Ingezonden Stukken. ("Wordt vervollgib BEKENDMAKINGEN. 'betalen. Zenden wij te N ie uw- Viossemeer 400 K. V. A. 400 KiliOrViolt-Ampère, een eenheid, die in g'ropte met K. V' overeenkomt, maar daarvan verschilt in de transport-techniek, ter beschikking1 willen hebben, dan zon bovendien een kabel 3 x 35 m'.M. van Roosendaal naar Steenbergen mioeten Worden bijgelegd; onze vennootschap zou hiervoor voior rente en aflossing een jaarlij'ksch be drag van f 8500 'mioeten betalen. Deze opgaven brachten ons in de veronder stelling', dat reeds een ka'bei Roosendaal —Steenbergen—Nieuw-Vossemfeer aanwe zig was; immers er werd van „bijleg gen" gesprokende aanwezige slechts, zoo moesten wij' aannemen, wias niet van voldoende capaciteit. Wjas nog in 't ge heel geen kabel aanwezig!, dan zon "imf- iners terstond een zoodanige kabel ge legd kunnen worden, dat zonder bij leg ging ook aan onze Noordgroep» zon kun nen geleverd worden. Niettegenstaande wij alzpoi midden in de onderhandelingen waren, werd toen een kabel Roosendaal Steenbergen, en wel een eerste, aan gelegd mét een koperdoorsnede van 3 X 35 m.M.2; een kabel alzoo niet op levering aan ons berekend; een waar schuwing,, dat tot dit werk werd over gegaan, werd niet ontvangen. „De Directeur onzer vennootschap heeft zich toen terstond tot dén Di recteur van het Noord-Brablantsche be drijf gewend en van dezen vernomen, dat, daar wij nog1 niet besloten hadden, hij met machtiging1 van zijn Raad van Toezicht den kabel Roosendaal—Steen- toer,gen 'moest leggen; met het leggen van den kabel Steenbergen—Nieuw Vos- s enteer zou worden gtewacht. „Wij zullen niet anders kunnen doen dan in dezen toestand berusten en naar middelen uitzien, om de technische zijde van de voorziening van de Npordgroep op andere wij ze op te lossen. De oprich ting1 van een eigen centrale voor üie groep is wegens de groote kosten onge raden; afname van Noprd-Brabant is de aangewezen weg. Het beste zou het ge weest zijn, indien de stroom voor de geheele Noiordgroep op één punt afge nomen kon worden en dan wel in Nieuw Viossemeer, zooals wij' in ons uitgangk- punt ook veronderstelden. Nu dit we gens den belastingstoestand der Noord- Brabanlsche kabels niet miogelijk zal zijn, tenzij onze vennootschap' voor extra-wer ken aldaar hiopgfe jaarlijksche kapitaal- lasten te ramten op f 16.000 betaalt, zal wel de uitweg deze 'moeten zijn, dat viöor St. Philipsland en "Schouwen en Duiveland de stroom1 ontvangen wordt te Nieuw-Vossemeer en voor Tholen te Halsteren; in deze richting1 gaan thans de onderhandelingen. „Volgens een voorzichtige exploitatie rekening zal alsdan voor de Noordgroep gedurende de eerste vijf bedrijfsjaren voldoende capaciteit voorhanden zijn. De ze beperking tot 5 jaren vindt haar oor zaak in het spanning'safval in de lei ding; ten einde dit spannïngsafval easu quo de gevolgen daarvan te elimi- neeren, kan aan tweeërlei miogelijk ge dacht worden: de kabeidoorsnede Kan vergroot worden, of wel er wordt een piotentiaalregiulator geplaatst; welke weg van de twee de vooirdeeliglste is1, zal moeten blijken uit de marktprijzen, die alsdan zullen g'elden." Ged. Staten mteenen zich aan dit be richt te miogen gedragen. (Voor vérder Stad en Provincie zie mén het hoofdfclad). EEN ON GE WE N S CI ITE GAST. V. Toen men den heer Kenning verlaten had, vroeg ooin' Fritz aan zijn zwager of een andere hem van ouds békende zaak nog bestond, de naam1 van den eige naar wias hem ontgaan, m'aar hij herin- nerde zich wel een der eerste klanten te zijn geweekt van den „In den Zoeten Inval". Het was nu ruim 30 jaar ge leden, dat hij er Iets zoets voor haar, die toen zijn hart in pand hiaid', kocht en na dien tijd had hij mleerinlalen van kennisisen die Zeeland bezochten ver nomen, dat zij in die zaak een doosje echte- Zeeuwische bioterbabbelaars had den gekocht. De heer Van der Dorp bracht zijn metgezel naar de Lange Burgi en wees he(tn den hé willisten winkel, dien van den heer J. B. Dieafch, de heeren konden niet nalaten een kijkje binnen te gaan nemen en dat niet alleen in den winkel, maar ook in de kiamer er achter, waar het een eldorado voor de jeugd was. Alles wat men in een' „zoeten inval" tegen St. Nicolaas kan verwachten was daar te vinden en oom kocht er enkele kleine chocoladeartikelen voor het drietal thuis en zeide zeker nog eens te zullen tergiukeeren om een en ander uit te zoeken. De heer Van der Dorp, die nu bemerk te, dat zijn zwager al even min er tegen op zag te winkelen vroeg hem nu te ver gezellen bij nog! een paar boodschappen en gingen de. heeren het eerst haar het ook van ouds bekende magazijn van ae firma Antoiine Mes in de Giortstraat waaruit de piano der familie afkomstig was. Terwijl de heer Van der Dorp infor. mjeerde naar den prijs van een viool, die hij binnenkort wel noodig' zou hebben voor Anton, en waarin bleek dat de firma huïtm voorzien was., bewonderde oom de gewone en electrisahe piano's en overtuigde zich ook van het pracjishe der in den winkel aanwezige mtuziek- riandaards. Toen de heeren naar de Markt terug keerden ontmoeten zij daar den heer Van der Zee, een sociteitsvriend van den heer Van der Dorp en een vriend uit de jeugd van diens gast. Na een hartelijke verwelkoming deelde de heer Van der Zee mede ,dat hij juist een geschenk voor zijn vrouw was, wezen koopen en wel in hel meuheimag'azijn van den heer A. Geensien in de Langeviele, hij kocht er een makkelijk stoeltje, maar kon er niet over ,uit, dat in de beide winkels van dezen heer zulk een groote uitzoek was in allerei mfeutoélen. Hij was ook nog een eindje verder de straat in ge- woest om de étalage te bezichtigen v.an de firma Hooigeboom, die volgens zijn mededeeling veel meer gesorteerd was dan vorige jaren, er wias' daar in choco ladeletters, borstplaat en dergelijke een zeer ruime keuze, hij had er een paar ons van die heerlijke bis'ciuits, waar in deze firma zich zulk een goeden naam' heeft verworven, gekocht. Na nog een praatje en de belofte voor het vertrek van uota naar Amsterdam elkaar wederkeerig eens up te zoeken, oom Fritz kon dan ook kennis maken 'mei mevrouw van der Zee en haar beide jongens gingen onze wandelaars naar de Lange Delft. Het was' daar Zater dagsavonds clmk en.... vuil. De heer Van der Dorp kon niet nalaten op te merken dat men aan de gemeentereiniging wel wat al te zuinig! was' bij het gebruik van de veegmachine. De heeren bewonderden de uilstalling) bij het Centraal K1 to y d i ngl MiSjiga- z ij n, waar een verscheidenheid vian wat men in de wandeling noemt, „heerenarti kelen" voor het raam lag tus.schen con- fectieartikelen, de heer Van der Doirp kende verschillende heeren/, die hjer eregeld hunne benoodigdliedien kochten en die steeds groote tevredenheid over het geleverde uitspraken. Dioorloopende naar den D/a|m wérd de aandacht van oom getrokken door het groote raam van den winkel der firm'a R. M. Smits hij zag daar verschillende hoeken geschikt voor zijn nichtjes en neefje liggen en stapte den winkel in om er zich eenige te laten toonen, ter wijl hij imet belangstelling vernam dat de heer Smits ook speciaal werk maakt van doiotzen mét postpapier en Kalenders. De heer Van der Dorp was intusschen bimnengeloopen bij den heer Chr. A. H iOi 11 rh :u ij zen in de Korte Delft, waar hij vernam dat de groote drukte oorzaak was, dat zijn horloge nog niet gereed vvas(, m'aar waar de heer Holt- huïjzen van de gelegenheid gébruik maak te* om hem te wijzen op zijn groote voorraad onfieke en moderne klokken, heim mededeelde dat hij voor de op komst zijnde tentoonstellingen vele mé dailles en andere prijzen had geleverd en trouwens in de gelegenheid was al le voorkomende artikelen in goud en zilver te leveren uit de eerste fabrieken in Nederland; die het in kwaliteit verre winnen van de biuitenlandsche. De heeren zetten hunne wandeling niet verder voort, maar gingen in café „Centraal" wat gebruiken, om' v,andaar uit de drukte gade te slaan. Zïjl staken daarbiij een nieuwen sig;aar op uit het magazijn „Insulinde" van den heer A. Rogge uit de Noordstraat, waar zij' van huis komende, even Waren aangeioopen. Zijl hadden de groote verscheidenhjeid in sigaren van de goedkoopste tot de duur ste toe bewonderd en de 'heer van der Dorp wist, dat inen in die zaak steeds alles doet om goede droge sigaren te verkoopen en dal men er steeds vlug en vriendelijk wordt nediend. - Mevrouw van der Dorp was, toen Kaatje weg was tot tweemaal toe naar de voordeur moeten gaan, de veers te maal werd van den heer H. Me ijl er in de Langedelft de zijden blouse thuis bezorgd, die mevrouw daar des middags had gekocht, toen zij' tevens een kijkje had genomen in den winkel en z'ich overtuigd had van de gi'ooten uitzoek in pakdoeken voor 'groot en klein, zoo wel los als in keurige doozen verpakt, en in sjaals, mutsen en wat meer alls practisede St. Nicolaascadeaux in de .branche van den heer Meijer kon wor den téschouwd. De tweede maal w'as het de jong|en mét de boodschappen van de firma D. J. Dr onk,er s Zoon van de Vlasmarki, ditmaal tracht hij niet alleen de gewone kruidenierswaren, maar ook een paar doozen térstplaat en marsepiija. Mevrouw had zelf de kruidenierswaren besteld en toen tot haar verbazing bemerkt, dat de firma, dit jaar voor het eersjt, ook genoemde artikelen verkoopt en da,t nog wel van een firma met een zeer goe den naam, namelijk de firma Verkade, en zulks legen billijken prijs. Mevrouw had de verleiding' riiet kunnen weerstaan tegen St. Nicolaas alvast op een paar doozen beslag te leggen. Kaatje liet langer op ,zich wachten dan mevrouw had gedacht wiant behalve de reeds eerder vermelde hoods,chaplpen had zij ér nog een paar gedaan, name lijk eerst tij den heer K. J. Per voost in de Gravenstraat, waar zijl een keur van snoepgoed vond, en daarbij! ook Verschil lende leuke surprises; zij kocht er ver- schillende chocoladeletters en andere ar tikelen voor de broertjes en zusjes van haar vriend, die deze mede naar Veere zou nemen, om zé in den avond van 5 Dec. in de respectievelijke schoentjes te doen leggen door St. Nicolaas en zijn Zwarten knecht Zij was doorgeloopen niaar de Var- kensmarkt, waar zij' altijd eenigén tijd K. B. Brusjket. Haar neef uit de Ro zendwarsstraat had daar laatst een zeer fraaie cramm'aphone gekocht, niet zoo'n ouderwetsche mét een koperen horen, maar. een geboende kast, waarin het mu ziekinstrument zit verborgen, deze in strumenten hébhen dat voor, dat zijl een zacht geluid, juist geschikt voor kamer muziek, ten gehooi-e brengen. Ook de mandoline van haar nichtje, die lid is van de békende club „Semipre Avanti" kwam uit dit magazijn en steeds, hoorde zij' van beide niets dan lof overliet gele verde. Nu trokken ook de andere mu- ziekinstruménten, hetzij' al of niet auto inatisch, zeer haar aandacjhft en 'zij wist wel dat de heer Brusket ook een grootje voorraad goede mjuziek heeft. Hij kwam méérmalen nieuwe hoeken voor de fa milie van der Dorp "thuisbezorgen. Ditmaal ging Kaatje niet dezen winkel in, maai" wel den vlak naast gelegen, dien van den heer J. F. van de Putte, daar zij een pijlp voor haar vriend wilde koo pen en wel wist dat deze zaak de piijpen- winkel hij uitnemendheid ïs waar men ruimé keuze heeft in verschillende soor ten en kwaliteiten, nu was er een bijzon dere keurige etalage van pijpen en lal van andere rookartikelen, terwijl ook sur prises gevuld met sigaren niet ontbraken. Op haar terugweg ging) de gediensti ge langs de Nieuwe Haven en Hoogstraat om over de "Vischmarkt en door df Kleine Heerenslraat de Heerenstraat zelf te béreiken, want zijl had gehoord van de fraaie artikelen voor de ramten der fir- ilia Ge tor. Onderdijlk. En hel bleek, dat er niet met te veel lof over gesp.ro- was. Een keur van theenïuts.en, kussens enz. v,ond zij' daar geëtaleerd, terwijl bleek dat de firma ook een groote keuze, had in oud-Hollandselie meubeltjes,, ter wijl ook de aardige schilderstukjes, waar van zij gehoord had, dat zij' zeer billijk' in prij's zijn, haar niet ontgingen. Toen Kaatje eindelijk thuis was, gaf mevrouw haar aanvankelijk plan om ook nog even uit Ie gaan m'aar op, de meesje winkels zouden tocli reeds gesloten zijn, want het w'as nu eenmiaal zoo, dat al bestond er voor den Zaterdagavond geen sluitingsuur, de mleeste winkelers tocli om' 9 uur de 'deur sloten* De heeren kwamen tegen half elf o/ok thuis, mevrouw liad gpziorgid vloor een warm gflasjsje punch en lot lang na mid dernacht werd gé'bloiOim!d over het ver leden en het heden, tot ieder zijn ka mer opzocht. moeten wegens verklaringen der doctoren uit toegebrachte wonden zijn ontstaan en kunnen alleen door krachtige slagen veroorzaakt zijn. Ontoerekenbaar is be klaagde niet, zooals uit een psychiatrisch onderzoek is gebleken. Het bewijs is voldoende geleverd. De straf is wel hoog en dat heeft de rechtbank blijkbaar tot aftrek der langdurige preventieve hech tenis bewogen, maar dat vindt spr. hier niet op zijn plaats. De rapporten over het kind, dat thans gelukkig weer is hersteld, getuigen van een lieven, gewilligen aard van het kind, dat nooit de aanleiding kon geweest zijn tot de mishandeling. Spr. eindigt met wegens zware mis handeling gepleegd op haar kind, ver nietiging van het vonnis der rechtbank te vragen en veroordeeliog van beklaagde tot vijf jaar gevangenis straf zonder aftrek der pre ventieve hechtenis. De verdediger, mr. J, Adriaause uit Middelburg, wees op de moeilijke taak," beklaagde te verdedigen, Iedereen heeft ze tegen zich ingenomen, toch heeft ze momenten gehad, dat ze ook goed voor haar kind was. Met allerlei leu gens tracht deze vrouw haar straf te ontloopen, maar wat ze moet zeggen tot haar verdediging heeft ze niet gedaan. De wijze, waarop ze haar kind heeft mishandeld, moet zijn oorzaak hebben. Naar liet motief is niet gezocht. Ze moet van oordeel geweest zijn, dat met kastijding van het kind beterschap te krijgen was. Geestelijk en lichamelijk was beklaagde zwak. Op 35-jarigen leeftijd had ze reeds 9 kinderen gehad Bovendien was haar man werkloos en zoo is ze uit haar evenwicht geraakt. Pleiter dringt op clementie aan. Tijdens de verdediging kreeg beklaagde telkens hevige huil-aandoeningen. Uitspraak over acht dagen. VELSCHILLENDE BERICHTEN. QCHTENDV0EQ (Ingez. MeeL) RECHTZAKEN. De ontaarde moeder. Over de behandeling van de zaak tegen de 36-jarige F. J. C., eebtgenoote van J. C. B. alhier, voor het gerechtshof te s-Gfravenhage, lezen wij in de „Tele graaf" o.a. het volgende De president, Mr. Vollgraf, deelde mede, dat het kind in het geheel niet ondeugend of onwillig was, wat uit de verklaringen der buren en van den schoolmeester voldoende bleek. Op schan delijke wijze is het kind gemarteldhet is geschopt en geslagen. (Beklaagde breekt in luid gehuil los.) De presidentJe had wat eerder moeten huilen, dan was het misschien niet gebeurd. Het kind durfde op school nooit iets te zeggen, want de moeder had haar dreigend toegevoegd: „Als je iets zegt, wurg ik je". Soms zat het haar van het kind vol met bloed en dan nam beklaagde een schuier en borstelde met koud water de schrijnende wonden schoon. Het kind bad op het lijf ernstige brandwonden, ontstaan door dat de moeder het meisje op een bran dende kachel had gezet en met een gloeiende pook op het lijf had gebrand. Ze moet gezegd hebben „Als ik wist dat ik een paar jaar kreeg, zou ik haar doodslaan." Beklaagde (snikkend) Die brandwon den beeft ze bij een brand gekregen. De presidentDat heb je vroeger nooit gezegd. Beklaagde houdt vol dat ze haar kind nooit ernstig heeft mishandeld. Als getuige verschijnt vervolgens de 45-jarige werkman J. C. Buts uit Mid delburg. Deze verklaard met een stalen gezicht nooit iets bemerkt te hebben van ernstige mishandeling of van toegebrachte verwondingen. Hij hoopt, dat het Hof hem zijn vrouw terug zal geven, daar hij haar in zijn gezin noodig heeft. De procureur-generaal mr. Bothlingh, wees op den ernst van het misdrijf, stilstond fc'ij den winkel van den heerj Vijf-en-veertig litteekens op het hoofd Betreffende den hroord te Hilver sum', waar een moeder haar lFjarig dochtertje heeft geworgd, worden nog de volgende bijzonderheden gemeld: De moeder, die in hevige mate aan zwaarmoedigheid llijdt, had eerst ge tracht het kind met een revolverschot te dooden, doch het wapen ketste. Toen had zij den handdoek genomen en deze om den hals van het slapende kind ge knoopt. Bij het dichttrekken van den knoop was het meisje 'wakker gewor den, waarop de moeder hel had gerust gesteld en gezegd had: „het niet meer te zullen doen,". Het kind was toen gerust weder gaan slapen, w'aarop de Jöoeder, na eenigen tijd te hébhen ge wacht, haar poging tot wurging herhaal de en toen helaas met hét/er gevolg. Men heeft nog getracht door bet aan wenden van een zuurstofapparaat de le vensgeesten weder op ,te wékken, doch vruchteloos. De politie heeft de vrouw, die volstrekt geen spijt over liaar daad heeft en integendeel zegt, blij te zijn, dat het kind dood is, in arrest gehou den. Zij zal ter beschikking van de jus titie worden gesteld. De 9-jarigé Marlen Huizenga te Groningen slik i e baj het eten van een bo terham een speld door. Na een operatie hl het Academisch ziekenhuis. ïs hij' overleden. Een Venezolaan, zich noemende Al varez Tiovar, die verleden week de Incas- sobank te Amsterdam door middel vian valsche wissels vlotor f 13.300 heeft opigé- lichl, i.i te Parijs aamg'eho|Ujden. Aan de Banque de Paris el des P,ays Bas had hij zonder moeite 160.000 francs gebeurd èn 35.000 aan het Parijsche filiaal van de VeneziOlaansclie Bank. Maandagver voegde de oplichter zich elegant gekleed mét hop/gén hoed, bij het Venezolaansche consulaat, voor het visum' op een pas op naam van Ramon Mijares, 60 jaar oud. De cons,ul mérkte gelijkenis tusschen den bezoeker en den gezpichten gauwdief op. Ondanks diens protesten liet hij hem naar de politie leiden. Deze vpnd een valsche chéque van 30,000 francs op hem, evenals zijn pas, die hij pp een igie- gpven opgenblik verscheurde. De voering van zijn hppgen lioed bévatte 1,875 dol lar en tw'ee valsche chèques van 30.000 francs. Eene huiszoeking) bracht heel een lias bankbiljetten aan het licht in Fransche biljetten, dollars en 60.000 francs aan guldens. Hij is in bewaring glesteld. De pplitie zoekt gen vrouw en jongen 'man, stellig echtgenoote en zoon van Mijares. (N. R .C.) Te Horley, een dorp in Surrey, worden de bewoners voortdurend her innerd aan de gruwelen van den oorlog Er wordt daar een opslagplaats van mu nitie leeggehaald en eiken nacht wor den wagenladingen projectielen mei) traanverwékkende en 'blaartrekkende gas sen vervoerd. Deze gassen komen, hoe wel dê projectielen natuurlijk niet toll ontploffing gebracht worden, in kleine hoeveelheden vrij en 'dringen overal door, zoodat de dorpelingen Js nachts wakker liggende met brandende huid, pijnlijke oogen en een beklemming op de keel, die hoestbuien veroorzaakt. M. de R. Over de erkenning van het Politie- diploma van den R. K. politiebond »St. Michael" komt mij het aangevoerde voor komende in bet bijvoegsel van 16 dezer, door den heer Kuipers, in zijn geheel niet juist voor hetwelk ik uit het vol gende wil doen blijken uit de raadsver gadering van Tilburg, voorkomende in het orgaan van den Algem. Nederland- schen Politiebond van 4 dezer, ontleend aan de N». T. C. »De voorzitter wil, nu de notulen zijn goedgekeurd, thans nog iets in 't midden brengen. In de raadsvergadering van 22 September beeft de heer Van Rijzewijk bij de behandeling van de vraag of het diploma van den R. K. Politiebond dooi de gemeente zou erkend worden, de mededeeling gedaan, dat de gemeenten Amsterdam, Leiden en Haarlem zulks al reeds gedaan hadden en daarom beeft genoemd lid zijn conclusies getrokken. Spr. heeft toegezegd een onderzoek te zullen doen instellen of in genoemde steden dat diploma werkelijk erkend werd. Spr. heeft zulks gedaan en het blijkt, dat in alle drie genoemde steden zulks niet het geval is. De burgemeester van Amsterdam heeft spr. geantwoord o.m. dat in zijn gemeente noch het diploma van den Ned. Politiebond, noch voor het diploma van den Ned. R K. Politiebond eenigp vergoeding wordt toegekend". De commissaris van politie te Leiden antwoordde o. m. „dat vooralsnog geen toelage voor het bezit van het diploma van den Ned. R. K. Politiebond gegeven wordt zooals voor het diploma van den Ned. Politiebond. Indien mij later blijkt, dat bedoeld diploma analoog is en kan worden gelijkgesteld, dan zal de burge meester geen bezwaar maken voor beide dezelfde toelage te kennen". De burgemeester van Haarlem ant woordde o.m.„voor het bezit van het diploma van den R. K. Politiebond wordt voorloopig geen toelage verstrekt. B. enW. wenschen af te wachten welke waarde aan dit diploma in de practijk kan wor den gehecht". Deze mededeelingen van den voorzitter worden onder ademlooze stilte door den raad aangehoord Er wordt geen woord op geantwoord, door niemand. Men schijnt aan een algemeene verbazing ten prooi te zijn, waaraan wij toeschrijven het feit, dat niemand op de gedachte kwam een voorstel te doen om het in de raads vergadering van 22 September tegen het uitdrukkelijk advies van B. en W. aan genomen besluit om het diploma van den Ned. R. K. Politiebond wèl te erkennen. Dit voorstel, dat uitging van den keer van Rijzewijk en door dezen op grond van de omstandigheid dat de gemeenten Amsterdam, Haarlem en Leiden ook reeds bedoeld diploma erkenden, als een dei- krachtigste argumenten werd verdedigd, werd toen aangenomen met 15 tegen 14 stemmen. Voor stemde o.m. de heer van Rijzewijk. Meer wil ik hier niet aan toevoegen, maar moet toch de opmerking maken dat de Heer Kuipers, de zaak, hoe goed oo'k bedoeld een beetje vooruit geloopen is. Wanneer hij een goede studie wil maken van het onderwerp dat hij ter sprake heeft gebracht, zal hij dat moeten erkennen. Met beleefden dank voor de opname Uw dw. J. W. PERRELS, Agent van politie lid van het Hoofdbestuur A.N.P.B. Veere, 20 Nov. '22. (Daar wij vernamen dat M., de schrij ver van bet eerste ingezonden stuk, tijdelijk afwezig is, laten wij bij uitzon dering een derde in de gedachten wisseling toe, ter beantwoording van den heer Kuipers. Red.) OUDERAVOND. Burgemeester en Wethouders van Middelburg, brengen ter openbare kennis I. dat op Woensdag, 29 November 1922, des avonds 8 uur, voor School J een ouder-avond zal worden ge houden in een der lokalen van die School aan de Bree II. dat tot den vorenvermelden avond toegang "hebben de ouders, voogden of verzorgers, van wie een of meer kinderen op School J zijn inge schreven; en roepen hierbij die ouders, voogden of verzorgers op tot bijwoning van den ouderavond. Middelburg, den 21 November 1922. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. ONDERDlJK,Wnd. Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electrische Drukkerij! G. W|. den Boer,

Middelburgsche Courant | 1922 | | pagina 6