BEURSNOTEERING TAN BEDEN. AMSTERDAM, 1 Juli (Slotkoers.) 6 pOt. Nederland 1923 97 vyf zestien de, 6 pCt. Nederland 1922 98$; 5 pOt. 1918 87 Vijf zestiende; 4$ pOt. Neder land 1917 82 één zestiende; 2$ pOt. Ned. lW. Schuld 63»/$; 3 pOt. do. Oblig. 65»/$; S pCJt. do Certif. 65. Cert. Ned. Hand. Mij 1223/4; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 133V?—134; Aand. Kolon. Bank 155 -160 ex.; Koninkl. Petrol. Aand. 328—833, Gccons. Hollandsche 143—147; Cult. Mij Vorstenlanden 156»/»—159; Han- delsv. Arasterdam 453—458; Javasche Cul tuur 838— 342; Aand. Deli Maatsch. 336— 339; Amsterd. Rubber 120-122. Ned, Amerik. Vaart 65—67; NederJ. Scheepvaartunie 115$, Kon. Ned. Stoom boot Mij 63; Aand. Paketvaart 135. Gouda A. 11; Jurgens A. 46—49. Anaconda 67 zeven zestiende; Steels 106$; Southern Railway 68; Union Pa cific 147$; Common Marine 9$; Prefe- red do. 37$; Maxwell Gr. 0 v A. 3 vijf zestiende; Maxwell Land Oert. v Inc. Bonds 10$. Prolongatie 3. Russen Consols 7 één zestiende; Hope 6. Markt sluit ongeanimeerd. Wisselkoersen Londen chèquc 11.48, Berlijn 0.63»/»; ■Weenen 0.0037. Parijs 13.80; Brussel 12.07»/»; Dollar Cable 2.65»/<. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 1 Juli. Hoogste barometerstand: 763.9 te Scilly. Laagste barometerstand 745.8 te Roêst en Stensele. Verwachting van den avond van 1 tot den avond van 2 dezer. Meest zwakke veranderlijke wind, hel der tot lichtbewolkt. later wellicht tpe- nemende bewolking, droog weer. Iets warmer. Temperatuur alhier 's morgens 9 uur uur 6S gr12 uur 70 gr., S uur 70 gr. HOOG WATER. Vlissingen. Zomertjjd. Woensdag 2 Juli n.m 2.42 Donderdag 3 3.17 Vrijdag 4 3.50 Zaterdag 5 4.22 Zondag 6 4.58 Maandag 7 5.42 Dinsdag 8 v.m. 611 (Het tijdstip van hoog water te Domburg valt 9 minuten na dat te iVlissingen.) OPENLUCHTSPEL. B ij eenkomsten, repetities, ent Dinsdag 1 Juli. 7y» uur. Repetitie van het eerste gedeelte van het spel, uitsluitend voor leden en oud-le den _pran tooueelvereenigingen. Dinsdag 1 Juli 7$ uur. Kousteen- schen dijk. Maat laten nemen door hen, bij wien dat nog niet is ge schied. Donderdag 3 Juli 8 uur 's av. voor de orkestleden, Concertzaal. Vr ijd a g 4 J uli 8 uur 's av. voor de heeren van het koor, Concertzaal. .Vrijdag 4 Juli 7$ uur. Repetitie van liet gedeelte tpt en met den tweeden Bode voor allen. RECHTZAKEN. Gelijk n de dagbladen is medege deeld, werd in één der procedures be- reffende de geoorloofdheid van den ver- ,oop der z.g. Duitsche Maggi-producten nder de hier te lande ten name der witsersche Naaml. Vennootschap Fa- rik von Maggi's Nahrungsmitteln te Kempttal, Zwitserland, ingeschreven, mer ken, in October van het vorig jaar door de Rechtbank te 's-Gravenhage gelast, dat de directie der Zwitsersche vennoot schap op vraagpunten zoude worden ge hoord. Nadat dit verhoor had plaats gevon den heeft die rechtbank bij vonnis van 3 Juni 1924 den bovenbedoelden verkoop onrechtmatig geoordeeld De gedaagde, de grossier S. L., Ie 's-Gravenhage, die Duitsche Maggi-producten onder de mer ken der Zwitsersche Maggi-fabrieken ver kocht had, werd veroordeeld om aan deze fabrieken de schade te vergoeden, welke zij door bedoelden verkoop heb ben geleden. Bovendien werd S. L. ge last voorgoed den bedoelden verkoop te staken op straffe van een boete voor eiken dag van overtreding. Onnoodig te zeggen dat hij in de kosten der pro cedure werd veroordeeld. Evenals in eenige andere, door de Zwitsersche Maggi-fabrieken in Neder land aanhangig gemaakte en nog niet ge ëindigde proceduren.hadook hier de pre sident der rechtbank de schorsing van den gewraakten verkoop gedurende de procedure bevolen, eveneens op straffe van boete. Geheel in gelijken zin als het thans gewezen vonnis zijn kort geleden eenige andere uitspraken gedaan, t.w. door de rechtbank te Dordrecht naar aanleiding van een vordering door de N. V, Mo- torentabriek „Deutz", en door de recht bank te Rotterdam, Tweede Kamer, op een vordering door de N.V. De Lever's Zeepmaatschappij ingesteld. Ook in deze beslissingen, welke reeds in de dag bladen zijn gepubliceerd, werd vastge steld, dat men onder bepaalde inge schreven fabrieksmerken geen andere waren mag verkoopen dan die, welke van den ingeschreven eigenaar van die merken afkomstig zijn; de verkoop van waren onder diezelfde merken, doch van andere herkomst, is onrechtmatig. De rechtbank te Rotterdam heeft veroordeeld den 23-jarigen D. 0. «J7., koopman, aldaar gedetineerd, wegens op zettelijke brandstichting in een pand in de Wijnstraat aldaar, waarin o.m was ondergebracht het archief van de bank der firma Davidson en Spier, in liqui datie, tot twee jaar gevangenisstraf. De melkboer P. Z. te Marken is door den kantonrechter te Purmerend veroordeeld tot f 150 boete, omejat hij melk vervalschte met 16 pet water. Hij gaf als verontschuldiging te kennen, dat hij anders niet al zijn klanten kon be idienen. De gewezen directeur van de Gel- dersche Credietvereeniging, te Kerkrade, 1 is door de rechtbank te Maastricht, we gens valsehheid in geschrifte, tot 4 maan den gevangenisstraf, met aftrek van de voorloopige hechtenis, veroordeeld. De eisch was zes maanden. Politierechter te Middelburg In de zitting van 27 Juni waren de volgende beklaagden gedagvaard Fr. J. v. M., en J. M. v. L., 19 j^, (bakker, beiden te Boschkapelle, wegens beschadiging van een hekwerk te Stop peldijk op 16 Maart 1924. Eisch f 20 of 20 d. h. Uitspr. idem. G. A. M., 28 j., en P. J. M., 21 j., werksters, wegens beleediging van J. C. Michielsen te Terneuzen op 13 Mei j.l. Eisch f 10 of 10 d. h. Uitspr. idem. A. D„ 24 j., landbouwer, Zaamslag, wegens beleediging van de marechaussée te Zaamslag op 17 Mei j.l. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspr. idem. J C.. F. M., 30 j., landbouwer, Zaam slag, wegens beleediging van de mare chaussée te Terneuzen, op 17 Mei jj. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak idem. Uitspraak idem. P. M. J. van D., 61 j., landbouwer, te Axel, wegens beleediging van de ma- rechausséxe te Axel op 20 Mei j.l. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak idem. A. K., 33 j., landbouwer, te Zuld- zande, wegens beleediging van den ge meenteveldwachter te Zuidzande op 27 Mei j.l. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak idem. Fr. M., 55 j., timmerman, Terneuzex^ wegens beleediging van agenten van po litie te Terneuzen op 19 Mei 1924. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak idem. C. G., 33 j., vrachtrijder, Ovezamf, wegens mishandeling van L. J., op 15 April j.l. te 's-Gravenpolder. Eisch 1 maand gev.straf voorwaarde! proeftijd 1 jaar. Uitspr. f 10 o flOd. h. H. v. d. H., 33 j., werkman, KloeÜD- ge, wegens bedreiging met een geopend mes tegen Joha. van Boven en Jan Schouten te Kloetinge op 23 April j.L Eisch 1, m. gev.str. voorw. proeft. 2 j. Uitspraak idem. J. B., 18 j., schippersknecht te Veere, wegens huisvredebreuk te Wemeldinge op 20 Maart j.l. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak idem. C. de R., 19 j., landbouwersknecht te O. en W. Souburg, wegens mishandeling van A. .Wielemaker en J. Poppe te Mid delburg op 22 April 1924. Eisch 1 m. gev.str. voorw. proeft. 2 j. Uitspr. idem. K. Z., 43 j., musicus te A'dam, was in verzet gekomen tegen het vonnis van den Politierechter te Middelburg, van 7 Maart j.L, waarbij hij wegens oplichting is veroordeeld tot 1 m. gev.str. voorw., proeft. 3 j. Eisch 2 m. gev.str. voorw., 3 j. proeft. Uitspr. 1 m gev.str. proeft. 3 jaar. De moord te Sc h immer t. De rechtbank te Maastricht heeft gis ter H. de W., die op 25 November j.l. zijn vrouw te Schimmert had vermoord, tot 8 jaar gevangenisstraf veroordeeld. De eisch was levenslang. De psychiaters hadden tot verminderde toerekenbaar heid geconcludeerd. LANDBOUW. Vrijdag j.l. heeft te Waarde plaats gehad de jaarlijksche keuring der geiten. Bij gelegenheid van den Vrijdag der Kruiningsche kermis was een talrijk publiek opgekomen. Aangevoerd werden 16 geiten, waaronder 4 jonge. In het plaatselijk stamboek werden opgenomen 2 geiten, een van J. Nagelkerke en de andere van L. de Looze. De drie geld prijzen vielen bij loting ten deel, achter eenvolgens, le prijs aan Matth. West- strate; 2e prijs aan L. de Looze; 3e prijs aan L. v, Hou te. Te O u d-V ossemeer werd Maan dagavond ondet groote belangstelling geitenkeuring gehouden door de heeren Sytema en Versluys, van wege de Zeeuw sche Geitenfokvereeniging. De heeren kregen een zeer gunstigen indruk van de opgekomen dieren, 26 in getal. Een dezer, van den heer M. van den Boo gaard, werd opgenomen in het Prov. Stamboek. Men deelt ons mee van uit Ka pel 1 e, dat ook nu de tweede generatie rupsen in de kruisbessenstruiken te vooschijn is gekomen, en ook in de roode bessen. Onderscheidene perceelen zijn dusdanig aangetast, dat de vruchten een onaanzienlijk aanzien krijgen. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. De Maandag te Amsterdam gehou den jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders der Algemeene Ne- derlandsch Indische Thee Cultuur Mij. heeft de balans en de winst- en verlies rekening over 1923 goedgekeurd en het verslag van den raad van beheer over dat boekjaar voor kennisgeving aange nomen. Geconstateerd zijnde, dat het verliessaldo meer dan 75 pet. van het geplaatst maatschappelijk kapitaal be loopt, werd tot liquidatie van de vennootschap besloten en een commissie van liquidateuren benoemd Salatri Plantations. In de Zaterdag te Middelburg ge- houaen vergadering van aandeelhouders van de aldaar gevestigde Cultuurmaat schappij „Salatri Plantations" bleek dat de netto winst bedroeg f 163.683.83»/2, waarvan echter in mindering moet wor den gebracht het verliessaldo over vo rige jaren en de nog over 1919 en 1923 te betalen belastingen, waarvoor een som van f 58740 moet worden gereser veerd. Verder werd voorgesteld het alsdan nog resteerende bedrag ter versterking van de positie der vennootschap aan te wenden tot afschrijving op de onder neming en verdere vaste activa. Betreffende de koffieaanplant op Ka- rong Nongko moet helaas gerapporteerd worden dat de stand dier aanplanten aan het einde van het vorig jaar minder gun stig was, doch de in den laatsten tijd ontvangen berichten luiden veel gunsti ger. Op Salatri slaan op 426 bouws to taal 102486 boomen Op Karang Nongko werden 4095 herea boomen gerooid, waarvan er nog 12324 overbleven. Voor zoover er nog Rubberboomen in den Ro- busta-aanplant voorkomen, zullen deze worden gerooid. Ro 11 er d am s che Bankvereeni ging- De Nederlandsche Bank zond aan de pers de volgende mededeeling- De verschillende geruchten omtrent de financiële positie van de Rotterdamsclie Bankvereeniging hebben de directie van deze instelling bewogen zich te wenden tot den president van De Nederlandsche Bank, aan wien zij alle bescheiden be treffende de liquiditeit van de Rotter- damsche Bankvereeniging heeft ter hand gesteld. De president van De Nederlandsche Bank heeft, na inzage van de aan hem aangeboden stukken, zich bereid ver klaard, met de directie van de Rotter- damsche Bankvereeniging samen te wer ken, om, indien dit noodig mocht blijken, die liquiditeit' te handhaven. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Noggeen opening van den post cheque- en girodienst. De Haagsche redacteur der Maasbode meldt Uit het feit, dal op de ambtenaren, werkzaam bij den Postchèque- en Giro dienst eenigen aandrang is uitgeoefend om reeds in den loop van de maand Juli vacantie te nemen, is door som migen afgeleid, dat het in de bedoeling zou liggen den dienst op 1 of 15 Augs. as. te heropenen. Deze conclusie is niet juist; het thans met vacantie-gaan houdt geen direct ver band met den datum van heropening van den dienst, maar is een gevolg daar van, dat, zooals gemeld, heden een tien tal ambtenaren van den Postchèque- en Girodienst, allen chefs van afdcelingen, voor een tweetal weken naar Brussel zijn vertrókken, om zich in het Bel gische systeem, dat na heropening van den dienst ook hier zal worden gevolgd, geheel in te werken. (Zooals men weet, is de Belgische Postcheque- en Giro dienst gecentraliseerd en wordt door uitsluitend handsysteem, dus geen ma chines, bij de administratie toegepast). Terwijl nu de chefs der afdeelingen afwezig zijn, achtte men het, mede in •verband met den stand der werkzaam heden, 't beste om het met verlof gaan van het personeel in deze maand te bevorderen. Dit is de simpele reden, waarom thans een groot deel van het personeel met vacantie is. Aten zal begrijpen, dat van een her opening van den dienst op 1 of 15 Augustus geen sprake kan zijn, wanneer men slechts bedenkt, dat eerst de afdee- lingschefs zich in het Belgische systeem moeten inwerken, dat vervolgens op grond van de te Brussel opgedane er varingen de instructie voor het personeel alhier moet worden ontworpen, en dat ten slotte het personeel dan nog minstens een maand in het systeem moet worden geoefend VERKOOPINGEN - VERPACHTINGEN IN ZEELAND. Juli. 2 Oostkapelle, Landerijen enz. v. d. Harst. 2 Oostkapelle, Verpachting, v. d. Harst. 3 Middelburg, Huis en Landerijen, v. d. Harst. 2 Koudekerke, Land, Loeff. 5 Camperland, Hofstede, Hioolen. 2 Middelburg, Aannemersmate riaal, Notarishuis. 4 St. Laurens, Gras, Struve. 4 Middelburg, Nieuwe Hout waren, Hioolen. 8 Middelburg, Inboedel, Notarishuis. 11 Westkapelle, Huis, Land en Inb. De Neeling 11 Koudekerke, Vruchten, Loeff. 15 St. Laurens, Vruchten t. v. Biaupot, 16 M'burg, Hofstede, Biaupot t. Cate. 16 Aagtekerke, "Weiland, Loeff. 18 Zandijk, Vruchten t v., Biaupot. 22 M'burg, Hofstede en tand, Biaupot. 22 Wissenkerke, Inspan, Markusse. 23 Wissenkerke, Paarden, Markusse. 20 Oostkap. Inspan, v. d. Harst. 24 Middelburg, Stoomtimmer- fabriek, Hioolen. UATSTE BEfilCHTEN. ISRAËL DE HAAN VERMOORD Te Amsterdam is uit Jeruzalem bericht pntvangen, dat de schrijver J. Israël de Haan, die in Palestina vertoeft, is ver moord. TWEEDE KAMER. In de zitting van hedenmiddag is bet wetsontwerp van ruilverkaveling z. h. st. aangenomen, evenals de aanvulling van de aktenwet. Bij de behandeling van het Schoen- wetje verklaarden de heeren Staalman, Vliegen en Lovink zich tegen deze ver lenging der bevoegdheid van de regee ring. De heer Fleskens en Minister Aal- berse verdedigden 'L ontwerp, waardoor de Minister direct kan ingrijpen in de groeiende abnormale Duitsche concur rentie, die beneden kostprijs levert. Het we tsontwerp wordt aangenomen met 33 tegen 27 stemmen. Vóór de anti-rev., r. k. en de lieer Kersten. Tegen de linkerzijde en de chr. historischen. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 1 Juli 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 11.48»/» (11.51) Berlijn 0.63$ (0.63»/2) Parijs 13.80 (14.07$) Brussel 12.07$ (12.27$) Zwitserland 47.27$ (47.25) Weenen 0.0037$ (0.0037$) Kopenhagen 41.50 (43.001 Christiania 35.70 (35.80) Stockholm 70.65 (70.72$) New York 2.65$ (2.68) BEURSO VERZICHT. AMSTERDAM, 1 Juli. 3 uur. De aandacht op de effectenbeurs was vandaag in beslag genomen door de bankaandeelen, speciaal van de Rotter- danjsche Bankvereeniging, die aan vrij sterk aanbod onderhevig waren, en be neden 90 pet. daalden. Hierdoor bleef de geheele beursstemming in ongunstigen zin beïnvloed. Oliewaarden waren aanvankelijk niet vast gedisponeerd, wel werd een op- waartsche richting gevolgd, doch later op den middag trad een inzinking in. Suikerfondsen eenigszins in reactie. H. V. A. en Kol. banken ex. dividend genoteerd. De handel In tabekken was gering, doch ook deze liepen langzaam aan iets terug. Rubberfondsen hadden een kalme markt en waren over 't algemeen niet veel veranderd. Scheepvaarten rustig verloop, en ver toonden weinig bijzonders. Ned. industrieelen weinig belangstel ling. iÉJ Prolongatie 3. OPVOLGER VAN GEN NOLLET. PARIJS, 1 Juli. Generaal Walsch is benoemd tot opvolger van generaal Nol- let, als voorzitter van de controlecom missie voor Duitschland. DE MICUM-VERDRAGEN DUSSELLDORP. 1 Juli V.D. Gisteren avond zijn de Micumovereenkomsten tusschen de Roerindustrieelen en de Mi- cum verlengd. De nieuwe overeenkomst bevat echter belangrijke wijzigingen, waardoor de lasten, voor de industrie belangrijk zijn verminderd Overeenge komen werd de Micum verdragen te handhaven, totdat de voorstellen der des kundigen tot uitvoering komen. DE DUITSCHE AMBASSADEUR EN IKRRIIOT. BERLIJN, 1 Juli. V. D. Na de over handiging der Duitsche antwoordnota had de Duitsche ambassadeur te Parijs met Herriot een langdurig onderhoud. Vol gens een Havasbericht werd de Duitsche nota onmiddellijk aan de militaire geal lieerden in de militaire commissie ter onderzoek toegezonden DE BURGEMEESTER VAN ALTONA. 1 BERLIJN, 1 Juli. V D. Tot burge meester van Altona werd de socialist dr. Ebert gekozen. ZAGLOEL PASJA. CAIRO, 1 Juli. V. D. Zagloel Pasja heeft besloten aan het bewind te blij ven. INTERNATIONA AT. POSTOONGRES. STOCKHOLM, 30 Juni. V. D. Deze week wordt te Stockholm het Wereld postcongres geopend, georganiseerd door de Wereldpost-Unie, waarvan 76 landen lid zijn. BIJ DE DEMOCRATEN IN DE V. S NEW YORK, 1 Jul V. D. Reeds heb ben 8 stemmingen plaats in de democra tie conventie, zonder dat de vereischte meerderheid voor een candidaat voor liet presidentschap is verkregen. 732 stemmen zijn noodig voor het verkrijgen van een meerderheid. DE STORM IN DE VEREEN. STATEN NEW-YORK, 1 Juli. V D. 200 perso nen zijn omgekomen aan boord van het stoomschip, dat tijdens den hevigen storm, welke ook over Ohio heeft ge woed, in het Eric Meer is gezonken. BRIEFWISSELING, G. P. G., Middelburg. Om een geval ter kennis van een bestuur te brengen is de eerst aangewezen weg die van een directe meedeeling aan dat bestuur Er niet die van een ingezonden stuk. LEGER EN VLOOT. Bij beschikking van den Minister van Marine is luit. ter zee 2de kl. A. de Booy den 15en Juli a.s. geplaatst a. b. Hr. Ms. „Gelderland"; is officier van den Marine- Stoom vaartdienst 2e k! A. J. Krom den len Juli a.s. geplaatst bij het Kon. Instituut voor de Marine te Willemsoord. De „Ja va". De kruiser „Java", die reeds gereed was gemaakt voor de reis naar de Ier- sclie wateren om daar op de gemeten mijl te varen, is wegens een defect aan een der luchtpompen naar Vlissin gen teruggevaren, omdat de werf na tuurlijk den proeftocht niet wil laten doen voordat alles in de perfectie in orde is. Bovendien is gebleken, dat ongeveer van de electrische geleidingen door Siemens en Halske geleverd, niet van de vereischte kwaliteit was. Die leidingen moeten worden gesloopt. Siemens en Halske vervangt de gelei dingen voor haar rekening. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Zaterdag werden te Breskens aanbe steed de jaarlijksche onderhoudswerken der gemeente Breskens. Er waren 7 in schrijvers. Het minst werd ingeschreven door J. v. Haneghem te Breskens, voor f 570, aan wien het werk is gegund. Door B. en W. van Goes werd Za terdagmorgen aanbesteed het lichteD en teren der sluisdeuren aan het Goesche Sas. Ingeschreven werd door W. Kok voor f 1778; G. J. Hollestelle ffj.448.76; J. F. Temmerman f 1600, zonder premie, en f 1700 met premie voor ongevallenver zekering. BUITENLAND. HET DUITSCHE ANTWOORD. De Duitsche ambassadeur te Parijs, de heer von Hoesch, heeft den Fran- schen premier Herriot, die, gelijk be kend, eveneens voorzitter van den gezan- tenraad is, heeft het antwoord van de Beriijnsche regeering op de nota der Ententeregeeringen van 28 Mei en op den brief, dien Herriot en Mac Donald aan rijkskanselier Marx hebben gericht, overhandigd. De toon van het Duitsche antwoord is opvallend beleefd en tegemoetkomend. Er wordt daarin uitdrukkelijk verklaard, dal het bestaan van turn- en sportver- eenigingen voor het buitenland geen re den tot ongerustheid kan zijn, daar het beoefenen van sport toch werkelijk niets met het heffen van militaire voorbereid selen le maken heeft. Voorts wordt er op gewezen, dat de Duitsche bevolking zeer verbitterd is, en die verbittering niet zoo zou zijn geweest als steeds een tegemoet komende politiek tegenover Duitschland was gevoerd, zo o al s men thans schijnttedoen. Rekening houdend met de heerschende verbittering is het niet verwonderlijk, dat er betoogingen tegen de wijze, waar op Duitschland wordt behandeld, worden gehouden. In liet antwoord wordt uit drukkelijk verklaard, dat Duitschland m hel geheel niet over moderne oorlogs wapenen beschikt en dat de Europeesche vrede door hel tegenwoordige Duitsch land in geen enkel opzicht wordt be dreigd. De Duitsche regeering meent echter, er in dil verband aan te mogen herinneren, dat van een algemeene ont wapening bij de andere mogendheden bitter weinig sprake schijnt te zijn. In de antwoordnota wordt voorts on omwonden verklaard, dat de Duitsche openbare meening een nieuwe controle door dc militaire autoriteiten der entente zeer weinig sympathiek vindt. De rijks- regeering houdt echter rekening met de wijzigingen in den algemeenen politie- ken toestand. Zij is er van overtuigd, dat Duitschland weldra in het bezit zal komen van de rechten, die het door de verdragen zijn toegezegd en dat de op lossing van liet vraagstuk van het her stel niet uitsluitend een financieel-eco-

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2