BEVRSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM. 23 Juni. (Slotkoers) 6 pet. Nederland 97 elf zestiende; 6 pcf. Nederland 1922 97#; 5 pet. Neder land 1918 87#; 41/a- pet. Nederland 1917 81#; 2# pcf Nederl. W Schuld 52*/?; .3 pet. do. Oblig.' 63s/i'; 3 pet. do. Certif. 63# Cert. Ned. Hand. Mij. 12H/2—123; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 130131;; 'Aand. Koloniale Bank 171—175; Koninkl. Petrol. Aand. 330—331; Gecons. Holland- sche 139—117; Cult. Mij. Vorstenlanden 1501/2—453 ex div,; Handelsv, Amster dam 451154; Javasche Cultuur 326— 329; Aand. Deli Mnatsch. 335—339: Am- slerd. Rubber 1183/». Ned. Amerik. Vaart 601/2 bl.; Ned. Scheepvaartunie 112#; Koninkl. Holl. Lloyd 7 een zestiende. Gouda A 12; Jurgcus A 481/2Anacon da 63#; Steels 105; Erie 30#; Southern Railway 65#» Union Pacific 147; Com mon Marine 9 een zestiende; Prefered do. 36#Maxwell Gr. C. v. A. 3#; Max well Land Cert, v, Inc. Bonds 10 zeven zestiende Prol. 3. Russen 1880 5% Consols 7%; Hope 6. Markt sluit nog al prijshoudend. Wisselkoersen Londen cheque 11.56; Berlijn 0.62#; Weenen 0.0037; Parijs 14.42#; Brussel 12.32#; Dollar Cable 2.67. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl, Ned. Met Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 23 Juni. Hoogste barometerstand: 769.6 te Scilly. Laagste barometerstand: 755.5 te Saerna. Verwachting van den avond van 23 tot den avond van 24 dezer: Zwakke tot matige Noordelijke totN.- .Westelijke wind, helder tot lichtbewolkt, droog weer, iets warmer overdag. Temperatuur alhier 's morgens 9 uur 63 gr., 12 uur 71 gr., 3 uur 74 gr. HOOG WATER. Viissingen. Zomertijd. Dinsdag 24 Juni v.m 7.59 Woensdag 25 9,02 Donderdag 26 10.09 Vrijdag 27 11.15 Zaterdag 28 n.m. 12.29 Zondag 29 1.01 Maandag 30 1.40 OPENLUCHTSPEL. Bij eenkomsten, repetities, enz Maandag 23 Juni, dames Van het koor, Concertzaal 8 uur. Dinsdag 24 Juni alle medespelers (be halve Prinsenruitervendel) Kou- steensche Dijk 7#! uur. Woensdag 25 Juni, tenoren vap het koor, Concertzaal, 8 uur. Donderdag 26 Juni,orkestleden, Con certzaal, 8 uur. .Vrijdag 27 Juni, bassen van het koor Concertzaal 8 uur. boekhouder der spaarbank van het Nut, gaat wegens gezondheidsredenen in den loop van dit jaar met pensioen. Uit Zeeuwseh-Vlaanderen O. D. Met ingang van 21 Juni j.I. is de rijksveldwachter brig.-tit. P. B. An- naert te Santpoort verplaatst naar de gemeente Overslag. STRANDLEVEN. Op een mooien Zomerdag als gister hebben we nog eens kunnen constateeren hoe sterk hel strandleven te Vlissingen zich ontwikkelt „de punt om" voorbij het voormalige fort de Nol. er is altijd bij velen eên voorkeur ge weest voor dat strand, waar men veel vrijer is dan op rt „officieele"' strand bij de Boulevard. Maar sedert dit laatste zoo klein is geworden, dat de bezoekers er dicht opeengepakt zitten, zijn er nog hog meer den hoek om getrokken. Gister was het er bijzonder aardig. Telkens ieder nieuw strandvak tusschen1 cfe paalhoofden, was weer met eenige fami lies bevolkt, die aan den duinvoet een (ent hadden opgeslagen voor huishoude lijke bezigheden en voor liet maal, en als meedkamer, en die in slrandkostuura, soms vernuftig geïmproviseerd, een aller genoeglijkst strandleven hadden, waarin vooral de tallooze 'kinderen een vroólij- ken toon brachten, ledereen kijkt daar opgewekt. En li et is ook een opgewekt gezicht zoo eenige families bijeen, tot de allerkleinsten in kluis, in het water te zien ravotten. De allerkleinsten vinden die golven wel eens te Angstwekkend, en dan kon men zien dal de moeders on vermoeid in het water rondstappen met een kind op den arm. En dan weer ziet men heele families op het strand met, allerlei spellen bezig. Vooral een bal doet opgeld. Zoo is bel gesteld op het eene strand vak voor, het andere na, tot ver weg. En 's middags zag men een stroom van nog meer honderden in die richting trekken. Voor het strand, en voor het genoeglijk! zitje in de duinen. Wel is een gedeelte der duinen daar, zooals men weet afge zet. En dat is begrijpelijk bij zoo'n be zoek. Maar waar de duinen vrij zijn, ziet men overal groepjes zitten en liggen. Geen wonder dat de verkoopers van consumptie- van vruchten, chocolade, li monade, ijsco's enz. naar dat vruchtbare afzetgebied getrokken worden. Aan het eind van den dijk is het een heele markt geworden. Ook op het strand bij Koudekerke en bij Valkenisse was het gisteren buiten gewoon druk. De stoomtram „Walche ren' heeft kunnen constateeren dat de tariefverlaging op Zondag, bij het publiek in den smaak valt Te Zoutelande waar ook veel men- schen waren, is door de politie weer eens proces-verbaal opgemaakt tegen de café houders wegens het overtreden van de gemceutelijke verordening op de Zondag- sluiting. LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. Alhier loopt thans een vrouw met een lijst rond. voorgevende geld te verzame len voor de kinderen der Twentsche tex tielarbeiders. Deze lijst is niet van een politiestempel voorzien en wat nog erger is, er komen op voor ten on rechte daarop geplaatste namen en be dragen. Reeds hoorden wij van iemand, die daardoor tot het geven van een be drag werd overgehaald. De vrouw is naar schatting tusschen de 20 en 30 jaar oud en klein van postuur. Men zij op zijn hoede. GESLAAGD. Geslaagd voor derden stuurman L. Oele, leerling van de „De Ruijterschool" te Vlissingen. ONTVANGER HULST. In de Vrijdag gehouden raadsverga dering van Hulst verkregen bij de eerste stemming voor de benoeming van een gemeente-ontvanger; L. Fricot 5, O. Fas- saert 2, J. Maentens 2 en A. Pauwels 2 stemmen. Bij tweede vrije stemming be kwamen L. Fricot 5, A. Pauwels 5 en 0. Fassaert l slem, waarna bij herstemming tusschen de heeren Fricot en Pauwels laatstgenoemde werd gekozen met 6 stemmen tegen 4 op den heer Fricot. (Rel lid J. Fricot moest zich bij deze herstemming onthouden). De heer Pauwels is ambtenaar en ge meente-secretaris. Vooraf was door den yoorzitter medegedeeld, dat met hem voor 't geval hij benoemd mocht worden, 'u gewijzigde regeling was getroffen voor zijn werk. HET EINDE IN HET CONFLICT IN TWENTE. De werkhervatting op de verschillende fabrieken te Enschedé had hedenmorgen zonder incidenten plaats. Op de fabriek Kremersmaten zijn 49 arbeiders niet weer aangenomen. De andere fabrieken dier firma, waar ook slachtoffers zul len vallen, worden eerst morgen in wer king gesteld. Ook op andere fabrieken zijn slachtoffers gevallen. Hun aantal is nog niet bekend. Tot de slachtoffers be- hooren ook bestuursleden van de afdee. ling Enschede van de Eendracht. DE SPIONNAGEZAAK. De auditeur-militair bij den krijgsraad in Den Bosch eischté in 'dei spionnagezaak tegen den sergeant-majoor Smitshuijzen; te Maastricht 4 maanden gev. straf, met ontslag uit d/en militairen dienst en met ontzegging van de bevoegdheid om bij de? gewapende macht te dienen. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 21 Juni 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Vrijdag. Londen 11.56 (11.59#) Berlijn 0.633/, (0.63#) Parijs 14.47# (14.52#). Brussel 12.52# (12.60). Zwitserland 47.37#! (47.35) Weeuen 0.0037# (0.0037%) Kopenhagen 45.05 (45.10) Christiania 36.05 (36.10) Stockholm 71.00 (71.02#) New-York 2.67 (2.66#). BEURSO VERZICHT. AMSTERDAM, 23 Juni, 3 uur. De belangstelling werd ter beurze in hoofdzaak in beslag genomen door de olieaandeelen, die een vaste houding aan den dag legden. In Koninklijken en claims vonden flin. ke omzetten plaats tegen in doorsnee hooger koersen. Geconsolideerden waren opnieuw sterk in herstel. Over het algemeen was de tendenz trouwens niet slecht. Suikerwaarden konder weer wat avan ceeren, in verband met berichten om trent verdere afdoeningen door Visp. van suiker uit den dit jarigen oogst. Vorstenlanden werden ,ex div. geno teerd. Van de rubberafdeeling waren Amster dam rubbers ook thans weer hooger. Van de tabakken .die een kalm verloop hadden werden de Sumatra soorten allen hooger afgedaan. In scheepvaarten ging maar weinig om, doch meerendcels konden die zich goed op peil houden. Voor Ned. Industrieelen kon blijkbaar weer geen interesse worden gewekt. Van (openlijken handel was niet veel te be speuren. •r STEESEMANN EN HERRIOT, PARIJS, 23 Juni. V. D. Volgens een telegram van den Berlijnschen correspon dent van de „Echo de Paris" zou Stre* semann voornemens 2ijn Herriot te ver zoeken den datum van de ontruiming van het Roergebied vast te stellen. De besprekingen voor de uitvoering van het plan der deskundigen zullen waarschijn lijk duren tot de tweede helft van Augus tus. Te Berlijn verwacht men dat de ont ruiming van het Roergebied zal plaats vinden in het begin van September. Stre- semann hoopt bovendien dat een .for- meele vaststelling van den datum der ont ruiming hem in staat zal stellen der noodzakelijke stemmen te krijgen voor de stemming over de wetten in den Rijks dag. DE ZWEEDSCHE IN- EN UITVOER. STOCKHOLM, 23 Juni V. D. De waar de van den Zweed schen invoer geduren de Mei bedroeg 131.9 millioen kronen tegen 139.95 gedurende April van dit jaar en 110.6 millioen in Mei 1923. De waarde van den uitvoer gedurende Mei bedroeg 102.2 millioen kronen tegen 74.4 gedurende April van dit jaar en? 104.6 gedurende Mei 1923. De waarde van den Zweedschen invoer van Januari tot Mei van dit jaar bedroeg 535.59 millioen kronen en van den uit voer 380.7 millioen, tegen resp. 509.6 en 341.71 millioen kronen gedurende de eerste 5 maanden van 't vorige jaar. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Vrijdagavond is onder Poortugaal 'n jong meisje door een man aangerand. Hij werd door eenige personen per fiets na gezet, gegrepen en naar Rotterdam over gebracht. Zaterdagnacht hebben onbekenden een bezoek gebracht aan de alleen wo nende vrouw Timmer in wijk A te Slie- drecht. Vermoedelijk zijn zij van achter de woning binnen gedrongen. De daders hebben de vrouw ernstig met een stuk ijzer aan het hoofd en de armen ver wond, doch zijn er weer, zonder iets te hebben meegenomen, vandoor gegaan. De politie was spoedig ter plaatse en stelde dadelijk een onderzoek in. Van de daders heeft zij echter nog geen spoor gevonden. De echtgenoole van den tuinman op „Schothorst" nabij Amersfoort, had het ongeluk in den kelder te vallen. Zij bekwam 'n hersenschudding en overleed den volgenden dag. Te Bruggenum is een dochtertje van den koster E., vijf maanden oud, uit de wieg doodgevallen. Te Nijmegen kwam Zondagmiddag een kleine autobus in botsing met een luxe auto. De. autobus sloeg om en alle inzittenden werden door glasscherven ge wond. Een bejaarde dame kreeg een diepe snede boven een der oogen doch overigen ontvingen gering letsel. Nadat den gewonden in een woning genees kundige hulp was verleend, konden zij hun weg vervolgen. De autobus was ernstig beschadigd. Te Leek is Zaterdagavond de ne genjarige G. O. in 'n mast van het elec- trisch net geklommen en door aanra king van den hoogspanningsraad direct dood gebleven. HEVIGE VECHTPARTIJ. Zondagmorgen had te Apeldoorn een bloedige vechtpartij plaats, welke haar oorzaak vond in het feit, dat mej. L., die te Wageningen met G. ondertrouwd was, meer behagen toonde te hebben in S. uit Zwolle, met wien zijl was medegegaan. De bruigom, die met een kameraad H. op zoek was naar de trouwelooze bruid, vond h aar gisterenmorgen om 11 uur in gezelschap niet haar vriend aan den Arn- hemschen weg. Na een korte woorden wisseling volgde er terstond een hevige vechtpartij, waarbij men zich van mesen en steenen bediende en die tengevolge had, dat H. een ernstige steekwonde in den rug bekwam, en S. zwaar aan het hoofd gewond werd en bovendien een levensgevaarlijke steek in den buik op liep. Deze beiden zijn, na voorloopig ter plaatse te zijn verbonden, naar het zie kenhuis overgebracht. G., de ongelukkige bruigom bevindt zich thans in arrest. (de Crl.) (Ing. Med.) AFLOOP VERKOOPINGEN. Door den notaris Mr. Jan Loeff werd Zaterdag te Zoutelande bij Entink, 'in het openbaar verkocht: lo. Feu hofsteedje, bestaande uit huis, schuur enz. te Zoutelande aan den Molenweg nr. 110, groot ,0.0281 H.A. (21 r.). Kooper J. v. Sluijs JacZ. fe Zoutelande voor f 3401. 2o. 0.1700 H.A. (130 r.) bouwland te gang." 3o. 0.1700 H.A. (130 r.) bouwland aldaar, tegen perc. 2. Kooper perc. 2 en 3, R. Clarisse, te Zoutelande voor f 1600. 4o. 0.4200 H.A (321 r.) bouwland aldaar, aan den Molenweg, gen. „Houter- man." Kooper M. van Sluijs Sz. te Zou telande, voor f1245. 5o. Een landhuis en tuin te Zou telande, op de Duinen bij het Dorp, groot 0.1380 H.A., waarvan mede-eigena ren de Staat voor 160 c.A. (waarvan erfpachter de Polder Walcheren) en de Polder Walcheren voor 55 c A Kooper B. F. S. von Brücken Fock, te Goes, voor f 6010. BURGERLIJKEN STAND. Goes. Van 19 tot 21 Juni Bevallen: A. Voois, geb. Weststrale, 2.; N. Trirape, geb. den Boer d. KERKNIEUWS. In de te Nijmegen gehouden ver gadering van de Vereen, tot opneming en opvoeding van verwaarloosde weezen op de Weesinrichling te Neerbosch, is o.a. benoemd tot lid der Vereen., de heer ds. G. J. Waardenburg te H a n s w e e r t. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep naar Oude- lande, door ds. M. J. Beukenhorst, te Sluis. Aangenomen naar Zierikzee door ds. G. J. Waardenburg van Hanssveert. Geref. Gem. Bedankt voor het beroep naar Goes, door ds. A. Verbagen te Middelburg. o Zeeuwsche Diaconale Confe- ren t ie. Vrijdag werd in de Geref. kerk te G o e s de 4e Zeeuwsche Prov. Diaconale Conferentie gehouden onder presidium van den heer Ph. Wessels, van Goes. 29 diaconieën waren vertegenwoordigd. Uit het verslag van den quaestor blijkt dat f 216.54# het batig saldo is. De volgende conferentie zal te Middel burg gehouden worden. Een vraag van de diaconie van Axel om wijziging van punt 6 der regeling n.l. om de niet afgetreden leden van het zit tende comité op te doen houden comité lid te rijn, zoodra zij uit het ambt treden. Na bespreking wordt aangenomen de regeling op dit punt niet te wijzigen, Wijzende op de groote moeilijkheden die daaruit zouden voortvloeien. De diaconie van Westkapelle kwam met de volgende vraag: Is het geoorloofd en toelaatbaar dat in een kleine vacante kerk, waarvan de kerkeraad uit drie ouderlingen en twee diakenen bestaat, wegens drukke werk zaamheden uit het opzienersambt voort vloeiende; en waarin weinig diaconale arbeid behoeft verricht te worden, de samenstelling van den kerkeraad zoo danig te wijzigen dat deze voortaan uit vier ouderlingen en twee diakenen be staat? Ds. v. d. Veen zei o.m.Wendt u tot de classe. Mr. v. Beeck Calkoen merkte op: Doe een beroep op de Gemeente ora de diaconie zoonoodig te versterken. Ds. A. Scheele hield een bijzonder leerzaam referaat over „De Mozaïsche wetten en liare beteekenis voor onzen Üiaconalen arbeid." De drie hoofdge dachten waren- 1. Het voorkomen der armoede; 2. het lenigen der armoede; 3 het aankweeken der barmhartigheid. Het referaat zal in hoofdzaak in een der volgende nummers van het Ouder lingenblad worden opgenomen. Een aangename discussie volgde hier op, waaraan verschillende brs. deelna men, die werden beantwoord. In de middagvergadering sprak Mr. van Beeck Calkopni. (Stand.) KUNST EN WETENSCHAPPEN, De Nederiaudsche Oudheidkundige Bond zal op 3, 4 étn' 5 fTuli a.s. een verga dering houden te Bergen op Zoom. Vol gens het programma wordt 3 Juli be steed aan de vergadering, 4 Juli bezoek aan Bergen op Zoom, o.m. St. Gertrudis- kerk, Markiezenhof, Wouw (waar de be roemde koorbanken worden bezichtigd), Huijbergen enz. en ten slotte op 5 Jqli een bezoek ter bezichtiging der merk waardigheden te Halsteren, te Thole n, Poortvliet, Scherpenisse en St. M a a 1' t e n s d ij k, misschien ook St. A11- naland en Oud-Vossemeer. Te Scherpe nisse zou het noenmaal worden gebruikt. Te Bergen op Zoom wordt de excursie ontbonden, die plaats heeft in auto's vrij willig te Bergen op Zoom beschikbaar gestéld. Middelburgsch Mannenko-or. Schuttershof. Het Volksconcert, dat het Middel burgsch Mannenkoor gisterenavond in deilt Schuttershof tuin alhier gaf, had een tamelijk druk bezoek. Geeu wonder, het heerlijke weer noodde vanzelf tot een britje-buiten, en Maünenköor2ang Ln de' open lucht komt zeer goed tol zijn recht Dat bleek thans ook door de goede keuze van liederen. B.v.b. Vineta van Fr. Abt, Kerstlied van Bern. Diamant, en vooral bij de Wiener Wals van Jolian Strauss- iWein, Weib und Gesang, en de geestige Zweedsche lucifersmarsch van Joh. Wagenaar. Men kon zich bij de wals van Strauss waarlijk wanen in het Wiener Prater. De begeleiding was in goede handen van (Mej. Truus Boone, en den heer A. S. Blokpoel, beide alhier. De avond werd opgeluisterd door een tweetal solisten- Mej. Marie "de Graaff, sopraanzangeres te Goes zong, in Zuid- Bevelandsche dracht: „Die Winter is ver- ganghen". een oud-Nederlansch lied, en ,,'t Keezewachtertje" van A. Lijsen, en ze zong ze zuiver en goed. Haar stem klonk fraai in de stilte daarbuiten. Zij werd met bloemen gehuldigd. De heer A. S. J. van Resteren, le 's Hertogenbosch, had eenige fluitsoli op zich genomen. De heer van Kersteren is hier geen onbekende! Hij speelde een zeer mooie Carmen- fantasie en twee kortere stukjes van Ary van Leeuwen Melodie èn Capriccfêtta In de stilte van den Zomeravond was die fluit een genot. Alles bij1 elkaar een wel geslaagde avond. Het publiek toonde zijn bijval in hartelijk applaus.- ONDERWIJS. Geslaagd aan de Kweekschool te Bergen op Zoom voor de acte L. O., mej. G. Dierikx, geb. te Middelburg. Geslaagd voor adjunct-commies der directe belastingen, Invoerrechten en Accijnzen, de heer J. van Schagen, vroe ger te Oostkapelle, thans Rijksklerk dierzelfde middelen te Middelburg. Geslaagd voor het examen vau ad- junct-commisies der directe belastingen invoerrechten en accijnzen, mej. van Man Géijt, te II u 1 s t (insp.) en de heer C. Holm, te Vlissingen (insp.) Bij het laatste gehouden vergelij kend examen voor ontvanger der directe belastingen enz. is geslaagd onzen vroe- gereu stadgenoot de heer P. W. Ornée, thans adj. commies ten kantore der dir- belastingen, accijnzen (te Vlissingen. Geslaagd te Delft voor het prop. examen voor bouwkundig ingenieur, de heeren O. de Hoogh en A. Rothuizen, beiden te Goes. Geslaagd voor het examen voor ge meenteadministratie, vanwege de Nederl. Vereen, voor Gem. belangen, de heer M. Vogelaar, te 's Heer Arendskerke. Geslaagd te Rotterdam, voor het examen akte L. O., de heer L. J. Florus- se, te Weraeldinge. Chr. Scholenbond Zuid- en N.- Beveland. Te Goes werd een samenkomst be legd om te komen tot stichting van een Chr. Scholenbond, voor Zuid- en N.- Beveland. In zijti openingswoord zet te de voorzitter, de heer P. A. Schwartz, uiteen, wat aan het beleggen dezer ver gadering was voorafgegaan en bepleitte de wenschelijldieid der stichting van een Scholenbond. Daarop hield de heer A'. J. W. van Oosten, Hoofd der Chr. U. L. O. School te Goes, een korte inleiding, waarin op de noodzakelijkheid en het doel van een Scholenbond werd gewe zen. Zijn arbeidsveld werd overschouwd en een beroep werd gedaan op het Chr. bewustzijn ten aanzien van het onder wijs, dat dient verlevendigd te worden. Met algemeene stemmen werd beslo ten. tot oprichting van den Bond, terwijl deze grondslag werd aanvaard: ,,De Bond staat op den grondslag van Gods Woord, opgevat iu historisch-reforma- torischen zin." Benoemd werd een com missie, die in een volgende vergadering een ontwerp-reglemenl zal aanbieden. (Stajid. RECHTZAKEN. Te Rotterdam is op 60-jarigen leef- tïj'd overleden, de heer mr. G. W. E. Wentholt, kantonrechter aldaar. De heer Wenthoit was o.a. een tijdlang griffier van het kantongerecht te H u 1 s t en later kantonrechter te Terne uzen. Kantongerecht te Middelburg. Veroordeeld wegens het met een mo torrijtuig te snel rijden: J. L., Middelburg tot: f 25 b. s. 25 d. h.; J. J. RJ., P, P, beiden Middelburg ieder tot: f 15 b, s. 15 d. h.,; W>. S. Kruiningen tot: f 10 b. s. 10 d. b.; L. C'. G., Middelburg, tot f 3 b. s. 3 d. h.; overtr. Leerplichtwet C. V. Middelburg, tot: f 10 b. s. 10 d. h.; D. de K., (Nieuwland, tot: f 5 b. s. 5 d. !hj; overtr. Tteg 1. op de wegen en voetpaden: F. O., Arnemuiden, A. S., Middelburg, ieder tot: f 5 hl. s. 5 ld. h.,; overtr. mofor en Rijwielreglement: M. P., Middelburg, 'tolt: 2 mf f *0 en f 3 bi s. 2 m. 10en?'3ld. h.; overtr. spoorwegwet: J. S. R., J. F. H., L. M., allen Vlissingen no. 1 tot f 3 b. s. 1 week t., note 2 ent' 3 tot f 3 b. s. 3 d. h., zich in de plantsoenen buiten de paden bevinden: A. J. F. den B., L. S., beiden Middelburg, beiden totteruggave aan ouders; overtr. wapenwet: A. B. Souburg tot: f2 b. s. 2 d. h., buks ver beurd. Overtr. Jachtwet: J. K., Rilthem, tot: f3 b. s. 3 d. h., karabijn verbeurdj overtr. motpr- en RijwielwetJ. C., Dom burg, tot: 2 11U 3d. h.; zonder noodzaak met een rijwie >|de linkerzijde van den

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2