Niet wachten IIIJNHARDT's Staal-Tabletten gct Maag-Tab|etten.75 Zenuw-Tabletten 75«v laxeer-Tab letten óo« Hoofdpijn-Tabletten Apoth- tn DrojlittaJ (Ing. Med.) (Batavia. Insulinde. 24 Oct. v.m v. Colombo. Batavia n. .Rotterdam. Jacatra. 23 Oct. v Batavia vau Rotter dam. .Ian Pieterzoon ('«en, 22 Oct. v. Batavia v. Amsterdam. Johan de (Witt wordt 26 Oct. circa! 4 (u/ r. Batavia te IJmuiden en circa, 8 uur te Amsterdam Verwacht. Koningin der Nederlanden p. 23 Oct. Perim, Batavia v. Amsterdam. Patria, p. 23 Oct. Finisterre. Rotter dam naar Java. Prinses Juliana, 22 Oct. v. Genua* Am sterdam naar Batavia. Prins der Nederlanden, 24 Ocl. van Colombo, Amsterdam naar Batavia. Roepat, 22 Oct. van Colombo. Java naar Amsterdam. Soeltaboemi. 24 Oct. te Batavia van ■Rotterdam. Soemba, 24 Oct. Ie Perim, Batavia n. 'Amsterdam. Soerakarla, 24 Oct. te Pantellaria, Rotterdam naar Batavia. Tjerimai, 24 Oct. te Batavia v. Rot terdam. -Stoomvaartlijnen op Noord- Am e r i k a. Breedijk, 23 Oct. n m. van New-York „naar Rotterdam. Veendam, p. 23 Oct. n.m. lï u. 20 m. Lizard. Rotterd. naar New-York. Yolendam, p. 23 Oct. v.m. Sable Is land, Rotterdam naar New-York. VOORSTELLEN (OOR I»EN GEMEEN TERAAD VAN MIDDELBURG. (Vervolg van het Hoofdblad.) Opheffing veer Maïs- baai. Bij dezen deelen B. en W. mede, dal zij aan den veerman van het veer aan de Maïsbaai, F. J. "Witte, met ingang van 1 Jan 1925, op zijn verzoek eervol ont slag hebben verleend. In verband daarmede is door B. en W de wenschelijkheid van opheffing van bedoeld veer overwogen. Uit een inge steld onderzoek nl. is gebleken dat daar van zeer weinig gebruik wordt gemaakt, en dat het veer in hoofdzaak op de Zon dagen in den zomer eenig nut heeft in verband met de nabijheid van het Sport veld achter de Meelfabriek en de Zwem inrichting, terwijl het Bestuur van laasl- genoemde inrichting B. en W. heeft me degedeeld tegen opheffing geen bezwa ren te hebben. Naar aanleiding van het vorenstaande geven zij in overweging, bij wijze proef, mei ingang van Jan a.s. liet veer aan de Maïsbaai op te heffen Ten overvloede vestigen B. en W. er nog de aandacht op dat de gemeente niet verplicht is bedoeld veer in stand te houden daar het bij raadsbesluit van 18 Febr 1874 op verzoek van een aantal in geschrevenen werd ingesteld. De C. v. Fab. en v. Fin. vereenigt zich met het voorstel. Rooien boom Zooals den raad bekend izal zijn. is Klein Vlaanderen aan weerszijden be plant met een rij iepenboomen, die op kleine afstanden van elkaar zijn ge plaatst. In den loop der jaren hebben de boomen zich zoodanig ontwikkeld, dat ze een aaneengesloten bladerdak vormen. Het gevolg daarvan is, dat geen zon en wind lot den weg en het gazon onder de boomen kan doordringen, zoodat het wegdek nimmer droog wordt en hij eenig rijverkeer diepe sporen en modderplaat- sen ontstaan, terwijl ook het gras van de gazous zeer in zijn groei wordt be lemmerd. Bovendien komen van de bewoners aldaar tallooze klachten in omtrent den hinder, die van de boomen wordt on dervonden. De meest rationeele oplossing zou zijn alle boomen te rooien, doch aangezien Klein Vlaanderen bij het Bolwerk aan sluit en hgt aspect der omgeving daar door zeer zou lijden, komt een derge lijke maatregel B. en W. niet gewenscht voor. Teneinde evenwel zooveel mogelijk aan de verschillende bezwaren tegemoet te komen, zouden B. en AV. de boomen om den anderen willen doen rooien, waardoor meer lucht en licht op den weg zal worden verkregen en het as pect der omgeving niet zal worden be dorven. Voorts deelen B. en W. mede. dat de bestraling aldaar vóór den a.s. winter noodzakelijk een flinke, verbetering be hoeft. Waar evenwel de kosten daar van niet geheel uit den post bestratingen der loopende begrooting kunnen worden bestreden, zouden B. en W'. de opbrengst van den verkoop, der boomen. die op f 300 f 900 wordt geschat, daarvoor mede willen bestemmen. De totaalkosten van de verbetering worden geraamd op ongeveer f 1600 f 1800, zoodat dan slechts de helft van die sommen op den post bestratingen der loopende begrooting zou drukken Resumeerende stellen B. en W. voor- Ie. hen tc machtigen de boomen, staan de op Klein Vlaanderen, om den an deren te doen rooien, en de gerooide boomeu te doen verkoopen. 1 2e. de opbrengst van de verkochte I boomeu te bestemmen voor de verbele- 1 ring van de bestrating aldaar, en in ver band daarmede den post bestratingen van de loopende begrootiug met dat bedrag te verhoogen. De C. van Fab. vereenigt zich met hel voorstel Dc C. van Fin. deelt mede, dat een der leden zich met hét voorstel ver eenigt. De andere leden hebben be zwaar tegen hel rooien der betrekke lijk jonge boomen, zij meenen, dat aan de klachten der bewoners kan worden tegemoet gekomen door verbetering der bestrating en door hoog opsnoeien óf kandelaren der boomen. Wat dc finan- cieele zijde betreft, zij zijn van gevoelen, dal zonder dringende redenen de be- groolingspostcn niet moeten worden over schreven en deze achten zij hier niet aanwezig. Daar volgens hel voorstel dc kosten niet geheel uit den post bestratingen der loopende begrooting kunnen betaald worden, zouden ze, voor zoover er in 1924 nog e<?n begin met de werkzaam heden kan worden gemaakt, uit het over schot van den betrokken post kunnen orden beslreden, terwijl de afwerking' kan worden betaald uil den post op dc nieuwe begrooting. Zij betwijfelen of de goedkeuring van Gedep. Staten zal worden verkregen op besluit, waarbij de opbrengst van boomen wordt bestemd voor verbete ring van bestralingen. De gemaakte opmerkingen zullen dooi en W. in den raad worden beant woord. Vee- en V1 e e s c h k e ringsdiens. B. en W. bieden den raad aan de door beu met Ged. Staten gevoerde correspon dentie betreffende een wijziging in de verordening van de vee- en vleeschkeu- ringsdienst door den raad dezer gemeen te en de raden der kringgemcenten al dus vastgesteld in October 1922. Door B. en W. werd een nader voor stel lol wijziging in gereedheid gebracht, vaarbij op de basis van boven genoemd besluit rekening was gehouden met de opmerkingen van Ged. Staten. Nadrukkelijk wenschen B. en W. hier bij vast te leggen, dat in het besluit van 31 October 1922 reeds was vastgelegd, dat steeds onderzocht zou worden of, se dert de keuring in de gemeente van uit voer, in vleesch veranderingen zouden zijn opgelreden, waardoor het voorwaar delijk goedgekeurd of afgekeurd zou moe ten worden, dal alle kringgemeentcn hier mede hadden ingestemd en dat Gedepu teerden ook tegen die bepaling zelve geen bezwaar hadden gemaakt. Onbeslist was echter gebleven de vraag of voor dal'onderzoek lóón zóu worden geheven. Daarvoor zou c. q. een nieuw gemeenschappelijk raadsbesluit noodig zijn geweest. ITel nadere voorstel lag ter verzending om advies naai- de Gezondheidscommis sie gereed, toen door den keuringskring Ooslkapelle bij schrijven van 19 Febr. 1923 een actie werd ingeleid tegen B. en AV.'s zoogenaamd voornemen 051 alle geïmporteerd vleesch aan een onderzoek bedoeld in art. 8 der Vleeschkeuringswet te onderwerpen. Een voornemen, dat intusschen geen voornemen was. Immers de raad had reeds op 3! October 1922 in dien geest beslist. Kennelijk ging de actie van Oosl kapelle dan ook tegen de berekening van I0011 voor dat onderzóek, waaróm- treilt nog niets beslist was, zooals hier boven uileengezet. De bedoeling, welke andere B. en Wl ook werd toegeschreven, was nimmer een andere dan dal onderzoek van inge voerd vleescli, terwille van hygiënische redenen, zou geschieden; naar hunne meening zou over de berekening van loon voor dal onderzóek, bij gebleken noodzaak .altijd later nog kunnen beslist worden. Hoe dii ook zij, liet negin der actie was er. En het schrijven van Oostkappel- le werd gevolgd door een stroom van adhaesicadressen en brieven. B en W. oordeelcn het dienstig dit ten onrechte opgelaaide vuur niet nog meer aan te blazen en lieten de zaak voor- loopig rusten. Enkele maanden wachten zouden, meenden zij, een nuchtere beschouwing dezer aangelegenheid teil goede komen Op 6 |Dec. 1923 hadden B. en W. met de Besturen van alle kringgemcenten alhier ecne bespreking, waarbij omtrent de veel bestreden keuring en het daar voor eventueel berekenen van loon over eenstemming werd bereikt. Nadien vereenigden zich ook de raden die,r gemeenten met de geformuleerde bepalingen. B. en Wi. stellen die de raad voor. Zij luiden „Desuoodig zal liet in artikel S, eerste lid der Vleeschkeuringswet bedoelde on derzoek of sedert de keuring in de ge meente van uitvoer veranderingen zijn opgetreden, waardoor het voorwaardelijk goedgekeurd of afgekeurd moei worden, geschieden dagelijks, met uilzonderingen van Zondagen en de door Burgemeester en Wethouders van Middelburg aan te wijzen dagen, in de gemeentelijke keur- lokalen. Voor bedoeld onderzoek zal nimmer loon in rekening worden ge bracht, wanneer het betreft vleesch, in gevoerd uit een der gemeenten, l)e- hoorende tol den kring Middelburg Evenmin zal loon in rekening worden gebracht voor ander ingevoerd Vléesch, loonende'exploitatie van den diénst Mid- kwestie weer voor den dag gehaald, delburg niet meer mogelijk is, zulks ter; Men begrijpt, dal dit een lievige vr- bcoordeeliug van de besturen der lot den warring beeft gegeven in liberale klingen kring Middelburg behoorendo gemeenten Het i s verboden het, 111 hel éérste lid van dit artikel, bedoelde vleesch in dc [enieentcn van den kring Middelburg in te voeren, door te voeren of te ver- oeren tusschen zonsondergang en zons opgang, behoudens schriftelijk verleende ontheffing door hot hoofd van dienst Dit verbod geldt niet voor le vleesch, dat per spoor de gemeen ten wordt doorgevoerd of ingevoerd, 111 welk laatste geval het op hel station moet verblijven, lotdal hel vervoer is toegestaan; 2e vleesch, dal per postpakket wordt vervoerd B. en W. vóègéli hieraan nog toe, dat liet de bedoeling is om ten aanzien .'leescli, ingevoerd uit gemeenten op Walcheren, andere dan die, belioo- rende tot den kring Middelburg, eventu eel alleen, krachtens alsdan nader vasl lettellen regeling, loon le vorderen, wanneer oneerlijke concurrentie (belang rijke verlaging der keurloonen en d.g.l.) zulks noodig zou maken. B. en Wi. stellen ten slotte nog eenige noodig geworden wijzigingen voor. 7 De Commissie voor de Strafverorde ningen heeft zich na cene uitvoerige schriftelijke gedachten wissel ing met het voorstel vereenigd, met uitzondering van een der leden welke zijn stem er alleen zal kunnen geven, wanneer van her keuring bij invoer wordt vrijgesteld vleesch dat wordt ingevoerd op denzelf den dag als waarop het is gekeurd. Bedoeld lid kan niet aannemen, dat vrij stelling voor zoodanige gevallen als hij b.v. wenscht, toch weer zou neerkomen op een onderzoek of er werkelijk (Ier- men zijn voor vrijstelling. Hij is van oordeel, dat bij opneming van die vrij- te 11 ing in dc verordening, het de taak der gemeentepolitie zal zijn om na te gaan of overtredingen plaats hebben, (het geen z.i. kan door eenvoudig naar het stempel te kijken- Daartegenover willen B en W. op merken, dat hét door dat lid geopperde denkbeeld zou neerkomen op een onder zoek niet door den keuringsdienst, maar, door de gemeente-politie, en dan na tuurlijk ook dag voor dag ten aanzien an alle vleesch. Voor het overige deelen zij mede, zulks na gepleegd overleg met den deskundigen directeur van den Vee- en Vleeschkeuringsdienst, dal bet wel de gelijk mogelijk is, dal in des morgens ge slacht vleesch bij invoer op denzelfden dag veranderingen zijn opgelreden, waar voor het voorwaardelijk goedgekeurd of afgekeurd moet worden. Zulks kan voort vloeien uit de wijze van slachten, 1de wijze van vervoer en ook uit de weers gesteldheid. Het vleesch hoeft dan niet volstrekt bedorven te zijn, maar kan toch een zuurachligen reuk verspreiden, die het twijfelachtig doet zijn of het wel voor menschelijke consumptie geschikt Bovendien zou, werd hel denkbeeld van het betrokken lid gevolgd, liet zwaartepunt van het onderzoek ver plaatst worden van den keuringsdienst naar de politie, hetgeen zeker niet wen- sehelijk is. B. en W. handhaven derhalve hun voorstel en zeggen daarbij toe, dat bij een volgende wijziging der verordening het woord desnoodig" van het ontwerp-besluit ter schrapping zal wor den voorgedragen. Het is n.I. de be doeling dat alle ingevoerd vleesch onder zocht wordt, Bij gemeld voorstel zullen zij ooi; voorstellen om in 't voorstel ter verdui lijking achter ..opgetreden" in te voegen ,,in het vleesch" en verder dal artikel te splitsen in tweeën zoodat de verbods bepaling in een afzonderlijk artikel staat. Ten slotte melden B. en W. nog, dat alle kringgemcenten het ontwerp besluit reeds hebbeu vastgesteld. Wijzi ging zou dus heel veel lijd vorderen en nieuwen rompslomp meebrengen. Wi o n i n g verb uriiig Door het vertrek van den lieer Wi. K, Hering naar elders is de gemeentelijke woning aan het Molenwater M 253, in beheer en onderhoud bij de gemeente- /bedrijven, weder ter beschikking van de gemeente gekomen. B. en jW. stellen bij" dezen voor haar ,'te verhuren aan P. C. Boutens alhier voor f 350,00 per jaar, onder verschillende voorwaarden. De C. v. Fin. vereenigt zich mei het voorstel. ■ooral daar waar. bij vermijding driéboeksverkiezingen. '11 conservatief te genover een labour was gesteld, eri aan bevolen was op do eerste le .stemmen Dal Is teveel van de liberalen gevergd. Zij zijn verleden jaar de verkiezingscam pagne ingegaan met de vrijhandelleuze. en hebben daarmee, 'le sajnen niet de La bours, de conservatieven eruit gejaagd. En de afspraak tussclien conservatie ven en liberalen was natuurlijk gemaakt, in dc onderstelling, dal over protectie ge zwegen zou worden Nu heeft Baldwin die toch in den strijd gegooid Een ge vaarlijk ding, dat zijn partij stemmen kan kosten; een goed ding voor de La bours echter, die er bij kunnen winnen. Niets is voordeeliger voor een derde par tij. dan als de beide andere ruzie heb ben I Dat het protectionisme verleden jaar onpopulair was, kon vooral geweten wór den aan de verwachting ,dat de levens middelen zouden worden belast. E11 het is nu wel weer een hafndige zet der con servatieven. dat zij in de thans uitgege ven officieele verklaring dat vooral heb ben ontkend De bewering, dat de conservatieven door hun protectie de levensmiddelen zou den belasten en zoodoende de kosten vat het levensonderhoud verhoogen, wordt daarin volkomen onjuist geheelen Het voorstel van de unionistische par tij, betreffende de overeenkomsten met de dominions, op de rijksconferentie ver leden jaar aangegaan, brengt geen enkele vermeerdering van de kosten van het le vensonderhoud mee". Baldwin zei gisterenavond op een ver gadering le Gravesend: „Ilc blijf persoon lijk borg. zooals ik ook vroeger heb ge daan ,dat er geen belasting op voedings middelen zal komen, indien de unionis-» tische partij weder aan hel bewind komt. Hij voegde er aan toe ,dat zijn partij niet, terug zou komen op beloften, die zij gegeven heeft aan de vertegenwoordi gers van de dominions toen zij aan het bewind was twaalf maanden geleden. Deze beloften hielden geen belasting- irhooging in en zij worden aangegaan met de regeeringen van de dominions, omdat zij aan Engeland voorkeurrechten hadden geschonken, waarvan de Engel- sche fabrikanten aanzienlijke voordeelen hebben getrokken. om generaal I'eng-joe-Sjang naar Peking te laten lerugkeeren, teneinde het com mando over le nemen, terwijl de an deren den terugkeer van Woe Pei "Fee- verhinderden. De commandant van het garnizoen te Peking opende de poorten voor Feng's troepen die eenige regee- ringsleden arresteerden. F,e» groot aan tal voorname Chineezen, waarondereen Minister, verleenden hun medewerking aan den staatsgreep en zullen een confe rentie bijeenroepen, waaraan ook I'sjang- tsohn en 'Soenjalsen zullen deelnemen, met het doel China te heréenigen. Een telegrafisch verspreide proclamatie van Feng en twee andere generaals zegt, dat een nationaal leger zal worden georga niseerd, gewijd aan den voorspoed van het geheelc volk. maar nu reeds beginnen Uw handen in te wrijven met Puroldat voorkomt het ruw worden en stukspringen. (Ing. Med.} BUITENLAND. DE ENGELSCHE VERKIEZINGS CAMPAGNE. Baldwin heeft door de goede kansen, die iedereen erkent, dal de conservatie ven maken, zijn mond wel een beetje voorbij gepraat. Nu 't mogelijk is, dat de conservatieven weer in het regeerings- tenzij eventueel mocht blijken, dat eene zadel zullen zitten, heeft hij de proteetie- Deze verklaring „pakt" wel Zij zal misschien nog voor de conservatieven stemmen hebben gered. Maar wij hadden ons Baldwin voorzichtiger gedacht. DE BOLSJEWISTISCHE PROPAGANDA IN ENGELAND. Hel ministerie van buitenlandsche za ken heeft een brief geschreven aan den sowjet-zaakgelastigde, met ingesloten af schrift van een brief, onderleekend Zi- nowjef, van den president van de exe cutieve van de communistische interna tionale aan de centrale commissie uit de Engelsche communistische partij. De brief behelst instructies door le werken -oor een gewelddadig onderwerpen van de Engelsche staatsinstellingen en. afval lig maken van het leger als middel daar toe. Het ministerie verklaart, dat de En gelsche regeering deze propaganda niet kan toeslaan en haar moet beschouwen als een directe inmenging in binnenland- sche Engelsche aangelegenheden. „Nie mand die de samenstelling en de be trekkingen van de communistische inter nationale begrijpt, zal twijfelen aan hare inlieme connecties en contact met de sowjel-regeering. Geen regeering zal ooit een regeling met een buitenlandsche re geering dulden, waarbij laatstgenoemde in formeele diplomatieke betrekkingen van correcten aard met eerstgenoemde is, terwijl terzelfder tijd een propagan distisch lichaam, dal in organisch ver band staal met die buitenlandsche re geering onderdanen van de eerste aan moedigt en zelfs gelast om te complot- teeren en omwenteling te beramen lol haar omverwerping. De brief, die door Zinowjef onderlee kend is, dringt o a aan op de vorming van „cellen" bij alle troepen, munitie fabrieken en militaire opslagplaatsen geval van gevaar voor oorlog zal het dan mogelijk zijn, alle mogelijke voorberei dingen van de bourgeoisie te verlammen en een be^in te maken met het omzet ten van den ïmperialistischen oorlog in een klasse-oorlog. De militaire sectie van de Engelsche communistische partij moet een groep van specialisten vormen, die de a.s. leiders van het Engelsche roode leger zullen ziju. o DE BURGEROORLOG IN CHINA GE- EINRIGDi. De burgeroorlog in China is plots ge ëindigd. De Christelijke generaal Feng- joe-Siang, die den 22sten Peking onver wachts heeft bezet, heeft zoo'11 succes gehad, dat de president, Tsa-Koen ge vlucht is naar de gezantschappemvijk te Peking, na een bevel 'te hebben uitge vaardigd, waarin hel onmiddellijk sta ken der vijandelijkheden gelast wordt. Woe Pei Foe, eveneens voortvluchtig heeft nog gauw even het eerebaantje gekregen van eersten commissaris voor de exploitatie van Kohonor, een gróót zoutwatermeer in N. O. Tibet Aan -Tsjili en Moekden is bevolen den status quo te handhaven. Tsjan Tso Lin heeft eveneens den oorlog voor geëindigd verklaard. Het blijkt, dat een groep generaals besloten had aan de vijandelijkheden een einde te maken en maatregelen nam BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. Nrydag zou er in de Brusselscbe oorstad Sint Pieters Jettc een wedstrijd ?ad Belgische militaire luchtballons wor den gehouden, waarvoor vier mededin gers waren ingeschreven. Toen de eerste ballon even na den middag opsteeg slak plots een rukwind op. met gevolg, dal het tegen een der gashouders van de gasfabriek geslingerd schuitje kantel de en een der inzittenden, do 36-jarige kapitein Van Huysse, van ongeveer 30 meter af op den grond plofte Hij was onmiddellijk dood. Zijn helper» luitenant Mayer, die eveneens gewond was. wisl zich aan de touwen vast le klampen, terwijl de ballon met duizelingwekkende snelheid de hoogte inging en zeewaarts afdreef. Luitenant Mayer landde legen den avond te Nazareth op 15 kilometer ten Zuiden van Gent De wedstrijd werd afgelast. - De gevolmachtigde vertegenwoordi ger van België in Zwitserland heeft op dracht gekregen, 0111. namens zijn re geering. het prolocool van Genève te onderteekeneu betrëTfende regeling op pacifieke wijze der internationale ge schillen. Uil Pruisen. De Pruisische Landdag heeft het votum van wantrouwen dal ingediend was tegen den minister-president Braun, den minister van buitenl. zaken Severing, en den minister van handel en economie, verworpen. Uit F r a n k r ij k. De ministerraad heeft de Fleuriau benoemd tol Fransch ambassadeur le Londen Perctti della, Rocca tot ambas sadeur t e Madrid, René Besnard le Rome IJaegschener tot ambassadeur te Was hington» Hennessv le Bern en Decharn- brun tot gezant te Athene. De ministerraaad heeft deze be noemingen ter goedkeuring aan president Doumergue voorgelegd. c Uil Engeland. De Daily Telegraph geeft een merk waardige statistiek van de toeneming van het autoverkeer in Engeland. Het blad zegt, dat er in het jaar daf 31 Augustus eindigde 90.000 nieuwe auto eigenaars op den weg zijn verschenen en daarbij zijn niet gerekend de 8000 huur auto's 30.000 vrachtwegens en .6G.000 motorrijwielen. Op de aulo-lenloonsfelling tc Londen worden meer zaken gedaan dan op eeni ge vroegere tentoonstelling en de cijfers 'oor het komende jaar zullen ongetwij feld een nieuw bewijs leveren voor de toeneming van het autoverkeer. Uit Ierland. De Valera, de lersche republikein- sche leider, i s gearresteerd in de vestibu le van het stadhuis te Newsy (Ulster), toen hij zicli naar een kiezersvergade ring wilde begeven om te spreken vóór den republikeinschen candidaat. De Ul- slersche overheid had hem van te vo ren gewaarschuwd. Uit de Ver. Staten. De Prins van Wales is naar New- York vertrokken vanwaar hij morgen naar Engeland terugkeert. Gisteren heeft president Coolidge een beroep op liet Amerikaansche volk gedaan, hein op 1 Nov. le herkiezen. Hij belooft in buitenlandsche aangelegen heden te zullen samenwerken met ande landen in het belang van den vrede onder voorwaarde evenwel dat de onaf hankelijkheid der Ver. Staten gewaar borgd blijft. BEKENDMAKINGEN. VERGADERING an den Raad der gemeente Middelburg OP WOENSDAG DEN 29 OCTOBER 1924 des namiddags te 2 uur, ter behandeling van onderstaande zaken 1. Notulen vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken 3. Benoeming lid commissie beheer en loezichl Gemeentelijke Sportterreinen. 4. Wijziging verordening 1 Vee- en Vleeschkeuringsdienst 5. Wijziging verordening lol regeling van hel verkeer op de wegen met mo tor-rijtuigen enz. 6. 7e wijziging Gemeenle-begrooting 1924 7. Vaststelling jaar-rekening 1923 Vee- en Vleeschkeuringsdienst. 8. Jaarwedde-verhooging Secr.-Penu. bestuur Godshuizen. 9. J.aarwedde-regeling lecraarsperso- neel Gymnasium, 10 Garantie voor op te nemen gelden (door Woniiigstichting „Volksbelang". 11 Regeling openbaar vervolg-onder-

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 7