I B harer beschikking heeft. Later zal er afhankelijk zijn, dat, met andere woor- echter wel aan gedacht worden nog meer I den, hier de Tariff Bill niets zou hein kamers van electrische verlichting te!pen. Maar hoe dan ook: van bescher- voorzien. I mende rechten is nu geen sprake meer; De balzaal zal dus haar verlichtinghet volk heeft er zich in meerderheid met patentolielampen en de troonzaal tegen uitgesproken. haar traditioneele kaarsverlichting be houden. De vertrekken, die voorloopig niet van" electrische verlichting zullen worden voorzien, blijven in het bezit van de ouderwetsche moderateurlampen. Slechts één vertrek was tot dusverre Waarvan dan wel sprake zal zijn? Daartoe dient eerst de laatst beken de cijfcruitslag nagegaan te worden: con servatieven 252, liberalen 142, arbeiders partij 180. Dit is de uitslag op 30 d»s- stricten na, maar hoe die ook mogen van electrisch licht voorzien; dat was de zijn, veranderingen in de partijverhou- wacht aan de voorzijde van het Paleis, ding zullen er niet meer door komen, waar reeds eenige jaren geleden doorUit die cijfers is ai op td maken, dat de G. E. W. leidingen zijn aangelegd en geen enkele partij uil eigen kracht zal een muntmeter is geplaatst. 1 kunnen regeeren, want geen heeft een xj volstrekte meerderheid. De uitslag is STRAATROOF (dus, politiek gesproken, volkomen ne- Gisterenmorgen te ongeveer half 12 gatief wilde te Rotterdam een 15-jarige kan- j Met een dergelijke getalsverhouding toorbediende het kantoor van de firma kan natuurlijk geen enkele partij tegen •Van der Hoop, Offers en Zn. aan de Ge- een coalitie of alleen maar oppositie dempte Glashaven binnengaan, toen ohij der beide andere „op" regeeren. plotseling van een man, die van achter Dus dient er weer een coalitie tot fle openstaande deur te voorschijn kwam. een slag met een stuk ijzer op het hoofd kreeg. stand te worden gebracht. Baldwin moet spoedig van Downing Streel 10 verhuizen. Hij heeft al vóór De jongen verloor een oogenblik z'n de verkiezingen het kabinet medege- positieven en hiervan maakte de aanval- deeld, dal, ingeval van een nederlaag, Ier gebruik, om hem een portefeuille, hij zou aftreden als leider der conserva- met 1200 gulden aan bankpapier uit de tieve partij. Daar zit trouwens niets an- handen te rukken en er mede aan de ders op. Hij toch heeft het protectionis- haal te gaan. De jongen riep echter luid-me ingeluid en is met die leuze den keels om hulp en burgers, spoedig bijgo-verkiezingsveldlocht begonnen. Of hij staan door politie, zétten den vluchteling proteclionist-in hart en nieren wds, of achterna, die de Wijnhaven oprende. zich in die richting heeft ontwikkeld Daar gooide hij de portefeuille in hel onder den invloedder die-hards, kan walen, waarna hij gegrepen werd, Het thans in het midden gelalen worden, was de 46-jarige zakkenhandelaar A. Iv. j Een coalitie van liberalen en De portefeuille werd laler door de politie 'conservatieven, is de oplossing die opgeyischt. Het geld bevond er zich ech- algemeen wordt verwacht. Een soort ter niet meer in. De man schijnt tijdens herstel van den toestand vóór de be- z'n vlucht kans gezien te hebben, het kende Unionistcnvergadering in hetCarl- geld aan, een medeplichtige over te geven ton hotel, October 1922, toen Chamber lain stond tegenover een groote meer- DE SMOKKELAFFAIRE TE HAMBURG. Over de groote smokkelaffaire te Ham burg wordt nog gemeld, dat de leider derheid der conservatieven, die het li berale huwelijk verbreken wilden. Met dit verschil alleen, dat thans de onafhankeiijk-liberalen, de groep-Asquith der smokkelaars, een zekere Karl van er ook bij gerekend dienen. Gumpel, reeds sinds vier weken is gear- j Wel werd ook over de mogelijkheid resteerd. Behalve G. werden nog 64 gesproken van een combinatie van ar- emokkelaars in arrest gesteld. Het groot- bc-iders en liberalen, maar zoowel de ste gedeelte van hen is evenwel weer op plannen eener heffing ineens bij de ar- vrije voeten gesteld j beiders, als de heftigheid waarmee tus- Het staat thans vast, dat de smokkel- schen deze beide groepen in tal van affaire reeds twee jaar geleden begon- driehoeksverkiezingen is gestreden, ma nen is met het smokkelen van cocaineken het toch niet erg waarschijnlijk, dat en aspirine J zij veel lust zullen hebben in samen- De smokkelwaren werden op vis- j menwerking. Het giiïg in die districten, schersschepen vervoerd via de eilanden waar een liberaal en een labourman el- Borkum en Langeroog, of uit de havens kaar een zetel betiwslten, waar dus Einden en Nordeich. De verscheping ge-twee voorstanders van vrijhandel aan 't schiedde langs de Nederlandsche wate-vechten waren, nog meer hard legen ren naar Engeland of Amerika I hard. De heffing-iu-eens saus, die do Het complot werd op toevallige wijze labours over hun vrijhandelsideaal ge- ontdekt, doordat een visschersboot nabij goten hadden, was vrij onschuldig. Bremen strandde. Dit vaartuig had een Zoodat we maar af moeten wachten, groote hoeveelheid chemicaliën aanwat thans geschieden zal. boord, waaronder vijftig kilo cocaïne. De De uitslag heeft merkwaardige dingen Smokkelaars gebruikten allerlei trucs en aan 'l licht gebracht. De regeering kreeg Zij hadden de beschikking over ongeveer den eenen slag op den andere. Van honderd visschersvaartuigen. De waarde conservatieve streken kwamen liberale der gesmokkelde chemicaliën, verfstoffen overwinningen. Gebleken is ook, dat vele enz. wordt geschat op vijftig millioen conservatieven, vooral in Noord-Enge- gouden Marken, waarvan de Duitsche ]and zich van stemming onthielden, ter- staat twaalf milhoeo gouden Marken aan wijl de liberalen en de aanhangers der douanerechten had moeten ontvangen. arbeiderspartij in grooten getale ter stembus trokken voor handhaving van den vrijhandel. Van de bekende politieke personen zijn Churchill en Sir Alfred Moud van de liberalen en Henderson van de labour, »E ENGELSCIIE VERKIEZINGEN. uitgevallen. Do overige zijn allen lier. Wij Hebben gisteren de uitslagen tame- !™z(!n' d5s: .Ge°rfe' ™c; lijk goed bij kunnen houden, d. w. z., dat Donald' de Chamberlains (de zetel wij in onze edities nog de officieele van BirmlnSham, hel land der Cbamber- Beuter opgave van 3 uur hebben kannen lains zii? al,on conservatief gebleven), BUITENLAND. Voor den gewonen loop van zakei( van B. en W. nog f 500, waarmee thans komt de senaat niet eerder dan Sep- volledige overeenstemming tusschen Be- lember 1924 bijeen, ofschoon de presi- stuur eenerzijds efi B. en W. ander den t- hem voor een speciale zitting kan zijds werd verkregen. bijeenroepen. Ingezonden Stukken. VOOR DE TUBERCULOSE BESTRIJDING. Aan alle inwoners van Middel burg. Wel is er moed toe noodig in deze dagen, qu men zóóveel vraagt, opnieuw een dringende oproep te richten lot allestandpunt, stadgenooten. De vereeniging tot bestrij-J Maar mogen we dan s. v. p. vragen, ding der tuberculose ontleent dien moed iloe de naam van dien man is, want aan het bewustzijn, dat haar werk hard i ais de inzender bij zooveel dapperheid noodig is en niet behoorlijk verricht zjju naam verzwijgt, weten bevoegde kan worden. De kleine begrooting, waar- autoriteiten, noch Raad, noch Bestuur 1- .1 Het nieuwe College van B. en W. komt dus de eer toe, aan de school kwestie voorgoed een einde te hebben gemaakt, na drie volle jaren van wrij ving. Dat de f2300 door 't nieuwe Ooilege gevoteerd zouden zijn, is dus pure fan tasie. 4. Hel slot is vermakelijk, voor zoo verre we 't althans kunnen begrijpen. De inzender wit van zijn recht gebruik maken om een halt toe te laten roe pen. Bravo! dat is tenminste een moedig reikend om het vele noodige te doen: woningverbetering, voedselvorslrekking uitzending van kinderen naar builen, verschaffing van liglenten en nog veel meer. Vooral de post- voedselverstrek- king drijft 't bestuur tot wanhoop; want er is zooveel noodig voor melk, eieren en ander voedsel, dat van al het andere zoo noodige werk, niets komen kan. In an dere plaatsen is dezelfde ervaring opge daan, overal is men er toen toe ge komen aparte fondsen te stichten voor die voedsel verstrekking Dat zal ook hier moeten gebeuren, willen we de I b. ten stilstaan. En ten slotte, M. de Re dacteur: Waarom wroeten al die bedillers van onze Chr. school in Grijpskerke altijd achter de duistere anonimiteit? Illustratie of carricatuur van „goed Zeeuwsch, goed rond"? 'I Bestuur der Ohr school heeft op hare laatste algemeene vergadering alle aanwezigen in de gelegenheid gesteld, en zich bereid verklaard alle vragen zonder eenige reserve, die over den schoolbouw gesteld mochten worden, te beanl«'oorden met overlegging en inzage lijders kunnen helpen. Denk eens in wat van alle officieele stukken het zeggen wil den luberculose-lijder tel Hel Bestuur heeft volkomen te goeder voeden, maar hem te laten liggen in een j trouw gehandeld en steeds na ingewon- krot. Of zijn woning te verbeteren, ter- nen advies van den schoolraad. 'I Be geven. De belangstelling is natuurlijk ge weldig geweest. Wij vonden in de Daily News foto's van de menschcnmassa's! Conservatieve ne derlaag. En thans is nagenoeg de heele uitslag bekend, op mogelijk de resultaten van enkele stembureaux op de Schotsche Asquilh, Lady Astor, enz BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit Duitschland. De Duitsche regeering heeft de - overeenkomst tusschen het Fransch-Bcl- an en na. Die hebben dan toch geen gjscJi spoorwegbeheer en de vertegen invloed meer. Het succes is, na de -• - - - *.c"woordigers der Duitsche spoorwegen geven nicdedcelingen en cijfers van gis-1 goedgekeurd. Tfit betekent de'ltevat- teren te begrijpen een absolute neder- lillg "van hel spoorwegverkeer tusschen laag voor de conservatieven. Deze hadden in de laatste zitting van het parlement een meerderheid van 78 tegenover alle partijen; thans ech'.er een minderheid van 84. Dat beteekent dus, bezet en onbezet Duitschland Uit Griekenland. - De a.s. verkiezingen worden door de politieke partijen in Griekenland in wijl hij geen behoorlijk voedsel krijgt. In beide gevallen is hij niet geholpen en bel geld weggegooid. Een gezonde woning, frissche lucht èn goed voedsel zijn noodig om de tuberculose te voorko men en te genezen. De vereeniging tot bestrijding der t. b. c. spant ai haar krachten in voor dit alles, waarvoor velen hier ter stede reeds bijdragen ge ven. Maar om met die bijdragen iets goeds te bereiken, moet zij nogmaals lot U komen met het volgende verzoek Stadgenooten, en ditmaal alle stad genooten, neemt een busje van ons in ontvangst. Doet. er elke weck iets in, een paar centen, een dubbeltje of meer, als ge kunt. Gedenk het extra, als er feest is in uw huis. Leer er uw kin deren mee hun naaste lief te hebben. Voor niemand kan het een bezwaarf zijn op deze wijze: voor de rijken niet, ook niet voor den arbeider, Om de 3 maanden wordt hetbusje geledigd. Is er .veel in, we zullen ons verheugenook voor weinig zijn we dankbaar. Laat dit werk, uitsluitend voor stadgenooten be stemd, nu eens door alle stadgenoo ten gesteund worden. Elk onzer rioodigt vooreerst allé persoqnlijke vrienden, maay ook alle ande ren, uit om in onze brievenbus mor gen een papiertje te stoppen met uw naam en adres en de woorden: Stuur mij uw busje. 'Het is gemakkelijk genoeg! Die woorden zullen uw Kerstgave zijn aan onze vereeniging. Zij zullen het begin van degelijk werk beteekenen. Want zij zullen een fonds helpen stichten, waaruit de vereeniging de kos ten der voedselverstrekking bestrijdt, zoodat de andere inkomsten voor het andere, even noodige werk kunnen die nen. Namens het bestuur der Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose. M. VAN EMPEL, wnd. voorzitter ver. t. bestr. der t.b.o, J. W. ZIJLSTRA. V. SGHLöTE—DE NIJS. Zuster H. NONHEBEL, huisbe zoekster. L. ONDERDIJK. J. A. TA VENIER. S. H. v. DOORN. L. G. O. BACKER M. W. KOOLB. A. J. HOORWEG, consult, bur. t. bestr. der t.b.c. A MOOLENBURGH—HELDER. R WEIJLSNUIJE. Arts. stuur heeft niets te verzwijgen en zou er zeer prijs op stellen indien men alles eens nauwkeurig onderzocht. Maar op de vergaderingen, daartoe belegd, schittert men door afwezigheid. We verwachten dus ook dien belas tingbetaler, indien hij werkelijk meent, wat hij zegt, bij ons Bestuur om in lichtingen Komt hij niet en dal verwachten we van zulke anonieme helden dan kunnen we dien wensch moeilijk als ernstig opnemen. Het Bestuur der Ohr School te Grijpskerke BEKENDMAKING. OUDERAVOND Bufgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis: I dat op Woensdag 12 December 1923, des avonds 8 uur, voor school K een ouderavond zal worden gehouden in één der lokalen van die school aan de Molenstraat II. dat lol deff vorenvermeklen avond toegang hebben de ouders, voogden of verzorgers, van wie een of meer kin deren op schoot K zijn ingeschreven; en roepen hierbij die ouders, voogden of verzorgers op tot bijwoning van den ouderavond. Middelburg, 7 December 1923. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M VAN DER VEUE. Secretaris. dat het met den conservatieven invloed ernstige voorbereiding afgewacht. Naar nit is. gemeld wordt, heeft dezer dagen een De conservatieve leden trachtten gis- prolestvergadering van republikeinen lerenmorgen nog den heelen dadoor P'aa's gehad. Hoofdzakelijk verklaarden hun parlijgenooten moed in te spreken de republikeinen zich tegen de bespre- Zij konden ten slotte de debacle niet k'ngen> die door hun leiders met de meer ontkennen Zij kwamen dus in liberalen gevoerd worden, de minderheid. J Het is te verwachten, dat, indien of- Dal wil volstrekt niet zeggen, dat erfideel het besluit tol samenwerking van plotseling zooveel personen °in Engeland liberalen en republikeinen zal worden niet meer conservatief zijn, de voorlaat- bekend gemaakt, dit op de tegenwerking ste verkiezing, 15 November van het van verschillende republikeinsche orga- vorige jaar heeft ons dal j,vel anders ge leerd; maar wel, dat er blijkbaar minder proteclionislen onder de conservatieven zijn, dan deze hadden gedacht. Men weet, daarom waren deze nieuwe verkiezingen ondernomen: de invoering van beschermende rechten voor de in dustrieën, met hel doel aldus, invoer nisaties zal stuiten. Een niet bevestigd gerucht spreekt zelfs van een motie van wantrouwen, welke in dit geval tegen de partijleiding zal worden ingediend. Uit Ver. Staten - De formeele erkenning van de Me- xicaansche regeering door de Vercenig- MARKTBERICHTEN. van buiten, door hoogcre rechten, legen de Stalen schijnt wederom voor onbe- le gaan, en dc werkloosheid in hel land paalden tijd te worden verdaagd, zen zoo te bestrijden. Hiervoor waren in-1 Volgens een mededeeling uit Mexico grijpende administratieve wijzigingen I (stad) te New-York ontvangen, heeft de noodig, waartoe Baldwin niet anders kon J Mexicaansche senaat verklaard, de eon- overgaan, dan na uitspraak van het volk. venlies, welke dezen zomer op de confe- Eigenaardig genoeg werd er direct ren ties lusschen vertegenwoordigers van na het bekend maken van het voorne-1 Mexico en de Vereenigde Staten werden men van den premier gewezen op het voorbereid, niet te ratificeeren, omdat feit, dat juist de industrieën, die het president Obrëgon verzuimd heeft deze zwaarst door de werkloosheid gelrof- conventies aan den Senaat voor te leg- fen worden, hef meest van den invoer gen. DE SCHOOLKWESTIE TE GRIJPSKERKE. Mijnheer de Redakleur. Naar aanleiding van een ingezonden stuk over de laatste raadsvergadering te Grijpskerke zouden we gaarne eeni ge opmerkingen maken 1. Er wordt gesproken van een bedrag van 100.000.000, uitgegeven in ons klein vaderlandje. Waarvoor en in hoeveel jaren wordt niet duidelijk gezegd, waarschijnlijk om- dal de inzender 't zelf niet weet. Zou hij zijn nullenwaanzin misschien nader k unnen verklaren 2. De inzender vindt „geldverkwis- terij" „op zichzelf nog zoo erg niet, mits maar behoorlijk gestopt wordt". Nu moeten we onze oogen eens uit wrijven, want geldverkwisterij vinden we nooit goed. Waarschijnlijk bedoelt de inzender iets anders, maar is hij niet bij machte zich behoorlijk uit te drukken. 3. Er gaan volgens onzen inzender „geruchten", dat de f 2300 gevolg zijn van 't luxe bouwen. Maar op geruchten afgaan, is nu juist niet een sterk staudpunt. Trouwens 't is méér dan een gerucht, 't is een leugen. De waarheid is, dat door 'l oude college van B. en W. reeds f 1700 werd toegestaan, en door het nieuwe Collegedijvie 2.10, Honing 0 65—0.70 Middelburg, 7 Dec. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Zoele Bellefleur 1317 cl.. Zure Bel lefleur 1417, Fransche Bellefleur 11 15, Goudreinet 8—25, Ermgaard 1219, Roode Ribbing 1518, Grauwzoet 19, Sterappel 13, Pipping 12, Court Pendu 13, Zoele Venen 13, Present van Enge land 20, Roode Bakker 13—16, Oampa; nezoet 17, Kleiperen 1226, Gieser Wil deman 15—26, Spruiten 8—27, Peen 2- 4.5, Rapen 0.5—2, Kroten 3.5—5, Witlof 1061, Uien 4.58, Koolrapen 13, alles per K.G. Roode Kool 1.5—5, Boerenkool 0.5—3.5, Bloemkool 318, Savoije Kool 25—8, Witte Kool 1.55, Andijvie 0.5- 4.5, alles per stuk; Rapen 0.54, Selde rie 14.5, Prei 49.5, Kroten 34.5, Peen 3—6.5, alles per bos; Veldsla 23- per mandje. V1 i s s i n g e n, 7 Dec. Op dc veiling werden de volgende prijzen besteed Goudreinet 14—26 et., Warnersking 22, Ermgaard 20—21, Zure Bellefleur 1421. Zoele Bellefleur 13—15, Tninzocl 12 Grauwzoet 17—18, Roode Bibber 18, Hol- laerl 13, Oulemburg 1115, Ganzcboul 16, Peperappel 17, Gieser Wildeman 25. Kleiperen 16—18, Pondsperen 18, Berga mot 19, Bruine Boo nen 20—39, Mispels 23, Witlof 28—57, Uien 710, Jonge Spi uazie 23. Spruiten- 13—29, Kroten 6—8, Wijnpecn 1.5—3, Peen 35, alles per K.G. Boerenkool 15, Roode Kool 2.5- 6.5, Savoije Kool 3.5—9, Bloemkool 3 30, alles per stuk; Selderie 3—5.5, Prei 5.510, Peen 57.5, Kroten 5.5—6, Rapen 2.55, alles per bos; Andijvie 17- Veldsla 1721, Oude Postelein 3543, Rapen 2—3. alles per mand. Goes, 7 Dec. Op de veiling werden de volgende prijzen besleed Goudreinet ten 128—35, Zure Bellefleur 1722, Court Pendu 15, Annanas Rei- netten 10, Fransche Bellefleur 11, Bau- mans Reinellcn 10, Zoete Campagner 14— 16, Zoele Bellefleur 15, Kleiperen Gr. Chaumontel 21, Spruiten 2021, Kk. Uien 4, Prei 4.90, Roode Kool 3, An- TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. otnidag 12 Deo. v.m. 11 uur, geb. Pror. bestuur M'burg, aanbestcd ngr voortzetting verb, oververdeliging in de Oo.dbuitenharea te Teraeazan «nz. Raming f 6900. Zie Staatscrt. van 20 Nov. 1923. oensdag 19 Dec. v.m 11 uur geb. Prov, bestuur te M'burg: het verbeteren met 6 teen slagdok van den WedeL dijk van 't kanaal van Teraeuzeo, Raming f 18.060. Zie Staatscrt. van 4 Dec. 1S23 Woensdag 19 Dec. v.m. 11 uur gobomr Prov. bestuur M'burg: opruimen 4 ducdalven, bevejigingswerken en oa- dersteuningsstukken, maken ducdalf, meerstoel enz., maken loopbrug a. <L buitenhaven kan. Vüsaingen. Raming 0 f 71.400. Zio Staatscrt. van 29 Nov. 1923. onderdag 27 Deo. v.m. 11 uur gebouw Prov. bestuur M'burg: uitvoeren zinkwerk en bestortingen Westzijde Koopmanshaven en bestortingen kop pen hoofden zeewering Vliasingen enz. Raming f 49.300. Zie Staatscrt. van 29 Nov. 1923. Donderdag 27 Deo. vm. 11 u, geb. Prov, best. M"burg: uitbaggeren geul in 't Veergat bij de buitenhaven te Veer©. Zie Staatscrt. van 29 Nov. 1923 rij dag 28 Dcc. v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg: de verbete ring van 's rijks grooten weg op Walcheren, enz. Raming f16.140. Zie Staatscrt. van 28 Nov. 1923. encdag 2 Jan. '24 v.m. 11 u. geb. Prov. best. M'burg: onderh. bodem diepte buitenhaven, kan. Walcheren, Vlissingen en Veere, stad-haven Yeere, Koopmanshaven Vlisa. en ha venwerken gedurende 1924. Zie St.crt van 12 Nov. 1323. Woenedag 2 Jan. '24 v.m. 11 a. geb. Prov. best. M'burg, vernieuwen ena. verf-, behang- en glaswerk gebouwen •nz. kan. Z. Bevel-, ged. '24 en '25. Earning f8140. Zie St.crt van 12 Nov. '23. Woensdag 9 Januari v.m. 11 u. geb. Prov. bestuur M'burg: onderhoud werken bij de Oude Hoeve, eiland Schouwen, ged. '2425. Raming f6200 per jaar. Zie Staatscrt. 7 Dec. '23. Woensdag 9 Jan. v.m. 11 uur geb Prov. bestuur M'burg, 't onderhoud Rij ka groote wegen op Walcheren, Sloedam en W. Z. Vlaanderen in 2 perc. ge durende 1924'25. Raming per jaar late perc. f2500 2e pero. f5500. Zie Staatscrt. 21 Nov. 1923. Woensdag 0 Jan. v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur, 't onderhoud Rijks groote wegen qp Z. Bevel,, Tholen, in den Hoge rw aard polder, enz. in 2 pero.„ gedurende '2-1. Raming le perc. f 660; 2e perc. f4000. Zie Staatscrt. van 21 Nov. 1923. ADVERTENTIËN. Hiermede betuigen wij ook na mens onze kinderen onzen oprech ten dank voor de vele blijken van belangstelling op 2 dezer ontvan gen. N. P. DEKKER. A. C. DEKKER—GELUK. Middelburg, 8 Dec. 1923. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond zoowel gedu rende de ziekte als bij het overlij den van onze geliefde Dochter, Zus ster en Verloofde CORNELIA HUBRECHSEN, betuigen wij U allen onzen oprech ten dank. Uit aller naam, P. J. HUBRECHSEN. Middelburg, 8 December 1923. Op 7 Dec. 1923 heeft in de stich ting de trekking plaats gehad en zijn de prijzen gevallen als volgt: No. 9 Pop (Cadzandsche boerin) No. 276 Pop (Goesche boerin) No. 393 Zilveren Parapluieknop. No. 268 Zilveren Parapluieknop. No. 388 Schilderstuk in lijst. Op vertoon van het lot kunnen de prijzen afgehaald worden aan de stichting- De Tombola-Com, TE KOOP TE MIDDELBURG: oen pakhuis met 2 groote Zolders, In de omgeving van de Markt. Adres Notaris STRUVE, alhier. ÜÏÜÜR" HET BOVENHUIS MET VRIJEN OPGANG, aan de Lange Delft, hoek Oude Kerkstraat. Spoedig te aanvaarden. Alleen schriftelijk te bevragen, Oude Kerkstraat B 121, hoek Lange Delft bovenhuis.

Middelburgsche Courant | 1923 | | pagina 7