■wachten verbruik kreeg men de volgende uitkomst 1 K YV.U. van de P.N.E.M* 13 67 ceüt; 1 K.W.U van de Société 15.27 cent. In het eerste geval zou naar geschat verbruik de P.NE.M. f2000 goedkooper aiju. doch bij half verbruik zoU Z€ f 10.000 duurder wezen dan de Société Xu is het duidelijk, dat om tot het eerste stadium te komen, het tweede ge- geval gepasseerd moet worden, en een bedrag van f 10.000 is dan niet zonder betcekenis Dal alles geldt alleen de voorziening van de Bevelanden Komt Walcheren er bij, dan komt dit ten ongunste van de P.N.E M met een jaarlijksch bedrag van ruim f12000 Voor Walcheren alleen zou de Société een ander tarief willen opstellen, terwijl bij eventueele voorziening door de Socié té het deel van Zuid-Beveland, ten Oos ten van het kanaal, zou moeten worden uitgeschakeld Dit zou dan b.v. door de P. N. E M. bediend kunnen worden, eveneens legen het tarief van groot verbruiker." Mede werd te kennen gegeven, dat de bedrijfszekerheid bij eeu ondergrondsch net grooter is dan bij een luchtnet, of schoon die zekerheid bij een luchtnet van 25 000 volt toch ook vrij groot is. Op al bovengenoemde gronden beveelt de adviseur de stroomlevering door de Société aan. Met deze beslissing kan deze Commis sie zich nog niet tevreden stellen Wel is nu een vergelijking gemaakt tusschen de beide offertes, maar men moet ook weten aan welken prijs de ge- taeeutcn dan stroom zullen kunnen be trekken. Bij deze berekening is de advi seur uitgegaan van de gedachte, dat de Société den stroom zou leveren zoowel voor Walcheren «(zonder Middelburg en .Vlissiugen als voor Noord-Beveland en geheel Zuid-Beveland Hij komt dan aan een bedrag van 32.885 cent inclusief de kosten van het hoogspanningsnet, waar voor de gemeenten netto zouden kunnen inkoopen Hij acht dezen prijs echter beslist te hoog en beweert, dat de ge meenten niet meer dan 20 cent kun nen betalen en dan nog den stroom te meten aan de laagspanuingszijde der transformatoren Hieruit zou volgen, dat een belangrijke subsidie, ruim f 90.000 per jaar, noodig zou zijn Waarschijnlijk is de deskundige mede geschrokken van dit hooge bedrag en doet hij een goedkooper oplossing aan de hand Ilij onttrekt dan Zuid-Beveland beoosten het kanaal aan het geheel en meent, dat hel hoogspanningsnet daar door met f 340.000 zou worden ontlast, waardoor men met ruim f 12.000 minder •nbsidie zou toekomen. Het Oostelijk gedeelte zou alsdan voor twee mogelijkheden staan. Of wel een kleine centrale in het centrum, of wel bediening door de P. N. E. M. Voor het eerste geval wordt de mogelijkheid aan de hand gedaan om de electriciteit op te wekken door gas Misschien ware hierin een oplossing te vinden voor de moeilijkheid der concessie-M. A. B. E G In dit kort tijdsbestek kon de Com missie zich hiervan niet volledig op de hoogte stellen, mede ook al weer, om dat zij zeer beperkt is in hare middelen Wel is de Commissie op andere wijze met de M. A. B. E. G. in overleg ge treden Hierbij bleek, dat de M. A. B E. G. het liefst zou zien, dat de betrok ken gemeenten hare gasfabrieken in eigen beheer zouden overnemen, waarbij d^ M A B E. G ziph bereid verklaarde een nader te bepalen bedrag of gedeelte der geleden verliezen voor hare rekening te nemen De Commissie meent gerust te kunnen zeggen, dat de oplossing langs dien weg niet gevonden zal kunnen wor den In dat geval verlangt de M. A. B. E G een jaarlijksche som als vergoe ding voor den minderen gasverkoop en zij stelt die bedragen voor Krabbendijke op f 2.090 en voor de gasfabrieken le Kruiningen llansweert op f 1 800, dus jaarlijks f 3.890. De Commissie meent, dat een dergelijk bedrag een eventueele electriciteitsvoorziening al. te zeer zou belasten en zocht de uitkomst in een tneer economisch werken. Kunnen die drie kleine fabrieken niet worden omge zet in één fabriek, die dan het geheele gebied voorziet? Ook op deze vraag heeft de Commissie een antwoord gekregen, de M. A. B. E. G. wil de gasfabrieken eombineereu Daartoe is o m noodig een persleiding, alsmede de bouw van «en kleine tusscheugashouder voor de plaatsen Oostdijk eu Waarde De kosten zouden aan de M. A B. E G moeten worden verstrekt, terwijl de betrokken gemeenten hare toeslemming zouden (moeten geven om de bedrijven le com- bmeeren. De totaal kosten van dezen bouw worden door haar berekend op f 57.500 Op eeu dertigjarige annuïteit a 6 pCt. zou dit f 4177.26 per jaar, op een veertigjarige annuïteit 5 6 pCt. zou dit f 3821.51 bedragen). Verder is het gebleken, dat behalve Goes, de gemeenten met een eigen gas fabriek zeer zwaar de gevolgen inzien van een eventueele electriciteitsvoorzie ning, zoodat eenige garantie dezerzijds of moeilijk zal zijn te krijgen, of zeer aan den voorzichtigen "kant zal worden gegeven De Commissie komt nog even terug op de kwestie van garantie van de zijde der gemeenten. Zij herhaalt, dat deze nauw verband zal houden en zal moeten houden met den prijs van den stroom Deze prijs kan alleen worden genoemd, als een bepaald .plan met bepaalde pro jecten is opgesteld Dan pas kunnen de gemeenten de perceelen en bedrijven aanwijzen, welke op rendabele wijze, dus met een redelijk tarief, te exploiteeren .Zijn Wil merf derhalve teleurstelling 'Voorkomen, dan dient a. h. w voor elke gemeente een behoorlijk project met ren- tabiliteitsberekening opgemaakt te wor den, terwijl dan stellig een persoonlijk bezoek aan de verschillende gemeente besturen gewenscht zou ziju. Dat alles freikt echter over de middelen heen De Commissie geeft het bovenstaande zonder eenig commentaar, omdat zij meende, dat Ged. Staten er prijs op zou den stellen in de Najaarszitting der Sta ten eenige mededeelingen te kunnen doen. Zeker is evenwel, naar de mee ning der commissie, dat noch vanuit Vlis- singen, noch vanuit Brabant de geheele middengroep zal kunnen worden gcëlec- trificeerd, zonder belangrijke offers van de Provincie en zeker niet zonder zoo goed als algeheele deelneming der be trokken gemeenten. De Commissie acht zich hiermede nog niet van haar taak ontslagen, maar zal gaarne een en ander nader uitwerken, desgewenscht met Ged. Staten, alsmede .omzien naar andere mogelijkheden, in dien hare middelen dit zullen toelaten. KERKNIEUWS. Feestavond Luthersche Lid- matenkring Gisterenavond vierde, onder veel be langstelling de Luth. Lidmatenkring haar eerste lustrum in de Luthersche Kerk. Het gebouw was om de preekstoel met eenige palmen smaakvol versierd De feestcommissie had voor een uit gebreid programma gezorgd, waarin voor het muzikale gedeelte veel plaats was in geruimd, en de tombola de clou van den avond is geworden. Na het zingen van twee verzen van het Lutherlied ging de voorzitter, de heer Grims voor in gebed. Met enkele woorden heette hij toen de aanwezigen welkom. Het is juist op dezen dag, aldus spr., dat 5 jaar geleden onze vereeniging is opgericht; daarom meenden wij dien dag niet ongemerkt voorbij te laten gaan. Door den secretaris, den heer Wies- ner werd verslag uitgebracht van de af- geloopen 5 jaren van den kring, die zich ten doel stelt de mannelijke lidmaten der Luthersche kerk zooveel mogelijk bijeen te houden, en de kerkelijke belangen te behartigen, en de financiën te besteden, voor verschillende doeleinden zooveel mogelijk op kerkelijk gebied. De ver eeniging opgericht möl 9 leden, telt thans 20 leden, wat spr. voor een kleine ge meente goed noemt. De vereeniging heeft aan veel in de Luthersche Kerk hulp verleend, zoo aan liet tekort der kerk, aan de Kerstmisvieringen der Zondags school, aan het maandblaadje, en de armen der gemeente, .en hoopt nog steeds in ledental te mogen toenemen. Ons dunkt: de avond van gisteren is voor den kring zeer geslaagd geweest. En voor het Evang. Luth. Zangkoor, die tevens haar eerste uitvoering gaf, was 't een succes. Deze vereeniging is nog zeer jong, maar ze toonde ,dat er ouder leiding van den heer Bosdijk, ijverig en goed wordt gestudeerd. De ver schillende nummers werden door Mej. Reijers op het pas aangeschafte orgel der vereeniging begeleid. Men bood haar bloemen aan Er was schoon vioolspel, en een paar geestige voordrachten. Maar de tombola, had toch 't meeste succes. De vereeniging heeft haar 5-jarig be staan op rustige, vroolijke wijze lier- dacht. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Het raam van Toorop. Dinsdagavond had te Utrecht in de groote zaal van het Gebouw voor Kuns ten en Wetenschappen weder eene druk bezochte vergadering plaats van leden der Ned. Herv. Kerk aldaar om te pro testeeren tegen het plaatsen van het raam van Toorop in de Domkerk. De vergadering werd geleid door den heer F. de Winter, terwijl als spreker wederoptrad de heer J. C. Visser. Me degedeeld werd, dat op de ter teeke- mng gelegde lijsten, houdende het drin gend verzoek aan Kerkvoogden en No tabelen om niet tot plaatsing van het raam van Toorop en van het „raam" der vier Evangelisten" over te gaan en tevens de muurschilderingen en alles wat in strijd is met de kerkelijke refor matie te doen verdwijnen, reeds door een achtduizend personen is geteekend. Er zijn nog een honderdtal lijsten in om loop. De bedoeling is aan het College van Kerkvoogden en Notabelen te vra gen de lijsten door eene commissie te mogen aanbieden, om mondeling de be zwaren nog eens te kunnen uiteen zetten. RECHTZAKEN. Poging tot doodslag. Voor het Bossche Gerechtshof stond terecht de landbouwer R. H. te Echt, die tot 7 maanden gevangenisstraf werd ver oordeeld wegens poging tot doodslag, doordat hij, toen hij door vijf onbezol digde rijksveldwachters op stroop betrapt werd, op deze geschoten had. Bekl. ont kende dit evenwel en beweerde dat het de veldwachters waren, die schoten los ten, De uitv. gen. eischte bevestiging van liet vonnis. Diefstal. Voor den Krijgsraad te 's Hertogen bosch stond terecht de soldaat G. J. K. uit Rotterdam, van de 2e schoolcom- pagnie 5e reg. inf., die te Amsterdam in een perceel in de Constantijn Huijgen- straat ontvreemd heeft o. a. 318 heeren dassen, 95 overhemden, 299 paar sokken, 24 dameshoeden, manchetknoopen, zak doeken en een portemonnaie met f225. Bekl. ontkende. De aud. mil. eischte 2 jaar gevangenisstraf. Mr. v. d. Poll pleit te vrijspraak wegens gebrek aan bewijs. De diefstal van den post- trommel. De vierde kamer der rechtbank te Am sterdam behandelde de vorige maand de zaak van den diefstal van den posttrom- mel met f 20.000. Alle beschuldigden werden toen veroordeeld, uitgezonderd de caféhouder H. F, B., in wiens zaak de rechtbank een nader onderzoek ge lastte. Het O. M. had tegen hem wegens heling één jaar gevangenisstraf geëischt. Heden stond hij opnieuw terecht. Hij zou f 3700 van W. de V., een der mede plichtigen aan den diefstal, in bewaring genomen hebben, wetende dat het geld van het misdrijf afkomstig was en daar f 100 belooning voor ontvangen hebben. Enkele getuigen werden gehoord. Het O. M. vond, dat er wel termen waren om een hoogere straf te eischen, maar bleef toch bij zijn eisch van één jaar gevangenisstraf. De verdediger pleitte vrijspraak. LEGER EN VLOOT, Bij Kon. besl. is, met 1 December a.s., den luitenant-kolonel der mariniers J. G. Gruschke, op zijn verzoek, wegens langdurigen dienst eervol ontslag uit den zeedienst verleend, onder toekenning van levenslang pensioen; zijn bevorderd tot luitenant-kolonel der mariniers de kapiteins der mariniers J. Oele en V. F. M. IJssel de Schepper. Blijkens bij het departement van marine ontvangen telegram, is Hr. Ms. onderzeeboot K X, op haar uitreis naar Nederlandsch-Indië, Maandag te Colombo aangekomen. Blijkens een bij het Departement van Marine ontvangen telegram is Hr. Ms. pantserschip Tromp, op zijn oefe- ningsreis naar de Canarische eilanden en de Middellandsche Zee, 25 November te Gibraltar aangekomen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Op den gevaarlijken Haagweg tus schen Delft en Rijswijk zijn Dinsdag middag een heer en een dame aange reden, die tusschen de tramrails op een autobus stonden te wachten. Ze bemerk ten de electrische tram niet, welke uit de richting van den Haag naderde. De autobusbestuurder trachtte hen nog met gebaren te waarsdhuwen, doch 'tever geefs. De heer werd tegen den grond ge worpen, waar hij bewusteloos met een ernstige hoofdwonde bleef liggen. De dame werd in een sloot geworpen. Na dat de slachtoffers in een villa waren binnengedragen, werd spoedig genees kundige hulp verleend. Bij het lossen van koper voor de firma E. van Buren en Zonen te Am sterdam, brak de hijschmast van den lichter. Deze trof den heer L. C., lid der firma, die toezicht hield bij het werk. Hij is na enkele oogenblikken overleden. De 26-jarige knecht H, B., te Glim men (Gr.), is in den stal door een stier op de horens genomen en gedood. In het centrum van Brussel is een tachtig-jarige vrouw in haar modewinkel vermoord gevonden. Uit het eerste on derzoek concludeerde de politie, dat de misdaad moest bedreven zijn door een vrouw. Na een moeilijke opsporing slaag de zij er Zaterdag in de moordenares aan te houden. Het is de 48-jarige echt- genoote van een kellner. Verslaafd aan het spelen op paarden-races, had zij, of schoon eigenares van drie huizen, een leening van 1000 francs aangegaan, die zij op den gestelden dag niet kon terug geven. Daar haar oude vriendin haar het geld niet wilde voorschieten, vermoord de zij haar met een scheermes om ze te berooven. Deze gruwelijke misdaad bracht haar 215 francs op. Toen de daderes Zaterdagavond werd aangehouden en naar het politiebereau gebracht, poogde zij zelfmoord te ple gen door zich met een mes een wonde aan den hals toe te brengen. Haar echt genoot had niet het minste vermoeden, dat zijn vrouw dagen geleden, zoo'n wan daad had bedreven. Een mij'n. welke tegenover Greve- lingen door een treiler uit Duinkerken was opgevischt, is aan boord ontploft. Negen der opvarenden werden gedood. Ongemunt goud. ter waarde van 10.000 pond sterling, eigendom van de Standard Bank of South Africa, van Salis bury naar Londen verzonden, is onder weg gestolen. De goudstaven waren door lood vervangen Waarschijnlijk heeft de ^iefstal plaats gehad gedurende de trein reis naar Kaapstad. Bij den aanbouw van de mijn Julia te Eygelshoven Ls Maandagmiddag een ernstig ongeluk gebeurd, waarbij twee personen gedood werden en één verwond is. Twee masten stonden rpeds op hun plaats en de derde liét men juist een halven meter zakken, toen een blok hout uitschoot, waardoor de ijzeren paal naar beneden kwam. De monteurs R. en v. H. uit Hoboken (B.), werden door het val lend gevaarte gedood. Een derde per soon, de' Nederlander M. K., werd vrij ernstig verwond en moest naar het hos pitaal worden vervoerd. o VREEMD GEVAL. Zaterdagavond meldde zich aan hei station te Voorschoten aan de heer J. de Jong uit Rotterdam, die verklaarde uit den trein geworpen of gevallen te zijn Hij had eenige wonden aan het hoofd. Hij had t weede klas gereisd in den trein welke dien avond half zes uit Rotterdam naar Amsterdam was vertrokken. Bij hem in de coupé zaten eerst vier hecren die in Delft zijn uitgestapt. In Den Haag, was op het laatste oogenblik een heer bij hem in de coupé gekomen. Diens signa lement wist hij niet op te geven. Tus schen Voorschoten en De Vink heeft hij ongeveer een uur bewusteloos langs den spoorweg gelegen. Toen hij weer tot be wustzijn gekomen was, is hij langs den spoorbaan naar Voorschoten geloopen. Van het geld, dat hij bij zich had, werd niets vermist. Bij aankomst van den trein te Amsterdam werden zijn jas, hoed en actetasch in de coupé, waarin hij had ge reisd, aangetroffen ERNSTIGE AANRIJDING. Maandagavond is te Amsterdam in de Raadhuisstraat een motorfiets met onbe zetten zijspanwagen in zeer groote vaart tegen een tramwagen van lijn 17 gere den. De bestuurder sloeg over het stuur tegen den tramwagen en is met een sche delbreuk naar het Binnengasthuis over gebracht, waar hij Dinsdag zonder bij kennis te zijn gekomen, is overleden. VERGIFTIGING. Bij de wed. J. en haar zoon te Hoo- geloon vertoonden zich na het gebruik van vermoedelijk bedorven soep ernstige verschijnselen van vergiftiging. Zij kre gen hevige benauwdheden en maag krampen. BRUTALE OVERVAL. Zaterdagavond is de smid en rijwiel handelaar A. M. O., te Apeldoorn, die tevens kassier is van de R. K. Boeren leenbank en beheerder der gelden van den Aartsbisschoppelijken Boerentum- dersbond in zijn woning overvallen. Er werd aan zijn woning geklopt, toen hij alleen thuis was en dadelijk, toen hij opendeed, werd hem een slag toege bracht, die hem bewusteloos maakte. Toen zijn vrouw thuis kwam, vond zij haar man op den grond liggen. Het bleek, dat zijn sleutelbos, waaraan ook de sleutel van de brandkast hing, uit zijn broekszalc was genomen en dat de brand kas geopend was. Alle papier- en gelds waarden, tot een bedrag van tusschen de drie- en vierduizend gulden, waren er uit verdwenen. Tot heden is van den dader of de daders niets bekend. o DE INBRAAK IN DEN FRANSCHEN BAZAR. De 30-jarige H. L., bij de politie en in de misdadigerswereld bekend als „De schrik van het YVestland", die Vrijdag avond in den Franschen Bazar te Rot terdam door de politie werd neergescho ten en zwaar gewond, is Zondagmorgen aan de gevolgen overleden. jt BRAND. Maandagavond 9 uur werd brand ont dekt in het loodsencomplex tusschen den Ruigenplaatweg en den Westzeedijk te Rotterdam, achter het gebouw van de Handelskamer. De brand moet zijn ont staan in een groote loods, die in gebruik is bij de Handelskamer en waarin een groote hoeveelheid peulvruchten, boo- nen, erwten enz., lag opgestapeld. De brandweer werd onmiddellijk gealar meerd. Aangezien de loodsen tamelijk besloten liggen, was er uitwendig niet veel van den brand te zien en kon men niet vermoeden, dat de brand een zoo grooten omvang had, als sjpoedig bleek. De brand nam intusschen hand over hand toe. Een aangrenzende loods waar in balen meel en leege cementzalcken verborgen lagen, werd al spoedig aange tast. Het vuur verspreidde een ondrage lijke hitte en groote rookwolken stegen uit de felbrandende loodsen op, zoodat men zich van rookmaskers bedienen moest. Van alle kanten werd een reus achtige massa water in het complex ge worpen, zonder dat de hevigheid van den brand oogenschijnlijk maar iets vermin derde. Te twaalf uur had men den brand vrij wel onder dc knie, hoewel het nog krachtig bleef doorbranden. DE EIFFELTOREN. Voor de vijfde maal sinds de tentoon stelling van 1889 is de Parijsche Eiffel- toren geheel overgeschilderd. Honderd arbeiders hebben daartoe 40.000 werk uren noodig gehad, terwijl er, ten einde den toren in zijn nieuw kleed te steken, 30.000 K.G. verf zijn gebruikt. Ditmaal is het gevaarte geel geverfd. Volgens deskundigen is deze verf uit stekend tegen weersinvloeden bestand en veel langer houdbaar dan vorige verf lagen. De laatste beschildering heeft 12 jaar „gehouden". De kleur er van was grijs. INGEZONDEN STUKKEN. DE SLACHTPLAATS. Mijnheer de Redacteur, Het is niet m'n plan veel over de Abattoir kwestie te schrijven, ora4al z ij die er tegen zijn evengoed het recht heb ben tegenstanders te zijn, dan ik hel recht heb voorstander te wezen en mis schien heeft, wanneer dit schrijven ge plaatst wordt, de Raad zich al ïh'oegin* sel uitgesproken vóór het oprichtén tan een Abattoir. Dit zou me niet verwon deren. In de vergadering van de Slagers patroons vereeniging van Maandag 11 werd o.a. gezegd „De Centrale slacht plaats kost geen f 2000 doch f 4000, daarmede was den heer Leydesdorff abuis." Neen Mijnheer de Redacteur, daarmee ben ik niet abuis. Het i nrichten heeft f 2000 gekost, daarvoor werden immers die 80 aan- deelen van 25 gulden genomen, door wie zouden anders die meerdere 2000 gulden zijn betaald? Toen de exploitatie aan de gang was werd er meer uitgegeven en ik geloof ook wel van nog 2000 gulden, maar deze verdere onkosten werden op de exploita tierekening gebracht en door het goed rendeeren van de eerste jaren ruim schoots afbetaald. De opmerking dat het vleesch duur der zal worden door het oprichten van een abattoir kan ik niet deelen, temeer waar we nu al reeds enkele jaren ach tereen f 5.50 voor een Rund in onze eigen centrale slachtplaats moeten be talen, te weten f 4 keurloon en f 1.50 abattoirgeld. Vóórdat de keurwet bestond was dit enkel f 1 voor een Rund keurloon en nog heel vroeger f 0 40. Wanneer men toen een abbattoir had opgericht zou de over gang in den onkostenprijs te groot zijn geweest en had het duurder wordeu van het vleesch toendertijd niet uit kunnen blijven. Nu is het m.i. iets anders. Met dank voor de plaatsruimte. Hoogachtend, LEYDESDORFF, FIRMA SAM v. OS. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Maandagmiddag werd door B. en W. van Goes aanbesteed het leggen en leveren van trottoirtegels en -banden in Bouwplan I, nl.: le. het leveren van 310 M.2 trottoir tegels en het leveren van 340 M. trottoir banden; 2e. het leggen van 310 M.2 trottoirte gels, 340 M. trottoirbanden en het plaat sen van 12 stuks gietijzeren rioolputten met rollagen, zijaansluitingen op het hoofdriool enz. Ingeschreven werd voor peroeelen 1 en 2 door F. Duijnhouwer te Goes voor f1459; M. Wandel te Schoondijke f1676; J. M. J. Schrijver en Zoon te Goes f 1418, M. W. Knuist te Goes f1550. LIEFDADIGHEID. Met hartelijken dank ontvange» voor Pa van der Sleur van II. f 10; v. d H. 10; N. N. 25; Wi. 1; D. 3; Ds. J. 1; Ds. De L. 1, N. N„ 2.50; J. H. 1; J. (K. te R. t© H. 25; D. 10; Den B. 1, Mevr. R. D. 1; Mej D. 1; in de bus: „antwoord brief" 25; S. 20; C. 10; J. II. B. 10; N. N Lj Mevr. E. A. M. Z. v. d. M, 10; Mr, Z. 10; Dames B. 2.50; J. H. G. van St J. 5; busje Mej. A. 9.56; Jhr. r. T. 10, Mevr. R. 15; Mevr. S. J. K. 2 N. 2, uit KI. 4; mr. S. 2.50; Mr. D. 2.S0; dr, T. 3; K. 10; N. N. 5. Voor meerdere giften blijft zicb min zaam aanbevelen N. J. DORMAAft, Corr. v. h. Comité v Bestand. Middelburg, 24—11—'24. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegevea «Ie na volgende voorwerpen a. Bureau van politie: Zaklantaarn; kinderliandschoeahon denzweep; verin, goud kettinkje; huis sleutel; sleuteltje; kinderhandschoentje; heerenstrikje; kinderhandschoentje; kin derhandschoentje; port met inh.haar speld je; kindertasclije. b. Bij ingezetenen Jongenshandschoen, J. G. Groenewoud, Teerpakh. str. P 35a; een kip, W. Blok- poel, Verwerijstraat N 133; kamerpan toffel, mevr. Moolenburgh, Loskade P 251; zwarte handschoen, Bleuzé, Brec, E 45; Sierspeld, J. de Looff, St Jansgang I 88; broche, H. Jongepier, Gortstr. I 335 mantelband, L. v. Keulen, Breestr. t Zand, E 42; vulpenhouder. Kantoor Je- ronimus, Kinderdijk; zilv. beursje met inh., J. A. Bliek, Karelsgaug F 154; man telband, St. Pieterstraat F 39; een duif Melse, Damp.singel F 189; mondharmo nica, N. Willekens du Bois, Zach. Jan- senstr. S 92; snoer witte koralen, K- E. F. Verlieek-Roose, Segeerstr. II 92; damesport., Moens, Segeerssingel V 64; heerenhandschoen, Behage, Pnntpoortstr. Q 250q; kinderport met inh. Do Jonge, Noordweg S 223b; dameshorlogearmband A. J. v. Sluis, It. Noordstr. E 11; paar kousen, F. v. Keulen, Vlasmarkt L 13; postduif, de Visser, Balans E 109; dpublé collier, Remijn, N. Poortstraat P 201. Inlichtingen aan het Bureau van Po litie alleen des Zaterdags tusschen 7 en 8 uur namiddag.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 14