gewoon voor half leege zalen le spe ten. Sensatie' Het publiek vatte de zaak oog al van den vroolijken kant op. Wel dra stonden allen dooreen genoeglijk te redeneeren over het geval. Weggaan deed bijna niemand. Trouwens, hoe zat het met de betaalde entree? De kas was ge sloten en een impressario of iemand an ders die inlichtingen kon geven, was er niet. Weer ging een afgevaardigde naar bo ven om Erna te overreden Maar ze bleef boos, ze wilde niet spelen. Het Week toen echter ook well dat er reden was voor ontstemdheid. Doordat noch de impressario, noch een verte genwoordiger aanwezig was, scheen zij allerlei moeilijkheden lo hebben onder vonden Toen werkte de enervcereude vertraging door het autodefect mee om haar overstuur te maken, en de voor haai- ongewone aanblik van een half volle zaal deed de rest. Andere meisjes van dien leeftijd zouden wel doof min dere redenen overstuur zijn geraakt! Ten slotte heeft ze locli gespeeld. On ze burgemeester ging naar boven, en zijn gemoedelijk burgervaderlijk woord heeft de jonge artiste overtuigd dat zc onverstandig deed. Hij kwam terug met -de boodschap gaat allen ntaar weer zitten; ze speelt! Bn toen is het concert begonnen. Maai- zoo n voorspel is niet geschikt om de toehoorders in de rustige stem ming te brengen, noodig voor een door niets afgeleide aandacht En het kan niet anders of de jonge violiste voelde ook de gevolgen van die kwade bui We hebben echter Tn die omstandig heden des te meer bewondering gehad voor de zelfbehcerschiug, waarmee ze het adagio van de Sonate van Handel inzette. Het was weer dadelijk die prach tige breede loon, die we ook vroeger van haar hoorden, en het was ook weer de zelfde prachtige en zeer levendige voor dracht. We zullen maai- niet meer uit weiden over het phenomenale van zóón. voordracht bij een kind. (Want een kind blijft /e, al is zc nu zeventien (j.aar). Bij het luisteren vergetenwe vanzelf die kleine gestalte. We hooren alleen het gróóte geluid. Die heele sonate van Handel was een heerlijk muzikaal geuot. Daarna, in het vioolconcert van Men delssohn, werkten echter bij haar de emoties van die voorgeschiedenis blijk baar nog door, althans in de snelle ge deelten. Vooral het slotdeel: allegro mol- to vivace, in het ontzettend snelle tempo gespeeld, dat ze ook het vorig jaar hier heeft doen hooren, was niet zoo vol maakt als toen. Maar daarentegen was het andante overweldigend mooi. En het publiek toonde alles vergeven te hebben, en beloonde haar telkens met luid en herhaald applaus. Na de pauze drie kleinere nummers Een Nocturne van Chopin, met mooien gedragen toon gespeeld; een Gavotte und .Musette van Tor Aulin, zeer levendig en zeer moeilijk, en met bravour voorge dragen; en een Caprice van Paganini, waarvan we de technische moeilijkheden slechts bij benadering kunnen beseffen Geestdriftig applaus volgde. Er kwamen zelfs bloemen. Daarna vermelde het programma nog „Czardaszscenen van Hubay. Maar aj het gebeurde bleek de violiste, toch le hebben aangepakt. De boodschap kwam dat ze te moe was, en dat het was af- geloopen. Nu, het was begrijpelijk. En gelaten stond het publiek op om heen te gaan. Maar hel was een avond om le ont houden! o „Het snoer der ont ferming", door Louis Louis Couperus. Nijgh en v. DilmaT's U. M. Na zijn Japansche reis de laatste die hij maakte heeft Louis Couperus o.a. reecis dadelijk in zijn journalistiek werk getracht zijn lezers iets over te dragen van de schoonheid van Japansche legenden In dit boek vindt men dat werk bijeen. Als „Snoer der ontferming" krijgt men eerst een 24-tal korte verha len en schetsen, en dan volgen een vier tal langere Japansche legenden. De bloemrijke en sierlijke taal van Couperus past zich merkwaardig goed aan bij de bijzondere sfeer waarin deze Oostersche verhalen worden gegeven Men heeft hier verhalen die zijn na verteld, maar op een wijze die weer geheel het speciale eigendom was van dezen schrijver. „Van velerlei Veer", door Rinke Tolman. Nijgh en v. Ditmar's U. M. Schetsen uit het vogelleven van Rinke Tolman, en foto's van Ad Burdett, het 2ijn twee namen die een zeer wei- komen klank hebben voor allen die in het natuurleven belang stellen. Door schetsen in de pers is het werk van Rinke Tolman bij velen reeds bekend. Er zijn een veertien van die schetsen in dit boek opgenomen. Ze vertellen op onderhoudende wijze, ieder van een be paalde vogelsoort. Bn ieder (Ier schetsen is vergezeld van een foto van Burdett, alle prachtig ge nomen. „De Kluizenaar", door Maxim. Gorki. Uitg. Mij. van Loghura, Slaterus en Visser. Ben van de pakkende korte verhalen van den Bussischen schrijver, merkwaar dig door de realiteit, maar zooals altijd een kern bevattend waarover de lezer gaat denken Hier is die gelegen in den buitengewonen troost die van dezen man met zijn ruwe levenservaringen uitgaat. „Het Geheim des Le vens", door Prentice Mui ford. Hollandia-Drukke- rij. Van de frissche levensbeschouwingen van dezen door velen hoog geprezen Amerikaan, is een vijfde druk noodig gebleken in de Nederlandsche vertaling. De uitgever heeft er n goedkoopen druk •au gemaakt. Grimm's Sprookjes. Mij. voor Goede en Goed- koope Lectuur. In de kinderboeken van de Wereldbi bliotheek verscheen reeds eenigen lijd geleden de eerste verzameling van Grimm's sprookjes, vertaald door M. van Vloten Thans kwam van do pers de tweede verzameling, bevattend weer een eertigtal van deze sprookjes. Een acht tal er van hebben goede, gekleurde il lustraties van B. en J Midderigh-Bok horst De teekening vooral is welge slaagd De kleuren zijn wat flauw. „Onder de Koren maat", door Elize Knuttel Fabius. Mij. v. Goede en Goedkoope Lectuur. Een verhaal voor meisjes, vertelletod van een jong meisje dat terecht komt bij een ouden zonderlingen oom, bij wien zij het echter heel goed weet to maken. En dan daar doorheen een liefdesge schiedenis. Prettig geschreven, zonder uitbundigheden in eenig opzicht. Elf penteekeningen zijn als vignetten boven de hoofdstukken geplaatst. „Admiraal Bobby", door Georg Fröschel. H. P Leopold's Uitg. Mij. Bobby is een straatboefje uit New- York, die op zee terecht komt en dan een reeks avontuurlijke ervaringen door maakt tot in China toe. Hef is amusant verteld, zoowel dat jongensleven in New- York als de ervaringen van die reis. De Nederlandsche bewerking is van E. 0. Drie geklemde platen en een twintigtal losse penkrabbels versieren liet boek REDENAARS CARUSOL, 30 cent per doosje. DE TOOVERPAST1LLE. Bij Uw drogist. (Ing. Med.) RECHTZAKEN. De rechtbank te Roermond heeft H. B., gemeentesecretaris van Belfeld, wegens valschheid in geschrifte, gepleegd in een authentieke akte en poging tot verduistering van een onder zijn berus ting zijnde akte, tof een maand gevange nisstraf veroordeeld De eisch was an derhalf jaar. de Een nieuwe tocht doo Sah ara. Zaterdag zijn vier 6-wielige Renault automobielen een nieuwen tocht door do Sahara begonnen, die onder leiding staat van de hecren Gradis en Franchet d'Es- pérey, van wie eerstgenoemde den eersten Citroén-tocht meemaakte. Even als bij de vroegere tochten werd ook thans van Colomb.Béchar vertrokken. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Dinsdagmorgen zijn de kleeren van de dienstbode van de familie H„ mej. de V., te IJsselmuiden, doordat zij te dicht bij de brandende kachel stond, brand geraakt. Hoewel huisgenooten trachtten de vlammen spoedig te blus- schen, bekwam het meisje ernstige brand wonden. De toestand van het meisje is zorgwekkend. Te Enschedé is gearresteerd zekere J. "Wl, assuradeur en zich noemende di recteur van het bureau voor handel en industrie in Twente, „Beider Belang". Te gen hem bestonden reeds lang ernstige vermoedens van verduistering en oplich ting. Thans had hij te Lutte voor een ander een schuld van f 200 ingevorderd, doch het bedrag niet verantwoord Op last van den officier van justitie is hj naar Almelo overgebracht. - In Westerwelde (Gron.) sterven we derom duizenden v'isscben, wegens ver ontreinigd water, dat van de fabrieken in de kanalen was gelaten. - Op het station Hassfurt (N. Beie ren) zijn twee zoons van fabrieksarbei ders onder naar beneden rollende boom stammen geraakt en verpletterd. De Parijsche politic heeft weer een nieuw arsenaal" van schunnige boeken .ontdekt in de rue Lecourbe. Meer dan tons aanstootgevende werken, voor het meereudcel uitgegeven op luxe papier, werden in beslag genomen In belanghebbende kringen te Parij' is men zeer benieuwd, welke straf de betrokken firma zal oploopen. Volgens de wet van 2 Augustus 1882 kan er van 1 maand tof 2 jaar gevangenisstraf wor den opgelegd en 1000 a 5000 francs boete (Msb) De Parijsche bladen melden, dat Zaterdagavond een gezien Parijsch ge neesheer. die op het trottoir in de Rue de Richelieu te Parijs liep, gedood is door een taxi, die voor een uit een zij straat komenden fietser wilde uitwijken en door een te plotselinge beweging het trottoir opreed. Te Parijs is een echtpaar aangehou den dat zich te Montauban aan een ju welenroof had schuldig gemaakt. De be- oonster van een villa aldaar, was na het vertrek van dit echtpaar, dat eeni gen tijd bij haar had gelogeerd,, lot de ontdekking gekomen, dat een der ven sters uit den salon was verdwenen cn dei li eze kamer bewaarde familicjuwec- len gestolen. Spoedig waren de „gasten" te Parijs ontdekt, die dp ar in Iuxueu.se ippartementen een royaal leven leidden. Een gedeelle der bijouterieën, welke 'n aarde vertegenwoordigden van ongeveer f 15 000, werd nog op hen bevonden. Nadat er Maandag te Londen weer gevallen van straatroof hebben plaats gehad, wordt ér een reorganisatie' over wogen van de Londcnsche politie, daar gebleken is, dat deze, hoewel zij over 4000 man beschikt, den toestand niet be- heerscht. De politie is er van overtuigd, dat de beroovingen gepleegd worden door georganiseerde benden. - In de woning van kol. Kinderslcy Londen heeft een brutale inbraak plaats gehad. Vrijmoedig drong de dief de slaapkamer van het echtpaar Kinder- sley binnen, zocht de kasten na, verza melde de gevonden bijouterieën, stelde ook oen onderzoek in andere kamers in, nam hier insgelijks <lc kleinoodien weg en verdween zonder ook maar het ge ringste gerucht gemaakt te hebben, met een buit juweel en ter waarde van ruim f 33.000. In de woning van een Londenschen brievenbesteller, die twee jjjar geleden gestorven is, heeft de politie meer dan duizend onbestelde brieven en postpa- ketlen gevonden. Deze brieven waren uit alle deelen van het Engelsche koninkrijk afkomstig. Sommigen waren gedateerd van een tien tal jaren geleden. De brieven waven in een bed en verschillende gedeelten van het huis verborgen. Alles was intact. De geheele post is naar een der post kantoren overgebracht en zal nu ge distribueerd worden. Te Reichenberg (Tsjeclio-Slowakië) heeft een geweldige brand gewoed op het goedcrenstation en dc bergplaatsen van het centraalstation. Dc schade be draagt meer dan 11 millioen Tsjechische kronen. Bij het reddingswerk werden tal rijke personen gewond. Een hevige brand te Atlantic City heeft een hotel verwoest. Twee $ndere hotels werden beschadigd, Twee perso nen werden gedood,, twee andere ver mist werden. De schade bedraagt 500.000 dollar. Indien het der commissie mocht blij ken dat er werkelijk behoefte be staat aan electriciteit op het platteland, kan zulks van zeer grooten invloed zijn. Gaarne zal ik op aanvraag gratis lijs ten en zoo mogelijk alle verdere ge- wenschte" inlichtingen verstrekken aan personen, welke zich beschikbaar stel len in hunne gemeente daarop handtee- keningen te verzamelen van belangheb benden Spoed is zeer gewenscht J. M. DEURWAARDER. Kanaalstraat A 50. O. en W. Souburg, Nov. 1924. (Ing®z, Med.) KLEVERSKERKE EN ARNEMUIDEN, Geachte Redacteur. Verzoeke beleefd eenige plaatsruimte in Uw geëerd blad, naar aanleiding van het ingezonden stuk, door den heer Fran se in Uw blad van 12 dezer Wat de belastingontduiking betreft, is op een onzer openbare raadsvergaderin gen medegedeeld, wat ik neerschreef in „De Zeeuw dit is den heer Franse toch ook wel bekend en daar de heer Franse den laatsten tijd te Ivleverskerke zoo po pulair is, wil ik die eer den heer Franse niet ontnemen. De onjuistheden welke ik zou vermeld hebben aangaande de jaarlijksche aflos sing voor den Burgemeester Landsheer- hierovcv behoef ik geen vergiffenis, daar toch de heer Franse in zijn mede- deeling niet geheel juist is. Ik verlang hierover ook geen verdere inlichtingen. Mijn tweede onjuistheid zou betreffen het financieel voordeel voor de gemeente bij opheffing van het schooltje Ik ga mei de voorrekening van den heer Franse niet accoovd; ik heb al zoo vaak hooren en zien schermen mei cij fers, dal ik ook daar weer geen be hoefte voor heb, want als ik van de welke dc- gemeente nu jaarlijks aan uitgaven heeft voor het schooltje, ook nog eens f 1200 of meer af wilde doen voor diverse wachtgelden enz., zouden we heelemaal mei de opheffing niet op schieten. Wat de aanstaande herstellingskosten betreft, hiervoor verwijs ik den heer Franse naar onze laatst gehouden raads vergadering waar bij monde van een onzer wethouders nog verklaard werd. dat bij eventueel blijven bestaan van het schooltje voor de bijzondere herstellings kosten de post, welke nu bestemd is voor herstel straatwerk, verandert dient te worden voor herstel schooltje te Kle- verskerke. Dit heeft de heer Franse toch ook wel gehoord Niet dat ik Kleverskerke beschouw als een strop voor onze gemeente, of het stiefmoederlijk wil helpen behandelen, om het onderhoud te doen plaats heb ben naar gelang het in de gemeentelijke schatkist werpt, o neen, want al was Kle verskerke voor Arnemuiden een strop, ik beschouw de vereeniging als zijnde één geheel, één Arnemuiden. U, mijnheer de Redacteur, beleefd dankend voor de afgestane plaatsruimte. A. SCHUIT. Arnemuiden, 19 Nov. de, die den zang van het volk niet kunt hooren, gij maakt U belachelijk. Ons geeft hel trouwens niets. Wij denken een boom, waar geen noten aan hangen, wordt niet geknuppeld. Wees daarom in Uw verwaandheid dan maar wijzer in Uw eigen oogen, dan onze geliefde Ko ningin, die wel naar ons luisterde en het zangkoor Onder Ons, dat ons uit- noodigdc cn met ons jubileum ons uog niet ongenegen zijn. Terwijl de Koninklij ke Harmonie Oosterhout ons tegen lsten Pinksterdag 1925 heeft uitgenoodigd om haar 100-jarig bestaan mee te vieren Begrijpt Uw berichtgever niet, dat zijn Axelsche grootheid namaak is; zoo iets als van bij, die van niets komt tot iets, kent zich zelf niet Mijnheer de Redacteur, wil Uw bericht gever zeggen, dat wij zangers uit het lan delijke volk in den morgenstond bij ons werk en bij passende gelegenheid vroolijk en ongekunsteld onzen zang zullen laten hooren ter eere van Hem, die ons reeds 25 jaren de stem, de kracht en de hulp schouk, die wij daartoe noodig hebben, niet luisterende naar den valschen toon, die Uw berichtgever aanslaat. Met danlc voor de plaatsing- De Chr. Zangv. ..Hoop op Zegen" te Axel, .1. DE VISSER, Voorzitter. C. RINN. Directeur BURGERLIJKEN STAND. M i d d e 11> u r g. Van 17—19 Nov. Bevallen M. Pieterse, geb. Gemier, z. Overleden M. D. Weezepoel, wed. van J. Westdorp, 91 J. D. F. Suikers, man van M. P. de Boer, 78 j.Chr. Christiaan- se, wed. van T. Bósschaart, 77 j. Goes. Ondertrouwd W. II. van den Broek, jm. 23 j. met J. M. Bartelse, jd. 20j. Bevallen A. Bruel geb. Traas, z.; D. Kok, geb, Verstelle d. Z i e r i lc z e e. Van 8—15 Nov. Gehuwd- M. Klink, 25 j. en 0. L. Priemus, 22 j Bevallen. J. M. J. dc Oude. geb. De Vin, z. J. S. Weltevreden, geb. Beije, d. ingezonden Stukken. KLEI EN MODDER AAN DE WIELEN. M. d e Red. Naar aanleiding van het bericht on der „Rechtzaken" in uw nummer van gisteren meen ik er de aandacht op te moeten vestigen, dat niet alleen in het kanton Hulst, maar ook in het kan ton Middelburg slecht d,e hand wordt ge houden aan het betreffende artikel van het Prov. Regl. op de wegen en voetpa den in Zeeland. Hoe is het andiers te verklaren, dat b v. de Seisweg vlak on der de gemeente Middelburg bijna niet te begaan of met eenig voertuig le be^ rijden is? Hoeveel wielrijders erreec^s geslipt zijn zouden ooggetuigen kunnen vertellen. Ondergeteekende heeft er in elk geval in 5 minuten tijds twee zien va,len Moet het kalf weer eerst ver drinken, alvorens die pul word) gedempt? Hoe lyet op de andere wegen naar Middelburg is heb ik nog niet kunnen constateeren, maar op den Seisweg dient m. i. goed gelet te worden. Met dank voor de plaatsing, Hoogachtend, X. ELECTRICITEIT. Zooals gewoonlijk, zulleii Prov. Staten van Zeeland op het laatst van het jaar wederom vergaderen Zeer waarschijnlijk zal alsdan een be slissing worden genomen omtrent hel electrificeeren van Zeeland of althans een gedeelte onzer provincie, met name Walcheren, Noord- en Zuid-Be- veland. Nog steeds bestaat een commissie, wel ke Is benoemd inzake hel electriciteits- vraagstuk, en deze commissie zal Ged Staten voorlichten en zeer zeker grooten invloed hebben omtrent de oplossing van bedoeld vraagstuk. Naar ik vernomen heb, zou het ge wenscht zijn, dat er uit de kleine ge meenten vele stemmen opgingen van hen, die electriciteit verlangen, niet alleen voor I k r a c h t, doch ook voor verlichting DE CHR. ZANGVEREEN. TE AXEL. Mijnheer de Redacteur. In Uw blad van j.l. Zaterdag 15 No vember, no. 271, komt een bericht voor over ons 25-jarig jubileum. Wij gewone werklieden stonden bij het lezen versteld, dat blijkbaar iemand, die niet heeft meegefeest, toch zijn maag aan ons diner heeft bedorven. Ook hadden wij nooit kunnen denken, dat wij met onze zeer gewone zangkunst iemand zijn hart zouden treffen. Waai* ergert toch Uw berichtgever zich aan, is het dat wij bekenden zijn bij Hare Majesteit de Koningin? Wij waren al zoo tevreden met wat wij van Hare Majesteit en anderen zoo ongevraagd had den gekregen en nu zegt hij, dat men ons nog meer had willen geven, gaat verder en beleedigt ons inziens in zijn stuk H. M. de Koningin, onze zangvereeniging en onzen ecre-voorzitter. Wie is, en waar haalt Uw berichtgever toch de officieele mededeelingen van daan? Bij wien geïnformeerd? Wat beteekent langs di- plomatieken weg informeeren? Welke zijn toch de hooge personen in Axel, die uw berichtgever zoo goed ingelicht hebben? Het kan toch niet alles laster tegen ons zijn. Uw berichtgever moet toch niet ver wonderd zijn, dat onze geliefde Koningin ook om ons eenvoudige menschen denkt en daarmee meeleeft (bewijzen zijn hier voor te over in ons land). Wat betreft onzen eere-voorzitter die door Uw berichtgever wordt beleedigd, deelen wij mede, dat deze ons nimmer een gift heeft geschonken, neen, finan cieel hebben wij steeds ons zelf kunnen helpen, al zijn wij maar eenvoudige werk- menschen. Alleen van onze donateurs hebben wij steun en van ons eerelid Van Hoeve kregen wij in 1919 een vaan del leu geschenke. De heer Dekker, onze eere-voorzitter, stond ons, waar zoogenaamde intellec- tueelen dit niet konden, durfden of zich le grootsch achten om ons eenvoudige menschen te helpen, steeds te hulp. Hij is en was op onze vergaderingen, bij onze reizen, onze betoogingen en bij onze ge liefde Koningin (die zich niet te hoog acht, om indien dit past, de vereelde werkmanshand te drukken) onze woord voerder, raadsman en gids. Verdei- tracht Uw berichtgever ons koor te vernederen, waar hij zegt „Over het zingen als kunst zullen we „natuurlijk zwijgen, als zoodanig is hel ,.niet om aan le hooren." Ons antwoord daarop is Gij verwaan- BEKENDMAKINGEN. VRIJSTELLING DIENSTPLICHT. De Burgemeester van Middelburg, brengt ter algemeene kennis, dat Karei Sloover, lichting 1923 is vrijgesteld we gens kostwinnerschap met ingang van 1 Febr. 1925 voor twee jaren, door den Minister van Oorlog bij besluit d.d. 15 Nov. 1924 VII afd. no. 172 V. Tegen elke uitspraak kan binnen tien dagen na den dag dezer, bekendmaking iu beroep worden gekomen. Middelburg, d<ön 18 November 1924. P. DUMON TAS. MALARIA-BESTRI JDING De Burgemeester van Middelburg, brengt ter openbare kennis: I. dat de Reinigings- en Ontsmettings- diensl dezer gemeente bereid, is, zich met muggenverdelging ten behoeve van inge zetenen, te belasten en zulks tegen ver- eding van een bedrag ad, f 1 per keer; II. dat desbetreffend^, schriftelijke aanvragen, met bijvoeging van het onder I vermelde bedrag moeten worden inge diend ten kantore van den Reinigings- en Ontsmettingsdienst (Dam). Middelburg, den 18 November 1924. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen a. Bureau van politie Mantelceintuur; Sleutel; paar Dames handschoenen; Kinderhandschoen.; Huis sleutel; Dameshandschoen; idem; Huis sleutel; ring met drie sleutels; Kinder handschoen; Brandpennin'g; Handschoen KinderhandschoenSleuteltje. b. Bij ingezetenen IJzeren Schop, A. W. Willeuise, Jo- dengang R 236; Gouden ring, Augusteiju, Koepoortstr. E. G2a; Zakmes, L. Casten- miller, Korte Delft F 21a; Doublé arm band, Remijn, N. poortstraat F 201; Een poesje, M v. Veen, Heerenstraat H 131. Jongen hond, Laroes. Arnemuiden C 1; Sigarettenkoker, J. G Wollenberg, Hen drikstraat W 58; Schoolétui, Joh. de Wij ze, 't Zand, Di 180; Damesport. met inh., Snijders, Vlissingschestraat, 1 170; zwart Hondje, L. Bookelaar, Zandstraat Q 191; Postduif, P. Ingelse, Breestr. O 150; Zwarte kindermuts, juffr. v. d. Berge, Jasmijnstr. W. 127, Postduif, F. Bassie, N. Vliss. weg Abeele, C 214; Schoolétui, v. Hensden, L. Delft I 17;' Port. met inh., J. den Hollander, Segeerssiugel V 78; Belastingplaatje (rijwiel), A. de Lange, Penn. hoeksingel, L 70; Groen- lintje met penning, Hengslmanjgers, L. Giststraal F 178; Dameshorloge met armband, Sara Nijsen, Noordsingel S 198 Belastingplaatje (rijwiel) Plansoen, Rfee- weg 't Zand D 175; Kaphandshoen, C. Caljouw, KI. Vlaanderen M 188; Goud medaillon, C. P. Koster, Lombardstraat C 62. Inlichtingen aan het Bureau van Po litie alleen des Zaterdags tusschen 7 en 8 uur namiddag. Electrische Drukkerij G. W. den Boor, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6