N. en St. .Toosland, le pr.; M. de Jonge, poes, 2e pr. Pekingeenden br. 3923. H. A. Nyssen, Kapelle, le pr. Bergeenden. G. J. de Looff, Colijns- plaat, le pr. ICaapsche eenden, mej. wed. J. Mesu, N. en St. Joosland. le pr.; G. J. de Looff, Colijnsplaat, 2e pr. Ganzen en zwanen. Toulouse ganzen. A. J. P. Kakebeeke, Krabbendijke, le pr.; mej. wed. J. Mesu, N. en St. .Toosland, 2e pr. Emdener ganzen. G. J. de Looff, Co lijnsplaat, le pr. en eerepr. Chineesclie Rol of Blesganzen. G. J. de LooffColijnsplaat, le pr. idem, le pr. Non of Pauwganzen. G. J. de Looff, Colijnsplaat, le pr. Parelhoenders. Klasse 132. Parelhoen ders br. '23. J. A. de Jager, Oudelande, le pr. Witte Parelhoenders. G. J. de Looff, Colijnsplaal, le pr. Kalkoenen, klasse 136. Amerikaan- sche Bronski. Kalkoenen. J. Q. C. Lens hoek, Kloetinge, le pr.Gebr. Rouw Mzn., Goes, 2c pr.; Hoenderpark „De Kraaijert". Nicuwdorp, 3e pr. Blauwe Kalkoenen. G. J. de Looff, Colijnsplaat, le pr.: Iiuff Kalkoenen G. ;T. de Looff, Colijnsplaat, le pr. Nog werden eere-prijzen toegekend ban: W. D. Palseubarg, Goes, voor de mooiste collectie Rhode Islands, aan mej. wed. Mesu te N. en St. Joosland voor besten toom Rouaan-eenden en aan de Looff, Colijnsplaal voor de beste inzen ding watervogels. B.ond van Oud-Leerl. L. W. C. in Zeeland. Op de Dinsdag te Goes gehouden ver gadering, geleid door den heer J. Bom van Waarde, bleek uit het jaarverslag dal aangesloten zijn 18 afdeelingen met 595 leden. Er werd ontvangen f 577.52, uitgegeven f 303,17, saldo f 274.35. De commissie lot nazien der rekening bestaande uit de hoeren A. Zandee en Geersdijk van Kloetinge adviseeren met dank alles in orde te hebben bevonden. De Subsidie regeling wordt goedge keurd. De zomervergadering zal worden ge houden te Goes en de excursie in W. Z. Beveland. De heer J. H. Hage te Scherpenisse wordt met algemeene stemmen als be stuurslid herkozen, welke herbenoeming hij aannam. De commissie van exporteurs bestaan de uit de hecren J. A. Brineeuw, A. Zan dee, W. Oostingh en W. de Buck brengt bij monde van laatstgenoemde rapport uit over het Bondsvraagpunt- Zijn onder linge Paarden- en Veeverzekeringen een landbouwbelang, zijn zij wenschelijk of noodzakelijk? Dit rapport had algemeene instemming en zal binnenkort in de Pers worden bekend gemaakt. Des middags hield de heer C. Zwager man Rijkszuivelconsulend te Middelburg een lezing over Erfelijke eigenschappen; waarna de heer I. A. Risseeuw, te Oost- burg sprak over het nut van handels kennis en economie. RECHTZAKEN. schuwen en zoo noodig proces verbaal op te maken. In haar lastige taak schijnt zij op den volledigen steun van den Kanton rechter te kunnen rekenen. Deze toch gaf den voerlui in het algemeen en den te rechtstaande beklaagden in 't bijzonder den goeden raad in het vervolg hun ooren goed open te zetten en niet op hun wagens te zitten suffen en droomen. Het zwaargeladen zijn kan niet als ver ontschuldiging voor het niet behoorlijk üitwijken worden aanvaard. Men belaste voortaan zijn wagens minder zwaar. Wie zijn portemonnaie lief heeft ,knoope deze wenken goed in zijn oor. Er vielen tal van geldboeten van Hen gulden wegens niet behoorlijk uitwijken, Men zij gewaarschuwd. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Men meldt ons uit Ierseke: De verkoop van zaaioesters is dit jaar reeds begonnen, de prijzen varieer et) "1—90 cents per K.G. De vraag, voor Engeland vooral, is beduidend. De eer ste zendingen daarheen zijn reeds weg. Ook Frankrijk, dat zeer weinig zaaigoed heeft, interesseert zich sterk voor Zeeuwsch goed. b Het Hoogoveubedrijf te Velsen. Uit Velsen meldt men aan hel „Hand.": Dinsdagmorgen om half 12 heeft me vrouw Wenckebach het vuur in den eer sten hoogoven ontstoken, waardoor het bedrijf officieel in werking is gesteld. De directeur, ir. Wenckebach, was door een lichte ongesteldheid verhinderd aan wezig te zijii. Ir. Ingenhousz hield een korte toe spraak, waarbij hij o.a. memoreerde hoe ir. Wenckebach geheel de leiding van de in werking stelling van dit bedrijf heeft gehad en alles tot in de kleinste détails zelf heeft geregeld. Jammer dus, dat hij nu niet aanwezig kon zijn. Namens het personeel werd nog door den heer Scholtz het woord gevoerd. Hierop bracht mevrouw Wenckebach de lont bij het vuur en was op dezfe wijze de eerste hoogoven in Nederland in bedrijf gesteld. Aan mevrouw Wenckebach werd een mand met bloemen aangeboden, terwijl ook de andere aanwezige dames bloe men ontvingen. [Het in Engeland bestelde schip. Naar de „Msb." verneemt, is het be richt volgens hetwelk een Nederlandschc firma opdracht had gegeven voor het bouwen van een schip van meer dan 5600 ton bij de Clyde Shipbuilding Co. te Glasgow, onjuist. De Nederiandsche firma (bedoeld is bier de firma Erhardt en Dekkers le Rotterdam) heeft een stoomschip van 5600 ton gekocht, dat bij genoemde werf in verren staat van afwerking is. Van een opdracht geven voor den bouw van een nieuw schip is niets be kend. IN VLOOT. Door den Officier van Justitie lis hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis ca. M. W. 32 jaar, schipper te Rotterdam, op 11 Januari j.I. veroor deeld tot 6 maanden gevangenisstraf wegens verduistering van steenkolen. Door de Belgische regeering is aan de Justitie te Middelburg uitgeleverd de Nederlander P. J. koopman wonende te Vlissingen, verdacht van verduiste ring van goederen ten nadeele van den winkelier Z. te Vlissingen, welke goede ren hij ten verkoop van dien winkelier onder zich had. Ten einde wettelijk te doen vast stellen wat verstaan moet worden onder de bebouwde kom der gemeente heeft een automobilist uit Middelburg ui gezel schap van een vertegenwoordiger van de Ned. Automobielclul) en een Rijksveld wachter verschillende dorpen van Walcheren bezocht en daar harder ge reden dan bij plaatselijke verordening is vastgesteld. Van die overtredingen tegen hem procesverbaal opgemaakt. De torpedist-majoor W. Bakker is overgeplaatst van het wachtschip te Wil- lémsoord naar het wachtschip te V1 i s- "ngen. Luitenant ter zee 2e kl. van de Kon. marine-reserve A. Boosman, is ontheven van zijn plaatsing te Willemsoord en in het genot van groot verlof gesteld. De uit Oost-Indiê teruggekeerde officier van den marine-stoomvaartdienst 2e kl. T. Veerman is geplaatst aan boord van Hr. Ms. pantserboot „Gruno". oefenen; de centralisatie van den onder zeedienst zal aan die opleiding ten goede komei Bij de ter zake getroffen regelingen staat voorts op den voorgrond, dat de geheele overbrenging geleidelijk zal plaats vinden en dat met de belangen der gehuwden zooveel mogelijk rekening ge houden zal worden. 71ieJt>looAe/ti. Krijgen Ir (Ingez. Med.) BUITENLAND. ken, dat hij menig oorspronkelijk anti- testeeren tegen de bewering, dat alle bolsjewiek heeft meegesleept. hotels in Zwitserland vol Duitschers zou- De beschouwingen over zijn karakter jden zijn, die hun geld daar verbrassen, loopen zeer uileen. De een typeert hem Slechts 20 a 25 peten niet 70 pet., zoo als een geweldenaar, die alles voor zich als beweerd is, van de te SI. Moritz ver- De opheffing van het marine kommandement Zeelpnd. In antwoord op de indertijd reeds ver melde vragen van het Kamerlid inr. Dresselhuijs heeft de Minister van Ma rine het volgende geantwoord: Het is juist, dat ondergeteekende, hoe zeer toen demissionnair, voortging en thans voortgaat met het aanbrengen van mogelijke vereenvoudigingen in het be heer der marine. Tot deze vereenvoudi- I gingen behoort o.m. de opheffing in vre- Het niet behoorlijk uit w ij ken. destijd van het commandement der ma- Voor het kantongerecht te Hulst rine te Middelburg. stonden,, naar Zelandia meldt, 9 Jan. terecht een zestal beklaagden, wien werd ten laste gelegd, dat zij met hun voer tuigen op de wegen bij het ingehaald worden door, of bij hel .tegenkomen van motorrijtuigen of rijwielen, niettegen staande het verlangen, dat uitgeweken worde behoorlijk door geluidsignalen met den hoorn is kenbaar gemaakt. De meesten lieten verstek gaan. Enke len hadden het de moeite waard gevon den hun zaak le komen bepleiten en brachten dan ook de gebruikelijke ver ontschuldigingen naar voren: „Het sig naal niet gehoord wegens het lawaai van het gespan op do keien", „zwaar geladen geweest, wanneer de wagen eenmaal van het verharde deel van den weg af is, "krijgt men hem er met geen mogelijkheid 'pieer op", „de verharde weg ter plaatse was te smal". Het uitwijken op de wegen door de «e bestuurders vau voertuigen laat, zoo voegt genoemd blad eraan toe, zeer veel Ie wenschen over. De politie tracht hier in verbetering te brengen door te waar- Aangezien bij de onderwerpelijke maatregelen op voldoende wijze, is re kening gehouden met de internationale verhoudingen en van een terugtrekking der marine van den Scheldemond geen sprake is, acht ondergeteekende-zich niet verantwoord om ten aanzien van de on derwerpelijke quaestie hel oordeel af te wachten van de Sla ten-Generaal over de nota van wijziging der Marinebcgrooting voor het dienstjaar 1924. Overbrenging van den onderzeedienst van Vlissingen naar Helder is in het fi nancieel belang van het rijk, omdat door die overbrenging vooral op administratief gebied besparing wordt verkregen en zoodanige besparing, aangezien zij moge lijk is, z.i. niet mag worden verwaar loosd. De aan de overbrenging verbonden kosten zullen vermoedelijk reeds in 1924 zijn goedgemaakt. De opheffing van het station voor on derzeebooten te Vlissingen zal op de op leiding van het voor de onderzeevloot in Indïê benoodigde personeel volstrekt geen nadeeligen invloed behoeven uit te LENIN f. De verwekker der Russische Oetober- revolutie van 1917 en ex-dictator Lenin is eergisterenavond om 9 uur 's avonds overleden. Volgens het protocol der ge- neesheeren, was een bloeding in de .weeke hersenschors de directe oorzaak. Het congres der sovjets, dat op het oogenblik te Moskou bijeen was, heeft een rouwzitting gehouden ^en besloot een rouw van 6 dagen aan te nemen, waarin dus geen openbare beloogingen of vermakelijkheden mogen plaats heb ben. Het congres van den bond van Sovjet staten zal binnen 8 dagen te "Moskou bijeenkomen om over Lenin's opvolging te beslissen. Rykof, de oud-voorzitter van den oppersten economischen raad, heeft voorloopig Lenin vervangen aan econo mische zaken; Kamenef aan politieke za ken. Trotski zal aan de komende beslissing niet deel kunnen nemen. Hij ligt nog eeds ziek, buiten Moskou. Lenin, wiens eigenlijke naam Wladimir Iljitsj Oeljjanof was, werd in 1870 ge boren. Zijn socialistische denkbeelden dankte hij aan zijn broeder Alexander, die in 1887 als medeplichtige aan een aanslag op den toenmaligen tsaar, werd opgehangen. Na zijn gymnasiale studiën te hebben beëindigd, begaf Lenin zich naar Kazan, waar hem de gelegenheid lot studeeren ontnomen werd wegens zijn socialistische propaganda. Lenin vertrok nu naar St. Petersburg, waar hij zijn studiën in de rechten vol tooide. Op 21-jarigen leeftijd was hij reeds actief revolutionair. Belangrijke economische schriften verschenen in dien tijd en later van zijn hand. Heftige revo- lutionnaire artikelen en brochures deed hij ook het licht zien. Van 1890—1893 vertoefde Lenin in Zwit serland, waar de Russische sociaal-demo craten druk ageerden en den grondslag legden voor het latere bolschewisme. Op het tweede congres der Russische soci alisten in 1903 kreeg men de verdeeling tusschen bolschewiki (meerderheid) en menschewiki (minderheid). Aan het hoofd der eerstgenoemde partij stond Lenin, die een eigen orgaan stichtte en met veel doorzettingsvermogen zijn partij centraliseerde. Op het derde socialistisch congres in 1905 was de basis voor het bolschewis- tisch communisme reeds gelegd. In de eerste revolutie van dat jaar trad hij weinig naar voren. De laatste "jaren voor den oorlog ver toefde Lenin veelal in Oostenrijksch Ga- licië. Toen de oorlog uitbrak, werd hij door de Oostenrijksche politie als vij andig onderdaan geïnterneerd doch later vrijgelaten. Hij kreeg verlof om zich in Rusland te vestigen, waar hij een heftige propaganda tegen de entente voerde met steun der centrale mogendheden. Uit Zwitserland riep de groote Rus sische revolutie van 1917 hem naar zijn vaderland terug, waar de strijd tusschen den democraat Kerensky en den dema- og Lenin op het heftigst ontbrandde. In den zomer van 1917 liep de eerste poging van Lenin om de „dictatuur van het proletariaat" te vestigen op een mis lukking uit. In October van datzelfde jaar echter had hij meer succes hij werd door hel sovjet-congres in den raad van volkscommissarissen gekozen en spoedig tot voorzitter van dien raad benoemd. Verschillende aanslagen zijn er sinds dien op hem gepleegd. Wij noemen di.e van Januari, Februari en Augustus 1918. Alleen bij den derden aanslag werd hij getroffen en wel door een kogel in één der longen. Hij genas eerst na langen tijd van zijn wonde. Toch geraakte zijn lichaamsgestel, me de tengevolge van overwerking en tegen slag, steeds meer ondermijnd, totdat de dood nu dezen, in zijn soort ongetwijfeld buitengewonen, man kwam wegrukken. liet buigen de ander roemt juist zijn weinige eerzucht en zijn geloof in de massa. Volgens Lenin is de wereld revolutie, die eens komen moet, eenvou dig een schakel in de kelen van oorzaak en gevolg. HET DR1TSCIIE °LABOURKABINET. Nu precies vaststond wat gebeuren zou, als het kabinet-Baldwin ten val werd gebracht, heeft men le Londen vlug de noodzakelijke maatregelen afgewerkt. Half elf gisterenmorgen vergaderde het conservatieve kabinet voor het laatst, half 12 was Baldwin bij den koning om het ontslag van het kabinet aan te bieden; 12 uur werd Ramsay Mac Do nald door den koning ontvangen. 's Middags deelde Baldwin in het La gerhuis mede, dat de ministers in functie zouden blijven, tot het nieuwe ministerie zou benoemd zijn. Het Lagerhuis ging daarop uiteen tot 1'2 Februari, 's Middags om 5 uur was de nieuwe regeering be noemd. Te welen; Mac. Donald eerste lord van schatkist en minister van buitenlandsche zaken; Clyneslord privy seal en leider van het lagerhuis; lord Parmoor lord presi dent of council; Viscount Haldane. lord kanselier; Snowden kanselier van schat kist; Henderson: minister van binnen- landsche zaken; Thomas: minister van koloniën; Walsh: minister van oorlog; sir Sydney Olivier: minister voor Indië; Thomson; minister van luchtvaart; vis count Chelms eerste lord der admiral- teit; Sidney Webb; president van de Board of trade; Whealley. minister van [gezondheid; Buxlon minister van land bouw; Adamson: minister voor Schot land; Trevelyan president van het de partement van onderwijs; Thomas Shaw: minister van arbeid; Vernon Harts horn: postmaster general, kolonel Wedg wood: kanselier voor Lancaster. ANTWERPEN EN DE CRISIS BIJ DE SPOORWEGEN. Naar aanleiding van de crisis bij de spoorwegen heeft dr. van Cauwelaert, de burgemeester van Antwerpen in de Ka mer gewezen op de gevolgen van de Antwerpsche haven. De goederen komen met "geweldige vertraging le Antwerpen aan. Verschei dene firma's verzoeken tevergeefs om het aantal wagons, dat zij dringend noo dig hebben. Den 18en Januari wees het havenbestuur op een tekort van 1800 wagons. Het beste middel, dat het spoor- wegbeheer er op heeft weten te vinden, was dat het 24 uur lang elke verzending naar Antwerpen opschortte en de grens stations sloot. Zoodoende wordt de koop waar van de haven van Antwerpen afge wend. Als dat zoo voortduurt loopt de havenbeweging gevaar, ten nadeele van het lieele land. De havenmeester heeft onlangs den toegang moeten ontzeggen aan alle schepen, wier meering niet dringend noodig was. De kosten opslag tengevolge van de crisis loopen in de milioenen en het gevolg is, dat con- curreerende havens kostbare klanten van de Antwerpsche haven tot zich trekken. De burgemeester wees nog op oudere plannen van een algemeene hervorming van het Antwerpsche spoorwegnet, en verbetering der overlaadinrichtingen, die zoo dringend noodig zijn. Hij heeft de nadrukkelijke bewijzen in handen ,dat 't makkelijker is voor Gent wagens te krij gen dan voor Antwerpen. BEKNOPTE AUDEDBELMORN. toevende vreemdelingen zijn Duitschers. In de vijf eerste hotels der stad, waar 1700 gasten kunnen worden onderge bracht ^ogeeren slechts 115 Duitschers. De overige Duitsche gasten zijn in goed- koope hotels of pensions. Feest wordt te St. Moritz slechts bij hooge uitzon dering gevierd. Met nieuwjaarsnacht was dit o.a. het geval. In het algemeen dragen de Duitschers te St. Moritz zich op rus tige waardige wijze. BEKENDMAKINGEN. INSCHRIJVING VOOR DE BRAND WEER. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg, gelet op art. 4 der Verordening op de Brandweer in deze gemeente, vastgesteld door den Gemeenteraad, den 25 Januari 1893, waarbij is bepaald, dat alle mannelijke ingezetenen, die op den len Januari van het aangevangen jaar hun 35e jaar hebben voleindigd, alzoo diegenen welke in 1888 zijn geboren, en zij, die sedert de laatste inschrijving al hier zijn komen wonen, en geboren zijn tusschen de jaren 1879 en 1887, ver plicht zijn aangifte ter inschrijving voor den dienst bij de Brandweer te doen noodigen vorenbedoelde mannelijke in gezetenen dezer gemeente ruit, in de maand Februari a.s., des Woensdags of Zaterdags, van tien tot een uur, ter Ge meente-Secretarie, Bureau Brandweer (boven), bedoelde aangifte le doen, zul lende zij die deze aangifte verzuimen, ingevolge art. 4 van voornoemde veror dening, ambtshalve worden ingeschreven, en zonder loting in dienst gesteld ter wijl zij bovendien gevaar loopen om in gevolge het bepaalde in art. 80 (juncto art. 72 der verordening van algemeene plaatselijke politie te worden gestraft mei een geldboete van ten hoogste f 25. Middelburg, den 22 Januari 1924. Burgemeester en Wethouders yoorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders der ge meente Middelburg brengen ter open bare kennis, dat van 22 Januari 1924 af op de gemeente-secretarie ter visie is gelegd een verzoek met bijlagen van Wi. ZWIGTMAN, te Middelburg om vergun ning tol het oprichten van een electri- sche rijwiel- en motorherstelplaats in perceel, kad. bekend, sectie D, no. 945, wijk Q no. 104, gelegen aan den Ach tersingel, hoek Winlerstraat dat op Dinsdag den 5 Februari a.s., des namiddags te 2 uur ten raadhuize ge legenheid zal zijn tegen het verzoek be zwaren in te brengen en deze mondeling of schriftelijk toe te lichten, alsmede dat zoowel de verzoeker als zij, die be zwaren hebben m te brengen, geduren de drie dagen vóór genoemd tijdstip op de gemeente-secretarie van de ter zake ingekomen schrifturen kennis kunnen ne men. Middelburg, 22 Jan. 1921. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. LIEPDADIC3IEIIX Hij was Jood noch Duitscher, gelijk wel gezegd is, maar volbloed Rus, boren in de Wolgastreken. Men herin nert zich zijn portret, met de saamge- knepen oogen, waardoor het Mongool- sclie karakter zoo goed naar voren kwam. Zijn gezicht stond immer ernstig maar als hij sprak kregen zijn oogen een geweldige flikkering, en wist hij |met wilde gebaren zoo'n indruk te ma- Uit België. In de Dinsdag gehouden vergade ring der parlementaire commissie, die zich bezig houdt met de kwestie van de maritieme installaties van Brugge, werd door een West-Vlaamsch Kamerlid de thesis verdedigd om van Brugge een vrij haven te maken. Op het Fransche consulaat te Luik was eeuigen tijd geleden een „bom" neergelegd. Het bleek spoedig, dat men le doen had met een pseudo-aanslagj door een magistraat, mr. Charles Philip- part, rechter bij de rechtbank te Namen, op touw gezet, om op het juiste oogen blik als „redder" op te treden en het Legioen van Eer te krijgen. Hij is voor het hof van beroep gedagvaard. Uit Duitschland. In een artikel in de „Vossisclifc Zeilung" wordt voorgesteld ook een on bekenden soldaat een graf te geven, en wel in den Brandenburger Tor, zooals te Parijs de onbekende soldaat zijn laat ste rustplaats heeft gekregen bij de Are de Triomphe. Uit Beier Geruchten over aftreden van Von Kahr worden allen tegengesproken. Het proces tegen Hitier zal op 8 Februari beginnen. Uit Engeland. Het Fransche vliegtuig, dat een dienst onderhoudt over het Kanaal vatte boven het vliegveld te Londen vlam, Beide passagiers, een Amerikaansch handelsman en een Algerijnsche Sheik, gekleed in zijn nationale kleederdracht werden gered. Ook de vliegenier wist zich le redden. In minder dan twee min was liet vliegtuig geheel vernield. Uit Zwitserland. De vereeniging van vreemdelingen verkeer te SI. Moritz zendt aan de Duit sche bladeu een langen brief om te pro- De Vereeniging de Zeeuwsche Dorcas ontving f 100 uit het Hurgronjefonds. Het Israëlitisch Armbestuur ontving uit hetzelfde fonds f 25. De Diaconie der Ned. Herv. gem. ontving uit het familicfonds Hurgronje gift van f 375. MARKTBERICHTEN. Vlissingen, 22 Jan. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed Goudreinetten 1837 ct., Zure Belle.- fleur 14—29, Court Pendu 6—16, Erm- taard 21—22, Gieser Wildeman 27—30, ïleiperen 21—22, Gieser Wildeman 27— 30, Kleiperen 21—22, Witlof 41—45, Schorseneeren 18, Uien 10, Koolrapen 1—1.5, Spruiten 20—33, Kroten 5.5— 6, Wijnpeen 22.5, Peen 1.52.5, alles per K.G. Boerenkool 13, Roode Kool 7—10, Savoije Kool 3-10, alles p. stuk Selderie 1—4.5, Prei 3—9 5, beide per bos Veldsla 31—41, Kervel 6, Pieter selie 22 Spruilkoppen 18—25, Fransche Postelein 45, Bloemkool 35—51, alles p. mand. Oostburg, 23 Jan. Graanmarkt.Tar- „3 f 11.50-11.75 Gerst 11; Haver 10 Br. Boonen 25 Kookerwten 22.50. 434sle STAATSLOTERIJ. 5de klasse. 2de lijst. Trekking van Dinsdag 22 Januari Prijzen van f 2000: 4265 f 1000: 13708 f 400: 4459 15258 17355 f 200: 981 3317 15274 17491 f 100- 1380 2089 3415 9519 11408 18561 19458 PRIJZEN VAN f 70. 91 21761 NIETEN. 98 167 19195 19228 21790 114 3309 19222 21781

Middelburgsche Courant | 1924 | | pagina 3