1. J, Fs Bon-Pudding en dus. /oker niet algemeen bekend was, i. p. v. vaststelling van een dergelijk be- boawingsplan dooor den Raad aan be* schikbuarsteliing van grond te doen voor afgaan, zal mogelijk niet algemeen gun- »tig beoordeeld worden. De dnot de Commissie gemaakte op- opmcrkingen en gestelde vragen zullen door den betrokken wethouder monde ling ji den raad worden beantwoord. Het rapport van de Com. v. Fabr. was by het afdrukken der Handelingen nog niet ingekomen. W'ij z. begroo t in g. B. en W. stellen den raad roor ver schillende wijzigingen aan te brengen in de begrooting voor 1922. Hierbij zijn verschillende pos!en tenge- vyatgc van toegepaste bezuiniging. Ten aanzien van verschillende der gewijzigde ptastcn maakt de C. van Fin. opmerkin gen. O. a bij den post onder de uitga ven (onderhoud van stralen, pleinen en markten enz f 1300) merkt zij op, dat deze mindere uilgaaf niet als bezuini ging kan worden beschouwd. Sommige stadsgedeelten verkeeren in desttlalen toestand, /oodat wanneer in de begroo- ttng een bc/lrag voor onderhoud van stra ten wordt gevoteerd, het gewenscht is dit te besteden, vooral nu ook de straat- b«I*lteg wordt geheven. Bij den poA onder de uitgaven sport terrein (-f f 1350.64) merkt de comm. ft. a naar aanleiding van de daarbij be- bjuorende toelicliting, op, dat zij het er niet mee eens is, dal, wanneer voor een bepaald doel een crediet wordt toege staan, doch een kleiner bedrag is ver werkt, t overschietende nog maar wordt beschouwd als ter beschikking zijnde B en W. meldden hienop, dat zij zich niet kunnen vereenigen met de (Opvat ting der Oom missie, dat, wanneer voor *i) bepaald doel een crediet is toege staan, dat niet ten volle voor dat doel nou mogen verwerkt, ook al ioopen de uitgaven over verschillende dienstjaren. Zij zien niet in welk bezwaar daarte gen kan bestaan, wanneer die uitgaven maar op de begrooting worden gebracht, ziooals metterdaad bij deze wijziging ge schiedt Bovendien is van het toegestane bedrag voor den aanleg van het sport terrein ook m 1923 nog f 83l.34i te verwerken smaakt als room. tfngez. Med.). STUKKEN VOOR I)E KAMER VAN KOOPHANDEL TE .MIDDELBURG. Re kening 1922 .kangeboden wordt door het bureau de rekening der Kamer over het tijdvak 1 April tot 31 December 1922, waaruit blijkt, dat er een voordeelig saldo is van f »229 34. Dit bedrag zal op den dienst 1923 worden overgebracht Uit dit be drag zullen in de eerste plaats moeten worden voldaan de. bijdragen voor pen sioen over het tijdvak 1 Juli—31 Decem ber 1922 en de over 1922 verschuldigde schadeloosstelling aan den oud-secretarifl der Kamer te Viissingen. Deze bepalingen hebben op den dienst 1922 niet meer plaats kunnen heb ben aangezien de hiervoor door het de partement vast te stellen regelingen nog niet bekend zijn. Onder de ontvangsten wordt als twee de post aangetroffen een bedrag van f 2751.04 voor eerste inschrijvingskos- ten Tegenover deze buitengewone ont vangst slaat echter ook eene buitenge wone uitgaar ,le weten: uilkeering eerste msclirljvingskosten aan eene andere Ka mer tot een bedrag van f 166 66 Het sal- dc. bedraagt derhalve f 2587.38. Dit be drag zal bij het stamkapitaal gevoegd cn belegd worden De vommissie voor de financiën stelt de rekening goed te keuren maar vraagt welke fondsen voor de belegging zullen woiden aangekocht. Op dit laatste ant woordt hel bureau dat het in de bedoe ling ligt aan le koopen obligaties 5 pet Nedetland 1918 Ver. voor Economische geschriften. Vai. tiet Dag. Bestuur der \er voor Ectuomischc geschriften is bericht ont- ontvangen, dat de raad van beheer dier ver. de Kamer heeft benoemd lot lid. .Waar aar. dat lidmaatschap eene uitgave vat f 20 per jaar is verbonden en de Kamei; reeds enkele malen als haar mee- mng heefl doen kennen, dat zij voor der gelijke vereen ïgiugen geen geld kan be schikbaar stellen, stelt het bureau voor, gesteund door de commissie voor de fi nancial hel aangeboden lidmaatschap niet te aanvaarden Geen subsidie Landbouw ten toonstelling Aangezien Tholen buiten het gebied dei' Kamer ligt, stelt liet bureau, ge steund door de commissie voor de finan ciën, voor afwijzend te .beschikken op verzoek van bet bestuur ter afd Tholen ▼an de Z. L. M. om financieelen steun voor de in de tweede helft van Juni al daar te houden landbouwtentoonstelling. Wijziging van het reglement van orde Na ar aanleiding van hel iu de vorige vergadering door den heer Jeronimus ingediende voorstel om het reglement van orde le wijzigen, waardoor het bu reau der kamer grooter kan worden en de secretaris geen deel van dal bureau meer zal uitmaken, heeft de minister van Arbeid, Handel en Nijverheid, wiens advies is gevraagd, medegedeeld, dat de wet geen beletsel, is om de samen stelling van het bureau en de functie welke de secretaris daar heeft te be- klceden, naar eigen goeddunken te re gelen. Het komt den Minister intussclieu voor, dat het om practisclie redenen weinig aanbeveling moet verdienen aan een der gelijk lichaam, dat toch in hoofdzaak voorbereidend werk heelt le verrichten, en de zaken in puderling overleg heeft te regelen, grooter uitbreiding te geven dan strikt noodzakelijk is. Do leden der Kamer iijn bovendien bij het behandelen der zaken in de kh mer in pleno of in de afdeelingen vol doende in de gelegenheid zich daai'over- uit te spreken. Mocht intusschen de ka mer op eene uitbreiding van het bu reau prijs stellen, dan zal de Minister zich legen een wijziging van het regle ment, welke, daarin voorziet, niipifc ver zetten Het bureau blijft, mede gezien dit ant woord op zijn standpunt staan, dat door aanneming van "het voorstel de goede1' gang van zaken niet zou worden bevor derd en is eveneens van oordeel, dat het wenschelijk is, dat de secretaris deel blijft uitmaken van het bureau. Het stelt dan ook voor het voorstel-Jeronimus niet aan te nemen. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Het "W-ijnkoopershuis. De gemeente-archivaris schrijft ons: Reeds meermalen heeft men mij naar de geschiedenis van liet Wijnkoopershuis on> «ïcc Dam gevraagd. Daar het dit jaar juist twee honderd jaar geleden is, dat hel buis werd gebouwd, mieen ik mijn stadeenooten geen ondienst te be wijzen door hier mede te deelen, het geen mij over oorsprong en geschiedenis van óil huis bekend geworden is Cp de plek waai- het tegenwoordige huis slaat, dat door het opschrift bo ven de deur en in de kroonlijst de herin nering aan zijn oorspronkelijke bestem ming levendig houdt, stond in het mid den van de zeventiende eeuw een ander gebouw, dat iu 1668 door de hoofdman nen der wijnkoopers werd aangekocht. Het heette toen „de Wijhberch", vroe ger „de Silvere helm"; vermoedelijk had een der latere bewoners, ter herin nering aan zijn bedrijr, zooals toen gebrui kelijke was, er deze naam aangegeven. Misschien is dit voor de overlieden der wijnkoopers wel een aanbevehng ge weest, meer echter waarschijnlijk de overweging, die ook de vorige eigenaar moet hebben bekoord dat het vlak aan de haven lag en dicht bij de Kuipers poort. waar de kuipers resideerden', die met de wijnkoopers uiteraard veel zaken deden In 1723 kochten de hoofdmannen ook het aangrenzend perceel en deden in dat jaar, blijkens het jaartal in de kroonlijst er hel tegenwoordige wijnkoopershuis zet ten In 1805 droegen de toenmalige hoioiVllieden van de sociëteit der vrije wijnkoopers, die in 1697 was opgericht en er toen eigenaar van was n.l. Jan AcKermans, J. C. van Citters, \V Sinclair en J H. Waterlander, het huis over aan J. J van Kee, waardoor het oude gilde- hnis in particuliere handen geraakte; in 1809 verkocht diens weduwe hel voor de luttele som van 1200 gulden. Eenige jaren later vinden wij als bewoner ze kere juffrouw Magerman, „cabaretier", uie later met haar „valei' trouwde Tot 1854 bleef het huis in handen van op volgende logementhouders, in dit jaar werd P. de Marei Tak, procureur, er eigenaar van, en sindsdien bleef 't oude wijnkoopershuis ,dat in de eerste helft der negentiende eeuw een zoo weinig voorname bestemming heeft gehad, steeds een particulier woonhuis. Van het Gifdehuis echter is niets meer bewaard dan do naam RECHTZAKEN. "Wegens melkvervalsching is eene boerin te Walzoorden door don kan tonrechter te Hulst veroordeeld tot f 100 boete of 40 dagen hechtenis- VERSCHILLENDE BERICHTEN. Bij den apotheker K te Tilburg zijn twee uit Breda afkomstige leerlingen hel sl achtoffer geworden van eigen roe keloosheid. Zij hadden wel eens gehoord dat door avtislen op het looneel atropine gebruikt werd om de oogen te doen schilleren en bestolen dit eens te pro- heeren Het zware vergif namen 2ij ech ter als een drankje in, waarna dadelijk daarop verschijnselen van dronkenschap en bewusteloosheid volgden. De onmid dellijk gewaarschuwde geneeskundige dienst bracht beide dames per auto naar het gasthuis, alwaar zij ter verdere ver pleging zijn opgenomen. Haar toestand schijnt echter niet levensgevaarlijk. (Tel.) De politie te Schiedam heeft aan gehouden en in arrest gesteld den 22- jarigen banketbakker J. B., uit Rotter dam, die bonnetjes ten verkoop aanbood, onder opgave, dat de opbrengst een co mité tot bestrijding der tuberculose ten goede zou komen Hij heeft erkend, ze le hebben laten drukken met het doel zelf van de opbrengst te profiteeren. Op de lijn Caeu—Le Mans bemerkte de machinist van een loco motie Ij, dat van zijn machine, die met een vaart van meer dan 90 Kilometer per uur liep, de remmen weigerden. Hij sprong van de machine en deze vloog in volle vaart verscheidene sta tions voorbij. Beambten op die stati ons begrepen dal er iets niet in orde was en telefoneerden naar het station Le Mans. De hoofdlijn werd nu vrijgemaakt en dnor een handig omzetten van de wis sels werd de op hol geslagen locomotief op een dood spoor geleid, aan het eind waarvan zii zich in den grond boorde. BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. Van 19—21 Maart Getrouwd J. Bus- kop, 27 j en A.M Mijnlieff, 23 j Bevallen: C. A. de Groot, geb. Schrier, z.C. Louwerse, geb de Smit, z.; M. van Dijke, geb. Remijn, z.; P. H, Bol, geb Touburg, z. Overleden S Davidse, 58 j., gehuwd met N. van Keulen, W. de Veij, 85 j„ weduwe van P. C. Houtens. Goes. Van 17—20 Maart. Bevallen. L. C. Baljé, geb. van der Plank, d. Overleden W. G. Ktole, z,, 5 w BUITENLAND. DE ECONOMISCHE EN FINANCIEELE TOESTAND VAN ENGELAND. (Van een bijzonderen Correspondent). Londen, Maart 1923. Het wil mij voorkomen, dat ik mijn Hollandsche vrienden een genoegen kan doen, door hen eens op de hoogte te brengen van de belangrijke Engelsche fi- nancicelc en economische aangelegen heden van den dag Ik zal daarom trach ten hen le introduceeren op een denk beeldige vergadering van verantwoorde lijke cn goed ingelichte Londensche beursmenschen, en den algemeenen loop van het gesprek, dat zij waarschijnlijk zouden voeren, voor hen weer te geven. Men kan veilig zeggen, dat de discussie op zulk een vergadering zich in de eer ste plaats zou richten op de toestanden in hel Roergebied, de Fransche politiek en de onmiddelijke zoowel als de meer verwiiderdde gevolgen daarvan op den Engelschen handel; vervolgens zou het gespreK waarschijnlijk een wending' ne men naar de koersstijging van het pond sterling len opzichte van den Ameri- kaanschen dollar,- de vooruitzichten be treffende de begrooting voor het fiscale jaar 1923 -'21 die de volgende maand aanhangig zal worden gemaakt, zouden ook eenige aandacht vragen ,en liet is niet san te nemen ,dat de discussie zou worden gesloten zonder het welslagen van het internationale crediet ten be hoeve van Oostenrijk en de beteekenis van hel economische werk van den Vol kenbond aan te roeren. Verondersteld dat de vergadering uit twaalf personen bestaat, dan zal men waarschijnlijk ontdekken, dat minstens elf ervan overtuigd zijn, dat hoewel Groot-Brittanniê niet geheel is vrij te pleiten van een aandeel in het veroorza ken van het nu al vierjarige uitstel aan gaande de oplossing van liet vraagstuk van het Herstel, de uitbreiding van de Fransche militaire bezetting tot het Roer gebied economische noodlottig moet zijn en uit een politiek oogpunt ernstig ge vaar voor de toekomst van "Europa en den wereldvrede oplevert. In den kring, waarin ik hen binnenleidde, zullen zij vveiiiig medelijden met Duilschland vin den en veel medegevoel met Frankrijk maar ook een schier aigemeene over tuiging ,dat Frankrijk den verkeerden weg Leeft gekozen, een weg, waarop het den Engelschen onmogelijk is ook maar een stap met Frankrijk mee te gaan "Wat de gevolgen betreft, zoowel van nabij als meer in de toekomst ,die voor den Engelschen handel uit het Fransch-Biut sclie conflict voortvloeien beslaat er slechts weinig verschil van meening Op het oogenblik is het meest opvallende resultaat een stijging van de vraag naar en den prijs van Engelsche steenkolen tengevolge van de belangrijk verminder de productie der Itoertnijnen en het plot seling ophouden van de distributie der Roerkolen De gehecle ijzer- en staalnij- verheid heeft hiervan den stimulans ge voeld. Orders, die anders in Duilsch land zouden zijn geplaatst, /komen thans naar Engeland, en ook Duitsche fabri kanten brengen daar bestellingen onder dak. die zij niet zelf kunnen uitvoeren. De vertegenwoordiger van de scheep vaart op onze denkbeeldige vergadering; zal een ander beeld van den toestand ophangen De vrachten, zou deelt hij mede, gaan over het algemeefi naar be neden en de reizen worden nog minder loonend,, terwijl steeds meer Brïtsehe schepen in vreemde havens worden op gelegd uil hoofde van gebrek aan thuis- vracht naar het ontredderde Europa Daarbuiten is in het bedrijfsleven wei nig verandering te bespeuren Hier en daar heeft de vraag reeds eenigszins geleden door den somberen Europee- schen toestand. Aan den anderen kant fcijh de wereldvoorraden van verschillen de Engelsche exportartikelen klein en is er eenige neiging om voorloopig een voortzetting van de langzame aigemeene vei betering der laatste maanden in den toestand van den Engelschen handel te voorspellen De vraag, hoe lang deze ver betering zal aanhouden, wordt zeer uft- eeuloopend beantwoord doch niemand zal de opvatting bestrijden, dat op den duur de Europeesche verwarring de op leving van den wereldhandel moei tegen houden. Daar in het algemeen wordt aaageno- nomen, dat slechts in perioden van bloei- enden wereldhandel de reusachtige ar beidersbevolking van Groot-Brittanniê, die bovendien sedert 1914 sterk is toege nomen .geheel kan worden te werk ge steld (2al de discussie neiging verloonen, zich voorts te begeven in bespiegelingen omirenl emigratie en ontwikkeling van den landbouw De groole intensiteit, waarmede de ma laise in Engeland wordt (gevoeld, kan in hoofdzaak worden verklaard door de twee volgende oorzaken le De afhankelijkheid van Engeland van den overzeeschen handel. 2e. Het vermijden van liet voeren van een iuflatiepolitiek eu het aanvaarden van een belastingdruk, zooals bij geen 'der andere leidende mogendheden wordt geëvenaard. In verband hiermede de voor uitzichten voor de volgende slaatsbegroo- ting beschouwende, vragen verantwoorde lijke financieele kringen toch geen be lastingvermindering ten koste van 'n ge zonde fiu politiek. Belastingvermindering behoort slechts zóóver te gaan, als kan worden gemotiveerd 'door bezuiniging in de uitgaven. Er heerscht een aigemee ne opvatting, dat inflatie, hoewel aan genaam vioor 't oogenblik, inderdaad op den duur ernstig econom letsel na zich sleept. Het loopende financieele jaar, dat 31 Moarl wordt afgesloten, zal waar schijnlijk met een flink batig slot eindi gen (Zal dit het eenige batig slot zijn on der de financieele diensten van de groo le mogendheden'?} Er Is een "■belasting vermindering voor fiet volgende jaar '?in uitzicht gesteld, maar hoewel bezui nigingen in praktijk worden gebracht, is toch de hoop op vermindering van dgpn belastingdruk slechts klein. De betrekkelijk slrenge Engelsche ii naucieele politiek heeft, naast andere invloeden, zooals de verbeterde handels balans en hel consolideeren van de schuld aan de Vereenigde Staten, bijge- dragen tot de koersstijging van het pond sterling. In onze vergadering zal men het eenparig vertrouwen vinden, dat de Engelsche en Amerikaausehe betaalmid delen binnen korten lijd de pariteit van vóór den oorlog zullen bereiken, dank zij in hoofdzaak een snellere stijging van de goederenprijzen in Amerika dan m Engeland Als deze hoop in vervulling gaal, zal dit zeer belangrijk zijn voor Groot-Brittanniê, dat jaarlijks 30 tot 40 millioen pond sterling op den dienst der leening aan Amerika moet hela le-ii eu dat uit Amerika veef meer impor teert dan daarheen exporteert Wij gaan nu over tol het laatste onder werp van de agenda, hel succes van het internationale crediet ten behoeve van Oostenrijk De levendige belangstelling die in Londen in de jongste uitgifte van Oostenrijksche schatkistbiljetten is gesteld, wordt door de autoriteiten opge vat als een voorleeken van het succes van de Oostenrijksche leeniug op langen termijn, die dezen zomer zal worden uitgegeven. De Volkenbond mag das wor den beschouwd Oostenrijk te hebben ge red uit den economischeu chaos en lifet to 'hebben gebracht op den moeilijken weg der wederopleving. Dit feit doet den zakenman overwegen, of niet de Vol kenbond ook voor de oplossing van groo- tere Europeesche vraagstukken den weg zou kunnen wijzen. Natuurlijk is hel aanroeren van alge meenheden, zooals ik hier lijeb neerge schreven, gevaarlijk, en worden er finan ciers en eeconomislen gevonden, die zich met met de hier geformuleerde inzichten kunnen vereenigen Desalniettemin heb ik dit niet geschreven zonder keunis van zaken en zonder studie te hebben gemaakt van de stroomingen in de finan cieele en commercieele wereld, en ik hoop, dat deze uiteenzetting mijn lezers in Holland zal helpen, zich voor te stellen, wal zakenmenschen in Londen denken en zeggen. Ingezonden Stukken HET GOEDERENTARIEF OI» DE SPOORWEGEN. Mijnheer de Redacteur Met verbazing las ik gisteravond in uwe courant de stukken der Kamer van Koophandel, waarin werd behandeld bet verlaagde bestelgioederentarief der Ned. spoorwegen Het nadere onderzoek van het bureau heefl niet veel bijzonders opgeleverd. Hoe dat bureau aan zulke onjuiste ge gevens komt, is mij 'n raadsel, daar het tarief van voor 1 Januari toch genoeg zaam bekend was. Voor i Januiari was een uniform tarief voor alle afstanden geldig ,nl van 115 K.G f 0 50—1 40 Daarop voortgaande blijkt, dat beneden de 100 K M. de vrachtprijs aanmerkelijk is verlaagd, terwijl boven de 100 K.M de vrachtprijs hetzelfde is gebleven en niet verhoogd zooals in het verslag wordt gezegd. Ik geef het bureau in over weging nog eens een juister naden onderzoek in te stellen. Een Commies Ned Spoor. BEKENDMAKINGEN. GEMEENTERAAD MIDDELBURG. Vergadering van den raad der gemeen te Middelburg, op Maandag, den 26 Maart 1923, des namiddags te 2 uur, ter behan deling van de onderstaande zaken Notulen vorige vergadering. Ingekomen stukken. Benoeming 4 leden en 3 plaatsvervan gende leden hoofdslembureau voor de verkiezing van leden van den Gemeen teraad. Benoeming 3 leden Commissie van toe zicht 'ftp het Lager onderwijs Benoeming 2 leden Commissie tot we ring van ohooiverzuim Overplaatsing onderwijzer L. J Bol. Verleening van voorschotten aan Be sturen van bijzondere scholen ingevolge artikel 103, 3e lid. Lager onderwijswet Vereeruging betrekkingen directeur ge meentewerken en havenmeester Eleelrificalie pompgebouwtje by VIn>- singsche brug. Verkoop gemeentegrond N'oordsingel aan N F. Dikkenberg. Aankoop zijkanten Jacob Catsslraat en Zachaiïas Jansenstraat, benevens inge- bruikgeving gemeenterend voor sier- Liinljes Praeadvies op adres van bestuur der afdeeling Middelburg van den Bond ran Nederlandsche Schilderspalroons nopens uitvoering van gemeentelijk schilderwerk Hernieuwde vaststelling gemeenleba- grooting 1923 Vaststelling verordening en instructie directeur gemeentelijken dienst der werk loosheidsverzekering en arbeidsbemidde ling. Uitvoering rioteerings- en andere wec ken Vaststelling nieuwe instructie gemeen teontvanger a. Herslemming over het voorstel van den voorzitter om het voorstel-Ton in zake subsidieering der Middelburgsciie vereenisnng voor zuigelingenbesclierming het eerst in stemming te brengen b. Beslissing over de hoegrootheid van het te verleenen subsidie voor zuigelin- genl »escherming. Opheffing openbare lagere school I Bebouwingsplan gedeelte Noordsingel. Praeadvies op voorstel-Onderdijk c.s. tot wijziging der verordening op de hef fing ecner plaatselijke directe belasting naar het inkomen. Wijzigingen gemeenlebegrooting 1922 Kohier no. 8 van nadere aanslagen in de plaatselijke directe belasting naar, het inkomen, dienst 1920-1921. Middelburg, den 21 Maart 1923. De Burgemeester, P. DUMON TAK BRANDWEER. Burgemeester eu Wethouders van Mid delburg, gelet op de verordening betref fende de Brandweer van deze gemeente, maken bekend 1dat hel contingent van het voor dit jaar te benoemen personeel bij de Brandweer zal bestaan uil 63 .personen, 2 dal de toting van hen, die in dit jaar dienstplichtig bij de Brandweer worden, alsmede de natotiug voor hen, die, val lende in de termen van dienstplichtig heid bij de Brandweer, sedert de laatste inschrijving van elders in deze gemeente zijn komen wonen, zal plaats hebben ten Raadhuize, Woensdag, den 28 Maart 1923 des voormiddags te 10 urep; 3. dat niemand tot die loting zal wor den toegelaten dan de ingeschrevenen zeiven 4. dal voor hen, die bij de loling afwe zig blijven, door een der leden van het Bestuur over de Brandweer een nummer zal worden getrokken; 5. dal zij, die vioor den dienst bij de Brandweer benoemd worden, zich daar van door plaatsvervanging of afkoop kun nen ontslaan, mits van dat voornemen alvorens aan het Bestuur over de Brand weer kennis gevende, tei"wijl de Inde lingen, die krachtens het bepaalde in art 7 van genoemde verordening recht meenen 1e hebben op vrijstelling of mee- nen geen deel te mogen uitmaken van het persicuieel der Brandweer, hiervan opgaaf moeten doen bij de loting of, zijn zij dan afwezig, schriftelijk binnen acht dagen na de Ipiing aan het Bestuur over de Brandweer Er is hid'van voor de tweede maal afkondiging geschied, waar hel behoort, den 20 Maart 1923. Burgemeester en Wethouders -voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. ZEEMILITIE De Burgemeester van Middelburg roept den in het verlofgangersregister dezer gemeente ingeschreven zeemilicien-ver- lofgangei' Dirk de Hondt te Viissingen, op om G April voor den duur van vijf weke» voor herhalingsoefeningen op te komen aan boord van Hr. Ms. Voorwaarts te Middelburg Middelburg, 20 Maart 1923 De Burgemeester voornoemd P DUMON TAK Ekschr. Dankk. G. W„ don Boar, Mina*.

Middelburgsche Courant | 1923 | | pagina 6