Mis5Blanchê BEURSNOTERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 15 Augs. (Slotkoers) 6 pet Nederl. l'J23 100; 6 pet. Nederl. 1922 100; 5 pet. Nederl 1918 89 vijftien zestiende; 4y$ pet. Nederl. 1917 85 een zestiende; ~lh pet. Nederl. AV. Schuld 53i/»; 3 pel do. Oblig. 663/*; 3 pet. do ■Certif. 865/s. Cert. Ned. Hand. Mij 129, Aand. Ned. Iml. Handelsb. 133%—134i/2; 'Aand. Kol. Bank 176177; Kon. Petrol Aand. 338—' 341; Gecons. IIoll. 155—157; Cult. Mij< Vorstenlanden 167; Handelsv. Amsterd. 514—515; Javasche Cultuur 359; Aaud. Deli Maat. 367—368; Amsterd. Rubber 147^_148i/2. Ned. Amerik. vaart 86y?; Nederl. jScheepvaartunie 125—126; Kon. Nederl Stooxnb. Mij. 761/2—77; Aand. Paketvaart 1391/2. Gouda A. H1/2; Philips A. 311; Jurgens 'A. 5556. Anaconda 79 zeven zestiende; Steels 1093/8Union Pacific 145yi; Common Ma rine 10%Prcfered do. 39i/s—40; Max well Gr. C. v. A. 41/2Maxwell Laud Cert. v. Ine Bonds 12. Prolongatie 2%. Russen; Consols 7 zeven zestiende; Hope 61/8. Markt sluit nauwelijks prijshoudend. Wisselkoersen Londen 11.62%; Berlijn 0.63; Weenen 0.0036; Parijs 14.57y3; Brussel 13.371/2.; Dollar Cable 2.55i/a. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 15 Augs. Hoogste barometerstand: 765.2 te Toulouse. Laagste barometerstand: 743.6 te Akureyri. •Verwachting van den avond van 15 tot den avond van 16 dezer Zwakke tol matige Zuid-Westelijke tot Westelijke wind, aanvankelijk gedeelte lijk bewolkt, later wellicht weer toe nemende bewolking mei kans op regen, zelfde temperatuur. Temperatuur alhier 's morgens 9 uur 63 gr.. 12 uur 66 gr., 3 uur 70 gr. Saterdag Zondag 17 baandag 18 Dinsdag 19 Woensdag 20 Donderdag 21 Vrijdag 22 HOOG WATER. VUtalagen. Zomer t ij cL 3.10 3.59 4.43 5.21 6.02 6.30 7.14 (Het tijdstip van hoog water te Domburg valt 9 minuten na dat te Vlissingen.} Ouessant, Rotterdam naar Java. Rotti p 12 Augs. Gravesend, Amster dam, 1. v. Londen, n. Batavia, Radja, 11 Augs. v. Medan naar Batavia. Buitenzorg p. 13 Augs. Finisterre, Rot terdam naar Java. Palamed 12 Augs. te Batavia van Am sterdam. Slamat p. 11 Augs. Perim, Rotterdam naar Batavia. Antenor 14 Augs. te Port Said Ham burg naar Soerabaja. Roepat p 12 Augs. Gibraltar, Amster dam naar Batavia Jan Pieterszoon Coen, 12 Augs. v. Al giers, Batavia naar Amsterdam. Java p. 13 Augs. Gravesend, Java, 1. v. Londen n. Amsterd. Crynssen, 13 Augs. v. Barbados n. Plyf mouth en Amsterd. Borneo, p. 13 Augs. Perim, Batavia naar Amsterdam Medan 12 Augs. p.m. 4 u. te Belawan, Rotterdam naar Batavia. Grotius p. 14 Augs. Perim Batavia naar Amsterdam. Stoomvaartlijnen op N.-A m e r i k a. Veendam p. 14 Augs. v.m. 10 u. 20 m Lizard, Rotterdam n. New-York. Spaarndam 13 Augs. v, Corunna, Rolt. n. New-Orleans. Volendam p. 13 Augs. 11.111, Cape Race, Rotterdam n. New-York. Edam 13 Augs. n m. v. Vera Cruz, New-Orleans naar Rotterdam. Breedijk p. 13 Augs. v.m. 4 u. 30 m.. Lizard, Rotterdam n. Newport News. Maasdam 13 Augs. v.m. Ic Rotterdam v. New Orleans. Leerdam, 13 Augs. v. Havana, Rotter dam n. New-Orleans. (lag. Med.) BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. Ondertrouwd J. Eiff '25 j. en C. Sturm 25 j.; L. Meijer 30 j. en A. van der Kleijn 27 j.; M. Pieterse 22 j. en P. van Dijk 23 j.; S. Oreel 22 j. en J. T. Bassie 23 j. Getrouwd L. Reijnhout 31 j. en B. J. C. Bropdman 32 j.; C. Bliek 39 j. en A. M. Risseeuw 30 j. Bevallen- C. Koekraan—Evertsen, twee zoons. Overleden: AI. J. de Bree 1 j. d. van A. J. de Bree—Klap. Vlissingen. -Van 7 tot 13 Aug. Ondertrouwd J. H. v. Noppeu 23 j. en P. Duyvekot 21 3 II. dc Muijnck 27 j. en P. E. A. A. Proost 19 j.; G. Dingemanse 27 j. en J. C. Meeuse 25 5.; J.. (A. Lou(s 36( j. en D.jM. Luitwieler 24 j.G. Groenbos 26 j. en S. C. v. d. Kamp 22 j.; A. G. Kruijsse 27 j. en P. M. v. Maaren 25 j.; H. Vinke 31 j. eu J. |M. |M. van Wielik 37 j. Getrouwd, fl. Klaver 22 j. eu M. C. Liplijn 26 j.; F. B„ Sloof 22 j. en L. Florusse 19 j.J. de Roos 25 j. en T. de .Vries 21 j J. de Nooijer 22 j. en N. Oreel 20 j.; A. P. van Loeuhout 27 j. en C. J. Engels 30 j.; A. Korteweg 24 j en S. M. Janssen 23 j.; F. Kappen 32 j. en AI, Everaers 26 j. Bevallen E. P. But geb. Pluijmers d.; M. de Joode geb. Kluijfhout z.; M. La- brujere geb Eckliardt d.; E. A. Jozi- asse geb. Haaze z. Overleden: J. J. ICleijn wed. van J. Schol 86 j.; C. A. van den Kerkhof echtg. van L. A. AI. Nuijten 33 j.; P. F. M. de Rooy jd. 43 j.; C. J. Plaizier echtg. van D. J. v. d. Wee 73 j.; S. de Muijnk j.d. 85 j. O .eu W. Souburg. Van 7—14 Aug. Ondertrouwd. K. van Wallenburg. 24 j. en M. W. Kaashoek, 21 j. J. Polderman, 26 j. en W|. ÏM. Louwerse, 25 j. LAATSTE BERICHTEN. LEGER EN VLOOT. De heer P. AI. Breel uit Vlissin gen slaagde te Breda voor het eind examen voor den cursus voor opleiding tot administrateur hier te lande. Officier van den marine stoom vaartdienst le lel. A. P Noordlander wordl te Rotterdam gedetacheerd. Officier van Hen marine-stoomvaart dienst II. van der Brugge is bestemd voor den dienst in Oost-Indië. Officier van gezondheid der le kl. dr. F. J. H. van Deinse wordt 27 dezer geplaatst aan boord van Hr. Ms. Tromp, j VOOR DE HONGAARSOHE KINDEREN. Donderdagmiddag werd te Goes, on der leiding van ds. Dekker van Krabben- dijke, een vergadering gehouden, met het doel te komen tot het oprichten van een Provinciaal Comité inzake de Hongaarsche actie. De voorzitter meende, dat de Hongaar sche kinderactie dezen winter niet mag verslappen. Hongarije is op 't oogenblik een der meest, zoo niet het meest nood lijdende land van Europa. Aan de randen zijn overal de beste en meest produc tieve landstreken afgeknipt en aan an dere landen toegevoegd. De Hong. amb tenaren en de intellectueelen trokken in menigte op het verkleinde Hongarije aan. waar dus nu in hooge mate overbevol king en werkloosheid ontstond. Mei alg. stemmen werd besloten de Hongaarsche kinderaclie met Icracht voort te zetten. In het Provinciaal Comité werden benoemd voor het eiland Schou- wen-Duivelandde heer D'. Mulder van Zierikzee; ds. v. d Linde, Nieuwerkerk, ds. J. Boogaard te Burgh; voor Tholen en St. Pliilipslandds. H. Veldkamp te Anna Jacobapolder, de heer W,. Karelse te Poortvliet; voor Walcheren ds. P. Oh. van Vliet, de heer P. G. Laernoes, beiden te Vlissingen, en de heer H. Dronkers te Middelburg; voor Noord-Beveland ds. d. Linde tc. Wissenkerke en ds. P. Staal te Colijnsplaal; voor Zeeuwsch- Vlaanderen Oostelijk deel: ds. G. van Dis en ds. P. van Dijk, beiden te Zaamslag, en voor het Westelijk deel: ds. Moenq le Oostburg en dr. Talsma van IJzendij- kc; voor Zuid-Beveland ds. W. A. Dek ker te Krabbendijke, de heer A. L. van Melle en de heer Ph. Wessels, beiden te Goes. In het dagelijksch bestuur werd benoemd ds. W. A. Dekker, voorzitter; Ph. Wessels, Papegaaistraal, Goes, secre taris, A. L. van Melle, penningmeester, H. Dronkers en D. Mulder. Aan alle kerkeraadsleden zal een ver zoek gericht worden mede te willen wer ken lot het doen houden van spreek beurten, waarin Prof. Kalay de dringen de noodzakelijkheid der Hongaarsche kinderaclie kan bepleiten. BEURSO VERZICHT. AMSTERDAM, 1 5Augs. 3 uur. Ook heden bleef men op de effecten beurs te Amsterdam een afwachtende houding aannemen met het gevolg, dat de; handel van bescheiden afmetingen bleef Maar uit de stemming bleek wel, dat het vertrouwen in het toekomstige ver loop van zaken aan het terugkeeren is. Pelroleumwaarden gaven nog de groot ste omzelten te aanschouwen, waarbij Koninklijken en Geconsolideerden zich eenige procenten wisten te verheffen Suikerfondsen, alsmede de aandeelen Indische Cultuurhandel werden bij ma tigen handel eenigszins hooger genoteerd. In Tabakken ging weinig om, doch ze wareu ruimschoots prijshoudend. Rubberfondseu hadden een kalm ver loop, doch ook deze bleven meerendeels goed op peil. De noteeringen, die voor scheepvaart papieren tot stand kwamen, weken niet noemenswaard of vaii die van gisteren. Op de Ned. Industrieelen waren de Jurgenswaarden aan den vasten kant. Prol. 2*/4. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 15 Aug. 3 uur. De cijfers fusschen haakjes zijn de koersen van gisteren: Londen 11.62i/2 (11.607s). - Berlijn 0.60S/, (0.60y8). Parijs 14.57y° (14.30). Brussel 13.17i/2 (13.15). Zwitserland 48.32ya (48.30). Weenen 0.0036i/8 (0.0036i/8). Kopenhagen 41.55 (41.35). Stockholm 68.15 (68.15). Ohristiania 35.75 (35.75). New-York 2.55i/2 (2.56). o DF. ONTRUIMING VAN DE ROER. NEW-YORK, 15 Augs. V. D. Staats secretaris Hughes heelt bij ziju terug komst le New-York verklaard, dat de conferentie niet zal mislukken op de ont ruimingskwestie. NAGEKOMEN BERICHYEN. DE ONLUSTEN IN SOEDAN. LONDEN, 15 Aug. V. D. De laatste be richten uit Soedan melden, dat de mui tende Egyptische spoorwegtroepen te Ak- bara in barakken zijn ondergebracht en door Soedaneesche soldaten worden be waakt. 16 leiders £jn gearresteerd. Ver dere ordeverstoringen hebben niet plaats BOTSING LONDEN, 15 Augs. V. D. Uit Madrid wordt gemeld dat. de" locomotief van een exprestrein losraakte en met een snel beid van 100 mijl per uur wegreed totdat hij in botsing kwam met de expresstrein uit Oporlo. Negen personen werden ge dood en velen gewond. TE IIOUDEN AANBESTEDINGEN. Maandag 18 Augs. n.m. 2uui- bu reau gemeentewerken Middelburg: het verrichten van verfwerk aan verschillende gem.gebouwen. Zie Alidd. Crt. 12 Augs. '23. Woensdag 20 Aug. v.m. 11 uur ge Prov. bestuur Middelburg- herma ken en leggen betonplaten, het verbeteren boordvoorzieningen kanaal door Walcheren (Raming f 12.600). Zie Staatscrl. 24 Juli '24. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Donderdagmiddag is het 11-jarig meisje J. G. te Dordrecht, op het trottoir der smalle Dokbrug uitgegleden. Het kind kwam terecht op het rijpad der brug en geraakte onder een passeerende auto. Een der wielen ging over het hoofd van het meisje, dat terstond werd ge dood. De chauffeur had van het vallen van het kind niets bemerkt. Men meldt aan de „Maasb." uit Nederhorsl den Berg: De knecht van den veekoopman S. is nabij Diemerbrug |onder de Gooische Stoomtram geraakt, een voel en een been werden hem afgereden. Te Kijkduin kwam Woensdagmiddag imevrouw de G., uod 26 jaaruit Rot terdam bij het baden in den trek van een muur en werd toen in zee getrokken. Verschillende personen vormden een keten hand aan hand, maar de verste bleef nog wel 50 meter van haar af. Op hef geroep om hulp schoof loen de badmeester toe, zwom met de reddingslijn naar haar toe en bracht haar op het droge. Eerst na zeer gerui- men tijd gelukte liet de Ievensgeeste(n weer op te wekken. Zondag 1.1. zijn te New-York een- en-twintig personen om het leven geko men tengevolge van aulo-ongelukken. RADIO-DORP0 VERKOOKT. Ingevolge opdracht vau het hoofdbe stuur der P. T. T., werden gisleren door de makelaars 0. de Vlaming en L. Backer te Amsterdam voor afbraak verkocht al de kapitale woningen, landhuizen, op slagplaatsen, barakken, paardenstal, de kens enz., te zamen vormende het tij delijk Radiodorp op het terrein van liet radiostation le Koolwijk, benevens ver schillende machineriën, gereedschappen cn de.meubilaire goederen der barakken. De gebouwen brachten samen op f 9360 terwijl de totale opbrengst bedroeg een som van f 18.654.40. DE MOORD OP ROBERT FRANKS. Uit Ohicago wordt gemeld, dat de ge rechtelijke deskundigen de jongemannen, die terechtstaan wegens moord op een millionairs-zoon, toerekenbaar hebben verklaard voor hun daden. Zooals bekend, trachten' de verdedigers van beklaagden gedaan te krijgen, hunne cliënten ontoerekenbaar worden ver klaard. paviljoen voor 86 patiënten, het uitbrei den en verbouwen van liet keukenge bouw, het maken van 16 kamers voor verpleegsters en het verhoogen van den watertoren, Minste inschrijver was de lieer A. M. Baljep te Middelburg voor f 208.243. Er is maar één weg om aan éft!l neerslachtige bui een eind te maken. Zeg terstond: Geef MIJ maar (Inöez. Med.) BUITENLAND. AFLOOP AANBESTEDINGEN. - Namens het bestuur der Véreeni- ging tot christelijke verzorging van- Krankzinnigen in Zeeland, is gisteren door den architect E. Knevel op „Vre derust" aanbesteed het bouwen van' een DE CONFERENTIE VAN LONDEN. Afwachten Uit een laatste bericht in ons blad van gisteren, weten wij, dat de Duit schers tot gisterenmiddag 3 uur tijd had den op Herriot's aanbod te antwoorden. Wij weten ook, dat alle geallieerde ge volmachtigden dit aanbod zeer goed von den, een bewijs leverend van Frankrijk's verregaande „verzoeningsgezindheid"', en dat de Duitsche regeering deze voor waarden absoluut aanvaarden moest. Toen Marx en Slresemann ontboden en verschenen waren, moeten rij geheel uit hel veld geslagen zijn geweest bij het vernemen van wat hun niet anders dan tegen kan vallen: een voortzetting der militaire Roerbezetting door Frankrijken België, gedurende de eerste twaalf maan den van de toepassing van liet Dawes- rapport. Marx heeft bij die gelegeheid, op eigen gezag; (d. w. z. zonder raadpleging van zijn collega's) aan Herriot verklaard, dat dit niet aangenomen kon worden. Herriot en Marx hebben anderhalf uur met elkaar gesproken. De toestand heet te doen eenigszins opgeklaard. In zoo verre, dat het resultaat dezer bespreking blijkbaar is geweest het besluit der Duit sche gedelegeerden met Berlijn van ge dachte le wisselen over liet Fransche voorstel inzake de Roeronfruiming. Zij hopen, uiterlijk vandaag, een definitief antwoord te hebben. Daarop is dan nu het wachten. Het Iïijkskabinet had gisteren al het standpunt besproken door de Duitsche delegatie ingenomen, en dit tenvolle goedgekeurd. In zekeren zin konden de Duitsche hee.ren te Londen, Berlijn achter zich weten. Men verwacht nu, maar 7t is nog maar een verwachting van het persbureau Ha- vas, dat de gedelegeerden tenslotte den termijn van één jaar voor de militaire ontruiming van !de Roer aan zullen nemen maar in dien tusschentijd een .contigenten-vcrmindering der Fransche- Belgische bezetting zullen verlangen. De Duitscliers hebben blijkbaar ge rekend op veel tegemoetkomender hou ding van Mac Donald, als blijkbaar het geval is geweest. Dat is trouwens een oude Duitsche kwaal, opgekomen in de tijden van scherpe geschilpunten tus- schen Lloyd George en Poincaré. Ilel is nu duidelijk, dat de Duitschers, hoewel als „gelijkgerechtigden" ter conferentie- tafel aanzittend, een geallieerd bloc te genover zich hadden. De interventie van Mac Donald, en zijn uitlating, dat Duitschland dus toe moest stemmen in een voortzetting der Roerbezetling, was uilgesproken ten gun ste van Frankrijk. Een ding hebben de Duitschers echter gewonnen. Herriot heeft hun de zeker heid gegeven, dat de termijn van een jaar zal ingaan onmiddellijk na de onder- teekening van de te Londen te sluiten overeenkomsten. Daaraan is tenminslc eenig houvast. Het Duitsche standpunt om zoo gauw mogelijk de troepen uit het Roergebied te zien is overigens zeer begrijpelijk. In een jaar kan veel gebeuren, zeker een Fransche ministercrisis. Hel Poincarisme is in Frankrijk nog niet uitgestorven I Aan de vaststelling van een modus vivendi lot het sluiten van een handels overeenkomst wordl intusschen druk ge werkt. DE TOESTAND IN EGYPTE Wij hebben al een paar dagen ge in, hoe '1 in Egypte en in den Soedan weer aan 'f roeren is. De correspondent van de „Times" te Kairo, die de jongsle gebeurtenissen aan pen bespreking onderwerpt, meldt, dat de laatste paar dagen in het geheim een groote Egyptische troepenmacht in de havens, in het bizonder in die van Alexandrië, is geconcentreerd. Deze con centratie zou dc bedoeling hebben om de door Turksche agenten op touw ge zette samenzwering, bij heS onderzoek naar den aanval op Zaghloel Pasja adn den dag gekomen, om deze maand te Alexandrië een opstand uit te lokken tegen het bestaande regiem ten' gunste van Abbas Ililmy Pasja, den vroegeren Khedive, le verijdelen. Volgens den correspondent echter is men algemeen van meening, dat, wat er ook van het verhaal der samen zwering aan moge zijn, er meer achter de militaire bewegingen steekt dan uiter lijk valt waar te nemen. Zij worden in verband gebracht met besprekingen, die de regeering dezer dagen heeft gevoerd over hel vraagstuk van de grens van Libve, waar de Italianen aaaSpraaL; maken qp de oase van Jarabub, die yoI- gens de Egyptische regeering altijd bin nen do grenzen van Egypte heeft gelegen, terwijl Egyple zelf een sjrqqk lands op vordert ten Westen van Solium. Men vraagt zich daarom af, of de regecring niet de mogelijkheid overweegt om vaji een actie tegen den Khedive gebruik te maken ora aan haar aanspraken 0p de bolwiste grosdstrooken op de Westelijk? grens van Egypte kracht, bij te zetten Nader wordt uit Cairo gemeld, dat volgens hel blad „l'Cclarté" Lord Allenby, de Hooge Commissaris voor Egypte, die fhans in Engeland vertoeft, onmiddellijk naar Egyple zal terugkeeren. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. Op de internationale bakkcrijten- toonstelling le Antwerpen is een inzen ding van de firma K. J. Doeleman ,4e Zierikzee. In den loop van de volgende maand zullen op de Belgische kust ten O. van Ostende met een speciale batterij ge- schutoefeningen plaats hebben tegen bo ven de zee evolueerende vliegtuigen. Bij de mijngasontploffing, die giste renavond in de mijn Garabiner te Pont- deloup heeft plaats gehad, zijn 14 arbei ders omgekomen. Uit Engeland. Het legerbestuur heeft Woensdag een dagorder uitgevaardigd, waarin ken nis wordt gegeven van de machtiging, om een speciale reserve in het leven te roepen, ter sterkte van 23000 officieren en manschappen, teneinde alle wapenen in het geval eener eventueele mobili satie op volle sterkte te kunnen brengen. Uit Polen, Een ontwerp-ovêreenkomst is opge steld voor de fundeering van de Pool- sche schuld aan de Ver. Staten. Deze schuld bedraagt 180 millioen dollars. Uit Zwitserland. Uit het Z. van Zwitserland en N. Italië worden hevige orkanen gemeld. Vooral bij het Lago Maggiore zou het weer zeer stormachtig zijn. Uit verschil lende streken worden ernstige overstroo mingen gemeld, waardoor tal van onge lukken en veel schade is veroorzaakt. Uit Rusland. De diplomatieke betrekkingen tus- schen Rusland en Mexico zijn hersteld. In het Z. O. van het land wordt weer een misoogst verwacht. Dc regee ring heeft haar goedkeuring gehecht aan een plan om dit te voorkomen. Hieraan gaan kosten gepaard van liefst 11.200.000 roebel. Uit Mexico. Uit New-York wordt gemeld. Vol gens het Mexicaansch blad „l'Universal'" heeft de Mexicaansche regeering gewei gerd de Britsche nota inzake den moord op mevrouw Evans te aanvaarden, daar deze in zeer krachtige bewoordingen is opgesteld. Uit O. Si 1 ezi Het .arbeidsconflict in Poolsch O. Silezië behoort tot het verleden. In het hoogovenbedrïjf blijven de loonen onver anderd, wat eigenlijk een loonsverlaging beteekenl, daar thans voor hetzelfde loon 10 uur gewerkt moet worden. In de mij nen worden de loonen met 10 pet. ver laagd. De werktijd onder den grond blijft dezelfde; boven den grond wordt 91/2 uur per dag gewerkt. De vakvereenigin- gen hebben deze voorwaarden aanvaard. Uit China. Het internationaal comité tot le niging van den hongersnood meldt, dat 13.115 menschen bij de overstrooming verdronken zijn en schat het verdere aantal slachtoffers op 15.000.000. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 14 'Augs. Tarwe f 14.75 f 15, Chevaliergerst 12.7513.25, Rog ge 11-11.75, Erwten 17.50-19 25, alles per 100 K.G. Bonte Aardappelen f 3.25 per 70 K.G. Boter f 1.20—1.34, per 5 H.G. Kipeieren 6.50—6.70, Eendeieren 7.10—7.30, per 100 stuks. Aanvoer 4000 stuks. ADVERTENTIËN. Voor' de vele bewijzen van deel neming, ons betoond na het over lijden onzer lieve Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoe der. Mejuffrouw MAGDALENA SUZANNA VISSER, betuigen wij onzen haftelijken dank. Namens de Familie, P. H. BROERSÉ Serooskcrke (W.j. 7 Volks-Gezondheid. De Secretaris der Gezondheids commissie te Middelburg brengt in herinnering, dat hij voor ieder in gezetene der gemeente kosteloos js te spreken aan zype woning (Korte Heerengracht 288) eiken Dinsdag en Vrijdag van 11—1 uur. De Secretaris voornoemd, R. BIJLSMA. a Med. doctor et» arts.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2