TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De "Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 31 Maart. Hoogste barometerstand 775.9 te Stensele. Laagste barometerstand 755.5 te Veslmanoer. Verwachting van den avond van 31 jMaart tot den avond van 1 April ZwSkke tot matige wind uit Oostelijke, later Zuidelijke richting, zwaarbewolkt met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk eenige regen. Iets zachter. fTh(ermometerstand alhier 's morgens 9 uur 18 gr-, 12 uur 5-1 gr. HOOG WATER. V l i s s i n g e n. Zondag 1 April n.m. 1.19 Mnaadag 2 1.59 Dinsdag 3 2.38 Woensdag 4 3 2a Donderdag 9 4 12 Vrfdag 6 v.m 5.— Zaterdag 7 5.49 IIET ANTWOORD AAN TURKIJE. De Turken krijgen met Paschen het antwoord der geallieerden thuisgestuurd op him tegenvoorstellen. Nooit zijn de geallieerden zoo eensgezind geweest; tus schen hel ontwerpen van den tekst dooi de deskundigen en de goedkeuring der regeeringen heeft het nergens gehaperd. Het antwoord is maar vijf getypte vellen lang, zet uiteen, dat wat te Lausanne besloten is, onbesproken moet blijven; dat de juridische waarborgen evenmin, als de economische cn financieele üepa- palingen van het overige verdrag mogen, worden gescheiden, en dat de buiten- laudsche ondernemingen bescherming be hoeven. Het geheel is in briefvorm ver vat, en men laat den tekst te Lausannet onaangeroerd Nu weet men den eigenlijken inhoud van den tekst nog niet, maar ongetwij feld hebben de heeren er voor gezorgd die, om meermalen uiteengezette rede nen, voor de Turken aannemelijk te ma ken. De a 1 gem een e verwachting is dan ook, dat de 15de of 20ste April de conferen tie te Lausanne zal worden hervat. Veer tien dagen zullen er zeker wel noodig zijn vóór de bestudeering van het ant woord, het zendeu van een weder-ant- woord, en de voorbereidingen voor een nieuwe conferentie zijn afgeloopen. Te Parijs verwacht men het einde eerst eind Mei Als de geallieerden den juisten weg niet weten te vinden om een dragelijk figuur te Lausanne te maken, is dat inderdaad lang genoeg om veel, misschien onherstelbaar, je bederven. o DE ENGELSCIIE LANDBOUW. „Van onzen Londenschen correspondent). Londen, 28 Maart 1923. De staking van boerenarbeiders in het Oostelijke graafschap van Engeland, Nor folk, welke lot heden 15000 boerenarbei ders omvat en welke waarschijnlijk lot andere landbouwstreken van Engeland zal worden uitgebreid, vestigt de aan dacht op een zeer ongewenscht verschijn sel in het leven van Brittanje Deze staking moet worden beschouwd als het hopeiooze gevolg van de wan hopige pogingen, do.or den landbouw hier gedaan, om openbare erkenning te verkrijgen van den noodtoestand, waarin deze landbouw - jn hel bijzonder in de Oostelijke graafschappen van Enge land verkeert. Er bestaat alsnog weinig or geen vij an- digheid tusschen de boereu en hun ar beiders over deze staking Elke zijde weet dat de andere zijde lijdt. Want noch de boeren, noch de arbeiders kunnen zich onder de bestaande om-- s tand igh eden een behoorlijk bestaair scheppen Er moet een heele boel niet deugen in de voorwaarden, waaronder de land bouw hier beslaat, indien de «rond en vaak zeer goede grond - 'niet bij machte is een behoorlijk bestaan tc verschaffen, zelfs aau diegenen, die dien grond bewerken Het feit, dat de boer voor zijn landbouwproducten prijzen ont vangt welke hem met verlies in plaats van met winst laten zitten, erger nog, hel feit. dat de boer noch zijn helper goedkoop voedsel kunnen koopen, stemt lol ernstig nadenken En als men dan ervaart, dat aardappelen en brood, groen ten, grutten en granen in Londen wor den verkocht tegen prijzen, welke elke Nederlandsche huisvrouw tot volstrekte wanhoop zouden brengen, dan is men geneigd Hamlet's uitspraak; „Something is rotten m the state of Denmark" op Engeland toe le passen, althans voor zoo ver het zijn landbouw betreft. Inderdaad voelen boeren en boeren arbeiders tezaam, dat zij onbillijk worden behandeld en wreed veronachtzaamd. De eerste-minister heeft onlangs me degedeeld, dat er slechts twee middelen zijn, welke zouden kunnen helpen de welvaart van den landbouw te herstel len en te handhaven, het eene is sub sidie, hetgeen naa \Bonar Law zeide het land zich niet kon veroorloven; het andere is „bescherming" van voe dingsmiddelen, hetgeen de kiezers in de steden nimmer zouden goedkeuren. Beide middelen worden dus onuitvoer baar geacht. Maar men mag zich afvra gen of er behalve deze twee eigen lijk één, want wat is subsidie anders dan een vorm van p- tectie nog geen an dere wegen open zijn, waarlangs verlos sing mogelijk is en welke althans zouden kunnen worden verkend. Maar deze re geering munt, zooals reeds herhaaldelijk is gebleken, niet uit door vindingrijkheid of door phantasie, welke opbouwend zou kunnen werken. Haar politiek van den aanvang af gericht op „tranquillity" en behoedzaamheid Iaat bij voorkeur de dingen op hun loop. En wanneer ze vastloopen en de noodzakelijkheid tot handelen blijkt, is het gunstige oogenblik er voor gewoonlijk reeds voorbij. Onder normale omstandigheden zullen velen vrede hebben met, zelfs waardee ring over hebben voor een regeering, welke zich zoo weinig mogelijk met par ticuliere bedrijven en nationale werk zaamheid op elk gebied bemoeit. Maar in de abnormale omstandigheden, waar onder wij thans nog leven, kan initiatief van regeeringswege soms heilzaam zijn. Het landbouwbedrijf hier kan thans niet voor zich zelf zorgen en veel moet wor den gedaan om het uit zijn staat van diep verval op te heffen. Het conflict, dat thans in Norfolk is uitgebroken, onderscheidt zich ik stipte het reeds aan van andere sta kingen door een geest van vriendschap pelijkheid, welke tusschen werkgevers en werknemers is blijven bestaan. Beide partijen beklagen zoowel elkaar als zich zelf en voelen zich gezamenlijk slacht offers. De landelijke gemoedelijkheid, de vaderlijke positie van den boer tegen over zijn knechten, zooals die hier op het land bleef gehandhaafd, de vredige invloed van kerkelijke autoriteiten, de persoon van den „squire" of den „lord" (de grondbezitters) het zijn alle fac toren, welke deze staking alsnog zeer verschillend maken van de harde con flicten, zooals wij die van de nijverheid kennen en welke zich in deze dagen weer beginnen te doen gelden. Hetgeen haar intusschen- niet minder onrustbarend maakt; en hetgeen de mo gelijkheid niet uitsluit, dat het conflict straks scherpere kanten zal krijgen. De oorzaken van den bestaanden ho- peloozen toestand in het boerenbedrijf van Engeland zijn velerlei. De voornaam ste is wellicht te zoeken in het bedrijf zelf. De landbouw hier Is zeer achterlijk. Conservatief in een land van conserva tieven, hebben de boeren van eeuwen her geen verlangens gehad moderne toe passingen en moderne denkbeelden in hun bedrijf te introduceeren. Economi sche exploitatie van den grond bestaat niet. Van coöperatie om de meest kwade invloeden van den tusschenhandel te fnuiken, heeft men nooit zelfs gedroomd. Steeds in hetzelfde gangetje doorploete rend, is de landbouw van jaar tot jaar een armélijk en schraal bedrijf gebleven, hoewel indien slechts een deel van den geest van b.v. onze Friesche en Gro- ningsche boeren er over vaardig ware geworden het bedrijf best loonend had kunnen worden. De tusschenhandel is thans vrijwel op permachtig en neemt het grootste deel van de oogsten voor een appel en een ei over. Wat er nog voor den boer zou kunnen overschieten, wordt opgebruikt aan de hooge vrachtkosten van de spoor treinen. Het gevolg is, dat de boeren hun arbeiders niet meer dan 24 shilling voor een vijftig-urigc werkweek of niet meer dan 25 shilling voor een vier en vijftig-urige werkweek kunnen aanbie den, waarvoor de arbeiders niet langer willen werken, ook al zijn de levensom standigheden op het land, waar de ar beider zijn eigen stukje grond bewerkt en waar hij zijn „cottage" heeft, welke hem zoo goed als niets behoeft te kos ten, zoodanig, dat 25 shilling per week de menschen nog wel in het leven kun nen houden. Maar meer ook niet. Het is al jaren lang een publiek geheim, dat het platteland diepe ontbering en ar moede lijdt en dat op de tafels der ar beiders en misschien op die van vele boeren vleesch of visch gewoonlijk, zoo niet steeds, door afwezigheid schit teren. De regeering zal hier iets moeten doen, een besluit moeten nemen. De kwestie is thans uit de lijdelijkheid naar de acti viteit gekomen, ze is brandend. Diep ligt ook hier weer de tegenstel ling tusschen land en stad aan de kwes tie ten grondslag. Het land vindt dat de stad moet betalen voor haar landbouw producten, hoe dan ook; hetzij door pro tectie, hetzij door subsidie. De zaak is in een impasse. En zelfs stemmen gaan op, welke ad- viseeren, dat de landbouw maar moet verloopen. Indien de regeering het nut blijft inzien van een krachtigen en ont wikkelden landbouw, ook in verband met dreigende oorlogsmogelijkheden voor de toekomst, waarin het land groo- tendeels op zijn eigen voedselproductie aangewezen zou kunnen zijn, dan zal ze thans moeten handelen. BEKNOPTE MEDEDEELENGEN. TJit België. Tc Brugge zal op lsten Paaschdag! het zevende liberaal congres van del Vlaams che gewesten gehouden worden Ui t Frankrijk. Hel Fransohe parlement is tot 8 Mei verdaagd. De kwestie van den zomertijd is niet meerr in behandeling giekomen, zoodal dus ook van de invoering van liet uur van Straatsburg geen sprake is. Uit O o s t e n r ij. k, Bauer, de soc.-dcm. ex-staatssecfe- tnris van Oostenrjjk heeft thans een wets voorstel ingediend bij de Nationale velr- jadeiin*, waarin mededeelingen over ainncnlandsclie aangelegenheden aan ver tegenwoordigers van liet buitenland, ge straft worden met 10 h 20 jaar gev. srtaf Dit als gevolg zijner verontwaardiging over liet i onbevoegd optreden van] den Commissaris-Generaal mr. Zimmer man in interne binnenlandsche kwesties van Oostenrijk. Ingezonden Stukken Geachte Redactie Op hoogen prijs zou ik het stellen, als u mij voor onderstaande eenige ruim te m uw blad zoudl willen afstaan. Bij voorbaat reeds mijn vriendelijken danki Een vriendenhand zendt me de j,Enk- huizer Courant", waarin Mr. Boon een ingezonden stuk heeft geplaatst. Hierin deelt deze heer mede, „dat het Staten lid Welleman (Vrijz. Dem.) vertelt, dat in de Staten van Zeeland de elf Vrij- heidsbondsche Slatenleden herhaaldelijk uiteenvallen Inderdaad, ik heb te Zierikzee gezegd, dal de V. B. Statenfractie bij heel ge wichtige stemmingen vaak in twee groe pen was gevallen, waardoor haar in vloed op den gang van zaken minder is geweest, dan mogelijk zou zijn, wanneer deze fractie één vaste lijn trok. Welnu, Mijnheer de Redacteur, Iaat ieder onbe vooroordeelde de notulen der Staten vergaderingen maar eens nagaan en deze zal absoluut mede lot dezelfde conclu sie komen. De heer Van Oeveren, die in genoemd stuk mede aangehaald wordt, heeft zulks dan ook te Ouwerkerk stuk voor stuk erkend Maar nu komt er veel ergert Mr. Boon gaat verder en zegt, dat hij van den heer Van Oeveren weet, dat de Vrijzinnig-Democratis'che fractie dit ook herhaaldelijk doet, „waarvan hij van dit laatste jaar dertien voorbeelden aanhaalt". Nu heb ik daarop de laatste vergadering nog eens nagezien en mij bleek daaruit, dat daarin ongeveer 20 min of meer belangrijke stemmingen heb ben plaats gehad, waarbij de V. B. frac tie in 17 gevallen uileen viel! Zetten we daartegenover onze fractie} dan week de heer Adriaanse twee keer van den heer Van Niftrik en mij af, ü.l. toen het ging over de prov. subsidie aan wegen van secundair en tertiair belang en den dienst Zierikzee—Middelburg Hoe nu óf de heer Van Oeveren, óf Mr. Boon met een dergelijk praatje durft aankomen is mij een raadsel. Op hoogen prijs zou ik het hebben gesteld, als dc heer Van Oeveren in de 27 dezer gehouden ver gadering te Zierikzee, waartoe hij op zettelijk door het bestuur der Afdeeling was uilgenoodigd, hiervan ook maar eenigszins gewag had gemaakt, dan wasi een en ander dadelijk in een ander licht komen te staan. Ik handhaaf dus in ij n conclusie. Dit zij mede gezegd lot de lezers van de „Middelburgschel Courant", waarin een verslag is opge nomen van een rede van Mr. Boon, ge houden te Middelburg Volgens het ver slag is aldaar echter mijn naam niet genoemd en heeft mr. Boon zich voor zichtiger uitgedrukt dan in „De Enkhui- zer", hoewel de bedoeling dezelfde is'. Zeker, personen in, vertegenwoordigen de lichamen behoeven geen „marionet tente zijn, maar dienen wel een lei dend beginsel te hebben Hoogachtend, Uw dw. JAC. WELLEMAN. Krabbendijke, 30—3—'23 VERSCHILLENDE BERICHTEN. Men meldt aan de Ma.asb uit Enk huizen Door den schipper van een der veer- boolten, op reis van "Enkhuizen naar Stavoren, werd even voor aankomst in laatstgenoemde plaats het lijk ontdekt van den twee maanden verongelukten bankier J. Hazewinkel te Stavoren. —Te Alphen aan den Rijn werd giste renmiddag zekere G. V., werkzaam aan de houtzagerij van de firmaSpreij al daar, door een ineenval lenden houtstapel gedood. Op huize Padua te Bockel is een 19- jarige jongeman van een steiger gevallen en greep in zijn val een draad der elec- Irische geleiding. De ongelukkige werd onmiddellijk door den stroom gedood De Preloria'sche „Volksitem" deelt mee, dat een bekend ingezetene van Pretoria, zekere Adam Willemse, op tra gische en zeker ongtewone Wijze aan zijn eind gekomen. Hij stond op den hoek van een slra'at op een tram te wachten, en juist toen zijn tram aankwam werd hij door een zwerm bijen aangevallen. Hij vluchtte overijld naar de tram', mafu- de bijen ach tervolgden hem. Alle middelen om hem te helpen werden beproefd, maar de bijen lieten niet af De bestuurder van den wagen wilde den heer W. helpen, maar werd ook val door de bijen aangevallen. De eenige uitweg was, om rook te gebruiken, en tot dat doel werd er een vak in brand ge- stok&sn Toen kon men W. en den be stuurder eindelijk van hun kwelgeesten verlossen; ze werden naar het zieken huis vervoerd. Op weg daarheen be zweek eerstgenoemde echter aan de hem toegebrachte steken Ook de bestuurder scheen er eerst leelijk aan toe, maar hij is intusschen weer hersteld Te Quebec (Canad^) heeft zich hel volgende tragische ongeluk voor gedaan In de dooderikamer van een kind was een brandende kaars geplaatst Doordat de vlam der kaars blijkbaar met e.en gor dijn in aanraking was gekomen, ont stond er brand in het huis. Daar dit van hout gebouwd was, breidde het vuur zich snel uit en deelde zich aan een ander vertrek mede, waar drie kinderen te slapen 'lagen. De twee oudsten daar van kwamen in de vfemmen om De moe der wilde het kleinste, een baby van slechts enkele weken, redden en sprong met de kleine uit het venster Ook dit kind werd echter daarbij gedood, ter wijl de moeder, die een arm brak, de eenige was die de ramp overleefde. f~ - (Maasb.) HET LAND VAN HOBOKEN Dc Rotterdammers, vooraf Öie in het Westen van de stad, waren de laatste Week verontrust door het bericht dat de nieuwe eigenaars van "liet door den ouden bezitter steeds in landelijke rust gehouden „land van ïloboken" v,an plan waren er een groote reclameschutting om heen te plaatsen. Gelukkig is dat plan weer qpgegeven. In de raadsvergadering van Rotterdam deelde de wethouder van Publ. Werken mee, dat hij er niet tegen op zou hebben gezien vóór die schutting een nog hoo- gere schutting van gemeentewege te plaatsen. Die schuttingstrijd is dus ook afgeweerd. Maar de vraag blijft wjat er piet clat mooie terrein zal gebeuren, Van ver schillende zijden wordt er op Aange drongen er een park van te maken. Hel dag. bestuur der-gemeente wil er een luxe-villapark scheppen. Maar er wordt door anderen betwijfeld of dat in dezen lijd van mjalaise lukken zal. In ieder gevaf is echter het land nu üog in handen van de erfgenamen van den heer Hoboken, en die hebben bun eigen plan voor exploitatie Van het ter rein voor woningbouw *Tot nu toe heb ben ze daarvoor niet de goedkeuring van B. cn W kunnen krijgen, en voor aankoop v'm het terrein door de ge meente schijnt de stemming nog niet goed te zijn. LAATSTE BERICHTEN. DE LAND EN TUINBÖUW-ONGEVAD- L EN WET. Naar het Ned. Corr. Bureau verneemt, is de inwerkingtreding van art. 2 Van de Land- en Tuinbouw Ongevallenwet 1922 bepaald op 1 Mei 1923. MEER HONGERSNOOD BERLIJN, 31 Maart, V. D. Het aantal noodlijdenden in de gebieden Wolga en Krim breidt zich steed* uit TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. Vrijdag 6 April 1923, 's nam. 1.45 uur door Bestuur Waterschap Tien honderd en Zwarte; Rapen broed en mosselzaad, en om 2 uur- on derhoudswerken - Zie Midd. Crt. 10 Maart. Vrijdag 6 April, vjoorm. 10 uur in het Gemeentehuis te Ovezand. het vernieuwen en -verbeteren van ge deelten der dorpssraat met bijk, werkzaamheden. Zie Midd. Crt. 23 en 21 Maart. VWifiag 13 April 1923. voofm. 11 u. I.eendert Abrahampolder. Onder houdswerken. Raming f 7681.50. Zie Midd. Crt 5 Maart '28. Zaterdag 14 April, voorm. 11 uur Aanleggen steenglooiing- en aar dewerk, Annapolder. Raming f 8049.90. Zie Midd. Crt. 5 Maart '23 Dinsdag 17 April voorm, 11 uur ge meentehuis' St. Annaland herstel enz. tot 30 April 1924 waterk. werken calam. Suzanmaplolder. Zie Midd. Crt 24 Maart 1923 Woensdag 18 April geb. Prov. be stuur te M'burg v.m. 11 uur- het aanbesteden van 't opvullen stoom-i biolsgat, maken sclieepszate en, maken oprit Westhavendam Bres- kens. Raming f 20.000 Zie Slaats'crl. 21 Maart '23. BEKENDMAKINGEN. STEMMING. Burgemeester en Wethouders 'van Middelburg brengen ter openbare ken nis, dat op Woensdag 11 April 1923, van des morgens acht uur tot des namiddags vijf uur, zal geschieden de stemming ter verkiezing van de leden van de Pro vinciale Staten van Zeeland. STEMPLICHT. Herinnerd wordt aan de verplichting, opgelegd bij artikel 72, tweede lid, der Kieswet, dat ieder, die volgens de kie zerslijst bevoegd is tot de keuze mede te werken, zich binnen den voor de stem ming bepaalden tijd ter uitoefening van zijn kiesrecht moet aanmelden bij het stembureau in het voor hem op de kie zerslijst aangewezen stemdistrict. Artikel 150 der Kieswet luidt: De kie zer, die niet voldoet aan de verplichting opgelegd bij art. 72, tweede lid, wordt, tenzij den rechter van eene geldige reden van verhindering blijkt, gestraft met be risping of met geldboete van ten hoogste drie gulden. Indien tijdens het plegen van de over treding nog geen iwee jaren zijn verloo pen sedert eene vroegere veroordeeling van den schuldige wegens gelijke over treding onherroepelijk is geworden, of de deswege opgelegde geldboete vrijwil lig is betaald, wordt geldboete van ten hoogste tien gulden opgelegd. De uitspraak is aan hooger beroep noch cassatie onderworpen. Indien de straf van berisping wordt op gelegd aan een afwezig gebleven be klaagde, wordt eene schriftelijke verma ning van den Kantonrechter om aan de verplichting opgelegd bij art. 72, tweede lid, in het vervolg te voldoen, aan den veroordeelde van wege het openbaar ministerie beteekend op de wijze, voor geschreven bij art. 144 van het Wetboek van Strafvordering. Tevens wordt de aandacht gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht, luidende; Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan eene krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevange nisstraf van ten hoogste een jaar. Middelburg, 30 Maart 1923. Burgemeester en Wethouders voorn. P. DUMON TAK, Voorzitter. Mr. VAN DER VEUR, Secretaris. BURGERLIJKEN STAND. V 1 i s s i n g e n. Van 22 tot 28 Maart 1923. Onder trouwd: C. Coesijns, 27 jaar en W. S, Schillemans, 24 jaar. J. v. d. Meer, 27 jaar en L. W. Schenk, 26 jaar. J. G. Laukens, 26 jaar en N. v. d. Burg, 25 jaar. B. v. Vliet, 28 jaar en H. J. le Feber, 28 jaar. C. E, Verlodt, 25 jaar en M. J. C. de Proost, 30 jaar. E. J. Vandierendonck, 24 jaar en M. F, C. de Troy, 18 jaar. Getrouwd; J. Smit Roeters, 44 jaar en H. C. Zuurveld, 34 jaar. J. Dek ker, 24 jaar en W. A. Talmon, 22 jaar. I. Corthals, 29 jaar en J. J. Murre, 25 jaar. M. v. Rijswijk, 30 jaar en D. Meslier, 22 jaar. C. v. d. Meule, 24 jaar en J. J. C. Versprille, 18 jaar. Bevallen: J. G. Maat geb. Weug, 2 z. (tweel.) A. v. d. Boogaart geb. Oldenbroek, z. P. du Pon geb. Lich tenberg, d. J- C. P. v. d. Gouwe geb. Bedet, z. M. Midavaine geb. Sturm, z. C. M. Waller, geb. Scholten, d. I. J. C. de Louw geb. van Hal, 2 d. (tweel.) Overleden: P. Maas, echtg. van A. M. v. d. Molen, 61 jaar. L. A. Schot, wed. van W. Nachtegaal, 69 jaar. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 30 Maart Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Goudreinet 6—16 ct., Reine d'Or 2—7, Zoete Bellefleur 13, Zure Bellefleur 10, Kleiperen 14—25, Spinazie 14—26, Kool rapen 23.5, Snijsla 65103, Veldsla 23-70, Witlof 8-25, Spruiten 15—27, alles per K.G., Kropsla 6—19, Roode Kool 0.5—7, Bloemkool 7-34, per stuk; Rabarber 0.5—3.5, Prei 2.5—6, Radijs 2.5—5.5, Selderie 0.5—2.5, alles perbos; Fr. Postelein 20—47, Zuring 7—27, Mol sla 26—75, Sterrekes 14—18, alles; per mandje. Vlissingen, 30 Maart. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Witlof 8-13 ct., Goudreinet 10-13, Campagnezoet 15, Uien 0.5—1, Spinazie 24—32, Koolrapen 0.5—1.5* Peen 2, Spruiten 20—25, Bruine Boonen 8, Bak- sla 43—47, alles per K.G., Roode Kool 5.5, Bloemkool 6—44, beide per stuk; Narcissen 3—5, Radijs 7—8, Selderie 2, Prei 6—10.5, Rabarber 0.5—1, alles per bos; Veldsla 61, Andijvie 91, Kervel 29 —36, Pieterselie 2224, Zuring 15-19, Kroten 2—4, alles per mand. Advertentiën. Verloofd: BERBERA GILLISSEN JOHAN t. d, BOGAARDT. Middelburg, Sleperssingel Q 306. Haarlem, Zomervaart 18 L. Middelburg, 1 April 1923. In plaats van kaarten. Verloofd: ANNIE ONDERDIJK en C. J. CRUCQ. Veersche Singel S 47a. Langeviele K 406. Middelburg, 1 April 1923. In plaats van kaarten. Verloofd: NORA VAN DE PUTTE en P. VAN BEVEREN, Vaandrig Tit. Vijfhuizen (Haarlemmermeer). Kampen (Hoofdcursus). Domburg, 1 April 1923.

Middelburgsche Courant | 1923 | | pagina 6