MissBlanche Te Buitenveldert is Zondag de 36-jarige mej. v. C. bij de R. K. kerty door een groote autobus overreden cn jfven daarna aan de gevolgen bezweken Te Assen heeft zich bij een meisje van U/2 jaar nekkramp voorgedaan Hef kind is overleden. Op de Staatsmijn Hendrik te Rum- pen is Maandag de 14-jarige J. S., Oos tenrijker. wonende tc Brunssura, bekneld geraakt tussehen de kettingbaan, boven gronds bij schacht t. Het hoofd en een been werden verbrijzeld. De dood trad onmiddellijk in. (Limb. K.) Te Stoke a. d. Trent (Engeland) "waren twee jongens van 8 en 11 jaar oud, met een hond aan het wandelen, toen deze plotseling het water in sprong. Het jongste ventje, bang dat zijn hond, die niet kon zwemmen naar hij meende, zou verdrinken, sprong hem na; het oudere volgde zijn voorbeeld om hem te helpen, met het gevolg, dat beiden verdronken. Hun lijkjes werden later ^opgehaald. 'De hond, waarvoor zij zich hadden opgeofferd, slaagde er na tuurlijk uit eigen kracht in, aan wal 1e komen. In een "Noordelijke voorstad van Londen reed Maandag een auto met '4 man voor een gesloten huis voor, waarvan de bewoner reeds op zijn va- cantiereis was. Zij openden de deur met een valschen sleutel en sleepten een brandkast uit het huis, waarin zich papiergeld tol een waarde van f 100 000 bevond. De politie is met het geval in kennis gesteld. Tot nu toe is zij den (brutalen inbrekers nog niet op het spoor. Uit Madrid wordt gemeld, dat bij Murcia een auto, waarin zich 10 per- jsonen bevonden, die van een bruiloft terugkeerden, door een goederentrein is gegrepen. Alle personen werden gedood EEN SLECHTE GRAP. De bemanning van d.e reddingboot te Brighton werd dezer dagen op een gegeven oogenblik door badgasten ge waarschuwd, dat een schip op drie vier mijlen uit de kust hulpeloos scheen rond te drijven. De bemanning obser veerde de bewuste boot eenigen tijd en .nadat zij de bewering der badgasten, juist meende te hebben bevonden, liet zij de reddingboot te water en roeide naar het „wrak" toe. Wie schetst evenwel hun verontwaar diging, toen zij zagen, dat het hier een in goeden staat verkeerende motorboot be trof, waarvan de beide inzittenden de machines aanzetten en met volle vaart wegvoeren, toen de reddingboot in hun nabijheid kwam. De quasi grappenma ker lachte de bemanning op den koop toe hit. De Engelsche Maatschappij tot Red ding van Schipbreukelingen krijgt voor .dit „grapje" bovendien nog de rekening ten bedrage van f 200 te betalen. Een gunstig teeken voor Uw smaak is het gezegde: Geef MIJ maar (Ingez. Med.) BUITENLAND, EEN NEDERLANDSCHE REDE OP HET CHRISTELIJK MIJNWERKERS- CONGRES. To Genève vergadert, op het oogen blik het christelijke internationale mijh- werkersverbond onder voorzitterschap van het Duitsche rijksdaglid Imeusch. Aanwezig zijn vertegenwoordigers uit België, Nederland, Frankrijk, Duitsch land, Polen, Oostenrijk, Hongarije cn .het Saarbekken. Spanje en Italië lieten zich verontschuldigen. Aanwezig waren ver der de gewezen Duitsche centrumsmi- nister Giesberts en een vertegenwoordi ger voor den directeur van het inter nationale arbeidsbureau. Het congres zal in hoofdzaak sproken over den arbeidsduur in de mijnen, de mijnwerkersloonen en de mijnongevallen. De Nederlandsche afgevaardigde van den Christelijken mijnwërkersbond Slins hield een rede over de loontoestanden in het Nederlandsche mijnbedrijf. Hij wees op den algemeenen achteruitgang van de arbeidsvoorwaarden in het mijn bedrijf onder den invloed, der econo mische omstandigheden der laatste jaren. De Nederlandsche mijnwerkers hebben echter" de 46 urige arbeidsweek kunnen handhaven, en staan ook op loongebied niet onderaan. De toestond is echter moeilijk voor Nederland door de doodeu- de concurrentie speciaal van Duitsch- land, waar langer gewerkt wordt en la gere iloonen worden gegeven. Daarom staat hij ook sceptisch tegenover de on middellijke invoering van den zevenuri- gen arbeidsdag, waarin een groot' land als Duitschland moet voorgaan. I-Iet con gres moest ruimschoots rekening hou den met de plaatselijke omstandigheden DE BELGISCHE BEGROOTING. IN DEN SENAAT. Minister Janssenheeft bij de behan deling van de begrooting 1925 er op gewezen, dat Theunis in October wel gezegd beeft, dat de begrooting nu weer in evenwicht was, maar dat de nieuwe belastingen, waarop dit evenwich't be rustte, en die 120 millioen hadden moe ten opbrengen, nog steeds niet aange nomen zijn Bovendien zullen de uitgaven de raming met 410 millioen overtreffen, tengevolge Tan den rentelast van de Amerikaansche leeningpn (voor 1925 135 millioen), de vereffening der salarissen (100 millioen) en van de pensioenen en nog verschillende andere wijzigingen. Onder deze omstandigheden, zei de Minister, heb ik mij afgevraagd of hel niet mijn plicht was eerst het aanvaarden van de nieuwe belastingen te eischen. Als men echter dc onwillige belasting betalers weet tc vinden, kan men nog 200 millioen binnen krijgen, n.l. nog 160 millioen aan directe belasting voor hel loopende jaar en 50 millioen ach terstallige belasting. Bovendien is er een ontvangst van 60 millioen, tengevolge van dc inlossing van obligaties van in- dustrieele ondernemingen wegens de Amerikaansche leening. Daar staat te genover, dal de indirecte belastingen, 70 millioen onder de raming blijïen. Het overschot bedraagt dus 200 millioen, of de helft van het tekort van 410 millioen. Wal de uilgaven betreft, kan de ge wone bcgrooting niet worden ingekrom pen. De buitengewone uitgaven echter zijn geraamd op 1600 millioen, waar slechts 100 millioen aan buitengewone ontvangsten tegenover staat. 1500 mil lioen moetqn er dus géVonden worden voor openbare werken, spoorwegen, ko loniale uilgaven enz. Dat is te veel. Ik ontken niet het nut der werken, doch de moeilijkheden om het kapitaal er voor te vinden verplicht ons de minst belangrijke plannen terzijde te stellen DE BAiniAT-ZAAK. Nog steeds vergadert de Barmat-com- missie uit den Pruisischen Landdag. Veel merkwaardigs leveren die zittingen slechts zelden op. Gisteren echter is het tot pijnlijke tooneelen tijdens de zitting gekomen, (oen de vroegere politiepresi- deut Richter zijn vroeger afgelegde ver klaringen onder eede moest komen be vestigen. Hij wenschte geen mededeelin- gen te doen in openbare vergadering, doch bij heropening bleek hetgeen hij te zeggen had zoo gewichtig, dat de com missie besluiten moest de beraadslagin gen van de zitting met gesloten deuren niet als geheim te beschouwen. Dit was voor Richter wel buitengewoon pijnlijk. Richter sprak eerst over zijn vriend schap met de Barmats, waarbij hij plot seling in snikken uitbarstte, zoodat de zitting een kwartier moest worden ge schorst. Bij het verdere verhoor beken de Richter vervolgens, dat hij verschil lende malen belangrijke geldsommen van Barmat heeft ontvangen. Van zijn salaris als hoofdcommissaris van politie kon hij onmogelijk leven. Barmat heeft hem in staal gesteld met zijn gezin een badplaats te bezoeken. Zijn dochten heeft op haar verjaardagen steeds geschenken van Bar mat gekregen; eens zelfs 300 mark. Zijn reis naar Holland is ook door Barmat betaald. Barmat heeft voor hem ook aan- deelen Norddeutschcr Llovd en Hambur ger Elektrizitatswerke gekocht. Richter somt dan nog op wat hij zooal van Bar mat ten geschenke heeft gekregen. Welké waarde deze geschenken vertegenwoor digden, weet hij niet. Op verzoek van Barmat heeft hij ook wel eens geschenken ekochldie voor vrienden van "Barmat icstcmd waren. Een enkelen keer was er ook een geschenk bij voor den sociaal- democratischen afgevaardigde Heilmann. Deze mededeeling verwekte heel wat op schudding, daar Heilmann vroeger in de commissie onder eede verklaard heeft nooit geschenken van Barmat te hebben ontvangen. De Barmat-commissie van den Pruisi schen landdag zal vermoedelijk nog drie zittingen houden en wel op 17, 18 en 19 September. DE DUITSCHE VOLKSTELLING. Volgens het voorloopig resultaat der Duitsche volkstelling zou de bevolking van Duitschland, de 750.000 inwoners van het Saargebied niet medegerekend, per 15 Juni j.l. ongeveer 62Vs- millioen zielen hebben bedragen. Hel aantal mannen vertoont naar ver houding tot dat der vrouwen weer een toeneming; volgens de jongste volkstelling vond men in Duitschland 1074 vrouwen op de 1000 mannen; in 1919 was dit aantal 1101, in 1910 waren de vrouwen met 11029 op de 1000 maimen in de meerderheid. Het aantal inwoners der groote steden bedroeg 16.373.480 tegen 15.586.499 in 1919 cn 15.190.446 in 1910. De zeven grootste steden van Duitschland zijn thans Berlijn met 3.968.388, Hamburg met 1.059.533, Keulen met 690.114, München met 671.548, Leipzig met 660140Dresden met 608.025 en Bres!au met 538.331 inwoners. Sedert 1919 is deze volgorde niet, sedert 1910 eenigszins veranderd. De acht grootste staten zijn Pruisen met 38.138 460. Beieren met 7.398.991Sak sen met 4.970.301, Wurtemberg met 2.591.340, Baden met 2.319.581, Thüringen met 1.024.675, Hessen met 1.850.986 en Hamburg met 1.134.112 inwoners. Deze volgorde is sinds 1910 niet veranderd. DE STRIJD IN CHINA. De Times meldt uit Hongkong, dat de toestand aldaar iets verbeterd is. De autobusstaking, welke de bevolking van Kowloon ernstig dreigde te benadeelen, is ineengestort, toen hulpbestuurders aantoonden, dat zij den dienst konden handhaven. De regeering deporteert vele stakers, waardoor ,de intimidaties ver minderen. Een groote militaire parade is hier gehouden. Deze maakte een ge- wenschten indrük op dé Chineezen De rivierstoomers brengen thans vele passagiers uit Kanton terug. Vandaar komen hardnekkige geruchten, dat een opstand to verwachten is legen de com munistische elementen in de regeering van Kanton. "De communisten hebben te Swalow builenlandsche stukgoederen in brand gestoken. o DE TOESTAND IN MAROKKO. Wij zagen gislèren, dat de Fransehe ministerraad 't noodig achtte, Marok ko onder een opperbevel te plaatse van iemand, die zoo wel de inboorlingen als ,de Europeesche en koloniale wijze yan oorlogvoeren kent. Dc regeering heeft in volkomen overeenstemming met maarschalk Lyautey generaal Nanlin be noemd, wiens dienstijd inderdaad, groo- tendeels in N Afrika ligt. Generaal Naulin is thans 55 jaar oud. Tijdens den oorlog was hij commandant van de 15ste divisie, naderhand van hel 21ste legercorps. Met de 45ste divisie verdedigde hij Reims, en naderhand had hij, aanvankelijk als lijdelijk plaatsver vanger van Degoutte het bevel over het 21sle legercorps. Na de incidenten te Fiume vertegen woordigde Naulin de commissie'van vier. die in die stad toezicht hield, waarmee hij naar O Silezië gezonden werd. Vervolgens werd hij bevelhebber van de Franscho divisie tc Oran (Algiers), welke post hij in 1923 verwisselde met dien van opperbevelhebber der Fransehe" troepen in Syrië, als opvolger van Gou- raud Verleden jaar werd hij belast met de leiding van het 30ste corps van het bezettingsleger van liet Rijnland. Hel is iemand uitstekend op de hoog te van de wijze van oorlogvoering in Ma rokko. Afgewacht moet nu in hoeverre Frankrijk die kennis to zijnen dienste kan aanwenden. Intusschen wordt men algemeen bang voor een mogelijke bedreiging van Tan- ger. Dat blijkt yit de besprekingen tussehen de Fransehe en Britsche departementen an builenlandsche zaken, waarbij (naar in goed ingelichte kringen verluidt) er sprake van zou? zijn, d,at hoogstwaar schijnlijk Engelsche koloniale troepen naar Marokko gezondjen zullen worden. In elk geval breidt de belangenkring aangaande Marokko zich steeds meer uit. LONDENSCHE BRIEVEN. (Van onzen Londenschen corre sponden F De Jazz-Band. Onlangs bevond ik mij op een ochtend op het perron van liet Waterloo-Station, waar dc treinen uit Southampton, die reizigers uit Amerika meebrengen, aan komen. Een der treinen (er komen er gewoonlijk twee achter elkaar) stoomde binnen en werd verwelkomd met drukke muziek uit een groep menschen op het achtergedeelte van het perron. De ver wanten, die ik moest ontmoeten, kwamen niet met dezen eersten trein mee en ik had daarom gelegenheid te gaan onderzoeken waar de muziek voor was of wie of wien ze gold. Mijn nieuwsgie righeid werd spoedig bevredigd; want boven het orkestje prijkte aan twee stokken een dundoek, waarop letters stonden, die "Vincent Lopez' Jazz-Band „de beroemdste van dc wereld", een hartelijk welkom in Londen toeriepen. Het welkom kwam van den grootsten theater-agent van Londen, Keith Prowse die overal in Londen adverteert, dat de beste plaatsen voor alle openbare ver makelijkheden bij hem te krijgen zijn. „You want the best seats? We have them!" Vincent Lopez en zijn troepje waren met het reusachtige stoomschip Leviathan uit Amerika in „Good Old Eng land" aangekomen om er harten voor jazz te winnen (indien er'voor dal doel nog harten beschikbaar mochten zijn) en om de burgers van dit volgens Ame rikanen nog zoo primitieve eiland te épaleeren. Er werd druk gejuicht,- en twee toestellen voor het opnemen van cinematographische photo's waren druk aan het werk. Het was merkwaardigi waar te nemen hoe snel Vincent Lopez c. s. de sa.vophonen, fluiten, slaginstru menten en ketels te voorschijn brachten om dc attentie te reciproceereu De wel- komstmuziek had het Amerikaansche volkslied gespeeld, „The Star Spangled Banner." De zoo juist aangekomen mu sici lieten terstond daarop het Engelsche volkslied, „God save the King", hooren. En alle menschen in den omtrek, die de klanken in hun ooren opvingen, ont blootten het hoofd. Zoo ongeveer was de ontvangst van de Jazz-Band van Vin cent Lopez in Engeland. Met dezelfde boot, met denzelfden trein waren knappe letterkundigen, een tweetal beroemde professoren en een wereldvermaard so lo-violist meegekomen. Deze menschen werden niet opgemerkt, kregen geen muziek en vonden, zonder dat iemand aandacht aan hen schonk, hun weg, "het station uit, na:u- hun bestemming, er gens in het groote Londen. Het publiek weet niet waar zij zijn en wat zij doen. Maar Vincent Lopez en zijn mannen zijn sedert hun aankomst aan Waterloo niet meer uit het openbare oog verdwenen, evenmin als uit het openbare oor. Dien ochtend op dat perron bleek mij weer eens duidelijk wat me al reeds vaker was gebleken dat de Jazz-Band zeker een der hoogs.te instellingen van ons moderne leven is. Ze de bende deelt die hoogste plaats slechts met de cinema en met Dempsev. De verwant, die met Lopez en de zijnen, 'de reis 'over den Atlantischen Oceaan naar deze Oude Wereld had ondernomen, verleide mij, dat men in Amerika niet begrijpt, waarom Europa met zooveel herrie en vervoering de Amerikaansche helden der bioscoop, de jazz-banders en de boksers binnenhaalt, waarom zij zoo worden ge fêteerd, waarom zij blootstaan aan rao- lestatie van verrukte bewonderaars Maar Amerika heeft goed praten. En als in zooveel andere, bijna even groote en voorname kwesties, begrijpt het ook hierin Europa niet Een land, dal over-, vloeit van stoffelijken rijkdom, waar de burgers zich niet behoeven af te vragen, wat de volgende dag zal brengen, waar de werkgelegenheid ruim en de kans op een permanente broodwinning groot is, kan zich niet zoo gemakkelijk ver plaatsen in de geestesgesteldheid van deze gesjochie Oude Wereld. In Vincent Lopez' jazz-band begroet het bekom merde Engeland de tooyenaars wier dronken muziek het hoofd licht en de gedachte monter maakt. Dit jazz van de beroemdste jazz-band van de wereld'^ moet evenals dat van minder be roemde benden iets in zich hebben van de muziek van den rattenvangen van Hameln, die immers wonderlijke lan den van glorie en heerlijkheid beloofde aan de kinderen Wanneer wij jazz hoo ren, moeten wij ook in beweging komen, net als de kindertjes en de ralten van dat stadje aan de Weser met zijn schriel bestuur. De klanken van de jazz-band doen ons ons labiel bestaan vergeten. Wij dansen op het hortende en ver rassende rylhme, over gladde vloeren, geaurende de „dancing tea" en voelen ons al spoedig in die stemming, die men gewoonlijk niet aan thee, maar aan port of champagne verbindt. Het behoeft niet te verbazen, dat jazz hier populair is en dat wij de kunstenaars van dezen vorm van muziek met volks liederen, gejuich en bioscoop-camera's binnenhalen. Het is geen zwartkijkerij, waar de phantasie aan mee doet maar een zaak van ernstige realiteit, dat een groot deel van de gemeenschap hier en elders in Europa van den oenen dag in de andere leeft, dat de toekomst onzeker is en het bestaan hachelijk De cinema en de jazz-band stimuleeren de harten, de eene met schoone leugens en opwindende onwezenlijkheden, de an dere met de geglorificeerde klanken, sid derend en wiegelend tegelijk, van ons moderne leven. Beiden voeden den geest met zoete wenschen, die niet voor ver wezenlijking vatbaar zijn, maar die noch tans het vertier en de ontspanning ver schaffen, die de jachtende en al jachtend rondtastende menschen noodig hebben. De jazz-band voorziet in een behoefte en heeft zich ontwikkeld in een gemeen schap, die er onbewust om riep Ter gelegenheid van Vincent Lopez' komst in Engeland heeft men door dezen en genen IVooren verklaren, dat de jazz ten einde liep. Men kan daarover phan- taseeren Uw briefschrijver, die niet erg modern voelt, heeft wat men noemt een „zwak" voor deze hyper-moderne muziek. Hij ziet er meer in dan een verschijnsel van voorbijgaanden aard. Ze ontwikkelt zich naar edeler vormen. De eerste jazz-muziek, die wij al verschei dene jaren geleden voor het eerst moch ten genieten, klonk barbaarsch en als het gejank van wilde katten in het woud. Maar ook toen al was er iets in dat alle zuivere muziek eigen is. De liartekreet van een duister ras, in slavenstaat over geplant naar een nieuwe wereld, klonk "er in. Ze zou zich zeker niet zoo hebben meester gemaakt van de harten dei( Westerlingen, indien ze bij dez.en niet gelijksoortige gevoelens had verklankt, gevoelens die de oorlog en zijn nasleep moeten hebben gewekt. De wereld draait door en de tijd verzacht en heelt. Jazz verzacht ook. ^icr in Engeland is de saxophoon in de kerk en in liet con certgebouw geboord. De saxophoon, die de ziel is van jazz-muziek, krijgt een partij in de orkestrale muziek van re guliere en beroemde componisten als Strauss. Dat ziet er niet naar uit alsof jazz bezig is te verdwijnen. Het meest populaire numifiér van het draadlooze avondprogram van Londen is dat van de Savoy 'Orpheans ,een jazz-band, die haar spel tot een eigen kunst heeft verheven Hel nummer is populair, omdat het voor bezitters van „luidsprekers" de ge-1 wenschte dansmuziek verschaft en eens stille woonkamers in vroolijke danszalen verandert. Het vooruitzicht om na een dag arbeid in het zware Londen de zin nen te kunnen verzetten, „in the lamp light of the home" ,met dansen op het opwindende rhylhme van de saxophoon, die moderne tooverfluil, verlicht den dag en het gemoed. En wie geen „luidspr; ker" heeft en het oor te luisteren legt aan den ether, vindt in jazz ambrosia voor den geest. Bedenkelijke spijs, hoor ik zeggen. Maar de wereld heeft het er naar gemaakt. Vincent Lopez z'n jazz band had nog nauwelijks voet aaS Brit- schen wal gezét, toen ze reeds het ver zoek kreeg in bet Londensche Omroep- Stotion te komen spelen. En een koor van Kozakken, dat den ether in zou zingen, moest plaats maken voor de alles en allen overwinnende jazz-band. Koren klinken schoon maai- ze zijn van een tijd, die praktisch gesproken ver achter ons ligt, van een tijd, odie rustig en zeker scheen en waaraan iedereen in het bin nenste van zijn hart nog met weemoed terugdenkt. Koren wekken weemoed en dat is het laatste wat de nieuwe menschen gewekt willen hebben. Ik heb de jazz-band van Vincent Lo pez door middel van dé „draadlooze' gehoord.' In tegenstelling met de Savoy Orpheans, die het oorspronkelijke jazz ontrouw zijn geworden door het rhvthme min of meer op te offeren aan liefelijk heid en schoonheid van klank en «wier muziek daarom symphonisch begint te klinken, is de muziek van deze Ameri kaansche artiesten bijna uitsluitend rhythmisch gebleven Zij geven het ech te. dubbele rhythme van jazz. waarbij de eene maat achter den andere aan sleept en die in den luisteraar een spder- reaclie, een soort reflex-beweging wekt, om de maat, die achteraan koml, op te jagende krachtigste aansjwring tot dansen, die me ooit in muziek is neergelegd en,een ding van zuivere in spiratie. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. Bij amendement op de bcgrooting ■an Kunsten en Wetenschappen beeft de regeering de rijkssubsidies aan de Uni versiteiten van Brussel en Leuven van 1 op 2 millioen fres. gebracht, Uit Frankrijk. Gaillaux laat door Havas tegenspre ken, dat hij voornemens zou zijn naar Engeland en de Ver Staten te gaan om over "Me schuOdenkwestié te praten. Tot dusverre is nog niets vastgesteld Uit Engel and. Het geschil in de steenkolenmijnen schijnt wat minder scherp te worden. Het kabinet heeft gisteren geruimen tijd over ,den toestand beraadslaagd, waarbij de premier zich tegen een voor tijdige lusschenlcomst uitsprak en mede- deelingen deed over zekere toenaderin gen achter de schermen. Bridgeman, de eerste lord van de ad miraliteit, heeft opdracht gekregen de regeering te vertegenwoordigen. Hij zal' in nauw contact met den premier optre den als bemiddelaar tussehen de partij en, die intusschen een schriftelijke uit eenzelling van hun standpunt zullen ge in. In het Lagerhuis heeft do regeering 's avonds medegedeeld, dat sinds Juni 1924, toen de malaise begonnen is, 500 steenkoolmijnen, die vroeger 110 423 werklieden telden, gesloten zijn terwijl slechts 96 nieuwe putten met 8572 man personeel geopend zijn. Uit Italië. De inbraak in de St Pieterskerk te Rome is opgehelderd, aldus de ,.N. R. Ort Do daders zijn gearresteerd. De ont vreemde kostbaarheden zijn teruggevon den; enkele in beschadigden toestand. De dieven hadden een paar kostbaarhe den stuk geslagen of eerst de juweelen er uit gerukt. Ook hadden zij reeds toebe reidselen getroffen om het gestolen goed te smelten De diefstal was georganiseerd door een juwelier en een schoenwinke lier. Deze had reeds voor den diefstal koopers voor den buit gezocht en zoo de politie op het spoor van de da ders gekomen. In zijn winkel is de heele buit gevonden. De diefstal zelf was, naar men dadelijk vermoed had, gepleegd door de metselaars en ververs die in de kerk werkten. Uitde Ver. Staten. f - Volgens de nieuwe belastingbepa- lïngen zullen, aldus een V. D. bericht, in dc Ver Staten de inkomens tot 5000 dol lar (plm. 12.500 gulden"! per jaar onbelast blijven Gelukkig is het land MARKTBERICHTEN. Oost burg, 8 Juli. Tarwe 14—18,; rogge 13 75. haver 13* kroonerwten 15. bruine boonen 15 ADVEÜTENÏIËN. Verloofd: SARA SCHIPPERS en M. ELENBAAS, Med. Cand. Kamperland) Ju)i ,925 Borsselen Heden overleed zacht en kalm ons innig geliefd jongste Dochtertje CATHARINA JOHANNA, in den leeftijd van 8 maanden. J. A. DU BOIS en Echtgenoote. Middelburg, 8 Juli 1925. Voor 4e bewijzen van deelne ming. ontvangen bij het overlijden van onzen gelief den Vader, Behuwd- en Grootvader den Heer DANIËL ANDRIES GILLISSEN, betuigen wij onzen hartelijkendank» Uit aller naam, J. PH. GILLISSEN. Vlissingen, 8 Julf 1925: verdwijnen spoedig! dooreen pot 1 Sprutol Ki)i.iiij~j.uuijr

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 3