zeil benoemingen doen enz. In 1822 ech- had Dinsdagavond een ledenvergadering schrijft hel gemeentebestuur alle te Oostkapelle plaats, welke druk bezocht vroeger gedane benoemingen nog goed te keuren. Toen begon de bemoeizucht. In 1823 werden drie doktoren ontslagen en in 1828 drong het gemeentebestuur op bezuiniging aan en zeido dat geen stroop meer op de boterhammen mocht worden gegeven. Later besloot het ge meentebestuur tot den bouw van een nieuw armenweeshuis op kosten van de Godshuizen, maar Ged Staten vernie tigden dit besluit, omdat het gemeente bestuur geen recht had. Toeu de raad besloot een nieuw gasthuis te bouwen, wist het bestuur de gemeente onbevoegd te verklaren en besloot later zelf tot den bouw, door een leening uit een bekend familiefonds daartoe in staat gesteld Burg. en Weth. moesten toen toegeven. Spr. zegt ook, dat men ten onrechte spreekt van de gemeente-apotheek, de ze werd gesticht door de diaconie en de apotheker wordt door regenten benoemd. De apotheker behoorde later tol het armenweeshuis en thans spreekt men ook in officieele stukken van den apo theker van de Godshuizen. Spr, komt nog terug op punt 14 der conclusie van dupliek en wel daarop, dat daarin staat, dat het er niet toe afdoet, of do subsidie der gemeente in de laat ste tien jaren al dan niet is genoten, immers de subsidieverleening, als zoo danig bestaat, en uit den aard der zaak voortvloeit, nu bedoelde instellingen de facto: zijn gemeentelijke instellingen door en vanwege de gemeente geregeld en bestuurd; zij het dan dat het door de gemeente benoemde bestuur binnen de grenzen der regelende verordening een min of meer discretionnaire macht bezit. Spr. wijst er op, dat sinds 1913 geen subsidie is ontvangen. Regenten hebben nimmer vergeten zich aan de voorschriften te houden, maar nu belemmert de armenwet regen ten in hun werk, nu het gasthuis is ge worden een groot modern ziekenhuis, iets heel anders dan voorheen. Zeker zal als deze zaak geregeld is, het bestuur der godshuizen bij de ge meente steun vragen om het Gasthuis nog meer uit te breiden, maar eerst moet ieder zijn plaats weten, waar hij staat. Dus niet alleen om opportuniteits- redenen is een uitspraak gewenscht, maar ook in het belang van de oplos sing van het ziekenhuisvraagstuk. De president bracht den heer Snij ders hartelijk dank voor zijne belangwek kende historische uiteenzetting. Op de juridische betoogen der beide advocaten komen wij nader terug. was. Staande de vergadering traden nog drie leden toe en werden nog meerdere K G. augurkenzaad en zaadboonen opge geven ter teeling. Ware deze resultaten één of twee maanden vroeger bereikt, zoo zou de deelneming nog grooter zijn geweest, aan gezien de meeste leden hun tuin of land reeds voor andere doeleinden beschikt hebben. HANDEL, NIJVERHEID EN VÏSSCHERIJ. Het conflict in de Twentsche tcxtieln ij verheid. Gisteren heeft te Enschedé een con ferentie van de textielfabrikanten met de organisaties plaats gehad, bijeenge roepen door den rijksbemiddelaar. De fabrikanten deelden mede, aldus Het Volk, te hebben besloten het volgende voorstel te doen Een overeenkomst voor den duur van 15 maanden; de 7i/2 pet. loonsaftrek blijft gehandhaafd; 130 overuren por jaar, te verdeelen naar keuze van den werkgever; een bijslag van f 1,50 per week gedurende 3 maan den aan hoofden van gezinnen en kost winners, indien zij na beëindiging van de uitsluiting direct het werk hervatten. De katholieken vonden dat voorstel wel aannemelijk, evenals de vertegen woordiging van het centraal comité van georganiseerden. Unitas moest er zich eerst over beraden. De Eendracht ver wierp het voorstel, eveneens de onge organiseerden in Enschedé. De onge organiseerden van het centraal comité stelden toen voor, verdere besprekingen te houden met de christelijke organisa ties en de fabrikanten. Unitas moest zich ook daar eerst over beraden. Aan de 's middags voortgezette con ferentie hebben De Eendracht en de Enschedésche ongeorganiseerden niet deelgenomen. De uit Oost-Indiê teruggekeerde luit. ter zee le kl. C. ter Poorten is te Nieuwediep geplaatst a. b. van Hr. Ms. pantserschip „Heemskerck" als le of ficier. VERSCHILLENDE BERICHTEN. De (Chr) Amsterdam mer. Gister heeft de Vierde Kamer der Rechtbank te Amsterdam in behandeling genomen de zaak tegen den voormali- gen directeur van de N.V. tot Exploi tatie van „De Amsterdammer, Christelijk Volksdagblad", den 55-jarigen gedeti neerden uitgever Cornelis Ingwersen. Hem is hij dagvaarding in de eerste plaats ten laste gelegd, dat hij in Mei 1921 den heer J. Nieuwenburg, con cierge van het Geref. Gymnasium te Am sterdam, heeft bewogen tot het aangaan van een schuld van f 1000 en tot de af gifte van f 4000, waarvoor deze vier obli gaties ten laste der N.V., elk van f 1000, ontving. Deze oplichting pleegde de be klaagde volgens de telastelegging door opzettelijk valschelijk te beweren, dat er een apart fonds bestond waaruit de hou ders van obligaties hun geld te allen tijde konden terugkrijgen ,dat Nieuwen- burg daaruit zijn geld morgen of elk oogenblik kon terugontvangen als hij het noodig had en dat die N.V. er zoo goed voorstond. In de tweede plaats wordt beklaagde beschuldigd, dat hij op verschillende tijd stippen in de jaren 1921 en 1922 ver duisteringen pleegde tot een totaal be drag van f 3000. Dit geld had hij onder zich gekregen om het af te dragen aan het Nederlandsch Nansen-comité, nadat in „De ,chr.) Amsterdammer" een op wekking tot het zenden van bijdragen geplaatst was. Voorts worden hem in de eerste plaats verduisteringen verweten van geldsbe dragen ,die hij deels uit de kas der ven nootschap genomen, deels ontvangen had om ze in die kas te storten. En dan, in vierde plaats wordt be schuldigd van het voortgezet gebruikma ken van valschelijk opgemaakte geschrif ten door gebruikmaking van obligaties die waren onderteekend „voor den com missaris" door den boekhouder dier ven nootschap K. van Leeuwen, die daar toe, naar hij, bekl., en Van Leeuwen wisten ,niet het recht had en derhalve valschelijk waren opgemaakt, en dus valsch. De behandeling der zaak is gister nog niet verder gekomen dan het getuigen verhoor. Fusie Mercurius en Algemeene De Besturen van den Alg. Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedienden en van den Nat. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" kwamen Zaterdag 26 April te Amsterdam bijeen, ten einde de fusie tusschen de beide Bonden te bespreken. Het resultaat der besprekingen werd neergelegd in een gemeenschappelijke! verklaring, uitsprekend, dat in het be lang der bedienden een fusie zoo spoedig mogelijk dient tot stand te komen, en dat alle nog bestaande verschillen kun nen worden opgelost. Ten opzichte van de verhouding tot de arbeidersbeweging stellen zij zich op het standpunt, dat een gemeenschappelijk optreden naar buiten van de beide groepen hand- en hoofd arbeiders, noodzakelijk is met een afzon derlijke groepeering van de hoofdarbei ders, welke voor him belangen zelf standig optreedt. De nieuwe bond zal opnemen de kan toorbedienden, de winkel- en magazijn bedienden en de handelsreizigers. Voor deze zullen bedrijfsgroepen worden gesteld, welke met een bepaalde zelf standigheid onder de centrale leiding de bijzondere belangen behartigen. Deze grondslagen zullen door Mer curius voorgelegd worden, aan de a.s Borfdsvergadering, door den Algemeenen aan zijn Bondsraad. LEGER EN VLOOT. Gisterenavond hield de afdeeling Middelburg van den Bijzonderen Vrijwil- ligen Landstorm (instituut „Steun Wet tig Gezag") een propaganda-avond in het Militair Tehuis te Middelburg. De Zeeuwsche propagandist, de heer Laer-j noes uit Vlissingen, riep een bijzondeT welkom toe aan de officieren Umbgro- ve en Wisse. Daarna herinnerde hij aan de grootsche huldiging van H. M. de Koningin bij haar jubileum, waar H. M. de toezegging deed, aan alle leden van den B. V. L. haar portret te doen toe- komen. De plaatselijke leider, de heer De Reij, overhandigde deze fraaie speciaal voor de regeeringsgetrouwen gemaakte portretten aan alle leden. Na eenige huishoudelijke besprekin- n werd de vergadering door een en thousiast woord van den overste Umb- grove gesloten. Op 14 Mei a.s. zal door het Vrijw. Laudst. Korps Motordiensl afd. Zeeland een Vossenjacht in Noord-Brabant ge- ihouden worden gevolgd door een be- hendigheidsrit voor motorrijders door boschachlig terrein en 'n behendigheids- ril voor automobilisten. LANDBOUW. De Groentenvereeniging O. G. B. t e O o s t k a p e 11 e. In aansluiting op het bericht in de courant van Vrijdag j.l. betreffende de groentenvereeniging O. G. B. te O o s t- k a p e 11 e. wordt nader gemeld dat door 2 bestuursleden van bovengenoemde ver- eeniging een reis naar -Venlo is onder nomen, welke met succes is bekroond. Er werd te dier plaatse spoedig een ex porteur en een firma in Duitscbland ge vonden, waarmede reeds vroeger zaken werden gedaan. In verband daarmede Bij Kon. besluit is, met ingang van gisteren a. aan kapiteins ter zee J. F. Nij- land en J. D. Albarda en kapitein ter zee titulair H. W. A. Brans, op him ver zoek, wegens langdurïeu dienst eervol ontslag uit den zeedienst verleend, onder toekenning van pensioen; aan kapitein-luit. ter zee C. L. Schepp, wegens ongeschiktheid voor de waar neming van den dienst uit hoofde van lichaamsgebVeken, eervol ontslag uit den zeedienst verleend; bevorderd tot kapitein ter zee Hr. Ms. adjudant in buitengewonen dienst kapi- [j tein-luït. ter zee A. ten Broecke Hoek stra, en tot kapitein-luit. klasse M. H. van Duim. Woensdagnacht woedde te Schijndel een felle brand in de hofstede van J. van II. De bewoners, die ter ruste lagen, konden met moeite gered worden. Veel vee kwam in de vlammen om, als mede de geheelen inboedel, terwijl de boerderij geheel afbrandde. Een uur later stond ook de boerderij van A. V. in lichte laaie welke hofstede een 500 tal Meters van de afgebrande hoeve verwijderd ligt. Ook hier kostte het veel moeite de slapende bewoners (man vrouw en 7 kinderen) nog bijtijds te redden. Alles verbrandde. De brandweer wist de belendende perceelen te sparen. Assurantie dekt de schade. Omtrent de oorzaak tast men in het duister^doch er bestaan sterke vermoedens dat, spe ciaal ten opzichte van laatstgenoemde boerderij, kwaadwilligheid in het spel is. (Telg.) De brievenbesteller J. L. is op het postkantoor le Rotterdam aangehouden wegens verduistering van een brief, tij dens de sorteering. De brief hield bon netjes in van firma's, die zij bij den ver koop van sigaretten, galanterieën, enz., aan haar cliënteele ten geschenke ge ven, en waarop later prijzen afgehaald kunnen worden. Bij zijn aanhouding was hij in het bezit van den verduisterden brief. Bij de iMaandag te Sneek gehouden ingelandenvergadering van het water schap Hommerts-Sneek bleek, dat de fraude door den secretaris-ontvanger R.. een der directeuren der gefailleerde Mid- denstandsbanb, ten nadeele van liet wa terschap gepleegd, over een bedrag van pl.m. f 25.000 loopt. De malversaties, die zeer geraffineerd waren opgezet, waren mogelijk doordat bij verificatie der boe ken tekorten werden gedekt met bedra gen uit de bankkas en omgekeerd. Er was geen borgstelling. (Telg.) Te Geerlruidenberg is Woensdag- •q -y J99i{ nap ot?a opoqjsnoip op uoSjoui met twee emmers water van een zolder trap gevallen, zij brak haar nek en was onmiddellijk dood. Men meldt aan de Maasbode De slachtoffers van de ramp te Heer len, waarvan wij gisteren onder Nage komen Berichten melding maakten, wier kleeren in brand waren gevlogen door het overkoken van was, zijn overleden. Sinds eenigen tijd waren arbeiders) werkzaam aan het sloopen van het tuchthuis te Yperen. In een punt op het aan het gebouw grenzend terrein had den twee mannen granaten, die zij ge vonden hadden, geworpen welke ze later kwamen weghalen. Tijdens deze bezig heid ontplofte één der helsche machines en één der twee mannen werd gedood; de andere zwaar gewond. Den volgenden dag was een arbeider uit Gheluvelt met gevonden granaten bezig ,toen eveneens één der moordtuigen ontplofte. Ook deze man werd gedood. Zijn lijk werd vreese- lijk verminkt. De Fransche gezant in Zwitserland is dezer dagen ternauwernood aan den dood ontsnapt. De auto, waarin hij met een chauffeur een rit maakte in de buurt van Tours, geraakte in een sloot, en kantelde zoodat beide inzittenden er onder geraakten. Zij werden als door een wonder van den dood door verstikking gered. Terwijl de auto langzaam in het slijkerige water zonk, kwam de druk knop van den klaxon in aanraking met een stuk rots. Hierdoor werd het ap paraat in werking gesteld en stiet eenige minuten lang zulke hartverscheurende tonen uit, dat de aandacht van eenige de buurt werkende landarbeiders werd getrokken. Zij kwamen toeloopen, en schoten te hulp. De chauffeur was reeds bewusteloos, terwijl de gezant vol komen uitgeput was door zijn wanho pige pogingen zich onder den wagen van daan te werken. - Uit New-York wordt bericht ,dat de statistiek van auto-ongelukken over 1923 vermeldt, meer dan 5 millioen auto-on gelukken waarbij 27 menschen werden gedood en 657000 gewond. De berokken de materieele schade bedroeg 1.113 mil lioen Dollar. Uit Cochin wordt gemeld, dat boo ten met Indische pelgrims over de ri vier de Chowara voeren, toen op een ge geven oogenblik de middelste boot, die pelgrims bevatte, door den bliksem getrof fen werd. Zes pelgrims werden gedood en verscheidene andere ernstig gewond waaronder een kind, dat in de armen van zijn moeder lag. Het kind is later ook overleden. door twee of drie inlanders. De kerels brachten hem met een wapen of ijzeren voorwerp ernstige verwondingen toe aan het hoofd. De mandoer, die den heer Larsen volgde en ongeveer vijf minuten later ter plaatse kwam, vond hem daar liggen. Waarschijnlijk moet hier aaneen roofmoord gedacht worden, waar aan genomen kon worden ,dat de assistent gelden ter uitbetaling bij zich had. Ech ter bleek hij nog in het bezit te zijn van het volledige bedrag ongeveer f 2000. De daders zouden in dit geval dus gestoord moeten zijn, mogelijk doordat zij den mandoer zagen aankomen ,en toen de wijk hebben genomen. Echter heeft het onderzoek der po litie er aanleiding toe gegeven den man doer en nog 'n koeli te arresteeren, le gen wie ernstige aanwijzigingen zijn ge vonden. EEN AANSLAG OP DEN EXPRES OP JAVA. liet Bat. Nbl. van Maandag 31 Maart schrijft Zaterdagavond laat raakte hier bekend dat de exprestrein uit Soerabaja, die te gen acht uur te Bandoeng had moeten aankomen ,even voorbij Rantja Ekek ge derailleerd was. De geheele trein was* op één wagen na, uit de rails geloopen. Er waren zoo luidde, het eerste be richt verder géén dooden, zelfs geen zwaar gewonden; de passagiers waren er gelukkig afgekomen. Van Bandoeng uit waren hulptreinen gezonden. Dit bericht door Aneta uit Ban doeng getelefoneerd werd gistermor gen vroeg reeds gevolgd door nadere bij zonderheden, waaruit al dadelijk bleek, dat het ongeluk te wijten was aan o p- t. Met blijkbare bedoeling om den exprestrein te doen verongelukken, wa ren eenige rails losgeschroefd. Het mis dadige doel was dus ten volle bereikt- alleen door een wonder was geen verlies van menschenlevens te betreuren. De stationschef van Rantja Ekek is bij wijze van administratieven maatregel, in verband met het gebeurde, eervol uit 's lands dienst ontslagen. De gouverneur-generaal seinde draad loos aan den resident der Preanger: „Ik vernam met verontwaardiging het be richt van den misdadigen aanslag op den Soerabaja-expres. Wil mijn deelneming overbrengen aan de slachtoffers". Nader is gebleken ,dat de ontsporing zoo goed is afgeloopen mede dank zij het afknappen der vaeuumleiding ach ter de locomotief, waardoor alle wagens automatisch geremd werden. In den trein zaten een vijftigtal pa; giers der eerste en tweede klasse; de wagons derde klasse vervoerden vele inlanders. Worden aangevraagd tusschen 16 en 31 Atei van het jaar, waarin het inschrij vingsregister is gesloten. Voor zooveel kostwinnerschap en persoonlijke onmis baarheid betreft, moet de vrijstelling worden aangevraagd in October van het aar, waarin de ingeschrevene heeft ge- 'oot. Ontslaat het recht op vrijstelling na 16 Mei of na 16 October, dan moet de aanvraag geschieden binnen 14 dagen nadat dit recht is ontstaan. Voor het opmaken van stukken be treffende vrijstelling wegens broeder- dienst wordt ter secretarie dezer ge meente in hel b ij zonder zitting ge houden tusschen 9 uur v.'m. en 1 uur namiddags, op Dinsdag, 20 Mei a.s., Woensdag, 21 Mei a.s., Donderdag, 22 Mei a.s.. Vrijdag, 23 Mei a.s. en Zaterdag 24 Mei a.s. Bij hel aanvragen van vrijstelling we gens broederdienst moeten door de zorg van den belanghebbende tegenwoordig zijn twee getuigen, die meerderjarige personen moeten zijn, van wie kan wor den aangenomen, dat zij met het gezin, waartoe de ingeschrevene behoort, vol doende bekend,, zijn. Van elke aanvraag om vrijstelling wordt terstond een bewijs afgegeven, aan den persoon, die de aanvraag doet. Omtrent vrijstelling wegens broeder- dienst wordt beslist door Gedeputeerde Staten. Omtrent vrijstelling wegens een andere reden wordt beslist door den Minister van Oorlog, of, als het iemand betreft, die voor de zeemacht bestemd of bij de zeemacht ingelijfd is, door den Minister van Marine. Tegen elke omtrent vrijstelling gedane uitspraak staat beroep open bij de Ko ningin. Hieromtrent worden nadere me- dedeelingen gedaan bij de bekendma king van de uitspraken. Middelburg, 1 Mei 1924. De Burgemeester, P. DUMON TAK. BEVOLKING. Van 15 tot en met 30 April zijn in de gemeente KOUDEKERKE Ingekomen Johs. Izeboud A 186, uit O. en W Souburg. Vertrokken J. uit den Bogaard met gezin van B 195, naar Helder C. Kraamer met ge zin van E 202, naar Middelburg G. P. Neugebauer, van E 189, naar 's-Graven- hage M. de Voogd, van A 41, naar Serooskerke S. Kluijfhout van B 168, naar BiggekerkeA. A. Snouck Hur- Igronje, geb. Hesselink, van B 218, naar DomburgA. G. Umbgrove, geb. Snouck Hurgronje, van B 218, naar Domburg. BEKENDMAKINGEN. ROOFMOORD OP EEN ASSISTENT. De Deli Crt. van 1 April meldt: De assistent Fritz Larsen van de on derneming Soengei Poetih der Rubber cultuur Mij. „Amsterdam", is gistermid dag het slachtoffer geworden van een laaghartigen aanval. Tegen 5 uur begaf hij zich voor de uitbetalingen op zijn rijwiel van Soen- ter zee 1ste gei Poetih naar zijn afdeeling en is toen op den weg naar Kotangan aangevallen VRIJSTELLING VAN DFN DIENST PLICHT. De Burgemeester van Middelburg brengt het volgende ter kermis van be langhebbenden. De Dienstplichtwet vermeldt zes re denen van vrijstelling, te weten a. broederdienst *b. kostwinnerschap c. persoonlijke onmisbaarheid d. het bekleeden van een geestelijk of een godsdienstig-menschlievend ambt of opleiding tot zoodanig ambt -, e. verdrag f. aanwezigheid van een bijzonder ge val. In verschillende artikelen der wet is geregeld wat als zulk een reden van vrijstelling in aanmerking komt. Het voornaamste van de daaromtrent be staande bepalingen wordt hieronder voor elke reden afzonderlijk vermeld. De vrijstelling, verleend om een der onder a, b en c genoemde redenen, geldt niet in geval van oorlog, oorlogsgevaar of andere buitengewone omstandigheden. Hetzelfde kan ook van toepassing wor den verklaard op de vrijstelling, ver leend om de onder f genoemde redenen. Wie vrijstelling wenscht aan te vra gen, moet zich daartoe in den regel wenden tot den burgemeester van de gemeente, voor welke de belanghebben de voor den dienstplicht ingeschreven is. Hij moet dan binnen den tijd, hierna vermeld, ter secretarie van de gemeen te mondeling aanvragen de noodige be wijsstukken op te maken of zoodanige stukken inleveren, een en ander zooals hierna nader is aangegeven. De burgemeester zorgt, dat de stuk ken worden gezonden aan de autoriteit, die over het verleenen van vrijstelling heeft te besilssen. Voor zooveel broederdienst en teljfken enz. betreft, moet de vrijstelling BURGERLIJKE STAND. Oost- en West-Souburg. Van 24 April—1 Mei. Getrouwd P. Hendrikse, jm. 23 j„ en F. v. der Endt, jd. 24 j. P. Kasteleyn, jm. 27 j., en M. van der Vate, jd. 29 j. Bevalleu M. Sulzle, geb. Leijnse, d. J. Arnoldus, geb. De Rijcke, d. Overleden M. Leijnse, vrouw van J. Sulzle, 36 j. Koudekerk e. Van 15—30 April. Ondertrouwd A'. Koppejan, wed. 50 j., uit Vlissingen, en M. B. Botting, jd. 44 j. W. 'Witte, 37 j., uit Middelburg, en M. G. lakker, jd. 39 j. G. van der Wende, uit Middelburg, jm. 24 j., en E. Ger- ritse, jd. 19 j. Getrouwd M. Brasser, jm. 31 j., en C. Kluijfhout, jd. 25 j. A. Brasser, jm. 28 j., en P. Reijnierse, jd. 27 j. Bevallen C. Corbijn, geb. Van Wijn gaarden, z. C. Aarnoutse, geb. Si- monse, d. M. Tevel, geb. Cyvat, z. T. de Pagter, geb. Maljaars, d. M. de Steur, geb. Van Moolenbroek, z. Overleden P. Davidse, man van C. J. Feij, 38 j. C. J. de Visser, wede. van P. de Man, 81 j. A. Louwerse, wede. van A. Pieterse, 85 j. A. Melis, met A. Kreijkamp, 64 j. K. 3ruinsma, man van E. de Knegt, 46 j. Goes. Getrouwd J. Bruel, jm. 23 j., met A. Traas, jd. 26 j. Th. M. A. ivan Apeldoorn, jm. 22 j., met J. Smits, jd. 19 jaar. Bevallen K. Liplijn, geb. Cooman, d. Overleden C. L. J. van Vredegem, 10 maanden. GEVONDEN VOORWERPEN. 'Als zoodanig zijn aangegeven de navol- jende voorwerpen, welke terug te be komen zijn a. Op het Bureau van Politie Zweep Mantelband Portemonnaie nt. inh.; paar glacé Handschoenen Jon genspet Huissleutel; Mantelband Man telband Damesportemonnaie met inh. twee Sleutels. b. Bjj Ingezetenen Zwarte Pet, G. Jansen, Nederstr. Oi 198 Kruisje van rozenkrans, Mej. de (Witte, SegeerstraatBoekje en elastiek koord, J. F. Malgo, Vliss. straat IC 51 Capje met Fantasiebroek, A. Lombaard, Loskade P 250bov.; zwarte Portem. m. inh., A. Wagenvoorde, Bellinkstr. G 202; Rijwielpomp, W. Petiet, PennJioek L 55 Hangslot, M. Everse, L. Giststraat F 193 Huissleutel, A. Bode, Loskade P 262 bruine Portem. met inh., J. Jobse, Wal A 11 Sigarenpijpje in étui, A. de Broe- kert, Rouaansche Kade G 131 Lipssleu- tel, A. Monshouwer, Molenwater M 261 Portem. met inh., Back, Rozemarijnstr. E 12Kinderceintuur, Van Driel, Lange- viele IC 390 Zilverbon, De Pauw, Hof plein E ld Postduif, gemerkt 560, P. Roose, Penn.hoek L 60 Vetdop van een auto, C. Geerse, St. Janstr. I 45 Fiets pomp, G. Jellema, Eigenhaardstr. P 219 Zakmesje, L. Boucherie, Langeviele R 2291 el Molton, H. R. Leewerk, L. Breestraat O 149. Inlichtingen aan het Bureau van Po litie, des Vrijdags en Zaterdags, tusschen 7—8 uur n.m. Blcctr Drukkerij G. W. den Bk>*r, Middelbwg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6