kerke, tot f 10 b s. 10 d h.; overtr. Paardcnwet A. C N.. N'ieuwland, tot f 10 b. s 10 d. h.overtr. Binnenaan- varingsreglement: A. F., Zwolle, tot f 10 b. s 10 d. h.; overtr Arbeidswet. J. A. M., Biggckcrke, tot f U b s. 3 d. h. de wegeu in verboden richting berij den I F. de B., Middelburg, tot f0 50 b. s. 1 w. ts.; wateren buiten de bak ken J P. A II, Middelburg, tot f3 b. s. 3 d. h., venten zonder vergunning L. de GBotterdam, tol f 1 b. s. ld. h.; overtr. art 160 Swb. I. van de K., Arnemuiden, tot f 3 b. s. 3 d. h.; overtr. Jachtwet W. den H., Vrouwepolder, tot f0.50 b s. ld h.; met bevel tot ver nieling van de in beslag genomen klem men. fietsen zonder licht P. C. B., Middelburg, tot f 3 b. s. 3 d. h.; C. W., St Laurens, tot f 2 b. s. 2d h.; met een rijwiel rijden over het niet verbrce- de gedeelte van den Boulevard Bankert te Vlissingeu bet niet verbreede ge deelte van den Boulevard Evertsen of over den rotonden rand van den zgn. Gevaugentoren aan den Boulevard de Ruijter M. A. de R, H. H. A., beiden Vlissingeu, beiden tot teruggave aan ouders, A. B. D. Vlissingen, tot f 0.50 b s. 1 w. ts.; J. C. de V., Middelburg, A. de V.. J. A. G. van SO. M. D, van T., hvr. van J. A. G. van S., G. C. de W., C. J. J., K. T., A. C, J„ C. M. Gallen Vlissingen, allen tot f 1 b. s. 1 d. h E. K., C. M. B„ A, L, le B., C. J. V C. C. C. van R K, van W., allen Vlissingen, allen tot f 2 b. s. 2 d. li.; dronkenschap; W. P., Vlissingen. tot f3 b. s. 3d. h.; J. S., L. van Z., beiden Middelburg, ieder tot 15 b. s. 5 d. h ontslagen van rechts vervolging is: L. S., Arnemuiden (overtr. Jachtwet). Vrijgesproken is J. J. van B., Vlis singen. overtr. Motor- en Rijwielreglem. VERKEERSWEZEN, POSÏ EN TELEGRAFIE. Ind. Stoomvaartlijnen Tjikandi, 23 Mei v. Rotterdam n. Java. Vulcanus, p. 22 Mei de Azoren, Am sterdam n. West-Indiê. Orijnssen, 22 Mei te Barbados v. Am sterdam. Koningin der Nederlanden, 23 Mei te Amsterdam v. Batavia. Prins Frederik Hendrik, 21 Mei v. Ma deira n. Havre, West-Indiê n. Amsterdam. Garoet, p. 23 Mei v.m. 3 u. Ouessant, Batavia n. Rotterdam. Radja, 21 Mei v. Sabang, Amsterdam n. Batavia. Modjokerto, 20 Mei v. Medan, Rotter dam n. Batavia. Patria, p. 23 Mei Gibraltar, Rotterdam n. Java. Grotius, 22 Mei v. Singapore, Batavia n. Amsterdam. Johan de Witt, 23 Mei v. Amsterdam n. Batavia. Stoomvaartlijnen op Noord -Amerika, Volendam, 23 Mei 's midd. 12 u. 650 mijl v. Plymouth, New York n. Rotter dam. Rotterdam, 22 Mei n.m. 12 u. 26 m. 260 mijl Z. Wl van Valentia, Rotterdam n. New York. Rijndam, 22 Mei n.mj 5 u. 50 m. v. Ha lifax, Rotterdam n New York Spaarndam, 22 Mei v. Tampico, Rott. n. New Orleans. Postduiven. Uitslag van den wedvlucht van den Bond van Postduivenliefliebbers in W. :t Zeeuwsch-Vlaanderen van* 'Dourdan 210 oude duiven. Los te 9 52 uur met een Westen wind (onweerachtig). De eerste prijswinnende duif arriveer de te Cadzand op een afstand van 331 20 K.M. om 2.47.33 uur met een snetlieid van 1120 60 M. per minuut. De laatste prijswinnende duif arri veerde eveneens te Cadzand op een af stand van 330.67 K.M om 3.20.50 uur met een snelheid Van 1005.60 *M. per minuut. De eerste twintig prijswinners waren als volgt B P. de Ridder, Cadzand, le; W. Leenhöuts, Oostburg, 2e; C. Neijssen, IJzendijke, 3e; W. Brevet. 4e en lSe; G. Dusardeijn, Groede, 5e; A. de Baets, Sluis, 6e; P. Vasseur, Csdzand 7e; M A. Mabcsoone, Oostburg, 8e en 9e; J. Riteco, Oostburg, 10e; E. Doolage, Oost burg. lie; Jac. van Roo, Groede 12e; P. Faas, Cadzand, 13e; A. Coens, Oost burg, 14e; A. Neijssen, IJzendijke, 15e; Gebr Jacobs, BreskenS, 16e; J. vzn Oijen Aardenburg, 17e; J. Riteco, Oostburg, 19e; Al. de Smet, Sluis, 20e. In de Vliet onder Leidschendam lieten Vrijdag twee jongens in een bootje zich voorttrekken door een motorschuit. Het bootje is omgeslagen en een der knapen is verdronken. Een fabriek te Haarlem heeft bij de politie aangifte gedaan van vermoede lijke verduistering van een bedrag van 5 f600 door haar 18-jarigen loop knecht L. K. Men vermoedt dat hij met liet geld verdwenen is. Bij onderzoek bleek hij ook niet in de ouderlijke wo ning te zijn. In de Haarlemmermeer, is een 6- jarig knaapje met het hoofd in een plank met spijkers gevallen. Ilij is aan de ge volgen overleden. Te Ganzedijk is een 5-jarig zoontje van J. in een put gevallen en gestikt. In de buurt van Muehlacker (Wur- temberg) reed een auto, den Illiiigerheu- vel af, waarbij de remmen weigerden. De auto rende met volle kracht tegen een restaurant en werd daarbij vernield. Een der ihzittenden werd gedood, twee ande ren werden ernstig gewond. Te Mühlheim aan de Roer zijn meer dan 40 menschen na het eten van paar- devleesch onder vergiftigingsverschijnse len ziek geworden. Twee hunner zijn al overleden. Een Londcnsch bioscooptheater heeft dezer dagen een nieuw middel om bezoekers te trekken in praktijk ge bracht. Aan het einde van iedere film of gedeelte wordt het applaus van liet pu bliek binnen de deuren, door middel van een luidspreker aan de voorbijgangers op straat hoorbaar gemaakt. Deze reclame schijnt liaar doel niet te missen. Na afloop van een feestmaal, dat Donderdagavond gegeven werd ter eere van den hertog en de hertogin van York, werd een van de dames, die daaraan hadden deelgenomen, aangevallen door een man, die met de hand haar hoofd achteroverhield, terwijl hij met de andere een hartvormige diamant van ongewone grootte, dat aan een platina kettingtje hing, van haar hals trok. Het is een Z.-Afrikaansche diamant, bijna een inch lang, en in verhouding breed, met een lichte roomkleur. De politie denkt, dat de steen naar Amsterdam of Rotterdam zal zijn gebracht. Voor den rechter van instructie van Groot-Berkerekul in Servië, staat de der tigjarige beeldschoone vrouw "Renici te recht, onder beschuldiging twee harer echtgenooten, haar 10-jarigen zoon en 32, zegge twee-en-dertig-minnaars met voor bedachten rade te hebben vermoord door arsenicum in hun eten te doen. De lijken harer slachtoffers verborg zij, naar de Courant meldt, in tonnen in den kelder van haar huis. Elk dezer tonnen is voor zien van een efiket, waarop naam "en leeftijd van den vermoorde, alsmede de duur van de liefdesbetrekking tusschen beklaagde en den betrokken persoon ^er- meld staan. De vermoorden zijn bijna alle jonge kooplieden in den ouderdom van 2330 jaar. waarvan 14 Roemenen. Mevr. Renici placht haar minnaars tel kens 6 A 7 maanden bij zich in huis Ate houden. In dezen tijd leefde het. paar jn de grootste harmonie ên gelukzalig- die id tot de niets vermoedende vriend .plotseling verdween. Het was voor de jonge, opvallend mooie vrouw niet moei lijk, de mannen lot zich te lokken. Haar moorden pleegde zij met koel overleg gerafineerde handigheid. Zij bekent haar misdaden en legt bij het verhoor weerzinwekkend cynisme aan den dag. Op een vraag van den rechter van in structie, waarom zij zoovele onschuldige menschen had omgebracht, antwoordde zij: ,,Uït jaloezie. "Want ik weet, dat zij morgen een andere vrouw n aioopen., w Daarom heb ik tegen mezelf gezegd, dat zij beter bij mij rustig in den kelder kun nen slapen. hij bekneld zat en het volle gewicht van den motor met zijspan op zich kreeg. STEENENWERPER. ,Het Volk" meldt- De Arnhemschc communist A. Lante- ma, die eenigen tijd geleden den toen- maligen burgemeester van Arnhem tij dens een raadszitting van de publieke tribune met een grooten steen wierp, waardoor de burgemeester een bloeden de hoofdwonde bekwam, heeft Dinsdag middag eenzelfde streek uitgehaèld. Ter wijl de S. D. A. P. wethouder Bakker met zijn vrouw aan tafel zal, verscheen voor de ruiten van de voorkamer plotse ling hel gezicht van den communist en onmiddellijk daarop vloog een met groote kracht geworpen steen door de ruiten en de openstaande schuifdeuren De steen kwam terecht in de glazen deur van een in de achterkamer staande boe kqnkast, zoodat de glasscherven overal in het rond en in het eten vlogen Een. tweede steen beschadigde een tafel en kwam onder de theetafel terecht. Deze heldendaden schenen den man echter nog niet voldoende te zijn. Want hij nam de voor het huis staande vuil nisbak op en wierp deze door de tweede ruit, zoodat alle asch en vuil zich door de kamer verspreidde. Daarop sprong hij op de fiets en nam de vlucht. De politie heeft hem echter in verzekerde bewaring gesteld. De oor zaak is, dat L., die een huis heeft laten bouwen en daarvoor geen erfpacht be taalde, uit zijn huis moet en niet spoedig genoeg een ander huis krijgt. DE VERGETEN SCHQO* KINDEREN. ,.Het Volk" deelde <b —r dagen een geval mee van een dor Uoomsche be waarscholen te Tilburg, waar een klein meisje op het middaguur werd ingesloten en door gillen en schreeuwen de aan dacht van een agent van politie wekte Uit Tilburg meldde men nu echter aan de „Maasb." dat het meisje bij het uit gaan der school onopgemerkt naar de W. 0. was gegaan en daar indutte. Toen het wakker werd vond het de school ge sloten, begon te huilen, zooals kleine meisjes wel meer doen, wekte daardoor de aandacht van een in de belendende straat surveilleerend agent van politie en kon natuurlijk niet eerder dan nadat de deur door de Zusters was ontsloten, naar huis worden gebracht. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Vrijdagavond brachten enkele kwa jongens de auto van jhr. H., te Den Bosch op gang De wagen reed zonder bestuurder tegen het trottoir en botste tegen een juffrouw aan met een kinder wagen. De juffrouw brak het rechter been en bekwam zware inwendige kneu zingen en werd naar het gasthuis ver voerd. Het kind bekwam eenige schram men. De auto reed vervolgens enkele wielrijders omver en werd ten slotte door een burger tot staan gebracht. De politie maakte van een en ander proces verbaal op. BUITENLAND. ERNSTIGE AANRIJDING. Dinsdagavond kwamen twee motorrij ders, n.l. zekere P. de R. en v. d. M,. beiden uit Rotterdam, met een flinke vaart over dfcn Rotterdamschen weg rij den. De motor met zijspan werd aange reden door een auto, waardoor de motor bestuurder zoo'n geweldigen schok kreeg, dat hij door de voorruit der auto vloog. Eenige meters vanaf de auto bleef P. de R. bewegingloos liggen. Na een kwar tier had de R. reeds den geest gegeven. Door de groote vaart werd de motor niet zijspan van den berm van den weg geslingerd, waar v. <j. M. meegesleept werd, die beide beenen brak doordat PARIJS VOOR ACHT GULDEN. (Van onzen Parijschen Correspondent.) (Nadruk verboden.) Parijs, 16 Mei. Elk jaar omstreeks dezen tijd krijg ik een paar brieven: „Zoo graag zou ik eens een week van mijn vacantie in Parijs doorbrengen, maar ik ben jong en niet rijk. Zoudt u mij eens willen aan duiden hoe ik het op z'n goedkoopst kan doen zonder toch al te veel van het interessantste dier reuzestad erbij in in te boeten? En mij dan meteen eens zeggen wat het mij ongeveer zal kos ten?. Ik heb een paar goede beenen en ik wil mij desnoods wel een beetje behelpen met slapen en eten. Het is mij niet te doen om luxe, doch om eenige algemeene indrukken te krijgen en de voornaamste monumenten en par ken, musea, kerken en schouwburgen te zien en vooral.mij eens te dompelen in dien echt Parijschen atmosfeer, waar van ik al zooveel heb gehoord en dien men nergens anders vinden kan ter wereld." Ik citeer een brief dien ik de vorige week ontving van een mijner lezers. Ik krijg er méér zoo, in eenigszins andere bewoordingen doch van dezelfde strek king. Er bestaat in Holland vooral onder het jonge geslacht en ik kan het mij volkomen begrijpen een uitgesproken neiging om Parijs eens te zien. De meeste briefschrijvers voegen er nog bij: „Ik ben met de Fransche taal vrij slecht op de hoogte, daar ik sinds de schooljaren niets meer er aan heb gedaan. Ik kan mij met eenige moeite verstaanbaar maken, maar daar houd het dan ook mee op. Daarom ben ik dubbel bang, in afzettershanden te vallen, en uitgaven te doen, die veel kleiner hadden kunnen zijn en wier om vang mijn verblijf onnoodig zou bekor ten. Aan mijn briefschrijver van de vorige week heb ik geantwoord (want hij had de beleefdheid gehad een postzegel voor antwoord in te sluiten, hetgeen de mees- ten eerste bezuiniging op hun reis kosten! verzuimen): „Ik geloof dat er meerderen in uw geval verkeeren of althans met belangstelling mijn antwoord op uw vraag zouden vernemen. En daar mijn brief tamelijk lang zou moeten wor den en mij de tijd tot het schrijven van lange brieven ontbreekt, zal ik aan deze kwestie een artikel wijden, waarin u alle gewenschte adressen, aanduidingen en practische wenken vinden zult, welke u begeert," Die belofte, zulk een artikel te schrij ven, kom ik thans inlossen. Ik zette hierboven: Parijs voor acht gulden. Het is namelijk zeer goed moge lijk voor de tegenwaarde van acht gul den per dag hier een week of langer te blijven, en flink van al het schoone dat deze stad biedt, te genieten. Ik zou in dat geval dan echter aanraden om bij voorkeur niet in een hotel te gaan of ten minste niet in een hotel per nacht te logeeren. Per nacht in een be scheiden doch zindelijk hotel betaalt ge 14 a 18 frs. (Hotel de l'Arcade, 7 rue de l'Arcade; hotel Columbia, 16 avenue Kléber; hötel de l'Europe, 15 rue de Constantinople; hötel Rochambeau, 4 rue de la Boétie), Met wat geluk kunt ge zelfs nog een goedkoopere hotelka mer vinden. Het Hötel de Paris, 55 rue Pigalle (naast het Nederlandsche restau rant) heeft enkele kamers die voor 10 frs. per nacht worden verhuurd; het Hötel Métropole, 98 rue de Maubeuge: het Hötel Haussmann, 192 boulevard Haussmann; en het Ermitage Mosquée Hötel, 4 rue Quatrefages eveneens. Doch ge vischt meestal achter het net, want ge moet het al toevallig treffen, wilt ge juist komen wanneer een van die goedkoope kamers vrij is. Degenen die erin zijn blijven meestal weken of den er wonen, en er zijn steeds liefheb bers genoeg bij de hand. Daarentegen is het betrekkelijk ge makkelijk bij particulieren een kamer te vinden, welke meestal ruimer is dan een hotelkamer, doch waar ge het comfort van het hotel (lift, lavabo met stroo- mend water, salon, etc.) natuurlijk mist in den prijs van 250 a 300 frs. per maand. Zoekt ge in Parijs woongelegenheid, lang of kort, prijzig of goedkoop, hotel of particulier, de beste raad dien ik u geven kan is deze: wend u tot het „Office du Logement des Arts Décora- tifs" aan het Syndicat d'Initiative, 4 rue Volney. Men legt u daar een omvang rijke lijst voor van hotels, pensions en hotels meublés, met alle mogelijke dé tails en met prijzen, welke de directies zich verbonden hebben te zullen hand haven tot einde Juli. Van elk hotel wordt opgegeven of de kamers warm en koud stroomend water hebben en centfale verwarming en of er een tele foon is in elke kamer, en daarbij dan de prijzen welke ge er betaalt voor: een kamer met 1 bed, een kamer met 2 bedden, een kamer met privé badkamer en een of twee bedden; petit déjeuner, déjeuner, diner, volledig pension. Ook vindt men voor elk hotel opgegeven hoe veel kamers het heeft. Onder de pen sions vind ik op die lijst o.a. de vol gende: Pension Martha, 97 rue Lauriston (Passy) 45 kamers, alle denkbare com forts, 25 a 60 frs. per dag. Pension de Familie, 11 rue Vineuse (Passy) 12 kamers, warm en koud stroo mend water en centrale verwarming, 25 a 35 frs. per dag; Gauville, 16 rue du Four (faub. St. Germain) 10 kamers, warm en koud stroomend water, centrale verwarming en lift, 30 a 40 frs. per dag. Bij voorkeur zou ik echter niet in een pension gaan. Zeker, het is prettig, pre cies te weten waar ge mee af zijt, doch er zijn verschillende schaduwzijden: le is het eten in zulk een goedkoop pension meestal slecht en moet ge er boven dien eten wat de pot schaft, 2e moet ge maken dat ge aan tafel zijt op het aangegeven uur en komt uw dag u meestal duurder uit doordat ge, u juist op dat uur in een verafgelegen stads deel bevindend, verplicht zijt een taxi te nemen om naar hus te gaan of wel het reeds betaalde déjeuner in het pen sion laat staan en eet in een restaurant in de buurt waar ge u bevindt. Ik zou dus een kamer nemen hetzij in een hotel dan wel bij particulieren, in de- prijs van frs. 12 a 15 per nacht en steeds zijn maaltijden gebruiken in de buurt waar ik juist was op het uur dat ik honger haji- Dit bespaart geld en tijd verlies. Wat het chapiter hotel aangaat, ik vergat nog er op te wijzen, dat men in Parijs haast geen 1-persoonskamers heeft. Een 1-persoonskamers met 1-per- soonsbed noemt men „cabinet". Zoekt ge er een, vraag dan een „cabinet". Een „chambre", waar ook, is altijd voor 2 personen, en een „lit" is altijd een 2- persoonsbed. In een hotel-kamer met twee bedden kan men dan ook best met z'n vieren slapen; alleen enkele vreem delingen veroorlooven zich de luxe deze kamers te bezetten met slechts twee personen. Doch dit „entre parenthèses" Het „petit déjeuner" (eerste ontbijt) gebruikt ge of wel in het hotel op uw kamer ofwel hetgeen goedkooper uit komt op de stoep van een café. In elke straat vindt ge minstens een tien tal café's, waar ge een kop koffie of chocola (de thee is af te raden, die is haast overal in Parijs buitengewoon slecht) krijgt voor 1 frs. a 1.50 en broodjes („croissants" of „brioches") voor frs. 0.40 a 0.60. Ge kunt dus vrij .goed en in elk geval gezellig ontbijten voor 2.50 a 3.00 frs. Voor de lunch zou ik u aanraden wat koud vleesch, brood en boter, en een glas melk, bier of koffie. Een schotel met verschillende soorten koud vleesch noemt men hier „une assiette anglaise", een Engelsche schotel. In de populaire restaurants vindt ge deze voor 3.40 a 4 frs. De bekende Duvals raad ik steeds ieder af; zij zijn de laatste jaren duur en slecht. De „bouillons Chartier" zijn beter. Doch liever koos ik een gewoon restaurant of desnoods een ordinairen „bistro" (wijn-kroeg), waar men op het marmer eet. Zeer goed is Capoulade, in den faubourg Montmartre, vlak bij den boulevard. Ook de restaurants Saulnier zijn goed. Ge kunt déjeuneeren a prix fixe voor frs. 4.50 met drank en fooi frs. 6. Beter is echer er iets meer voor uit te trekken, laten we zeggen; frs, 10. In het Nederlandsch restaurant, 55 rue Palle, krijgt ge voor frs. 10 wat ze daar noemen: een Hollandsch koffie-uurtje, d.w.z. sneedjes Hollandsch brood, ka detjes en krentebroodjes, met boter en kalfsvleesch, roastbeef, koud gehakt, ham, worst, gerookte zalm, garnalen, eieren of kaas en een flinke pot koffie met melk en suiker. Daarmee zijt ge dus volledig ingespannen. Het brood in dit restaürant komt dagelijks per vlieg- maclvne versch uit Holland. Voor hetzelfde bedrag (frs. 10) kunt ge in hei Nederlandsch restaurant desge- wenscht ook een flinke Hollandsche biefstuk krijgen, met groenten en aard appels Mochten deze prijzen u wat zwaar vallen, dan weet ik nog een ander prach tig adres. Gaat dan eten in de „Union de? Jeunes Gens Chrétiens" (de Chris telijke Jongemannen-vereeniging) 14 rue de Trévise. Daar krijgt ge een goed maal voor frs. 3.75, alles inbegrepen, behalve wijn en koffie. Een caraffe wijn kost er frs. 0.50; een kop koffie frs. 0,25. Voor genoemd bedrag krijgt ge brood, soep en groenten zooveel ge wilt en verder natuurlijk vleesch en nog iets toe. Neemt ge een abonnement, dan is de prijs nog iets goedkooper. Het geven van fooien is hier absoluut buiten gesloten. Een jong mensch dat een kamer heeft van bijv. 12 frs. en zijn beide hoofd maaltijden in de rue Trévise gebruikt, kan in Parijs behoorlijk leven van frs. 22.50 (drie gulden) per dag. De restaurants waar men zeer goed eet voor frs. 5 a 7.50 zijn legio. In „A la bonne Table" 5 rue Sevestre, vindt men voor frs. 7.50 een overvloedige, goed toebereide table d' hötes, wijn en koffie in den prijs inbegrepen. „A l'Elé- phant", 45 rue Pigalle, biedt een zeer goed déjeuner voor 5 frs. en een waar lijk prachtig diner, met vele hors d'oeuvre, soep, visch, vleesch, enz, voor 6 frs. En zoo zou ik er nog honderd kunnen opnoemen. Hötel frs. 15; le ontbijt frs. 4; lunch frs. 8; diner frs. 10; samen frs. 37; fooien 10 pet. is frs. 4; algeheel totaal frs. 41. Blijven frs. 19 voor schouwburg (een keer in de twee dagen), trams, omnibus sen, metro, café en desnoods eens een taxi. Tusschen de drie gulden en de acht liggen heel een reeks nuances, en het is zeer wel mogelijk de beste schouw burgen en musea te zien en meermalen de tentoonstelling te bezoeken zonder het in den aanhef van dezen brief ge noemde bedrag te overschrijden. LEO FAUST. Ingezonden Stukken. IS DAT PRACTISED? Mijnheer de Redacteur. Mag ik een klein plaatsje in "Uw blad voor het volgende? Meermalen heeft Mid delburg de eer, uilgekozen tè worden voor "vergaderingen van landelijke or ganisaties en aan die vergaderingen zijn ,hijna steeds uitstapjes enz. verbonden. Dit alles is toe te juichen. Maar zoo als aan alles is ook meermalen bij de voorbereiding van een en ander het maken van fouten blijkbaar niet te voor komen. Op een dier m. i. groote fouten wilde ik even de aandacht vestigen en wel dat zij, die het programma opmaken, te "weinig deuken aan Middelburg zelf. Zoo was het, als ik goed ben ingelicht, ook Zaterdag weer. De meeste afge vaardigden naar de vergadering van den Bond voor Ziekenverpleging kwamen te 11 uur hier aan, gingen tot half vier vergaderen, maakten direct een auto tocht rond Walcheren en dineerden te Vlissingen. Laat in den avond keerden, zij per tram hier terug. Meerderen ver trókken Zondagmorgen weer en ande ren maakten een autotocht naar Zuid» Beveland. Wat hebben zij nu kunneD zien van onze mooie stad en welk voor deel kunnen de winkeliers hier van zulk een congres hebben? Waar „Vreemde lingenverkeer" steeds ijvert voor be zoek aan Middelburg, zou het wel ge- wenscht zijn als bij het organiseerenj van vergaderingen enz. ook eens meer met de belangen der stad rekening werd gehouden. Met dank voor de plaatsing, Een persoonlijk niet- belanghebbende. BURGERLIJKEIV STAND. Vlissingen. Ondertrouwd: I. de Jonge, 24 j. met W* J. Kuijs, 20 j.; P,/ Boogaard, 26 j. en G. P. Goedhart, 26 j.; E /de Smet, 22 j. en A. C. Minatta, 26 j.K. Brandes, 23 j. en A. C. v.* Gessel, 28 j.; F. Tuinder, 35 j. en E. J. Machgeels, 20 j.t; H. Schot. 52 j. en M. J. Fruijtier, 43 j. Getrouwd J. J. Meijboom, 26 j. en M. Geelhoed ,24 j.; A. Jongepier, 25 j. en G. Bieze, 24 j.; P. J. B. Dierikx, 22 j. en B. C. Scheers, 25 j.t; L. J. Florusse, 26 j. en S. G.: R. Kest, 21 j.; J. I. van Opbergen, 23 j. en M. W.' Sanderse, 24 j.; G. Dekker, 29 jimet P. L. Harder. 25 j.; D. J.I Zandee, 27 j. en A. M. v. d^ Wilt, 23 j.lL. Verheul', 27 j.l en A. J. Bie- rens, 19 j. Bevallen: E. Brasser, geb. van Lange- velde, z.; E. M. F. Wiegeling, geb. Car- stens, d.; D. den Outer, geb. Malipaard d.; C. W. Andriessen, geb. Liebers, A. Walrave, geb. de Ridder ,d.H. Jong man, geb. Slroo ,d.MJ Vader, geb. Laer- noes, d.; C. H.' C. Erpenbeekde Wolf, gèb. de Meester, z.; My C. Kouwenho- ven geb. van Houten, d.; II. van Wijnen geb. de Zwart, z.; J^ L. Verheul, geb. Jansen, d.; A. H, Baker, geb. Bos, d. Overleden C. P. Bernard, man van KJ van Veen, 66 j.F. Lj Dunnes, wed. van Goor, 80 j.c; A. S. G. Hendriks©, vrouw van W. A. Joosse, 60 j.; J. M. Kuijpers, d. 52 j. Goes. Ondertrouwd: J. N. den Boggende, jm.» 28 j. met J. C« C. Zonnevijlle, jd. 24 j.; M. Zwartepoorte, jm. 29 j. met R Open neer, jd. 23 j.; A< Bruel, wed 46 j. en J. Janse, 46 j. Getrouwd: A W. Verschoore de la Houssaije, jm. 23 j. en M. A. Buijsrogge, jd. 22 j.; D. Zandee, jm. 27 j. en C. M. van Noort ,jd. 25 jj Electrische Drukkerij G. W. den Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6