ten uitvoer te brengen, waarbij de be- noodigdc gemeentegrond tegen den kost prijs kan worden overgenomen. Verder stellen zij voor den ovcrblij- vendcn bouwgrond le verpachten voor f0.45 de vierkante roede; de bouw terreinen aan de nieuwe straat te vcr- koopen voor 1' 20 en die aan den Noórd- weg voor f 30 de vierkante roede. Al deze voorstellen worden na breed voerige bespreking cn kleine wijzigingen van onderdeelen van het plan ni. a. st aangenomen, behalve den prijs van t' 30 voor de bouwterreinen aan den Noord- weg, 'welk voorstel niet 4 legen 2 st de beide wethouders) wordt verworpen. Het voorstel van den heer Van Lan- gevelde om dezen prijs tc bepalen op f 40 de vierkante roede, wordt daarna m. a. st. aangenomen De te verpach ten bouw- en moeslanden zullen in klei nere en groolere stukken worden ver deeld. De bewoners van het dorp zullen de voorkeur krijgen voor de perceeltjes achler hun erf, welke perceeltjes een uitweg zullen krijgen door een baan, op de nieuwe straat uitkomende. Tenslotte wordt goedgekeurd een voor stel van B. en W. om van verdwijnende karakteristieke plaatsen van de gemeen te een foto tc doen nemen en deao op het gemeentehuis tc doen bewaren. KUNST EN WETENSCHAPPEN. 'De restauratie der Groole Kerk te Goes. Men schrijft aan de N. R. Crt. De minister van O., K. en \V. heeft aan de commissie voor de restauratie der Groole- of St. Maria-Magdalenakt rk te Goes te kennen gegeven, dat naar 's ministers meening de bijdragen der naast belanghebcnden, n.ml de kerke lijke en de burgerlijke gemeente, geble ven zijn beneden het peil, dat redelijker wijze mocht worden verwacht. Inzonder heid oordeelde de minister de bijdrage der burgerlijke gemeente ad f 750 per jaar, te laag. Daarom is de minister niet genegen de volle in uitzicht gestelde bijdrage van 1' 100 000, verdeeld over tien jaren, aan de Staten-Generaal als uilgaaf voor te dragen, tenzij door de commissie nog maals een beroep wordt gedaan op Je offervaardigheid van de gemeente, ter bekoming ecner hoogere, c.q. langduriger bijdrage. Als gevolg van 's ministers houding heeft de commissie besloten de herstel ling aan hel bouwwerk stop te zetten, en het personeel te ontslaan, zoodra de her stelling aan het Zuider dwarsschip zal zijn voltooid. Indien de minister in de aangenomen houding volhardt, zullen de kap van het schip der kerk, c.a hel groole Wester- raam en de daken der zijbeuken, welke geen van alle walerdiehl zijn, tot in lengte van jaren aan verdere vernieling worden prijsgegeven In verband met dezen noodtoestand heeft de kerkvoogdij der Ned. Ilerv. Ge meente besloten hare tienjarige bijdrage van f 500 te veranderen m een 15-jarige alsmede dadelijk f 2500 te geven, wélk bedrag nog door collecten enz. zal moe ten worden bijeengebracht Volgens den eisch des ministers ont breekt thans nog pl.m f 8000 voor het bekomen der volle Rijksbijdrage van f 100.000 De commissie voornoemd heeft zich nu tot den gemeenteraad gewend, met het verzoek de toegezegde jaarlijksche bijdrage van f750 te verhQpgen tot 1500 gulden en de voldoeniug der verhoogde bijdrage te verlengen lot en met het jaar 1932, er op wijzend, dat hel hier de red ding geldt van een historisch monument, welks verdwijning aan de stad Goes en aan hare cultureelc belangen een niet ie begrooten schade zou toebrengen. had kroezig haar en een zonverbrande teint; het wazige hyacinth-blauw van haar oogen was bij liaar zoon overgegaan naar hel krachtige, zonnige blauw van de zee, terwijl de fijne omtrekken van lxaar gelaal zich in de zijne herhaalden in forscher, mannelijke lijn. „Ik kan het moeder niet afleeren, mij voor tc stellen alsof ik den Lord Mayor in eigen persoon was", beklaagde hij zich zacht tegen Sara, toen zij gin gen zitten om thee le drinken. ,,Ik ge loor, dat het de straf is van eenige zoon le zijn." „Iicclemaal niet", verzekerde Elisabeth bedaard. „Natuurlijk hen ik trotsch op je je lijkt zoo dwaas veel op mij. Ik beschouw je altijd als een voortdurend compliment, omdat je gekozen hebt op mij te lijken inplaats van op Geoffrey", met een knikje naar haar echtgenoot „Wel beschouwd hadt je ons heiden om tusschen le kiezen." Tim gaf een kreet van verrukking. „Hoor dal nu eens, juffrouw 'Pen nant I En jarenlang heb ik doodgewone vrouwelijke ijdellicid voor moederlijke bezorgdheid versleten 1" „In ieder geval ben je nog maai- een vrij pover compliment", kwam majoor Durward lusschenbeide met een betee- kenisvollen blik op hel mooie gelaat van zijn vrouw. Het was duidelijk zichtbaar, dat hij haar aanbad en zij glimlachte 'hemt oe, bekoorlijk blozend als een meis VERSCHÏLLENDE BERICHTEN. Toen Dinsdagnamiddag de chaffeur van den heer De B. mei diens auto van Breda kwam en in de bebouwde kom van Tilburg het stuur van den l(>-jarigen zoon van den heer B., die buiten de stad gereden had, wilde overnemen, reed de auto plotseling het trottoir op, waar een viertal personen stonden te praten. De heer P. en diens vrouw werden legen den grond geworpen, waarna P. in be- wusteloozon toestand werd opgenomen en naar het ziekenhuis vervoerd. De vrouw bekwam een vrij ernstige hoofd wonde, doch kon, na verbonden le zijn, naar hare woning lerugkeeren. De toe stand van P. is bevredigend. (Tel.) Te Culemborg is Woensdagmorgen de 11-jarige U. bij het fietsen onder een vrachtwagen geraakt. Het meisje was onmiddellijk dood. De heer v. E., uit Ginneken, tijde lijk vei blijf houdende in een hotel te den Haag, heeft aangifte gedaan van mishandeling, gepleegd in cabaret Pisuise te Scheveningen. De heer v. E. werd door een gooche laar verzocht even op het podium te ko men en een koperen balletje vast te houden. Dit balletje was echter tevoren door een chemisch preparaat gloeiend ge maakt. De man bekwam eenige brandwonden aan zijn hand. Men meldt aan de Maasb, uit Brielle d.d. 27 Aug.: In den polder Rugge, alhier, woedde hedennacht een windhoos. Een water molentje werd van zijn plaats opgeno men en neergesmakt op een stuk wei land, tientallen meters verder. Van een huis aan den Straatweg zijn de vorsten van het dak afgerukt. In de gemeenten Vierpolders, Nieuwersluis en Heenvliet werden de veldvruchten van het land opgenomen en een eind verder neerge worpen. Zondagmiddag deed de inspecteur van politie te Zwolle, de heer J. S., met een vriend een fietstochtje naar Epe. Bij Ernst gingen zij voor den regen schuilen in een cafétje, waar zes boerenjongens aanwezig waren. Toen zij heengingen ontving de heer S. onverwacht van ach teren een hevigen slag op het hoofd, en toen hij zich wendde tot een der ande ren, en vroeg wat dit te beduiden had, gaf ook deze' hem onverwacht een slag. De inspecteur maakte zich bekend en sommeerde hen mee te gaan naar den burgemeester van Epe. Dadelijk vielen ze hem weer aan; de anderen kwamen hen te hulp en nadat de inspecteur, die ongewapend was, de twee eerste aan vallers eenige flinke stooten had toege bracht, werd het mes getrokken. De in specteur week daarop naar het cafétje terug, waar de kastelein de woestelin gen met jenever overhaalde den inspec teur verder ongemoeid te laten. Et is aangifte gedaan bij den burgemeester van Epe. (Hbld.) Naar Aneta meldt zijn de zoekge raakte Bandoengers terecht Zij brachten den tweeden nacht door op den Malabar en baanden zich den volgenden dag met een kapmes een weg door hel oerbosch, waarna zij afdaalden in de kloof, waar het radiostation is gebouwd. HET AUTOBUS-ONGEVAL BIJ HEINOO. Omtrent het droevig autobus-ongeval bij Heinoo (Overijssel), waarbij 5 per sonen levend werden verbrand, en één aan de bekomen verwondingen is over leden, wordt nog gemeld, dat eenige wielrijders, die huiswaarts keerden, zes passagiers hebben kunnen redden; de overigen kon men niet meer bereiken door de verzengende hitte. Aan het portier achterin de bus ont brak de kruk, waardoor de menschen je van zestien." Tim maakte een grimas van wanhoop tegen Sara. „Het is een groole beproeving, juf frouw Tennant, gezegend te zijn met ouders „Dat is doodgewoon", verklaarde Geoffrey kalmpjes. „Ouders", vervolgde Tim, deze op merking volkomen negeerend, „die hope loos, onzinnig verliefd op elkaar zijn. Inplaats van de appel van hun oog van hun beider oogen te zijn, zooals eigenlijk behoorde, ben ik maar een derde, als schaduw achler hen." Sara nam zijn welverzorgde gestalte eens op. „Niemand zou da( ooit vermoed heb ben", verzekerde zij hem; en Tim greinsde goedkeurend. „Wanneer u een heelen lijd bij ons blijft", antwoordde hij, „zooals ik-hóóp" mei nadruk „dan zuil u wel gauw merken, hoe schromelijk ik word ver waarloosd. Misschien" zijn gezicht verhelderde „zult u bewogen worden medelijden te hebben met zijn eeuzaam- heijl heel dikwijls." „Tim wees nu niet langer een dwaas", kwam zijn moeder kalm lusschenbeide, haar kopje ophoudend, „cn vraag juf frouw Tennant mij nog een klontje te geven." De komst van de Durwards, die haar gedwongen eenzaamheid kwam verbre niet uit den wagen konden komen. De verbrande auto is in een schuur te Heinoo geborgen; de politie houdt er toezicht op. Gerrit Jan Brouwer, die bij het on geluk tegenwoordig was en daarbij een van zijn zoons heeft verloren, heeft aan een verslaggever van het Deventer Dag blad het volgende meegedeeld: Het ongeluk is gebeurd met een auto bus van Doevelaar uit Raalte, een lid van mijn familie. Het was een bus voor 16 personen. Ilc hielp passagiers opha- Jen voor Doevelaar en reed met mijn zoon telkens naar Heinoo heen en terug. Wij reden tol 1 uur hedennacht naar Raalte en keerden direct daarna, om streeks kwart over één, uit Heinoo terug. Ik geloof dat er 12 passagiers waren (er waren er 15). Even buiten Heinoo ontstond een de fect aan den motor. Deze bleef staan en dadelijk sloegen de vlammen voor den motor uit. Ilc sprong uit den wagen, die een portier aan de voorzijde en een aan de achterzijde had. Doevelaar, de bestuurder, sloeg een ruit in en klom uit den wagen. Het achterste portier moet vastgezeten hebben. Ik ging snel naar achter den wagen en trok er passagiers uit. Ilc heb er naar ik meen zes uitge haald. Mijn zoon was daar niet bij. Ik heb hem ook niet weergezien. Alle pas sagiers vlogen in den wagen naar ach ter door de vlammen heen. Op het laatst sloeg mij een vlam tegemoet, waardoor ik moest terugwijken. Er kermde nog één man, die uit het portier hing. Dezen heb ik ook nog kunnen krijgen. Ilc legde hem in een sloot naast den weg, waar door zijn brandende kleeren doofden. Ik hoor echter dat hij ook al overleden is. De Maasbode meldt nog: Het was slechts een korte spanne tijds, dat de verwoesting heeft geduurd. 5 mi nuten slechts, en nog bleven zes lijken en twee zwaar-gewonden in de auto ach ter. Toen was alles afgeloopen. Alleen dc carrosserie was van binnen uitgebrand en daarbinnen lagen de verwrongen lij ken, onherkenbaar. Willem Bannink uit Raalte, hing half uit het raampje, zijn gelaat bijna geheel verbrand. Zijn armen hingen naar be neden, doch hij leefde nog. Naast hem, het hoofd nog builen het portier, lag de 15-jarige Bertha Kappert uit Raalte. Zij was geheel verbrand, het lichaam geheel verkoold. Haar linkerarm hoog opgehe ven, als om redding roepende. Men her kende haar aan een koralen halssnoer. Over en door elkaar 5 andere lijken nog in de onmogelijkste standen als het ware in een hoek gedrukt. Dat was de ooi- zaak waarom gistermorgen om 11 uur nog niet vast stond wie waren verbrand. Uit de ligging der lijken en de standen van armen en beenen, valt na te gaan, met welk een ontzettende wanhoop er gevochten en gedrongen is om naar bui ten te komen. Van vier verongelukten werd de iden titeit spoedig vastgesteld. Het waren Ber tha Kappert, 15 jaar uit Raalte, twee dochters van Schaasberg uit Raalte, en A. Brouwer, eveneens uit Raalte. Twee lijken, die van Wissink en Neussink, werden eerst later herkend. Direct na het ontzettend gebeuren werd dr. v. d. Berg uit Heinoo gewaar schuwd, die onmiddellijk de talrijke ver wonden verbond. Vervolgens werd de verbrande auto met de 6 lijken ondergebracht in de schuur van Bos. Het parket arriveerde om half 8 uur gistermorgen op de plaats des onheils, en na ingesteld onderzoek vertrok het om kwart over 9 uur naar Zwole. Tusschen 9 en 10 uur kwamen eenige vaders van de verongelukten zich mel den. Bevend over het geheele lichaam betrad Schaasberg, die twee zijner doch ters miste, de schuur. Hij herkende de meisjes niet uit een drietal verwrongen zwart-verkoolde gezichten, die zichtbaar war'en. Hij wilde in de verbrande auto stappen, doch tijdens het onderzoek werd ken, hielp Sara aanmerkelijk om de kieerslachlighekl, waarin zij na den dood van "Patrick vervallen was, te boven te komen. Zij vond hel trio met hun pre tlig uiterlijk boven verwachting interes sant en aantrekkelijk, in hun openlijk getoonde gehechtheid aan elkaar, en hun opgewekte, groote hartelijkheid tegen over een volkomen vreemde zooals zij, die toch in geen enkele betrekking tot hen stond. Zij hadden haar verwelkomd als een vriendin en haar eerlijke, warme natuur beantwoordde dat onmiddellijk, en gaf ieder een speciale plaats in haar gemoed. Zij had het gevoel alsof de Voorzienigheid haar plotseling een heele familie had gegeven „voltallig en klaar voor het gebruik", zooals. Tim uit gek heid opmerkte on de reaclie na de (drukkende gewaarwording van alleen le zijn op de wereld, werkte als een prikkel op haar. Het gevoel van afkeer, dat zij een Ondeelbaar oogenblik tegenover Elisabeth had gehad, smolt als sneeuw, voor dc zon onder de dagelijksche belooring van haar omgang; en hoewel de blauwe oogen altijd in hun diepte dat vreem de, geheimzinnige bleven behouden, kreeg Sara laugzamerhand de overtui ging," dal het alleen een indruk moest zijn, die toe le schrijven was aan de kleur en den vorm van de oogen zelf, méér dan aan een werking van de ziel, die er uit sprak. zulks niet toegestaan, fee oude man kon zich echter niet langer inhouden en be gon te schreien als een kind. Buiten ge komen was de grijsaard de onmacht na bij. Hij werd het naast gelegen huis bin nengeleid door een veldwachter, die hem staande hield. De twee zwaar-gewonden, n.I. Tonia Hageman en Willem Bannink werden per auto naar het Sophia-ziekenhuis te Zwolle overgebracht. Ze zijn respectie velijk 17 en 18 jaar oud en woonachtig te Wijnvoorden (bij Raalte). Gistermid dag om 1 uur was er nog niet direct stervensgevaar bij geen van beiden, doch hun toestand is, zooals begrijpelijk, zeer ernstig Van de 10 personen die gered zijn, zijn er zëkei 4 of 5, die hun leven te danken hebben aan het moedig en kordaat op treden van Hartkamp, en de drie ge broeders Wullink uit Heino en nog 3 personen uit Wijhe, die getuige waren van het verschrikkelijk ongeluk. Op ge vaar af van zelf in brand te geraken, hebben zij het meerendeel der geredden met groote moeite uit de auto getrokken door het geopende portierraam heen. HET NED>. ROODE KRUIS. Bij een groote massa menschen beslaat nog steeds de verkeerde gedachte, dat 't Roode Kruis alleen een oorlogstaal» heeft te vervullen. Om deze verkeerde gedach te, die de vereeniging begrijpelijker wijze schaadt vooral in vredestijd, weg te ne men heeft het hoofdbestuur van tiet Ned. Roodo Kruis eenigen tijd geleden een commissie in het leven geroepen, wier taak het is j>m in samenwerking met de afdeelingsbesturen hel Roode Kruis werk beter bekend te maken. Deze com missie lieert thans een circulaire ver spreid, waarin wordt uiteengezet, dat "t Roode Kruis een 'stichting; is, gedragen ;en gedreven door gevoelens van de hoogste menschelijkhcid en naastenliefde, die haar werk zoowel in oorlogs- als in vre destijd verricht. Zoo lang ae volkeren het beschavings peil nog niet hebben bereikt, om door recht en rede geschillen te beslechten, doch het ruw geweld door de mensch- hcid nog zal worden gebruikt om elk ander tc overtuigen of te overweldigen, tot zoolang zal het Roode Kruis de humane laak blijven volvoeren om de smarlen die men daardoor, elkaar aan doe! le lenigen en te verzachten. Die taak moet in v redes tijd worden voorbereid, doch ook op andere wijze vervult het Roode Kruis in tijd van vrede hooge plichten. Bij watersnood, spoorwegongelukken en veenbranden; bij het in dienst stellen van nood-ziekenhuizen; bij het stichten van ziekenhuizen en parkhcrslellingsoor- den; hel ziekenvervoer aan de stations; bij het opleiden van Roode Kruisver- pleegsters cn helpsters; het in stand hou den der transportcolonnes; bij de pest- bestrijding in Nederlandsch Indië; bij de thyphus-epidemieënbij de maiaria-be- strijding; bij zijn werken voor de volks- hygiëne; de Reizende Hygiëne Tentoon stelling en de voorbereiding om in ons land te komen tot een doeltreffende Voor- en Nazorg voor t. b. c. patiënten, is het Roode Kruis zijn eigen geschie denis en verheven doel Irouw gebleven. De commissie wekt daarom een ieder op' lid le worden voor een contributie van minstens f l. Zij wijst erop; dat in Amerika, Japan, Zweden en andere lan den practisch iedereen lid van het Roode Kruis is, en vraagt, waarom dat in Ne derland niet zou kunnen. MUURKRABBELS IN HET CACHOT. Het Vad. vertelt Zoo, als men binnentreedt, in de cel van de recherche op het Alexauderveld te 's-Gravenllage, ziet men met groote letters staan: „God is Liefde". Dat is de verzuchting van een, die in dat lokaaltje zijn vergrijp overpeinsde, zij drukt hoop en wanhoop uit, maar hoop het meest, en het zal lot eigen troost geweest zijn, dat de verdachte de spreuk met een of ander scherp voorwerp in het hout kraste. Er was iets aan Elisabeth, dal ande ren in voortdurende betoovering hield. Een atmosfeer van romantiek omgaf haar, die altijd weer belangstelling en veronderstellingen wekte en Sara vond het eenvoudig onmogelijk haar vanuit een gewoon prozaïsch standpunt te be kijken. Een enkele maal dacht zij er wel eens aan, dat mevrouw Durward iu werkelijkheid een vrouw was van over de veertig, moeder van een vol wassen zoon, die volgens den gewonen gang van zaken zich behoorde terug te trekken bij de kalmere menschen van middelbaren leeftijd, maar ze zag wel in, hoe belachelijk weinig deze beschrijving met de werkelijkheid strookte. Er was niets en er zou ook nooit iets zijn in Elisabeth, dat aan een zich- terugtrekken deed denken. Zij was één en al glans en slraling, als een groote, gloeiende roos, die openbloeil. Een deel van haar aantrekkingskracht lag ongetwijfeld in haar houding tegen over haar man en haar zoon. Zij was nog even romantisch verliefd op majoor Durward als een meisje van nog geen twintig, en zij aanbad Tim openlijk Misschien en dat zou niet te ver wonderen zijn had zij iels van be dorven vrouwtje, in zooverre, dal de beide mannen haar in elke gril haar zin gaven. Toch was het geen kleinzie lige of moedwilligé doorzetterij. Het was meer de statige hoogheid van een ko De muren zijn verder volgekrast met verzuchtingen. Ergens in een hoek staat met dunne lijntjes gegrift eerst een Fran- sche naam en dan: „l'amour consolatrï- ce". De gedachten, waarvan die twee woorden misschien de quinlessens vor men, kent alleen de kleine Fran^aise, die over de grens, gezet is. Er slaan ook filosofische beschouwin gen op de muren. Zoo deze „Gemakkelijker is liet de dwaling te onderkennen, dan de waar heid tc vinden; de dwaling ligt aan de oppervlakte, maar komt men gauw op het spoor, maar deVerder is de 'schrijver niet gekomen. In een ander genre zijn de volgende opschriften: ,,'t Kost je toch zeker vier jaar, zei de rus" (rus is afkorting voor recher cheur). „Met dieven vangt men dieven." „Ik zei, al kost het me levenslang!, ik wecl-nothing." „Leve de toffe jongens ,als die nou nog kwaad is krijgt ie ook een paar jaar mee. Dan hebben we eerlijk gedeeld." Deze voorbeelden geven de hoofdtypen weer van de velen, die in dat kamertje terecht zijn gekomen. De misdadiger van beroep is gelaten en onverschillig, scheldt op zijn vijan den, bedreigt ze, beschouwt die opslui-' ting als iets wat er bij behoort, als ri sico van zijn bedrijf. Maar de ongeluk- kigen, die afgedwaald zijn, die bij on geluk iets deden, komen in overspannen toestand. Ze huiiep en kermen, loopen met het hoofd tegen den muur, anderen zingen aan één stuk psalmen of bidden, zonder ophouden. Er zijn er ook, die de hand aan zich zelf willen slaan en daarom wordt hun alles zooveel mogelijk ontnomen, hun zakken worden leeggehaald, zakdoek en bretels worden weggedaan en zei Is de veters worden uil hun schoenen gehaald; de vrouwen moeten de haarspelden afge ven. En waar zij ze vandaan halen be grijpt men soms niet, maar nog hebben sommige verdachten scherpe voorwerpen waarmede zij de muren kunnen beschrij ven en dan krassen ze „Voor een misstap behoef je niet al- lijd te boeten, als je maar geen „Onschuldig gevangen gehouden." „Lieveling." „Man, waak en bid." BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. Bevallen A. de Pagter geb. de Lange d. Overleden M. S. Burghardl 73 j. we duwe van M. J. Dliont. Goes. Getrouwd: W. J. van de Weert jm. 27 jaar en J. \V. Schrijver, j.d. 25 jaar Bevallen E. A. Duvekot geb. Lansen z. Z i e r i k z e e. Bevallen: G. P Jansen geb. de Witte x J. P. Gast geb. Dalebout d.; K. van Ast geb. Saman z.; J. de Bilde geb. Blan- kerl d. Overleden E. J. H. F. Cornet 77 j. wed. S. J. Ochtman; 1. W. de Graaij 63 j. man van N. v. Beveren. BEKENDMAKING. HERHALINGSOEFENINGEN. De Burgemeester van Middelburg roept den in in het verlofgangersregister dezer gemeente ingeschreven verlof ganger Izaak van Dalen, van de lichting 1921 op om bij liet lc Reg. Veldartille rie, le Schoolcomp. te Utrecht van 22 Sept. tot en met 1 Oct. 1924 voor her halingsoefeningen in werkelijken dienst te komen. Middelburg, 25 Augustus 1921. De Burgemeester voornoemd, J. ONDERDIJK, wnd. ningin, en zij was de vriendelijkheid zelf tegenover Sara. Maar dal Sara langzamerhnd weer tot het normale leven terugkeerde en haar overspannen zenuwen tot rust kwamen, was grootendeels te danken aan Tim, die zich dadelijk tot haar aangetrokken voelde, zooals het iederen jongen man zou gaan, die onder hetzelfde dak woont met een aantrekkelijk persoontje van de andere sexe. Hij had een genoegelijke manier om aan de deur van Sara's zitkamer le verschijnen met een vra gend. „Hallo, mag ik binnenkomen voor een praatje?" En na hel toestemmende antwoord installeerde hij zich gewoonlijk op het haardkleedje aan haai- voelen en bab belde haar over zijn eigen gedoe, zooals een broer met zijn lievelingszuster zou doen, en met even groote zeker he idj dat zijn confidenties met sympathieke belangstelling zonden worden beant woord. „Wal ga je nu eigenlijk met jezelf beginnen, Tim?" vroeg Sara op zekeren dag, toen hij in zalig nietsdoen op het groote berenvel voor den haard in haar kamer lag, en tevreden aan zijn geliefde oude pijp trok. (Wordt vervolgd.) Electr. Drukkerij G. W. den Boer, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6