BEURSNOTiXRI.NG VAN HEDEN. AMSTERDAM, 25 Mei, (Slotkoeers.) G pet. Nederland 1923 103 drie zes tiende, 6 pet. Nederland 1922 104%; 5 pet. Nederland 191S 995/84>/? pet. Ne~ derland 1917 95 negen zestiende; 2% pet Nederï. W-. Schuld 59'/a3 pet. do Oblig. 7D/i3 pet. do. Certif. 71%; Cert. Ned. Hand. Mij. 133— 133%; Aand. Ned. Ind Ilandelsb. 119 150, 'Aand. Koloniale Bank 195- koninkl Pe trol. Aand. 381 Vs383i/aGecons. Hol la ndsche 154—154%; Guit Mij. Vorsten landen 189i/a190'/»; Handelsv. Amster dam 537 515; Javasche Cultuur 374x/2— 377; Aand. Deli Maatsch. 402- 104; Am- sterd Rubber 223%—2iï7. Ned. Amerik. Vaart 72i/aNed. Scheep- vaarlunie 147, Koninkl Moll. Lloyd 7%; Kon Ned Stoomb. Mij. 69; Aand. Paket- vasrt 180; Bank-Assoeiatie. 361/2-, Gouda A. 11 i/gPhilips A 416- 417»/?; Jurgens A 95—95%; Anaconda 29, Steels 1181,; Erie 28%. Union Pacific 1 -4 l5/a' Common Marine 10V, 100'%; Prefered do. 39%—39%, Maxwell Gr C. v. A. 61/»; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 16% Prol. 2%—3 pet Russen Consols 1%Hope 3 vijf zes tiende. Markt sluit vast. Wisselkoersen Londen cheque 12.09%; Berlijn! 59 22% Weenen 35 10; Parijs 12.731/»; Brussel 12.43; Dollar Cable 2 48 dertien zes" tiende. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 25 Mei. Hoogste barometerstand 764.8 te Isafjord. Laagste barometerstand 747.4 te Scilly. Verwachting van den avond van 25 tot den avond van 26 dezer Matige tot zwakke wind uit Zuidelijke richtingen, meest half- tot zwaarbewolkt, waarschijnlijk met eenige regen of on weer. Zelfde temperatuur. Thermomcterstand alhier 's morgens 9 uur 63 gr.. 12 uur 71 gr., 3 uur 72 gr HOOG WATER. Vliatingen. Dinsdag 26 Mei n.m. 3.49 Woensdag 27 4.25 Donderdag 28 5.03 Vrijdag 29 5 46 Zaterdag 30 v.m. 6 20 Zondag 31 7 23 Maandag 1 Juni 8.23 (Het tijdstip van hoog water te Oomburg valt 9 minuten na dat tr i/lissingen". verpleging de zegeningen der moderne wetenschap en behandeling ook kan brengen tot op het kleinste gehucht. Doch voor dit alles is noodig weder- zijdsch vertrouwen, een elkaar steunen en helpen. Bij alles moet natuurlijk het belang van den zieke op de allereerste plaats staan. De voorz. bracht hartelijk dank aan den heer van Geldereii voor zijn belang wekkende uiteenzetting en verzocht hem de copie af te staan voor hel Bondsor gaan. opdat men het nog eens rustig kan nalezen. Hierna sloot de lieer Hammes de ver gadering. Op de Balans stonden een groot aantal auto's klaar en hier mede maakten de congressisten nu een tocht over Veere, Domburg en Westkapelle naar Viissin- gen waar gedineerd werd. Zondagmorgen werd door hen. die nog niet vertrokken waren van uil Middel burg een autotocht naar Zuid-Beveland gemaakt. KERKNIEUWS. Op tweeden Pinksterdag zal te V a 1- kenisse een Walchersche Geref. Zen dingsdag worden gehouden, waar het woord zullen voeren ds. Schoemakers, van Katendrecht; ds. van der Veen, van Goes, cn ds. Wessels van Veere. Ned Herv. Iter k. Aangenomen het beroep naar Nieuw koop, door ds. W. J. Keiler, te Scher- penisse. Geref. Kerk. Beroepen te 8t. Laurens, ds. J. H. Kroeze, te Leidschendam. Bedankt voor het beroep naar Tholen, door ds. F. A. den Bocft, te Kruiningen. Beroepen te Oud-Vossemeer ds. J. Hoekstra, te Dalfsen. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Naar wij vernemen, zal de heer Tjakko Kuiper, van Stadskanaal, voor de solotenorpartij in Mendelssohn's orato rium Elias> dat morgenavond door de zangvereeniging „Tot Oefening en Uil spanning" alhier gegeveij wordt, ver vangen worden door den heer Louis van Tulder. Op de tentoonstelling van den Kunst kring ..Het Zuiden", welke in het Bad paviljoen te Vlissingen gehouden wordt, is door 't bestuur van het Kunstmuseum alhier aangekocht een schilderij van onzen stadgenoot, den heer R. Kimpe. J. H Wijsmuller, f Te Amsterdam is overleden de schil der Jan Hitdebrand Wijsmuller, die 13 Februari j.l. nog gehuldigd is ter gele genheid van zijn 70en verjaardag. De Zulphensche Wiijnhuis- toren. De herbouwde Wijnhuistoren, waarin weder een carillon is geplaatst werd Za terdagmiddag in tegenwoordigheid van den Commissaris der Koningin en vele genoodigden olficieel heropend. De lieer mr. Sölner, voorzitter der Wijnhuisloren-commissie droeg de gelden over welke door de burgerij waren bij eengebracht, waarna de burgemeester in een rede de geschiedenis herdacht van den toren sinds den brand in 1920 Vervolgens onthulden de Commissaris der Koningin en de burgemeester de bei de gedenkplaten welke ter herinnering aan de torenrestauratie werden geplaatst. De heer Vincent "uit Amsterdam be speelde vervolgens 't carillon. ïtyj bracht een aantal zeer fraaie nummers ten ge- hoore. ONDERWIJS. Naar „De Zeeuw" verneemt, is tot hoofd der dhr school voor I.. en U. 3^. O. te 's Gravenzande benoemd, de heer A. J. van Oosten Wzthans hoofd der Olir. U. L. O. school, Westwal, te Goes. LANDBOUW. Olir. Boeren- en Tuindersbond. Na afloop der vergadering van de Afd. Zeeland van bovengenoemden Bond op Vrijdag j 1., vergaderde de afdeeling Wal cheren, eveneens in het Militair Tehuis te Middelburg. Door den heer 0. Rooze uit Nieuwland werd in die vergadering ter sprake ge bracht het thans bij openbare verkoopin- gen van vaste goederen gebruikelijke af mijnen Naar spr. bekend is, komt het voor, dat door het publiek niet opgebo den wordt, omdat men weet, dat straks gemijnd zal worden. Het niet, of laag opbieden, verlokt alzoo de ernstige koo- pers om ook later te mijnen dan hun oorspronkelijk plan was. Daarom acht spr. deze methode zeer in het nadeel van den kooper en komt het hem ge- wenscht voor vanwege de afdeeling een poging te doen om dit geBruik bij open bare verltoopingen af te schaffen. Uit de besprekingen, waaraan verschil lende leden deelnamen, bleek, dat men deze opvatting wel deelde en verschillen de voorbeelden ter staving van die mee ning werden naar voren gebracht. Ten slotte werd besloten namens de afdeeling een verzoek te richten, tot de notarissen op Walcheren om bij openbare verkoopingen, althans zeker Öij die van landerijen, het afmijnen niet verder toe te passen, omdat dit soms nadeelig werkt voor den verkooper en omdat ver wacht mag worden, dat bij een rustig opbieden den vollen, juisten prijs zal worden besteed. Besfoten werd verder aan den kring Walcheren der Z. L M. te verzoeken, aan dit adres adhaesie te betuigen. HANDEL, NIJVERHEID EN V1SSCEER1J. Een bericht in de Times meldt uit Constantinopel ,dat de Turksche regee ring bij het Etablissement Fijenoord te Rotterdam een opdracht heeft geplaatst voor den bouw van twee onderzeeërs. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs te Middelburg, stonden Zaterdag als werkloos ingeschre ven: 3 typografen, 4 grondwerkers, 2 loodgieters, 11 opperlieden, 7 timinerl 5 bankwerkers 3 smeden, 3bakkers, 4 boerenarbeiders, 6 winkelbedienden. 2 chauffeurs. 13 kantoorbedienden.^28 van andere groepen, 39 met vakkennis" zonder feep beroep en 81 zonder vakkennisom geschoolden. Verder 7 vrouwen w o 2 ^antoorbed.i 2 winkeljuffr.. 2 werkvren 1 \vasch- vrouw v wasch aan huis. Totaal 218.4 Vorige week 233. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Aan het te 's-Gravenhage gehouden vakexamen vobr den postdienst hebben met goed gevolg voldaan de kantoorbe dienden 2e ld B. C.. van 'Sluis, A. J. ■Solleveld en M. J. Poissonnier allen werk zaam op het post- en telegraafkantoor te Neuzen. Amundsen's Pooltocht. Uit Oslo wordt Zaterdag gemeld Volgens een te Berlijn ontvangen ra dio-telegram uit Oslo heeft Amundsen de. Noordpool overgevlogen en het (Jpór hem waargenomen gebied om den Noord pool naar den koning van Noorwegen be- naamd. NAGEKOMEN BERICHTEN. HET ONGEVAL OP DE MAAS. In verband met het ongeluk op de Maas, vernemen wij nog het volgende Het omgeslagen bootje werd door de rivierpolitie in beslag genomen en toen is gebleken, dat het ongeluk vermoede lijk te wijten is aan onkundigheid van den heer S De schoot was n.l. vastgezet, hetgdten bij vrij sterken wind, zooals gis terenmiddag woei, niet geoorloofd is. De rukwinden hadden nu te veel vat op het zeil. Ook liedehmorgen heeft de rivierpolitie den ganschen tijd gedregd, maar op het oogenblik is nog geen der slachtoffers opgehaald. Er stond gisteren den heeleu dag op de plaats, waar het ongeval plaats had, een sterke stroom, zoodat de lijken vermoedelijk meer zeewaarts afdreven. DE COMMUNISTISCHE PARTIJ. Naar wij vernemen is gisteren, na overleg met Moskou, door de communis tische partij een nieuw bestuur samen gesteld. Tot voorzitter werd benoemd de heer Lou de Visser. BEURSOVERZICHT AMSTERDAM, 25 Mei, 3 uur Heden was "t op de Amslerdamsche beurs de afdeeling der Ned. Industrieclen die een levendige aanblik bod Oliewaarden geraakten wal op den achtergrond. Koninklijken golden eerder iets lager. Scheepvaart zeer weinig aan dacht Amerikanen stil. Prol 2%—3 pet DE STRIJD IN MAROKKO. PARIJS, 25 Mei. V. D. Het Quai d'Or- say deelt mede De Fransche troepen ontruimden de posten bij Ouergha. Deze posten waren voortdurend omsingeld en konden slechts met groot gevaar regelmatig van- levens middelen voorzien worden. De stemming der Rilfs is zeer gedrukt door de belang rijke verliezen die zij hebben geiteden Generaal Oambet heeft nieuwe ver sterkingen ontvangen. In politieke krin gen verluidt, dat de onderhandelingen, die te Madrid door Malvy zijn gevoerd, in de eerste plaats ten doel hadden tus- schen Frankrijk en Spanje een overeen komst te treffen inzake de definitieve vaststelling der grenzen van het Riffge- bied. LAATSTE BERICHTEN. UIT SOUBURG. Naar wij vernemen, heeft de heer P. Buteux, burgemeester van O. en W. Souburg, als zoodanig eervol ontslag aangevraagd. GRAANMARKT. HULST, 25 Mei. De aanvoer was klein tarwe 12—17, rogge 13, haver 12, erwten 13, Bruineboonen 14. ONGELDIGE VERKIEZINGSLIJSTEN. ROTTERDAM, 25 Mei. V., D. Heden middag hield ten stadhuize het cen traal stembureau van kieskring 5 (Rot terdam) zitting tol vaststelling van de op 19 Mei ingediende candidalenlijsten. Alle werden goedgekeurd, behalve die van II. Musóaeh, D. Wijnkoop en Dr. v. Ravesteijn, daar van deze personen geen bereidverklaring was ingekomen. Boven dien werd ongeldig verklaard de lijst waarop alleen J. W. Rowel voorkwam. Deze lijst was in een brief bezorgd, en eerst na sluiting lusschen de stukken gevonden. STAATSLOTERIJ. Op onderstaande nummers vielen de volgende prijzen: (Onder voorbehoud.) f 1000 6255 f 400: 7086 17725 18273 20388 f 200: 3599 10756 13139 11904 16988 17113 f 100 918 3269 5363 7515 8546 11727 10907 15942 16695 17859 WISSELKOERSEN. De cijfers tusschen haakjes zijn (k koersen van Zaterdag: Londen 12 09% (12.09%"). Berlijn 0 5922% 0 5922). Parijs 12.73% (!2.72).v Brussel 12 13 (12.43). Zwitserland 48.13% '48.12%% Weenen 0.003510 (0 003505;. Kopenhagen 46.80 (46.85). Oslo 41.92% (41.92%",. Stockholm "66.60 (66 60). New-York 2.48% (2 48%) DE DUITSCHE VOLKSPARTIJ. BERLIJN. 25 .Mei V.D., In de bijeen komst van het Cenlr. beslunr van de Duilsche Volkspartij te Berlijn, heeft Stresemann gister een rede gehouden. Hij legde er den nadruk op dat door het toetreden der Duitsch-Nationslen de binneidandschc polilieke loestaud gecon solideerd is. De verkiezing van 'Hinden burg tol president, zal het "buitenland er van overtuigen, dat dege slechts den vrede wil. EILAND VERPACHTING. BERLIJN, 25 Mei V.Df. Uit Reval wordt gemeld dat Engeland voornemens is de eilanden Dagoe en Oesel op langen ter mijn te pachten. Daarvoor zal Engeland aan Estland groote credieten toestaan voor den aankoop van ammunitie. DE SCHADEVERGOEDING WASHINGTON, 25 Mei. V. D. De re geering overweegt de kwestie, welken druk nog geoefend kan worden op de buitenlandsche regeeringen om de fun- deeringsonderhandelingen te verhaasten ONLUSTEN IN ZUID-ALBANIB. BERLIJN, 25 Mei V.D. Het Belgrader 1 blad" meldt uit Skoetari dat in Z. Albanië onlusten zijn uitgebroken. DE AARDBEVING IN JAPAN. LONDEN, 25 Mei V. D. De Londensche ochtendbladen bevatten uitvoerige bij zonderheden over de aardbevingsramp die opnieuw een groot gedeelte van Ja pan geteisterd heeft Er zijn geen Ame- rikaansche of Engelsche slachtoffers. Tusschen Toyoka zijn 1500 huizen ver woest. Er zijn hier 60 dooden. Kinosaka is totaal verwoest. 500 personen werden ge dood, 700- gewond De gouverneur van Kyoto spreekt de geruchten tegen, als zouden Koreanen de ruïnes plunderen. VERSCHILLENDE BERICHTEN, ZEILBOOT OMGESLAGEN. Zondagmiddag is tijdens een zware bui, vergezeld van hevige rukwinden, op de Maas te Rotterdam een luxe-zeilboot-om geslagen, tengevolge waarvan alle opva renden, vier personen, verdronken zijn, meldt „De Courant". De 46-jarige scheepsbevrachter J. C. S. uit Schiedam, maakte op de Maas met dit bootje een tocht, vergezeld van zijn twee zoontjes, den 13-jarigen Piet en den 6-jarigen Johan en een logé, den 40- jarigen J. v. V. uit Tilburg. Het vaartuigje werd door een rukwind gegrepen en sloeg onmiddellijk om. De vier inzittenden schijnen direct in de diepte te zijn "verdwenen, terwijl het scheepje ondersteboven bleef ronddrij ven. Het hulpgeroep werd gehoord door den wachtsruan van de gasfabriek. Deze ging onmiddellijk met een roeiboot naar de plek waar het omgeslagen scheepje nog steeds drijvend was. doch van de opvarenden kon hij geen spoor ontdek ken. Door de poliiieboot werd van alle kanten gedregd, doch men heeft de slachtoffers niet gevonden. SPORT. Voetbal. Op het gemeentelijk sportterrein aan de Nadorst speelde gister Zeelandia een internationalen wedstrijd tegen Football Club Eecloo. Zeelandia won mot 3-0: Ge durende de Pinksterdagen speelt Zeelan dia te Eecloo en tc Maldeghem. Voor de promotie-competitie der twee de klasse had de ontmoeting Roermond- Middelburg 5—0 tot uitslag, terwijl de wedstrijd V. V. V. Alliance werd; uitge steld. Voor het kampioenschap van Neder land werden de volgende wedstrijden ge speeld. N. A. C.—Go Ahead 6—2 en Spar- ta-H. B. S. 1-2. Te Oud-Vossemeer speelde de voetbalclub O. V. V. gelijk spel met Tho len, n.l. 2—2. BURGERLIJKE STAND. Middelburg. Van 22— 25 Mei. Getrouwd: J. Bliek, 23 j. en E. Alewijnse, 23 j. J. A. Gitz, 26 j. en L. Provoost, 24 j. BevallenE. Hendrikse, geb. Polder man, z. T. Davidse, geb. Mulder, z. P. A. L. Beun, geb. Boucherie, z. J. "Wlalraven, geb. Pattenier, d. Overleden D. C. Marselis, 77 j. omg. z. D. Sinke, 71 j., vrouw van F. J. .Damman BUITENLAND. TROTSKI. Volgens de Moskousche correspondent van het Berliner Tageblalt is er per slot geen radicale wijziging gekomen in de positie van Trotsici. Zooals thans blijkt, zijn alle geruchten over de benoeming van Trotski tot den ■beldeeder van een invloedrijken re- geeringspost, en dus ook lot commissaris voor buitenlandschen handel, ongegrond. De geruchten waren in de laatste dagen zoo toegenomen, dat ook doorgaans be trouwbare kringen zich lieten bewegen tot zeer bepaalde voorspellingen. Uit Frankrijk was zelfs reeds een brief bin nengekomen, gericht aan Trotsici als commissaris voor buitenlandschen han del. Trotski, aldus de Moskousche brief schrijver, die slechts aarzelend uit Soc- choem bij het begin van 'het Sovjet congres te Moskou was aangekomen, be sloot ook niet dan ondanks zichzelf om zich aan het congres te vertoonen, of schoon hij zeker zijn Icon van de ovaties, waarop hij dan ook werkelijk onthaald werd. Zijn tegenstanders hebben wel is waar een milderen toon aangeslagen, doch na de woedende aanvallen op Trots ki in het vorige jaar zou zijn benoeming tot een der hoogste posten een taktische onmogelijkheid zijn. zelfs indien zij door zijn nog steeds machtige tegenstanders werd gewenscht. De alles beheerschende figuur blijft nog steeds Stalin. Het verzoek van Trots ki. om hem „een of anderen post" te geven, b.v. de leiding der electrificatie die in de laatste jaren groote vorderingen gemaakt heeft, zal Stalin stellig inwil ligen ook indien de verzwakking van den invloed van Sinovjef nog niet zoo groot is als men gewoonlijk aanneemt. Zeker is, dat Stalin eeen langzame, en zekere verzoening met Trotski, zooals tot nog, toe, wenscht en daarin verder gesteund wordt door Rykof, Tomski, Boecharin en Radek. Trotski zelf, hoe zwaar het hem ook valt, de behandeling die hem het vorige jaar ten deel viel, te vergeten, legt eveneens voorzichtige tegemoet koming aan den dag. Hel is noodig de verdere ontwikkeling der politiek in den schoot der partij zon der overijling te beoordeelen. De reactie tegen den radicalen koers was reeds merkbaar sedert November. Do inner lijke krachtverschuiving is wel is waar sedert dien sterker geweest, dan men uiterlijk waarnemen kon. Doch Sinovjef is nog steeds niet verdwenen uil het pre sidium der communistische internati onale en het is er nog steeds verre van, dal Trotski zijn vroegeren Invloed terug gekregen zou hebben. Ook is bijvoor beeld in de economische politiek van het land de verandering lang niet zoo groot als men algemeen verwacht heeft Duidelijk is eigenlijk slechts, dat Stalin steeds meer de centrale figuur wordt en op dit oogenblik meer lot de gematigde groep Rykof-Tomski-Dsersjinski overhelt dan lot Sinovjef, dien Kamenef nog binnen zekere grenzen bijstaat. Er zijn aanwijzingen dat ook in de breede par tij kringen de strooming evenwijdig loopt aan de houding van Stalin. Voor de leiding der partij schijnt het Vóór alles aan te komen op bewaring der conti nuïteit en van het evenwicht op alle gebieden van het openbare leven. De druk van buiten werkt zonder twijfel unificeerend op de leidende persoonlijk heden. Overigens zijn de verhoudingen reeds zoozeer gestabiliseerd dat deze po litiek tot nog loe ondanks alle moeilijk heden consequent is doorgevoerd kom? nen worden en verder is ingesteld op een evolutie met ver verwijderde oogmerken. AARDBEVING IN JAPAN. Volgens de Evening News heeft een hevige aardbeving weer Japan geteisterd. De berichten zijn nog zeer onvolledig, daar de telegrafische Verbindingen met 't geteisterde gebied veroroken zijn. Osaka, Kobe en Kyoto bleven voor brand ge spaard, doch ernstiger is de toestand, in de havenplaats Tojooka, in de provin cie Tango, aan de Japansche zee, waar het station en 200 huizen instorten en waar een brand uitbrak ,die zich on-» middellijk over de geheele stad uilbreid de en velen die door de vlammen werden ingesloten het leven kostte. De geheele bevolking welke 10.000 zielen telt, is ge vlucht. Een trein, die te Tojooka moest aankomen wordt vermist en is waar schijnlijk bedolven bjj het instorten van de tunnel bij Asjiya Nabij Genboedo werd een andere trein omver geworpen. Zes legervliegtuigen ,die van Osaka naar Tojooka werden gezonden rapporteeren dat het aantal dooden te Koenjama en te' Foekoetsji, twee dorpen in dc nabijheid der stad ,800 bedraagt en dat overal in de streek een paniek heerscht. Groote schade werd aangericht in de zilvermij nen van Ikoeno ,de belangrijkste van hgt land, waar alle schachten zijn ingestort. Doktoren en Roode Kruispersoneel zijn naar de geteisterde streken gezonden. Men zegl, dat de aardbeving, die te 11 uur 's morgens plaats had, de hevigste is, welke men sedert 30 jaar in deze streek heeft gekend. Het aantal dooden wordt op ongeveer 1500 personen geschat. De schade be draagt 6 millioen pd. st. Tot deze slachtoffers behooren geen vreemdelingen. Volgens dc aanduidingen der seismoA graten was de hevigheid van deze aard beving slechts 1/3 minder dan van die, welke 1 September 1923 een ontzetten de verwoesting te Tokio en. elders aan richtte. Het vermaarde Japansche Spa, Kino- saki, blijkt grootendeels verwoest te zijn De meeste hotels stortten in. Zooals ge meld, is ook de stad Toyooka grooten deels verwoest. De hoofdstad werd ditmaal "gespaard, maar gisterenavond een kwartier voor middernacht, werden te Tokio twee schokken gevoéld, welke alle klokken tot stilstand brachten. De marinewerf te Maizoeroe werd niet ernstig beschadigd. Het spoorwegverkeer werd slechts enkele uren gestremd en reddingstreinen konden zich spoedig naar het geteisterde gebied begeven. Een correspondent van de British Uni ted Press ,die per vliegtuig een ondex-zoek ging instellen, meldt het volgende: Te Kinosaki bleef geen enkel van do 600 huizen en hotels gespaard. Na den eersten schok brak op 20 verschillende punten in die plaats brand uit. Kort daarop deed een tweede schok talrijk© huizen ineenstorten en weldra stond heel de stad in lichtelaaie. Toen de cox-respon- dent des avond 6 uur over de stad vloog zag hij er niets dan zwarte puinhoopten, waaruit dichte rookwolken opstegen. Volgens een Zaterdagavond laat ont vangen bericht is de kustplaats Sjoseki door een vloedgolf verwoest. BEKNOPTE MEDEDEELINCEN. Uit Frankrijk. Een ernstig gevaar bedreigt de ka thedraal van Amiêns. Gisteren werd in d© stad een groote slag gehoord. Heden stortte het geheele gcplaVeide plein voor de kathedraal in. Er is een enorm gat met een middellijn van 90 voet en een diepte van 30 voet. Tengevolge van den storm is dit gat met water gevuld. Architecten zijn in allerijl ontboden om den toestand te be-

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2