van de bevoorrechte winkels woonach tig indirect door de overheid onrecht wordt gedaan en schade in hun bedrijf berokkend. Geen wonder dat de com missie tot de slotsom is gekomen, dat het onmogelijk is met de bestaande veror dening op de winkelsluiting aan alle be zwaren van verschillende belanghebben den tegemoet te komen en beter zou zijn een geheclc vrijheid voor de winkeliers of een rijkswetgeving op dit gebied in elk geval een herroeping van de in Januari j.l. gemaakte bepaling, die dis pensatie voor bepaalde winkeliers in le vensmiddelen mogelijk heeft gemaakt. Zoo ziet men, dat de winkelsluiting kwestie nog volstrekt niet geheel van de baan is, maar dat zij, vermoedelijk spoe dig nadat de gemeenteraad in de vol gende maand zijn werkzaamheden zal hebben hervat, aan de hand van het door mij hier besproken rapport, weder aan de orde zal komen en er dan nog menig woordje over te zeggen zal zijn. En het is zeer wel mogelijk, dat in verband met het vraagstuk der winkel sluiting dan ook de straatverkoop nog eens ter sprake zal worden gebracht, want beide houden zeer zeker verband. Alle straatverkoop te verbieden is natuurlijk iets wat niemand verlangen zal het zou al te dwaas zijn venters met allerlei artikelen, met name levens middelen, die daarmede een eerlijke boterham trachten te verdienen, uit onze straten te willen weren maar het neemt toch niet weg dat op allerlei hooge lasten zittende winkeliers den toenemenden straatverkoop met leede oogen aanzien. Zoo is de verkoop van bloemen en fi t- t te Amsterdam langs den openbaren weg :n de latere jaren belangrijk toege nomen, totvoordeel van de koopers, doch tot nadeel der winkeliers. Ik heb menigmaal in deze „zomersche" wie lacht daar? dagen winkeliers in bloemen steen en been hooren klagen over de schade, die zij door den straat verkoop lijden, aangezien de venters, die „werken" kunnen zonder dure win kelhuizen, zonder hooge belastingen, en wat dies meer zij, uit den aard der zaak zooveel goedkooper het publiek kunnen gerieven en een dergelijke klacht zal zeker ook wel door winkeliers in fruit, in chocolade, enz. worden geuit. Het vraagstuk is niet gemakkelijk, maar in deze tijden van harde „struggle for life" overal, belangrijk genoeg. SIN! SANA. GEMEENTERAAD VAN GOES. Donderdagavond vergaderde de ge meenteraad van Goes, Alle raadsleden waren aanwezig. Voorzitter loco-burge meester v. d. Bout. Hij deelt mede, dat Maandag a.s. de burgemeester zijn functie hoopt te her vatten. De voorz. stelt voor om het verzoek om meerdere subsidie voor de restaura tie van de Groote Kerk bij de begroo ting te behandelen. De heer L a b r ij n verzoekt om spoe dige behandeling in verband met sta king van de werkzaamheden. Een verzoek van J. A. Heijnsdijk om het Schipperswegeling spoedig te ver beteren, wordt in handen van B. en ■W. gesteld. Door de regens is dit werk opge houden. Het verzoek van het Comité van de veetentoonstelling om verzetting van den marktdag van 14 op 15 Oct. in ver band met de Israël, feestdagen wordt ingewilligd. Regeling leergangen voor de prakt ij k en in vordering schoolgeld De heer Crucq wenscht de toelating van J7-jarigcn leeftijd te veranderen in 18 en het aantal leerlingen van 25 in 20. Na eenige discussie, waarbij (opgemerkt wordt, dat het herhalingsonderwijs op zichzelT een mislukking is, wordt het voorstel met 2 stemmen vóór, verwor pen. Het totale voorstel van B. en W. wordt met de stem van den heer Van Tim hief het hoofd op, en zij zag, dat hij hoe dan ook, in deze gnkele minuten plotseling ouder was geworden. Zijn vroolijke, glimlachende mond was nu ern stig, hgj knappe jongensgezicht was dat van een man geworden. ,Ik dacht het ook", zei hij vriendelijk. „Maar ik weet nu, dat wat ik voor jou voel, geen vriendschap is. Het is" met een korten, grimmigen lach „het is veel meer dan dat, Zeg mij Sara, zal er ooit eenige ka us voor mij zijn'?" Zij aarzelde. Zij hield zoo oprecht veel, van hom, dat ze het vreeselijk vond hem pijn te doen. Toen ze naar hem keek, zooals hij daar voor haar stond met zijn prachtige, manlijke gestalte, vroeg zo zich geprikkeld af. waaróm ze hem eigenlijk niet liefhad. Hij was in alle opzichten waard om bemind te worden. Hij maakte gretig gebruik van haar aarzeling. „Antwoord me uu nietl" zei hij snel. „Ik zal wachten, geef mij een kans. Ik kan geenIk wil het niet aanne men!" ging hij op heerscherstoon voort. „Ik heb je lief!" En onstuimig sloeg hij de sterke jonge armen om haar heen en kuste haar op den mond. Het vorige oogenblik was zjj een en al zachtheid en verteering geweest, maar nu, bij den plotselingen hartstocht in zijn stem, was er iets in haar, dat heftig Poelgeest tegen, aangenomen. Benoeming gemeente- vroedvrouw. Met algemeene stemmen wordt mej. De Jonge herbenoemd. Tele f .-i nstallatie stadh uis. De fin. commissie acht de gegeven berekening niet geheel juist. Het loon van den bode komt niet geheel ten laste van de telefoon. "Na eenige discussie wordt het voorstel van B. en .Wi. aan genomen. Financieel beheer gasbedrijf. De fin. commissie meent, dat wanneer hier wettelijk niet aan te ontkomen ware, zij zich hierbij zal neerleggen. Uit het advies van de Ver. van Ned. Gemeenten blijkt, dat wij hier deeleu een betwistbaar standpunt. Bedoelde Ver. schrijft: „Een uitspraak in hoogste instantie is wenschelijk. Mo gelijk zou handhaving van Uw standpunt tegenover Ged. Staten daartoe kunnen leiden." In verband met dit advies adviseert de fin. commissie niet aan de wenschen van Ged. Staten te voldoen en uitspraak in hoogste instantie uit te lokken. De voorz. zegt, dat de fin. comm. en gascommissie hooger beroep voor stellen. De heer S t i e g e r merkt op, dat de gascommissie tot de hoogste instantie wil gaan en evenals de fin. commissie meent, dit te moeten doen, zoolang er nog maar één kans is. De voorz. vindt het voor deze Ver. wel geschikt om deze zaak eens door te zetten. De uitslag kan dan later als advies dienen. De heer .Van Poelgeest wenscht in hooger beroep te gaan, om te doen blijken, dat Goes het noodig vindt, voor een goed bestuurd bedrijf, de menschen die het werk moeten doen, er over te laten beslissen. Met een begrooting kan juist geknoeid worden, omdat zij vaak te hoog is en het bedrag dan toch moet worden uitgegeven. Het verzoek om niet in hooger beroep te gaan wordt met 12 tegen .1 stem verworpen. I Waterput Voorstad. Verschillende leden vinden, dat de toestand daar ter plaatse verbeterd dient te worden. De heer De L* o o f f stelt voor om den gem. bouwmeester een plan voor de heele Voorstad te laten maken of voor de heeie gemeente. De heer Van Poelgeest zegt, dat we .tot een vast plan van rioleering moeten komen. Er wordt maar lukraak voor afvoering gezorgd. Ook in Nieuw Goes ontbreekt elk systeem. De voorz. zegt, dat er een groot plan is geweest met kans op regeerings- sfeun. Die kans is niet verwezenlijkt. Het voorstel van B. en W. om afwij zend op het verzoek tot verbetering te beschikken, wordt verworpen met 7—6 stemmen. Sluiting brug Wilhel- m i n a d o r p. Op voorstel van den heer Crucq wordt besloten om bij het .bestuur van den Wilhelminapolder, aan te dringen om aan de wenschen van „Schuttevaer" te willen voldoen. 'College Zetters. Voor het le dubbeltal werden be noemd de heeren W. Dekker en J. M. J. Schrijvervoor het 2e Wuh&eltaï de heeren: J. C. v, d. Peijl en H. Vissers. Scheikundige Keuringsdienst. De fin. comm. deelt 't standpunt van den directeur van den dienst niet, daar er onder dc sollicitanten zijn die om hun wetenschappelijke opleiding, ijver en toe wijding, door hun hoogleeraren en tegen woordige superieuren warm worden aan bevolen. Na eenige discussie o.a. over het ge mis van praktijk wegens te jeugdigen leeftijd, wordt op voorstel van den heer V i e n i n g s tot besloten zitting overge gaan om den directeur te hooren. Na heropening, zegt de heer v. Poel geest, dat het niet helpt of we. accoord gaan of niet, daar de minister een an- tcrugdeinsde en zich verzette tegen de overrompeling van zijn liefde. Sara was de laatste vrouw in de we reld, die door overrompeling kon geno men worden. Zij was te Veel een persoon lijkheid en haar gevoel voor persoonlijke onafhankelijkheid was te sterk ontwik keld, dan dat zij ooit omver geworpen kon worden door een hartstocht, dien haar eigen hart niet beantwoordde. In tegendeel, die wakkerde in haar het be wust gevoel van verzet aan, en zij ont trok zich aan Tim's omklemmende ar men met een vastberadenheid, die geen twijfel overliet. „Het spijt mij, Tim", zei ze kalm. „Maar het geeft niet of ik al zou be weren, dat ik je liefheb. Het is niet zoo." Hij keek haar aan met droevigen, mis- moedigen blik. „Ik heb te gauw gesproken", zei hij. „Ik had nog moeten wachten. Maar ik was bang." „Bang?" „Ja." Zijn slem was onzeker: „Ik heb het gevoel, dat als ik je Iaat gaan, je daap in Monksharen een of anderen man zult ontmoeten, die je tot vrouw zal wil len hebbenEn dan zal ik je verlie zen! O, Sara! Ik vraag je niet mij te zeggen, dat je me liefhebt, nu nog 'niet... Zeg, dat je mijn vrouw wilt zijnIk zou je het andere leeren dere benoeming wel niet zal goedkeuren. De heer Labrijn is niet overtuigd en meent bet met een tijdelijke kracht hel te kunnen beproeven. Met 4 stemmen tegen (de heeren La brijn, Flink, v. Poelgeest en Eckhardt) wordt het voorstel van B. en W. aange nomen. .Verkoop van grond M e ij e r. De heer Goedbloed kan zich niet vereenigigen met het advies van B. en W. en meent dat er antecedenten zijn. De voorz. geeft dit toe, in het be gin, maar nu er vele aanvragen zijn kan dat niet meer. De heer Goedbloed vindt dat in een woningpark ook tuinen mogen zijn. De heer v. Poelgeest zegt dat B. en W. bang zijn voor grondspeculatie, doch dat dt kan worden voorkomen door een bouwverbod en het voorschrijven van een omrastering. Omdat er toch meer bouwterrein moet komen, is hij voor ruimen bouw met grooten tuin. Bij dc stemming om de aanvraag toe te staan, wordt dit besloten met 10— 3 stemmen. Motor- en rijwiel- verordening. De heer Vienings wil meer stra ten voor het autoverkeer afsluiten. Het voorstel van B. en W. om slui ting van den weg Beestenmarkt, Zuid zijde, wordt aangenomen. Vaststelling rekening Burg. Armbestuur. Den heer Goedbloed is het opge vallen, dat altijd door dezelfde personen de levensmiddelen worden geleverd. De voorz. iegt, dat dit slaat op de bakkers, doch dat dit bij gebrek aan liefhebberij aan één is opgedragen. Gemeente rek. 1928 Dc voorz. zegt, dat het voordeelig slot na betaling aan de Vak- en Am bachtsschool zal inkrimpen tot pl.m. f 1500. Rijks Hoogere Burgerschool. De heer L a b r ij n als voorz. der fin. commissie, deelt mede, een conferentie gehad te hebben met den heer Job. Pilaar, omtrent de onzekerheid der kos ten. De kosten zouden bedragen voor le "klasse f 3750, en 2e f 7500. Als het niet op deze manier wordt ingericht, dan zou op den duin* de school veranderd worden in een 3-jari- gen cursus. Het voorstel van B. en W., om f 4000 ten behoeve van het fonds, wordt met alg. stemmen aangenomen. Bij de rondvraag herinnert de heer Vienings aan de bouwverordening, die indertijd op de agenda heeft gestaan en nu is verdwenen. Do voorz. zegt. dat de behandeling wacht op een conferentie met den in specteur. Daarna sluiting. De niet vermelde voorstellen werden zónder discussie aangenomen. LANDBOUW. Honig Rijksmerk? Men schrijft aan de „Z. Nsb.": Op de laatst gehouden vergadering te Zierikzee der Vereeniging tot bevorde ring van Bijenteelt, af deeling Schouwen en Duiveland, werd o.m. ook 't honig- vraagstuk breedvoerig behandeld en wer den verschillende meeningen hierover uiteengezet. De vereeniging tracht de belangen der imkers te behartigen en de honigafzet te bevorderen. Die honig- afzet heeft niet alleen de welvaart van den imker, maar tevens de welvaart van ons volk op het oog. Hoe hadden wij ons gevleid met de gedachte thans reeds honig met het Rijksmerk te mogen aan bieden, De Rijksbijenteelt-consulent had ons reeds in het oor gefluisterd, dat wij er op mochten rekenen. Was zulks het geval, zou de vereeniging zeker van ver dere reclame verschoond zijn gebleven en zou de honig in veel ruimere mate zijn intrede hebben gedaan. Uit verschil- jc zoudt mij leeren liefhebben." Maar die hartstochtelijke kus, zoo on verwacht de eerste kus van een min naar, dien zij gekend had had haar plotseling een helder inzicht gegeven. „Neen", antwoordde ze beslist. „Ik weet niet veel van liefde af, Tim, maar ik ben er "heel zeker van, dat het niets geeft, of je al probeert liefde le maken. En luister eens, mijn beste Tim", de pijn op zijn gezicht maakte haar plot seling weer een en al verteedering „wanneer ik met je trouwde en je kon mij niet leeren je lief te hebben, zoo als je denkt, dat je zoudt kunnen doen, zouden we alleen maar ongelukkig sa men zijn." „Ik zou nooit ongelukkig kunnen zijn, wanneer je mijn vrouw was", zei hij kop pig. „Ik heb genoeg liefde voor twee." Zij schudde het hoofd. „Neen, Tim. Laten we niet een mooie vriendschap bederven, door er een één zijdige liefde van te maken." Hij glimlachte vrij grimmig. „Ik ben bang, dat het te Iaat is om dat te voorkomen", zei hij droog. „Ik 'zal je er nu niet langer mee lastig vallen* liefste. Maar ik ben niet van plan je antwoord als laatste beslissing aan te nemen." „Ik wou toch, dat ,/e het deed", drong zij aan. lende berichten blijkt evenwel, dat üe Minister van Landbouw, van verschil lende Landbouw-organisaties nog advie zen inwacht over de noodzakelijkheid van het Rijksmerk voor vereenigingen. Nu dit evenwel nog op zich laat wach ten, kan men toch verzekerd zijn, dat de kwaliteit der honig prima is. Steeds meer blijkt het uit wetenschappelijke ge neeskundige tijdschriften, dat honig als een zuiver natuur-product voor den op bouw van het menschelijk lichaam we gens haar buitengewone goede eigen schappen van groote beteekenis is. Daar het tekort aan vitamine vaak oorzaak is, dat menige ziekte zich weet te nes telen, zou door het gebruik van honig vele gevallen, zelfs suikerziekte, kunnen ondervangen worden. Voor kinderen, die honig liever niet op het brood eten, kan op voortreffelijke wijze per lepel toegediend worden. De eigenschap, dat iedere honigsoort vroeg of laat kristalliseert, mag den ver bruiker niet afschrikken. Goed gekris- taliseerde honig is aan geen bederf on derhevig en kan voor het gebruik heel gemakkelijk op een temperatuur van plm. 40 graden vloeibaar gemaakt wor den, zonder dat de kwaliteit daardoor vermindert. Alhoewel de vereeniging de honig van alle leden gaarne voorzien had van een vereenigings-etiket Schou- wen-Duiveland, reeds ontworpen door den heer C. O. J. Hendrikse, kon dit plan door bizondere omstandigheden dit jaar nog niet tot zijn recht komen en is de verpakking met eenvoudige eti ketten voorzien. Het verheugt ons onderstaande onder schriften hierbij te mogen plaatsen. Mitsdien de honig niet vervalscht is met aardappelglucose is hpt een uitmun tend voedsel. Zierikzee. Dr. A. v. d. HOEVEN. Ondergeteekende sluit zich bij boven staande geheel aan. Zierikzee. Dr. J. DE VRIEZE. Ondergeteekende erkent gaarne dat honig een uitstekend voedsel is. Zierikzee. Dr. DE RUYTER. Honig, product van georganiseerde nij verheid, voor samenwerking van mensch en dier, het oude godenvoedsel, tal van zieken een verkwikking. Zierikzee. J. v. d. KWAST, Honig is een der beste voedings- en genotmiddelen voor kinderen, voorkomt bloedarmoede en werkt zeer gunstig bij herstellende zieken. Oosterland. G. H. VLEUGELS SCHUTTER. Ondergeteekende erkent gaarne, dat honig een uitmuntend voedsel is, Noordgouwe. Dr. HUESE. Honig is een uitstekend voedings- en genotmiddel voor kinderen. Dreischor. Dr. VAN ECK. VERSCHILLENDE BERICHTEN. In de maand Augustus, als het groote seizoen voorbij en het parlement met vacantie is, gaat een groot deel der bevolking naar het platteland of naar de zee. Londen wordt dan gezegd „ledig ge haald te zijn". Dit jaar is de stad echter bepaald vol, door den merkwaardigen stroom van bezoekers uit de provincie en uit het buitenland. Natuurlijk is de rijks-tentoonstelling in hoofdzaak de reden dezer invasie. Doch afgescheiden hiervan, begint Londen ongetwijfeld te winnen in popu lariteit als vacantie-oord, waartoe de spoorwegen en dagbladen het hunne heb ben bijgedragen. „Kom naar Londen in Augustus" is de spreuk, die men overal op de aanplakbiljetten der spoorwegen aantreft en de bladen hebben bijzonder er hun werk van gemaakt om de attrac ties van Londen goed duidelijk te maken. Om eenige cijfers te geven, schat men, dat er gedurende het laatste week-end 150.000 bezoekers met goedkoope bil- Hij leeek haar aan met vreemden blik. „Geen man, die jou liefhebt, zal je heel gemakkelijk opgeven, Sara", zei hij. Toen even later: „Mag ik je nu en dan schrij ven?" Zij knikte eenvoudig. „Ja, maar geen minnebrieven, Tim." „Neen, geen minnebrieven." Hij greep haar handen en kuste eerst de eene en toen de andere. Toen ging hij heen, het hoofd rechtop en de schouders achteruit. Maar de donkerblauwe oogen, die al tijd zoo \roolijk de wereld in hadden ge keken, hadden plotseling hun zorgelooze uitdrukking verloren. Het waren nu de oogen van een man, die voor het eerst het stralende en tegelijk smartelijke ge laat van Liefde heeft aanschouwd en daarin alle mogelijkheden heeft gelezen, die zij biedt de heerlijkheid en de smart en het hoogste geluk. En Sara, die alleen bleef staan, be treurend, dat de vriend in den minnaar \yas verloren gegaan, vermoedde weinig, dat Tim's liefde bestemd was 'als een draad, steeds weer de andere draden te kruisen, totdat het Lot haar heele le vensweefsel er mee doorweven had. HOOFDSTUK V. De man in den trein. „Oldhampton! Oldhampton! Overstap pen voor Motcheey en Monkshavent" jetten naar Londen zijn gekomen. Als een staaltje van de belangstelling in de bezienswaardigheden der stad valt aan te halen, dat er in de eerste 3 weken van Augustus 90 pet. meer bezoekers in den Tower zijn geweest dan in den zelfden tijd van verleden jaar, terwijl het bezoek aan den dierentuin met 30 pet. steeg. Op enkele dagen is het aantal be zoekers van het Britsch museum van het gemiddelde 3000 tot 5000 gestegen, ter wijl zich voor het hooger- en lagerhuis lange rijen bezoekers opstellen, wachtend op toelating. Ook de gewone kalmte van Downingstreet en het plein voor buiten- landsche zaken wordt gestoord door een gestadigen stroom van kijkers. Men is het er over eens, dat ook de groote win kels deze maand, die anders als een doode tijd geldt, zeer drukke zaken heb ben gemaakt. Onlangs werd nabij Barcelona een uitgever in deze stad, toen hij per auto mobiel een toertje maakte, door vier in dividuen overvallen, die hem dwongen a! zijn geld 3.500 pesetas af te geven. Enkele dagen later vervoegden zich twee personen bij den uitgever en eischten een uitkeering van 30.000 pe setas. De man bood een chèque aan, doch de bandieten weigerden deze en ver klaarden, dat zij wel zouden schrijven, waar hij het geld moest deponeeren. Eergisteren ontving nu de uitgever een brief waarin de „plaats van betaling" nader werd omschreven. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd. Een zoon van den „debiteur" begaf zich dan naar het rendez vous met een enveloppe in de hand. Zoodra de bandieten hem ge waar werden ontrukten zij hem de en veloppe en namen de vlucht. Terstond kwamen verschillende verdekt opge stelde politiemannen toesnellen en een revolver-fusillade begon. Slechts één der schurken kon gearresteerd worden. Bij een onderzoek ten huize van den ge vangene werden verscheidene brownings en brillen gevonden. BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. Ondertrouwd- J. de Kuiper, 24 j. en M. Labruijère 25 j. Getrouwd S. Oreel 23 j. en J. P. Bas- sei 23 j.; J. C. Doornebos 25 j. en Di. P. Back 25 j.; D. Meijer 30 j. en A. v.d Rleijn 27 j.; J. Eiff 25 j. en C. Siturm 25 jaar. J. Q. Joziasse, geb. Van Luijk, cL Overleden: M. Jasperse 73 j. gehuwd, met J. Wielemaker. Vlissingen., Ondertrouwd J., Jonkman 25 j. en G. Mus 24 j.; B'. B. Louis 31< j. en B. CS. Zijlstra 31 j.; M. van Dis 21 j. en J. O. Cappon 23 j.; A. J. Kok 28 j. en M. de Wijze 28 j.; .T. Stroo 20 j. en M. Gastel 18 j.,- G. Meerman, 24 j. en C. Vinke, 2É j.; F. A. Kraat, 23 j„ en P. Brosens 22 j. Getrouwd- F. Hansen 24 j. en M. Pop- pe 23 j.; A. G. J. Weerpas 25 j. en II. J. Krieger 23 j.; P. J. Streefkerk 32 j. en P. J. de Vos 24 j.; J. II. van Noppen-23 j. en P. Duijvekot 21 j. Bevallen: S. J. A. v. Ham, geb. van Gelderen z.; N. van Sprang geb. de Wolf d.; S. D. Zonnevijlle geb. van Nieuwen- huijzen z.; M. E. de Witte geb. van Knippenberg d.; L. Woltering geb. Ver- hage z.; O. H. de Booy geb. Gooszen z.; G. J. Saman geb. Visser d.; J. J. van Akkeren geb. Mos d.; M. L. C. Braat geb. Lecluijze d. Overleden: A. C. Millot j.d. 63 j.; A. Willeboordsc echlgt. van C. de Hondt ■12 j.,- C. Laernocs jm. 77 j.,- P. de Rid der z. 15 j. Oost- en W. Souburg. Ondertrouwd: J. W. Beclcs 2S j. en M. B. Goedhart 20 j. Getrouwd: K. van Wallenburg jm. 24 j. en M. W. Kaashoek jd. 21 j.; J. Pol derman j.m. 26 j. en W. M. Louwerse j.d. 25 j. Bevallen: D. Louwerse geb. do Conninck, z. Met een zucht van verlichting verliet Sara op het waarschuwende geroep van een haastigen conducteur haar plaats in dc coupé waar in zij van af Fallowdene gereisd had. Haar reisgenooten wanen geweest een oude juffrouw met haar ka menier, en daar de eerste erop had ge staan, dat alle raampjes hermetisch ge sloten bleven, zoodat er geen aasje fris- sche lucht binnenkwam, had Sara het gevoel bijna te slikken tegen dat ze in Oldhampton kwamen. De trein voor Monkshaven was reeds binnengekomen. Zij gaf haar handbagage aan een witkiel en slenterde op haar ge mak langs het perron, tevergeefs zoe kend naar een Ieege coupé, waar de regeling van den frissche-lucht-toevoer niet van de nukken van een oude vrijs ter zou afhangen. De trein scheen heel vol le zijn, maar eindelijk ontdekte ze een eerste klas rookcoupé waarin maar één passagier zat een man in den uitersten hoek, half verscholen achter een opengevou wen krant, en met een wenk naar haar witkiel stapte zij de coupé binnen en be- -gon haar bagage in het net te plaatsen. (Wordt vervolgd.);

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2