee arbeiders werden levensgevaarlijk gewond terwijl de chauf feur en een andere arbeider slechts lich te kwetsuren opliepen. De liulpmöuleur Fritz Brosius, die den postbode Adam Schmidt vermoordde en beroofde, werd Woensdagmorgen te Marburg onthoofd. De laatste executie in Marburg had in het jaar 1864 plaats. DE ONTSNAPTE LUIPAARD. Nadat gisterochtend vroeg een duide lijk spoor gevonden was, is de vluch teling om even over achten ontdekt in den tuin van een schoolgebouw aan den rand v. h. Bois de.Boulogne. De temmer vroeg verlof om 't dier met een lasso te mogen vangen, maar de begeleidende hoofdambtenaar van politie vreesde een mogelijke mislukking van dit plan en daarmede gevaar voor vroeg op weg zijnde schoolkinderen, als het beest, dat uitgehongerd scheen, opnieuw zou ont snappen. Ilel dier is daarop door een agent neergeschoten. liet cersje schol reeds was doodelijk. DE STRIJD TEGEN HET PAGEIIAAR. Tc Parjjs is een club opgericht welke ich ten doel stelt, de mode van het kort geknipte vrouwenhaar van liet pagekopje te bestrijden. Alleen dames die nooit het aar kort hebben laten knippen kunnen lid worden. De oprichtsters van de club betoogen, dat zij alle „goedgezinde vrouwen" wil len vereenigen om de heilige traditie te handhaven. Het lange haar der vrouw is sedert onheugelijke tijden het teeken van ware vrouwelijkheid; alleen vrouwen met lang liaar kunnen goede huisvrouwen en moeders zijn. Het pagekopje weerhoudt de vrouw er vau, haar belangrijkste plichten te vervullen ,meenen zij. In weerwil van de uitgebreide propa ganda heeft de club tot dusver slechts 28 leden. In verband daarmee schijnt het, dat de dagen van het pagekopje, in weer wil van alle voorspellingen ,nog niét geteld zijn. Iemand, .die zeer gewichtige bezwaren tegen hel page-kopje heeft, is de „haar- speldenkoning" Sol. H Goldberg, die naar Europa is gekomen, om ei- een veldtocht tegen het pagekopje te beginnen. Hij deelt inede ,dat het kortgeknipte haar in de Ver. Staten niet meer in tel is en is van oordeel ,dal liet ook in de Oude We reld in de eerstvolgende vijftien maan den zal verdwijnen. geeft. Nu ïcomen Engelschen en Ameri kanen de taak overnemen Voor hel oogenblik zal er in dat woe lige 'gebied wél niets van exploitatie kun nen komen. Er vliegen nog te veel ko gels Maar later, ja, dan zal het de Fran- schen wellicht spijten dat zij die rijke bezittingen in Engelsche handen zien. Zelfs schuilen er in een Engclsch be zit in dit gebied ook voor He naaste toc- ;omst mogelijkheden van verwikkelingen, want dal kon wel eens leiden lot maat regelen van Engeland tot bescherming van dit Engelsche bezit. x IïE RELGISCIIE SCHULD AAN AMERIKA. In de Amcrikannsch-Belgiscbc schul- denkwestic is een accoord bereikt. In gevolge. de getroffen overeenkomst zul len de 171 millioen dollar, welke Ame rika gedurende den oorlog aan België leende, worden terugbetaald over eeu periode van 62 jaar. zonder rente Het bedrag van 246 millioen, dat na den apcflislilstand werd geleend, zal over dezelfde periode worden terugbetaald te gen een rente van 3i/2 pCt. na de eerste lOjaar. Amerikaansche schuldencommissie heeft er met nadruk op gewezen, dat Amerika geweigerd heeft eenig verband te brengen tusschen de betalingsverplich tingen van België, .en de ontvangsten, welke België volgens het Dawesplauzal krijgen. Janssen, de Belgische minister van financiën, heeft medegedeeld, dat hij de •egeling van Washington bevredigend lacht. De begrooting van de openbare schuld zal er niet door ontwricht worden. Ook het budgelair evenwicht wordt door deze regeling niet in gevaar ge bracht. Tol 1635 zal de begrooting eeni- germate op progressieve wijze worden bezwaard, doch daarna zal een degres sieve lijn gevolgd worden. Het is optimistisch gezegd, maar het komt dan toch neer op een totaal van 407 millioen dollar, die in 62 jaar moe ten worden afbetaald, dus gemiddeld een kleine 7 millioen dollar per jaar of meer dan 150 millioen franc naar den hui- digen koers. Maar ongetwijfeld is het kwijtschelden van rente een voordeel. EEN VERLOREN DUITSCHE ILLUSIE. Dc Mannesmann-groep likwideert Het 'is een bericht,- dat ineens her inneringen wekt aan groote Duitsche il lusies, zóó ver-reikend, dat ze de wereld in beroering brachten, en vijftien jaar geleden reeds op hef kantje af een wereldoorlog dreigden le verwekken, zoo als die in 1914 uitbrak. Mannesmann was een ondernemende Duitsche koopman, die een kwarteeuw geleden bij een bezoek aan Noord-Afrika lad gezien welk een rijk land dat was voor landbouw, maar vooral voor mijn- ontginning, (zwavel en zink), speciaal in Marokko en in het Rif. En daar dacht hij zich eeu groofsche Duitsche onderne ming. Italië had zich in Tripolis genes teld. Frankrijk in Tunis en Algiers. Span je bij Ceula. Welnu, dan zou Duitschland zijn sfeer van invloed bevestigen in het toen nog onafhankelijke Marokko. Maar hij ging heel stil te werk. Een door hem opgericht Mannesmannconcern wist in Marokko en ook in het Rif en in Spaansch Marokko een groot aan tal concessies le krijgen voor landbouw ondernemingen en mijnen. En met de exploitatie werd begonnen. Er vormde zich daar aan de kust bij Agadir een Duitsche kolonie, en die naam roept de herinnering op aan den geweldig rumoer wekkeuden tocht van den Duil- schen kruiser „Panther" üaar Agadir. En in diezelfde lijn lag de zeker niet minder opzien barende reis van Keizer -Wilhelm naar Marokko. De conferentie van Algeciras heeft slechts met moeite den toeii opgekomen storm bezworen. Maar eerst later hebben we hier gehoord hoe dicht we toen bij den afgrond zijn geweest, die zich echter in '14 toch opende. Dat alles werd veroorzaakt door de Mannesmannconcessies, die een nationaal belang voor Duitschland waren gewor den, en waarvan men in Duitschland groote verwachtingen had. Maar het is anders geloopen. Dat Frankrijk door een gelukkigen veldtocht zijn invloed ook over Marokko uitbreidde, maakte nog geen eind aan de Mannesmannconcessies, zij het ook dat de politieke beteelcenis ervan verminder de. Maar de afloop van den grooten oor log bracht er een zwaren slag aan toe, want volgens het verdrag van Versaillei werden alle bezittingen in Marokko aan Franlcrijk toegekend. Nog was echter niet illes verloren ,want in het Rif en in het Spaanscbe gebied werden de cessies door Abd-el-Kiïm1 en door Spanje geëerbiedigd, Zelfs zou Abd-el-Krim op meerdere exploitatie hebben aangedron gen. Maar de tijden waren er niet naar. Het Mannesmannconcern had geen ka pitaal. En nu komt een bericht van -het eind, nl.. van een verkoop der Mannesmann- bezittingen aan een Engelsch-Ameri- kaansche groep financiers. Het schijnt dat tij eerst onderhandeld heeft met een Fransche groep financiers, maar te ver- HET WRAK VAN DE VINDICTIVE. De correspondent van de N. R. Crt. te Brussel meldt, dat Maandag j.l. het laatste stuk van het wrak van de Vin dictive hel woog circa 50 ton door de drijvende kraan Beta, van de IRotterdamsclie bergingsonderneming Van der Taclc, uit de haven van Oostende is opgehaald. Vijf jaar geleden werd het lieele wrak, dat de scheepvaart zeer sterk belemmerde, door de Salvage sec tion van de Britsche marine verplaatst, waarna de toenmalige minister van open bare werken het bergingswerk in aan besteding liet liggen. Het Werd toegewe zen, voor 767.Q00 frank, aan een Gentsch annemer, met-dien verstande, dat al het materiaal, voortkomend van de slooping, tevens zijn eigendom werd. De Gentsche aannemer droeg, op zijn beurt in 1922, het werk over aan de firma Van der Tack, welke het thans tot een goed einde heeft gebracht. DE STAKING DER BANKBEAMBTEN. De stakende bankemployc's hebben zich om advies gewend tot den aartsbisschop Parijs, welke den stakers den raad heeft gegeven zoo spoedig mogelijk weer aan het werk te gaan, wijl dat In de ijegeven omstandigheden in het belang 's van het land. Voor het overige erkent hij, dat de bankbeambten een salaris behooren te verdienen dat hun levens onderhoud waarborgt. Een telegram uit Parijs, dato gisteren, zegt, dat de bankbeambten het werk weer hebben hervat, nadat overeengeko men is, dat het conflict ter beslissing aan de regeering zal worden voorgelegd en van officieele zijde de toezegging is ont vangen, dat de belangen der stakers-zoo veel mogelijk behartigd zullen worden FRANKRIJK IN MAROKKO EN SYRIL Maarschalk Lyautey is gister te Wez- za in Marokko aangekomen. Heden zal bij den Spaanschen generaal Riquelmo ontmoeten en de strook -bezoeken diq pas door de Fransche troepen is bezet. Volgens berichten uit Marokko is oe toestand op hel -oogenblik gunstig. Een Havas-telegram uit Fez zegt dat de Fransche troepen op het Taza front vol komen zijn geslaagd in hun plaatselijke offensieven, die ter voorbereiding dienen van de a.s. operatics volgens het plan Lyautey. Dit zonder nadere aanduiding zegt natuurlijk niet veel. Volgens dit bericht zouden ook de stammen van Fez Ouled en Bair hun onvoorwaardelijke onderwerping hebben aangeboden. Uil Oran wordt aan de „Journal" ge meld dat daar groote opwinding heerschl. daar er vijandelijkheden zijn uitgebroken tusschen de daar in de buurt wonende stammen, waarbij het reeds tot botsingen is gekomen. Uit Gibraltar wordt gemeld dat er te Algeciras transportschepen zijn aange komen om de voor Marokko bestemde Spaansche versterkingen aan boord te nemen. als de aanleidende oorzaak vsn den op stand wordt beschouwd is als goe\ erneur an Djebel Drus afgezet. Dc .„Times" bericht verder dal er te Sahnava hotsingen hebben plaatsgehad tusschen Drusen en Christenen, waar bij talrijke dooden vielen. Fransche troe pen zijn er heen gezonden om de -orde te herstellen. Talrijke arrestaties hebben plaats gehad BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit Engeland. Tengevolge van stortregens na een hevig onweder te Swansea is een ge deelte van de stad onder water geloopen De brandweer trachtte het water weg te pompen; daar het de electrische cen trale dreigde te overstroomen Uit Duitschland - Slresemann heeft zijn verlof onder broken en keerde in verband met de a.s, overhandiging van de Fransche" ant- woord-nota naar Berlijn terug De uilsluiting in de bouwbedrijven te Berlijn wordt reeds overwogen, daar 'olgens de „Vorvvarts" ook de juridi sche adviseur van den bond van werk gevers geadviseerd heeft de uitspraak van den minister van arbeid in dit Conflict niet te aanvaarden. Uit Oostenrijk Gisteravond zijn te Weenen op verscheidene punten der stad weer op loopjes ontstaan tengevolge van de bewe ging tegen het zionistencongres. Vooral opgeschoten jongens namen er aan _jieeL De politie heeft 70 menschen in hech tenis genomen wegens beleediging van en verzet tegen de politie. Tegengesproken wordt, dat de politie mitrailleurs heeft gebruikt bij het uit eendrijven van de anti-semietisclie betoo gingen, zooals verschillende bladen meld den. Uit Frankrijk. De bliksem is ingeslagen in het in dustriepaleis te Grenoble, waarin een tentoonstelling voor tourisme en trans portwezen wordt gehouden. Het gebouw brandde geheel af. De schade bedraagt ongeveer 10 millioen francs. Uil Zweden. De algemeene Christelijke Confe rentie van leven en werken werd gisteren geopend. Volgens een bericht uit Jerusalem aan de „Times" hebben de onderhandelingen tusschen de Franschcn en de Drusen in Syrië tot opheffing van de belegering van de citadel van Soeeida geleid. Naar ver luidt, eischt generaal Sarrail schadever goeding voor de nagelaten betrekkingen der gedoode soldaten. Kapitein Carbillet die, zooals men weet GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te bekomen zijn: a. Op het Politiebureau: Kolenschop, Rozenkrans, Knipmes, Arm band, Twee sleutels, Rokvlinder, Me talen strikje. b. Bij particulieren- Broche, J. den Engelsman, Kerkstr. 't Zand D 124. Broche, v. Loo, Iloogstr. I 118. Regenjas, mej. J. Lampert, Vol- derijlaagte M 92? Pak, klinknagels, J. .1, de Baare, Jasmijnstr. Wi 123. Vulpotlood, F. Lodewijk, Ilendrikstr. W 76. Huis sleutel, Simons, Breestr. O 176. School - étui met inii., Huizenga, Rott. kaai O 84. Kanarievogel, J. Vreeke, Jacob Catsstr. W| 2JS. fLinnen zakje met inh., P. Poort vliet, Gravenstraalt I 273. Vulpenhouder. J. Kik, KI. Vlaanderen M 140. Zilv. broche, W. Reijnierse, Melksalon I 9. Rood manteltje, mej. D. Heuseveldt, Veerschesingel S 140. Jongenspet (grijs). J. Pouwelse", Wagenaarstr. E 116. Le deren tabakszak, T. Snijders, Dampoort straat O 205b. Cilpe, Tange, Baanstraat Q 231. Roode ceintuur, M. v. Woerkens, Gravenstraat I 272. Koperen dop, M, Flissebaalje, Seisstr. M 60a. Rozenkrans, A. A. Floresse, Oostkerkplein O 5. Pop- penmuts. Jopie Buüs, Bellinkstr. G 164. Autoband. Visser, Veerscheweg (Huisje te halve"). iZilv. Kinderarmband, Hame link, Smoorsgang S 149g. Regenjas, Gil- lisse, St. Laurens A 2b; Parapluie, Mr. Dumon Tak. Molenwater M 267. Witte duif, J. J. Snoep, Oostkerkplein O 3. Zonnebril, C. Rijkaard, Krommeweele L 35. Inlichtingen te bekomen aan het Bu reau van politie alleen des Zaterdags tusschen; 7 eo, 8 uur namiddag. field 14, SI. Jan eerste soort 21. Zomer Court Pendu 11, Zomerprescnt 11, al les per K.G., Roode Kool 3— 7, Savoije Kool 1-8, Bloemkool 20—30, Andijvie 2 —3 et., Sla 1 3 ct., Komkommers le soort 2—4, Komkommers tweede soort 1 2. alles per stuk; Peen 4—7. Karoten 3—4, Ajuin 4—6. Seldery 5 8. Rapen 2, Pieterselie 1-2 c., alles per hos. Vlissingen, 19 Augs. Op de veiling -werden de volgende prijzen besteed Astrakan 34 ctS(. Jan 27 -30, Kes wick 9—12. Roode Bessen 50—55, Tar- weappel 15, Duchesse d'Oldenburg 14, Hondsmuil 23—27, Swedenappol 23—30, Lord Nuffield 10, Zilveruien 25- 26, Dirk jes 23. Precose de Trcvbux 81 87, Sui- kerij 21-27, N H. Suikerij 27. Clapp's 51—69. Bergamot 16. Moerbeien '114, Princessen 10—20. Wagenaars 1—5. Snij- boonen 10—29.5, Tomalen 17 24, Blau we Druiven 106-108 Witte Druiven 50 —57, Pruimen 50—96, alles per KG. Aardappelen 34—44 per 10 KG.. Eend- eieren 68, per 10 stuks; Roode Kool 4, Savoije Kool 5.5—9, Bloemkool 6 21, Komkommers 1—6, Meloenen 52— 75, alles per stuk; Selderie 6—8, Uien 4—4 5. Peen 8—9, Rabarber 1, Ivroteo 2 5—5, Rapen 1—4, alles per bos; An dijvie 17 102. Kervel 11-15, Pieter selie 8—12, Sla 20—79, alles per mand, Augurken 14—20, per 100 stuks. Goes, 18 Augs. Op de groote vei ling werden de volgende prijzen besteed' Codlin Keswick le soort f 13 90, Cod- lin Keswick 2e soort f5.40. Zilveruien 2—6, alles per 100 K.G. Kleine veiling: Peren Clapp's Favo rite f 40—f 70, Precose de Trevoux 70, Dr Jules Guyot 31—45, Julteperen 100, Beurré d'Amanlis 30—61, Beurré d'A- remberg 29—35, Petite Marguerilhe 40, Goudballen 39. Diamanlperen 27—32, Dirkjesperen 18—26. Duifjesperen 20— 22, Bruine Heereperen 38. Roode Sui- kerijen 18—28, N II. Suikerperen 24— 27, Witlebroodsperen 16—28. Bergamot ten 25—30, Suikerijen 20—26, Spekpe- ren 20—27, Scharlakenperen 22—30, Af val en Kroetperen 6—18, Appels Swe- denappel 2857. The Queen J850, Transp. de Croncels 16—30, Nelso»is Glo rie 15—20. Cox Pomona 12—15, Manks Codlin 16—38, Codlin Keswick 7—21, Eckleville Seedling 16—22. Perzik Roode Zomer appel 16, Keizer Alexander 20— 28, Leven d'Alma 16, Warnersking 12— 21. Zomer Court Pendu 12—18, Duch d'OIdenburg 17—22, Roode Calville 18 —28, Bismarck 9—15, Lord Suf field 15, Jacques Lebel 913, Cilini 914, Gul- derling 8—13, Ganzebout 10-14, Cons, de Groot 9—12. Hondsmuilen 10—14, Blanke Armgaarde 9—12, Striepelingen 7—14. Tuinzoet 13—20, Zoete Ribbeling 11—18, Blomzoet 11-19, Zoete Appels 9—17, Afval- en Kroetappels 1—10, Prui men: Washingtonpruimen 91—101, Wit te Wijnpruimen 88—98, Witte Westland- sche 75. Reine Claude Violette 72. Vroe ge van Bulhlenlol 46, Roode Eierprui- men 56, Belle de Louvain 32—64. Reine Victoriapruimen 30—57, Engelsche Kro zen 36, Okkelanen 29, Marbelanen 27; Diverse Pruimen 33—44, Diversen Roo de Bessen 42—58, Moerbeien 4247, To maten 24 31, Frambozen 30, Pootuien 4—6, Kleine Uien 1—3, Sjalotten 2—5, Zilveruien 2—7, Snijboonen 7—15, Gr. Boonen 4—9, Princesseboonen 99—21, Aardappelen (groote) 2—4, Aardappelen (poters) 12, alles per 100 K.G. Kom kommer? 1—6, Augurken 0 09—0.25, Meloenen 58—75, Roode Kool 1—10, Sa voije Kool 3—6. Preiplanten 0.12, alles per 100 stuks. Honing 0.53 per flacon. Kippen 2 per stuk. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 20 Augus. Op de graanmarkt was de aanvoer redelijk. Trr- we f 12f 14, kroonerwten f 15—f 19. Opgave van den Marktmeester: Boter f 1.20, part. prijs f 1.30. Kipeieren: f 7, part. prijs f 8. Eendeierenf 7, part. prijs f 8. Opgave van den marktzetter van den Z. L. M.: Boter f 1.20, part. prijs f 1.30. Kipeieren: f7, part. prijs f8. Eendeieren: f7, part. prijs f8. Middelburg, 19 Aug. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed Blauwe Aardappelen 5—6, Witte Aard appelen 3—5, bonte Aardappelen 45, Poters 3, Slamsnijboonen 2—5, Stoksnij- boonen 15— 23», fidem tweede soort 10- 12, Slokprinces 11—14, Stamprinses 58. postelein 13—16, Spinazie 10—20, Kes wick 7, Jacob Lebel 4, the Queen eerste soort 12—19, id. 2e soort 8, Peren van As eerste soort 19, id. 2e soort 14, grof zure 20, Claps favorite 37—55, Suikerij peren eerste soort £1—27, Klaasjes Ap pels eerste soort 14, idem tweede soort 7, Roode Pruimen 81, Blauwe Eier- pruimen 75, (Witte Wijnpruimen 110, Vic toria pruimen 79, Tomaten eerste soort 17—20, idem tweede soort 9, Lord Suf- 439s» STAATSLOTERIJ. e klasse, 3e Lijst. Trekking van Woensdag 19 Augustus. Prijzen van: f25000: 15495 f 1500: 18895 f 1000 6 1260 14995 400: 19173 200 1176 5395 12500 100: 14629 17043 PRIJZEN VAN f45 4435 4461 12509 12567 16834 4440 4465 12528 16821 16847 Getrouwd: Ir. G. DE REGT en BETSY J. VAN DOESELAAR. Ziamelag Augustus 1925. Arnemuideii De Heer en Mevrouw DE REGT VAN DOESELAAR betuigen, mede namens wederzijdscheouders, hierbij hun har telg ken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Getrouwd: J. SCHEENLOOP en B. KAREL, die, ook namens wederzijdsche fa milie, hartelijk dank zeggen, voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk onder vonden. Middelburg, 19 Aug. 1925.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 3