I KUNST EN WETENSCHAPPEN. SPORT, ONDERWIJS, VERSCHILLENDE BERICHTEN. LANDBOUW. KERKNIEUWS. BURGERLIJKEN STAND. Middelburg. BEKENDMAKINGEN. Op een desbetreffende vraag van de C. v. Fin. zeggen B. en W. dat de rijksbij drage niet vaststaat en eerst bij latere Wijziging op de begrooting kan worden gebracht (tiians dus geraamd pro me morie.) De C. van Fin. meende, dat de post Rijksbijdrage in de kosten ter voorzie ning in de gevolgen van werkloos heid niet p.m. moet worden geraamd, doch op de helft van dén post bijslag op de contributies aan de vereen, van gem. Werkloozenfondsen, onder de uit gaven (f 9461). B. en Wi. melden, dat deze kasten geheel ten laste van de gemeente blijven. Daarnevens geeft ook het Rijk nog bijslag op de contributies en steun aan noodleidende werkloozen- kassen. B. en \V. achten het niet gewenscM de raming voor de betastingen en hef fingen over vorige dienstjaren zoo hoog op te voeren, als de Comm. van Fin. wenscht, daar wisselvalligheid in de ontvangst te dezen niet is uitgesloten. Bij de uitgaven melden B. en W., naar aanleiding van de opmerkingen der Comm. van Fin. en Comm. van Fabr., of het herstel van s c-liji lde r ij'e n niet nog wal kan worden uitgesteld, dat de ge meente nóch contractueel, nóch op an dere wijze verplicht is tot deze uit gaaf (f 1000). Voor het schrappen van deze post richten B. en W. zich dan ook naar het oordeel van den raad. B. en W. zullen wat het drukwerk aangaat steeds de zoo groot mogelijke zuinigheid betrachten. Zij ontraden een lagere, raming voor politie kleeding, naar welke moge lijkheid de Comm. van Fin. informeerde. Naar aanleiding van den post licht en brandstoffen (f 850) voor de politiebureaus en wachtgebouwen vroeg <fe Comm. van Fin. een lagere raming. B. en W. wijzen er op dat volgens de rekening 1921 f 856.95i/a werd uitgege ven. Verminderde raming is dus niet aan te nemen. Het artikel: aanschaffing en Onderhoud der brandbluschmiddelen wordt door B. en W. nog verhoogd met f 585, dus ge bracht op f 1365, voor kosten voor in richting van een brandweerpost in wijk \V. Bedoelde wijk omvat circa 265 wonin gen en verkeert door haar ligging aan den buitenrand van het bebouwde stads deel in zeer ongunstigen toestand wat belreft hulpverleening bij eventueelen brand De wijk is weliswaar goed voor zien van bmndkranen ,doch bedienings maler ieel ontbreekt er geheel. Het komt B. en W. derhalve nood zakelijk voor aldaar een nieuwe post te vestigen door er een brandladderwa gentje met opzetstuk en brandslangen te station neeren. De Algemeene Woning- bouwvereeniging is, bereid daarvoor kos teloos een deel der haar toebehoorende bergplaats in gebruik te geven terwijl de bediening van de brandweerpost zal kunnen geschieden door enkele gemeen t©werklieden ,die in de onmiddellijke na bijheid wonen. De C. v. Fin. zou het veiliger vinden, de p. memorie post: Teruggaaf aan liet rijk van het aandeel der gemeente in het exploitatie tekort de uitvoering van de woningwet ,ihet een bedrag te belasten. B. en W. merken op, dat de post inderdaad niet met juistheid kan worden geraamd. Bij vorige raadsbesl. zijn de gemeentelijke bijdragen in de jaarlij k-jche exploitatietekorten van de complexen der Woningstichting „Volksbelang" en der „Algemeene Woningbouwvereeniging" voorloopig vastgesteld op resp. f 8304.83 en f 7669.97 in totaal derhalve f 1594.80. Genoemde totaalsom kan derhalve voor loopig op de begrooiling worden gebracht. B. en W. wijzigen derhalve dit artikel van memorie in f 15974.80. Bij den post jaarwedden van de op zichters bij de gemeentebedrijven stellen B. en W. voor de op f 750 uitge trokken jaarw. van een tijdelijk opzich ter te verhoogen met f 600, tot 1' 1350, en het artikel derhalve te brengen op f 9322.50 De betrokken Titularis A. C. Izeboud verrichte tot lieden op een bé- looning van f 1200 per jaar verschillende werkzaamheden voor de Hirurcommissie. Het Rijk droeg daarin voor f 600 bij. Bo vendien ontving hïj! f 750 per jaar als tijdelijk opzichter. "De verminderde werkzaamheden der Huurcommissie zijn oorzaak, dat op de fcegrooting dier commissie voor 1923 slechts f 600 voor Izeboud is uitgetrok ken, die zoncier nadere voorziening dus f 600 in jaarfcelooning zou achteruitgaan. Het ligt in het voornemen den voor Izeboud vrijgekomen tijd geheel te doen besteden ten behoeve van gemeentewer ken, alwaar hij als opzichter-tetdkenaar voorloopig nog niet kan gemist worden. B. en W. schrappen de position we kelijks vegen en schoonmaken der dek ken en strooien van zand en andjere middelen tij gladheid (samen f 290), die op verzoek van de C. van Fin. ook verle den jaar van de begrooting zijn geschrapt B. en W. ontraden naar aanleiding eener opmerking van de C. van Fin. de posL voor grindzand (f 900) te vermin deren, wegens de groote uitgestrektheid van de wandelingen .over de Bolwerken, .Molenwater, enz. Hel artikel: Bijdrage aan de gemeente- duinwaterleiding tot delging van het na- deelig saldo (f 9418.101/2) brengen B. en W'. over naar Hoofdstuk 12 (geldbelegging en ajndere buitengewone uitgaven) als een nieuw artikel, verminderd tot f 6061.665. Op de gedrukte exploitatie'begrooting voor 1923 van den reinigingsdienst werd abusievelijk onder de uitgaven een som van f 1616.67 begrepen, welke reeds op de begrooting 1923 van den ontsmtettings- dienst voorkomt als wedden en Loon en. Het geraamd nadeelig slot voor 1920 van den reinigingsdienst en ook van de post hij'drage in het nadeelig saldo geraamd overeenkomstig de begrooting van den reinigingdienst (f 53714.72) worden derhalve met f 1616.67 vermin derd. B. en W. zullen zorgen dat de uiterste zuinigheid wordt betracht voor ver lichting en verwarming op de scholen. B. en W. ontraden een lagere raming voor het duinwater op de lagere scholen (f 5260). De C. van Fin had voorgesteld die post met f 3000 le ver lagen. B. en W. zeggen echter toe de walerverspitling op de scholen zooveel mogelijk te zullen beperken. Naar aanleiding van de opmerking der C. van Fin., dat tij1 de berekening van hel gemeentelijk sucsidie voor de Am bachtsschool drie zevende van de Rijks bijdrage vei*minderd wordt met de bij dragen van'andere lichamen en particu lieren, en de vraa,g waarom voor de Han delsavondschool drie vijfde van de Rijks bijdrage, niet met de bijdragen en giften verminderd wordt, merken B. en W. op, dal de Rijksbijdrage voor de Ambachts school steunt op de Nijverhfeidsonder- wijswet, die voor de Handelsavond school op een in 1919 genomen raadsbe sluit- Daaruit zou het geconstateerde ver schil voortvloeien. B. en W. zullen ieder jaar ,naar deri wensch der C. v. Fin. een begrooting van de ontvangsten en uitgaven van de gemeentelijke sportterreinen, bij de ge- meentebegrooting voegen. B. en W. verlagen den post: subsidie aan het Burgerlijk Armbestuur mol 1' 2000 en brengen die derhalve op f 85500. B. en W. stellen voorts voor twee mienwe artikelen onder het Hoofdstuk voor buitengewone uitgaven aan te bren gen 11.1. le kosten van werkverschaffing ter be strijding van de werkloosheid f 15000 Ter toelichting van het bedrag ad f 15000 verwijzen B. en W. naar bel raadsbesluit van 15 November 1922 tot vr-rleening van een crediet voor werk verschaffing en het voorstel tot verlee- ning van een nader crediet voor werk- \erschaffing. 2. Steunverieening aan uitgetrokken werknemers van de N.V. „The Vitrite Wcrks" en anderen f 11500 memorie. Een andere naming dan voor memorie is op dit oogenblik niet goed mogelijk. Hoewel de meerderheid der C. van 55?."—mi I j;jn voorstelt hel artikel subsidie voor ■Vreem delingen ver keer terug te gang, dezelfde opvliegende natuur: cn!brengen van f 450 op f 300, wenschen B. een hart van een kind als je henwnaarj en w. dit bedrag te handhaven, en wel goed weet aan te pakken' Maar het j op vroeger aangevoerde motieven, gaal mij eigenlijk niet aan. Zij zullen liet Naar aanleiding eener desbetreffende wel weer eens worden. Ik ga voort met opmerking der C. van Fin. meidien B. in gestrekte pas het herslel van eer te en Wethouders, dat zij reeds lang om- verkrijgen Ik zal het hébben. trent de wenschelijkheid eener even- De nacht daalde neder. De officier, die tueele opheffing der Huurcommissie gedoken zat in het rijtuig, dat in volle 1 een onderzoek hebben ingesteld. Zij mee vaart vooruitschoot, zag uit de onméte- netli thans nog kwalijk tol opheffing lijke vlakke uitgestrektheid de dennen.- Uan worden overgegaan, 'doch zullen aan bosschen oprijzen, die langzamerhand f]oZ(> aangelegenheid vollen aandacht wij- grooter werden, hun ontvelde stammen ,jen lieten zien, rood in het licht van de Tenslotte brengen B. en W. den post ondergaande zon, duister op de plaat- Onvoorziene'Uitgaven midcr op sen waar de zon niet kon doordringen f 14731 43 rvan f 39933.2i/2)- en eensklaps verdwijnend alsof de wind Door de verschillende wijzigingen ze achterwaarts dreef om een nieuwe ^juji t)e ontwerp-genneentéfctegrooting in lichtplek aan de blikken te ontsluieren ontvangst en uitgaaf op een bedrag van Waarvan het gras en de struiken als p j 1^1.627.90. grijze eb armelijke reecis verdoffende plekken wegvloeiden. Als nu en dan het 1 skelet van een dooden boom zich hoven den horizon verhief, als een eenzame figuur, die door de ruit gezien* stond te beven eri als uit den maalstroom Bij de gehouden stemming der Ned. van voorwereldlijke, lang vergelen stee- Herv. gemeente te Vee re zijn als ge- ken scheen te zijn herrezen, was het machtigden in het kiescollege gekozen Hellequin, die half droomde, alsof hij de heeron 1. A. Goedbloed, W. Rio-uw, een visschcrsboot zag, met het nét aan en Jac. Verstraate 'Az., terwijl door het de punt van de mast gehangen, voortge- kiescollege benoemd zijn als ouderling stuwd aoor onzichtbare roeiriemen, die S. A Goedbloed en als diaken Jan Ivas'se. koers zette naar een haven van Brest. Allen hebben zich de keuze laten wel- (Wordt vervolgd.) gevallen. Onder den naam „De Vrije Ge tuige", verscheen bij T. Terlouw Hzn. (Krimpen a.-d. I.Tssel) een „onafhanke lijk Gereformeerd "Weekblad, onder re dactie van R. Boon te Rotterdam. Het be doelt blijkens het woord vooraf te zijn een Gereformeerd Volksblad voor alle ge reformeerden, lot welke kerk zij behoo- ren. We brengen nog even in herinnering dat de Chr. zangver. „Soli- Deo Gloria" alhier, die dit jaar 25 jaar bestaat, Dinsdag a. s. in de Concertzaal een uit- vcering hoopt te geven van het Kerstmis oratorium van H. Barth. Kerstnummer. „De Kleine Veeteelt", liet bovengenoemd weekblad Uitg. „De iVlijl", Arnhem, heeft een dik Kerstnum mer uitgegeven met tal van afbeeldingen van hoenders, konijnen, honden en dui ven, met toelichtende bijschriften en ar tikels. Als bijlage eenige gekleurde af beeldingen van Norfolk kalkoenen en van een witten kalkoenhaan. Benoemd tot tijd. onderwijzer aan de Neutrale School te Bergen op Zoom, met ingang van 1 Jan. a.s., de heer W1. F. .T. Geldmaker, te Middelburg. Verslagen van ouder commissies. We meeiien hier een enkel woord le moeten zeggen over het al of niet op- 1 nemen van verslagen van oudercommis- I sies. Het is gericht tot onze cor respondenten, maar opk tot de le den dier commissies, speciaal de se- crelarissen. J Toen die commissies hun werkzaam heden begonnen, hebben we van eenige dier eerste vergaderingen verslag gege ven, maar daarna gemeld, dat we dat niet konden volhouden, gezien het groo te aantal dier commissies in de provin cie, en gelet ook op het feit dat het za kelijke nieuws van die bijeenkomsten in de meeste gevallen zeer gering was, hoe i belangrijk het feil ook moge zijn en blij- j ven, dat op die wijze contact verkregen wordt tusschen de onderwijzers en de ouders der leerlingen. 1 Later is het een enkele maal gebéurd dal we wèl melding maakten omdat er een besluit van beteekenis werd geno- j men. En dat zal ook voortaan onze hou ding ten opzichte van deze bijeenkom sten bepalen Wanneer cr niets anders géijeurt dmi het geven van inlichtingen over de re sultaten van het onderwijs, of wel dat er een algemeene inleiding en bespreking wordt gehouden van een of ander on derwij s-onderwerp, verwachten wij er geen verslag van en zullen we een ons gezonden verslag niét opnemen. Maar wanneer de besprekingen leiden tol een besluit, tot het zenden van een adres, lol een motie of iets dergelijks, zulten wir dat gaarne vermelden. Moch' de vergadering niet bijgewoond zijn door een correspondent, dan verzoeken wij voor die gevallen aan de secretarissen der commissies 0111 van het besluit der commissie bericht te zenden, hetzij aan onzen plaalselijken correspondent, het zij direct aan onszelf. V o e t b a 1. i>e v.oetbalvereeniging „Middelburg" Heelt voor een der a.s. Kerstdagen de toezegging gekregen van een sterke com binatie, bestaande uit Rotlerdamsche spe lers, die onlangs Sparta uit Rotterdam en D. F. C. uit Dordrecht hebben ver slaan. Z'ij zullen uitkomen onder den naam van „The Western Team". Bovendien heeft het bestuur van de Bekerwedstrijden voor die dagen de me dewerking gekregen van Ajax II uit Am sterdam. Dit zijn de bekerwedstrijden, waarbij in het vorige seizoen Walcheren I den wisselbeker won. Daar het aantal inzendingen van ko nijnen voor de op 23 dezer in het Schut tershof te openen tentoonstelling van de M. T. V. zoo groot is, dat een derde keur meester zeer gewenscht weid heeft het bestuur den heer L. A. van den Berg te Willeskop (Utrecht) bereid gevonden als zoodanig op te treden. Waar Wij toch over deze tentoonstelling schrijven, wijzen wij voornamelijk de le iden der aangesloten vereenigingen er nog even op, dat op Vrijdag 29 dezer in bet gebouw Mercurius een feestelijke bijeenkomst zal plaats hebben, waarvoor het eerst de pluimveefilm, toegelicht door don rijkspluimveeconsulent den heer Van Asperen Vervenne zal worden vertoond. Te Wolfaartsdijk werd "Woens dag in een vergadering van de vereen. van landbouw en veeteelt als bestuurs lid in de plaats van D'. G. Kloet, die niet meer in aanmerking wenschte te komen, gekozen de heer M. van Strien, tol lid van de commissie van aankoop werd in de. plaats van I. van de Voor de, die bedankt had, J. J- van de Voorde gekozen. Het salaris van den secretaris-penning meester werd vastgesteld op 5 cent per 100 Kilo. Uit het verslag over de mus- schenbeslrijding bleek, dat er waren in geleverd 5982 oude musschen, 3248 jon ge musschen en 5219 eitjes. Hiervoor was uitgegeven een som van f 355.59. Door de heeren D. Lindenbergh en W. P. Marcusse, voorzitter en bankier der boerenleenbank te 's-He^r Arends- kerke, werd uiteengezet de .werkwijze van deze bank. Door den heer J. Driedijk werd de vraag gesteld of het voior de vereeniging niet wenschelijk zou zijn zich af te scheiden van de Z. L. M., wegens de hooge contributie en het weinige voor deel. Hierover wérd uitgebreid van ge dachten gewisseld en daar het bleek dal het voorstel te weinig steun had, werd besloten, dat er een verzoek om afscheiding door minstens 40 personen geteekend bij hel bestuur zal moeten bi komen, wil het als punt op de agenda der eerstvolgende vergadering worden geplaalsf De te Amsterdam aangehouden ont slagen directeur van het Post- en Tele graafkantoor Mulder te Kollum, die 12 September- j.l. heimelijk zijn standplaats verliet met een tekort in kas van on geveer f 50.000, blijkt al dien tijd in Am- Sterdam vertoefd te hebben. Slechts een paar honderd gulden had hij meegenomen; toen deze waren opge teerd, ging hij het bedrijf van bedelaar uitoefenen; menigen nacht tracht h'ij in de open lucht door. Zijn tekort in kas was het gevols van mislukte speculaties in marken Hij had bij de Posterijen bijna 37 dienst jaren. In den Haag worden in dén laat- sten tijd op verschillende punten van de stad schoolgaande meisjes aangesproken, die daarvan zelf of door hun ouders! melding maakten aan de politie. Zelfs zijn op aanwijzing van deze meitsjes twee dier „onbekende mannen" aangehouden, en wel een 50-jarige en een 20-jarige persoon. Beide onitkiennen echter ten stelligste ooit het plan gehad te hebben meisjes mede te lokken. Bij informatie aan de Zedenpolitie kwam het Ned. Cor. respondentie Bureau te weten, dat men aldaar van meening is, dat men zeer voorzichtig moet zijn met de vele 'bewe ringen van schoolkinderen, op straat aangesproken te zijn. Zeer vaak beginnen deze kinderen; vragen aan groote racn- schen lioe laat hot is of iets anders; en maken misbaar als die mfenstehen vaak beslist te goeder trouw iets ant woorden of wat lekkers aanbileden. Bij de Kunstmestfatriek Kostverlo- ren is de 19-jarige Pame bij liet verwij deren van een eleclrische hulpleiding door den stroom gedood. i ..ZEELANDIA" TE NIJMEGEN. Men meldt ons uit Nijmegen, dat daar dezer dagen is opgericht een vereeniging „Zeelandia", die zich ten doel stelt de vriendschappelijke betrekkingen tus schen de aldaar en in de omliggende gemeenten wonende Zeeuwen te bevor- deren, hetgeen zij tracht te bereiken door het houden van bijeenkomsten, ge zellig samenzijn als anderszins, in het hotel „De Zonnebloem" van den heer J. H. van Es. Hel voorloopig secretariaat is geves tigd van Rosendaelstraat 15. MIJNONGELUK. Donderdagnacht heeft bij het plaat- Ken van schoten in de Oranje Nas- sau-miin te Heerlen een ontploffing plasts gehad. Onder leiding van schiet- meester Viehmann waren eenige arbei ders bezig schoten te plaatsen, toen zonder dat het ontstekingsapparaat aan gesloten was, een schot afging. De ar beiders Althoff en Prebil uit Beersdal werden door de wegvliegende steenen on middellijk gedood. Hun verminkte lij ken werden eenige uren later onder het puin vandaan gehaald. De Schietmees-" ter Viehmann werd in stervenden toe stand omhoog gebracht en naar het hos pitaal te Heerlen vervoerd ,waar hij na eenige uren den gees.t gaf. Hel staatstoezicht op de mijnen stelt een onderzoek in naai- de kwaliteit van de gebruikte patronen. Dc drie slachtoffers waren gehuwd. (N. R. CrtA HET AANTAL TOELAATBARE NEDERLANDERS IN DE V. S.- Ei" hebben in de bladen berichten gestaan, volgens welke het aantal in Nederland geboren passagiers, dat in de Vereen. Staten mag landen, weldra zou zijn bereikt, zoodat er cjan niet meer zouden worden toegelaten. Iemand uit deze omgeving, dje daar. over inlichtingen vroeg bij de Holland— Amerika-lijn, verzoekt ons te melden, dat hij 'ten antwoord kreeg: dat dit aantal in hel vorige fiscale jaar ,niiet werd bereikt, terwijl het zich laat aan zien dat ook voor het loopend fiscale jaar (1 Juli '22—1 Juli '23) het geval zal zijn. Garandeeren kan een maatschap pij niets, maar zij gelooft niet dal het aantal toelaatbare Nederlanders in het voorjaar zal worden bereikt. APOTHEKEN. Zondag en de - nachten van de vol gende week zullen de na te noemen apotheken geopend zijn: Middelburg: M. J. van Pienbroek. Vlissingen: S. J. En gering, LI end rik sir Goes: La Porte. POSTERIJEN Lijst van onbestelb. brieven «n brief kaarten. van welke de afz. onbekend zijn en die terug ontvangen zijn in de le helft der maand Djecembér 1922. Binnenland. Brieven. 1. G. van Dijk, 'Groningen; 2. A, Prins, Sliedrecht; 3. L. Vader, Vlissin gen; 4. Vereenigde Zeepfabrieken. Zwijte- drecht. Briefkaarten. 5. J. Bostelaar, Gouda; 6. fam. Hartog, Rijswijk (Z. H.); 7. J. van Steen. Rot terdam Buitenland. Bri ef!ka,a Dien 8. P. Doets, Gent, België. Van 13—15 Dec. Getrouwd: P. M. de Vos, 56 j., wedn. van J. S. Allaart, voor dien van J. Damen en J. C. van Balle- gojen, 48 jaar. Bevallen: J. Wondergem geb. de Roos d.; A. Ie Due geb. Simpelaar d.; M. P. J. van der Schaft geb. de Munck z. Overleden: E. Blaas, 72 j., wed. van A. de Broekert. Vlissingen. Van 713 Dec. Ondertrouwd: J. H. v. Burgh 24 j. en G. Bronke 25 j.; W'. Stroo 24 j. en S. Franse 20 j.; C. J. A. Plaizier 40 j. en M. A. Harmsen 32 j.; L. J. Hertogs 26 j. en S. J. Tiggelman 20 j. Getrouwd' J- de Ruijter 25 j. en J. H. Huissoon 22 j.; Wi. C. r ten Berg 27 j. en J. C. Bos 19 j. Bevallen: R. de Bruijta geb. Schreui' Z.; M Bakker geb:. van Noppen z.; M. Timmerman geb. Goes d.; M. G. Nonn£- tkes geb. de Bruijnjc z.; "M.' C. van dep Vriès geb. van Twuijver z. Overleden: L. Franse, wedn. van S. Sijbrandts, 79 jaar. GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG Vergadering van den raad der gemeen te Middelburg, op Maandag den 18 Eee. 1922, des voiormiddags te 10 uur, voort te zetten -des namiddags, 2 uur, en ,zwo mnodig, des namiddags 8 (uur, als ook, zo-} noodig, op Dinsdag, den 19 Dec. 1922, des voormiddags, te 10 uur, Ier behandeling van de onderstaande zaken Notulen vorige vergadering. Ingekomen stukken. Benoeming 4 leden Commissie voor de Strafverordeningen Benoeming voorzitter en 2 leden Com missie van Financiën. Benoeming voorzitter en 2 leden Com missie van Fabricage. Benoeming 3 leden Commissie tok oa öerzoek bezwaarschriften straatbela»- tinjl- Benoeming 3 leden Commissie van aan slag vergunningsrecht. Benoeming 3 leden Commissie volgens art. 22 Ambtenarenregelement. Bcnoemng 4 leden Burgerlijk Arm bestuur. Benoeming 2 leden Bestuur der Gods huizen. "Wijziging gemeente-tegrooting 1922 Verhooging subsidie 1922 Burgerlijk Armbestuur en desbetreffende wijziging gemeente-begrooting 1922 Vaststelling schoolgeld-verordeningen Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. Afschaffing tdggenmarkten en uitvoe ring artikel 5 der Veewet. Inrichting van een "dienst voor Werk loosheidsverzekering en arbeidsbe midde ling. Verleening nader crediet voor Werk verschaffing en desbetreffende wijziging gemeente-begrooting 1922. Goedkeuring fcegrooting 1923 Burger gerlijk Armbestuur. Bezwaarschriften aanslagen sti'aatfce lasting dienstjaar 1922. Beslissing op voorstel Cornel isse c. s, nopens afschaffing der retributiebetaling door de gemeente-bedrijven. Genieeribe-b'e «rooting voor den dienst 1923 met hüj'behoorende stukken en ont- sverp-fcesluiten. Md d iel burg, den 13 December 1922. De B urgemeester P. DUMON TAK. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg maken bekend dat bij hun besluit van heden aan de Coöp. Landbouwvereniging „Eiland Wal cheren" te Middelbujrg, en hare recht verkrijgenden voorwaardelijk vergunning is verleend tot uitbreiding der eleclri sche inrichting voor het snoeien en be werken van granen in perceel P no. 215, geiegen aan de Nieuwe Poort straat alhier. Middelburg, 12 December 1922. Burgemeester en Wethouders voornoemd,. P. DUMON TAK. Voorzitter. M. VAN DER VEUR, secretaris.

Middelburgsche Courant | 1922 | | pagina 2