BEURSNOOEE1IING VAN" filSTEREN. AMSTERDAM, J1 Mei (Slotkoers). 6 pet. Nederl. 1923 102 vijftien zes tiende; 6 pet. Nederl. 1922 101»/*5 pet. Nederl. 1918 99 vijftien zestiende; ifö pet. Nederl. 1917 9 l»/s-^/a pet, Ned, W, Schuld 577/g3 pet. do. Oblig, 691/4; 3 pet. Certif. 69»/s, Cert. Ned. Hand, Mij, 129, Aand. Ned. Ind. Handelsb. 141; Aand. Kol. Bank 189i/2190; Kon Petrol. Aand. 369i/, 373; Gecons. Holl. 150151»/*Cult, Mij. Vorstenlanden 1659/*Handelsv. Am. 499—5001/j; Javasche Cultuur 358; Aand. Deli Maatsch 392—396y8; Amsterd. Rub ber 228—231; Ned. Amerik. vaart 71»/*72; Nederl. Scheepvaartunic 141 i/a112; Kon. Holl. Lloyd 53/*Ivon. Ned. Stoomb. Mij. 71»A yAand. Paketvaart 158—159. i ouda AG. 123/g; Philips A. 407'/*Jur- gens A. lOO'/a102. Anaconda 75 dertien zestiende; Steels H41/2; Union Pacific 1385/g—138?'s; Com mon Marine 12; Prefcred do. 42»/*Max- svell Gr C. v. A. 61/2; Maxwell Land Oert v. Inc. Bonds 16 elf zestiende Prol *23/4 Russen Obi. 1880 3i/a; Consols Si/g 5%Hope 4. Markt sluit vast. Wisselkoersen Londen 12 06'/*, Berlijn 0 5923; Wee- nen 0 0035071/?, Parijs 12.951/2; Brussel 12.56i/3; Dollar Cable 2 48%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 12 Mei Hoogste barometerstand 768.2 te Biarritz. Laagste harometerstïnd: 743 2 te Thorshavn. Verwachting van den avond van 12 tot den avond van 13 dezer Zwakke tot matige Zuid-Westelijke tot Zuidelijke wind, halfbewolkt, droog weer, warm overdag. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 58 gr., 12 uur 63 gr3 uur 03 gr. HOOG WATER. Vlissingen. Woensdag 13 Mei n.m 4 54 Donderdag 14 5.50 Vrijdag 15 v m. t> 33 Zaterdag 16 7 56 Zondag 17 9 21 Maandag 18 10 32 Dinsdag 19 11.25 (Het tijdstip van hoog water te Domburg valt 9 minuten n« dat tr Vlissingen.) aangehouden en naar het hoofdbureau van politie overgebracht. Zaterdag is de tentoonstelling te Heemstede bezocht door Z. K. H. Prins Hendrik, die vergezeld was van zijn adju dant jhr. von Möhlen. Z. K H. ver toefde ongeveer een uur op de tentoon stelling. Zondag werd de tentoonstelling be zocht door 20.000 menschen. De vijfde tijdelijke, die een succes is geweest, is Zondag gesloten. Maandagmiddag is op de Meeuwen laan te Amsterdam een 63-jarig turfventcr door een tramtrein van de Noord-Hol- landsche Tram gedood Naar het Wilhelmjnagasthuis te Amsterdam is vervoerd een 16-jar. jon gen, die van een bal con op de derde ver dieping van een huis was gevallen, waar door hij beide polsen had gebroken.,een diepe hoofdwonde en vermoedelijk in wendige kneuzingen had bekomen. Zondagmiddag wachtte den bezoe kers van het Kasteel Oud-Wassenaar" de aangename verrassing mevr. Hennv Porten en echtgenoot onder de gasten aan te treffen. Er werd in de groote hall een tea gegeven. Filmoperateurs wacht ten do diva op. Bij haar binnenkomen stond het geheele publiek op om haar te huldigen. Vrijdagmiddag waren kinderen aan het spelen op de brug over de spoor baan le IJmuiden, toen een vierjarig zoontje van K daar aftuimelde en op de spoorbaan viel. Met inwendige kneu zingen word de kleine opgenomen en naar de ouderlijke woning vervoerd. Maandag kwam een paard, da'thgn den Kanaalweg nabij IJmuiden stond te grazen in aanraking met een gebroken draad van de eleclrische verlichting. Het dier werd onmiddellijk gedood en een wonder mag het boeten, dat de eigenaar Br., die in de onmiddellijke nabijheid van .het paard stond, er met den schrik af kwam Een 30-jarige gehuwde vrouw te Manum is door den bliksem gedood. Maandagmiddag is mevrouw v. H uit "Deventer, met haar fiets in botsing gekomen met een auto. Zij is naar het ziekenhuis overgebracht, waar zij kort na haar opneming overleed Den auto bestuurder treft geen schuld. Bij uit te voeren publieke werken te Thy-le-Gh#teau te Marcinejfe (België) stortte eeu werkman van een hoogte van liep meters op de witgloeiende stalen staven. De ongelukkige bekwam dusdanige brandwonden, dat Jiij aan de gevolgen overleed. Twee andere arbeiders, die hulp trachtten te verleenen, werden min of meer ernstig verwond. In een bosch te Lehming bij Ber lijn is Zaterdag het lijk gevonden van een jong meisje, dat het slachtoffer van een moord uit lust schijnt te zijn geworden. Uit het onderzoek bleek, dat het de doch ter van een hotelier was. De dader, een 58-jarige kapper, is gearresteerd. Hij be weert op uitdrukkelijk verlangen van het meisje haar le hebben omgebracht Maandagochtend in de vroegte zijn eenige mannen eèn warenhuis le Londen binnengedrongen, waar zij zich de kas vpn het in den winkel gevestigde bijkan toor der posterijen toeeigenden, waar op zij in een auto wegreden. VERGIFTIGINOSGEVAL. De veehouder A. D. te Harich (Fr.) had Fransch groen op zijn land uitge strooid tegen de emelten. Zonder dat iemand het bemerkte lie pen zijn beide zoontjes van vijf en drie jaar het land op om bloemen te plukken. De kinderen kregen Parijsch groen aan lippen en tong, tengevolge waarvan zich ernstige vergiftigingsverschijnselen voor deden. Na een ziekle van enkele dagen zijn beide knaapjes overleden. (Tel.) AFLOOP AANBESTEDINGEN. Hedenmorgen werd te Bres- kens door de Stoomtram Mij Breskens— Maldeghem aanbesteed het maken van een rijtuig-locomotiefremise op het em placement te Breskens. Inschrijvers waren P. Stuij en A. v. d. Leur te Apeldoorn en Utrecht f30.500; P. H. Lindeman, Hoofdplaat, f28.800; C. en G. v. d. Bergen, Nijmegen, f26.173; II. Moerenburg, "Oistcrvvijk, f25.080, F. Geuzen, "Breskens, f24.884, J. Splunter, Wychen, f24.849; Ph. Wisse, Zaaraslag, f24.640; M Lijk, Breskens, f24.449.75; J. Krijger, Vüssingen, f23.640; P. M. Gapf- man, Breskens, f 21.900; P. F. "Voet en P. F. dc Waal, Hontenisse, f21.400; P. J. d. Sande, Breskens, f 19.728. Ingezonden Stukken. Hooggeachte Heer Redacteur! U hebt mij eenigen tijd geleden vrien delijk de gelegenheid gegeven een en ander mede te deelen omtrent de finan ciën van de Middelburgsche Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose. De toe stand is allesbehalve rooskleurig en het bestuur had het plan gemaakt door een bazaar daarin verbetering aan te bren-. gen. Mag ik nu even vertellen, dat dit plan, naar wij hopen, niet volvoerd be hoeft te worden, omdat het bestuur der derde Tentoonstelling voor Nijverheid, welke dezer dagen in het Schuttershof gehouden zal worden, ons aanbood de opbrengst van een door hem georgani seerde verloting? Zie, als deze poging slaagt, dat is, als er 20.000 loten verkocht worden, dan is onze vereeniging op eens uit de moei lijkheden en wel zóó, dat wij alles wal noodig is voor ons mooie werk, kunnen doen Er zijn menschen, die .reeds bezig waren voor dien bazaar 't Is wel heel jammer voor hen, dat daarvan nu niets komt Maar als men helpen wil, is het toch gelijk op welke manier men helpt. Welnu, laten allen, die ons werk een goed hart toedragen, hun best doen, dat dat groot getal loten wordt verkocht. Zij kosten vijftig cent. Vele kleintjes kun nen hier een heele groote maken. Met vriendelijken dank voor de plaat sing, VAN EMPEL, wnd. voorzitter der Ver ter bestrijding van de Tuberc. Middelburg, 11 Mei 1925. Geachte Redactie. Mag ik zoo vrij z.ijn om eenige plaats ruimte. voor onderstaande regelen in uw veelgelezen blad, bij voorbaat mijn dank. In uwe courant van 6 Mei j.I. komt •en slykje voor over verstopte pol'ler- slooten door een onbekenden inzender al hier waarbij ik het volgende wensch op te merken. Indien de inzender iijgelanu is van een der genoemde polders kan hij bezwaren kenbaar maken op de eerst daags te houden polder vergaderingen, waar hem de noodïge ophelderingen en gegevens zullen worden verstrekt. Is hij geen ingeland dan behoeft hij zich niet met polderzaken te bemoeien; deze zullen dan wel zonder zijn onge vraagd advies worden geregeld, Verder zij den onbekenden schrijver meegedeeld dat hij over een zaak oor deelt zonder met de bijkomende omstan digheden bekend te zijn en hoop dgt hij zich voortaan beter op de hoogte stelt en den moed moge bezilten te strijden met open vizier en eerlijke middelen. Hem wensch ik ook op dat punt be terschap. Biervliet, Mei 1925. W P. VERPLANKE Wz., Dijkgraaf van Polders BERICHTEN UIT DE 2de OPLAAG VAN ONS VORIG NUMMER. INSPECTIE VOLKSGEZONDHEID. Nader aangewezen als ambtsgebied voor den inspecteur der volksgezondheid, de inspecteur van den Veeartsenijkundi- gen dienst Dr. A. A. Overbeek, het dis trict Zeeland en W. N. Brabant, met standplaats Breda. MARKTBERICHT. HULST, 11 Mei. De aanvoer was ruim. tarwe 12—19, rogge 14, gerst 15, erwten 14.25, bruineboonen 14. MINNENIJD. In den afgeloopen nacht heeft, vermoe-. delijk tengevolge van minnenijd, de 25 j. W W. v. F., den 28 jarigen B. v. d. M., tie Lemmer, terwijl zij zich in de buurt van Lemmer bevonden., een le vensgevaarlijke snijwond toegebracht, Na dat zij door geneesheeren voorloopig ver bonden was, werd zij naar het zieken huis te Sneek vervoerd. De dader is in arrest gesteld. DE OLYMPISCHE SPELEN. Dc Commissaris van II. M. de Koningifi in de provincie N. Brabant heeft toege zegd mede zitting te nemen in het eere comité van het N O. C. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 11 Mei. In rubberfond sen vonden levendige omzetten plaats. Over de geheele linie werd een aan merkelijke koerswinst behaald, niet al leen Amsterdamsche rubber maar ook andere soorten werden op ruime schaal verhandeld I11 olie-aandeelen ging ook nogal wat om Koninklijken waren niet veel rer- r.nderd geconsolideerden kwamen iets hooger te liggen. Op dec ultuurafd. wa ren Vorstenlanden klaarblijkelijk eer der iets aangeboden. Tabakken hadden een kalme markt, doch waren goed prijs houdend. Van de Nederl. Industrie werden de gewone aandeelen Jurgens opnieuw hoo ger genoteerd. Scheepvaarten stil, doch vastgestemd Amerikanen geringe aan dacht. Prol. 2s/4'. LAATSTE BERIGHTEN. MARKTBERICHT. GOES, 12 Mei. Op de graanmarkt was weinig aanvoer. De noleering was als volgt Tarwe f 13.00—20 00; Kookerwten f 11 00—14.50; Rroonerwten f 15.00— 17 00; Bruine Boonen f 12.0017 00,; Voorl. zal de noteering wegens gerin gen aanvoer gestaakt worden. UIT HOEDEKENSKERKE In de koslen verbonden aan het weg nemen van een gevaarlijken bocht in den Slabbekoornschendijk I, door gedeelte lijke afgraving van dien dijk, is, zoowel door de Kon. Ned Automobiel Club als mede door den Alg. Ned. Wielr. Bond aan de gemeente een subsidie van f 50— door ieder toegekend. TWEEDE KAMER, Z. h. st. wordt besloten het wetsont werp van Mej. Westerman tot wijziging van dc Lager Onderwijswet nog op de agenda te plaatsen. Met 27—25 st. wordt verworpen het voorstel van den voorzitter, om evenzoo te handelen met het wetsontwerp tot wijziging der Dienstplichtwet. Aan de orde is hel wetsontwerp tot uitbreiding van dc mogelijkheid tot toe passing van straffen van geldboeten. De heer Kleerekoper is vóór het wetsontwerp, dat verwarde toestanden schematiseert. De heer v. S a s s e v. IJ s s e 11, betoogt dat de rechter en het O M. over de inlichtingen omtrent de financieele om standigheden van 'n beklaagde zullen moe-* ten beschikken. De heer Beu m er juicht het ontwerp toe. De wet zal echter mei beleid moeten .worden toegepast Minister Heemskerk zet uiteen dat het ontwerp groote vrijheid aan den rechter laat. DE OLYMPISCHE SPELEN. Te Utrecht heeft zich een comité ge vormd, 'en doel hebbende gelden in te zamelen len bate van de Olympische Spelen. I11 de commissie hebben o. m. zitting de burgemeester, eere-voorzitter, de heer Schuilcmaker, hoofdcommissaris van politie, voorzitter; mr v d. Bergh, secretaris: de lieer J. P. W. Bol, pen- ningmeesicr, alsmede verschillende raads leden en vooraanstaande persoonlijkhe den. Te Zaandam liecfl zich onder yoor- zitlcrschap van dr. J. W. Gooje eeii co mité- gevormd, dat zich zal belasten met de inzameling van gelden voor het N. O. C. Dit comité zal haar werkzaam heden over de geheele Zaanstreek uit strekken. Een bedrag van f 1000 is reeds door het cqmité bijeengebracht. Het weekblad dc Revue der Sporten besloot voor f 1000 deel le nemen aan hel waarborgsfonds voor de Olympische Spelen 1928. DE KNOEIERIJEN IN VEENENDAAL. Ged. Staten hebben het niet-cervol ont slag van den gemeente-secretaris te Veenendaal, wegens malversaties die tot li/s jaar gevangenisstraf is veroordeeld) goedgekeurd. De Justitie te Arnhem heeft de distributie-bescheiden aan't gemeente bestuur van Veenendaal Teruggezonden. WISSELKOERSEN. AMSTFRDAM. 12 Mei. 3 uur. De cijfers tusschon haakje* zijn de koersen van Zaterdag Londen 12.07 (12.06«/4). Berllijn 0.5922i/s (0.5923). Parijs 13.00V» '12.95J/»). Brussel 12.60 (12.56V*). Zwitserland 48.171/2 (48.171JJ) Weenen 0 Ü03507V? (0.00350/1^ Kopenhagen 46.821/, (46.95). Stockholm 66.55 (66.471/2). Oslo 41.80 (42.021/,). New-York 2.487/g (2.487/8). POCH NAAR LONDEN. LONDEN, 12 Mei. V. D. Maarschalk Foch zal ter gelegenheid van den ver jaardag van den Engelschen Koning een bezoek brengen aan Londen en een troe- penschouw bijwonen. DE KLEINE ENTENTE. BOEKAREST, 12 Mei. V. D. De drie ministers van buitenlandsche zaken zijn gisteren van het landhuis te Bratianu naar Boekarest teruggekeerd. Gisteren avond werd een afscheidsdiner gegeven op het ministerie van buitenlandsche za ken. Het laatste communiqué zegt dat Benesj Ninchitch en Duca in den loop van den dag verscheidene speciale vraag stukken bestudeerd hebben. DE STRIJD IN MAROKKO. LONDEN, 12 Mei. V. D. De „Times' meldt uit Madrid: Hel communiqué voor dc Spaansche zone in Marokko meldt in de laatste drie dagen slechts „niets te melden". Troe pen met inbegrip van arli'Ierie worden nog steeds teruggetrokken. (Ingez. Med,) BUITENLAND. DE BELGLSCIIE KABINETSCRISIS- Oud minister Vandevijvere heeft gis teren zijn demarches voortgezet voor het samenstellen zijner regeering. Hij hoopt a.s. Woensdagavond klaar te komen, zoo dat de officieele afkondiging van hef nieuwe kabinet in de „Moniteur" van Donderdagmorgen zou verschijnen. In antwoord op de door den liberalen staatsminister Max aan een Brusselsch blad gedane verklaring, dat volgens z.ijn opinie het overwegend Katholieke kabi net van den heer Vandevijvere van de liberalen geen regeeringsteun moet ver wachten, zeide Vandevijvere gisterenna middag aan de journalisten, dien hij in het Palais der natiën verslag over zijn demarches kwam uitbrengen, dat de li beralen en de socialisten voor het land en voor het volk verantwoordelijk zul len zijn voor de eventueele gevolgen van hun oppositiepolitiek en dat hun hou ding hem niet zal beletten op de basis en met het program, zooals wij dat een paar dagen geleden hebben medegedeeld, zijn kabinet samen te stellen. De gcwenschte oplossing van de regee- ringscrisis zou volgens den heer Marx moeten gezocht worden in een katlioliek- socialistisch-Iiberaal transitoir ministerie Anderzijds kan nog worden vermeld, dat de christenvakbond in zijn gisteren gehouden vergadering heeft besloten het kabinet Vandevijvere, dat vermoedelijk Dinsdag van de volgende week voor het parlement zal verschijnen, in alle op zichten te steunen. IIINDENBURG's INTOCHT IN BERLIJN Z w a r t-w i t-r o o d Zwart-wit-rood ,dat was de algemeenc vlag, die gedragen, en waarmee gewuifd werd bij den intocht van Hindenburg, den nieuwen president van de Duitsche republiek, over den 7 K.M. langen weg van het station Heerstrasse naar de Wil- helmstrasse door de Siegesallee, die de Tiergarten dwars snijdt. Zonder veel uiterlijk vertoon was hij gisteren uit Hannover vertrokken, met de Kculsche t*?in, waaraan een paar gere serveerde salonwagens waren gebracht. Langs den weg van zijn villa naar het station werd nogal met de republikein- sche vlag gezwaaid, ,jn tegenstelling dus met de rijkshoofdstad. De opper-presiJ dent van Hannover Noske hield op het perron een korle afscheidsrede; een meisje bood Hindenburg bloemen aan. Veel publiek langs den weg was er overigens niet. In Berlijn (scheen alles wal de oude monarchie aanhing gemobiliseerd. Al kwam dan Hindenburg honderdmaal als president eener republiek de stad binnen, al reed hij niet in uniform, maar in civiel naar zijn paleis, men zag in hem locli nog den held-van-den-Tannenberg, den generalissimus, ul de roiemrijlce dagen aan liet begin van den oorlog. De heele route, die een lengte hééft als van den Haag naar Delft was vèn het begin tot het eind bezet met vereenjgings- leden-in-imiform en nog eens vereeni- gingsleden-in-uniform. Honderdduizenden stonden daar mannetje aan mannetje. Men zag er de jongelingsvereenigingen, dB Wehrwolff, de Stahlhelm, de jong Dnit- sche orde, de Bismarckorde, de Wiking- bond en veel andere, allen in bijna mili taire kleeding, met putties en swastika'» op de pet of op den arm. Studenten had den zich in hun eigenaardige kleeding met hun talrijke vaandels opgesteld §n overal zwart-wit-roode vlaggen. Veel oud-gedienden haddpn zich opge maakt. waarbij van zeer hoogen ouder dom Er stonden letterlijk heele kuddes- oude heeren, in gekleede jas en hooge hoed, de borst bezaaid met ordeteeke- nen.1 Op klapstoeltjes zaten hun echtge- nooten. Vele dames werden gezien uit die hoogere en middenstandskringen, die al tijd het ancien regime in hun hart trouw zijn gebleven. Beroepsorganisaties van Duitsch-Nationale kleur, stonden ermet hun vaandels. Voor muziek, die verboden- was, zorgde men zelf, door het zingen van nationale monarchistische liederen. Persauto's die den weg op en neer re den, werden herhaaldelijk uitgefloten en de daarin zittende heeren voor Schie- ber's en Barmat en ander liefelijks uitge maakt. Dat was wel het beste bewijs- eener rechtsche demonstratie. Dc republikeinsche vlag zag men vrij wel uitsluitend op regeeringsgebouwen. Zesduizend agenten te voet en te paard en per motor zorgden voor de orde- Langs den heelen weg was een telefoon leiding aangelegd. Roode Kruisbrigades stonden op korten afstand van elkaar. Zoo wachtte monarchislisch Berlijn. Aan het station Heerstrasse werd de president opgewacht door den rijkskanse lier dr Lutner en enkele officieele perso nen. Diens dochtertje overhandigde bloe men. In drie auto's reed het gezelschap van de Heerstrasse naar de Wilhelmslrasse, eerst geëscorteerd door motoragenten, la ter bij de Brandenburger Poort, vervan gen door bereden Schupo's, die moeite hadden de tamelijke vaart (Jer drie auto's- bij te houden. Het was een overweldigind entree: een gejuich en gewuïf zonder cmd. Voorde rijkskanselarij laat Hindenburg zich even kieken en filmen. Dan gaat hij naar bin- ven en vertoont zich niet meer ,al hoop te het publiek hem nog even op bot bal- con te zien; Hindenburg zal het nieuwe slot te Pots dam bewonen en alleen bij officieele ge legenheden te Berlijn verloeven. Heden middag zou de beëedjging in den Rijks dag plaats hebben. Morgen volgt de re ceptie der gezanten. Hindenburg heeft toezegging gedaan op- 30 Mei een officieel, bezoek t© zullen brengen aan de groote tentoonstelling te München. Nader wordt nog gemeld: De dag van Hindenburg's intocht is rustig verloopen. Jtre communisten, die op 3 verschillende plaatsen ver verwij derd van den weg. welke Hindenburg nam, meetings hadden belegd, ondervon den slechts weinig belangstelling. Hin denburg had spoedig na zijn intocht een langdurige bespreking met den plaats- vervangenden .president., den rijkskanse lier, den rijksminister van binnenland sche zaken en den rijksweerminister over den politieken toestand. De bladen houden zich uitvoerig met den intocht bezig. De Vorwarts sluit zijnt artikel met een: ..Leve de republiek, lev© de sociaal-democratie'. Ilerriot schrijft in de Parijsche editia van de New-York Herald dat de verkie zing van Hindenburg geen aanleiding kan. geren tot ongerustheid. ENGFXSCIIE INVOERRECHTEN OP ZIJDE. Bij de financieele plannen van Chur chill hoort, gelijk men weet, ook het in voerrecht op kunstzijde. In het Lager huis kvJam het daarover gisteren tot uitvoerige debatten, waarbij allerlei lap jes zijde, en uit dc actelasch van Chur chill zelfs een heelen voorraad kousen, en zakdoeken te voorschijn kwamen, wat natuurlijk do algemeene, hilariteit ver wekte. De belasting raakt echter een zeer uit gebreid belangenveld der industrie. Churchill wees er dan ook op, dat de fabrikanten van dierlijke zijde er over liet algemeen voor. die van kunstzijde tegen de belasting zijn. Men kan echter niet dierlijke zijde belasten en kunstzijde onbelast laten. Wat is kunstzijde? werd Churchill ge vraagd, terwijl hem eenige lapjes onder den neus werden gehouden. De regee ring heeft daarop geantwoord, dat zij onder kunstzijde wil verstaan, wat de handel er onder verstaat, dus geen ge glansde katoen en katoenen „fibre", ten zij dit tot kunstzijde is verwerkt- Minister Churchill wees er op, dat de ze details in de wet zullen worden ge regeld en dat _van het algemeene begroo- tingsontwerp een dergelijke detailleering niet kon worden verwacht. Een socialistische Lagerhuis-lid dien de een amendement in om de invoer rechten pas op 1 December in plaats van op 1 Juli le laten ingaan Het Lagerhuis heeft die motie echter met 331 tegen 165 stemmen verworpen DE STRIJD IN FRANSCH MAROKKO- Generaal Lyauty, de opperbevelhebber in Marokko, maakt bij zijn operaties te gen de Rifs op groote schaal gebruik van vliegtuigen. De artillerie gericht op de binnengedrongen Rifbenden, ontvangt in structies uit de lucht, en ook de infan terie volgt de aanwijzingen der vliegtui-

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 2