Mey's Boorden, tlat, volgens de (hans geldende regeling, do gemeente f 3 per week en per kind bijdraagt met een maximum van f 30 per kind. ïfet voorstel-Weijl nu heeft kennelijk de bedoeling om door verhooging der gemeentelijke bijdrage het mogelijk te maken, dat meer kinderen dan tot dus verre worden uitgezonden. Aangezien met die uitzending, naar B. en W.'s meening een gewichtig belang der volksgezondheid wordt gediend, heb ben zij tegen die bedoeling op zichzelf geen bezwaar. H.i. zal evenwel hetzelfde, wat de voorstelster wil, bereikt worden wan neer voortaan <lc gemeente f 5 per week en per kind bijdraagt met een maximum van f 25 per kind. Ook dan immers geeft tie gemeente f 5 per kind als wekelijksche bijdrage Aan de uitvoering van dit denkbeeld is bovendien nog het voordeel verbonden dal de mogelijkheid wordt uitgesloten, flat een bijdrage van 1' 25 wordt verleend voor een kind, dat b v voor 5 weken werd uitgezonden en na 1 week terug keert. Financieel zal aanneming van dit voor stel vrijwel dezelfde gevolgen hebben als die van het voorstel-Weijl. Resumeerende, stellen B. en W voor te bepalen, dat. in den vervolge en voor de eerste maal in 192-1, de gemeente een bijdrage van f 5 per week en per kind verleent men n maximum vanj f 25 per kind De L v. Fin. deelt mede dat de min derheid zich met het voorstel vcreenigt. De meerderheid heeft er bezwaar tegen om aan vereenigingen voor uitzending van kinderen naar buiten met inacht neming van het maximumbedrag per kind verder ongelimiteerd de gemeente lijke geldmiddelen uit handen te geven. Zij kan zich met het voorstel van B en W vereenigen wanneer een clausule wordt toegevoegd waarbij wordt bepaald dat het maximum crediet een bedrag van f 750 niet te boven gaat. KAMER VAN KOOPHANDEL. De commissie voor het verkeerswezen heeft rapport uitgebracht inzake liet voorstel om vrijstelling van wegengeld te vragen voor de auto's en motorrijwie len uit Zeeland voor de wegen in Bra bant die Zuid-Beveland verbinden mei Tholen en St Philipsland. De commissie meent dat ook voor den weg Bergen op ZoomAntwerpen tusschen Korteven- schen Weg en Putten vrijstelling moet worden gevraagd, omdat dit de verbin ding is tusschen Zeeland en België De meerderheid der commissie zou dit di rect willen vragen, daar men niet lede ren keer wijziging van een zelfde ver ordening kan vragen De minderheid meent dat het verzoek sterker staat als nu eerst het door het bureau voorgestelde wordt gevraagd. Is dit eenmaal verkregen, dan kan men vragen ook den weg naar België vrij van belcrtiDg t< maken. RECHTZAKEN. Het Gerechtshof te 's-Gravenhage heeft bevestigd het vonnis van de recht bank te Middelburg waarbij I. Ie R. te Sluis wegens mishandeling werd ver oordeeld lot 2 maanden gevangenisstra!. Voor de Alkmaarsche rechtbank werd Dinsdag met gesloten deuren be handeld de zaak in verband met het ze- denschandaal te Grootebroek. Het O.M. eischte tegen den 24-jarigen brandstoffenhandelaar J. B. G. te Groote broek wegens overtreding van art 248bis van het Wetb. v. Strafrecht een jaar en zes maanden gevangenisstraf, tegen den 53-jarigen bloementeelder P. W. te Grootebroek wegens hetzelfde misdrijf twee jaar gevangenisstraf, tegen den 49- jarigen J. Z. vier maanden gevangenis straf en tegen den piano-onderwijzer J. K. te Schagen wegens overtreding van art 247 zes maanden voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van drie jaar Ongeldig gebruikte ver gunning. Door den kantonrechter alhier is -Woensdag den caféhouder P. J aldaar veroordeeld tot f 25 boete wegens over treding der drankwet. De veroordeelde is zetkastelein van den vroegeren exploitant van het voor hem bewoonde café. ten wiens name de vergunning staat Volgens de drankwet moet echter de vergunninghouder voor het uitoefenen van zijn recht in liet perceel wonen waarvoor vergunning is verleend en was dus volgens liet vonnis in dit geval de drankwet overtreden. De ambtenaar van hel O M. had f50 boete gevorderd. LANDBOUW. In de jaarvergadering van de Coö peratieve Boerenleenbank te Veer e, bleek, dat het ledental was gestegen van 126 tol 134 Ontvangen was o a aan spaargelden f 68.516.34. aan terugbet. voorschotten f6495 en in loop. rek. f 126.272,85. Uitgegeven was in loopende rekening f 111.542,94 aan voorschotten f9635, ter wijl aan spaargelden terugbetaald was een bedrag van f 77.486.54. De balans vermeldt aan actief de uit staande voorschotten f 34.940 en tegoed in loop. rek. f 58.768.93. Het tegoed van de centr bank bedroeg f 42245.95. De schulden der bank bedroegen aan spaargelden f89407 75 en in loop reke ning f 9584.50. De winst ad f382 15 werd in het re servefonds gebracht. Tot lid van het bestuur werd gekozen de heer P. Simonse voor den heer A. Scliecle welke zich niet herkiesbaar stel de Herkozen werd de heer C. Franse lot lid van den raad van toezicht, eveneens de beide plaatsvervangende bestuursle den De kassier R Ripkes werd voor den lijd van vier jaren herbenoemd en het salaris 'biepaald op f 325. Dc voorzitter sprak tot den heer A. Selieele eenige woorden van dank. De bank verliest in hem een zeer gewaar deerd bestuurslid. Daarbij overhandigde de voorzitter hem een stoffelijk aanden ken van Veere. De heer Schccle dankte den voor zitter voor de woorden tot hem gericht en hoopte dat het de Boerenleenbank wel moge gaan. Tc \V o 1 f a a r t s d ij k hield Maan dagavond dc vereeniging Landbouw en Veeteelt haar voorjaarvergadering De rekening van den penningmeester wees aan een ontvangst van 1' 837 15. uitgaaf f 734, batig slot f 103.15. Üit de rekening van den penningmees ter van de commissie van aankoop, bleek dal er in het afgeloopen jaar voor de leden aan kunstmeststoffen enz. was aan gekocht voor 'n bedrag van f 65.216.681/2 Hieronder een batig slot van f 54.01 Door den vice-voorzitter der vereeni- giug den heer J. Koert werd een uit eenzetting gegeven van de nieuwe Jacht wet, j VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. - De openstellingsuren van het hulp- telefoonkantoor te Westkapelle zijn met ingang van 1 April a s. op werk- j dagen gewijzigd als volgt 8.30 m —12.30; a; 2 a 4 a. en 5,30 a—7.30 a. Door den besteller bij den Post en' Telegraafdienst aan het hulppost-, Tele-! graaf en Telefoonkantoor te R i 11 a n ri ll a t h J. Dansen is met ingang van 1 April eervol ontslag als zoodanig aange vraagd. De openslellingsuren van het hulp- telefoonkantoor te Noordgouwe zijn met ingang van 1 April a.s. op werk- j dagen gewijzigd als volgt 8.30 m. 12 30 a.; 2 a.—4 a. en 5.30 a.—7.30 a LEGER EN VLOOT. Het iigl in het voornemen van den minister van marine Hr. Ms. pantsersche pen „Tromp" en „Heemskerck" in de 2e helft van Juli a.s. een oefeningsreis te doen maken naar Scandinavië. VERSCHILLENDE BERICHTEN. ■f~ De 57-jarige J. J. M. uit de Hel merstraat te Rotterdam is Maandag door een auto aangereden. De chauffeur rem de nog, doch ~M. kon niet spoedig ge noeg meer uit de voeten en werd tegen de straat geslingerd. Hij werd met een hersenschudding opgenomen en naar het ziekenhuis overgebracht. Daar is hij aan de gevolgen overleden. Aan de Coöp. boterfabriek te Aal ten werd eenige jaren geleden een in braak in het kantoor gepleegd, waarbij een bedrag van ongeveer f 14.000, be-, stemd voor uitbetaling der melk, uit de brandkast werd gestolen, welk bedrag men den directeur liet betalen. Thans heeft het bestuur den directeur een som van f 7000 geschonken. (Teleg.) Zondagochtend zijn de kleeren van mej. L. toen er in haar woning aan de Klokslraat te Apeldoorn een brandje was ontstaan, in brand geraakt. Op het hulp geroep kwamen er buren toegeloopen en de heer G v. M wist de vrouw de kleeren van het lichaam te trekken,, waarbij hij vrij ernstige verwondingen kreeg De vrouw is naar het ziekenhuis gebracht, waar zij Maandag is overleden. - Tegen den voortvluchtigen bankier Simon blijven de klachten stroomen De correspondent der N. R. Crt. te Parijs meldt dat het totaal oplichterijen op meer dan 20 millioen frank geschat wordt Fenige dagen geleden is Simon beschuldigd van overtreding van de wet op den kapitaalsuitvoer. Het zou hon derdduizenden francs betreffen, besteed tol aankoop van builenlandsche deviezen Om zich aan de gevolgen van speculatie op de buitcnlandsche wisselmarkt te ont trekken, zou hij zich met Bloeit en Lam bert uit de voeten hebben gemaakt De beide laatsten zijn al in Engeland lot dwangarbeid veroordeeld geweest Nader wordt gemeld, dat Simon te Rotterdam zou zijn aangekomen en men trachten zal hem daar aan te houden. De Commissaris van Politie, toege voegd voor den Justitieelen Dienst aan het Hoofdbureau van Politie te Am sterdam, waarschuwt belanghebbenden tegen het aangaan van handelsrelaties met de zich noemende Naaml Venn „Rasora Safety'' Zekere van Fijck noemt zich „directeur" dezer instelling terwijl' zijn vertegenwoordiger opgeeft genaamd' te zijn D van Sijl, wonende 2e Jan Steen- straal, 36a aldaar Aan dit adres is hij echter niet woonachtig, evenmin is de instelling gevestigd aan het adres Rokinj 8 aldaar, zooais door hen wordt opge-' geven De „Rasora Safetj werkt voorname- lijk in tie provincie en tracht scheerappa- raten en veiligheidscheermessen te ver- 't koopen. onder het doen van allerlei be loften, dat harerzijds mooie reclame zal worden gemaakt, waardoor den afnemer een groot debiet wordt in uitzicht ge steld. Reeds een groot aantal winke liers en anderen zijn hierop ingegaan, doch beklagen zich zeer over hymne op gedane ervaringen met voornoemde fir- Zoudagnacht omstreeks 1 uur ont stond door onbekende oorzaak brand in een blok van twee woningen aan de Burgstraat te Almelo, bewoond door mej F G. en door den landbouwer-eigenaar J. K Van beide huizen werden de kap pen geheel vernield, terwijl de derde ge heel uitbrandde. Eeu bij hel woonhuis slaande schuur werd mede een prooi der vlammen. De inboedel werd gedeeltelijk gered. Alles is verzekerd De gearresteerde Lambert Pomp, verdacht schuldig te ziju aan den drie-! voudigen moord 15 jaar geleden ge-! pleegd m Koekangerveld, blijft na her haaldelijk in verhoor te zijn geweest,' steeds ontkennen schuldig te zijn, noch van den moord iets al te weten. De ge-' arresteerde blijft echter nog in hechtenis. Zaterdagmiddag is te Eindhoven het 6-jarig dochtertje van den woonwagen bewoner A v. d. V vermoedelijk al ge lende m aanraking gekomen met een brandenden hoop papier op de vuilnis belt te dezer plaatse De kleertjes van de kleine hebben vlam gevat met het gevolg, dat het kind ernstige brandwonden bekwam en ter stond naai- het ziekenhuis moest worden overgebracht. Daar is de kleine korten tijd daarna aan de gevolgen overleden. Met het oog op de hooge wasch- en strijkkoslen is het wellicht niet ondien stig, de aandacht te vestigen op het fabrikaat der firma Mey en Edlich Lcip- zig-Plagwitz hetwelk onder den naam van „Mey's StoffwSsche" of „Mey's Boor den. Fronts en Manchetten" bekend is. Mey's Boorden zijn feitelijk linnen boorden, waarvan het dure inwendige door een goedkooper perkamentachtig en bijzonder soepel materiaal vervan gen is. Het zijn geen gummi of celluloid boorden of dergelijke De alom bekende naam van Mey's Boorden en de wijde verspreiding er van over bijna alle landen der wereld is toe te schrijven aan den zeer lagen prijs tegenover dien van linnen boor den, het vervallen der wasch- en strijk- kosten en de elegante en aangename pasvorm van ieder stuk. Mie onaange naamheden, zooals ruwe rand bij linnen booi'den of breken en springen bij gum- miboorden, zijn bij Mey's Boorden uit gesloten. In het jaar 1870 in het klein geves tigd, heeft de firma Mey en Edlich zich in den loop der jaren tot de meest be duidende Stoffwaschefabriek der wereld ontwikkeld. Hel fabrieksgebouw, de magazijnen en kantoren omvatten een oppervlakte van ca. '12.000 vierk. meter. In de groo- te fabriekzalen, die in vier verdiepingen hoven elkaar liggen, kunnen door ca. 3000 machines en toestellen, waaronder van de nieuwste vinding, tot 2000 gros, 288.000 stuks boorden, fronts en man chetten per dag vervaardigd worden Twee dieselmotoren voor ruwolie en 21 electromotoren alsmede 2 stoommachi nes zijn noodig, om de heele machinerie in werking te brengen. Eigen Jicht- en verwarmingscentrale, electrische liften voor personen en goederen kenmerken het imposante beeid van een modern grootbedrijf. (Ingez. Med BUITENLAND, DRIE PROCESSEN. Drie processen hebben in Duilsch- land den laatsten tijd de algemeene aan dacht gehad Een betrof een ware veemmoord, op touw gezet te Parchim in Mecklenburg door Duitsch-fiationale „benden', een van die jongelingsvereenigingen, dis door een geheimzinnige centrale worden be stuurd, aan wie ook de moorden op Erzberger en Ralhenau zijn te wijten Een centrale, die over vele sommen gelds beschikt, maai' wier leden het Duitsche gerechtshof nog steeds niet voor de balie heeft kunnen krijgen. Het slachtoffer van den moo.'d, te Parchim was een jong student, die na tionalistische geheimen had verklapt te gen betaling. Hij werd deswege op- de beestachtigste wijze vermoord Na hem eerst dronken te hebben gemaakt, werd hij naar buiten meegenomen, en gewoon doodgeslagen. Te Leipzig stonden de beklaagden te genover den schedel van hun slachtof fer. Zij toonden niet de minste ontroe ring. Het geval zou trouwens nooit zijn uitgekomen, als niet een der moorde- naars het geval aan een vriend had j verteld Deze aanbrenger had van zijn beide ouders het bevel gekregen zich van kant te maken De beklaagden werden, gelijk bekend, veroordeeld tot zéér lange tuchthuis- J straffen. Lang genoeg om hun politieke opgewondenheid wat te laten bedaren, en hen lot besef te doen konion wat j (ze hebben gedaan Een ander proces is van een ander karakter, maar even onverkwikkelijk j Het betreft het geval van den es-mi-; nis ter van justitie in Saksen. Dr Zeig- ner. die toen hij klerk op een mili- tair bureau tijdens den oorlog was, met den smid Moebius een zak meel gesto- len had. Dr Zeigner vernietigde, toen hel misdrijf aan het licht dreigde te ko- men, de acten, die hij daartoe eerst i stal, en de zaak ging voorioopig de doofpot ui Later trad Zeigner toe bij de soc.-dem. partij Ilij maakte zich populair, en wist op te klimmen via een plaatsje in een rechtbank tot minister van justitie eerst later in het commuuistisch-socialislisch kabinet zelfs tot minister-president. Moebius. zocht bij die gelegenheid zijn ouden vriend weer op. Deze laatste kon. met den lagen markstand, toch van zijn minislerstractement niet leven, en daar om vergrootte hij zijn inkomen door gebruik te maken van zijn recht gratie aan veroordeelden te verleenen D w. z. door aan kapitaalkrachtige veroor deelden gratie te verkoopen. Met behulp van vriend Moebius. Een dergelijk persoon stond aan het hoofd der Saksische regeering, toen die een gevaar werd voor het rijk, tegelij kertijd dat in Beieren het reactionair gevaar dreigde Men weel, dat Stresemann direct mot Saksen korte metten maakte, en er rijks- weer heen stuurde. Toen was het met Zeigner gedaan, en kregen ook zijn knoeierijen bekendheid. Die staat zich nu voor dat staats- gerechlshof te Leipzig te verantwoorden Maar wie zich ook verantwoordelijk voelen moet is de sociaal-democratische partij, die Zeigner aldus pousseerde. Dat die 't er niet prettig afbrengt, daar voor zorgen de anti-socialistische bla- 'fdeii wel! En of dat invloed zal hebben bij de verkiezingen? En dan ten slotte het proces-Hitier in München. Daar schijnt geen einde aan te komen Men heeft er getuigen gehoörd, en o. a. Von Kahr een kruis verhoor afgenomen, dal leek op een moderne pijnbank. Alles om te weten te komen in hoe verre het driemanschap Von Kahr-Los- sow-Seisser van de Hitler-putsch af wist, in hoeverre zij dus verraders zjjn geweest, of t o. v. de rijksregeeriug, of t. o. v. hun eigen menschen. De heeren hielden vol, dat ze dien bewusten nacht in de Bürgerbraukeller gedwongen wa ren; Hitier en Ludendorff zeiden, dat beiden van hun steun overtuigd waren. En daartusschen in is wat men weet van Von Kahr dat hij wel een druk op de rijksregeering. doch geen tocht naar Berlijn wilde. Tenslotte heeft men het getuigenver hoor er maar aan gegeven, dat weinig opbracht. Vrijdag a.s. zijn de requisitoiren, Za terdag de pleidooien. Ingezonden Stukken. TWEE VRAGEN. Mijnheer de Red., Mag ik van Uwe gastvrijheid gebruik maken om twee zaken onder de aandacht te brengen van hen die ter zake de leiding hebben? Wordt het niet meer dau tijd, dat krachtig opgetreden wordt tegen dc wijze waarop van den Singel en het gazon tegenover de autocarage „Pictersc" een modderpoel en vuilnisbelt wordt ge maakt? Ten tweede Is een sproeiwagen alleen en uitsluitend gemaakt om „in deu zo mer" ons van den stofplaag te verlossen? Mogelijk is het nu harder noodig dan in genoemd tijdperk, zou den leider in deze eens een wandeling naar den Noordweg b. v. willen maken. Met de meeste hoogachting, Uw Dienstw. dn., De K. DIERENMISHANDELING. M. de R., U zou mij zeer verplichten met liet afstaan van een klein plaatsje in hw blad, bij voorbaat dank. De heer v W. begint in zijn inge zonden stuk met te zeggen dat dieren vrienden en de Vereeniging „Dierenbe scherming", lang niet hetzelfde is. Mis schien heeft hij gelijk doch ik mag toch met het volste recht wel veronderstellen dat de Ver. „Dierenbescherming" toch niel uit dierenbeulen bestaat; -y-ulks is al te tegenstrijdig. Voorts schrijft hij over gebrekkige con trole bij het slachten; doch ieder keur meester welke ook verschillende voor huisslachting bestemde slachtdieren keurl, is beëedigd, en kan dan ook wel terdege zien of het slachtdier vooraf be dwelmd is. Dat mijn gepredikte activi teit inzake het coupeeren van paarden staarten minstens 30 jaar te laat komt zie ik nog niet in. Hier geldt dau nog het oude spreekwoord „beter laat dan nooit" Dat de ilaagsche Kinol. Ci. geen hou den meer toelaat op hare tentoonstel lingen is zeker een stap in de goede richting, doch dit houdt uog lang geen verbod in dat zulks niet meer mag ge beuren. Hier zou ik willen dat uwe ver. hel er op aan stuurde. Dat uwe ver eeniging geen aansporing van uil Big- gekerke behoeft begrijp ik wel; het zal ook nog wel een groot verschil zijn van wie de aansporing komt; is het niet zoo heer v. W? Voorts is verininkeji of dooden ook nog lang niet hetzelfde, ik leen me dan ook voorioopig nog niel voor knip ol' steekproeven. Mocht dc heer v. W. mij toch een harden dood willen doen sterven dan is het van die zijde bezien jammer dat liet duclleeren in Nederland verboden is Als ik als uitgedaagde; „ik meen dal dit gebruik is", de keuze van wapens kreeg; zou zulks het rijkswapen zijn en dan op 200 M afstand ,doch hier gaat zulks niet Dus heer v. W. laat elk dau maar knippen en steken of schieten zooals het hem best past Met dank voor de plaatsing Biggekerke, 17 Maart 1921. Uw dw. du. M KLEINKPIER. EEN VERWEER. M. de R., Naar aanleiding van een bericht uil Biervliet in Zeelandia van 11 Maart 1.1., vraag ik U beleefd eenige plaatsruimte tot een woord van verweer. Mij hindert n.l. de eenzijdige belich ting van de verg. van Volksonderwijs en de Nutsafd. en de verdachtmaking, waar aan ons optreden van de zijde des be richtgevers blootstaat Dat met protestverg. niets te bereiken valt, is slechts een persoonlijke meening Ik kan met evenveel, ja misschien met meer recht het tegenovergestelde be weren. De tijd ligt trouwens nog zoo ver niet achter ons, dat er zelfs katho lieke onderwijzers uit Limburg en Zee land naar Den Haag gingen om aan een massa-betooging deel te nemen. Maar ge noeg, dit betreft slechts bijkomstigheden. Erger vindt ik, dat de verslaggever ons politieke bijbedoelingen toeschrijft, waaraan wij ons bij dit optreden vrij we ten. Ons comité, voorzitter KI. de Vries te Amsterdam, is juist opgericht om menschen, die deze zaak buiten de po litiek willen houden, gelegenheid te ge ven him steun tegen te vergaande ver slechteringen van ons lager onderwijs te verheffen. Daarom hebben wij ons ook niet aangesloten bij de actie, uitgaande van S. D. A. P. en het N. V. V. AVat voor recht heeft de berichtgever dan om aan onze goede trouw te twijfe len en ons optreden, verdacht te maken. Wil hij berichten over onze verg. inzen den, goed; maar dat hij zich dan be hoorlijk op de hoogte stellen en de verg. als verslaggever bijwonen, dan behoeft hij zijn gegevens niet te ontleenenaan wat men ervan zegt, of h ij zelf ervan denkt en is het niet noodig, dat hij het een en ander achter de kachel uit zijn duim zuigt. Dan nog de bewaarschoolkwestie. Over de katholieke bewaarschool heb ik geen woord gesproken. Die kan dus ook nu buiten het geding blijven. Wat de Chr. bewaarschool betreft ,deze is te klein, en de speelplaats ongeschikt. Deze in richting is ter sprake gebracht omdat de juffrouw had mede gedeeld ,dat nu er geen kinderen afgingen, ook geen nieuwe toegelaten konden worden. Op de eerste verg van Volksonderwijs werd mij naar aanleiding van deze zaak gevraagd, of het thans niet op den weg van Volksonder wijs lag voor ruimte te zorgen ,daar er toch een geschikt lokaal in sch. A. leeg stond. Ik heb daarop geantwoord, dat Volksonderwijs wel eens met de Nutsafd kon overleggen, of er in deze wat te doen is. Maar ik heb tevens gezegd, dat Volksonderwijs krachtens zijn standpunt geen Christelijke bewaarschool kan steu nen óf stichten, zoodat het dan een neu trale zou moeten worden Ook heb ik er nog aan toegevoegd ,dat Volksonder wijs alleen dan de koe bij de horen zou pakken, indien de groote meerderheid der ouders het wenscht, omdat ik tegen het bestaan van twee prutsbewaar schooltjes beu. Ook heb ik op de be wuste verg. in zeer waardeerende woor den over de Christelijke bewaarschool en de juffrouw gesproken De kwestie is dus uit de ouders opge komen zonder eenigen druk onzerzijds. Weel de verslaggever van Zelandia wel, dal er thans ouders zijn, die hun kinde ren niel naar de bewaarschool sturen, omdat gebouw en speelplaats niet aan behoorlijke eischen voldoen. Waarschijn lijk niet. Welnu, dat hij dan zijn neus niet in deze zuiver Protestantsche kwes tie steke Hiermede heb ik het uiijue gezegd M. de R., U dankende voor de verleende plaatsruimte. Uw dw. dn. M. E. PRUIJSSEN, Voorz. aid Biervliet van Volksonderwijs Biervliet, 18 Maart '24. (Aangezien het schrijven is aangeboden, aan „Zelandia". maar daar geweigerd werd, meenen wij er hier plaats aan te moeten verleenen Red..) Electr. Drukkerij G. W. de* Boor, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 6