15 Paarden Bestuur der Domeinen, TE PACHTEN östnksHoornYeeJfgg MELKGEREI M. Sinke-Suvaal, Bussum, N. Oostersclie- str N 78; Theod. E. van den Berg, Nij megen, Rozenstr W 261. Vertrokken. A. Hubregtse, van Eigenhaardstraat P 230 naar Nijmegen, Bloemenstraat 88; Wed. 0. le Nobel, geb. Beuningh, van Korte Delft G 15 naar Utrecht, Prins JET. Laan 11, Ja. Maas, van Bleek E 94e naar St Laurens, Hof Brigdamme; D. J. Kloet, van Sehroeweg V 30 naar Zuidzande; J. Koole, van. Korendijk P 73 naar Rotter dam, Schiedijk 57; J. Kleijn, van Rozen dwarsstraat Wi 247 naar Amersfoort, Soesterweg 236g; A. 0. de Witte, van Segeerssingel V 80 naar O. en W. Sou burg, A 295a; H. Thesingh, van Hceren- gracht M 44 naar 's GravenIiage, Wele- ringpl., P- Loos, van L. Delft TT 25 naar Alkmaar, Uitenboschstraal F 23; V. F. Bmorenbcrg, van L. Delft II 25 naar Schoten, Oolensostraat 21rood; P. Riet dijk, van Julianastraat W 22 naar Oost- voorne, Duinslop B 112; J. Zijlstra, van Rouaanscho Kade G 122 naar Nijmegen, Barbarossastr. 48W. de Rijclce, van Oost kerkplein O 4 paar Helder; L. j. van dei- Sloot, van Julianastraat W 3 naar Rot terdam, Goudsche singel 15a; J. N. Flik- weert, van Langeviele K 206 naar Nieu- werkerk. Ring 46; A. M. 0. J. Thomas sen van Seisdam Q 30 naar Goes, Bees tenmarkt 7; P. 0. A. Voorbraak, van Hoogstraat I 113 naar Roosendaal, Bor- gerhoulsche Sir. 148; P. M. Martens, van Hoogstraat I 113 naar Roosendaal, Kerk straat 27; Wed. S. Lako, geb. Jansen, !van Spanjaardstraat E 63 naar Wassenaar, Leidsche straatweg 59a; T. Zeilstra, van Rozenstraat W 207 naar Dordrecht, Tol- lensslraat 45; Wed. H. 0. Delf, van Lan geviele K 230 naar Baarn, Marisslraat 14; G. 0. Romijn van Heerengracht M 38 haar Utrecht, Maasstraat 30; M. Remijnsc, van Jodengang M 230 naar Diepenveen. Ode 9; Jan Simonse, van Seisstraat Q 16 naar Utrecht, Ferdinand Bolslr. 3. bekendmakingen. OOST- EN WEST-SOUBURG. Loop bevolking van 1—31 Juli 1924. Ge ves tigd A. P. Lcenhouts, Groote Abeele A 225A, van Veere; ,T. II. Leeman, Spoor straat A 114e, van Veere; Ja. Nijsse, wede. J. v. Schaik, Middelb.slr. B 264, van Koudekerke; W. Corstanje en ge zin, Spoorstr. A 114b, van Middelburg; Ch. Coesijns en gezin, Spoorstr. A 114c, van Vlissingen; A. K. Rombauts, Padweg B 42b, van Vlissingen; C. J. de Munck, Oranjeplein A 15, van Goes; A. C. de iWitte, Middelb.str. A 259a, van Middel burg; J. J. Hofman, Marnixplein C 7, .Vlissingen; Catha. Brand, Middelb.str. A 259a, van Domburg; J. Midavaine, Mid delb.str. A 269, van Domburg. Vertrokken M. B. van der Bliek, N. Vliss. weg C 150, naar Haarlemmermeer; J. Jonge- pier, N. Vliss. weg C 188, naar Am sterdam; M. Hondsmerk, Kanaalstr. A 71, naar Middelburg; J. F. M. van Oost veen, Van Turnhoutstr. E 10, naar ►Vlissingen; W. Francke, Spoorstr. A 93, naar Roosendaal; P. J. Bosschaart, id., id., id.; K. Louwerse, Marnixplein C 65, naar Helder; J. van der Endt, Braam- fitr. B 124, naar Serooskerke; J. A. Hu bregtse, Cevaalstr. B 185, naar Giesen- Nieuwkerk; A. Francke en gezin, Nieu we Abeele C 229, naar Koudekerke; C. H. Baas, Nieuwstr. B 93, naar Middelb.; L. Lacroix, Schoutstr. B 225, Nieuw- Helvoet; E. Dubois—Sanderse en kind, Nieuwstr. B 88, naar Susteren. KOUDEKERKE. Bevolking van 16—31 Juli 1924. Vertrokken L. Wisse, A no. 160, naar St. Laurens; S. de Ruiter, E no. 7, naar Goes. Gevestigd: iW'. Ova, B no. 82, uit Biggekerke; J. P. Maas, A no. 218, uit Biggekerke; G. de Visser met gezin, B no. 196, uit (Maastricht; A. G. de Rijke, A no. 9, uit Rotterdam; W. P. Kolcelaar met gezin, tB no. 204, uit Vlissingen; M. Wisse, A no. 160, uit St. Laurens; M. C. Gelok, E no. 143, uit Schoondijke; A. Schait •Velthuijs, A no. 201, van Vlissingen. AFLOOP VERKOOPINGEN. Door notaris A. de Neeling is Don derdag in „Mercurius" publiek verkocht een huis en erf te Middelburg, aan de Lange St. Pieterstraat A 69, groot centiaren. Kooper G. F. Denevers te Middelburg q.q. voor f2450. !NGEZQM£fê STUKKEN. Hooggeachte Redactie. Reeds onderscheidene jaren zien wij als eigenaars van de perceelen Seisboï- werlc reikhalzend uit wanneer ons einde lijk eens ruimer blik gegund wordt van uit onze woningen. Wij bedoelen dat de heuvel voor onze perceelen met pl.m. twee Meter verlaagd wordt en b.v. ver vangen door een grasperk met eenige bloemperkjes. Wijl er onderscheiden groote boomen staan, zou met bet oog daarop (ik bedoel de opbrengst daarvan) deze groote Verbetering toch niet veel kosten, en het zou bovendien daar een heele verfraaiing zijn. voor heel deze om geving. Wij hopen dat dit schrijven als Vrucht moge hebben dat Wijl straks onze blik kunnen uitstrekken tot aan de Grif fioen wat dan bet geval zal zijtn. Wij ver- i er on8 reeds over. Een der eigenaars van voorn. De Burgemeester van Middelburg, maakt bekend, dat in verband met liet JKoninklijk bezoek op 5, 6 en 7 Augustus 1924, ten aanzien van de plaatsing en de richting der rij- en voertuigen, op grond van artikel 31 der verordening van al- (gemeene plaatselijke politie, van po li tiewege de navolgende bepalingen zijn vastgesteld. HET IS VERBODEN met motorrijtuigen, rij- en voertuigen, hieronder begrepen: rijwielen, zich op le stellen en de navolgende straten en pleinen te berijden in beide richtingen: Op Dinsdag 5 Augustus 1921. Van des namiddags 8 uur tot n;\ liet passeeren van den Koninklijken stoet Loskaai, Stationstraat, Koniugsbrug Hout- kaai, Londenschc kaai, Bierkaai, Rouahn- sche kaai, Bateau-porte, Rotterdainsche kaai, Dam Noordzijde, Dam, Korte Delft, Lange Delft, Lange Burg, Groenmarkt, Korte Burg, Balans, Abdij. Op Woensdag 6 Augustus 1921. A. Van des voormiddags 9 30 ure tol nü het passeeren van den Koninklijken stoet Abdij, Balans, Korte Burg, Groen markt, Lange Burg, Lange Delft Korte Delft Dam, Dam Noordzijde, Rolterdam- sclie kaai, Nederslraat, Molenstraat, Veersclie singel, Jacob Catsstraat, „Wil- helminastraat, Hendrikstraat, Zacharias Jansenstraat, Rozenstraat, Meidoornlaan, Jasmijnstraat, Breestraat, Brakstraht., K. 'Singelslraat, Lange Singelstraat, Span jaardstraat, Wagenaarstrhat, Hofplein, K. Noordstraat, Heerengracht, Kromme Weele, Vlasmarkt, Markt, Korte Gort- straat, Lange 'Gortstraat, Varlcensinarkt, Hoogstraat, Nieuwe Haven, Turfkaai, Houtkaai, L'ondendsche kaai, Bierkaai Rouaansehe kaai, Dwarskaai. Düm Zuid zijde, Lange Giststraat, Lange St. Pieler- slraal, Bree, Zuidsingel, langs Waterto ren, Korte Heerengracht, Molenwater. B. Van 12 ure des middags tot nó het passeeren van den Koninklijken stoet: Molenwater, Korte Heerengracht, langs (Watertoren, Zuidsingel, Bree, Wage- naarstraat, Balans, Abdij. C. Van 2.30 ure des namiddags tot nü het passeeren van den .Koninklijken stoet- Abdij, Balans, Korte Burg, Groen markt, Lange Burg, Markt. D. Van 4 ure des namiddags tot nó het passeeren van den Konninklijken stoet: Markt, Lange Burg, Groenmarkt. E. Van des namiddags 4.30 ure tot na het passeeren van den Koninklijken stoet: Groenmarkt, Korte Burg, Balans, Abdij. F. Van des namiddags 2 uur tot na het vertrek van den Koninklijken stoet en de te houden optocht: Markt en Ilelm, Vlasmarkt, Kromme Weele, Gravenstraat. G. Van des voormiddags 8.30 ure tot na het vertrek van de deelnemers aan de Zeeuwsche Huldebelooging naar het Molenwater: Loskaai, Goesche Koren markt, Nieuwe Poortstraat, Korendijk, Kinderdijk, Molenberg, Penninghoeksin- gel, Klein Vlaanderen. II. Van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 1.30 ure: Molstraat, Koe poortstraat, Zuidsingel, Molenwater. Op Donderdag 7 Augustus 1924. A. Van des voormiddags 8.30 ure tot na het passeeren van den Koninklijken stoet: Abdij, Balans, Korte Burg,Groen markt, Lange Burg, Lange Delftv Kor te Delft, Dam, Dam Noordzijde, Rotter- damscke kaai, Nederstraat, Molenstraat, VëSrsche weg. B. Van des namiddags 2 ure tot na afloop van het Openluchtspel: Markt, Helm, Vlasmarkt, Kromme Weele. Ten opzichte van de Abdij is op 5 Augustus 1924 van af des namiddags 8 ure tot Donderdag 7 Augustus 1924 des (voormiddags 9.30 ure, het navolgende bepaald A. De rij- en voertuigen, hieronder be grepen de motorrijtuigen en rijwielen moeten de Abdij inrijden door de poort aan de zijde van het Koorkerkhof en en de Abdij verlaten door de poort aan de Balans; het rondrijden in de Abdij is verboden. B. Geen der bovenbedoelde voertuigen mogen zich naast elkander plaatsen en' en de toegang tot de beide gemelde poorten der Abdij moet steeds vrij blij ven. C. Op 5 Augustus 1924 van des na- jmiddags 7.30 ure tot 8 ure des voor middags van 6 Augustus 1921 en op 6 Augustus 1924 van des namiddags 9 ure tot 8 ure des voormiddags van 7Augs. 1924 is de Abdij voor het publiek afge sloten, behalve voor de bewoners en logé's. Ten aanzien van de hier na te noe men straten en pleinen is het op 6 Augustus 1924 verboden; tusschen 4 en 6.30 ure des namiddags, zich aldaar met rij- en voertuigen op te stellen of an ders dan stapvoets te rijden; Markt, Lange Delt, Korte Delft Danij Dam Noordzijde, Bateau-porte, Rouaan sehe 'kaai, Bierkaai, Londensche kaai, Koningsbrug, Stationsstraat, Loskaai, Nieuwe Poortstraat, Korendijk, Houtkaai, Turfkaai, Nieuwe Haven, Hoogstraat, Lange Gortstraat, Korte Gortstraat, Lan ge Noordstraat, Hofplein, Wagenaar- straat, Balans, Korte 'Burg, Groenmarkt, Lange Burg. Concert en Vuurwerk op het Molenwater. Het is verboden: Van een half uur vóór den aanvang van het concert tot nè afloop van het vuurwerk; de Molstraat en "Koepoort straat te berijden anders dan van de zijde van den Dam; de Koepoortstraat anders te berijden dan van de zijde der Molstraat, Span jaardstraat en Lange Singelstraat; het Molenwater, Oostelijk deel (langs Weeshuis) te berijden anders dan van de zijde) Koepoortstraat, Vervcrijslraat en Zuidsingel do Korte Ileerengracht te berijden an ders dan van de zijde van het Molenwa ter. De ry- en voertuigen zullen moeten slaan op het Molenwater aan dc zijde der gasfabriek in rijen achter- en naast, elkaar, gericht naar de Korte Heeren gracht; do weg om na afloop van het vuurwerk het Molenwater te verlaten is uitsluitend over de Korte Ileerengracht. Tijdens het verblijf van de Koninklijke Familie in deze gemeente vuurwerk op straat af te steken. Middelburg, 2 Augustus 1921. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. i Burgemeester van Middelburg maaJ^t bekend, dat ter gelegenheid van hel Koninklijk bezoek op 5, 6 en 7 Augustus 1924 en de daaraan verbonden feestviering, het navolgende in het be lang der openbare orde en veiligheid, is verboden lo. Het per motorrijtuig, bespannen lerluig, per rijwiel of met eenig ander middel van vervoer of le voet volgen van tien Koninklijken stoet. (Een ieder, die den stoet wil ziebi voorbijtrekken, plaatst zich aan de zijden der kaaien, pleinen en straten). 2o. Hel zich bevinden op bruggen, tij dens de Koninklijke stoet daarover pas seert. Hel klimmen in lantaarn-, lele- phoon-, telegraafpalen en boomen, zoo mede het zich ophouden op tassen steen. 4o. Hel meeloopen met de te houden optochten, zoowel vóór als achteraan en ter zijden. (Een ieder, die de optochten wil zien voorbijtrekken, plaatst zich aan de zijden der kaaien, pleinen en straten). Verder maant hij een ieder aan, de mogelijk nog door de Politie te geven bevelen, in 't belang van openbare orde en veiligheid onmiddellijk op te volgen. Voorts geeft hij den bezoekers van het Openluchtspel op 6 Augustus a.s. in over weging na afloop van het spel de Markt te verlaten door de Gravenstraat, welke straat daarvoor is vrij gehouden, zulks verband, met de omstandigheid, dat de overige straten van de Markt door de aanwezigheid van het talrijke publiek, daartoe geen gelegenheid bieden. Middelburg, 2 Augustus 1924. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. Ten slotte wordt liet publiek verzocht in de straten rechts te houden. Middelburg, 2 Augustus 192 i. De Commissaris van Politie, R. AVINK, Wild. SLUITING GEMEENTE-ARCHIEF Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend dat liet Gemeen te-archief van 13—30 Augustus 1924 voor het publiek gesloten zal zijn. Middelburg, 29 Juli 1924 Burgemeester en Wethouders voorn P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. ÖÜRliEKLlJKEN STAND Middel b u r g. Van 21—30 Juli. Ondertrouwd: F Han- L. Roijnhout, 31 j en B. J. C. Broodman, 32 j., C Bliek, 39 j. en A II. Risseeuw. 30 j P. Gorl. 55 j. en A. J. Vijgenboom 41 j A A. Maagdenberg, 21 j en G. P. Hoek, 21 j. Getrouwd P W II. Lemke, 31 j. on P J. S. Beekman, 29 j I. de Lange. 25 j. en D. Flipse, 26 j. Bevallen: H. Peelers geb Geensen, d Vlissingen. Van 30 Juli—1 Augs. Ondertrouwd: sen, 21 j. en M. Poppe, 23 j., F. Kap pen, 32 j. en M Everaars, 26 j., A Kor- teweg, 21 j. en S. M. Jansen, 23 j, A. G. J. Weerpas, 25 j. en II. J. Krieger, 23 j., J. F. Bakker, 30 j., en M. P Taalman, 23 j., M v. Westerop, 24 j. en B. C. van der Meer, 21 j., P. Heijkoop, 25 j. en A. Bostelaar, 28 j. Getrouwd G. Schouten, '26 j. en A. 'JOlUioff, 25 j., .1, Schippers, 28 j. en W. van Herk, 23 j., P. C. Stroo, 30 j. en N. J. do Muijnck, 23 j., M. C. v. Zweeden, 26 j. en N. Dommisse, 24 j., J. Adolfs 30 j. en A. Tanis, 25 j. Bevallen- E. J. F. W\ Kummel, geb. Meijer, d„ M. Timmer, geb. de Kuiper, z., L. Tissink, geb Barentse, d„ E. M. Kole, geb. Polderman, d., A. T. Falhaber, geb. Wissekerke,z A. F. Lerooij, geb. Meijer, d. Overleden: G. Jasperse, man van G. Grootjans, 59 j. P. Jasperse, 38 j, W. Be vers vrouw van B. A. Potters, 53 j., M. E. A. J. Erlcelens, vrouw van K. Keme- ling, 48 j. O. e n W. S o u bu r g. Van 2531 Juli. Getrouwd: W. Polder man, jm. 42 j. en E. P. van Hekken, jd. 40 j. Bevallen. S. Suurmond geb. Sinke, d., A. de Pagter, geb. Homburg, d. Overleden: J. van den Broeke, wedn. van P. Lorier, 75 j. De Commissaris van Politie te Mid delburg maakt bekend, dat ter gelegen heid van het Koninklijk bezoek op 5, 6 en 7 Augustus 1924 aan deze gemeente en de daaraan verbonden feestviering, het navolgende is bepaald A. Dienst ivan het Roode Kruis. Door de Afdeeling Middelburg van het Roode Kruis is, in s amenwerking met het Bureau voor Particuliere Ziekenverple ging te Middelburg, onder hoofdleiding van Dr. Scheps (Rotterdamsche Kade 241 telefoon no. TOO) een dienst ingericht voor het verleenen van eerste hulp bij ongelukken. Daartoe zullen de leden in Roode Kruisuniform aanwezig zijn en wel: op Dinsdag 5 Aug. 1924 des avonds Vanaf 8 uur fibi het hotel „Du Commerce" (Loskade) en in het Stationsgebouw der Nederlandsche Spoorwegen op Woensdag 6 Aug. 1924: bij het vormen van den stoet der betoogers op de Loskade; bij de betooging op het Molenwater; bij het openluchtspel op de Markt; bij den historischen optocht; bij het concert en vuurwerk op het Molenwater. -Verbandplaatsen zijn ingericht: in de kleine trouwzaal in het Stad huis (ingang Helm); in de Damesfoyer van den Schouw burg (Molenwater); in het ho'tel „Du Commerce" (Loska de); in het bureau van politie (Lange Gist straat.) B. Reddingsbrigade te Mid delburg. Door de Middelburgsche Reddingsbri gade is een dienst ingericht voor het ver leenen van eerste hulp bij waterongeval len, onder leiding van "den beer J. van de Putte (Lange Delft B 117.) De leden zullen kenbaar zijn aan een gnoen-witten band om den linkerarm, op welken band staat vermeld „Reddingsbrigade". Zij zijn aanwezig: op Dinsdag 5 Augustus 1924 des avonds vanaf 8 uur op de Loskade; met bootjes in het water van het kanaal en in de kaden; op Woensdag 6 'Augustus 1924: bij het vormen van den stoet der betoogers op de Loskade; met bootjes in het water van het kanaal en in de kaden. C. Drinkwatervoorziening. Drinkbakken zullen worden geplaatst Dam 2 voor menschen en 1 voor dieren; Loskade 1 voor menschen en 1 voor dieren. Varkensmarkt 1 voor menschen en 1 voor dieren. Molenwater 2 voor menschen en '1 voor dieren. Helm 1 voor menschen en 1 voor dieren. Noordpoortplein 1 voor menschen en 1 Voor dieren. Koudekerke, Van 16—31 Juli. Ondertrouwd: J. de Witte, wedn. 62 j. en J. de Groot, wed. 58 j. Getrouwd: A. Harpe, jm. 26 j. en J. S. van Sluis, jd. 25 j. Bevallen: J. de Regt, geb. Dekker, d., M. de Potter, geb. Zachariasse, z., S. P. Davidse geb. Moens, d., C. Adriaans©, geb. Dingemanse, d., J. Wieiemaker, geb-, Jobse, z. Overleden: L. Jasperse, ongeh. d. 26 K. Blasse, wedn. vap E. Vinken 67 .j, A. Vreeke, wedn. van P. Maas, 61 j., L. Baas, d. 3 j. ADVERTENTIËN. Geïmporteerd uit Frankrijk. Zeer geneeskrachtige wyn. Aanbevolen door H.H. Doctoren voor zieken en herstellenden. Speciaal geschikt voor hartkwa len, vervangt alle beste medicijnen. Per flesch 11.75. Alleen verkrijgbaar bij de Im porteurs Denevers Frères, Middelburg. De Ontvanger der Registratie en Domeinen te Goes zal op Donderdag 14 Augustus 1924, des morgens li1/» uur, in de zaal van „den Hollandschen Tuin" te Bergen op Zoom, ten overstaan van den Notaris J. CHR. H. PERéE 'aldaar in het OPENBAAR VERPACHTEN voor den tijd van zes jaren, ingaande rooven oogst a.s. u\ der Fa. DESSAUX te ORLEANS. Driemaal voordeeliger in gebruik als gewone azijn, zeer lyn voor keukengebruik, inmaak en mayonnaise. Per flesch 45 cent. Alleenverkoop voor Zeeland DENEVERS FRÈRES, Wijnhandelaren Middelburg. voor zeven jaren van najaar 1924—1931. 1°. DE HOFSTEDE Dauwendale aan den Sehroeweg onder Mid delburg, groot H A. 22.60.90, thans bewoond door den heer J. C0PP00LSE. 2°. H.A. 7.52 60 WEILAND achter de hofstede van dhr. A. ABRAHAMSE bij den Segeers- weg onder Middelburg, thans in gebruik bij dhr. J. DE KLERK. De voorwaarden en kaarten lig gen ter kennisname ten kantore van J. A. TAK &Co Singelstraat te Middelburg alwaar inschrij vings- billetten voor ieder complex af zonderlijk worden ingewacht vóór of op 7 Augustus 1924. Openbare Verkooping VAN EEN in den ten jare 1922 bedijkten pol der in het Kreekrak bezuiden den Oosterschelde-dam onder de Ge meente RILLAND-BATH, 172 H.A. in 42 perceelen en in massa's. De voorwaarden en perceelsbe- chrijving der verpachting liggen ter inzage ten kantore van den ge noemden Ontvanger, alwaar tegen betaling van f 0,50 boekjes, een en ander bevattende, verkrijgbaar zijn. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes zal op Woensdag 13 Augustus 1924, des voorraiddags om 91/, uur (N T.) te Wolphaartsdijk in den Heerenpolder op de Johanna H o e v e", ten verzoeke van den Heer A. MOELKER, om con tant geld Publiek Verkoopen den Kapitalen BOERENINSPAN, bestaande uit waarvan het oudste 8 jaren is. Kippen en EendenDogcart en Tuig, 4 uitstekende Men wagens met zwaar beslag en op ijzeren assen, Driewielskar, Hooihark en Schudder, Zaaimachine, Wiedma- chine,Maaimachine, Dorschmachine Motor (Victoria), Cultivator, Maal- machine (Graanbeker), Aardappel rooier, Broedmachine en Kunst moeder (Muijsert), Rosmolen met ijzeren Stangen, Weegbascule, Stoomkoker, Wind- en Snijmolens, Chilibreker, Zaadzeil, ijzeren Hol blok, 8 Ploegen, 9 Eggen, Slepers, 2 Kar w ijslepers, Water vatenSproei- bus, Klaverruiters, Toihouten, di verse Zeeften, Gereedschappen, 4 Strooklampen, Mest in den mest put, HarnaBsement, w.o. Keurings- tuig. alsOatroomer, Karn, Melkem mers, Melkbussen enz. Met den verkoop van het Beestiaal wordt begonnen om 1 uur N.T. VOORTS: voor den Heer A.C. J. NOTEBOOM f Braeok en voor den Heer BEBELAAR I Utrechtsch Wagentje. Onkosten boven f 50.-61/, pCt., beneden f 50.10 pCt. Geen stalling, geen muziek, wel bergplaats voor fietsen. De Notaris A. DE NEELING, is voornemens op Vrijdag 15 Augus tus 1924 snmd. te 2 uur, in het Café van den Heer A. WEST DORP te Serooskerke: PUBLIEK TE VERKOOPEN: 34 aren 30 centiaren (262 roe den) BOUWLAND, te Serooskerke, nabij de hofstede ,,'t Huis Om". Een HUIS, ERF met TUIN, te Serooskerke, op het dorp A no. 20, benevens het recht van erf pacht tot 0 October 1929 op 12 centiaren grond, samen groot 2 aren 13 centiaren (ruim 16 roeden) Te bezichtigen het huis daags voor den verkoopdag van 1012 en van 24 uur en op den ver koopdag van 1012 uur, het land dagelijks.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 3