Gevestigd: K. DE VRIES, Dwarskaai109. Stukgeloopen en Branderige Voeten verzacht en geneest men met PUROL. !n (Ing. M«d.) steldheid gepaard ging met braken en hevige krampen in hel onderlijf. Onge veer 25 personen in een 5-tal gezinnen werden ongesteld, vermoedelijk na het eten van kaas. De hulpverleenende ge neesheer achtte de ongesteldheid niet. van ernstigen aard. De kans is ter on derzoek door de politie in beslag geno men. Zaterdag waren nog ongeveer vijf personen ongesteld. Op de Baloe-eilanden heerscht een kinderziekte, een scherpe hoest, die de kinderen, na drie uur doet overlijden.. Er zijn zeven slachtoffers. Het stoomschip „Three Rivers" dat van Baltimore op weg was naar Chesa peake Bay, met 350 passagiers aan boord is Zaterdag nacht in brand, gevlogen. Vele passagiers sprongen over boord, waar zij door andere schepen werden opgepikt Men vreest voor het verlies van vele evens. Te Femiremont (Frankrijk verloor een 9-jarig knaapje dal irt een boom was geklommen .waarom een hek stond, het evenwicht en kwam op één der s/pijlen terecht, clie liet ongelukkige kind als een spies diep in het lichaam drong Hel gelukte eerst na langen tijd het arme jongske uit zijn ver schikkelijke po sitie te verlossen. De kleine had reeds den geest gegeven. LANDBOUW. Onder 't vee van den landbouwer A. M. te Oostkapelle zijn een paar gevallen van mond- en klauwzeer ge constateerd. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen het beroep naai" Goudriaan-Otloland, door <A. Luteijn, cand. te Jerseke. O h r. G e r e fKerk. Beroepen te Utrecht, ds. F. v. d. Mo len, te Zicrikzce. RECHTZAKEN. De „Maatschappij Nationaal >Sporl- paleis" verzoekt ons te melden Zooals uTt onze herhaaldé publicaties bekend is, zijn de justilieele autoriteiten het er over eens, dat onze premieleeniji- gen volkomen wettig zijn, vandaar overal in den lande medewerking en toelating. Ten aanzien van de toelaatbaarheid an extra-premies die in dé zaal aan de obligatiehouders worden verstrekt, schijnt* 'erschil van meening te bestaan. Uit onze opzettelijke infonnatie bleek ons reeds lang dal de autoriteiten in Den Haag tegen deze extra-premies geen bezwaar hadden, en ook elders in den lande denkt men er zoo over. Do ambtenaar van hel O. M. te Mid delburg schijnt evenwel te dien aanzien zekerheid .te willen hebben en een uil- spraak van dei rechter uit te lokken. Daarvoor moesten natuurlijk eenige be scheiden als stukken van overtuiging aanwezig te Goes, door* de politie wor den medegenomen, vóór de eigenlijke premietrekking was aangevangen. Hierbij was echter geen enkele obli gatie. Dit is ailes wat er gebeurd is, de trek king van alle gewone premies heeft nor maal en ongehinderd plaats gehad, waar uit te meer blijkt dat het hier een zuiver plaatselijk inzicht, betreffende een on derdeel is. Ger ef, Gem. Bedankt voor Grand Rapids (N. A.) door ds. J. Yreugdenhil te Borsseleu. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Kunstkring Het Zuiden. In de Zaterdagmiddag ten stadhuize van .Vlissïngen gehouden vergade ring van den Kunstkring Het Zuiden, werd door den eerevoorzilter, den heer C. A. van Woclderen, die de ver gadering presideerde, het groote verlies gememoreerd, dat de Kring leed door het overlijden van den secretaris-pen ningmeester, den heer Van Geleuken, die spr. schelste als een volijverig secretaris. Spr. kon er met genoegen op wijzen, dat de heer Frelier bereid werd ge vonden de functie op zich te nemen en op zijn voorstel bekrachtigde de ver gadering bij acclamatie die benoeming De heer Frelier zegde toe, alles te zullen doen wat in zijn vermogen is in het belang van den Kring Hierna bracht de secretaris het jaar verslag uit, waaruit blijkt, dat de kring thans telt 6 eereleden, 17 werkende en 33 kunstlievende leden. De permanente tentoonstelling mocht zich in een stijgende belangstelling ver heugen. terwijl de driejaariijksche ten toonstelling, gehouden in de belangloos door den heer Bindels afgestane zaal van het Grand Hotel, een succes mag worden genoemd. De verkoop van schil derijen was gering. Spr. memoreert ook fde groote welwillendheid van het ge meentebestuur ten opzichte van den kring. Bij acclamatie werden tot bestuursle den herkozen mevrouw Hendrikx en de heer C. Dommissie C. Mz. De rekening over 1923—1924 werd voorloopig aangehouden. De secretaris deelde nog mede, dat hij aan de inzenders verschillende gegevens heeft gevraagd over hun per soon en hun werk. maar dal nog slechts de helft daarop Heeft geantwoord, zoo dat voor een catalogus van dit jaar de gegevens toch niet meer te gebrui ken zouden zijn. De voorzitter achtte de gc0 toch waardevol en vraagt den secretaris ze goed in het archief te bewaren. Wijzende op de personen, die den kring niet verder wenschen te steunen, brengt de secretaris hulde aan hen, die wel medewerken om den kring op te bouwen De voorzitter bracht nog hulde aan den heer Jacobs voor alles wat hij voor de tentoonstelling doet en spe ciaal voor zijn arbeid om de jeugd te leeren begrijpen wat in de verschillende stukken is neergelegd. ONDERWIJS. Geslaagd aan de Universiteit te Amsterdam voor semi-arts, de heer P. G. Kousemaker, te Vlissingen. v. Amsterdam. Koningin' der Nederlanden. 4 Juli v Singapore: Batavia naar Amsterdam. Madioen. 5 Juli v. Rotterdam naar Java. Menado, 3 Juli v Djibouti, Rotterdam naar Balaria, Bali, 5 Juli te Genua. Java naar Am sterdam Rotti. 4 Juli v Padaug. Java naar Amsterdam. Teruate, 1 Juli 's raidd 12 uur van 'Marseille, Batavia naar Rotterdam Baljan, 5 Juli te Genua. Batavia naar Amsterdam. Enggano, 4 Juli te Batavia van Am sterdam Rindjanj, p. 5 Juli Gibraltar, Roltór- dam naar Java. Slamat, 5 Juli van Marseille, Java n. Amsterdam. Celebes, 5 Juli u.m. 8 uur 55 m 20 mijl N.W. v. Noord Voorland, Batavia, v. Londen naar Amsterdam. Commewijne, 2 Juli te Madeira, Am sterdam naar Paramaribo. Stoomvaar tlijnen op Noord- Amerika. Maasdam, 4 Juli n.m. te Tampico, Rot terdam naar New-Orleans. Nieuw Amsterdam, 5 Juli 's midd 12 555 m. v. Plymouth, N.-York n. R'dam. Edam, 5 Juli n.m. v. Vigo, Rotterdam naar New-Orleans. Voleudam, 4 Juli v.m. 4 u. 52 m 75 mijl West v. Land's End, Rotterdam n. New-York. SPORT. Kantongerecht te Middelbur Door hel kantongerecht te Middelburg zijn veroordeeld wegens overlr. der Warenwet: S. M„ Gapinge, tol f 100 b. s. 30 d. h.; overlr. Regiem, op de wegen en voetpaden J. W-, Se- ooskerke, tot f 10 b. s. 10 d. h.; overtr. RijkswegcnreglementL. K, Nieuw land, tot f 1 b s. 1 w. t.; overtr Jacht wet P. M., Serooskerke, J. A. R., Rot terdam, no. 1 tot f3 b. s. 3 d. h., no. tot f 2 b. s. 1 w. t.; overtr. Spoorwegwet P., Vlissingen, tot fl b. s. 1 d. h.; rijden over kanaalgronden zonder ver gunning: M. H„ 's H. Arendskerke, lot f 5 b. s. 5 d, h.; rijden over voetpaden P., Vlissingen, tot f3 b s. 3 d. h voorwerpen langs de huizen le koop aan bieden W. K„ zwervend, tot f3 b. s. 3d. h.; met een rijwiel verboden we gen berijden. 0. W. M., Oolijnsplaat, tot f2 b. s. 2 d. h.; K. S„ Vlissingen, {&f. A. H., Middelburg, ieder tot f2 b. s. 2 d. li.; op vordering geen rij- of nummer- bewijs vertoonen J. de J., Heinkenszand, tot i'2 b. s. 2 d. h.; R. J. de R., Berjgen op Zoom. lot fl b. s. 1 d. h.; overtr. Motor- en Rijwielwet P. 0., Souburg, tot f 1 b. s. 1 d. h.; H. 0., Veere, lot 2 maal f 1 b. s. 2 maal 1 d. li.; fietsen zonder licht- J. V., J. M., beiden Mid delburg, J. F., Arnemniden, ieder tot f3 b. s. 3 d. h.; J. S., Utrecht, tot f050 s. 1 d. k.; rijden met een wagen zon der licht H, D., Domburg, tot f 3 b. s. 3 d. li.; dronkenschap J. van W., Middel burg, tot f 10 b. s. 10 d. h.; A. A. JV., C. A. L., beiden Vlissingen, ieder tot f5 b. s. 5 d. h.. Wegens de lichtheid van het feit is, wegens overtr. der Leer plichtwet, geen straf opgelegd aan- 0. W., Aagtekerke, L. 0. de V., A. T., J. J. S„ H. de P., allen Ritthem, O v. d. W.. J, de V., S. L., A. P., allen' Domburg, en A. B., Souburg. Vrijgesproken zijn G. 0. D., M. L., beiden Middelburg0. de J.. Utrecht, E. v. d. B., Vlissingen, overlr. polderver ordening; A. J., W. B„ beiden Koude- kerke, overtr. Spoorwegwet. De Middclburgschc padvinders en de Vlissingsche O. J. M. V. padvinders- vereenigiug zullen van 8 tol en met 15 Augustus a.s. een kamp betrekkeu in de nabijheid van Folkestone. Aan dezen tocht nemen behalve beide genoemde afdeelingen, nog verschillende andere Hollandsche padvinderstroepen deel. In het totaal zulten 200 a 300 jongens deze buitenlandsche reis medemaken. Nadat eerst was medegedeeld, dal de beschikbare terreinen plotseling door 't heerschen van liet mond- en klauwzeer in Zuid-Eugeland gesloten werden, heeft de gemeenteraad van Folkestone beslo ten om het gemeentelijk terrein „The Warren", bijgenaamd „Klein Zwitser land", ter beschikking te stellen van de Hollandsche scouts. De Middelburgsche en Vlissingsche lei ders en de heer A. Mets, bestuurslid afd. Vlissingen, zullen de hoofdleiding van dit kamp in handen hebben. De overtocht vindt plaats met een der boo ten van de maatschappij „Zeeland". Biljarten. In de eerste ontmoeting in vriend- schappelijken kamp tusschen de biljart clubs „Nationale" te Goes en „Middel burg" te Middelburg, welke gisteren te Goes plaats had, viel de prijs voor de eerste klasse-spelers ten deel aan „Mid delburg". De stand der partijen was als volgt 250—96; 150—139150—113150— 136. Van elk der clubs was één speler niet opgekomen. De prijs voor de tweede klasse-spelers werd behaald door „Nationale" met de volgende verhoudingen 100—63; 91—100; 78—100; 100—62 en 100—79. De tweede ontmoeting heeft plaats op 20 Juli a.s. in het club-lokaal van „Mid delburg", café „Novum" alhier. seur, Cadzand. 45e; Gilles, IJzendijke 46e en 88c; l'. Pleijte. Breskens. 148ede Badls, Schoondijke, 49c, 73o, 86 en 104e; P. Blaakman. Kruisdijk, 50e; jlui Pleij- te. Bresbens, 53e; J. Vroon, Groede. 54e, 65e en 83eR Groosman, IJzendijke, G6o en 72e; Gebr. Haartsen, Kruisdijk, 70; A Coens. Oostburg, 75eCh. Sturm, IJzendijke, 76e; J. van Gijs. Breskens 77e, I. Sanders. Sluis, 80o; J. van Roo, Groede. 89e; A. Haartsen, IJzendijke, 90c; A. Bruijnooge, Oostburg, 92e; B. Perduijn. Schoondijke. 95e; A. N ijs sen IJzendijke. 101e; W. Blaakman, Schoon dijke, 102e; P. van cle Linde. IJzen dijke 103e; J ïlaerens, Oostburg, 105e; J. Simpelaar. Oostburg. 106e; A Ilamc- linck, IJzendijke. 111e. Aan de vlucht op Arras op deu zelf den datum van bovengenoemden bond met 75 oude duiven, werd do eerste duif geconstateerd te Oostburg te 9.1.51 uur op een afstand van 126.10 K.M met eene snelheid van 1103.4 M. por min. (.•in de laatste duif prijswinnende) le IJzendijke om 9.13.16 uur I)e prijzen werden behaald als volgt J. Ritico, Oostburg, le; J. van Over- beekc. Oostburg, 2e; J. üarrens. Oost- burg, 3e,- A. de Hardeijn. Oadzand4e en Se; A Rissecuw. Oostburg, 5e; Joz. Be- cu. Cadzand. 6e: Gebr. van de Plas. Oostburg, 7e; B. P. de Ridder. Cadzand, 9e. 11e. 12e. 14e en 15; II van jWaes, Schoondijke. 10e; P. Plcijlc. Breskens. 13e; E. Dooiaego. Oostburg, 16e; van Vooren. Oostburg. 17cIz. Sanders. Sluis, 18e; A. de Coninck, IJzendijke, 19e. Uitslag van een bondswedvluchl van Mouscron op Zondag 22 Juni met 288 jonge duiven los 8 uur Greenwichtijd wind N -West Jz. Schippers, Groede, 1ste prijs; van Gijs, Breskens, 2; .1 Duste. Oostburg. 3.6; A. de Milliano. Oostburg. 4- A. Vroon, Groede, 5; Dusarduijn. Groede, 7 12; J. Yerplanke. Oostburg. 8; J van Roo, Groede. 9 13: J. Simpelaar. Oost burg. 10; W. Klaaijsen. Breskens, II M. Mabesoone, Oostburg, 14.15. gyiTENLANO. REVOLUTIE IN BRAZILIË Een Exchangetelegram uit Aires meldt dat volgens betrouwbare be richten in Rio de Janeiro de staat van beleg is afgekondigd. Zondag zijn te New-York geen tele grammen uit Brazilië ontvangen liet verluidt dat revolutionnaire benden op verschillende plaatsen post- en telegraaf kantoren en de draadlooze stations bezet hebben In Montevideo zijn berichten onlvan- - gen, over het uitbreken van een revolu tionnaire beweging in Brazilië, doch de toestand is niet duidelijk BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uil België. De hoofdafdoeling der Belgische» Kamer. I>clasl met het onderzoek van hel ontwerp betreffende de inrichting van een vrijhaven te Brugge, vergaderde Vrijdagochtend De heer Bologne drukte den wensch uil nieuwe vragen aan de regeering te stellen in verband met de oorlogsschade die aan de maatschappij der zeehaven- inrichtingen zou uilbclaald geweest zijn en over hel nul dat er zou beslaan in het dichtmaken van den open weg van den ha vendam te Zeebrugge. Wanneer do commissie de antwoorden van de regeering za] ontvangen hebben, zal zij zich over hol ontwerp uitspreken. Uit Z Afrika. De nieuwe regeering van Hertzog heeft reeds een bewijs gegeven van een andere houding tegenover Engeland, dan het minislerie-Smuts aannam Mac Donald had de Zuid Afrikaansche regeering uilgenoodigd tol deelneming aan besprekingen, voorafgaande aan de conferentie der Geaillecrcïen te 'Londen. Hertzog heeft geen gedelegeerde be noemd. en er zich toe bepaald Mac Do nald le verzoeken hem op de hoogte te houden van den gang van zaken en zich bereid verklaard met de Engelsche re geering samen te werken Ier verkrijging van een billijke en redelijke regeling. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Oesterverzending. Uit Ierseke werden verzonden in Juni 1921 naar België 150 stuks, van Ierseke naar Engeland 22250; totaal 22.400. In Juni 1923 was het aantal 174.900. LEGER EN VLOOT. Bij den rondrit op Zuid-Beveland op Donderdag 7 Aug. zal H. M. de Ko ningin tusschen Kloetinge en Goes een inspectie houden over het Vrijwil lig Landstorm Korps Motordienst, afd. Zeeland, dat aldaar zal opgesteld staan onder den commandant Luitenant .Per sant Snoep. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Indisch© Sto om vaartlijnen. Prinses Juliana, 5 Juli v. Amsterdam naar Batavia. Geslaagd te Rotterdam voor het Prins Frederik Hendrik 4 Juli te Ha- examen akte L. O. de dames E. Hoebé, vre, Paramaribo naar Amsterdam. Groede; P. J Jansen, Goes; J. v. d. I Rembrandt, p. 3 Juli "Gibraltar,-Batavia Linde, Bj j ezel i n ge; W. A. C. v. d. Jfaaar Amsterdam. Zande, Hans weert; A. M. Kloet, Roepat, p. 3 Juli Gibraltar, Batavia Zierikzee; II. de Koning, Krab- naar Amsterdam- bendy keen L. Lambert, Oos tb urg. Van Renselaer, st. 4 Juli te Barbados Duivensport. Uilslag van de vlucht van den Bond van Postduivenliefhebbers in Wesl-Z Vlaanderen met 448 jonge duiven op Ar ras op Zondag 29 Juni j.l. De duiven werden gelost te 7.32 uur met Z.-W wind. De eerste duif werd geconstateerd te IJzendijke op een afstand van 130,2-1 te 9.3.47 uur met eene snelheid van 1419 1 M. per' minuut. De laatste prijswinnende duif werd ge constateerd te Oostburg op een afstand van 130,20 K.M. le 9 19.3 uur met een snelheid van 1194.3 AI. per minuut De prijzen werden behaald als volgt A. Glaeijs, IJzendijke, le; P. Barra, Groede, 2e; M. A. Mabesoone, Oostburg, 3e. 11e, 55e, 67© en 112e; Iz. Misselje Cadzand, le; J. P. Duste, Oostburg, 5e, 29e en 59e; L. de Potter, Ge, 64e; A de Witte, Groede, 7c, 9e; W. Moelker, Breskens, 8e, 39e, 93e 94e en 98c J Verstraete, Oostburg, 10e; C. de Meijer Sluis, 12e, 43e; A. de Wever, Biervliet, 13e; A. van Gijs. Breskens. 14e, 20e, 25e, 26e, 44e en 99e; J. Jacobs, Bres kens, 15e en 107e; J. de Vlieger, Oost burg. 16e. 7Se, 79e en 100e; F. idle Block, Schoondijke ,18e en 109e; J. Roo- faclc, Groede, 19e; A. J. Vermeulen, Bres kens, 21e, 60e; E. van der Weijde, TJzen- dijke, 22e; ,1. Verplanke, Oostburg, 23e Gebr. van der Plas, Oostburg, 24e en 85e; A. de Gardeijn, Cadzand, 27e, 51e, 68e en 91e; M. Boonman, Oostburg, 28e en 52e; W. Brevet. Cadzand, 30e, 17e. 61e, 81e en 82e; L. de Smet, Biervliet. 31e; Alf. de Smet, Sluts, 32e en 62e Joz. Pleijte, Breskens, 33e; W. Klaaijsen, Breskens, 34e, 35e, 69e, 71e, S6e en 108e; Dobbelaere, Schoondijke,» 36e, 96e en 97e; van den Bossche. Waterland kerkje, 37é; J. Beerens, Groede. 38e én 81e; A. de Baets, Sluis, 41e. 58e en 74e; f. Sdhippers, Groede, 42; P. Vas- FRANKRIJK EN ENGELAND. De verwachting komt uit, dat de Fran- sche pers niet gekalmeerd zou zijn door hel telegram van lord Crewc aan Herriol waarin hij zei dat het befaamde protocol van de Britsche gezanten de a.s conferentie in geen enkel opzicht bindt En 't is begrijpelijk, want wat uil dat protocol werd geopenbaard, stelt onver biddelijk vast, dat in weerwil van de hooggeroemde, algeheele overeenstem ming op Chequers, de beide rogeeringen op eenige belangrijke punten lijnrecht tegenover elkaar staan. Het geschil zal geen uitstel der confe rentie ten gevolge hebben. De Fransche regeering zal daar niet om vragen. Maar Frankrijk doet nu hetzelfde wat de Engelsche regeering deed ze deeit vooraf haar opinie aan de andere uitge- noodigde staten mee. Op een bespreking, die Zaterdag le Parijs gehouden is op het Ministerie van Buitenlandsche Zaken, zijn de groote lijnen vastgesteld van een daartoe rond le zenden Fransche uola. die het stand punt van Frankrijk zal doen kennen ten opzichte van de verschillende vraagstuk ken in de houding 'tegenover'1) uitschland Reeds dat feit maakt een eind aan de illusie van algeheele overeenstemming, die nog mocht zijn blijven leven na de bijeenkomst op Chequers van Herriot en Mac Donald. MARKTBERICHTEN. Rotterdam. 7 Juli. Veemarkt Op de veemarkt van heden waren aange voerd 383 vette runderen, 281 vette- en graskalveren. 633 schapen en lammeren, 1035 varkens Prijzen voor vette koeien le lew 1.15 1.22i/2. 2e kw 110—1.—, 3e kw. 95— 90; ossen le kw. 1.101.15, 2e kw. 1—95. 3e kw. 90—80; kalveren le kw. 1.50—1.75. 2e kw 1.25—1.10. 3e kw 1— 80; schapen le kw. 9095. 2e kw. 80 70. 3e kw. 60—55; lammeren 1.05 1.15: varkens le kw. 5962. 2e kw. 5755, 3e kw, 53—50. sellers 5660 Vlas Aangevoerd uitsluitend schoon- ran blauw 5800 K G. prijzen 1 351.75. van Groningscli 3000 st.. prijzen 1.35 1.75; van Hollandsch geel 4300 KG, prijzen 1.401 80. van wit 4500 KG, prijzen 1 25—1.45 Mosterdzaad bruin 65—70. geel 30—32 blauw maanzaad 3033, koolzaad 21 23. kanariezaad 2325, zonnebloempit ten 1550—16.50. Aardappelen Westlandsche klei 510, id. zand 9—12, poters 5—7. blauw pitten 1318, Dul» of York 8—10 Zeeuwsche en Overmaasehe eieren 7—8. DE ARBEIDERSCONTERENTIE VAN GENEVE Zaterdag is deze conferentie gesloten Maar groot zijn de resultaten niet. Zij heeft nog slechts in eerste lezing de onlwerp-overeenkomsl betreffende den nachtarbeid in broodbakkerijen met tegen 15 stemmen aangenomen. De conferentie heeft verder besloten verschillende resoluties om advies te zenden naar bet internationaal arbeids bureau Er was ook nog een voorstel-Jouhaux waarbij aan de Commissie van Her.slel wordt verzocht, de aanvaarding van het Dawesrapport afhankelijk te stellen van de invoering van den achturigen werk dag in Duitschland. Deze motie werd echter niet in stem ming gebracht, doeti naar een commissie verwezen. BIJ DE DEMOCRATEN IN I»E V. S, Reeds 77 stemmingen heeft de Demo cratische conventie gehouden, en nog had geen der eandidaten de vereischte twee-derde der stemmen. De conventie nam echter Zaterdag eeq resolutie aan. waarin ze de „managers" van alle eandi daten verzocht, le overleggen met het doel, over het huidige doode punt te komen. Daarvoor is te meer reden nu afzon derlijk een derde partij optreedt voor 't presidentschap, n.l. die van Senator La Folitte, de partij der z.g. progressisten. Misschien komt er ook nog een eigen candidaat voor de arbeiderspartij. Tijdens een hevig lawaai, dat Zaterdag op de Democr. conventie ontstond, was de voorzitter Walsh genoodzaakt zoo hef tig met zijn hamer te kloppen, dat van dat instrument de kiop wegvloog en een der gedelegeerden zoo ernstig aan he hoofd trof, dat opneming in een zieken huis noodzakelijk was. Men spreekt zelfs van hersenschudding. ADVERTENTIËN. De Heer en Mevrouw BOAS- SON, Stationstraat, geven kennis van de geboorte hunner Dochter ISABBELLA. 5 Juli '24. Ondertrouwd Ir. A. P. BLIEK, w. i. JANNIE DIKKENBERG Antwerpen. De^ rièrestraat 4. Zuidzande Zeeuwsch Vlaanderen. 5 Juli 1924 Huwelijksvoltrekking te Zuid zande 5 Augs. e.k. Toekomstig adres: Bouwmeester straat 16, Antwerpen. .Voor de bewijzen van deelne ming. ontvangen bij het overlijden van mijn Behuwdzuster, Mejuf frouw LAURA PIETERNELLA II AM AN, betuig ik, mede namens de vFamilie, mijn hartelijken dankf Wed. W. P. HAMAN VERHULST. Middelburg, 7 Juli 1924. Heilgymnast-Masseur.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 3