makerGoeman Borgesius, dochter van den overleden staatsman. Bij onguustig weer zullen de redevoe-' ringen niet worden uitgesproken in do openlucht, maar in de groote zaal van de Oraujesocieteit. RECHTZAKEN. Wegens het ongedekt vervoeren van een kist, waarin een gedistilleerdtocsteil zat, word tegen v. Z. en legen v. D beiden in Den Haag, van wie de eerste niet was verschenen, door de Ilaagsche rechtbank f 2000 en 6 maanden hechtenis geêischt. Voor de Rotterdamsche rechtbank heeft terecht gestaan d© 47-jarige brie venbesteller A. JI A v K gedet. wien ten laste was gelegd, dat hij in den nacht van 1 op 5 Augustus een brief, inhouden de een zilverbon van f 2.50 opzettelijk had weggenomen, althans zich opzettelijk toegeëigend. Bckl. was belast met sor- teeren en had den brief die dik aan voelde in zijn zak laten verdwijnen. Ilij was aangebonden en bij fouilleering was de brief met nog een tweede lirief qp hein gevonden. Bckl, zcide, dat dit voor hel eerst Was, dat hij zich aan een dergelijk feit had schuldig gemaakt. Ilij was echter wel eens voorwaardelijk ontslagen geweest, toen men ansichtkaarten, die ontvreemd bleken ,bij hein thuis had gevonden. Ilct O. M. achtte een voorwaardelijke veroordeeling. Eisch acht maanden ge vangenisstraf. Voor de rechlbauk te 's-Hertogen- bosch slondcu terecht de gebroeders van O. en W. Th., te Heesel, beklaagd van diefstal van 44 kippen te Bcrlicnm. Hel O. M. eisch te legen Th. 3 jaar en legen M. van O. en Mar. van O ieder 2 jaar gevangenisstraf. De Nijmeegsche kantonrechter ver oordeelde den chauffeur G., te Nijmegen, die gereden had met auto zonder goed funclionecrende handrem tot f80 boelc subs. 10 dagen hechtenis. De onregelmatigheden t© R a d i o-A s s e 11. Het gerechtshof te \rnhcm heeft Don derdag uitspraak gedaan in de verschil lende zaken betreffende de onregelmatig heden Ie Radio-As.sell by den aanleg van hel radio-station aldaar. De ingenieur W. v. Rte Apeldoorn, tijdelijk verblijf hou dend in Italië, die door de rechtbank te Zutphen voorwaardelijk was veroor deeld, werd thans, met bevestiging overi gens van het gewezen vonnis, veroor deeld tot 11 dagen gevangenisstraf. De boekhouder J. door de rechtbank voorwaardelijk veroordeeld, werd lot een maand gevangenisstraf veroordeeld De stations-assistent T. te Borne, door de rechtbank vrijgesproken, werd veroor deeld lot I dagen gevangenisstraf Do halte-chef .1. Kthans in Den Haag door dc rechtbank vrijgesproken, werd veroordeeld tot 1 week gevangenisstraf, de halteclief J. de R., te Hilversum door dc rechtbank vrijgesproken, werd •ycroordeeld tot 1 we$k gevangenisstraf en G. Lploegbaas te Apeldoorn tot 4 dagen gevangenisstraf. VERSCHILLENDE BERICHTEN. In de Andreas Bouuslraat te Am sterdam is Donderdagmiddag de 10-jarige S. onder een motorwagen geraakt en ge dood. Woensdagnamiddag speelden de twee dochtertjes van IC. Roth te Wesl- zaam in een der houlloodsen. Toen na ©enigen lijd de dienstbod© de kinderen kwam roepen, waren zij niet te vinden. Na eenig zoeken vond men de kinderen bedolven onder een stapel zwaar hout. Onmiddellijk ingeroepen geneeskundige hulp kon niet meer helpen. in 't gezicht -- „zoudt u het heel bru taal vinden, wanneer wanneer ik nu en dan de teugels eens in handen nam?" Hij wendde zich tot haar met oogen, die straalden van dankbaarheid. „Brutaal? Ik zou u oneindig dankbaar zijn. U ziet, boe dc toestand Iiier is ik ben gedwongen altijd uit te zijn, mijn vrouw verlaat haar eigen kamers bijna nooit en Molly en het huishouden moeten maar mareheeren, zoo goed en zoo kwaad als het gaat." Glimlachend zei Sara. „Dan zal ik het zaakje maar eens aanpakken. Ik - ik heb nu niemand om voor te zorgen sinds oom Patrick gestorven is", voegde zij erbij. „Ik geloof, dokter Dick, dat ik mijn taak gevonden heb." „liet is onzinnig 1" riep hij uit, haar met ongeveinsde verrukking aanziend. „Daar komt u aanzetten, natuurlijk in de verwachting hier als gast behandeld te worden en het eerst wat ik doe, is mijn zorgen op uw schouders te laden. Het is onzinnig schandelijkI Maar hel is wonderlijk heerlijk!" Hij stak zijn hand uit en toen Sara's slanke vingers in zijn groote handpalm ver dwenen, mompelde hij met heesche stern „God zegenc u ervoor!" HOOFDSTUK VII. Overtreding. Sara stond op de groote klip die, bekend was onder den naam van de Mouniks Rots en keek in verrukking In de Prinsenstraat te Groningen is een kind van den arbeider B. in lied ge stikt. Bij den veehouder J. S. te Pijn akker is Woensdagnacht ingebroken Uit de Lrandkast, waarop toevallig de sleu tel was blijven zitten, werd een bedrag van ougeveer 1' 8000 aan contanten ont vreemd Van de daders is geen spoor te bekennen Zaterdagmorgen tussclien 4 en 5 uur ging een 16-jarige bakkersknecht te Beekbergen naar zijn patroon. Bij de bakkerij stonden twee personen die hem aangrepen, vastbonden aan handen en voeten en een zakdoek in den mond stopten De mannen maakten zich mees ter van den sleutel, die buiten aan liet huis hing en gingen die bakkerij binnen. Een zette den 16-jarigen jongen daar neer, en hield hem met een revolver in bedwang. De tweede ging op onderzoek uit en zocht liet huis door. Toen de bakkersvrouw, door liet geraas wakker werd, zijn de indringers aan den haal gegaan Beiden waren gemaskerd Hun signalement kwam overeen met'dal van de twee jeugdige personen, die te Arn hem gearresteerd waren wegens den in val in het kantoor op de Rijnkade. Zij zijn naar Apeldoorn gebracht ter con frontatie, en hebben thans bekend ook aan het te Beekbergen gepleegde feit schuldig te zijn. (Msb.) De politie te Heerlen heeft den chauffeur C. aangehouden, verdacht van majesteitsschennis. Hij zou zich tijdens het bezoek van Prins Hendrik tegen omstanders in beleedigeuden zin over de Koningin uitgelaten hebben. Dinsdagmorgen stond in dc Ileide- slraal te Schuttersveld bij Brans-sum, een motorfiets, waarvan dc eigenaar in ecu woning vertoefde. Een paar kinderen gingen de machine bezichtinggn. Van kijken kwam erger, met het noodlottig gevolg, dat de motor omviel en op het 2i/»-jarig kind van S. terecht kwam. Met verpletterd hoofdje werd de arme kleine opgenomen. De dood trad spoedig in. (L. IC.). Het geheele gezin van den land bouwer L. N te IJliorSt, beslaande uit man, vrouw en vier kinderen, is, naar de „Asser Crt." meldt, aangetast door een ernstige ziekte. Twee der kinderen zijn reeds bezweken. Men vreest mei een soort van cholera tc doen te hebben. Dc verschijnselen ziju brakingen, diarrhcc en lioogc koorts. In de buurtschap Sibculo, gem Vriezeveen trokken twee zoontjes van den veenarbeider E. R., van zeven en vijf jaar, bij het spelen een kachel, waarop een pot met aardappelen stond te koken, omver en kregen het kokende water over lnin lichaam. Beide jongens hebben ernstige brandwonden bekomen de toestand van den oudsten is niet zonder levensgevaar. Bjj Neusladl Pfalz) zijn drie Fran- sche vliegtuigen neergestort. Eén viel in een vliegtuighangar, die vuur vatte en geheel verbrandde. Twee vliegers kwa men om. - Een Engelsche dame, die te Parijs ia een hotel nabij de Palace de 2'Eloile gelogeerd was, heeft bij de politie aan gifte gedaan, dat zij haar paarlen collier vermist. Zij beweert, dat het collier een waarde van ruim een millïoen gulden uit haar kamers ontvreemd is. In de Transsylvaausche Alpen heerscht een dolheid onder dc wolven. De wolven, die in hun dolheid in kor ten lijd met razende vaart groote afstan den afleggen, vallen alle levende wezens aan, die zij op hun jweg ontmoeten. Vele stuks vee zijn door de wolven gehelen en ook menschett zijn aan hun beten gestorven. De dolheid verspreidt naar de witgekopte golven, die mei don derend geraas legen zijn machtigen voet beukten en uiteenstoven in een war reling van wit schuim. Zij had tie steile helling hierheen op meer dan een stormdag beklommen, en genoten van dc worsteling niet den wind en van dc scherpe prikkelende zeelucht Het loeien van den wind, die langs de kale, door de zee gebeukte kaap gier de, herinnerde liaai- aan het geluid van den storm, die door de pijnbosscheu op Barrow blies, en de reusachtige pïjn- loppen heen en weer schudde even ge makkelijk als de vingers van een kind een bel zwaaien. Iicts wilds en ongetemds binnenin haar paste bij de wilde woestheid van dit tooneel en zij stond langen tijd te kijken naar de wijde rustelooze, opge' zwiepte watermassa's, voordat zij, bijna met tegenzin, de richting naar huis in sloeg. Zij voelde dat zij, al was liet alleen maar om dc heerlijkheid van die zee en die rotsen in de naijheid te heb ben, tevreden kon zijn met haar tenten voor onbepaalden tijd in Monskhaven op te slaan. Haar weg voerde langs Far End, het eenzame huis, dat aan de glooiende zijde Van de kaap lag, en toen zij het huis naderde bemerkte zij, hoe eigenaardig hel geluid van den wind hier veranderde. Zij was nu beschut tegen de ergste vla zich snel, maar doet de wolven spoedig uitsterven. IIET KASTEEL TE ZEIST. De gemeenteraad van Zeist heeft gis terenmiddag met 11 legen 3 stemmen besloten van dc N V Bouw- en Exploita tiemaatschappij „Heemstede", gevestigd te Utrecht, onderhands aan te koopen voor de som van f 130.000 het slot te Zeist, met een gedeelte van de daarbij behoorende vijvers en wegen Ier groote van ongeveer 7 UI. A. 7 A en 51 c.A. on der voorwaarde dat de perceelen onbe zwaard moeten worden overgedragen en met bepaling, dat de betaling van de koopsom zal plaats hebben voor of op 1 December 1921 De voorzitter merkte bij dc bespreking van het voorstel op, dat een der voor naamste redenen tot den aankoop was liet behouden van een monument, dat nauw verbonden is aan de geschiedenis van Zeist. B en \V. stellen zich geen ex ploitatie van het slot voor, maar zij zul len wel trachten baten tegenover de lasten te stellen. ERNSTIG ONGEVAL. Woensdagmiddag kwart voor vijf heeft op den Wooldriksweg te Enschedé een ongeluk plaats gehad, dat aan een onge veer 11-jarigen jongen hel leven heeft gekost. De familie Clahsen verhuisde van de Javastraat naar de Veldkampstraat. Op den verhuiswagen van den stalhou der Beunk, uit de Emmastraat, hadden op den bok plaats genomen de voerman en een ander persoon, terwijl op de plank onder den bok drie jongens een zitplaats hadden. Deze plank was op zoo'n vracht niet berekend en brak on der llnet rijden door, waardoor ook de bok los kwam te hangen. De jongens vielen tusschen de paarden en den wa gen, met liet noodlottige gevolg, dal dc 11-jarige Clahsen hel wiel van den zwaren wagen over den buik kreeg. Na bij bewoners van den Wooldriksweg te zijn binnengedragen, overleed hij spoe dig. Zijn jonger broertje, de ongeveer 11-jarige K., kreeg een beenbreuk en moest naar het ziekenhuis gebracht wor den. Dc koetsier, 'IC. v. ,0.. bukte zich nog om dc kinderen te grijpen, maar viel eveneens voorover. Met een ernstige ver wonding aan de ruggestreng, werd hij la ter opgenomen. De paarden, die op hol waren geslagen, werden bij de fabriek van Serphos tol slaan gebracht. De man die naast den koetsier zat, wist zich aan een kelling vast te houden, waardoor hij alleen den enkel wat bezeerd heeft, maar er verder goed afkwam. (Het Volk.) DE POSTDIEFSTAL TE KERKRADE. De Msb. verneemt dat de beide Duit- schers Schortmann uil Aken en Hollan der uit Ifcrzogenrath, die gearresteerd werden in verband met den voor twee jaren gepleegden diefstal van f 37000 uit een postzak, een volledige bekentenis hebben afgelegd. Zij zijn naai- de ge vangenis te Aken overgebracht. EEN TOCI-IT NAAR MEKKA. De Preangerbode publiceerl een in terview met den regent van Bandoeng die den tocht naar Mekka heelt meege- gemaakt. Aan het geen deze intaudsche vorst van zijn ervaringen verteld, ontleencn we de volgende bijzonderheden Ei' waren zestigduizend pelgrims uit Nederlandscli-Indië en zeker wel veertigduizend {Moslems uit andere deelen van de wereld. Soms was ik verrast plot seling Afrikaansch-Hollandsch te hooren, dan weer zag ik een deel van hel kleuri ge West-Java om mij heen. Zooals bijv. bij liet einde van de Vasten, toen zooals hier in Bandoeng honderden mij kwamen gelukwenschen. Er waren onder de pelgrims verschillende groot heden, zooals een hoofdofficier uil Li beria, de Sjarifah van Soedan, en na tuurlijk ging, zooals elk jaar, ook koning Hoesein zijn plicliteu als Mohammedaan vervullen. De ministers gingen eveneens gen en het scheen haar toe, dat het ge luid rees en daalde, klagend in vreemde, afgebroken melodieën, bijna als liet zin gen van een viool. Zij stond een oogenblilc stil, meenend dat liet geluid misschien veroorzaakt werd door den wind, die hier of daar door een nauwe spleet tusschen het huis en de bijgebouwen floot, maar toen het klagend geluid plotseling overging ineen gloedvolle melodie, begreep zij dat er werkelijk iemand viool speelde en merk waardig mooi bovendien. Onwillekeurig ging zij, geheel onder de bekoring van het spel, dichter naar het huis toe en leunde legen een beschutten muur, al haar gedachten bij deze muziek.' Wie ook de speler mocht zijn, hij was een meester op zijn instrument en Sara luisterde in verrukking naar de heerlijke melodieën van Russische muziek, die hij speelde, muziek waarin zelfs in oogen- blikkcn van dolle vreugde altijd een oudertoon van droefheid en wanhoop schijnt door te klinken. „Hei daar." Met een schok sprong zij op. Geheel verdiepte als zij was in de muziek, had ze niet gemerkt dat een man gekleed als Huisknecht, in de deur van een van de zijgebouwen stond, die haar nu op gebie denden toon toebeet. „Hei daar! Weet u niet dat u hier op verboden terrein is?" Plotseling uit haar droomen wak kei en vereenigden zich later bij het Me!> kaansche feest. In April bezocht ik voor het eerst den Kalaba en deed den zevenmaligen tawaf (omgang) zooals die is voorgeschreven Dadelijk daarop verscheen ik voor dc eerste maal voor Koning Hoesein in groot nationaal costuum. Met den le- baran, voordat ik bij Zijne Majesteit werd binnengelaten, werd mij een orde omgehangen door den Minister. Zijne Ma jesteit was zeer welwillend; later kwam ik geregeld bij hem terug. JWij bespra ken verschillende aangelegenheden, doch geen politiek. Ên hoe was de tocht? Vreeselijk. Niet voor mij, doch voor zoovele anderen. De weg naar Arafah eigenlijk kan men niet spreken van een weg, want het is een woestijn geleek op een slagveld. Uitgeput lagen pelgrims langs den weg. Dorstig, uitgehongerd of door en door ziek. Hel was ellendig om te zien. Wordt er niet voor zulke pelgrims gezorgd? Ja, in theorie wel, maai- in de prac- lijk gaat hel mis. In de eerste plaats zijn er zooveel, die gaan en zooveel die erbij neervallen, dal men het bijna niet af kan Doch bovendien liggen de pelgrims overal verspreid. Er is niet een bepaalde weg. Men gaat door de woestijn in de richting van het open plein, dat in Ara fah ligt. Men loopt er blootshoofds van den koning af tot aan den armsten pel grim toe, en daar bezwijken er veel. Hel is een wandeling door de brandende zou van zeven lange uren waardoor men zonnesteek kan krijgen. En lioevelen zijn reeds niet uitgeput wanneer zij gaan! Maar zij kunnen niet wachten, omdat liet missen van dien grooten dag de geheele reis vrijwel waardeloos maakt. Er zijn hospitalen, hulphospitalen en er is een burgerlijke geneeskundige dienst, doch alles functioneert maar heel matig, en het aantal is te groot. Zoo doende schat ik het aantal, dal dit jaar moet zijn gestorven, op een dertig pro cent. (Het Soerab. HbJ. schatte het aan tal slachtoffers uil Jndië op 4000. Ilbl.) Statistisch? Neen, er is geen statistiek. Doch het waren er zooveel, die overleden, dat ik liet moet gelooven De lijken lagen op dien tocht naar Arafah langs den weg De regent vertelde, dat aan boord de accomodalie goed is. Er zou meer1 ven tilatie in sommige ruimen kunnen zijnen wal meer licht, doch de booten waren uitstekend en het eteu was zulks even eens. In den Volksraad hoopt de Regent eenige aangelegenheden ter sprake te brengen. Zoo wil hij voorstellen, dat ver boden zal worden, zwangere vrouwen mede te nemen, eu verder zou het ook beter zijn, iudicn aan kinderen absoluut werd verboden mede te gaan. De pasge borenen en de jonge kinderen bezwijken dikwijls van vermoeienis en bovendien geldt hun tocht nog niet, wijl zij nog niet „balig"' (meerderjarig) zijn. Verder wilde hij er erop wijzen, dat liet noodzakelijk is, dat de pelgrims aan boord over vol doende geld beschikken. Op het oogen blilc wordt onderhands de beschikking veretscht over een bepaalde som gclds bij het aanvragen van een pas. Doch op zulk een oogenblik lean men zich het geld gemakkelijk verschaffen en het la ter weer teruggeven Indien echter wet telijk wordt vereischt, dat de pelgrims aan boord nog in het bezit zijn van een bepaalde som, zal Snen er zeker van kun nen zijn, dat sommigen niet als liet ware moedwillig den dood tegemoet gaau. Zijn de bekende afpersingen nog steeds even groot Inderdaad. De balal-sjechs,, dal zijn do wervers van de logementhouders, waarop ieder is aangewezen, zetten de pelgrims vreeselijk af. En wat nog erger is er bestaat daarginds ook een djimat-verkooper, waar de meesten naar toe gaan, die djimats met een paar honderd gulden laat betalen. De pelgrims teekenen een accept of een bewijs van schuld en worden dan wel later aange- geschud, keek Sara wezenloos om zich heen. „Ik wist niet, dat de Mouniks Rots privaat eigendom was", zei ze na een oogenblik stille. „Dat is het ook niet, voor zoover ik weet. Maar u is hier op het terrein van Far End dit is een particuliere weg", antwoordde de man op ouaangenamen loon. „U doet verstandig met je maken dat u wegkomt". Even vloog een blos van verontwaardi ging Sara naar de mat bleeke wangen Toen vroeg ze, als een plotseling inval lende gedachte „Wie is dat, die daar viool speelt?" Voor haar geestesoog zag zij dc ge voelige mannelianden slank en verweerd, met welverzorgde nagels zoo moest een violist die wel hebben de handen die in zoo groote tegenstelling waren met hun eigenaar en die haai" belang stelling hadden gaande gemaakt op de reis naar Monkshaven. „Ik hoor niemand spelen", antwoordde de man bokkig. Zij was overtuigd, <lat Ifff loog, maar hij gaf haar geen gelegenheid lot verdere vragen, want hij ging op ruwen toon voort „Vooruit nou alsjeblieft, ujffrouw, gaat u nou weg. Indringers worden hier niet geduld* Sara zei met kalme waardigheid- „Ze ker zal ik gaan. Het spijt mij maar ik sproken door de handlangers van dien djimalverkooper, die in Nederlandsch- Indië zitten. Uit vrees betalen zij en zitten dan nog jaren nadien in de schul den. i BUITENLAND. DE MOORDZAAK VAN LEOPOLD EN LOEJL Wij lezen over het geding van boven genoemde zaak van de beide millionajrs- zoons uit Chicago, Leopold en Loeb, die uit pure sensatiezucht den 14-jarigen Frank hebben vermoord, en zooals wij weten, daarvoor levenslange gevangenis straf hebben gekregen, nog bet volgende in het „Hbld.": Tot het laatste toe behielden de beide jongens liun onverschillige en uittartende houding. Reeds weken van te voren be spraken zij de mogelijkheid van een doodvonnis. De „New-York Times" meldt, dal Leopold bij een dezer gesprekken zei „Als ik gehangen word, zal het een zejdzaam schouwspel wezen. Ik zal zor gen, dat er een goede jazz-band bij de hand is en volop sterke punch. Ik zal de wereld nog een laatste schok bezorgen door mijn afscheidsrede. Het kan wezen, dat ik mijzelf overschat, maar ik geloof werkelijk dat ik in slaat ben om mijn executie de moeite waard te maken voor een ieder, die fortuinlijk genoeg is, om een uitnoodiging te krijgen." Verleden Maandag, een dag voordat bet vonnis zou worden uitgesproken, bood Leopold, in tegenwoordigheid van ver slaggevers aan, om met geld te wedden dat hij zou worden gehangen. Trouwens, volgens de „Daily Telegraph" schijnen ook buifenslaauders dit trieste voorval aan te grijpen om er geld uit te slaan. Een week geleden waren de wed-kansen drie tegen een dat de jongens ter dood zouden worden veroordeeld, en verle den Maandag stonden zij vijf tegen vier ten gunste van de strop. De Amerikaan- sclic bladen schijnen dat te rapporleeren alsof het de wedrennen gold. Intusscüen trokken de jongens zich er weinig van aan. „What's the use of worrying?'" vroeg Leopold, die graag voor een phi- losoof eu fatalist doorgaat. Zij sliepen goed. Zij aten goed. Zij lachten en geeuw den. En intusschen ontving rechter Ga- verly dreigbrieven, die eischlen dat hij de doodstraf zou uitspreken. Hij heeft dit niet gedaan. Omdat, naar hij zeide, in zijn ambtsgebied nog nooit een minderjarige ter dood was veroor- decd. Maar in de „New-York Times" van 29 Augustus staal, dat de officier van justitie, een dergelijke verontschuldiging blijkbaar voorziende, in herinnering bracht hoe bij vorige gelegenheden wei degelijk jeugdige misdadigers waren op gehangen. Hij noemde enkele gevallen bij name en vervolgde „Dit waren geen zonen van mulli-millionajrs, maar kin deren van arme lieden, die geen gele genheid hadden gehad om zich verstan delijk te ontwikkelen." Hij herinnerde er voorts aan hoe rechter Oaverly eens een jongen neger ter dood had veroor deeld. De rechter heeft deu storm echter het hoofd geboden. Een daad van moed in een omgeving waar de kritiek en be schuldigingen van corruptie piet zullen ontbreken. En Leopold qn Loeb worden beroofd van een deel der sensatie de climax waarvan zij zich blijkbaar zooveel hadden voorgesteld. Het is ten slotte nog mogelijk om heldhaftig of uit dagend cynisch te wezen op de treden van een schavot. Maar dc wegmoffeling achter celdeuren, en de vergetelheid en afstomping, die met levenslange kerker straf gepaard gaan, kan zelfs voor deze perverse en op het applaus van de „ga lerij" beluste karakters, weinig aantrek kelijks bieden. Deze vernietigde kans op een „slot dal palet" moet op zichzelf al een zware straf wezen. Misschien Jieeft de rechter hel zoo bedoeld. had geen flauw vermoeden, dat ik op verboden terrein was." Dc norsche houding van den man ver zachte zich eeuigszins, toen hij, met het snelle begrip van zijn stand, in de be daarde, korte verontschuldiging de uiting van een zijner „meerderen" herkende. „Ik vraag u wel excuus, juffrouw", zei hij, op aanmerkelijk meer beleefden toon, „maar liet kost me mijn betrekking, als ik vreemden op Far End toelaat". Sara knikte. „Je heft gelijk je orders te gehoorzamen zei ze en, haar schreden richtend naar den openbaren weg, vanwaar zij was af? gedwaald om naar <jen onzichtbaren vioolspeler te luisteren, wandelde zij naar huis. „Uw geheimzinnige „Kluizenaar" doet alles grondig", vertelde zij aan dokter Dick en Molly bij haar terugkomst. „Ik verdwaalde vandaag op verboden terrein op Far End en werd smadelijk wegge- commandeerd door een tamelijk strijd lustig manspersoon, ik veronderstel den knecht van mr. Trent (Wordt vervolgd.) Electr. Drukkery G. Wu den Boor, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6