Middelburgsohe Courant hebben gevonden in de toenemende spor tiviteit. En niet minder heeft haar in vloed doen gevoelen de verhooging der belasting op publieke vermakelijkheden. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. I)e afd. Goes van den Centr. Bond vau Nederl. Post-, Telegraaf en Telefoonpersoneel heeft op den eersten Kerstdag in openbare vergadering bijeen, een telegram gezonden aan den minister van Financiën, vragende de loonen van het P. T. T.- personeel opnieuw te be palen op den grondslag van het bezol digingsbesluit 1920. De principes die in het nieuwe bezoldigingsbesluit zijn neer- gelegd stuiten een rcchtgcaarden Zeeuw tegen de borst omdat een absoluut on voldoend „behoefte"-Ioon aangevuld met allerlei wisselvallige toelagen niet anger een loon naar prestatie genoemd kan worden. De gevolgen van dit stelsel betcc- kenen voor de P. T. T. ambtenaren een belooning waarvan men niet kan rond komen. Door den gewoedden storm van Za terdagmiddag i s het sleepschip „Fluviale 11" voor Dinteloord gebroken. Met be hulp van andere booten is hel naar den Dintel gesleept. De lading bestaande uit kolen wordt overgeslagen. De technische dienst der posterijen en telegrafie Volgens het rapport der commissie- Nolting moeten de districten V1 i s s i n- gen en Maastricht van den technische» dienst der posterijen en telegrafie ver vallen en de thans niet door een inge nieur bezette bureelcn in die plastsen *oo spoedig mogelijk worden opgeheven. LEGER EN VLOOT, Naar aanleiding van een in de pers verschemen onjuist bericht omtrent toe lating tot de verbintenis van adspirant- reserve-officieren van gezondheid, wordt vanwege het departement van oorlog me degedeeld dat in de bepalingen omtrent de toelating van dienstplichtige studenten in de geneeskunde tot die verbintenis geenerlej wijziging is gebracht, en dat deze verbintenis dus nog steeds op den ouden voet mogelijk is. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Januari a.s. benoemd en aangesteld- bij het re serve-personeel der landmacht, bij den vrijwilligen landstorm, bij het vrijwil lig landstormkorps Molordienst, tot res- eerste luitenant voor speciale diensten de heer J. A. Dekker. De officier van gezondheid le kl. J. Ris en E. P. Hartlieb worden den 5den Jan geplaatst, eerstgenoemde a b. van Hr. Ms. „Hce-mskerck' en laatstgenoemde bij het departement van marine. Luit. ter zee le kl J. A. Kruys, dienende a. b. van Hr. Ms. „Van Speyk" als oudste officier, wordt met 30 dezer gesteld op non-activiteit en in zijn functie vervangen door luit. ter zee le kl. J. 0. H. H. Mackay. Officier van den marine-stoomvaart dienst le kl W. J. Mantz is te VI is sin- gen overgeplaatst a. b. van Hr. Ms. pantserboot „Gruno' Vergund om naar Nederland terug te keeren aan den luit. ter zee 2e kl. F. Stam, P. J. van der Poll en W. A. Al Schimmel de off. van den inarine-stoom- vaartdiensl 2e kl. J. ten Gate en M. de Vries; de luit. der mariniers H. F. J. M. A. von Frijtag Drabbe en T. C. W. Mi- ehaells. Naar wij vernemen ligt het in het voornemen de jaar- en dienstpremiën bjj de landmacht af te schaffen, voor hen, die zich na 1 Januari 1925 voor den dienst verbinden, zulks reeds In afwach ting van hel totstandkomen ran eene nieuwe instructie op de werving. x De „Trom p". Men schrijft aan de „N. R. CSrt." uit Nizza dd. 23 December. Vanochtend is te Villefranche'Hr. Ms. pantserschip „Tromp" aangekomen De Nederlandsche kolonie v$n de cóle d'azur had uit haar midden een commissie be noemd, teneinde de equipage een waar dige ontvangst te bereiden De heeren officieren waren vanmiddag uitgenoodigd tot een thé dansant in hotel „Negresco", waar ruim 200 Nederlanders aanwezig warén Zij werden door de feestcommis sie, terwijl het Wien Neerlandsch Bloed en daarna de Marseillaise werd gespeeld, binnengeleid en vervolgens toegesproken door den heer Cohen Stuart, die mede deelde, dat de geheeïë equipage door de Nederlandsche kolonie werd uitge noodigd lot oen autotocht langs de Gran de Oorniche Hij besloot zijn welkomst groet met oen hartelijk woord voor onze Koningin De commandant beantwoordde de rede Daarna werd hel volkslied weer gespeeld. Een zeer geanimeerde thé dansant heeft de aanwezigen geruimen tijd gezel lig bijeengehouden. De huwelijke n-m et-spoed b ij de Marine. Men schrijft uit Helder aan de N.R.Ct Onlangs .hebben wij gemeld, dal er hier op één dag 21 paartjes in onder trouwd waren opgenomen, in verband met het feit dat op hen, die op 1 Januari niet getrouwd zijn, een aanmerkelijke salarisvcrmindering zal worden toege past. Sedert dien zijn er nog zeer vetes in ondertrouwd opgenomen. Deze week moesten er 21 huwelijken tegelijk geslo ten wordendaar de secretarie te Helder op zoo'n massa huwelijksvoltrekkingen niet is ingericht, werden de trouwlustige over twee dagen verdeeld. Met oog op de Kerstdagen moesten moesten Woensdag evenwel alle inge schreven bruidsparen wojden „afge werkt" Van 's morgens 9 upr jot 's mid dags 3 uur was de betrokken wethouder hiervoor in touw. De stalhouders ver voerden de paartjes groepsgewijze; als cr eenige paren naar het raadhuis wa ren gebracht, vertrokken de rijtuigen om andere le halen. In totaal zijn de laatste weken op deze manier ongeveer 60 pa ren in het huwelijk verbonden. Woensdagmorgen was er een filmope rateur uit Haarlem overgekomen, die hoopte deze huwelijken „cn masset' te kuunen verfilmen. De regeling was ech ter anders dan hij had. verwacht. BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. Van 24—29 Dec. Getrouwd E. Lau- ret, 28 j., .en E. G. Raben, 29 j.; O. Kater, 24 j., en C. J. Marijs, 19 j.; J. F. Schouten, 31 j., en M. A. Pattenier, 23 j.; G. A F. Temme, 25 j„ en H. v. d. Heuvel, 22 j.; J. de Vos. 23 j„ en E. de Kok, 18 j.; W. M. Janse, 29 j„ en T. E de Jonge, 26 j. Bevallen A. van Huffel, geb. Schuil- werve, d.; G. A. Pieterse, geb. Broek, d.; M. Schrier, geb. Krijger, z - J. Poel man, geb. v. d. Linde, d. Overleden- O. Verboom, z„ 32 d.; J. J. de Bukviel, geh. met M Petiet, 70 j.M. van Eenennaam, wed. C. Buijs, 81 j.; C. v. d. Weel, geh. met A. H. Tis- serand, 78 j. Vlissingen. Van 18—24 Dec. Ondertrouwd J. 0. Vervark, 28 j. en F. R. Haarsma, 28 j. J. Grootjans, 30 j. en M. C. Noels, 33 j. J. v. d. Meer, 30 j. en W. J. de Bruijn, 36 j. J. Degener, 44 j en 0 J. E.. Collet, 32 j. P. Laport, 25 j. en S. de Waard, 28 j. Getrouwd: G,W. Kroon, 24 j. en M. Keersemaker, 17 j. G. J. Kurvers, 27 j. en J. Geere, 21 j G. M. den Herder, 24 j. en M. Machielse, 23 j. P. Visser, 27 j. en A. Florusse, 20 j. J. H. Heeres, 26 j. en 0. v d. Wieijde, 28 j. G. T. van Huet, 26 j, en M. Overhoff, 24 j. J. J. Groen, 24 j. en 0. Baljé, 21 j. - C. Meulmeester, 22 j". en J. H. van de Runstraat, 21 j. W. J. Kersten, 24 j. en W. E. Bolman, 18 j. Bevallen: W. P. Zurhaar, geb. Vinke, z. E. van As, geb. Duvekot, d. S. P. Veis, geb Beaufort, z. J. W. Split, geb. Jilleba. d. S. H v. Duure, geb. Mar tens, z. Overleden M. P. Mommaas, d. 5 j. - 0 J. de Steur, man van E. Heijblom, 58 j. A. Aleman weduwe van A. de Keijzer, 90 j. BUITENLAND. DE KEULSCHE ZONE EN DE ONT WAPENING. De gezantenraad is dan eindelijk bijeen geweest om inzake de ontruiming der Keulsche zone een beslissing te nemen. De gedelegeerden zijn het er zooals een Havasbericht het uitdrukt zonder moeite over eens geworden, aan Duitsch- land mede te deelen dat de bezetting der Keulsche zone na 10 Januari gehand haafd- zal worden Dit besluit is, zooals bekend, gegrond op het duidelijk niet nakomen van het rijk aan zijn verplich tingen, met name ten aanzien der ontwa pening. De beslissing zal Duitschland in den loop der eerste week van Januari worden meegedeeld, waarschijnlijk in den vorm eener collectieve nota, door de ge zanten der vijf betrokken landen te Ber lijn te overhandigen. Deze beslissing wisten wij al vooruit. Maar ook, dat het eindrapport der con trolecommissie dan nog niet gereed zal zjjn Zoodat wij hebben het den vorigen keer al aangetoond Duitschland wèl die ontruiming van hel gebied kan ver wachten, als dat eindrapport gereed is, en alle colleges, waar het passeeren moet, heeft doorloopen. Of dan die ont dekte bewapeningen nog zoo bezwaarlijk zullen blijken, dat de bezetting gehand haafd dient? De kwestie is door minister Gessier, den rijksminister van verdediging, behan deld in een interview met het „Berliner Tageblatt" Deze heeft de geweldige „ont dekkingen' die gedaan zouden zijn, weer sproken Van obstructie van DuitsChe zij de, zoo zei hij, is geen sprake geweest. Want 1800 controlebezoeken zijn afgelegd, voor het meerendecl zonder eenige wrij ving, en de commissie was in elke ka zerne, elk gebouw, elke fabriek, in elke ruimte toegelaten Geen enkele vondst van ook maar eenige beteekenis is daar bij gedaan De gevonden kanonnen op het exerci- lieterrein van Königsbrück waren 14 oude doelkanonnen, die als schietschijf dienst deden, en wat aan wapenen gevonden is, zou aan bederf onderhevig en verroest zijn. De Fransche bladen hadden, aldus Gessier, ook die laatste dagen verteld, dat bij Krupp 25 000 gietstukken voor geweerloopen ontdekt zijn. Deze geweer- loopen bevinden zich inderdaad bij Krupp Zij zijn besteld door de firma Simson te SuhJdie, die ons als wapenle verancier door de commissie zelf is voor geschreven en die, ook volgens de bepa lingen der commissie, deze onderdeden bij de fabriek Armen van de firma Krupp moest bestellen Voor het overige is het wel een zeer fantastisch denkbeeld, dat bij de fabrieken van Krupp in het bezette gebied, waar het wemelt van Fransche posten, een heimelijke vervaardiging van oorlogsmajerieel mogelijk zou zijn De vondst van stalen staven voor de vervaardiging van geweren en machine geweren bleek te zijn voor jacht- en sporlgeweren En zoo is er meer. Toch duren de geruchten over geheime wapenfabricageplaatsen voort Gessier heeft ook het bestaan daarvan ten stellig ste tegengesproken. Zoodat hierdoor ook wëï eenigszins duidelijk wordt, dat de ontruiming op 10 Januari vooral ook niet kan geschie den omdat het rapport, waarop die ont ruiming is gebaseerd, niet is gereed ge komen Dat is wal anders dan niet aan de voorschriften hebben voldaan! DE ALBANEESCHE KWESTIE. Fannoli de oude premier heeft 't af moeten leggen en Achmed Zogoe zit nu op zijn zetel. Fannoli is met zijn ministers meteen maar het land uitgevlucht, en is te Rrindisi aangekomen, In automobielen hebben de heeren het he^le hebben en houden van den staat meegenomen Veel officieren hadden zich bovendien bij hen aangesloten. Voor hun landing was de toestemming der Italiaansche regee ring noodig, die deze alleen verleende voor de verdreven ministers en de of ficieren. In zooverre heeft hun vlucht gebaat, dat 't in Italië thans rustig is. Daarover zijn alle berichten 't in elk geval eens. En zoo is dan nu Achmed. Zogoe de baas in Albanië. Hij is 29 jaar oud, was op 23 jarigen leeftijd reeds minister van van binnenlandsche zaken, en zal thans als dictator optreden, het leger ontbin den, doch alleen d,e gendarmerie hand haven. Hij heeft het per slot niet zeer moei lijk gehad om zijn doel te bereiken. De troepen konden weinig weerstand bieden, door hel gebrek aan munitie. Van he vige gevechten, en zoo is dan ook geen sprake geweest. Bovendien bleek een groot deel der bevolking op zijn hand, want te Tirana is hij ingehaald als een bevrijder, en inspecteerde hij n. b. de daar aanwezige offieieele troepen. Met den weerstand is. 't dus niet erg geweest. In hoeverre ,nu Servië in de kwestie een rol heeft gespeeld? De Joego Slavische soldateu, die met de opstandelingen door de regeerings- troepen gevangen waren genomen, ver klaarden, dat de opstandelingen mate rieel werden gesteund. Doch de Servi sche minister van buitenlandsche zaken heeft officieel beweerd, dat Servië neu traal is gebleven, hoewel (dit voegde hij er toch nog bij), het regiem-Fannoli betrekkingen met de Derde Internatio nale heeft onderhouden Is dit een aan wijzing? Hoe dan ook: In Albanië is 'l rus tig, nu. BEKNOPTE MEDEB EEL1NGEN. Uit Duitschland. Volgens de bladen zouden er tijdens de Kerstdagen, voor zoover der politie bekend is, in Groot-Berlijn, niet minder dan 50 zelfmoorden plaats hebben gehad 1 Januari a.s. zal de midden-Euro- peesche tijd weder op de sporen ia hel bezette gebied worden ingevoerd. Uit Beieren. De „National Socialist' meldde gis teren, dat de strijd tusschen kroonprins Rupprechl en Ludendorff bijgelegd was, wijl Ludendorff aan Rupprecht zijn ver ontschuldigingen had aangeboden Vol gens de „Völkische Koerier' is dit be richt voorbarig, doch de hoop op een spoedige bijlegging van het conflict is te wachten. Uit Frankrijk. Op verzoek van den minister van oorlog heeft het parket van de Seine een instructie geopend tegen den direc teur van het dagblad „Éclair" voor het publiceeren van een rapport van gene raal Noliet uil het begin des jaars aan Poipcaré inzake de ontwapening van Duitschland. Deze vervolging betreft vermoedelijk de publicatie van een bericht, dat ge neraal Noliet 24 April 1924 aan de geal lieerde militaire commissie te Versailles heeft gezonden over de ontwapening van Duitschland en dat betrekking had op alle departementen van de rijksverdedi ging. Hel voornaamste van het bericht was een aanhangsel, dat wees op de mili taire reserves, hun voorbereiding en hun gebruik, te weten Ue bekende organisa ties als „Grenzschutz", „Heimatschutz", „Selbstschutz'enz. Uil Engel and. Men dient twee dingen te weten, aldus de „N. R. Crt.'n.l. dat geen vrouw na donker in het Londensch Hyde Park behoort te wandelen en dat geen vrouw alleen Regentstreet of Piccadilly op en neer mag loopen, zij loopt dan altijd kans opgepakt te worden Aldus een uitlating van een advocaat voor den politierechter in Marlborough- street te Londen, die een 32-jarige ge huwde Vrouw verdedigde, die in den avond van 15 December even een bood schap was gaan doen en door de politie opgepakt was wegens „hengelen" in de Regentstreet De vrouw verdedigde ver ontwaardigd haar onschuld en de rechter gehoord de getuigen, zeide haar te gc- looven Intusschen was het geval voor haar en haar man uiterst pijnlijk geweest. „Het was", zei deze, „meer dan een schrik voor mij, ik stond cr van verplet Zaterdag is ook in Engeland, vooral aan de Z -kust, zeer boos weer geweest Een hevige storm teisterde de streek van het Kanaal. Tengevolge hiervan werden de meeste diensten van en naar het vas teland gestaakt evenals de luchtdiensten. Te Dover, Folkestone en Bournemouth sloeg het water over den slrandboule- vard. Gietbuien hebben een groot deel van Wales onder water gezet, zoo. dat in tal van plaatsen de bevolking naar hooger gelegen deelen moest vluchten. Uit Ierland Het te Dublin verschijnende repu- blikeinsch orgaan „Sinn Fein' ver klaart, dat de Britsche regeering aan den Ierschen Vrijstaat een som van 20 millioen jxrnd sterling heeft aangeboden als hij zijn aanspraak op vertegenwoordi ging in den Volkenbond wil herroepen. Uit Zwitserland. Het Zwitsersche kanton Graubun- derland had zich tot nu toe steeds ver zet tegen de toelating van de automo bielen op de wegen van het kanton De gronden waren vele Men vreesde van de toelating van de automobiel een ver storing van den heiligen bergvrede, weer anderen hadden bedenkingen tegen de juist niet breede bergwegen: de hoofd oorzaak moest wellicht gezocht worden in den stillen tegenstand van de spoor wegen in dit kanton, die in de automo biel een geduchte concurrent van hun smalspoorwegen zagen. Nadat de Zwitsersche bondsposl in ver schillende streken met succes automo- bieldienstcn op de bergwegen ingericht had en ook de behoefte voor het handels verkeer aan zulke voertuigen meer en meer bleek, is de stemming in het kanton omgeslagen en heeft de Groote Raad van het kanton een nieuwe kantonnale-auto- mobielwet aangenomen. Voortaan staan alle wegen van het kan ton open voor reizigers-, zieken- en brandweerauto's Het rijden mei motor rijwielen is alleen toegestaan aan de in woners van het kanton Vrijgegeven wordt het beroepmatige vervoer van reizigers lot acht personen en onder zekere be perkingen zal ook de toeristenauto toe gelaten worden. De lastaulomobiel mag echter alleen langs de dalwegen gebruikt worden zoodat een concurrentie met de Rhetische spoorwegen uitgesloten is. Uit Spanje De demobilisatie der troepen uit Marokko duurt voort. Generaal Primo di Rivéra zal binnenkort naar Madrid te- rugkeeren Uit Roemenië. De Roemeensche regeering hoeft ge protesteerd tegen wat zij beschrijft als hel beperkt karakter van de uitnoodiging om de financiëele conferentie te Parijs bij te wonen. De regeeringen der kleinere mogendheden die uitgenoodigd zijn, zul len een gezamenlijk protest overhandigen en overwegen of zij aan de conferentie zullen deelnemen. U it Rusland. Groote sneeuwstormen hebben thans Kaukasië geteisterd. De spoorweg verbinding Bakoe—Tiflis is verbroken. De naftavelden zijn met sneeuw bedekt. De arbeid is op vele plaatsen stopgezet Een snecuweycloon, die uit Kaukasië komt, beweegt zich boven de Kaspische Zee. Uit Moskou wordt gemeld, dat nabij Ivursk bloedige demonstraties ten gunste van Trotski hebben plaats gehad. Do in fanterie vuurde op de demonstranten 5 personen werden gedood en vele ge wond. i Uit Australië Gemeld wordt dat tal van leden der Australische regeering bezwaren hebben tegen zekere artikelen van het Protocol van Genëve. o.a legen de definitie van hot begrip „aanvallen'. Naar verluidt, vreest men dat, tenzij die bezwaren wor den weggenomen, het Australisch minis terie zal aanraden het protocol te ver werpen Ook wordt gemeld, dat de regee ringen van Oanada en Australië een ge- dachlcnwisseling door correspondentie willen ten opzichte van het protocol, in plaats van een conferentie. Deze weigering wordt te Londen be schouwd als een kleine terugslag voor de nieuwe regeering in hel veld dor im periale kwestie. Uit de Ver. Staten Een felle koude heerscht in Chica go. De temperatuur daalde tol 10 graden onder het vriespunt. Dit is de laagste temperatuur sinds 1886. Drie personen kwamen door de koude om In het zie kenhuis werden 100 gevallen van bezwij ming door de koude behandeld. Voor speld wordt dat de koude minstens een week zal aanhouden Do vooruitzichten voor 1925 iu de staalindustrie, zoowel als in andere in dustrieën. zijn volgens James Oampbell, de president van de Younslown Sheet and Wire Cy gunstig Te Roanoke (Virginië) is een stuw dam ingestort. Het water verraste werk lui in een lager gelegen dorj) Zestien man verdronken, vijf en dertig werden ernstig gewond, sommigen zullen er wel niet van opkomen Meer dan 100 000 mijnwerkers ia het mijndistrict van Wilnes Barre dreigen mot staking Een bijeenkomst van gede legeerden der vakvereeniging zal een be slissing nemen MARKTBERICHTEN Rotterdam, 29 Dcc. Veemarkt Op de veemarkt van heden waren aange voerd. runderen 291, vette 131, vette- en graskalveren, 811 scnappen en lamme ren, 855 varkens. Fjfijzen voor vette koeien le kw. 1.15 —1.25 2e kw. 1.10—1.00, 3e kw 0 90 —0 80; ossen le kw. 1 l2>/2—1.22, 2e kw. 1.05—0.95, 3e kw. 0 85-0 75; kal veren le kw 1 85—2.15, 2e kw 1.65 1.45, 3e kw. 1.20—1.05; schapen le 0.95—1 00. 2c kw 0.85—0 73, 3e kw 0.65—0.55; lammeren 1.05—1 20, var kens le kw. 0.82-0.84. 2e kw 0 79- —0 76. 3e kw 0.71—0 70 licht soort 0.75—0.78 Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon va nblauw 12.600 si. prijzen 1.90—2 50 van Gronnigsch 3000 st„ prijzen 1.90 2.25. van Hollandsch geel 14.000 st^. prij zen 1.90—2 50 Lijnzaad voer 2321, zaai 2830. Mosterdzaad bruin 68—70, geel 32 34. blauw maanzaad 44—48, karwijzaad 3639 kanariezaad 26—27, boekweit 1425, zonnebloempitten 1819. Aardappelen Zeeuwsche blauwe eu bonte 5.406, poters 3 25 1 25, Z Eigenheimers 5.305.80. blauwe dito 5 40—5 75, Brielsche kralen 5.80—6.25, Bravo's 5.50—6, Red Star 4.00—180 Zeeuwsche en Overmaasche eieren 10 —12. BEKENDMAKING. VERLAGING VAN GASPRIJZE.N Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis dat de raad in zijn vergadering van 22 December 1921 heeft besloten de gasprijzen nader als volgt te regelen van de meter-opneming in de maand Januari 1925 af a. voor gas over den gewonen meteir 10 cent per M? voor de eerste, in 1925 verbruikte 250 M3 en 7 cent per M3 voor het verbruik boven 250 M' b. voor gas over den muntmeter 11 cent per M3 voor de eerste, in 1925 verbruikte 250 MP, en 8 cent per M' voor bel verbruik boven 250 Ms zulks met handhaving van het voorgeschreven jaarlijksch minimumverbruik aan gas en de desbetreffende betalingen c voor gas, geleverd aan groot-ver bruikers 10 cent per M3 voor de eerste, in 1925 verbruikte 250 Ms; over 'n jaar-verbruik van 250—300 000 Ma 7 cent per M3 voor eiken kub M boven 250 over een jaarverbruik van 300001 400.000 M3 6 cent per Ms voor eiken M® boven 300.000 over een jaarverbruik van meer dan 400000 M3 5 cent per M8 voor eiken M3 boven 400.000 Middelburg, den 23 December 1924. Burgemeester en Wethouders voorn P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. REKENINGEN OVER 1924, OOK VAN IIJI. CORRESPONDENTEN. WORDEN INGFWACIIT VóóR 10 JANUARI 1»2S. DE ADMINISTRATIE. ADVERTENTIËN. Heden overleed, na een langdurig en smartelijk lij den onze geliefde Vader, Be huwd-, Groot- en Overgroot vader LEENDERT DANIËL GILLISSEN, Weduwnaar van J. P. GROOTJANS, iu oen ouderdom vau ruim 75 jaar. Uit aller naam L G. GILLISSEN Middelburg, 27 Dec. 1924. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken vau belang stelling, bij de geboorte onzer Dochter oudervonden, betuigen wij onzen Iiartelijken dank G VERBURG P. H. VERBURG - VAN SPANJE Middelburg, 29 Dec. 1924 Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij liet over lijden van onzen geliefden Man eu Vader, den Heer D. RIETVELD DE HONDT, betuigen wij hiermede onzen har- telijkcn dank Uil aller naam: J RIETVELD DE HONDT- DE HULLU Ierseke, 29 December 1924 j

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 3