BEURSNOTEERING VAN, IIEDEN. AMSTERDAM, 17 Nov. Slotkoers) 6 pet. Neclerl. 1923 101; 6 pet. Ne derland 1922 101; 5 pet. Nederl. 1918 90%; 4pet. Nederl. T9l7 85 elf zes tiende; 2% pet. Nederl. \V. Schuld 533/8 3 pet. do. Oblig 66%; 3 pet. do. Cer- tif. 66%; Cert. Ned Hand. Mij. 120%— 120%; Aand. Ned. Ind Handelsb. 133%; Aand. Kol. Bank 175%177; Kon. Petrol. Aand. 331-331, Gecons. Holl. 159%-162; Cult. Mij. Vorstenlanden 161—162; Handelsv. Amsterd. 428132%; Javasche Cultuur 368 370; Aand. Deli Maatscb. 375%— 378; Amsterd. Rubber 156%. Ned. Amerik. vaart 80%, Ned Scheep vaartunie 126%; Kon. IIoll. Lloyd 6%; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 76%Aand. Pa- ketvaart 135. Gouda A. 16,%; Jurgcns A. 76%— 77;. Anaconda SO, Steels 1133/sUnion 115%; Common Marine 12%Prefered do. 42%; Maxwell Gr. C. v. A. 4%Max well Land Cert. v. Inc. Bonds 13% Prolongatie 4%. Russen Obi. 1880 3%; Consols 5%; Hope 5%, Afarkl sluit zoowat prijshoudend Wisselkoersen Londen 11.52%; Berlijn 0 59; Parijs 13.12%; Brussel 12.02%, Dollar Cable 2.49. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met. Instituut te De Bilt.;, Naar waarnemingen verricht 'in den morgen van 17 Nov. Hoogste barometerstand; 778.9 te Graningen en Hamburg. Laagste barometerstand 744.1 te Akureyri. Verwachting van tien avond van 17 tqt den avond van 18 dezer Zwakke tot matige wind, aanvankelijk uit O.-richtingen,toenemende bewolking, waarschijnlijk droog weer. stijging van, temperatuur. Thermemoterstand alhier 's morgens 9 uur 29 gr.. 12 uur 38 gr., 3 uur 37 gr. SföOG WATER Vüeglageit. Z o n n e t ij d. fvinsdug 18 Nov. n.nn 5 30 Woeiis'ag 19 j, 6 29 onderdag 20 fi 52 virjd»;- 21 8.11 /«.terdag 22 9.28 ïondag 23 10 33 Maandag 24 11.20 'Het tijdstip van hoog water te domburg valt 9 minuten oa dat to SQiasingau./ de Krilzingerstraat in Den Haag gepleegd heeft, te arresteeren, zou deze inspecteur erin geslaagd zijn, den verdachte te Avi- court aan te houden. M. is te Mondidien in voorloopige bewaring gesteld, in af wachting, dat zijn uitlevering dezerzijds gevraagd zal worden. De 7-jarige van E. te den Ilaag is Vrijdagmiddag bij het spelen op het Sta tionsplein onder een aanhangwagen van lijn 9 gekomen. De linkerhand van 'l kind werd ernstig verwond, eenige vin gertoppen werden afgekoeld. Ook werd het been ernstig gekwetst. Het kind werd naar het ziekenhuis gebracht Op den Noordsingel te Rotterdam is een 23-jarige handelsreiziger, toen hij er met zijn vrouw 'liep, door drie onbe kend gebleven mannen aangevallen en mishandeld, blijkbaar met het doel, hen te bcrooven, wat hun echter niet gelukte. Toen er hulp opdaagde, kozen ze het hazenpad. Gisterenavond circa 7 uur is de Geldersche stoomtram onder dc gemeen- te Rheden ontspoord De trein liep met volle vaart tegen een boom. De machine werd grootcndecls vernield Van het per sonenrijtuig werd het voorbalcon inge drukt Met uitzondering van den machi nist, die brandwonden opliep, hadden geen persoonlijke ongevallen plaats Het verkeer ondervond belangrijke vertra ging. Tc Laaghalen is Zaterdag de boer derij, bewoond door den landbouwer H O., geheel afgebrand Een groote hoeveel heid hooi, stroo en koren ging verloren, 25 varkens kwamen in de vlammen om. Laugs den provincialen we.g onder Nieuwkuik zijn 260 zieke iepen geveld. De 62-jarige postkoetsier D., te Leeuwarden is door een auto aangere den en aan de gevolgen overleden Den laatslen lijd zijn le Noordwijk en in de omliggende gemeenten bij hor- haling inbraken gepleegd en rijwielen ge stolen. Thans zijn. naar de X R 0 meldt, aangehouden twee beruchte Rot terdammers, van wie er één pas 2 dezer uit de gevangenis is ontslagen. Beiden zijn ter beschikking van de justitie ge steld. Te Balgoy (Geld.) had de echtge- noote van zekeren W. een yiertal jaren geleden een operatie ondergaan. Sedert .klaagde zij telkens over pijn. Thans is gebleken, dat bij die operatie een schaar tje in het lichaam was geraakt, waarmee de vrouw al die jaren had rondgeloopcn. - Men meldt aan de N. R. Crt uit Frankfort a. d. M. Tengevolge van dikken mist zijn op den Rijn enkele ongevallen gebeurd. Een Duitsclie sleepboot is gezonken en de sleepboot ..Dordrecht" en eenige aken zijn zwaar beschadigd. - Sinds eenige dagen is een makelaar der firma S., een Rus van nationaliteit te Antwerpen voortvluchtig, na een ver duistering van diamanten ter waarde van van circa f 175.000. Een Belgische bank moet ook opgelicht zijn, doordat cheques zonder onderpand zijn uitbetaald. Een Hollandsclie firma, die te Amster dam gewoond heeft, thans kantoor en bedrijf houdend te Antwerpen, is opge licht voor i' 45.000 aan goederen, van deze firma in commissie aan S gegeven. Tcleg; Een hevige brand beeft de groote drukkerij Huyssinghem, nabij llal, (Bel gië) verwoest. De schade bedraagt meer dan 3 'millioen francs Te Greifswald Duilschland) hebben de gezworenen twee zusters, meisjes van 23 en 24 jaar, ter doodveroordeeld. Zij waren binnengedrongen in de woning van een oude vrouw en hadden die met bijlslagen gedood. Na het lijk te hebben begraven, plunderden zij de wo ning van hun slachtoffer De politie te Weeuen lieert een zes tienjarigen jongen, leerling van een vak school. in hechtenis genomen, die een be drog op groote schaal met bankbiljetten op touw gezet had. Hij sneed uit bank- biletten kleine strooken weg. De iels verkleinde biljetten gaf hij dan weer uil en zette met de strooken nieuwe in el kaar. Het bedrijf van dezen jongen had in korten tijd zulk een omvang aangenomen, clat de autoriteiten een waarschuwing tegen verkleinde bank biljetten openbaar hebben moeten ma ken. IJS IN DE ZUIDERZEE. Aan de kust van West-Friesland ver toont zich reeds licht drijf ijs. Enkele vis- scliers konden reeds Zaterdag wegens ijs hunne netten niet schieten. o AUTO-BOTSING Een autobus met eenige feestgangers van de Afrikaanderbuurt te Rotterdam is te Jialf vijf in den nacht van Zaterdag op Zondag in botsing gekomen met een a ulo De botsing was hevig, daar beide voertuigen met groote snelheid reden. De auto die behoort aan den heer 0. te Sehiebroek, werd geheel vernield. Bij de bus werden de twee voorwielen vernield, tengevolge waarvan het voertuig omsloeg. De heer B. kwam onder de auto terecht, vermoedelijk doordat hij tengevolge van den schok door een ruit van de bus werd geslingerd en zoo onder de auto geraak te. De borstkas werd den ongelukkige in gedrukt. Hij is naar het Ziekenhuis Cool- singel overgebracht. Van de passagiers werd nog een viertal door gfasscherven aan hoofd en handen verwond. Zij kon den na verbonden te zijn, weer huis waarts keeren. De inzillenden in de auto kwamen met den schrik vrij. (De Ort.) o DE AARDBEVING OP JAVA. Vrijdagmiddag is een nieuwe aard schok gevoeld. De Europeesclie bevol-) king van Vonosobo is gevlucht; alleen (de bestuursambtenaren zijn gebleven I-Iet aantal vermisten bedraagt 600. Zes desa's zijn geïsoleerd door bandjirs, ontstaan ten gevolge van den trillenden aardbo- dom. Het centrum van de aardbeving is, waar de kali Toelis in de Serajoe slort. De gouverneur van de Straits en oud- gouverneur-generaal Van Limburg Slirum hebben telegrafisch hun deelneming be tuigd. De schade aan particuliere eigendom men wordt alleen te Wonosobo op ruim drie honderdduizend gulden geschat. Er worden nog aldoor aardschokken waarge nomen. BURGERLIJKEN STAND. Middelb urg. Getrouwd J. A. L. van Gemerl 25 j. en J. .1. II. de Fouw 18 j.G. J. Rom- mens 27 j en A M. Klumpp 22 j II. .1. K. Ringfeil 29 j'. en F. E. E. Bossouw 22 jaar. Bevallen C. Gabriëlse gcb. Vreke '2 zoons. Overleden J. Dijke 20 j. ongli. zoon. Koudekerke. 1 tol en met 15 November. Getrouwd L. Kluyfhout j.m. 27 j en P. A. Verhage j.d 24 j. Bevallen I. P. Maas geb. Jobsc, cl.; J. Leijnse, geb. Cevaal, d. Overleden P. de Potter 28 j. man van M. Flipse. Goes. Ondertrouwd G de Pan. 19 j en M. van Hoorn. 17 j. Getrouwd J. Touw. 25 j. en M. Wil- lcmse, 23 j. Bevallen; E. Borgs. geb. van Hese. d. VERGADERINGEN, CONCERTEN, enz. Dagelijks Tenloon. v. Studiewerk v. de .Middelb. Teekenclub. .,ln de ve Zondags. Donderdag 20 Nov Soirée Bazaar van Tehuis van Oud-verpleegslers, Schuttershof. Bazaar voor Tehuis van oud- verpleegslers. sociëteit St. Joris. Vrijdag 21 Nov. Openbare Vergadering afd Middelburg Vrijz. Dem. Bond Spreker mr. II. P. Marchant, Schuttershof 8 uur. V r ij d a g 21 Nov. Cabaretavond Het Nieuwe Tooneel, dir. F en A. Bouwmeester. Schouwburg. Zaterda g 22 Nov. Film Noordzeevis- scherij. Schouwburg 3 uurn.m. NAGEKOMEN BERICHTEN. ENGELAND EN DE ANGLO PERSIAN. LONDEN. 17 Nov. V. D. De Morning Post verneemt dat de ministers zich heb ben uitgesproken tegen den verkoop van de 5 millioen aandeelen Anglo Persian Oil Cy, die in het bezit zijn van do re geering, en dat deze beslissing in het parlement zal worden meegedeeld. Hel blad verklaart, dat stappen wa ren gedaan tijdens de laatste maanden der eerste Baldwin regeering, om dezen verkoop te doen plaats vin den, en dal onjuist werd beweerd,d|at de premier deze politiek was toegedaan. De eerste aankoop van Anglo Persian door groot Brittanic geschiedde in 1914, terwijl in 1915 verdere aankoopen plaats vonden. De Lab'ourregeering verklaar de, zoodra zij aan het bewind kwam, niets te doen te willen hebben met een dergelijken verkoop. Deze politiek zal volgens de Morning Post voortgezet wor den. ENGELAND EN TURKIJE. LONDEN 17 Nov V. D. De Brit- sche diplomatieke vertegenwoordiger is er door de Turksche autoriteiten van in kennis gesteld, dat alle Turksche troepen Zaterdagavond j.l. ten N. der voorloopige grens lusschen Turkije en Irak terugge trokken zijn in overeenstemming met de beslissing van den Volkenbondsraad, ge nomen op 29 Oct. BI OSCOOPBR AN D. CRÉTEIL. dept. d. Seine 17 Nov. V.D. Gisteren ontstond brand in den bioscoop alhier, tijdens de voorstelling ontplofte het filmapparaat. Twee dames eu een jongmensch kregen wonden aan li chaam eu handen. Een dame kwam in de vlammen om Bij Hoest en V erkoudheid Mijnhardt's Gmser-Tabletten 35c MijnharJt's Salmiak Tabletten 40c Thermo-Tabletten 45c Anga-i'onbons 60c By Apothekers en Drogisten (Ingez. Med.) L-ALSïf. ÖEflCHTEN OVERREDEN. Hedenmiddag heeft met de electrische tram, die te 12 uur van Vlissingen ver trokken was, lusschen het Davidswegje en dc halte IJsbaan een droevig onge luk plaats gehad. Op den weg liep een naar schatting 60-jarige man te praten met een jongen, die een handkar voortduwde. Tegelijk met de tram kwam een auto aanrijden. De jongen raadde den mah aan achter hem te gaan loopen, omdat hij anders ge vaar liep door de auto te worden aan gereden De man ging echter te ver naar de andere zijde, werd door 'den motorwagen gegrepen, die hem 9ver het hoofd ging, en hem een 25 Meter me.de- sleurdè. Slechts zijn lijk kon, toen eerst het materiaal uit Vlissingen was gehaald om den wagen op te vijzelen, deerlijk aan het hoofd verminkt, worden weggehaald. Op het oogenblik dat wij dit schrijven was de identiteit van den man nog niet vastgesteld. BROEKHUIJS. Aan. hel gebouw van den Hoogen Raad is heden een exploit aangeplakt, waarbij aan W. H. Broekhuijs, zonder bekende woon- of. verblijfplaats beteekend wordt, dat de Ilooge Raad op 1 Dec. zal be handelen zijn cassatieberoep tegen het vonnis der Rotterdamsche rechtbank, waarbij hij wegens overtreding der Loie- rijwet werd veroordeeld tol 1 maanden hechtenis. CLANDESTIENE BIOSCOOP. In een perceel aan de Van Weede van Dijckveldstraat jn den Haag is een clan destien bioscoopbedrijf ontdekt. Zonder vergunning gaf de bewoner tegen entrée bioscoopvoorstellingen, die door een 55- lal personen konden worden bijgewoond. Behalve het toestel zyrii 20 000 .M film in beslag genomen. DE GIRO-RENTE. Hel Haagsche Gerechtshof heeft he den bevestigd het vonnis van do Haag sche rechtbank waarbij de staat is ver oordeeld niet alleen tol de uitbetaling van dc opgevorderde girosaldi en bedra gen, maar tevens tot een rentebetaling] van 5 fpet. in plaats van de in het girobe- sluil vastgestelde 1% pet- BRAND IN EEN MARINESCHIP Vermoedelijk door kwaadwilligheid ont stond gisterenavond te 11 uur brand in de onbewoonde kanonneerboot Evier, lig gende bij de Marinewerf te Den Helder. Het schip was voor verblijf van arres tanten der marine in gebruik, doch thans buiten dienst. Het bekwam aanmerkelijke schade. BEDRSOVERZ1CHT. AMSTERDAM, 17 Nov. 3 uur. Het zakenverkeer op de Amslerdani- sche effectenbeurs had heden weinig te beteekenen, doch over het algemeen werd de stemming niet slecht. Op de Olieafd. traden Koninklijken nog het meest op den voorgrond. Gedurende het beursverloop trok de koers geleidelijk aan, doch in doorsnee viel er vrijwel geen verandering ten op zichte van Zaterdag waar te nemen Ook geconsolideerden wezen slechts een geringe koerswijziging uit.' I11 suikerwaarden ging maar weinig om, doch deze waren thans iets beier gedisponeerd dan in de laatste dagen der vorige week. Waarschijnlijk zal dit op rekening moe ten worden gesteld van de voortgezette rijzing der Amerikaansche termijnsuiker- pvijzen. Van de mijnaandeelen behaalden Red- jang Lebon weer eens een flink koers- avonce. Tabakken hadden een beperkte markt, doch waren overigens goed prijshoudend. Voor rubberfondsen was de belang stelling gering. Scheepvaartpapieren lagen bijna ge heel buiten de aandacht. Ned. industrieelen veronachtzaamd. Van de affaire in sommige spoorweg- aandeelen op de Yankee-markt was niet veel meer overgebleven. Prolongatie 4% pet. WISSELKOERSEN AMSTERDAM, 17 Nov. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Zaterdag. Londen 11.52% (11.54%). Berlijn 0.5925 (0.5935). Parijs 13.121/2 (13.17%). Brussel 12.02% (12.07%). Zwitserland 18.02% (48.05). Weenen 0.0035% (0.00331%). Kopenhagen 43.75 v44 Christiania 36.90 (.37 Stockholm 66.85 (66.90). New York 2.49 AANSLAG OP EEN POSTTREIN. LONDEN, 17 Nov. V. D. Een aanslag is gepleegd op den posttrein Calcutta Darjeeling. De locomotief cn 7 wagens liepen uit de rails, die stukgesneden wa ren. Er hadden geen persoonlijke onge lukken plaats. Men meent hier te doen, te hebben met een politieken aanslag ,HET LEIDERSCHAP IN DE LIBERALE PARTIJ. LONDEN, 17 Nov. V. D. Trevalyan Thomson heeft voorgesteld de twist over het leiderschap van de liberale partij te slaken, omdat Asquith toch vroeger dan men verwacht in het parlement zal terug- keeren. SALARISSEN IN DUITSCHLAND. Dc rijksregeering deelt mede, dat de ambtenaarssalarissen vermoedelijk met 1 December zullen kunnen worden ver hoogd, tengevolge van de verbetering van den algeemenen economischen toestand en vooral van het feit, dat het evenwicht op de begrooting thans eindelijk is her steld. Dinsdagmiddag zal deze aangele genheid nog worden besproken met de vertegenwoordigers der Duitsclie bonds staten en waarschijnlijk zal dan de nieu we regeling aan het einde van de vol gende week kunnen worden bekend ge maakt. De bondsstaten zijn het er in principe met dé rijksregeering over eens, dal die salarissen noodzakelijk moeten worden verhoogd Donderdag zal het vraagstuk van de salarisverhoogingen op hel rijksdepartement van financiën wor den besproken, aan welke bespreking de vertegenwoordigers der vakvereenigingen zullen deelnemen, Hen zal dan het resul taat van de onderhandelingen mei de (bondsstaten worden medegedeeld EEN GARANTIE VOOR AMUNDSEN. BERLIJN, 17 Nov. V.D. Volgens een persbericht uit Kopenhagen is Amundsen erin geslaagd zich een garantie van 100.000 dollars te New York le verze keren voor een nieuwen tocht. NIEUW BRITSCH—RUSSISCH CONFLICT. PARIJS, 17 Nov. V. D. De Temps meldt, dat een nieuw Britsch-Russisch conflict betreffende Zinowjeff's brief, de Brilsch-Russische betrekkingen volledig dreigt te versleren. De commissie "Uit het kabinet-Baldwin is, naar gemeld wordt, tot de conclusie gekomen, dat Zi- nowjef's brief niet valsch is. Een nieuwe Britsche nota aan Moskou wordt verwacht. De Sunday Express meldt, dat Churchill, en verscheidene an dere leden van het kabinet er voor zijn om Rakowsky zijn paspoort te overhan digen. DE STRIJD IN MAROKKO IETOEAN, 17 Nov, V. D. Desertec- rende inboorlingen die le Tetoean en te 'Sheshoean aankomen, vertellen, dat on der Abdel Krim's troepen, een slechte geest heerscht, tengevolge van de lang durige campagne. Velen deserteeren om naar hun families terug te keeren, daar deze in grooten nood verkeeren. VERKOOPINGEN - VERPACHTINGEN IN ZEELAND. Nov. 18—1'J M'burg, Hoteïiiiv., Notarishuis. 19 Ritthem, Inspan, Blaupot ten Cate. 20 M'burg, Huizen, Hioolcn en Blaupoi 21 Oostkapelle, Inspan, Struve. 21 en 22 Div. gem., Houtwaren, Rosier on Verraai 22 Souburg, Huis en Tuin, v. d. Harst 25 Souburg, Inboedel en Afbi-aak v. d. Harst. 26 Mefiskerke. Bouwland, Blaupoi ten Cate. 8 U f T f H I A n 0. SCHEURING ONDER DE ENGELSCHE' LIBERALEN? De liberalen, toch al gering in aantal vertegenwoodigd in het Lagerhuis, en met toch al weinig invloed op den gang van zaken daardoor, zijn nu al niet meer eens van zin Kapitein Wedgwood Ben. heeft ui. in dc Daily News verklaard zich nooit door' Lloyd George in het Lagerhuis te zullen laten leiden. Want. dat de libe ralen den nederlaag hebben geleden kwam niet door het gemis eener behoor lijke partij machinerie, maar door gemis aan vertrouwen. De meuschen hebben aldus Beu, geen vertrouwen meer in' Lloyd George en terecht. Ben probeert alzoo een scheuring te weeg te brengen, hierop neerkomend, dat de meeste \squilh-liberalen niet af hankelijk willen zijn van het verkiezings- fonds, dat berust bij een deel der partij (nationaal-liberalen van Lloyd George), dat anders denkt dan zij over de rrjks- voorkeurrcchten en de basis te Singa pore. In aansluiting hiermee hebben een drietal liberalen in hetzelfde blad een brief gepubliceerd, waarin tegen een po ging tot een scheurmaken wordt opgeko men, maar waarin tevens le lezeu slaat „Wij moeten de krachten van het li beralisme in den lande verzamelende partijorganisatic op een gezonderen grondslag plaatse^, haar voorzien van afhankelijke finaucieele hulpbronnen, de mocratisch beheer en in heldere én stou te woorden de politiek uiteenzetten, wel ke zij voorstaat Een belangrijk onder deel van deze taak is vast te stelten hoe de leider van dc partij benoemd moet worden, als daartoe moet worden over gegaan Wij kunnen de overweging vau vraagstukken aangaande hel leiderschap' gerust achterwege laten tol zulks gedaan is. De laak van de reorganisatie kan al leen worden uitgevoerd door de partij in haar geheel. De parlementaire groep die haar eigen rcchtstreeksche vraagstukken moet regelen] vertegenwoordigt (bans het liberalisme van hel heele land Dal is de reden waarom een congres bijeen moet worden geroepen, dat niets mag beschouwen als' een uitgemaakte zaak. Een eerste vereischte van dit congres is dat het democratisch opgezet wordt en niet officieel bestuurd. Om die reden stellen wij voor een radicale groep te vormen, niet als een afzonderlijke orga nisatie binnen de partij, doch om te ver zekeren, dat de zaken ,\vaar het om te doen is, in een helderen en scherpen vorm aan hel congres worden voorge legd." Lr is dus wel eenige reden blijkbaar tot een congres. Nu meerderen t er over eens zijn, dat de parlementaire groep niet hel liberalisme van het heeie land vertegenwoordigt. De indruk laat zich niet wegnemen, dat er thans weer twee slroomingen aan den gang zijn. Zou het einde zijn, dat net handjevol liberalen, dal zijn zetels in het parlement heeft gered, zich weer splitste? dan zou van eenige invloed, nu nog moge lijk door de sterke, bekwame mannen,, die in de fractie zitetn, hceleinaal geen sprake meer zijn. Lloyd George zelf is over de kwestie nog aan liet woord geweest iu de Daily chronicle, waarin hij Ben stevig op de vingers likt- door te betoogeu, dat l allesbehalve eerlijk is de eenheid aan vaarden, zoolang men er zijn voordeeel in ziet. om haar daarna weer te ver breken Een eerlijk man zou dat in No vember 1923 liebben geuit. Lloyd George heeft 'L, afgèzieu hier van, le verantwoorden gekregen van Wickham S teed, den vorigen hoofdre dacteur van de „Times.' In zijn boek. herinneringen uit de politiek der laatste dertig jaar, heeft hij oa. verteld, dat Olemenceau zijn Engelschen toeumaligen collega zoo beschuldigd heeft vau on juiste mededecliugen, dat deze, iu woe de ontslóken, hem pp een goed oogenblik hij den kraag greep, en genoegdoening eischte, naar keuze pistol of degen Lloyd George, op zijn beurt beet dit te liegen ,maar steeds houdt, in de „Times vol; hij zou 'l toch niet hebben gezegd,, zonder dat hij zich vooral geverificecrd had over tegenwoordigheid van getuigen. Wat is er gescheid'? DE ENGELSCHE VOLKSHUI VESTING. Te Blackpool worden thans volgens n stelsel van productie op groote schaal, ruim honderd huizen gebouwd met sta len geraamten, hetgeen zoo zeer de aan dacht trekt vau gemeentebesturen, dat een twintigtal deputaties Blackpool heb ben bezocht om zich op de hoogte te stellen De indruk dezer deputaties is 7X>o

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2