MissBlanchê BEUBSXOTEEIUNG VAN HEDEN. AMSTERDAM, ?0 Juli. (Slotkoers). 6 pel. Nederl. 1923 103 vijf zestiende; 6 pel Nederl. 1922 105%; 5 pet. Ned. 1918 101; IV* pet- Nederl. 1917 97%; i2pel Nederl. W. Schuld 63; 3 pet. d,o. Oblig. 733/83 pet. do. Certif. 73%; Cert. Ned. Hand. My. 133%— 134%; 'Aand. Ned. Ind. Handelsb. 139%Aand| ICol Bank 173%—171; Kon. Petrol. A. 382—384%; Gecons. Holl. 152-153; Cult. Mij. Vorstenlanden 146—151; Handelsv. Amsterdam 488195; Javasclie Cultuur 302-313; Aand. Deli Maafsch. 101108 'Amslerd. Rubber 289—298; Ned. Amerik. vaart G9%; Ned. Scheep vaartunie 148; Kon. Ned. Stoomb. Mij* .65—67. Gouda A. 9i/i; Philips A. 456—457; Jurgens A. 105%106. Anaconda 85%; Steels 115%; Union Pacific 141%Common Marine 91/»9%; Prefered do. 33»/?; Maxwell Gr. C. v. A 7%; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 18%; Prolongatie 1%. Russen Obi 1880 2%; Consols 3%'; Markt sluit zoowat prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.13%; Berlijn 59 40%Pa rijs 11.73; Brussel 11,57%; Dollar Cable 2.49%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 10 Juli. Hoogste barometerstand: 770.5 te Biarritz. Laagste barometerstand: 718.1 te Akureyri. Verwachting van den avond van 10 tot den avond van 11 dezer Zwakke tol matige Zuid-Westelijke tot Noord-Westelijke wind, zwaar bewolkt met lijdelijke opklarend, waarschijnlijk weinig of geen regen, zelfde temperatuur Thermometerstand alhier '6 morgens 9 uur 64 gr.; 12 uur 6 (ïgr.; 3 uur 7 Ogr.' (Ingez. Med.) HOOG WATER. Vlissingen. (Zomertijd.) Zaterdag 11 Juli v.m. 6 08 Zondag 12 7 02 Maandag 13 8 Dinsdag 14 9 04 Woensdag 15 10.15 Donderdag 16 11.24 Vrijdag 17 n.m. 12.38 (Het tijdstip van hoog water te Dom burg valt 9 minuten na dat te Vlis- ringen.) planten bevolkt, de voeding en ademha ling, geheel het samenleven van al deze organismen levert veel stof tot onder zoek op. Een soortgelijke kampecrexcursie in 1921 heeft reeds bewezen, hoeveel suc ces zulk een Zecuwsche expeditie hebben kan en hoezeer de ervaring der aankp- mende biologen er door verzuimd wordt Want in het laboratorium Te TJtreclit moet men zich om praclische redenen in hoofdzaak tot land- en zoctwatea*die- ren beperken. In dezen tijd van bezuiniging mag er wel eens op gewezen woorden, hoe hier door samenwerking van velen met zeer geringe kosten voor het rijk het hooger onderwijs gediend wordt. De deelnemers betalen zelf hun rcit^ en verblijfkosten en geven bovendien hun bijdrage in de algemeene kosten. o De V. N. O. te Middelburg. In hel Militair Tehuis had gisteren avond de bekendmaking plaats van de bevordering en het behalen van het eind diploma plaats van de cursisten van V. N. O. (Voortgezet Nijverheidsonderwijs),! Van het eerste naar hel tweede cursus jaar zijn bevorderd: Normaalcursus A werktuigbouw): M. A. Bok en P. W. Louwerse beiden te Middelburg; C. W, Weimar, J. van Lin- donk, J. M. Kuijper en A. A. Nagel- kerke, allen te Vlissingen en voor enkele vakken A. A. Clement te Middelburg. Normaallessen B (Bouwkunde) P. J. Geuze, Middelburg én T Grimminty 's H. Arendskerke cn voor enkele vakken iW P. de Buck, Middelburg;. Normaallessen E Electro techniek) J. v. d. Ende en H. v. üi. Schaaf beiden te kVlissingen Normaallessen D (schilderen) J. L. Buijs, Arnemuiden en P. M. Jans% Mid delburg. Het einddiploma werd toegekend aan de leerlingen van het tweede cursusjaar Normaallessen A 'werktuigbouw): A, Jasperse. Vlissingen cn J le Granse, Mid delburg Normaallessen C (Electrotechniek) N. M van Puffelen .Vlissingen. De leider van den cursus, de heer G. Wagenv oorde, wees er Qp,« dat meerdere der leerlingen bij nadenken zul len voelen wel tijden te hebben gfehad dat zij beter hadden kunnen werken. Men! moet niet vergeten, dat de cursus meer een hulp js bij eigen studie, dan een school. Er komt veel kijken in de we reld, maar hoe meer men. studeert, hoe meer men zal begrijpen studie noodig le hebben. Men moet zich opofferingen geslroosten om het volle effect van het lesgeld te hebben. Het spijt spr. zeer dat van de leerlin gen van het tweede leerjaar slechts d» helft een diploma behaalden, twee wer den beslist afgewezen en een zal in Sep tember herexamen kunnen doen. Spr, wijst er op ,dat het diplpma alleen ge- genomen wordt ais liet werkelijk ver diend is en daarom heeft men het exa men afgenomen in tegenwoordigheid van drie deskundige gecommitteerden. Het diploma moet met ernst gegeven worden, waardoor het in waarde stijgt. Gaarne blijven de leeraren bereid de geslaagden ook later te helpen en spr. hoopt dat deze de V.N.O. niet zullen vergeten. Tot de nieuwe tweede klassers richt spr een opwekking steeds met ijver de lessen te volgen, opdat hij volgend jaar aan allen het diploma kan uitreiken. Ook brengt spr. dank aan de gecommit teerden, de he eren P. C. de Does,/ J. de Bruijn en F. C. Matzinger, voor hun moeite. De heer Jasperse dankte mede na mens de andere gediplomeerden voor de lessen van de leeraren ontvangen, ter wijl hij ook de gecommitteerden dank bracht voor het plaatsen van hun handteekening onder het diploma. De nieuwe cursus zal begin September aanvangen en kan men zich voor deel name daaraan ojpgeven bij den leider Groent ij d Delftsch Student eu- co rps. In een gehouden vergadering van den senaat van het Delftsch Studenten Corps is besloten dat het stuk trekken van kleederen cn het scheuren van boorden onder de ruwheden gerekend worden zoodat dit in den a s groentijd ten strengste verboden zal zijn. LANDBOUW. Gister, op den 2en dag der ten toonstelling van hel Stamboek het Ne derl. Trekpaard le Dordt, was de be langstelling veel grooter. Een aantal ex tra treinen hadden talrijke gasten, vooral uit Zeeland, aangevoerd. Bij de keurin gen werden de volgende prijzen door Zecuwsche eigenaars behaald VlIIe categorie Hengsten van 2 jaar, hoogte minder dan 1.60 "M. le pr. f 75 eu verg. zilv. med. Cousin de Dinteloord, eig. gebr.'Aernaudts, Sluis; 2e prijs f 60 en zilv. med. Marius eig. A. H. Dekker, Zaamslag; Fils de Fantan d'Yz., pigen, G. Buijsse, Biervliet en Paul Krüger, eig. P. R. v. Hoeve, Axel. Eerv. vermel ding en bronzen med Maurits van Veld zicht, eig. Joh. de Feijter Jzn., Schoon- dijlce; Sandarijn, eig. M. Goorden, Oud- Vossemeer; Gaillard d'Ahea, eig. gebr. Aernaudts; Attila, eig. F. d'Hoore, Sluis; Leisken, eig. stal v. Dixhoorn, Axel; Baron v. Biervliet, eig. G. Buijsse, Bier vliet; Massou, eig Fr. Dekker, Terneu- zen. XVe categorie, merriëu van 2 jaar, hoogte 1.56 of meer. Te prijs f 75 en verg. ziiv. med. Bea d'Ahea, eig. gebr. Aernaudts, Sluis; 2e prijs f50 en zilv. med. Ilona, eig. A. v. Hootegem, Krui- ningen; 3e prijs f 40 en zilv med. Bel- lona, eig, Cam. A. Mabesoone, Aarden burg en Casalia de Schoondijke, eig P. J. de Badts, Schoondijke; 4e prijs f25 en zilv. med. Comles, eig. gebr. v. Strien, Wolphaartsdijk. Eerv vermelding en bronzen med. Cammilla, eig lx. Lu- teijn—Leenhouts, Zuidzaude, Dolfine van Sasput, eig. Cam. Cammaert, Schoon dijke, Duchcsse de Sasput, eig. idem; Minelte, eig. gebr. De Dobbelaere, IJzen- dijke; Klavie, eig. Eden Dcvenepis, IJzen- dijkc, Clara v. Wilson, eig. Jac. de Pul ter, Axel. XVIe categorie, merrièu van 2 jaar, hoogte minder dan 1.56 M. le prijs'f75 en verg zilv. med. Robiue, gig. gebr Aernaudts, Sluis; 2e prijs f50 en zilv. med. Juliana, eig. F. 'C. Dieleman de Feijter, (Waterlandkerkje; -le prijs f25 en zilv. med. Minerva, eig. gebr. De Dobbelaere, IJzendijlce. Eerv. vermelding en bronzen med. Bertha v. Dinteloord, eig Jac. Fr. Brooijmans, St. Annaland; Annie, eig. Jac, de Feijter Cz., Bosch- kapelle; 4e prijs f25 en zilv. med. Pa cha de Baeygem, eig. Hengstenver. „Es- perauce", Schoondijke. XXIe categorie, loten van 4 merriën, op naam staande van 2 eigenaren, le prijs f 50 en zilv. med. Jac. Brooijmans, St. Annaland; 2e prijs f40 en bronzen med. Mara, Albertine Duchesse de Sas put en Rosa de Eikelbosch, eig. Edui. Deveneijns, IJzendijke, P. J. de Badts, Schoondijke, Cam. Cammaert, Schoon dijke. VTIe categorie. Hengsten van 2 jaar, hoogte 1.60 M. of meer. le prijs, f75 en verguld zilveren medaille, Albion d'Her- minc, eig, Gebr. Aernaudts, Sluis; 3e prijs,.f40 en zilveren med.. Gaston, eig. P. B. v. Hoeve, Axelj en Donald de Sas- puf, eig. Cam. Cammaert, Schoondijke; 4e prijs, f25 en zilveren medaille, Do novan, eig, Iz. Luteijn Leenhouts, Zuid- zande en Leon, eig F. d'Hoore, Sluis. Eervolle vermelding en bronzen me daille Brillant, eig. Stal van Dixhoorn, Axel. XXe categorie. Loten van 4 merriën, op naam staande van één eigenaar, le prijs, f 75, en verguld zilveren medaille en bovendien een medaille, geschonken door den heer P. L. de Gaay Fortman, burgemeester van Dordrecht, Freule Sou burg, Ituda, Bora, Sluis eu Cora d'Ahea. eig. Gebr. Aernaudts, Sluis; 2e prijs, f50 en zilveren medaille, Fleurette, Diaman te, Ida en Corrie, eig. M. J. Stoutjesdijk, Tholen; en Cortina, Vera, Gonnie en Na ive, eig. Joh, Vogelaar, Korlgene; 3e prijs, f 25 en zilveren medaille, Suze, Rei ne, Winnie en Pauline, eig. Mij. Wilhel- minapolder, Wilhelminadorp; en Galette, Kitty de Laboureur, Kodak do Laboureur en Mcrah de "Laboureur, eig. Stal van Dixhoorn, Axel. Eervolle vermelding en bronzen me daille Topsy, Tartine, Sibelle en Popole, eig. Mij. Wilhclminapolder, Wilhelmina dorp, en Tilly, Ali, Valentine en Wilhel- mina, eig. idem. BERICHTEN UIT DE 2de OPLAAG VAN ONS VORIG NUMMER. POLEN EN DUITSCHLAND. BERLIJN, 9 Juli V.D. De Poolsche de legatie heeft aan de Duitsche regeering voorstellen overhandigd tot regeling van de Duitsch-Poolsche handelsmoeilijkhe den. LAATSTE BERICHTEN. BEVORDERD. Door den Minister van Justitie zijn mei ingang van 6 Juli a.s. bevorderd tot brigadier-titulair de rijksveldwachters J. Ivoole te B r e s k e n s en A. Bosman te St. Anna ter Muiden. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM. 10 Juli. De Handel was lieden, wel niel bepaald omvangrijk^ maar in enkele fondsen ging toch nog al wat om. De rubberwaarden bevonden zich* weer in het centrum van de belangstel ling waarbij Amsterdam-rubbers natuur lijk op den voorgrond traden. Winstne mingen oefenden nu en dan een depri- meerenden invloed uit. Tabakken werden meereudeels omstreeks de laagste prijzen van gister ingezet en konden zich vervol gens tamelijk goed handhaven. Suikerwaarden hadden gedrukt voor< komen. Koninklijken en Ge consolideerden wa ren weinig veranderd. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 10 Juli. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gister. Londen 1213% (12 13%). Berlijn 0.5940% (0 5910. Parijs 11.73 (1*1.76).' Brussel 11.57% (11.55%). Zwitserland 4S.50 (18 47%:. Weenen 0.003515 (0Ó03515). Kopenhagen 51.25 (51 15). Stockholm 67.05 (67—). Oslo 43.90 (44 10). New-York 2.49% (2.49% 3 DE ANTWERPSOHE DIAMANTHANDEL. ANTWERPEN, 10 Juli V. D. Naar wij vernemen, bevindt zich de Antwerpsche diamanthandel firma 0. G. in betalings moeilijkheden. Het passief zou circa 800.000 gulden bedragen. DE STRIJD IN MAROKKO. BERLIJN, 10 Juli V. D. Volgens de Parijsche Temps besloot de Spaansche egeering de door bemiddeling van den mijneigenaar Eoea .Van Rietta ingeleide onderhandelingen met Abd El Krim als beëindigd le beschouwen. Primo de Ri vera zou echter den bemiddelaar ver zocht hebben ter bescliikking van de re- geeriiig te willen blijven om dei Spaansch- Fransche onderhandelaars naar de recht banken te willen geleiden, die nieuwe onderhandelingen op de basis van de Madrileensche overeenkomst zullen voe- •eu. De sultan van Marokko is van Fez naar Rabeth vertrokken. FEZ, 10 Juli V. D. Een troep van 1000 deserteurs kwam in botsing ten Z. W. an Fizza. De troep wérd teruggedreven. De toestand in de omgeving van Taza is hersteld. Verschillende stammen wer den vrijwilligers. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Een 20-jarig meisje uit Meppél, dat uit de richting te Zeddom per ïiets van een helling reed kon haar vaart niet minderen, zoodat zij tegen een huis werd geslingerd. Haar gebit werd in gedrukt, terwijl zij ook aan neus en knie ernstig werd verwond. Zij moest per. auto naar het ziekenhuis té Arnhem wor den overgebracht. Sinds Maandag werd te Gorcum een zestien jarige leerlinge van de Il.B.S. vermist. Zij had reeds eenigen tijd om gang met een 26-jarigen gehuwden chauf feur vader van twee kinderen. Er werd een radiobericht uitgezonden en het ge volg hiervan was, dat het meisje in gezel schap van dezen man te Tiel ontdekt werd en overgebracht naar Gorcum, waar beiden in handen van de politie zijn gesteld Het geval baarde veel opzien. Honder den menschen stonden langen tijd voor het politiebureau ,waar het paar ver hoord werd. (Telg1.)» NAGEKOMEN BERICHTEN. GEEN KANTONRECHTER TE GOES. Bepaald is dat de vacature van kanton rechter te Goes, ontstaan door het eer vol ontslag van mr 0. Lucasse, niet zal worden vervuld en is aan mr M. P. Sipkes, kantonrechter te Middelburg, op gedragen de waarneming der werkzaam heden van kantonrechter te Goes. ONTSLAG. Bij Kon. besluit is op verzoek een eer vol ontslag verleend aan den heer C. T Ruben als leeraar der R. H. B. S. te Goes; is benoemd tot leerares aan ge noemde R H B. S. mej. A. Jl Reilingh thans lijdelijk. DE MOGELIJKE VREDESONDERHAN DELINGEN MET ABD EL KRIM PARIJS, 10 Juli V.D. Volgens de ,.Pa ris midi zijn Malvy en Primo de Ri- vero tot overeenstemming gekomen, over den tekst van de voorstellen welke Et- chevarietta, de Spaansche vrijwillige on derhandelaar, vergezeld van een Fran-1 sche regeeringsafgevaardigde aan Abd El Krim te Adjir zal voorleggen. Het Quai d'Orsay verklaart nog geen be vestiging ontvangen te hebben van dit be richt, doch het als wel mogelijk te be schouwen. Evenwel spreekt het Quai d'Orsay tegen dat een Fransche regee ringsafgevaardigde Elchevaritta vergezelt. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Hedenmorgen werd te Kat s, door het bestuur der "Wjaterkeering van den Calm., ,Leendert-Abrahampolder", aanbe steed, het uitvoeren van een steenbe- storling op- en zeewaarts van het Noor delijk Oeverwerk, tusschen de hulpraaien 4 en K. van bovengenoemden Polder. Raming f 96.350. Minste inschrijver: A. de Bruijn, le Terneuzen voor f'86.142. Gegund behoudens goedkeuring. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. De arbeidswet en de vlas- ro ter ij. Door den heer De Boer waren aan den Minister van Arbeid, Handel en Nij verheid, de volgende vragen gesteld: 1. Is het den Minister bekend, dat in de laatste weken in sommige streken van Zeeland zeer streng wordt opgetreden ter handhaving der Arbeidswet? 2. Is het den Minister bekend, dat door deze strenge toepassing voor velen, die in lakken van landbouw en nijverheid een bedrijf uitoefenen, met name de vlas- roterij, veel last en Schade wordt ver oorzaakt? 3. Zoo ja, is de Minister bereid zooveel mogelijk, vergunningen voor verlengden arbeidsduur te verleenen, opdat deze be drijven kunnen worden uitgeoefend en voorkomen worde, dat de concurrentie van het buitenland dezen tak van nij verheid onmogelijk maakt, waardoor de werkloosheid zich zal uilbreiden? Minister Aalberse heeft daarop liet volgende geantwoord 1 Deze vraag wordt ontkennend beant woord. Het toezicht wordt door de Ar beidsiuspeclie in den laatsten tijd niet anders uitgeoefend dan te voren. 2. In verband met het antwoord op vraag 1, kan deze vraag niel beantwoord worden. 3. Voor het repelen van vlas in de open lucht is, voor zoover zulks is ge vraagd, vergunning verleend om gedu rende het seizoen door arbeiders van 16 jaren en ouder 30 uren per dag en 55 uren per week arbeid te doen verrichten. Terwijl hel roten van vlas, voor zoover dit i n het landbouwbedrijf plaats vindt, niet valt onder de bepalingen der Ar beidswet 1919, worden voor deze hande ling in de open lucht in vlasserijen even eens dergelijke vergunning verleend. Ten behoeve van de overige werkzaamheden in vlasserijen wordt op gelijke wijze een arbeidstijd van 9 uren per dag en 50 uren per week toegestaan LEGER EN VLOOT. Bij Kon. besluit is met ingang van 31 dezer aan de res. eerste luitenants L. G. Salomé, J. de Hamer en L. J. M, Maertens, van het 14de reg. inf., op het daartoe door hen gedaan verzoek een eervol „ontslag als zoodanig uit den mi litairen dienst verleend. Benoemd tot le luit. der inf., de 2e luit. J. M. C. van tien Berge, van het 14e Regiment Infanterie. SPORT. Bij de vossenjacht, gehouden in de omgeving van Utrecht, heeft van het Zeeuwsche vrijw. motorlandstorrakorps de heer C. van den Bolck van 's Hee-. r e n li o e k een zilveren jpedaille gewon nen; hij had geen enkel strafpunt. Prinses Juliaqa naar een meis jeskam p. Het kamp der meisjcszomerclqb O. C, E. B. Q, zai ditmaal 'gehoudeu worden op terrein v&n de Koningin oi> Het Loo, Prinses Juliana zal behooron lot dp der tig tqeisjes, die aan dat kflmp deelnemen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Ind. Stoomvaartlijnen. Buitenzorg, p. 8 Juli Perim, Rotter dam naar Batavia. Deli, '9 Juli te R'dam van "Batavia Grotius, p. 8 Juli Ouessant, Amster dam naar Batavia. Melampus, 8 Juli te Suez, Batavia n. Amsterdam. Nickerie, 9 Juli v. Amsterdam naar Paramaribo. Ternate wordt 10 Juli v.m, 9 uur in den Waterweg verw., Batavia n. R'dam. Rindjani, p. 9 Juli Kaap del Armi, Rotterdam naar Batavia. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Volcudam, 9 Juli v.m. 1 uur van Southampton, Rotterdam n. N.-York. Spaarndam, 9 Juli te Antwei'pen, Rot terdam n. New-Orleans. Ook uw beurs heeft er belang bij dat ge, sigaretten koopend, zegt: Geef AI IJ maar (Ingez. Med.) BUITENLAND. DE ONLUSTEN IN CHINA. De onderhandelingen tusschen de mo gendheden in China schijnen nog steeds op het doode punt. Het schijnt, dat de Chineesche regeering wenscht, dat de on derhandelingen over de laatste 8 van de 13 eischen, gesteld in haar nota aan de mogendheden van 24 Juni, en de herzie ning van de z.g. ongelijke verdragen ge lijktijdig voortgang zullen nemen met de onderhandelingen over de 15 eerste eischen. Naar verluidt, dringen de mogendhe den er op aan, dat de eischen direct ver band houden met de Shanghai-incidenten, (opheffing staat van beleg; vrijlating der gearresteerden; bestraffing dergenen, die verantwoordelijk zijn voor het schieten; schadeloosstelling voor de slachtoffers en aanbieding van verontschuldiging door de Europeesche autoriteiten) het eerst be handeld zullen worden. Voor de overige eischen is een langere conferentie noodig. Het is zeer onwaarschijnlijk, dat vele der eischen inoverweging zullen geno men worden. Inlusschen gaan de agitators voort, op onderhandelingen met Engeland alleen aan le dringen. Engeland is inderdaad ook de hardnek kigste, tegen wien de haat in China ge richt is. Een lid der Labourparlij nu heeft gis teren in herinnering gebracht, dat de Engelsche regeering in 1894 de andere naties is voorgegaan, door vrijwilligen afstand te doen van de Engelsche terri toriale rechten op Japansch grondgebied, waardoor liet prestige van Engeland veel heeft gewonnen, en hij vroeg den Minis ter van buitenlandsche zaken, of deze zou willen adviseeren, dat Engeland op nieuw het initiatief zou nemen, en af stand zal doen van de voorrechten in China, die onvereenigbaar zijn met de souvereiniteit in China. Yan regeeringswege is daarop geant woord, dat Engeland ongetwijfeld zijn aanzien in Japan heeft verhoogd, door in deze aangelegenheid de leiding le ne men. Wal China betreft, heeft Engeland op de conferentie van Washington-in 1922 verklaard, dat het van zijn rechten in China zou afzien, als het de overtuiging gekregen liad, dat de Chineesche wet geving voldoende waarborgen bood. Hel is dus duidelijk, zoo luidde de verklaring verder, dat de tegenwoordige toestand van China, wat betreft het be stuur eu de veiligheid van leven en eigendom ongunstig afsteekt bij dien van Japan in 1894 De Engelsche regeering acht het, wat China betreft, van groot belang, dat de betrokken verdragsmogendheden indeze zaalc gemeenschappelijk handelen. Enge land is bereid afstand te doen van zijn rechten, als er behoorlijke toestanden heersclien. Japan was er dus m. a. w. in. 1894 wèl rijp voor, en China thans niet. Wij zagen gisteren, dat het Franlsche parlement de negen mogendheden over eenkomsten van Washington inzake Chi na heeft geratificeerd. Niets zou een conferentie nu meer in den weg staan, doch ten eerste zijn er de wanordelijkheden en ten tweede de oude vraag, welk lichaam of welke combinatie van groepen kunnen uit naam an China spreken Inzake de exterritorialiteit wordt de houding der mogendheden geleid door de resolutie, door de conferentie te Washington aangenomen, volgens welke

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2