er over gedacht Brakman uiet te benoe men totdat de toestand veranderde. De lieer v. d. Hooft antwoordde dat met 'dit geval andere politiek niets te maken had, daar de kwestie Hanze Bank uitsluitend door hem is opgezet, en dat noch mevr v. d Broecke noch Reepma ker noch anderen cr iets mee uit te staan hebben en dat hij daarom niet begrijpt hoe 7.ij deze kwestie aan de benoeming van den heer Brakman hebben durven verbinden De heer Lanoije begrijpt niet wat de lieer y «1 Hooft gelaten heeft, bij hem is er nooit een woord gerept om den heer Brakman niet te benoemen, dit komt zeker voort uit de gedachten van den lieer v. d. Hooft. Zijn de onderwij zers niet allemaal capabel omihun dienst te doen. Hij heeft nimmer een klacht over den heer De Bruijne gehoord. De lieer Lanoije wil ook wel zijn wachtgeld als boer maar krijgt het ook niet. Hierop antwoordt de heer v. d Hooft dat hij nu eerst bemerkt dat de heer Lanoije niet op de hoogte is, daar hij niets schijnt te weten van de afgedwon gen verklaring. Als Brakman dan toch benoemde zou zijn geworden, waarom heeft men hem dan die belofte afgeperst. De voorz. sluit het debat. Het voorstel van mevr. Van de Broec ke iu stemming gebracht wordt geketst met de stemmen van de heeren Lanoije, Blondeel, Wispelaore en f.eulenaere le gen. De voorzitter zegt - we zullen nu stem men wie er zal blijven. Mevr. v d. Proecke zegl. dat dit niet kan, omdat op de agenda staal ontslag aan overtollige onderwijzers. Nu wil de voor zitter stemmen wie de school zal verla ten en als de secretaris met de briefjes komt merkl mevr. v. d. Broecke op, dal volgens art. 52 over ontslag niet met gesloten briefjes doch mondeling gestemd moet worden. Nu weet de voorzitter lieelemaal niet meer wat te doen. Mevr. v. Broecke merkt op dat nu duidelijk blijkt dal de voorzitter alles be halve op de hoogle is al was hij er daar s traks zoo van overtuigd. Dc heer Reepmaker Wanneer er een voorstel was geweest van B. en W. dan was u nu zoo niet in de war geweest. Nu stelt de voorzitter voor De Bruijne te handhaven. Dit is niet aan de orde. Er moet gestemd worden over ontslag Daarna stelt de voorzitter voor tien heer v. d. Linde te ontslaan. Mevr. v. d. Broecke merkl op dat dei heer van der Linde eenige maanden szonder betaling een dubbele klas heeft waargenomen, de schoolopziener zejde destijds dat hem daarvoor een belooning toekwam. Dit was dan zeker die beloo ning. De heer Lanoije die kunnen we hem faog geven! De heer Blondeel dan moet hij maar om centen daarvoor vragen. De voorzitter wil stemming. De heer Reepmaker vindt het een schandaal Mevr. v. d. Broecke zegt: dus hard tegen hard. Dc heer v. d. Hooft wil voor de stem ming nog vier regels voorlezen en wel art 45 ..De leden stemmen elk volgens eed en geweten zonder last voor of rug gespraak met hen die benoemen". Verder vraagt hij of de burgemeester nu nog niet snapt, dat die zaak niet voorbereid is en dat hij verplicht is uit te stellen. U pleegt zuiver machtmis- bruik qjet politieke doeleinden, er zal nog eens een tijd komen, dat u dit aan gerekend wordt. I had met een voorstel moeten komen. De heer Reepmaker wenscht aan een fdergelijke stemming niet mede te doen waarbij mevr. v. d. Broecke en de heer v. d. Hooft zich aansluiten. De heeren W. v. d. Linde en S. Hoste worden beiden door de heeren Ceule- naere. "Wispelaere. Lanoije en Blondeel ontslagen als onderwijzer. Goedkeuring wordt verleend aan de rekening van het Burger Weeshuis dienst '23. In ontvangst was geboekt r 18 900.395 in uitgaaf f 17618.51 alzoo een goed slot van f 1251,88'. Tevens werd goedkeuring verleend aan de rekening van het Alg. Armbestuur welke met een goed slot van f35.525 sloot. w Bij de rondvraag vraagt het lid Reep maker hoe het staat met hel al of niet verhureu der veldwachterswoning. Ad vies is gevraagd bij de gezondheids-com missie. N'a antwoord hiervan zal men een beslissing nemeu. Verder vraagt spreker wie de ver antwoordelijkheid moet dragen bij een evcntueele inbraak in de brandkast van den gCmeeutc-ontvanger, vroeger was dit toogoed als uitgesloten daar de veld wachter toen in hel huis woonde maar nu is het huis onbewoond. De heer v. d.'Hooft merkt op dat indien dc gemeente aansprakelijk is, er iederen dag een proces verbaal opge maakt zou moeten worden van de aan wezige gelden. Spreker vindt dat de ge meente-ontvanger aansprakelijk is. De burgemeester deelde mede dal die- kwestie ouder het oog wordt gezien en dien aangaande reeds een vraag is ge steld in het gemeenteblad. Alle leden vinden dat de t oestaml zoo niet in orde is en er spoedig verandering moet komen. Na nog enkele opmerkingen van den heer r. d. Hooit over den weg St. Kruis Aardenburg en repliek van den voor zitter wordt deze zeer belangwekkende vergadering gesloten. KERKNIEUWS. Zondagmorgen werd te Sou b u r g de candidaat G. B. Wurth tol predikant der Ger. kerk bevestigd door ds J. C. Brussaard van Bloemendaal naar aan leiding van Jer. 1 |verp 6 en 7. Na de be vestiging en handoplegging zong de ge meente staande Ps. 131 3. Des middags deed ds G. B. Wurth zijn intrede naar aanleiding van Rom. 1 16 en 17a. Ilij richtte zich vervolgens tol zijn ouders, den bevestiger, ds. v. d. Vliet, ds. Heij, als consulent, (die niet aanwezig was) liet hoofd der Chr. school, den Burge meester, den kerkeraad en de gemeente. Ds. Wurth werd toegesproken door ds. v. d. Vliet namens de classis, clen lieer de Hamer uamens d en kerkeraad en ds. Brussaard. De kerk was tjokvol. Ncd Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep naar St. Phi- lipsland door A. W. M. Odé, cand. te Leiden. Gerei. Kerk. In de Noorderkerk a 1 h i er had gis terenmorgen de bevestiging plaats van ds. R. Hamming, overgekomen ^au Doorn Ds. L. Boiuna, die deu nieuwen predi kant bevestigde, had tot tekst Mattli. 13 52, en wees de gemeenle op dentref- felijken naam, schriftgeleerde en de spre kende gelijkenis. Na de bevestiging zong de gemeente ds. Hamming staande toe Ps. 134 3, De kerk was gëlieel bezet. Woensdagavond zal ds. Hamming zijn intrede doen in hetzelfde kerkgebouw ONDERWIJS. - Bij kon. besluit is tijdelijk benoemd tot 1 eeraar aan de R.H.B.S. te Oost burg, de heer L. J. A. Kardinaal te Rijswijk. Geslaagd te Amsterdam voor het examen polilie-diploma, alg. Nederl. po litiebond, niet aanteekening de heer C. B. Goossen, SI uis; voor het gewoon di ploma, de heeren ,f. Janse, VI is si n- gen en C. Griep Rilland Bath. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. De rdwenen zoetwalerviSch in Zeeland. De visscherij-correspondent in Zeeland der „N. R. Ort." heeft het over de povere zoetwatervisscherij in Zeeland. In de binnenwateren, schrijft hij, is het wat paling, die aan den man gebracht kan worden, soms niet anders dan gron dig smakende en meerendeels te dun om het folteren van het levend villen toe te passen. Enkele deelen der provincie ma ken misschien een uitzondering, daar in Schouwen en in de lager gelegen ge deelten van Zuid-Beveland, benevens de talrijke kreken in Zeeuwsch-Vlaanderen weï paling wordt gevischt, maar nfet meer zooals in oudere tijden, wal gedeeltelijk wel zal zijn toe te schrijven aan verbe terde situatie door het stichten van stoomgemalen. Hoe de toestand in vroegere lijden in dit opzicht was. werd in kronieken ge boekt en daaruit blijkt dan. dat ook vóór de 19de eeuw snoek, baars, zeelt, post. brasems en karpers werden gevischt en op den disch verschenen, niet van elders aangevoerd, maar in eigen wateren ge nogen. Gargon beschrijft in hel jaar 1744 in zijn Walchersche Arcadia het diner, dat Heerman aan zijn reisgezellen in Veerc aanbood, waarbij om Walcheren's vischsoorlen aan te wijzen, melding ge maald wordt, hoe in het midden stoiul uitgeknipte groote doopbaars, die leek te zwemmen in gefoelijde eiersaus. terwijl aan den eenen kant een schotel met versch gevangen fposl en aan den anderen kant een schotel vol lekker gebraden snoek stond, drijvende in gesmolten bo ter. De oudheidkundige Smallegange meld de iu zijn Kroniek van Zeeland d.d. 1696 an vette baars, die men uit de stads vesten te Middelburg voor gezellen prijs kon verkrijgen, en voegde er aan toe, dat, gelijk onze zeewateren en slroomen overvloedig vol zjjn van allerhande zee- visch, hebben (wij binnen onze eilanden in de zoete wateren en slooten nog vele schoone riviervisch als karpers^ brasems, zeelt en snoek. Er blijkt wel uit, dat voorheen op Walcheren de zoelwatervisch gebloeid heeft, maar dat deze zoo goed als ge heel te uiet gegaan is. Het was evenwel niet alleen op Walcheren zoo, maar ook elders want in die dagen werd van Zie- rikzee gezegd, dal dc binnenwaleren, in zonderheid die van Schouwen, niet zelden goeden voorraad van zuivere en vette paling verschaften, maar dat ook karper aan de markt kwam. Ook van de andere eilanden kan dat gezegd worden, maar of die binnenvis- „scherij zooals elders, b.v. zooals in Zuid- Holland, ooil geweest is, mag betwijfeld worden, daar men niet vergeten mag, dat veelal bet water in verschillende polders, hoewel nu juist niet zoul-, dan toch „brak'" is, iets wat voor de eigen lijke zoetwalervissclien natuurlijk niet dienstig is, zoo niet onmogelijk om in te leven. Een kwart eeuw geleden heeft men op Westelijk Schouwen nog eens plannen gemaakt, proeven te nemen op beperkte schaal om de zoetwatervisscherij te ver beteren, maar bij die proeven schijnt het gebleven, want al zijn b.v. karpers van elders daar in de wateren geïmporteerd, van slagen der proef werd niet verno men, al is het niet onmogelijk dat ook in die streek nog wel eens wat karper wordt aangetroffen, wat b.v. ook het ge val is in enkele wateren in het eiland en elders. Hooge verwachtingen, dat eenmaal de zoetwatervisscherij in Zeeland nog eens van beteekenis zou worden, behoeft men werkelijk niet te hebben, zoodat de Zeeuwsche bewoners zich aan die ge rechten ook in de toekomst wel zullen moeten spenen en zal wel b.v. uil de Zeeuwsche Rijmkroniek van 1711 wel niet meer van toepassing kunnen worden .Wanneer de nagligaal met Pau en Flora mede, In 't lieflijkst j'aersavsoen het volk lokt uit deez' Stede, Alwaer hij snoeck en baers siet spartelen in bet vogl Die voor een kleyn ,gewin werd op sijn dis gebrochl". Faillissementen. Hel faillissement van den boedel van wijlen N. C. Timmerman, in leven kas sier te Zierikzee Curator Mr. Pol derman te Zierikzee is geëindigd wegens verbindend geworden eenige uitdeelings- lijst. bouwd voor rekening van de coöpera tieve suikerfabriek te Sas van Gent. 20 voor rekening van de oude suikerfabriek aldaar en 10 voor rekening der Maat- vschappij. Teneinde bekendheid te geven aan deze uitbreiding van het waggonpark werd Zaterdag met 28 van deze 10-tons waggons een rit gemaakt van Drieschou- wen over "Sas van Gent naar IJzendijke. En daarna terug over Philippine, Ter- neuzen en Zaamslag. Tevoren was reeds een ril gemaakt naar Walzoorden. Abonnementen en Advertentiën voor de Middelburgsche Courant kunnen voor Vlissingen worden aangenomen door Boekhandel F. LANDSMAN, St. Jacobstraat. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Zij zag die vraag met haar gewone oprechtheid onder oogen. Tim had zijn eigen bepaalde plaats in "haar hart die kon door niemand anders veroverd worden. Maar het was niet een plaats in het diepste van het innerlijk heilig dom, die bestemd is voor den éénen man. en zij erkende dit met een helder heid van inzien, die zelden voorkomt bij een meisje van twintig. Zij erkende ook. dal het mogelijk kon zijn, dat de ééne man nooit die plaats zou komen vragen en dat, wanneer zij Tim het ant woord gaf, dat hij zoo vurig begeerde zij beiden waarschijnlijk even goed met elkaar zouden opschieten als het mee- rendeel der getrouwde menschen, mis schien beter dan heel wat van hen. Maar zij was er heel zeker van, dat zij dat innerlijke heiligdom nooit door iets dat minder was dan liefde, wilde ont wijden. Zoo redeneerde zij met het vertrou wen van de jeugddat nog .niet op de proef is gesteld, en dat zoo aandoenlijk zeker is van zichzelf en van zijn macht om de. idealen hoog te blijven houden, niet kennend de Overmacht van invloe den. die een man of een vrouw dezen of genen kant kunnen uitdrijven of de moeite en pijn, die heldere, vaste be- Met ingang van 16 Sept. a.s. wordt het hulppost-, telegraaf- en telefoonkan toor te IC a t s omgezet in een post-, tele graaf- en telefoonstation. De openstel- lingsuren zijn vastgesteld als volgt; Op werkdagen voor den postdienst: 8.30—9, 1—2 en 6—6.30; telegraaf-lelefoon- dienst S11, 14 en 5.307. Op Zon en feestdagen geen dienst. Door de opheffing van het Rijks Post- en Telegraafkantoor te Aarden- burg met ingang van 16 October, is de heer Iz. de Bert, kantoorbediende 2e kl. overgeplaatst met ingang van dien da tum, van Aardenburg naar IJzendijke, terwijl de kantoorbediende A. Diericks te IJzendijke met ingang van dien zelf den daluni als kantoorbewaarder geplaatst wordt te Aardenburg. De directeur van het post- en tele graafkantoor, de heer F. Bosschaart, wordt belast met de waarneming te Oostburg Scheepsongevallen. De sleepboot „Frisia", met een sleep- convooi van Antwerpen naar Dordrecht is nabij Walsoorden met machine breuk door de sleepboot „Presto" opge pikt en te Hansweert binnengebracht. Het zeilschip „Espoir", schipper Geer vliet, van België naar Bergen op Zoom. is op den Westhavendam te Hans weert 'geloopen en door de sleepboot „Avontuur" vlot gelrokken. Het zeilschip „Spes Major", schipper Lauret is bij het uitvaren der haven te Hansweert in aanvaring gekomen met het sleepschip „Johanna Wilhelmi- na". De „Spes Major" bekwam aanzien lijke averij. De vrachtboot „Oleves" is bij Z ij p e gestrand, zal vermoedelijk met hoog wa ter vlot komen. Zaterdagnamiddag liep het sleepschip „Emma", schipper Joos, geladen met ko len en bestemd naar Gent, op den Oost- berm te W e m c 1 d i n g e, met het gevolg dat het schip ernstige lekkage bekwam en veel water maakte. Om erger te voor komen moest het schip met de sleepboo- ten „Jupiter" en „Rivière" omhoog wor den gezet. Een sleepboot van de firma Volcker, uitvoerster van de baggerwerlcen te Bath geraakte op den steenen dam van het* peilbuis, doch kwam weer spoedig vlot. Het vastvaren ging zoo krachtig, dat enkele herstellingen aan de sleep boot noodzakelijk zullen zijn. Indische Sto om vaartlfjnen Rembrandt, 12 Sept. v. Singapore n. Amsterdam. Madoera, 13 Sept. te Amsterdam v. Ba tavia 1. v. Londen. Palembaug, p. 12 Sept. Gibraltar, Bata via n. Rotterdam. Kedoc, p. 12 Sept. Finisterre Bata via n. Rotterdam. Kawi. 13 Sept v. Tanger, Rotterdam Batavia. Grotius. 13 Sept. v. Amsterdam n Ba tavia. Sitoebondo, p. 13 Sept. Perim, Java u Rotterdam. Prinses Juliana, p. 11 Sept. Perim, Ba tavia n. Amsterdam. Roepal 11 Sepl te Batavia Am sterdam. Koningin der Nederlanden, 11 Scpl. v. Colombo, Amsterdam n. Batavia. stoomvaartlijnen op Noord Amerika. Nieuw Amsterdam, wordt 15 Sept. v.m. 2 u. Gr. te Plymouth verwacht. New- York n. Rotterdam. Boschdijk. p 13 Sept. v.m. 7 u. 30 ni. Lizard, Rotterdam n New-York. Nieuw Amsterdam. 12 Sept. v.m. 12 u. 31 m. 850 mijl W.Z.W. v. Valentia, New- York n. Rotterdam. Grootendijk, 13 Sept. n.m. v. Rotterdam n. New-York. Spaarndam, 12 Sept. n.m. v. Tampioo, Rotterdam n. New-Orleans. grippen tot een maalstroom van blinden angst kunnen maken, wanneer de ziel in haar strijd naar ieder pijnstillend mid del grijpt, goed of verkeerd, dat maar kans op verlichting schijnt te beloven. In eenlgszins prikkelbare stemming vouwde zij den brief van Elisabeth op. Die was verontrustend in sommige op* zichten zij kon niet juist zeggen waar om en zij had nu allerminst lust om met kwellende gedachten te worstelen. Zij verlangde alleen maar stil te liggen, te genieten van de heerlijke rust van- den middag en te luisteren naar de fluis terende s tem van de zee. Zij liei zich gaan en sloot de oogen en al heel gauw, gewiegd door het een tonige geluid van de golven die tegen de rots klotsten, viel zij in slaap. Met een schrik werd zij wakker. Een onheilspellende regendrop was op haar wang neergekomen en dadelijk zat zij overeind, klaar wakker en even huive rig. Het was veel kouder geworden en do wind was opgestoken en fluisterde rondom haar van een opkomende storm, terwijl de blauwe hemel van een uur ge leden met zware loodkleurige wolken was bedekt, die zich vanuit het zuiden opstapelden. Weere en druppel en nog een, en LANDBOUW. Dezer dagen ontving de Zeeuwsck- Vlaamsche tramwegmaatschappij vijftig nieuwe bietenwaggons, waarvan 20 ge hoor gevend a an deze waarschuwing, sprong Sara op en sloeg de richting in naar huis. Maar het was te laat om den storm, die komen ging. te ontwijken en voor zfj honderd meier verder was, nrffsttc hij los in stroomen van regen, dïe door den wind voortgezwfept werden. Zij haastte zich voort in de hoop de bosschen te bereiken voordat het ergste van de bui zou komeó, maar geen tien minuten na de eerste aankondigende re gendruppels was zy er middenin een wolkbreuk vau regen, die als een gor dijn boven de klip hing. Zij keek wanhopig om zich heen om een beschutting te vinden en toen zij aan den anderen kant van een laag steenen muurtje iets ontdekte, dat veel leek op een houten stal voor vee, zette zij het op een rennen en vluchtte na een leni gen sprong over dpn muur, regelrecht daarin. Het was echter niet een stal, zooals zij gedacht had maar een ruw getimmerd zomerhuisje, aan één kant open, zoodat de wind erin kon blazen en met een hou ten bank langs de drie overige zijden. (Wordt vervolgd.) De overweg bij Rilland Bath. De heer Jhr. J. v. Vredenburch, com missaris der K. N. A. C. schrijft ons Hetgeen te verwachten was en waar tegen K. N. A. C., A. N. W. B-.) en K. N. M. "W., met kracht bij den Minister geprotesteerd hebben; de overweg bij Rilland Bath bij wachtpost 20 A begint zijn slachtoffers te vragen. Eerst het ongeVal van Zondag 7 dezer, thans het gebeurde met den vrachtwagen van den heer Duvekot. Het is meer dan erg dat een overweg liggende in eene internationale route wordt opgeheven, waarbij komt dat nog geen internationaal kenteeken is vastge steld voor onbewaakte overwegen. De waarschuwingsborden staan vlak op den overweg, een hoogst gebrekkige wijze van waarschuwing waar alle waar schuwingsborden een eind voor het ge vaarlijke punt staan. Deze overweg is thans levensgevaar lijk geworden Eerlang zullen verschijnen in de Auto. officieel orgaan der K. N, A. C. eenige foto's van den thans onbewaakten over weg bij Zegge. Ilier geldt het geen inter nationale weg, de toestand is er echter niet minder schandalig om. De waarschuwingsborden staan plaats van rechts, links van den weg. De bestuurders die gewoon zijn alle waar schuwingsborden rechts geplaatst te zien, hebben daar geen erg in Komende van Zegge is het bord ach ter een boom verscholen. Komende van Oudenbosch belem-. meren huizen ongeveer geheel het uit zicht op den spoorweg, met moeite kan men door de huizen heen iets van de. spoorbaan aan den rechterkant zien, Ik vernam dat een onzer ministers toevallig daar per auto passeerende de situatie gezieu heeft eu aanteekening ge houden. Gelukkig!!! INGEZONDEN STUKKEN. M. de Redacteur! Hedenmiddag was ik tegenwoordig bi$ een raadszitting onzer gemeente, waar van ongetwijfeld een verslag in Uw blad zal verschijnen. Ik hoop. dat vele lezers er inzage van zullen nemen. Daar is n.l. een besluit genomen, dat op moreele gronden niet te verdedigen is. Uit drie onderwijzers aan de eerlang verdwijnen de M. U. L. O. moesten twee op wacht geld worden gesteld. Een van deze drie wilde met het oog op zijn leeftijd v r ij- willig heengaan. Er was volgens aller oordeel geen belang van het onderwijs, dat gebood hem te behouden. Toch wees de raad bij meerderheid van stemmen juist hem aan om te b 1 ij v e n, waar door twee jonge gezinshoofden een on zekere toekomst tegemoet gaan. Hun, op wie de verantwoording valt voor dit be sluit, i.e. de kbtholieke meerderheid, zij toegewenscht, dat zij altijd vrede mogen hebben met deze beslising, die voor hen reeds vast stond, eer de vergadering begon. Maar ik zou er in het publiek een korte beschouwing en een vraag aan willen verbinden. Stel: drie menschen bevinden zich op zee op een reddings plank, die maar één mensch dragen kan, maar nu biedt zich er één vrijwillig aan om ze los te laten, dan is de oplossing van dit moeilijk geval gelukkig een schrede nader gekomen. Als de twee overigen nu niet kracht en geweld, maar het lot laten uitmaken, wie volgen zal, dan hebben wij in dit jammerlijk geval den troost, dat de oplossing niet beter kon zijn. Het is echter ook wel voorge komen, dat een mensch te beschikken had over het leven van anderen. Stel nu een Oostersch geweldenaar met drie slachtoffers, van wie een wel heengaan wil, maar hij verwijst nu juist de twee die aan het leven hangen, ten doode, wat zegt gij dan? Doet hij niet iets, dat wij onmiddellijk voelen als een schen ding van menschelijkheid? Men bekijke nu eens, wat in onzen raad is gebeurd, is het licht van deze twee onderstelde gevallen. En geen welden kend mensch kan met deze oplossing vrede hebben. Ik ga nog verder: hebben deze raadsleden, die te beslissen had den, de moeilijkheid niet gevoeld en ge vraagd om geestelijk advies? Dan zou ik wel eens willen weten, welk hand boek van katholieke moraal het zij hier gezegd, dat zij voor moeilijke ge vallen met groote scherpzinnigheid draaglijke oplossingen weten te vinden de verdediging van bovengenoemde gedragslijn op zich kan nemen. Ik kon over dit geval niet zwijgen. Ik meen dat in een wereld, die niet bestaan kan zonder grondslag van moraal en menschelijkheid, mijn vraag recht heelt op een antwoord. Dat antwoord zie ik en ongetwijfeld velen met mij hier gaarne tegemoet. Met dank voor uwe bereidwilligheid, Mijnheer de Redacteur, J. G. FRERICHS, Doopsgezind predikant. Aardenburg, 12 September 1924, BEKENDMAKING. ONTTREKKING GEMEENTEGROND AAN OPENBAREN DIENST. Zij, die bezwaren mochten hebben tc' gen onttrekking aan den openbaren dienst van ongeveer 3750 M3 gemeente grond, gelegen aan den Vlissingschen Singel in de gemeente Koudekerke, ka- dastraal bekend in Sectie Dno. 607, wor den uitgenoodigd daarvan vóór 24 Sepl 1924 schriftelijk mededceling te doen aan Burgemeester en "Wethouders. Middelburg, den 9 (September 1921 Burg. en Weth. voornoemd, J. ONDERDIJK, lo. Voorzitter M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electr. Drukkerij G. W. den Boer, Middielburg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6