BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTFRDAM, 23 Nov. (Slotkoers). 6 pel Nederl. 1923 99%; 6 pet. Ne der! 1922 99%; 5 pet. Nederl. 1918 89, IV- pet Nederl. 1917 82%; 2y» pet. Nederl. W. Schuld 51%; 3 pet do. OPlig 03%; 3 pet. Cerlif. 63%. Cert- Ned. Hand. Mij 127%; Aand Ned Ind. Handelsb. 123%; Aand. ICol Bank 182%— 184y»; Kon. Pelrol. Aand. Kon. Pelrol. Aand. 389—395; Gecons. Iloil. 136—139; Cult Mij. Vorstenlanden 187—189; Handelsv Amsterdam 502 505%' Jav Cultuur 392—397; Aand. Deli Maat.eh 283—285, Arasterd. Rub ber 1.51%152%; Nederl do. 75%. btea. Amerik. vaart 80ys; Ned. Scheep- vaartunie 115y»Ken Iiott. Lloyd 9%, Aand Paketvaart 124, Bank-Associatie 361/4. G uda A. 70, Jurgens A. 54. Anaconda 81 een zestiende; Steels >101% Frie 19; Southern Railway 28 elf ?ediende; In ion Pacific 141%; Com- m». n Marine 8%, Prefered do 36%; Max well Gr C. v A 3%, Max-well Land Cert v. Inc Bonds 10 vijftien zestiende. Prolongaties 3%—3%. Markt sluit op de laagste prijzen. Wisselkoersen Londen 11.50%, Weenen 0 0037; Parijs 14.25; Brussel 12 15, Dollar Cable 2.63%. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het KtoninkT. Ned. Met Instituut te De Bilt. Naar -waarnemingen verricht in den morgen van 23 Nov. Hoogste barometerstand: 769.1 te Vestman-oer. La*gste barometerstand: 753 1 te Biarritz. Verwachting van den avond van 23 tot den avond van 25 dezer Zwakke tot matige wind uit Zuidelijke richtingen, betrokken tot nevelig, weinig of geen neerdag, dezelfde lemperatuuur Temperatuur hedenmorgen alhier 9 uur 59 gr., 12 uur, 40 gr., 3 jur 40 gr HOOG WATER. Vlissingen. Zaterdag 24 Nov. n m. 1.50 Zondag 25 2 20 Maandag 26 2 54 Dinsdag 27 3.28 Woensdag 28 4 06 Donderdag 29 v 4.48 Vrijdag 30 5.41 iets bij te verdienen en stukken te ver- koopen" blééf trouw aan zijn land en vlag. Door hem kwam de Ken mare chaussee, die in deze aangeie^tóaheid zulk uitnemend recherche-werk heeft ver richt, hel spionage-complot op het spoor. Van de betrokken onderofficieren ston den eenigen bekend 6is zeer "horreet en zeer betrouwbaar. Verschillende waardevolle stukken zijn de spionnen-organisatie in handen geval-, len, maar ook menige, welke gefingeerd weren BURGERLIJKE STAND. Middelburg. Van 2123 Nov. Ondertrouwd: A Wiéle- maker, 24 j.„ en A. J. Vader, 23 j. Getrouwd: J. Verhuist, 45 j., en F. M. Baas, 43 j.J. de Vries, 21 j., en 0. Volmer, 25 j.; P. van Sorgo, 25 j., en M. E. de Klerk, 23 j.0. M.Groenenberg, 29 j., en P. de Pagter, 28 j. Bevallen: W. J. Petiet, geb. Both, d. I. Neuféglise, geb. Schuit, d. Overleden: O. Hubrechsen, ongeh. d., 21 j.J. J. Hollëbrandse, wed van L. Fran- eoijs, 77 j. Goes. Van 2022 Nov. Getrouwd: J. E van Thienen, jm. 27 j., met 0. M. Bookelaar, j.d. 30 jaar. BevallenF. Hagenaar, geb. Van den Bosch,z D. Jonkers, geb Fransen van de Putte, zoon. LAATSTE BERICHTEN. UIT VLISSINGEN. De heer A Staverman heeft andermaal een uitvoerig schrijven aan den gemeen" teïaad van Vlissingen gezonden,waar ran de oonclussie luidt le. dal zijn positie in het Gasthuis van thans principieel neits verschilt met die van voorheen. 2e dat de door hem in het Gasthuis uitgeoefende praktijk valt onder de ar- menpraclijk en daarmede gelijk gestelde en dus zijn functie van heelkundige vfreenigbaar is met het raadslidmaat schap Burg. en "Weth. van Vlissingen stellen den raad voor in verband niet de desbetreffende vragen van den heer1 Van Oorschot lokalen in de voorma lige Willem III kazerne beschikbaar te. Mei len voor het houden van vergaderin gen tegen een voor ieder geval dooïi B. eu W. vast te stellen vergoeding. Fcn groot gedeelte van het personeel van hel atelier der Nederlandsche spoor wegen te Vlissingen wordt met in gang van 1 Jan overgeplaatst naar liet nieuw opgerichte atelier te Susteren (L DE CRISIS. Hedenmiddag le 1 uur kwam de R. K. Kamerfractie in liet gebouw der Twee- do Kamer bijeen, tol besprekingen in verband met den politieken toestand. DE UITSLUITING TE ENSCHEDÉ. Het denkbeeld, geopperd in dfe con ferentie met den Directeur-generaal van don Arbeid, over een regeling van liet loon en de werktijden gedurende één jaar in de textielindustrie, is door die textielarbeiders-organisaties aanvaard. Doch door de besturen der betrokken werkgeversvereenigingen unaniem vei" worpen, zoodat geen verandering in den toestand komt. HANZEBANK TJTKEOHT FAILLIET. De Utrechtscho rechtbank heeft heden failliet verklaard de Hanzebank en de Han- zespaarbank, gevestigd te Utrecht. De rechtbank overweeg, dat geen der in de op 22 dezer gehouden vergadering aan wezige schuldeischera toestemming heeft verleend tot bet verleenen eener definitieve surséance van betaling. Verder overwoog de rechtbank, dat is komen vast te staan, dat de schuldonares verkeert in den toestand dat zij heeft opge houden te betalen en dat er geen lermen aanwezig zijn de faillietverklaring niet uit te spreken. WEER AANVOER OVER ELTEY. Naar aan Vaz Dias uit Zevenaar wordt gemeld, zijn Donderdagavond te Elten weer goederentreinen naar ons land gepasseerd. De aanvoer van steenkolen is eenwél nog niet groot. FRANS NETSCIIER. f Ouder groote belangstelling heeft he denmiddag op Westerveldj de crematie plaats geliad van het stoffelijk overschot van den heer Frans Netscher. Aan het graf werd gesproken doof den burgemeester van Velzen; door Herman Robbers, namens de Vereen, van Letter kundigen, en door den heer Lugard| na mens den A. N. \V. B. GESTRAND. Het Britsche s.s. „GrencaMy" geladen met graan komende van de Zwarte Zee op weg naar Rotterdam is voor den Nieuwen "Waterweg gtestrand. Sleep- booten zijn ter assistentie vertrokken. Vermoedelijk zal het stoomschip met hoog water vlot komen. BEUBSO VERZICHT. AMSTERDAM, 23 Nov. 3 uur. De affaire op de fondsehmarkt droeg vandaag eeö tamelijk levendig karakter en vooral op de oliemarkt vonden in Koninklijken flinke omzetten plaats, waar bij het gemiddelde koerspeil overigens! niet veel verandering onderging. Gecion >olideerden konden zich goed handhaven. Suikerwaarden verheugden zich in ruime belang telling, in verband met op nieuw gestegen Amerikaansche suiker prijzen, en verdere afdoeningen van de Visp. van suiker uit oogst 1924 tot den prijs \an 15.50 per pikiol. Dit had tot gevolg, dat voor betrok ken fondsen een vaste stemming bleef] heer-then. 1 1 Rubber kalm, doch bleef overigen, goed prijshoudend. Scheepvaart van wei nig beteekenis. Fen vrij omvangrijke beweging omwik kelde zich in Mexicanen, naar aanleiding van het bericht, dat de Mexicaansche re- geerxng tegen het einde van dit jaar de rente op de buitehlandsche schulden zal betalen. Prolongaties 3%—3%. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 23 Nov. 3 uur. (Officieel.) De cijfers tu-vschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 11.50% (11.52%) Berlijn (per bill.) 0 265 (0.315) Parijs 14.15 (14.38%) Brussel 12-15 (12,35) Zwitserland 15.90 (45.90) Weenen 0.0037'/s (0.0037i/e) Kopenhagen 45.85 (45.55) Chrisliania 38.80 (38 80; Stockholm 69.20 (69.25) New York 2.63i/8 (2.63) •N51DN*a3XS3aNVV MHdHOH 3A Woensdag 12 Dec. v.m. 11 uur, geb. Prov. bestuur M'burg, aanbesteding: voortzetting verb, oververdediging in de Oostbuitenhaven te Terneuzen enz. Raming f 6900. 1 Zie Staatscrt. van 20 Nov. 1923. Woensdag 2 Jan. '24 v.m. 11 u. geb. Prov. best. M'burg: onderh. bodem diepte buitenhaven, kon. Walcheren, Vlieringen en Veere, stadshaven Voere, Koopmanshaven Vlise. en ha venwerken gedurende 1924. Zie St.crt. van 12 Nov. 1923. Woenrdag 2 Jan. '24 v.m. 11 u. geb. Prov. best. M'burg, vernieuwen enz. vprf-, behang- en glaswerk gebouwen enz. kan. Z. Bevelged. '24 en '25. Raming f 8140. Zie St.crt. van 12 Nov. '23. NAGEKOMEN BERICHTEN. WEPKLOQZEN RELLETJES IN I BRESLAU BRFSLAU, 23 Nov. V. D. Hier hebben lernstige verk'oozenrelletjes plaats ge had De werkloozen bestormde verschil lende magazijnen, en slaken deze, ni leeggehaald te hebben in brand. De polilie moest krachtdadig ingrijpen. Er zijn docden en gewonden. DUITSCHLAND EN DE COMMISSIE VAN HERSTEL. PARIJS, 23 Nov. V. D. De commissie van herstel is hedenmorgen le kwart over lien begonnen met hel hooien van de vertegenwoordigers van de Duïtsche regeering inzake de belalingscapaciteit van Duitschland. Vermoedt wordt, dat deze verhoo- ren verscheidene zittingen zullen duren. VERGADERINGEN. CONCERTEN, ENZ Dinsdag 2029 Nov. Schilderijententoon stelling van Ritayniakers. Schut tershof. Maandag 26 Nov. Notuurk. Gez. Lezing prof dr. A J P v. Broek, Utr. Maandag 26 Nov. Rika Hopper. Schouwburg. Vrijdag 30 Nov. Geschied- en Letterk. Ver. Lezing mej. dr. H. 0. M. Ghjj- sen. KI. Concertzaal 8 uur. Zaterdag 1—15 Dec. Tentoonat. schil derijen en teekeningen M. Goth en Ch Goth. Kunstmuseum. Maandag 3 Doe. Alg. verg. Z. L. M. De Vergenoeging, v.m. 9.30 u. Maandag 3 Dec. Holl. Tooneelvereeni- ging. Schouwburg. Ma ondag 10 Dec. Folkloristisch filmwerk „Neerland"s volksleven i. d. zomer" van dr. J. v. d. Ven, met begel. door Julius Röntgen. Schuttersh. 8 u. Woensdag 12 Dec. Uitvoering zangver- eeniging „Hosanna". V r ij d a g 14 December. „Kunstclub." Schouwburg. Maandag 17 Dec. Mevr. de BoerVan Rijk. Schouwburg. Maandag 17 Deo. Natuurk. Gea. Lezing prof. dr. F. J. J Buijtendijk, Am sterdam. Woensdag 19 Dec. Gesoh. en Letterk. Vereen. Lezing Dr. Joseph Muls. KI. Concertzaal 8 uur. Donderdag 20 Dec,Zondag 23 Deo. Huiavlijttentoonetelling, afd. Volkeb. Sociëteit Vergenoeging. Dinsdag 25, 26 en 27 Deo. 4e groote Pluimveeten toonst. Bijschool. Vrijdag 28 Deo. Voordracht „Mokerlye", J. J. van Elsacker. Dinsdag 8 Jan. Lezing comm. Arb.antw. Spr. de heer G. K. A. Nonhebel, onderw.Van allee dooreen. „Vooruit." Woensdag 9 Jan. Öoncortvereen. Har- riet van Emden. Concertzaal. BUITENLAND. DE TOESTAND IN DUITSCHLAND. Stresemann's rede. Stresemann heeft eindelijk zijn rede in den Rijksdag kunnen houdenmaar zijn positie redt hij er niet meer door, waar schijnlijk. Wat het belang rijn er woorden natuurlijk vermindert. Hij had 't in zoo verre makkelijk, door diverse huidige moei lijkheden op Frankrijk te kunnen schui ven Bijvoorbeeld ,JDe politiek van Poincaré is de grond slag van den wanhopigon toestand, waarin Duitschland zich bevindt. Indien Frankrijk een verdere ontwikkeling van de democratie in Duitschland wenscht, ligt het aan Frank rijk, dit te bevorderen. Doet het dit niet, dan heeft het aan zich zelf te wijten, in dien er moeilijkheden ontstaan, waarvan het einde niet ia te overzien." Meer nog wist hij dit te doen bij de bespreking der Roerkwestie. Immers de re geering had al het mogelijke gedaan tot toe nadering: het lijdelijk verzet opgeheven, on derhandelingen gezocht, doch deze werden gesabotteerd. Van belang was rijn financieel betoog, speciaal de invoering der rentemark, waarbij hij er op wees, dat indien ook deze overgang tot een vasten muntvoet een fictie zou blijken te zijn, de vertwijfeling ten top zal stijgen. Om te slagen is het echter noodig, dat er evenwicht in de begrooting kome, waarbij het vraagstuk van de® arbeidstijd zeker een rol speelt. Zonder hulp van buitenaf zal het echter niet mogelijk rijn de moeilijkheden te overwinnen. Over de valutakwestie verklaarde Stre- eemvnn, dat het rijk buitenlandsohe cre- dieten noodig heeft. De in de pers be sproken onderhandelingen met Amerikaan sche financiers enz. zijn niet officieel ter kennis van de rijksregeering gebracht, wel daarentegen een voorstel van den voorzitter van den rijksbond van grondbezitters om een crediot van minstens een milliard goud mark lot den aankoop van levensmiddelen ter beschikking te stellen. Verdere credieten zijn noodzakelijk en rij eischen solidariteit. Aangaande den uitzonderingstoestand zei de kanselier, dat in de gebieden, waar rust heerscht en waarborgen van de handhaving der orde gegeven worden, de opheffing van den staat van boleg kan plaats hebben. Over Saksen werd maar weinig gespro ken. De groote coalitie was van den gedanen stap in Saksen als een noodzakelijk ding overtuigd. Het was vooral de groep Ledebour, die aandrong op een nadere verklaring, waarom het kabinet Zeigner is atgezet. Maar de rijkskanselier was al vertrokken. En toch pal juist dit optreden tegen Th dringen en Saksen Striem an n's val rijn. Want *1 mocht de groote coalitie het zen den van rijksweer naar Saksen hebben goed gekeurd (en daarbij dus ook de sociaal democratische ministers), de soc. dem. 'partij achtte een dergelijke houding niet goed, en wilde de ministers-partijgenoofen n et meer in do rijksregeering vertegenwoordigd zien. Juist in zulke dogen schijnt partij-discipline hoogtij te vieren. I I Hoe dan ook: do soo. democraten hadden een fraaiet ekst gekregen om een motie in to dienen, van den volgenden inhoud: de rijksr regeering heeft den militairen uitzonde ringstoestand tegen Saksen en Thuringen gebruikt, zonder dat hiervoor feitelijke re denen aanwezig waren, en wel in^ den 8chorpsten vorm. Tegen do ongrondwetti ge toestanden in Beieren heeft rij echter niets definitiefs gedaan. Zij beeft daarom niet meer het vertrouwen van den Rijksdag. Behalve deze motie van wantrouwen is er die van de gewone oppositie: do Duitech nationalen. Dat betoekent dus, dat het Stre- somann-kabinet niet meer is te redden. Dat is dan het dorde kabinet, bijeenge bracht uit Centrum, Volkspartij en democra ten; het eenigo wat de rijksregeering steunt. En daarvan de Duitscho Volkspartij, Stre- mann's eigen partij, nog zeer dubieus: alleen toen in de partijvergadering gedreigd werd met rijksdagontbinding, kreeg hij een motie van vertrouwen mee. Intusschen schijnt van rijksdagontbinding geen sprake meer. Duitschland staat op hel oogenblik voor de zware keus van twee kwaden te kiezen. Rijksdagontbinding of. Voor het andere wordt al verwacht, dal rijkspresident Ebert Dr. Heinze, die vroeger al minister ia geweest in het kabinet Feh- renbach, zal verzoeken een nieuw kabinet te vormen. Dr. Heinze komt uit Dresden, en is, evenals Stresemann, lid van de D. V. Partij. Hij is evenwel een neutraal persoon en rijn opdracht zal rijn oen kabinet te vor men uit hooge ambtenaren. Het nieuwe kabinet zal al3 een voorloopig ministerie worden beschouwd. Dat is dus hetzelfde als de „sterke man nen", waar Stresemann naar zocht, voordat besloten werd tot do korLstondige groote coalitie. Wij kunnen weer dezelfde opmer kingen maken. Deze heeren hebben toch hun overtuiging, en zullen toch het vertrou wen van den rijksdag moeten vragen. Dat kan maar niet altijd zoo doorgaan, en raakt men tenslotte toch tot een andere dictatuur, dan er op het oogenblik door de mach tigingswet nog is, een dictatuur, die zïoh van een rijksdag niets aan zal trekken, en die sterke rechtsche tondenzen zal hebben. Misschien was 't dan nog beter geweest de knoop door te hakken en den Rijksdag te ontbinden. Maar ook dit ia gevaarlijk voor de binnehlandsche toestanden. Nu de Gezftntenraad overeenstemming be reikt heeft waarbij Frankrijk degcen is geweest, die de meeste concessies heeft moe ten doen ziet 't or voor Duitsohland's naaste toekomst weer zeer somber uit! BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. De Kamer heeft gisterenmiddag de voorgestelde vertrouwensmotie in de buiten landsohe politiek der regeering aangenomen. Dr. Antoon Jacob, die korten tijd na door het assisenhof van Antwerpen tot den wapenstiltsand ter zake van activisme 15 jaar gevangenisstraf werd veroordeeld, is Woensdag in vrijheid gesteld, na 5 jaar in de gevangenis te hebben doorgebracht, meldt de Maasbode. Deze invrijheidstelling is geen gonst, want het is in België een algemeen gelden de regel, dat politieke gevangenen, na een derde van hun straf te hebben uitgezeten, werden losgelaten..Dr. Jacob had reeds twee jaar geleden kunnen vrijkomen, indien hij zich maar had willen verbinden voortaan niet meer actief in de Vlaamsche beweging op te treden, doch hij heeft geweigerd en tot den loatsten dag van zijn straf willen zitten, om zich opnieuw in den strijd te kunnen werpen. 1 Uit Frankrijk, Het aantel vreemdelinge®, te Parijs is sinds het vorige jaar verdubbeld, en bedraagt thims 400.000. Uit Engeland. Zoowel Asquilh als Lord Derby hebben gisteren in hun verkiezihlgitfie!- de Voer in gen igfewezen op de> noodzake lijkheid van den steun van Amerika voor de oplossing van het Europeesche pro bleem. Uit Rusland, De begrootingj vim de spoorwegen voor 1924 zal geen deficit aanwijzen. Uit Tsjecho-Slowikjje. —Minister Bener heeft in de commis sie voor buiten landsche zaken van het Tsjecho-Slavvaksch parlement betoogd, ielet tfe terugkeer van den kroonprins geen binnenlandsche aangelegenheid van Duitschland is, en dat I-IolLand en Duitschland formeel de belofte aan de Geallieerden hebben gegeven, dal zij Wilhelm niet naar Duitschland terug zou den laten keeren. De minister noemde de stand van zaken gunstig' voor een mo narchistische staatsgreep. Uit Denemarken, In het Deensobo Folketing heeft Woensdag de minister van verkeerswezen een wetsontwerp ingediend, waarbij de bouw wordt voorgesteld van een spoorwegbrug mot dubbel spoor en een onderhangend motor- verkeer over de kleine Belt tuaschen een punt 400 Meter ten Weeten van Kongebro op het eiland Funen en een punt 200 Meter ten Westen van het Suoghoej veerpontsta tion aan de Oostkust van Jutland. De Belt op dit punt is ongeveer 850 Meter breed en do diepte in hot midden bedraagt ongeveer 40 Meter. Do brug zou in het midden een boog krijgen van 220 Meter en aan be:do rijden nog 3 bogen van 150, 130 en 78 Meter, De drie bogen in bot midden zouden 33 Meter boven hot normale waterpeil staan. Voorgesteld wordt de brug op ijzeren pijlera te laten rusten, terwijl ook de bovenbouw geheel in ijzer zou worden uitgevoerd. Met inbegrip van den bouw van een nieuw station en den aankoop van den noodigen grond worden do kosten voor den bouw van do brug geschat op ongeveer 36 millioen kronen, welke tot ongeveer 34.9 millioen zouden worden teruggebracht door de waar de van do veerponten, die nu gebruik it worden en dan niet meer noodig zouden rijn op deze plaats. U i t <fo Ver. Staten. Gemeld wordt, dat de gemengde com missie voor de schadevergoeding van tijdens den oorlog geleden verliezen, de eischen van de Amerikaansche scheepseigenaren tot te rugbetaling door Duitschland van de be taalde premies voor de verzekering tegen het gevaar vap den Duitschen oorlog, heeft afgewezen. Deze eischen beloopen een bedrag van ongeveer 300 millioen dollar. De Amerikaansche verzekeringsmaatschap pijen hebben de terugbetaling gedaan van ongeveer 35 millioen dollar, welk bedrag zij uitbetaalden voor door Duitscho onderzeeërs tot zinken gebrachte schepen. Vijftien personen werden gedood en een 20tal gedood bij een ontploffing op een suikerplantage te Newliberia. Uit Fort Worth, in den staat Texas (V. St.) wordt nog nader over de zaak-CJook gemeld, dat Oook (indertijd berucht gewor den door rijn onwaar gebleven bewering, dat hij' aan do Noordpool zou rijn geweest) wegens knoeierijen met petroleumconcessiee veroordeeld is tot 17 maanden gov. straf. MARKTBERICHTEN. Zier ik zee, 22 Nov. Tarwe f 12.25— 12.75; Haver 10-11; Rogge 10 25; Br. Boonen 29—37; Lijnzaad. 21. Aardappelen. Bonte 4.50—6; Blauwe 4.50—5 50 glles per 70 K.G. Uien' Cproote) 3—3.50; Uien (kleine) 4.50 alles per 50 K.G. Kipeieren 12.10—12.50; Eendeicren 9.90—10.60; alles per 100 stuks. Boter 0.931.08 per 5 H.G. Aanvoer 500 stuks. ADVERTENTIËN. Getrouwd: C. A. DE RLJK en J. F. GELDOF, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele bewijzen van belangstelling voor en bij hun huwelijk ontvangen. Middelburg, 23 Nov. 1923. De familie P. J, DE MUNCK be dankt hartelijk voor de deelneming, ondervonden bij het overlijden hunner lieve Moeder, Wed. P. J. DE MUNCK geb. FRANCOOIJ. Middelburg, 23 Nov. 1923. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling ondervonden bij de geboorte van onzen Zoon. H. M. J. HOOGESTEGER. A. HOOGESTEGER- FLEURBAAY, Middelburg, 23 Nov. 1923. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij liet over lijden van mijn geliefden Echtgenoot betuig ik ook namens de familie mijn oprechten dank. Wed. H. C. M. INKMAN— MERK. Vlissingen, 23 Nov. 1923. De Notaris H. R. STRUVE te Middelburg is voornemens op DON" DERDAG 29 NOVEMBER 1923 des avonds 8 uur, in het veilingslok&jl „Mercurius" aan de Koepoort- straat aldaar, PUBLIEK TE VERKOOPEN: 1. Een HUIS en ERF aan de Kroinmeweele wijk L 31 te Mid delburg, groot 3 aren 41 centia ren; ontruimd te aanvaarden 15 Januari 1924. 2. Een HUIS en ERF, met vrije zijgang en voor- en achtertuin aan den N-oordslraatweg wijk B no. 5 te Brigdamme, gemeente Sint Lau- (rens. groot 3 ai-en 78 centia ren; verhuurd voor f 312 per jaar tot 1 Januari 1924. 3. WEILAND aldaar, groot 14 aren 35 centiaren; dadelijk te aan vaarden. 4 BOUWTERREIN aan de Vlasmarkt te Middelburg, groot 91 centiaren met de overblijf selen vaii het door brand ver nielde gebouw. Bezichtiging van no. 3 eiken werkdag en mos. 1, 2 en 4 daags vóór en op den dag van verkoop telkens van 10—12 en van 2—4 uur, op vertoon van een toegangsbewijs met nadere inlichtingen verkrijg baar ten kantore van voornoemden Notaris STRUVE, PijpstrajLt N 23, bij de Molstraat te Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1923 | | pagina 2