BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 7 Juli. (Slotkoers). 6 pCt. Nederland 1923 98*/*; 6 pCt. Nederland 1922 99 één zestiende,- 5 pCt. Nederland 1918 88i/*; 4i/* pCt. Ne derland 19 1 7 833/i, 21/2 pCt. Nederl. fW'. Schuld 53 één zestiende; 3 pCt» do. Oblig. 651/*; 3 pCt. do. Gert. 653/g. Cert. Ned. Hand. Mij. 1223/4, Aand. Ned. Ind Handelsb 127y*; Aand. Ko loniale Bank 159y*—1611/*Kon. Petr. 'Aand. 352—355; Gecons. Hollandsche 144—1591/*; Cull. Mij. Vorstenlanden 158 159i/*, Haudelsv. Amsterdam 455—460, Javasche Cultuur 339; Aand. Deli Mij. 348-354; Amsterd. Rubber 129i/*—131; Ned Araerik Vaart 70y*; Ned. Scheep- vaarlunie 119i/*—120i/*.- Kon. Ned. St.b. Mij 64; Aand. Paketvaart 1361/*. Gouda A. 11, Philips A. 2721/*: Jur- gens A. 48i/*. Anaconda 65i/*; Steels 107y* ex; Erie 29i/j, Southern Railway 69y4; Union Pa cific lffityi e.\; Common Marine 9%; Prcfered do. 37 elf zestiende; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 10y* Maxwell Gr C. v. A. 3%. Prolongatie 2*/* y Russen Obl 1880 5 één zestiende, Consols 71/*; Hope 5 negen zestiende. Mai'kt sluit nogal prijshoudend. Wisselkoersen Londen 11.47',*; Berlijn 0.63y*;Wce- ïnen 0 00375; Parijs 13.475; Brussel 11.95; Dollar Cable 2.65. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 6 Juli. Hoogste barometerstand 746 2 te Svdisfjord Laagste barometerstand: 716.2 te Hydisfjord. Verwachting van den avond van 6 lot den avond van 7 dezer matige tot zwakke Zuidelijke lol Zuid- Westelijke wind, half tot zwaar bewolkt weinig of geen regen, iets warmer. Temperatuur alhier 's morgens 9 uur 62 gr., 12 uur 68 gr., 3 uur 68 gr. HOOG WATER. Vlisiingen. Z o m e r I ij d. Dinsdag 8 Juli v.m Donderdag 10 Vrijdag 11 Saterdag 12 Zondag 13 Maandag 14 6.11 7.— 7.55 8 56 10 08 11 13 12.12 (Het tijdstip van hoog water te Domburg valt 9 minuten na dat te iVIissingen.) OPENLUCHTSPEL. Bijeenkomsten, repetities, enz Maandag 7 Juli 8uur aan de Manege het Prinsenvendel (landbouwers zoons) met de paarden. Maandag 7 Juli 8 uur Concert- en Ge hoorzaal eerste repetitie van het geheele koor. Maandag 7 Juli, uitsluitend de terug- keerende ballingen, Kousteensche dijk, 7.30 uur. Dinsdag 8 Juli, eerste gedeelte tol en met den eersten bode, Kou steensche djjk, 7.30 uur. (De tegen Dinsdag 8 Juli opgeroe pen ruiters moeten niet Dinsdag, doch Woensdag 9 Juli 8 uur. aan de Ma nege komen, en voor zoover noodig Dins dag aan den Kousteensehen dijk repe leeren). Dinsdag 8 Juli 8 uur Concert- en Ge hoorzaal repetitie voor da orkest leden. Woensdag 9 Juli, 8 uur, de ruiters, behalve de hoofdpersonen, met de paarden, aan de Manege. Donderdag, 10 Juli. 8 uur. repetitie voor de dames van het koor. Donderdag 10 Juli, uitsluitend de wegtrekkende ballingen, Kou steensche dijk, 7.30 uur. Vrijdag 11 Juli, tweede gedeelte, na den eersten bode, Kousteensche dijk. 7.30 uur. hij er nog langen lijd genoegen van zou mogen beleven en dat het zou blijven strekken ter herinnering aan een welbe steed leven. Het geschenk werd door den heer Tazelaar in dank aanvaard. —o D it Tholen. In de vergadering' van den gemeen teraad te S.t Annaland op 3 dezer gehouden, wijdde de voorzitter cenige ge voelvolle woorden aan de nagedachte nis van den wethouder den heer L. Pol derman die op 11 Juni j.l. is overleden. Het nieuw benoemd verklaarde lid van den raad, de heer C. M. Elenbaas werd daarna geïnstalleerd. Tot Wethouder is benoemd de heer J. W. Elenbaas me/f f stemmen; de heer M. J. Heijboer verkreeg 3 stemmen. De voorzitter deelde mede dat volgens mededeeliug van Ged. Staten, de boeken en kas van den gemeente ontvanger van hunnent wege onverwacht zijn opge nomen en onderzocht en daarbij alles in volkomen orde ïs bevonden. Voorts dat thans 73 pet van de daar voor in aanmerking komende gebouwen bij de drinkwaterleiding zijn aangesloten waardoor van de gereduceerde tarieven kan worden geprofiteerd Gelezen wordt het door het hoofd der Openbare School ingezonden jaarverslag over 1923 van den toestand van het on derwijs aan die school gegeven. Namens B. en W. wijst de Voorzitter op de on juistheden die li. i. daar in voorkomen. Goedgevonden iwordl om aan A Goedegebuur Az. Jr. op diens verzoek f 5 per jaar te geven voor het opgeven van de hoeveelheden kunstmeststoffen door zijne bemiddeling verkocht, en welke opgave moet dienen voor hel hef fen van het verschuldigde kaaigeld. Vastgesteld wordt de gewijzigde ver ordening betreffende de bestaande en nieuw te bouwen woningen. De verordening op het heffen van leges wordt gewijzigd in zoo verre dat in plaats van 30 pet. nu 20 pet zal ge heven worden van de voor jachtakten te heffen rechten. Van het bestuur der Bijzondere School was gevraagd om, wegens uitbreiding van het aantal leerlingen, dat thans 185 bedraagt, een vierde schoollokaal be schikbaar te willen stellen. B. en W. werden door den Raad gemachtigd daar toe de noodige stappen te doen, door zich in verbinding te stellen met den heer Inspecteur, waarop den Raad dan later een beslissing kan nemen De 30-jarige landbouwcrskuechl J. SI., m dienst bij den landbouwer A. St., te Stavenisse, was met een hooihark aan den arbeid, toen liet paard door de een of andere omstandigheid op hol sloeg, den hooihark medevoerende. Het gevolg was, dal "bedoelde knecht ouder de machine terecht kwam en in- en uit wendige kwetsuren bekwam, zoodat ge neeskundige hulp moest worden ingeroe pen. - In de Vrijdag gehouden vergade ring van den raad der gemeente S i n I M a a r t e n s d ij k werd o a. medegedeeld dat, ingevolge een verzoek vanwege den secretaris van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen de bekende zilveren bekers geplaatst zullen worden op de tentoonstelling van Zeeuwsche kleeder drachten enz Op een verzoek van het Oranje-comité f300 uil de gemeentekas te willen be schikbaar stellen voor het versieren van den gevel van het gemeentehuis en do markt, wordt afwijzend beschikt. De voorzitter deelde mede dat de Commissaris der Kóningin hem had ge zegd dat voor een en ander geen gelden uit de gemeentekas mochten -orden besleed. Het enthousiasme zal moeten komen van de bevolking zelf en niet door gelden uit de gemeen te/kas beschikbaar te stellen. De heer Hage wees op plaatsen als Middelburg e.a net verzoek vond echter geen bijval en werd verworpen mei op één na algemeene stemmen. Een korte bespreking volgde over liet uitkeereu van subsidie aan hel muziek gezelschap over 1923 aldaar. Uit de over gelegde exploitatierekening bleek dal ér een tekort was. Welh. Kloet stelt voor de zaak naar B. en W. te renvoyeleron, waartoe m. a. s. besloten wordt. Op enkele aanvragen om ontheffing van schoolgeld wordt guns#,- beschikt, omdat zijn overgelegd beschikkingen van den inspecteur der Directe Belastingen waaruit verlaging in de inkomstenbelas ting blijkt; enkele andere vragen worden aangehouden, daar van eenige reclame niels is gebleken Men acht deze zaak niet geschikt, in afwijking van de be staande regelen, af te handelen. Het kohier hondenbelasting wordt vastgesteld met een totaal bedrag van f 475. De heer Quakkelaar stelt voor de belasting terug te brengen op f2.50 per hond. Deze zaak zal in een volgende ver-* gadering nader worden overwogen. In verband met de bekende aanschrij ving van den Minister van Binnenl Za ken, zal op de afgifte van akten ingevol ge de Jachtwet 1923, 20 pet. leges gehe ven worden. Do Commissaris der Koningin deelt mede, dat voorloopig niet tot benoeming van een tweeden veldwachter zal wor den overgegaan; mocht later de nood zakelijkheid blijken, dan zal tot aanstel ling worden overgegaan. De inspecteur van de volksgezondheid en dientengevolge ook Ged. Staten, kun nen zich niel vcreenigen met artikel 54 der nieuwe bouwverordening (aanslui ting bij de waterleiding). Ged. Staten geven in overweging aan de ge maakte opmerkingen, zoo mogelijk, te gemoet te bomen. Mocht de raad zich met een en ander niet geheel kunnen vercenigen, dan ware het wensehelijk de zaak betreffende dc beschikbaarheid van drinkwater bij afzonderlijke veror dening te regelen. Dit laatste geschiedt op voorstel van B. en W. De heer Koopman wijst op de door den heer Kersten, lid der Tweede Ka mer. aan den Minister van Arbeid ge- -slelde vragen. De secretaris, als vertegenwoordiger der gemeente inzake waterleidingbelan- gen, het woord voerende, acht de vragen niet geheel juist gesteld. Een absolute erplichling bestaat er niet. Zij die mcc- nen goed drinkwater te hebben, kun nen ontheffing vragen. Bovendien stelt de Minister aan de gemeenten den eisch an verplichte aansluiting bij de beschik baarstelling van gelden. Van een even- tueele vernietiging wegens strijd met het algemeen belang, zal dan ook wel geen s-prake zijn. De veroordeelingen in Sta- venisse zullen hebben plaats gehad om dat ook geen ontheffing was gevraagd. De heer Hage wijst op den afstand van 25 M. Aanvankelijk stond hier 15 M. Hij is tegen dezen uitgebreiden eisch. De heer Kloet acht het een zeer goedé regeling. De gemeente als aandeelhoud- ster kan dat slechts ten goede komen. De heer Hage acht voorts te weinig personeel aanwezig om aan het aantal aanvragen voor aansluitingen te vol doen. De Secretaris zegt het hiermedw eens te zijn en deze zaak ook in 'de vergadering te hebben besproken, ctóch hiervoor was geen meerderheid le vin den. De voorgestelde wijziging der bouw verordening wordt vervolgens met 4 te gen 3 stemmen aangenomen. De heer Vroegop VTaagt wanneer de gemeente woningen nu eens. worden op gemeten; ieder wil gaarne precies weten wat hij scliultfig is te betalen. De voorzitter antwoordt dal hot tarief f 13 is. Mocht bij nadere opmeting het tarief soms te hoog zijn. dan zal het te veel betaalde worden teruggegeven. De heer Hage zou gaarne iets verne men wat lxjsproken is in den raad van beheer, men hoort van die vergaderingen nooit iets; voor de gemeente zou het van belang zijn iets van een en ander te vernemen. De voorzitter meen! dat voorafgaande bespreking vaak moeilijk is. Hierna wordt de openbare zitting ge sloten en gaat men over in geheime zit ting. o Uit Zee u wsch-VTaanderen O. D. Ook Hulst zal zijn nijverheidslen- toonslelling hebben. Ze heeft plaats van 15- 24 Augustus. Uit vooraanstaande per sonen uit Z. Vlaanderen, speciaal uit het Oostelijk deel, is een eere-comité ge vormd. Op het attractie-terrein van deze ten toonstelling zal „Oud-Hulst" worden in gebouwd, lellend een veertiental gebou wen met stadhuis en muziektent In de gemeente Hontenisse werd de vorige week door den gemeente raad behandeld de benoeming van een adviseur terzake der electrificatie van de gemeente. De opvatting, die in de vorige verga dering had postgevat, als zou de heer v. d. Hegge Zijnen niet in aanmerking wenschen le komen, diende (naar we in hel verslag in „Zelandia" ."lezen) gewij zigd. Wel is hel waar, dal deze niet zou soilicifeeren. wanneer er een oproep in* de bladen zou geplaatst worden, omdat dit wordt genoemd een beneden de waar digheid van een goed ingenieur zijnd iels, doch dit sluit niel in, dat hij de be trekking niet zou willen. Gezien zijn groole practijk en zijn lange ervaring, acht de heer v. d. Hegge Zijnen zich juist de aangewezen persoon. Eenige ingenieurs zijn voorwaarden gevraagd. De heer Doijer is naar het buitenland en wenschl deswege nief jn aanmerking le komen. B. en W. hebben met de commissie vergaderd en op de voordracht geplaatst de heeren van Engelen te Amsterdam en van Illersum le Apeldoorn. Benoemd werd de heer v. Engelen met 8 st. tegen 3 op don heer' v. Itler- sum. o Uit Zee uwsch-Vl a anderen W. D. - De gebouwen le Sluis der Eerw. Zusters Ursulinen zullen overgaan aan het Pensionaal dor Eerw'. Fransche Broe der der christelijke scholen aldaar. (Zei.) LAATSTE BERICHTEN. UIT GOES. In de Zaterdag in de P. v. O onder leiding van den heer Brcetveldt gehou den vergadering der ver. van onderwij zers in Z. en N. Beveland werden tot bestuursleden gekozen de heeren C. Kloosterman le Goes en M. C. Maas. te Jvorlgene, instede van de heeren Breet- velt en van "Wijk, die niet meer in aan merking wenscliten te komen. De heer Maas hield daarna een lezing over De betrekking der levende wezens tol elkaar en tol hun omgeving. Tot het houden van een lezing in de volgende vergadering verklaarde de heer J. Berger''te Goes zich bereid. Hierna hield de heer J. v. Oost, Goes, een toelichting bij de tentoongestelde leermiddelen der fa Wachsmuth, le Leipzig, In den namiddag hield de heer A. J. de Haas, Goes, een lezing Over „De vrouw in onze Middeleeuwsche littera tuur". DE NED. MIJ. TER BEVORDERING DER GENEESKUNST. Nadal Zondagavond in de socieleits- lenl in 'l Bosch in Den Haag de ont vangst-plechtigheid. met een concert- van de Kon. Mil. kapel had Maats gehad, is vandaag in het restaurant der „Twee Steden" onder voorzitterschap van prof. Burger aangevangen de 75ste algemeene vergadering van de Ned. Maat. tot bevor dering van de geneeskunst. Vóór den aanvang der werkzaamheden werd besloten een Telegram van- hulde aan de Koningin le zenden. Tn den morgen in den Kon. Schouw burg te houden feestelijke herdenkings bijeenkomst. zal prof. Burger in een feestrede de geschiedenis der jubileeren- de vereepiging nagaan. Morgep is er ook een ontvangst vanwege het gemeente bestuur. STEDEBDUWCQNGRES, Als vervolg op het te Amsterdam ge houden internationaal stedebouwkundig congres is lieden te 's-Gravenhage een excursie voor de congressisten georgani seerd, welke werd ingeleid door een 'voordracht van Ir. Bakker -Schut, direc teur van den dienst van stadsontwikke ling en volkshuisvesting. De excursie zal hedenmiddag en vanavond worden ge- yolgd door officieele ontvangsten door de gemeentelijke cn de landelijke over heid. ZIJN VROUW GEDOOD Voor het Gerechtshof le den Bosch werd heden in hooger beroep behandeld de zaak tegen W. C. uit Eindhoven, die door de rechtbank aldaar was veroor deeld wegens mishandeling met doodc- lijken afloop, van zijn echlgenoote. De procureur-generaal, heeft bekl. veroor deeld tot 6 jaar gevangenisstraf, met af trek der prev. hechtenis. L (VERDRONKEN. Zaterdagavond is de 10-jarige P. II. wonende te den Bosch, in de Zuid-Wil lemsvaart verdronken Na 20 minuten dreggen werd het lijkje opgehaald BEURSOVERZIOHT. AMSTERDAM, 7 Juli. 3 uur. Hel zakenverkeer op de effectenbeurs was lieden weinig omvangrijk en hoewel de stemming slecht was, had de markt een kleurloos verloop. ^_Op de oliemarkt ging aanvankelijk wel veel om; in Koninklijken op de hoogste koersen van Vrijdag, doch de beweging was spoedig tot staan gekomen. Geconsolideerden gingen in den loop van den middag eenige procenten om hoog. Cultuurfondsen op beseheiden voet verhandeld en de koersen ondergingen maar geringe veranderingen. ^Tabakken waren prijshoudend1; vooral voor Senemba. De handel in rubber was van weinig beteekenis, doch sommige kwaliteiten werden iets hooger genoteerd. Ned. induslrieelen veronachtzaamd. Prolongatie 2y*. WISSELKOERSEN, AMSTERDAM. 7 Juli 3 nut. De cjjfers tusschen haakjes zijn de koersen van Vrijdag. Londen 11.177/S (11.49s/4) Berlijn 0.63y4 (0.633^) Parijs 13.471/* (13.55) Brussel 11.95 J 1.95) Zwitserland 47.30 (47.30) Weenen 0.00371/* (0.0037i/2) Kopenhagen 41.90 (42.25) •Stockholm 70.30 (70.40) Christiania 35.10 (35.55) New-York 2.65 (2.65V*) ZWEMWEDSTRIJD DAMME-BRUGGE. Gisteren heeft plaats gehad de zwem wedstrijd Damme—Brugge, afstand 4500 Meter. De harde wind stond juist in het kanaal, wat de zwemmers zeer bemoei lijkte. De eerste vijf prijzen werden behaald door 1. Armand Lanoix. Straatsburg, in 1 uur 21 min.; 2. Joseph le Driant, Parijs, in 1 uur 22i/s min.; 3. Albert Franke Antwerpen, vroeger le Middelburg, an! 1 uur 24 !min.; 4. Leon Barrière, Parijs, in 1 uur 30 min. 41 sec.; 5. FrecHerifc Daschingez, Straatsburg, in 1 uur 33 min. 22 sec. IN MEXICO. BERLIJN, 7 Juli V.D. Volgens een telegram uil New York zijn de Presi dentsverkiezingen in t Mexico gisteren .volkomen rustig verloopen. Men ver wacht een overwinning van den door Obrégon gesteunde generaal Galles VERGADERINGEN, CONCERTEN, enz. Maandag 7 Juli. le Abonn. Concert Schuttershof 8 uur. Woensdag 9 Juli. Aandeelh.verg. Cult. Mij. N. en St. Joosl. Nieuwe Doelen, 8 uur. Zondag 20 Juli. Abdijuitv. v.m. 8 uur. Zaterdag 26 Juli. Zwemwedstrijd „Luctor et Emergo". Zondag, 27 Juli Zondagavond-Concert Schuttershof, 8 uur. Woensdag 30 Juli. Abonn.-Ooncert Schuttershof, 8 uur. Zondag 17 Augs.,Zondagavond-Concert Schuttershof, 8 uur. Woensdag 27 Augs. Abonn.-Concert Schuttershof, 8 uur. BRIEFWISSELING. X., Middelburg. Eenparticu liere opwekking aan de bezitters van dergelijke wapenschilden is doeltreffen der ,dan een openlijke algemeene aan klacht van verwaarloozing. De L„ Middelburg. Bevat veel te veel persoonlijks voor opneming. (laf. Ued.) AFLOOP VEKKOOPINOEN. - Zaterdag j.l. werd door notaris W Hioolen, in het café „Nimrod" te Kam perland, in het openbaar verkocht de Hofstede „Hofwijck" met bijbehoorend bouw- en weiland, alles liggende in den Rippolder in de gemeente Wisscker- ke, ter gezamenlijke grootte van 13 Hec taren 90 Aren 70 c.A. of 33 gemeten 112 roeden. Kooper P. W M. Hoegen van Hoogelande te Serooskerke (W.) voor f 44.700. VERSCHILLENDE BERICHTEN. N«ar de heer Potlum, luchtschip per te Rotterdam, aan de Crt. mede deelde. is, nadat lüj Zaterdagavond te Hellevoelsluis was opgestegen en daar reeds groote angst had uitgestaan door dat een stoomcaroussel, slaande in de buurt van den gev ulden ballon, ver moedelijk tengevolge van kwaadwillig heid, afbrandde, bij de daling in Nieu- twenhorn bij den Briel, een vrij ernstig ongeluk gebeui-d. Niettegenstaande de waarschuwing niet te rooken, stak iemand een sigaar aan. en valte de ballon vlam Tengevolge van dezen brand, die voor den heer Pottum een schade van f 1500 beleekent, werden 9 personen, zes man nen en drie kinderen, verwond. Een knaapje bekwam vrij ernstige brandwon den, van een 12-jarig meisje geraakten de klecren in brand, terwijl haar hoofd haar werd afgeschroeid. De petten der zes mannen verbrandden, terwijl hun wenkbrauwenen snorren werden afge brand. Zondagmorgen is zekere B. nabij Delden met zijn motorrijwiel legen een boom gereden, waardoor hij verschillen de kwetsuren bekwam B. werd naar het ziekenhuis te Velp overgebracht. Nog dienzelfden avond is hij overleden Bij de politie op de Leuvehaven te Rotterdam meldde zich Zaterdag de kell- ner G. J. de G. Hij beweerde daags de voren te Enschedé iemand met een mes doodgestoken te hebben. Veiligheidshal ve hield men hem op den post en tele grafeerde naar Enschedé om inlichtin gen. Toen hij kort daarna opnieuw ge hoord werd, zei de man, den moord niet le Enschedé, doch te Eindhoven gepleegd te hebben. In Enschedé bleek men van niels te weten en toen de kellner door een inspecteur nog eens aan den tand gevoeld werd. bekende hij, dat bij hel heele verljaal verzonnen had om on derdak te krijgen Hij was werkloos. In 't groole ziekenhuis te Rotterdam is Zaterdagavond ter verpleging opge nomen de 23-jarige Belgische bokser R. Y 'hit Antwerpen. Tijdens een match in den Circus Schouwburg heeft de Hol lander van Y. hem den „knock out" toegebracht. De jonge man stond niet meer op en bij onderzoek bleek hij een lichte hersenschudding bekomen te heb ben Voor enkele weken werd op de Nieuwstraat bij Kerkrade door verschil lende messteken levensgevaarlijk ge« wond, de Duitsche mijnwerker R. De lin kerlong werd geraakt. R. is thans over leden, in hel hospitaal. De dader is zekerfö PD.. uit Iverkerade. Vrijdagavond is hel le Leiden op de Breestraat. vlak voor de Studentenso ciëteit Minerva zeer rumoerig toegegaan, altlus de N. R. Crt Twee studenten wa ren met elkaar aan het vechten geraakt, waarbij messen werden gebezigd. Er ont stond een groote oploop. Een agent van politie trachtte de vechtenden te schei den, wal oorzaak was, dat het een rel letje werd. Inmiddels was er versterking van de politie gekomen en toen werd het een formeele veldslag. Uit de stu- naar politie en publiek geworpen en het publiek smeet deze voorwerpen weer denlensocieleit werden stoelen en tafels door de ramen de sociëteit in. Toen vond de politie het noodig de sabels te trekken; verschillende studenten liepen klappen op en een hunner wercl zooda nig aan het hoofd verwond, dat Tiij zich bij een geneesheer moest laten verbin den Ook verschillende politiemannen kregen klappen. Tenslotte is de politie erin geslaagd de studenten in die sociëteit terug te dringen. Een rechercheur, die een klap liad op- geloopen en daarom de sociëteit wilde binnenkomen om den dader te arresfee- ren, werd, toen hij zich aan de deur ver voegde, naar binnen getrokken en onder handen genomen. Later zijn de commis saris van politie en de mishandelde re chercheur de sociëteit binnen gegaan, teneinde den dader op te zoeken Het was toen weer kalm. De student, die den rechercheur zou hebben mishandeld, was echter niet le vinden. - Zaterdagnacht werd te Eindhoven iemand uit Helmond, die in gezelschap was van een Eindhovenaar en verschil lende café's had bezocht, onverhoeds door den Eindhovenaar aangevallen en beroofd van een portefeuille, die een be langrijk bedrag bevatte. Van een en an der is aangifte gedaan bij de recherche, die dien nacht omi 3 uur den Eindhove naar heeft gearresteerd. Men vermoedt een goede vangst te hebben gedaan. Te Tilburg zijn Vrijdag in verschil lende gezinnen plotselihg een aantal per sonen ongesteld geworden, welke onge-

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2