■Zeer good is Akkcr's All ■Gij hoest o^Jiw^ff^eer goetfc is"^ AbdijsiwdfCwanneer Uw borst '1' zit, jpi-i goed, is Akker's Avartneer Gij tot stikkens t r goed is Akker's Ab$ Uw kmdeii ^bdijsirc^ybij J kin goed/is Jthma en bi 1 Akkei'sJtbdij- kunt opWmnmen (ndejA^JWjgen.yilfer goedjj€Akker's Viijfcfroop. als >Gij naar^nem snakt. koiVim-*-\kker's Abdijsitpdp is zeer goed voor^twntttJiCfi^"^!uemhahngsorganen en is het dus zeer goed steeds een flesch Akker's Abdijsiroop bij de hand te hebben. (Ingez. Med.) de bekende Londensche Fleet Street, ■waar schier elk huis een couranten- drukkerij heeft of de kantoren bevat van een maand- of weekblad of van den correspondent van een of ander provinci aal blad, is de benaming Amsterdamsche „Fleet Street", dien men wel eens aan den N. Z. Voorburgwal heeft gegeven, niet zoo geheel en al misplaatst. In ver band met het feit, dat het hoofdpostkan toor er zich bevindt, hebben alle te Am sterdam verschijnende dagbladen er hun kantoorgebouwen, zoo ook de correspon dentschappen der twee voornaamste dag bladen te Rotterdam, terwijl er eveneens eenige bekende groote advertentie-bure- aux en het Reuter-agentschap gevestigd zijn, alsmede sedert enkele maanden het „Nederlandsche Persmuseum" onmiddel lijk in de nabijheid, aan den N. Z. Kolk. Een andere eigenaardigheid van den Voorburgwal is, dat in deze straat zich bevinden de agentschappen voor het da- gelijksch vervoer van goederen naar in de nabijheid van Amsterdam gelegen plaatsen. In de jaren vóór* de demping van de gracht vond men die er ook al en kwamen de beurtschippers voor die kantoren lossen en laden en eigenaar dig genoeg verdwenen zij na de demping van het water niet, doch kwamen vracht wagens de plaats der beurtschepen in nemen. Thans zijn ook die vrachtwagens ver dwenen en hebben plaats moeten maken voor de vracht-auto's, die de goederen laden en ze nog denzelfden avond kun nen afleveren in de forensen-plaatsen van het Gooi. Zoo is deze verkeersweg in het hart der stad in der eeuwen loop danig van karakter verandert, en als straks de asphalt bedekking er is zal hij zeker nog aan beteekenis winnen en be staat de kans, dat een groot deel van het as-verkeer, dat nu nog door den nauwen Nieuwendijk en Kalverstraat gaat, daar heen zal worden afgeleid, wat deze ty- pisch-Amsterdamsche winkelstraten, die niet meer op voertuigen-verkeer, van wel ken aard ook, berekend zijn, slechts ten goede zal komen. SINI SANA. KERKNIEUWS. Dinsdag 10 Juni (3en Pinksterdag) wordt een Christ. Sociale Landdag ge houden op een terrein aan den Koude- Ikerkschen straatweg te Vlissingen Als sprekers treden op ds. \V. B. ten Ivate aldaar; prof. mr A P. Diepen horst te Amsterdam, dr. K Brouwer te Doetinchem en ds A. C. Iïeij le Koude- kerke, Het muziekgezelschap „Eendracht biaakt Macht" uit Serooskerke, onder leiding van den heer P. H. Broerse, zal zijn medewerking verleenen. Bij ongunstig weer wordt de samen komst gehouden in dc Groote Kerk al daar. KUNST EN WETENSCHAPPEN. van 2 tot 5 uur en Dinsdag den gehee- len dag geopend is. Erna Rubinstein. Erna Rubinstein, die onlangs van haar kunstreis door Amerika in haar woning te Boedapest teruggekeerd is, heeft een ongeluk gehad, dat betrekkelijk nog goed afgeloopen is. Toen ze in de badkamer de kachel aanstak, ontplofte de geiser met zooveel kracht, dat Erna tegen den *iuur geslingerd werd. Na weer een beetje tot besef gekomen te zijn, voelde zij erge pijn aan de linkerhand, die deer- 51ijk gebrand was. Onmiddellijk heeft ze zich onder behandeling van een speciali teit gesteld, die de verzekering geeft, dat op een volkomen herstel vast gerekend kan worden. „Ik ben erg treurig, schrijft zij aan de N, R. Crt., en tracht me ^nu maar te troosten door alleen met de rechter hand piano te studeeren." ONDERWIJS. We verwijzen naar de advertentie in dit nummer van de Middelbare Tech nische School voor de Bouwkunde te Utrecht, blijkens welke de inschrijving voor het toelatingsexamen weder is ge opend. Van het leerplan der school is een nieuwe druk verschenen. - Geslaagd voor 2en stuurman de. heeren C. J. Wt Bom en E. Ekker, leerlingen van de ,,De Ruijterschool" te Vlissingen. Men verzoekt ons er aan te herin neren, dat de Zeeuwsche Letterkundige tentoonstelling Maandag, 2den Pinksterdag RECHTZAKEN. Door A. B„ 41 jaar, visscher te Ierseke, is hooger beroep aangetee- kend tegen het vonnis der rechtbank te Middelburg van 23 Mei 1924, waarbij hij wegens diefstal van 2 oesterkorren te Ierseke is veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf. Arr Rechtbank te Mid-delburg. In de zitting van Vrijdag werden de volgende vonnissen uitgesproken het veroor/aken van lichamelijk letsel door schuld L. de J„ 51 j., landbou wer Wolfaartsdijk, 1 maand hechtenis, voorw. proeftijd 3 jaar en toewijzing der civiele vordering tot een bedrag van f 86; diefstal C. G., 24 j„ arbeider St. Phi- lipsland, gedetineerd, 6 m. gev. str. met aftrek voorarrest; meineed P. A. v. M„, 22 j., leurder Hontenisse, gedetineerd," tot 4 m. gev. met aftrek voorarrest; verduistering Th. de B„ 54 j„ heng- stenleider Westdorpe, 6 m. gev., voorw. proeftijd 3 jaar, met de bijzondere voor waarde tot betaling van f 373 schade loosstelling binnen den tijd van 8 maan den aan'den benadeelde; idem, 0. M. 28 j„ arbeider Schoon- dijke, 6 m. gev.; heling M de J„ 53 j„ landbouwer Schoondijke, vrijgesproken; vervoer van wapenen H. B., 34 j„ zon der beroep, Hulst, Devestiging van het 'onnis van den kantonrechter te Hulst; onbevoegd-verklaring tot kennisneming der zaak door den kantonrechter; overtreding reglement op de Zeeuw sche slroomen 0. v. B., 33 j., zonder beroep, Arnemuiden vernietiging van het vonnis van den kantonrechter, f3 of 3 d. h. N.V. C red i e t- en Commissie- tyank. Het Gerechtshof te Amsterdam zette gisteren de behandeling voort van de zaak betreffende de poging tot oplichting door de directeuren van de N.V. Cre- diet- en Commissiebank A. J. V. en A. H. B. en den (voortvluchtigen) inspec teur van den buitendienst G. K. De adv.-generaal eischie wegens po ging tot oplichting tegen V 1 jaar, tegen B. negen maanden en tegen K zes maan den gevangenisstraf. De rechtbank had de drie beklaagden wegens dit feit vrijgesproken. Moordaanslag, Het Hof te Leeuwarden heeft den 25- jarigen arbeider J. v. d B. te Elsloo we gens het schieten op een jachtopziener aldaar, waardoor deze een oog moet mis sen, veroordeeld tot 6 jaar gevangenis straf. De rechtbank veroordeelde bekl. tot 2 jaar, de eisch was 8 jaar. LANDBOUW. Onder den veestapel van den land bouwer J. Koppejan te Mei is kerke is mond- en klauwzeer geconstateerd. v De veeziekte in Brabant. Op vragen van den heer Fleskens over de veeziekte in Brabant en Limburg, heeft de Minister van Binnenl. Zaken en Landb. o.a. geantwoord Blijkens de mededeelingen der veeart sen komt bedoelde ziekte jaarlijks .vuor, doch dit jaar meer dan anders. Volgens bericht van den Veeartsenijkundigen dienst is zij in den laatsten tijd sterk af nemende. De aard dezer ziekte is nog niet vastgesteld. Aangezien evenwel vast staat, dat zij niet behoort tot de ziekten in de Veewet genoemd, zijn geen maat regelen tegen deze ziekte genomen. Wel is door den Veeartsenijkundigen dienst ter plaatse een onderzoek inge steld en is, als gevolg daarop, de ziekte aan de Rijksseruminrichting in studie ge nomen. Het was ondergeteekende be kend, dat bovendien verschillende on derzoekers zich bezighouden met liet op sporen van aard en wezen der ziekte. Daartoe dezerzijds uitgenoodigd, zijn de ze deskundigen aan het departement van binnenlandsche zaken en landbouw sa mengekomen tot het houden eener be spreking, ten einde, in gemeenschappe lijk overleg, te geraken tot de beste wijze om hel vraagstuk tot oplossing te bren gen. Hel resultaat dezer bespreking is geweest, dat in overweging werd gegeven het onderzoek aan de Rijksseruminrich ting, met medewerking van de bovenbe doelde onderzoekers en zoo noodig met die van nog andere deskundigen te doen voortzetten. Dienovereenkomstig is door onderge teekende besloten. LEGER EN VLOOT. Luit. ter zee 2e kl. der reserve F. W. Groot wordt op de Z 3 vervangön door den buiteng. adelborst dier res. J. Wi. van de Werde. SPORT. „Voetbal-studie thuis" zouden we een boekje willen noemen dat bij J. F. v. d. Ven te Baarn verscheen, t. w. „De home-trainer voor het voetbalspel", van C. Dito, een boekje. Bijzondere van dit boekje is een bijgevoegde kaart van een voetbalveld, verdeeld in ruiten, waarop men met behulp van kleine vierkantjes (die de spelers voorstellen) verschillende standen uit een partij kan verduidelijken, om zoo een illustratie te geven van de. door den schrijver gegeven practischc wenken en theoretische beschouwingen, waarvan de schrijver hoopt dat ze ertoe zullen (bijdragen den voetballer meer kennis te geven van de techniek en tac tiek van zijn spel. VERSCHILLENDE BERICHTEN. ik, „maar vertel liet ons in ieder ge val". „Zij zeide, dat jullie alle drie zeer arm zijn en dat het niet goed van mij is, om bij jullie te zijn en jullie nog armer lc maken, terwijl mij ergens anders een te huis wordt aangeboden. Zij zeide mij, dat ik jullie leven heelemaal in de war stuur, dat jullie je veel genoegens moet ontzeggen en dat jij, Arnold, nu niet meer zulk goed werk aflevert, omdat je alleen schrijft, om geld le verdienen. Ver der zeide zij, dat ik spoedig volwassen zal zijn en dat ik daarom in gezelschap van vrouwen moet wonen; en toen ik sprak van juffrouw Burdett lachte zij onaangenaam en zeide zij, dat die heele maal niet meetelde. En daarom wil zij, dat ik bij jullie wegga Zij was diep onder den indruk en we derom sprak uit hare oogen een angst voor onbekende dingen Dit wekte bij mij zoo'n diep medelijden op, dat ik geen oogenblik wachtte met mijne pogingen om haar gerust te stellen. „Nonsens!" riep ik uit „Zuivere, on- vervalschte nonsens! Wij zijn niet rijk, Isobel, maar de kleinigheid, die jij kost, is om zoo te zeggen niets. Wij zijn gaarne bereid voor je te zorgen. Dat weet je!" Zij slaakte een zucht van verlichting. „Waarom is Lady Delahaye zoo wreed waarom wenscht zij toch. dat ik niet langer bij jullie blijft9" - Door de recherche te Rotterdam is Vrijdag met medewerking van het per soneel van een bekend restaurant den Coolsingel aangehouden de 23-jarige" makelaar H. K. uit Parijs. Deze had zich daar ter stede schuldig gemaakt aan (oplichting en verduistering van een groot aantal diamanten en gouden voorwerpen ter waarde van millioen frank K. was uit Parijs naar Amsterdam ver trokken, en vandaar naar Rotterdam ge gaan om de verduisterde voorwerpen te verkoopen. Bij* zijn aanhouding had hij Ik lachte. Lady Delahaye is geheimzinnig", ant woordde ik. ,,ïk ben tot de conclusie gekomen, Isobel, dat jij een vermomde prinses moet zijn en dat Lady Delahaye aanspraak wil maken op de belooning, omdat zij voor je gezorgd heeft". „Wees niet zoo flauw! Prinsessen wor den niet opgevoed bij Madame Richard, zonder familie of vrienden, die hen ko men bezoeken en zonder zakgeld". „Niettemin", antwoordde ik, „als ik in aanmerking neem de vele menschen, die in jou belang stellen en Lady Dela- haye's volharding, dan ben ik geneigd om mijn theorie vol te houden. Wij zul len je als een geldbelegging beschouwen en den een of anderen dag zul je ons be- loonen." ..Lieve vrienden, ik geloof, dal alleen mijn hart jullie zal beloonen met mijn groote dankbaarheid Ik ben bang voor Lady Delahaye. Arnold. Zij heeft iets in hare oogen, als zij mij aankijkt, dat mij doet huiveren; laten wij daar liever niet meer heen gaan." Arthur mengde zich heftig in het ge sprek ..Je behoeft nergens heen te gaan, waar je niet will, Isobel. Daarop zul len Arnold en ik letten." „En wat betreft het andere, waarover zij sprak, 'begon Isobel. „Zij heeft gelijk en ongelijk", ant eenige diamanten armbanden en een bedrag van f 7500 aan Hollandsch geld. De Parijsche juwelier H. C. was hem nagereisd en mocht het genoegen sma ken hem te Rotterdam op te sporen. Hij zal aan Frankrijk worden uitgeleverd. In de Nieuwe Haven te Arnhem is de 40-jarige W., die voorgaf te kun nen zwemmen, met een kano omgeslagen en verdronken. In het naburige grensdorp Millin- gen wilde een chauffeur van een auto uitwijken voor een aankomenden boe renwagen. Het paard m dak te een sprong en sloeg door het auto-venster den chauf feur met zijn poolen tegen de slapen. Daardoor werd de chauffeur bewusteloos en liet zijn stuur los. De auto reed tégen een boom met het gevolg, dat alle inzit tenden er uit geslingerd werden. De toe stand van den chauffeur, die naar een ziekenhuis werd gebracht, is hopeloos. De auto werd grootendeels vernield. (Tel.) Donderdagavond is de auto van J. de H. te Leeuwarden, doordat de wielen te ver in den berm kwamen, aan den weg Achter de Hoven, omgeslagen en in de sloot geraakt. Het 4-jarig zoontje van den eigenaar viol/door de voorruit en bekwam eenige niet ernstige hoofdwon den. Een 12-jarig zoontje kreeg een lichte kneuzing en de bestuurder zelf kwam met een niet ernstige hoofdwonde vrij. De auto werd vrij ernstig beschadigd. In de nieuwe Gron. Veenkoloniën, meldt de „Tel.", hebben de laatste hevige nachtvorsten groote s<chade aangericht vooral onder de jonge haver. Veel boo- nen zijn afgevroren en geheele akkers aardappelen zijn zwart. De smid J. C. uit Wij'Ire is op de mijn Willem Sof ie onder Spekholzer- heide door een voorhamer getroffen te gen het onderlijf. In het hospitaal is hij aan de bekomen verwondingen over leden. Terwijl de ouders afwezig waren, is te Barger-Compascuum de woning, bewoond door J G., geheel verbrand. Een jongetje van 6 jaar werd gered, eveneens hel dochtertje van 14 maan den, dat evenwel eenige oogen blikken ■daarna aan de bekomen brandwonden bverleden is. Donderdag kwamen bij de forma tie-proeven te Londen van een militair vliegersquadrille twéé vliegtuigen met el kaar in botsing. Twee vleiger-officieren werden bij dit ongeval gedood. Uit San Antonio (Texas, Ver. St.) wordt gemeld, dat twee vliegtuigen met elkaar in botsing kwamen en van een hoogte van 1300 voet stortten. Beide vliegtuigen geraakten in brand. Zij kwamen op een katoenveld neer. Een daar werkende Mexicaan geraakte juist onder de vlieg tuigen en werd gedood. Een der be stuurders kwam eveneens om, terwijl de andere zich door een sensationeele pa rachutedaling wist te redden. KWARTJESVINDERS. De 16-jarige kantoorbediende P. te Rotterdam moest voor een cargadoors kantoor bij de Rotterdamsche Bank een chèque innen van f3000.--. Voor dit geld moest hij rentemarken koopen. Na dat hij bij enkele banken was geweest, en geen voldoend aantal rentemarken kon krijgen, ging hij naar een wisselkan toor op de Blaak, doch ook daar kon hij er geen krijgen. Een deftig gekleed heer, die gehoord had, dat de jongeman ren temarken moest hebben, zeide wel iemand te weten, die ze gaf. De jongen ging met hem mee, naar een l|erucht café in de St. Laurensstraat. Onmiddellijk na aankomst ging de heer weg, om den persoon met de rente marken te halen. Even daarna kwamen eenige personen binnen, die gingen zit ten kaartspelen. Het duurde niet lang, of de jongen werd bij het spel be trokken en in korten tijd was hij bedrag van meer dan f 1000.kwijt. De jongen ging toen weg, en waarschuwde een agent van politie. Der© bon een der kwartjesvinders arresteeren. De overige personen waren reeds verdwenen. Dfe oolitie scheen voldoende aanwijzingen te lebben om hem te kunnen arresteeren. In verband hiermede is aangehouden de 45-jarige handelaar L. V. (ï£sb.) woordde ik. „Natuurlijk zou het beter voor je zijn, als er.van een van ons een moeder ol' een zuster bij ons inwoonde, maar juffrouw Burdett hebben wij al tijd als een moeder beschouwd en ik vind - dat dit wel in orde is", besloot ik eenigszins hortend. „Wij behoeven ons daarover nu in geen geval zorgen te maken. Kom, wij hebben .een vervelenden achtermiddag gehad en ik verkocht gis teren een novelle. Laten wij naar Fasola gaan en een diner van een rij"ksdaalder nemen". „Ik ben van dc partij", zeide Arthur „Wij gaan Allan halen." „Heerlijk!" riej> Isobel uit. „Ik ga mijn nieuwen hoed opzetten." Dfeel II HOOFDSTUK I. „Ik twijfel er niet aan", zeide Mabane somber, „of Arthur heeft gelijk. Hij weet er meer van, dan twee ouderwetsche kerels als jij en ik, Arnold. Wij hadden te betalen en wij hadden erop moeten aandringen. Jij gaf te spoedig toe." „Dat is alles goed en wel, maar ik ga geen damesmodeblad bekijken en Iso bel verzekerde ons dat de hoed goed was Zij zag er iheusch aardig mede uit." „Isobel ziet er knap uil", verklaarde Arthur, „en daarom ziet zij er altijd knap uit, wat ze ook draagt. Toch is de hoed ©ud-modisch Je moet eens letten op de hoeden, die de meisjes dragen, dat is de laatste mode platte dingen met bloemen onder den rand. Dat wordt te genwoordig gedragen." ..Isobel zal er zoo een hebben," zeide ik. „Wij gaan er morgen met haar op uit. Wij kunnen dat "best betalen". Zij kwam stralend binnen. Zij was een jaar ouder en hare jurken een eind langer. Hare gestalte was iets meer ont wikkeld en haar manier van doen zelf bewuster. Overigens was zij dezelfde ge bleven. „Waar zitten jullie oude goeierds over te tobben? Jullie zien er uit als samen zweerders. Geen geheimen, als 't je be lieft. Wat is er?" „Wij hebben het over je oudcrwet- schenhoed", antwoordde -Mabane ernstig. „Arthur verzekert ons, dat hij uit de jmode is." „Hij moet plat zijn en dat is hij niet." „Domme ganzen, dat zijn jullie beiden. Arthur, ik schaam mij' over jou. Je weet misschien iets van motorrijden, maar van hoeden weet je niets af. Ga jullie allemaal eens mee kijken naar mijn mi niaturen. Ik ben benieuwd, om ze uitge stald te zien." „Wat de hoed betreft begon ik. „Ik wil er niets meer van hooren," riep zij lachend uit. „Natuurlijk, als jullie niet met mij gezien wilt worden O! Maar kijk eens! Kijk eens!" Wij waren een tentoonstellingsgebouw 3UITENLAND. JAPAN EN DE AMERIKA ANSCHB IMJMIGRATIEWiET. Hoe langer hoe meer dringt nu d« reactie in Japan door, van de door d© volksvertegenwoordiging aangenomen im- migratiewet, die, gelijk bekend, zoo hard is voor de Japanners. Op allerlei manieren komen er pro testen. Onder het volk heerscht zoo'n verbit terde stemming, dat zelfs zelfmoorden voorkomen. En in den handel heeft d© boycotbeweging tegen alles wat Yankee is haar intrede gedaan. Er zijn talrijke winkels in Tokio en andere plaatsen, die biljetten voor de ramen hebben hangen, dat geen Amerikaansche goederen wor den gekocht, zelfs zijn er doktoren, die hebben aangekondigd geen Amerikaan sche patiënten te zullen behandelen, ent tenslotte is er een beweging tegen Ame rikaansche zendelingen. Dat is de houding van het volk. Daarnaast zijn de officieele prolesten. De Amerikaansche gezant Wood beeft ontslag genomen en is reeds naar "Was hington vertrokken. Hij achtte zijn ver blijf in. een land, dat zoo onvriendelijk! door zijn regeering behandeld wordt, blijkbaar onhoudbaar. En evenzoo heeft het Japansche kabi net besloten tot aftreding, trouwens dat kon niet anders door den uitslag der nieuwe, verkiezingen; want in haar pro testen tegen de immigratiewet heefl de huidige regeering toch alle partijen met zich mee. Dit protest is gegaan in den vorm* van een protestnota. Hierin komt o. a. het volgende voor „Volgens de bepalingen van deze wel worden vreemdelingen, onbevoegd tot bet verkrijgen van Sen status van Ameri- tkaansch burger, in de Ver. Staten niet toegelaten en dat wel in tegenstelling met andere groepen van vreemdelingen. Zonder twijfel heeft men bij het op stellen van deze clausule alleen Japan- telers op het oog gehad. Het maken van internationaal onder scheid, zelfs op grond van zuivere eco nomische overwegingen is in strijd met de beginselen van rechtvaardigheid ©ut billijkheid die in laatste instantie aan het vriendschappelijk verkeer tusschen volkeren ten grondslag moeten liggen Nog minder welkom is onderscheid ge baseerd op rassen-verschil. Klaarblijke lijk werd in 1912 het Amerikaansche gouvernement door sterken tegenzin in dergelijke handelingen gebaseerd op ras verschil bewogen om de handelsover eenkomst met Rusland te verwerpen. Toen betrof het de unfaire en ongelijke behandeling van vreemdelingen van een. bepaald ras in Rusland. Toch wordt het maken van onderscheid van een gelijk- ;oortig karakter uitgedrukt in het nieu we statuut van de Ver. StatenIn het bijzonder blijkt het, dat dit ras-onder scheid in de wet bepaaldelijk is gericht tegen de Japanners, daar personen van ander Aziatisch ras onder afzonde«(tjke bepalingen van vroeger datum zijn uit gesloten Ter verdediging van deze wel is her haaldelijk gezegd dat personen van het Japansche ras niet geschikt zijn lol as similatie met het Amerikaansche leven en idealen. Maar slechts weinige immi granten van een vreemde afkomst zijn geschikt in één enkele generatie te assi- mileeren met hun nieuwe omgeving. En de .Japansche immigratie in de Ver- eenigde Staten dateert eigenlijk pas van- de laatste jaren van de 19de eeuw, zoo dat vergelijkingen nog niet mogen wor den gemaakt. Bovendien kan een proces van assimilatie slechts slagen in een at- binnengegaan en hielden stil voor een uitstalkast met miniaturen. In de eerste rij lagen een paar grootere en dat waren Isobel's eerste proeven. Achter elk was een klein ivoren plaatje met het loover- woord „Verkocht". „Verkocht," riep Arthur ongeloovig uit. „Het kan een vergissing zijn" zei ik zachtjes. Mabane eji ik keken elkaar eens aan. Wij wisten heel goed, dat hoewel de miniaturen eenig talent Verrieden, zij1 toch hoewel niet onverdienstelijk, amateurs- werk waren. Het moest een vergissing zijn. 'Wjj[ volgden Isobel de deur in. Een kleine oude heer zat voor een lessenaar, aandachtig bezig een opschrijfboek in te kijken. Isobel hield voor hem stil Zij bloosde. Haar oogen schitterden. „Zijn mijn miniaturen verkocht?" riep Zij uit. „Mijn naam is Isobel de Sorrens. Er is een smal ivoren plaatje achter ge plaatst waarop staat „verkocht". De oude heer keek op en nam haar rustig over Zijh brilleglazen op. „Hoe zei u, dat uw naam is mevrouw en de nummers van uw miniafüren?" (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 2