BEURSNCTI.riU.NG VAN HEDEN. AMSTERDAM, 26 Mei. (Slotkoers.) 6 pet Nc.derland 1923 1031; 6 pet. xNe- derland '1922 104 dertien zestieude; 5 pet. Nederland 191S 99%; 4% pet. Ne derland 1917 95%; 2% pet. Nederl. W. Schuld 59; 3 pet. do. 'Óblig. 71%; 3 pet. Certif. 71%. Cert. Ned Hand. Mij. 1333%-131%; Aand. Ned. Ind. Ilandelsb. 119%; Aand. Koloniale Bank 194»%—196%; Koninkl. Petrol Aand 379 -386; Gecons. Hollind- sche 152—155; Cult Mij. Vorstenlanden 170% 175»A; Ilaudelsv. Amsterdam 556 561, Javaschc Cultuur 371376; Aand. Deli Maat sell 398—102; Amsterd. Rubber 223-221 Nederl. Amerik. vaart 71%; Nederl. Scheepvaartunie 146%; Koninkl. Holl. Lloyd 71%; Kou. Ned. Stoomb. Mij. 68%; Aand. Pakelvaart 158; Gouda A. 101%; Philips A. 121%, Jur- gens A 97—98; Anacaconda 79 vijftien zestiende; Steels 117; Southern Railway 91; Union Pacific 112»%; Common Ma rine 10i%; Prefered do. 39»%; Maxwell Gr. C. v. A. 6 elf zestiende; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 16 elf zestiende. Prol. 3 pet. Russen. Consols 4%.; Hope 3 vijf zes tiende. $i Markt sluit verdeeld. Wisselkoersen: Londen chèque 12.10%; Berlijn 59.25; Parijs 12 58i%; Brussel 12.38; Dollar Cable 2.48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. - Naar waarnemingen verricht in den morgen van 26 Mei. Hoogste barometerstand. 767.7 te Coruna. Laagste barometerstand: 753.1 te Wisby. Verwachting van den avond van 26 tot den avond van 27 dezer Zwakke tot matige Westelijk© tot Zui delijke wind, gedeeltelijk bewolkt, wei nig of geen regen, warmer. Thermonieterstand alhier 's morgens 9 uur 65 gr., 12 uur 72 gr, 3 uur 69 gr. HOOG WATER Vlisiingeru Woensdag 27 Mei n.m 4.25 Donderdag 28 5.03 Vrijdag 29 5.46 Zaterdag 30 v.in. 6 20 Zondag 31 7,23 Maandag 1 Juni 8.23 Dinsdag 2 9.41 (Het tijdstip van hoog water te Oom burg valt 9 minuten na dat tf Vlissingen.) eene R. H. B. S. te Middelburg; mr. W. F. E. baron van der Feltz, subst. officier van justitie te Middelburg; b. als plaats vervangende gecommiteerden: d,s. J. die- Visser, Ned Herv. predikaat te Middel burg n*. C. Stevens, Rijkslandbouycon- sulent voor Zeeland. Tot voorzitter van gecommitteerden voor het eindexamen der Gem. kweek school te Dordrecht en de Bijz. kweek scholen te Dordrecht en Gorinchem is be noemd de lieer S. Brandsma, inspecteur L. O te Middelburg. In verband met hetgeen bij liet O L. O. is uitgegeven voor vakonder wijzers in 1923 stellen Burg. en WeLh. van Vlissingon den raad voor over dat jaar nog uit te keeren aan de Vlis- singsche schoolvereeniging f351.21, a?n tie Ver tot bevordering van Chr onder wijs, aan het bestuur der bijz. schooi op Geref Grondslag en pan dat van de R. K. Meisjesschool ieder f358.11, aan dat van de R. K. jongensschool f 100 17 en aan dat van de Chr. U. L. O. school f 036.79. LANDBOUW. In de algemeene vergadering 4er veilingsvereeniging Kapel! e-B ieze- 1 i n g e e.o. werd de rekening 1921 goed gekeurd. De contributie der leden werd bepaald op f 1. Met 50 tegen 7 st. en 2 blanco» werd, na langdurige discussie besloten tot de volgende heffing van het veilings- percenlage: groote veiling 2 pet.; boom gaarden 3 pet.; kleine veiling 4 pet. De emballage werd als volgt geregeld voor koopers: dubbele bushel f 1, enkele f 0.80, kisten fO.SO, deksel f 0.20, ships f 0.10. Voor huurkoopers per maand dub bele bushel f 0.07, enkele f 0.01, kisten f 0.05, deksel f 0.05%. ships f 0.02. Voor huurtelers dubb. bushel f0.04, enkele f0 02, kisten f0.04, deksel f0.03, voor' ships f0.02. Besloten werd de statuten te wijzigen en de rekening en verantwoording in de Mei-vergadering inplaats van Febr. en het boekjaar te laten loopen van April tot April. Wij ontvingen het programma voor de tentoonstelling der Maatschappij lot Bevordering van Ooft- en Tuinbouw in W. Zeeuwsch-Vlaanderen, te houden te. Bres kens óp 12, 13 en 14 September a.s. Behalve de algemeene bepalingen be vat het de aankondiging van een wed strijd waaraan kan worden deelgenomen door alle inwoners in WZ.-Vlaanderen, in bloemen, fruit en groeten. Voorts een wedstrijd in bloeiende ge wassen, tuinzaden, fruit, enz waarbij mededinging aan particulieren, kwee kers en handelaars in Nederland en in het buitenland, is toegelaten. Landbouwschool Schoondijke. Maandagmiddag hadden in het gebouw van de Landbouwschool te Schoon dijke, in tegenwoordigheid van het be stuur der school, ouders en belangstel lenden, de mondelinge eindlessen plaats. Naar de tweed© klasse werden bevor derd J. Dekker, M. Dekker, J. Dhont, J. Haartsen, F. van Hoeve, J. Riemens, P. de Roo, J. Sclieele "en A. Verhage. Voorwaardelijk werden bevorderd. M. Manneke, J. Quaak en J. Lako. Niet be vorderd. twee. Naar de vierde klasse: P. O. de Bruijne, M. A. H. Govaert, J. 0. de Jonge, P[. Lako, J. Leclercq, P. J. Leenliouts, P. J. Quaak, C. M. C. Quist en A. Luteijn. Her examen scheikunde A. Leclercq, A. P. de Milliano en J, Wi. de Zwart. Daarna nam de directeur, de heer L. van Dijk, het woord, en bracht een woord van dank aan de tegenwoordige ouders. AI is deze school dan nog maar één jaar hier, kan toch bij doorwerken niet aan goede resultaten getwijfeld wor den. Namens het bestuur der school en de commissie van toezicht, feliciteerde de heer 'Risseeuw de jongelui met him succes en tevens de heeren van Djjk en Berens (de laatstgenoemde onderwijzer aan deze school) welke him krachten in dienst van deze nieuwe inrichting heb ben gesteld. Spr. vergeleek dit geëindigd jaar meteen proefbalans. De oplichting van deze school is indertijd een veelbe sproken kwestie geweest, welnu, dat zij dit blijvel Spr. dankte vervolgens den ouders voor hun steun bij de oprichting, welke niet licht onderschat kan worden. Het doel van deze inrichting is, den landbouw hooger te brengen, wat noodzakelijk is, in den steeds moeilijker wordenden strijd om het bestaan. Spr. bracht een woord van dank aan de Pers, den heer Leen liouts, secretaris van de commissie van toezicht, en het bestuur, den heer Ste vens, Rijkslandbouwconsulent, den bur gemeester wegens zijn drieledige func tie, en den heer v. d. Broecke als verte genwoordiger van. de Mij „Ooft en Tuin bouw". Vervolgens herdacht de beer Ste vens in een kort woord het eenjarig bestaan van deze school. Spr. wees op het moeilijke werk dat de heeren v. Dijk en Berens moeten hebben gehad, daar deze werkkring voor hen geheel nieuw was. Er heerscht een aangename geest tusschen leeraren en leerlingen. Spr. twij felt niet aan de resultaten voor het vol gend jaar, en eindigt met den- wensch uit "te spreken dat deze school zal mee dragen lot den Moei van geheel Zeeuwsch Vlaanderen. Jaarverslag Suikerfabriek „Zeeland". De „Avondster" ontleent aan het ver slag van den Directeur o.a het volgende: De campagne begon op 1 October en eindigde op" 17 December. Er werd be rekend verwerkt te zijn: 166.278.020 lv.G. bieten met een gehalte van 16.81 pet. Er waren ontvangen op de fabriek 166.065.010 K.G. met een gehalte van 17.23 pet. Het cijfer der betaalde bieten bedraagt 166 756.010 K.G. niet een ge halte van 17.61 pet. Het verlies tusschen betaalde en ontvangen bieten bedraagt dus 0.41 pel. Constateerende, dat dit verlies, in tegenstelling met vorige jaren zeer gunstig is, spreek ik de hoop uit, dat wij ook in dit opzicht het goede voorbeeld van s oudere zustervereni gingen zullen blijven navolgen. De hoog ste dagverwerking steeg tot ruim 2% milliocn IC.G., welke capaciteit verschil lende dagen achtereen werd aangehou den. De aanvoer verliep uitstekend. Ook de aanvoer uit Zeeuwsch-Vlaanderen was op tijd. Er werden vervaardigd 252.821 zak ken ruw suiker van hoog gehalte en ■4.479.380 K.G. melasse. De suikerop brengst is gunstig. De hoeveelheid ver kregen droge pulp was hooger dan vori ge jaren De kwaliteit bleef daarbij op hetzelfde hooge peil. Wat dit punt be treft. mogen wij zeggen aan de spits te staan. De finantieele resultaten der pulp- drogerij zijn dan ook uitstekend. De verlaging der suikerprijzen beïn vloedt natuurlijk de eindresultaten welke deze campagne zal opleveren. Toch zal de definitieve bielenprijs 'nog op een vrij bevredigend peil blijven, indien de suikerprijs niet nog al te zeer daalt. Overigens zijn wij niet zeer sterk meer van den loop der suikerprijzen afhanke-» lijk. De fabricsgekosten zijn in de laat ste jaren aanmerkelijk gedaald. Onze fa briek kan in dit opzicht de vergelijking met andere moderne fabrieken volkomen doorslaan. De kwestie der arbeidsloonen is daarbij een voortdurende zorg. Wij trachten deze zoo weinig mogelijk te yerlagen, doch moeten anderzijds voor eeen rentabiliteit van het bedrijf zorgen, die ons niet bij de concurreerende be drijven doen achterstaan. Nu de suikerprijzen beginnen te na deren tot voor-oorlogsch peil, moeten wij des te meer trachten om uit onze belangrijke installatie en uit alle pro ducten die de biet ons oplevert, zoo groot mogelijk finantieel rendement te trekken. Voorstellen daartoe worden door U overwogen. Het witmaken van een ge deelte onzer suiker, hetwelk, naar wij vertrouwen, in .overeenstemming met Dinteloord, binnen kort zal mogelijk blij ken, staat op het eerste plan. In het verslag van het bestuur wordt gewezen op de verblijdende resul taten van de extra-maatregelen legen verliezen op de ladingplaats. Er zijn ech ter nog enkele ladingsplaatsen waar bij zonder toezicht voortdurend noodig blijft. Wel kan 't bestuur voox-waardelijk prij zen den nieuwen gang van zaken in Z, •Vlaanderen. Het blijkt aan- het bestuur dat steeds meerdere landbouwers te worstelen krij gen met de zoogenaamde „bielenmoe heid' hunner gronden, wat de opbrengst nadeelig beïnvloedt. Sommigen moeten daardoor, ©m hun aandeelen vol te le veren. bieten bijkoopen. Op de vrije markt gebeurt dit vaak wild tegen el kander in. Door het bestuur wordt over wogen, hierin meer stelsel en organi satie te brengen. Ofschoon de verlaging der suikerprij zen het bedrijfsresultaat minder zal doen zijn, waarop het bestuur op grond van de vóórverlcoopeu meende te mogen re kenen, zal de algeheele uitkomst, meer dank zij het feit, dat de pulpdrogerij een aanmerkelijke winst opbracht, toch be vredigend blijven. De suiker zal zeker meer opbrengen dan het bedrag van f 17.per zak ruw, waarvoor ze op de balans is geraamd. Dit is het bedrag dal op 31 Maart ongeveer werkelijk was ontvangen. Zooals bekend mag worden verondersteld, wordt het bedrag der na betaling op de balans voor het volgende jaar verantwoord. Na de Meiuitkeering zal derhalve een zeker bedrag kunnen volgen. Over het witmaken van een gedeelte der ruwsuiker meldt het bestuur dat meerdere vergaderingen met „Dintel oord" daaraan besteed zijn geworden en thans verkeert men inderdaad in zulk een stadium, dat het bestuur vertrouwt dit ideaal onder niet te bezwarende, voor waarden binnenkort te bereiken. Slapeloosheid als gevolg van de warmte of van over spanning voorkomt mendoor het gebruik van .Mijnhardt's Zenuwtabletten. Buisje 75 ct. (Ingez. Med.) RECHTZAKEN. De rechtbank te Assen heeft Tho mas II. en Jan J. te Rotterdam, thans gedetineerd, wegens diefstal met inbraak in de coöp. zuivelfabriek te Havelte ver oordeeld tot 4 jaar gevangenisstraf. De eisch tegen beiden was 6 jaar. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. —In de beursnoteering van gisteren stond genoteerd voor Cult. Mij. Vorsten landen 189%190»%, dit moet ziju 169»% —70»%. Faillissement N.V. AI'gem. Zeeuwse he Electricite. its Mij. (A.Z.E.M.) Middelburg „Handelsbelangen" van a.s. Woensdag zal de crediteurenlij st bevatten in het faillissement N.V. Algem. Zeeüwsche Electriciteits Mij. (A.Z.E.M.) te Middel burg. i Zij telt 66 namen, met een "totaal pas sief van f 129.145.48. De baten zijn nog niet volledig bekend. De voornaamste schuldeischer is de N.V. Bankassociatie te Amsterdam met f [99.200.97 preferent, waarvan f 9370 voor waardelij k. Faillissement. Failliet verklaard. L. Th. Luijk, wo nende t© Hansweert, Kerkstraat 328c. Reckter-commissaris: Mr. J. Wi. Zijl stra. Curator Mej. Mr. E .C. C. de Visser te Middelburg. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Voor den Indischen dienst is be- bestemd de heer J. J. H. van Rijn te V1 i s s i ng e n, als controleur 2e ld. bij den post-, telegraaf en telefoondienst. De Indische pestschool te Leiden wordl 1 Juni'a.s. gestólen. Radio-uitzending hedenavond. Hilversum (1050) 5 30 Concert; 8.10 fragm. Opera „La Bohème". Chelmsford (1600) 6 u. Muziek; 6.20 Big Ben; 6.45 Muziek; 7.20 Ballad- Concert; 7.55 Marv Porster, Songs; 9 20 Tijdsein; 9.50 Savoy-Hotel. Parij s (1750) 7.35 Causerie, Nieuws; 8.05 Concert, Coppeé-herdenking. Brussel (265) 7.35 Concert, nieuws. NAGEKOMEN BERICHTEN. KOL. BANK. Naar V. D. verneemt zal aan de op 15 Juni a.s. te houden algemeene verga dering van aandeelhouders van de Ko loniale Bank worden vastgesteld het di vidend over het boekjaar 1924 te be palen op 20 pet. DE OLYMPIADE. AMSTERDAM, 26 Mei V.D. Uil Praag is bericht ontvangen dat dr. A. Baron Schimmelpennink van der Otye benoemd is tot lid van het internationaal Olym pisch Comité. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 26 Mei. 3 Uur. De handel was voor een groot gedeelte bepaald lot Suikerwaardeti waarvan II. V. A. aan de spits gingen. De mede- deeling dat een dividend van 40 pet. zal worden uitgekeerd en dat een 5 mil- lioen aandeelen a pari zullen worden uitgegeven, veroorzaakte een aanzienlijke koersstijging. Van de aandeelen Cultuur- banken waren de Koloniale banken vast- gestemd in verband met het bericht dat een dividend van 20 pet. zal worden mt- gekeeerd. Op de afdeeling Nederl In dustrie, genoten aandeelen kunstzijde on dernemingen nog flinke belangstelling. HoUandsche kunstzijde behaalde een flinke koerswinst, terwijl de Nederl. kunstzijdefabriek zich boven het vorige slot verhief. Gedurende het koersverloop avanceer den Koninklijken eenige procenten. TORPEDOJAGERS. LONDEN, 26 Mei V.D. De Times ver leemt dat de Nederlandsche regeering 'een order geplaatst heeft, voor den aan bouw van twee torpedojagers, te bouwen in Nederland, onder toezicht van de fa. Yarrow. ONTVOERD. HONGKONG, 26 Mei V.D. De lieer Rasmussen en zijn echtgenoote zijn ont voerd op de West rivier nabij Ilongmooi, door bandieten, die later de vrouw vrij lieten. Pogingen worden in hel werk ge steld om den heer Rasmussen te bevrij den, hetgeen in verband met den politie leen toestand zéér moeilijk is. LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. In het raadsverslag in het Bijvoegsel staat, dat de leening van f 350.000 zal worden aangegaan legen 97% pet. terwijl in de ochtendedities van enkele blad,en 98 pet. s taat. Wij hebben een nader onderzoek in gesteld, waarbij ons is gebleken, dat wij goed verstaan hadden 97% pCt., maar dat daarbij komt een plaatsingspercen tage van pCt. voor den bankier, in casu de firma Staal Co. te 's-Graven- hage. TWEEDE KAMER. Voortgezet wordt de behandeling van de Militaire pensioenwetten. De heer K. ter Laan, verdedigt een amendement om ook de wachtgelders onder de pensioenwetten te doen val len. Do voorzitter betoogt dat wat de heer ter Laan wil, geen amendement is, en niet in behandeling kan komen. Minister van Dijk betoogt dat reeds bij de burgerlijke pensioenregeling in begin sel is uitgemaakt, dat wachtgelders buiten de pensioenregeling vallen. De heer -Terlaan Irekl zijn araen dement in. Het eerste artikel wordt aangenomen met 45—14 stemmen. Tegen de soc. de mocraten en vrijz. democraten. STAATSLOTERIJ. Op onderstaande nummers vielen de volgende prijzen: (Onder voorbehoud.) f 1500: 13903 15164 f 1000. 4S90 14345 18860 f 400: 2205 9997 12825 15606 f 200: 8156 8379 19927 f 100: 1577 1706 6475 11808 13035 14886 15071 15699 18160 20698 WISSELKOERSEN. AMSTERDAM. 26 Mei. (3 uur.). De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 12.10»% 12.09»%). Berlijn 0.5925 (0.6922»%). Parijs 12.58% (12.73»%). Brussel 12.38 (12.43). Zwitserland 48.17%' (48.13»%). Weenen 0.003510 0.003510). Stockholm 66.50 (66.60). Kopenhagen 46.90 (46.80). Oslo 42.17% (41.92»%). New-York 2.48»% (2.48%). GEEN STIKGASOORLOG GENÈVE, 26 Mei. (Tel.). In de mi litaire commissie der wapenconferentie heeft de Duitsche gedelegeerde ver klaard, dat Duitschland bereid is, zonder eenig voorbehoud lot elke internatio nale regeling toe te treden, die op het doen verdwijnen van den slikgassenoor- log gericht is. Daar Duitschland de sterkste chemi sche mogendheid ter wereld is, ver wekte deze verklaring groote sensatie. VERSCHILLENDE BERICHTEN. -- Door de activiteit van den heer mr. P. A. Roeper Bosch, curator in het faillissement van B. H., schoen maker in Den Haag, zijn pogingen om goederen aan dat faillissement te ont trekken, verijdeld. Het is o. m. gelukt, eenige machine»: en een partij gummi hakken, welke door middel van allerlei verdichtsels reeds uit liet mus van den faillist naar verschillende plaatsen elders in. Den Haag waren vervoerd, te achter halen. Met behulp van de recherche werd de vloer in de keuken van de woning van den faillist opengebroken; men vond daar 20 paar nieuwe schoenen verborgen tusschen een vloer en de zoldering van de benedenverdieping. De faillist verklaarde, dat het geen nieuwe schoenen waren, maar étalage-schoenen, niet voor verkoop bestemd. Hij en eenige mannen uit zijn naaste omgeving zijn Russen, geboren te Riga. De faillist zelf heeft verklaard, drie "jaar geleden in Nederland te zijn gekomen. Ilij kreeg zijn pasvisum door een vergissing van den consul, die meende, dat hij zooveel Nederlandsche guldens aangaf, als hij Lettische roebels aangaf. Korten tijd na dat hij in Nederland was aangekomen, had hij geen geld meer. Hij begon toen een schoenenzaak en kocht van verschil lende fabrikanten groote partijen leer, die hij niet betalen kon. (N.R.Ct.) Zaterdagmorgen reed de heer H„ ambtenaar - bij den Rijkswaterstaat te Hoek van Holland per motor langs den Maasdijk, toen op een gegeven oogen- blik een rol teekeningen, die hij bij zich had, tusschen de spaken bleef steken, met het gevolg, dat de motor fiets nagenoeg over den kop sloeg. De heer H„ die met groote kracht tegen den grond werd geslingerd, bleef ernstig gewond in bewusteloozen toestand lig gen. De toestand van den heer H. baart zorg. Naar de Telg. verneemt, zijn in het Buitengasthuis te Amsterdam verschil lende gevallen van nekkramp in behan deling. Een pleegzusier is in enkel© aren aan deze ziekte overleden Te Anna Paulowna is de heer A. M. aan nekkramp overleden. Te Luik heeft een zwaar onweder gewoed, gepaard gaande met zulk een ihevigen regen en hagelslag, dat het wa ter in sommige straten wel een meter hc'og stond, terwijl de hagel op enkele plaatsen een dikte Van 80 centimeter bereikte. Duizenden ruiten zijn verbrij zeld en vele personen werden door het glas verwond. Heele straten werden van ,hun keien beroofd, overal zijn de kei- d.ers ondergeloopen. Twee personen zijn door het water meegevoerd en gedood. De schade wordt op eenige millioenen francs geschat. AFLOOP VERKOOPINGEN. De notaris A. de Neelïng heeft Za terdag in 't café Tramhalte van A. Mil- lenaar te O.- en W|. Souburg, publiek verkocht: een huis en erf te Oost- en Wjest-Souburg aan het Oranjeplein, groot 1 are 30 centiaren. Verkocht voor f1200 aan'de Diaconie der Gereformeerde Kerk te O. en W! Souburg. LEGER EN VLOOT. Luit. t. z.v le klasse C. T. Ballasu, luit t. z. 2e kl. marine reserve J. Lagas en offi. van gfezondh. 2e kl. II. C. van Hoek zijn den 4en Juni geplaatst a. b. van Hr. Ms. „Vulcanus", eerstgenoemde als commandant. Luit. t. z^ 3de kl. A. J. E. Bik, is den 2en Juni geplaatst a. b. van Hr? Ms. „Gel derland". (Reeds gemeld in een deel dier oplage van ons vorig nummer). De sergeant-torpedomaker H. Pan- qekpek en de bootsman F. W'. Mohlman worden lijdelijk geplaatst a. b. van het wachtschip te V1 i s s i n g e n tot het me demaken van den proeftocht van de on derzeeboot O 9. Hr. Ms. pantserboot „Friso" is Maandagmiddag, onder bevel van den commandant, luit. ter zee Isle kl. J. A. Sonnenberg, van Hellevoetsluis naar Vlissingen vertrokken. ITr. Ms. „Gruno", uit Vlissingen te Hel levoetsluis aangekomen, is daar builen dienst gesteld en in conservatie opge nomen. Ilr. Ms. „Brinio" is van Hellevoetsluis naar Den Helder vertrokken. De betrekking van chef van het torpedo-atelier op 's rijks werf te Hel levoetsluis wordt 1 Juli opgeheven. De redacteur der „Maasb." te Pa rijs seint dd. 25 dezer: Hr. Ms. „Tromp" en Hr. Ms. „Heems- kerek", die een bezoek aan Brest hebben gebracht en daar zeer hartelijk ontvangen werden, hebben Dinsdag de rede van Brest verlaten om naar Helder terug te keeren. SPORT. Postduiven. Zondag hield de poslduivenvereeniging „Zeelandia" alhier een wedvlucht van Compiègne (Frankrijk) afstand 242 K.M. De duiven werden vermoedelijk om 6 uur in vrijheid gesteld. De eerste duif werd geconstateerd om 9 uur 3 min. en behaalde een snelheid van 1322 M. per minuut. De laatste prijswinnende duif werd geconstateerd om 9 uur. 15 min., snelheid 1241 M. per minuut. De prijzen werden als volgt behaald: le en 8e prijs S. Versluijs; 2e J. Petiet;

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2