gelieip ÉËÉrg. I III 01010 1 G91IÖ6P Tl HEI v&mitmt advertentieprijs BaitiagewtiB TirjaSiriii van aandeelhouders der Zeeuwsch-Vlaams che Tramweg- Maatschappij, op 8 Mei 1920 des namiddags ten half twee ure in het Hotel Des Pays Bas te Ter- neuzen. Het agendum, houdende de door Commissarissen vastgestelde pun ten in de vergadering te behande len, liggen vanaf heden ter visie voor aandeelhouders ten kantore der Maatschappij te Axel. Daaronder behoort een voorstel tot wijziging der Statuten, hetgeen volgens art. 30 hieronder volgt: WIJZIGINGEN IN DE STATUTEN DEK ZEEUWSCH-VLAAMSCHE TRAMWEG MAATSCHAPPIJ. In art. 1 het woord „Neuzen" veranderen in „Ter Neuzen". In art. 2 le al. bijvoegen: h. H oof dplaat— B r eskens. Artikel 4 vervalt en wordt ver vangen door een nieuw artikel 4, luidende Het Maatschappelijk kapitaal be draagt f 1.500.000.—, verdeeld in :3000, doorloopend van 1 flot 3000 genummerde aandeelen van f 500.-. Hiervan zijn bij de acte van op richting en binnen 5 jaren daar na geplaatst en volgestort 1600 aandeelen, de nummers 1—1600. De overige aandeelen moeten zijn geplaatst binnen 10 jaren na het verlijden van de onderhavige acte van wijziging der statuten, be houdens verlenging van dien ter mijn door de Kroon. Commissarissen besluiten om trent de 'uitgifte van het geheel of ieenig deel dezer resteerende aan deelen, mits niet beneden pari. Alle aandeelen zijn onsplitsbaar en onderteekend door twee .com" missarissen, terwijl die van 1— 1600, eveneens onsplitsbaar, on derteekend zijn door e©n Commis saris en een lid van den destijds bestaanden Raad van "Bestuur. De geplaatste aandeelen zijn vol gestort en luiden aan toonder, ter wijl de nog te plaatsen aandeelen allen volgestort en aan toonder luidende worden uitgegeven. Art. 5 vervalt en wordt vervan gen door een nieuw artikel 5, lui dende De storting op de geplaatste aan deelen geschiedt tten kantore door den Raad van Commissarissen aan te wijzen tegen recepis of aandeel- bewijs'. Zij die verzuimen hun storting te doen worden bij aangeteekenden brief door de directie namens den Raad van Commissarissen daartoe aangemaand. Is de storting binnen een maand daarna nog niet geschied, dan heeft de Raad van Commissarissen, on verminderd het Recht der Maat schappij om de stortingen langs ge rechtelijken weg op te vorderen, de bevoegdheid de betrekkelijke aandeelen zonder nadere opzegging te verkoopen ter beurze te Amster dam volgens bestaande usantien en de opbrengst na aftrek van alle kosten en hetgeen door den in ge breke zijnden aandeelhouder als storting verschuldigd was aan de zen uit te betalen of e©n eventueel te kort op hem te verhalen. Het enkel verloop van den voor de storting bepaalden tijd stelt den nalatigen aandeelhouder rechtens in mora. Over het bedrag een©r later dan het bepaalde tijdstip gedane stor- 'ting moet een rente van ©en ten honderd voor elke verschenen of ingetreden maand worden vergoed. Art. 6 vervalt en wordt vervan gen door een nieuw artikel 6, lui- tiende: Wanneer op een geplaatst aan deel de storting nog niet heeft plaats gehad en 'degene bij wi©(n) dat aandeel geplaatst is voor de storting overlijdt, blijven de erfge namen van de(n) overledene ieder hoofdelijk aansprakelijk voor de verschuldigde storting. Overigens zullen dezelfde bepa lingen voor hen geiden als in art. 5 genoemd. Voor het geval iemand bij wie(n) zulk een aandeel is geplaatst, voor dat de storting daarop heeft plaats! .gehad, in staat van faillissement is verklaard of onder curateele is ge steld, dan renuncieert hij (zij) bij dezen voor als na aan de bepa ling van art. 1683, 4e alinea van bet Burgerlijk Wetboek en de Maat schappij zal in die gevallen het recht hebben het aandeel verbeurd te verklaren op de wijze ©n met de gevolgen omschreven in art, 5. De Maatschappij erkent overi gens voor elk aandeel slechts ecu eigenaar. In art. 7 vervalt de laatste zin en wordt vervangen door: Alle bosten, vallende op uitrei king van nieuwe aandeelpewijzen, zijn voor rekening van den aanvra ger en worden door den Raad van Commissarissen vastgesteld. Artikel 8: Laatste zin vervalt. In artikel 9 wordt in de tweede tfji het woord „wordt" veranderd in „werd", worden d.e woorden „bij deze iakte" veranderd in „bij de akte van oprichting", wordt tus- schen de woorden „den", en „Raad" toegevoegd „toenmaligen", worden de woorden „zullen ontlerteekend worden" veranderd in „zijn ondcr- teekend", wordt weer tusschen de woorden „den" en „Raad"- inge voegd „toenmaligen", wordt een nieuwe alinea toegevoegd, lui dende: Indien tot verdere obliglatielee- ningen door de algemeen© vergade ring wordt besloten, zullen de voorwaarden daarvan worden vast gesteld door den Raad van Com missarissen en 'de bewijzen van aandeel dier leeningen worden on derteekend door twee Commissaris sen, alles behoudens goedkeuring van den "Minister van Waterstaat. De artikelen 10 tot en met 16 vervallen en worden vervangen door 7 nieuwe artikelen, luidende: BESTUUR. Artikel 10. De Maatschappij wordt bestuurd door een algeme©- nen directeur, die voor het ge heel verantwoordelijk is én die kan worden bijgestaan door een of meer directeuren vian bijstand, on der direct toezicht van ben Raad van Toezicht, bestaande hit ten minste drie gedelegeerden, welke evenals een of meer hunner plaats vervangers uit en door de Commis sarissen zijn benoemd. Genoemde algemteene directeur moet Nederlander zijn; niet mach tiging van den Minister van Water staat kan hiervan worden afge weken. De Commissarissen stellen voor hem een nadere instructie vast, gelijk zij dit ook voor den Raad van Toezicht kunnen doen. De algemeene directeur en de eventueele directeuren van bijstand en andere ambtenaren der Maat schappij zijn verplicht zekerheid te stellen, wanneer de Raad van Commissarissen dit eischt, op een wijze en tot een bedrag als nader door dezen Raad zal worden be paald. Artikel 11. De algemeen© direte- teur wordt door de algemeen© Ver gadering van aandeelhouders be noemd, ^geschorst en ontslagen; wat de benoeming betreft op bin dende voordracht van Commissa rissen. Deze benoeming behoeft de goedkeuring van den Minister van Waterstaat. Schorsing geschiedt door schrif telijke kennisgeving aan den alg©- meenen directeur, waarin de rede nen der schorsing worden vermeld. Ook de Raad van Commissaris sen 'is bevoegd hem te schorsen. In dit geval brengen Commissa rissen dit schorsingsbesluit binnen een maand in een vergadering van aandeelhouders; indien niet binnen twee maanden hierna deze verga dering over opheffing der schor sing of ontslag heeft beslist, ver valt de schorsing van rechtswege. Waar in deze statuten Wordt ge sproken van den directeur of de directie, wordt bedoeld de alge meene directeur. Hij vertegenwoordigt de Maat schappij in en buiten rechten en is met inachtneming der bepalingen van deze statuten bevoegd tot ail© handelingen, welke tot den werk kring van de Maatschappij be lmoren. Hij zorgt voor een goeden en ge- regelden gang van zaken en is ver antwoordelijk voor de opvolging van alle wetten en reglementen en bepalingen, welke ook, die bestaan of zullen worden gegeven 'op het stuk van exploitatie der hij de Maatschappij in exploitatie zijnde tramwegen, alles in den ruimsten zin genomen. Hij benoemt en ontslaat het personeel der Maatschappij voor zoover dit niet in deze statuten, de bevoegdheid is van ander©n, en hij bewaart, voor zoover de Raad van Commissarissen dit niet aan anderen opdraagt, het archief en de waarden der Maatschappij op de wijze als de Raad van Commissarissen regelt. Hij is bevoegd hei personeel te schorsen, te straffen of te beloonen volgens nader door den Raad van Commissarissen vast te stellen regelen. In geval van £ijn overlijden, schorsing, ontslag of ontstentenis, wordt door den Raad van Commis sarissen tijdelijk in de vervanging voorzien. De beslissing oof het geval van ontstentenis' zich voordoet, is aan het oordeel van den Raad van Commissarissen overgelaten. Binnen 3 maanden na haar ont staan wordt door de algemeene vergadering in een vacature voor zien. Voor een tijdelijke voorziening door hem genomen, doet de Raad van Commissarissen aankondiging in tenminste twee dagbladen, waar van een in Zeeuwsch-Vlaanderen verschijnende. Het salaris' Van den alglemeenen directeur wordt door den Riaad van Commissarissen bepaald. De algemeene directeur mag evenmin als de eventueele direc teuren van bijstand eèn amïere be trekking of ambt bekleeden zonder toestemming van den Raad van Commissarissen. Artikel 12. De eventueel© di recteuren van bijstand en die amb tenaren der Maatschappij, welke door Commissarissen daartoe aan- gewezen zijn, worden benoemd, ge schorst en ontslagen door den Raad van Commissarissen. De Raad van Toezicht en Me al gemeene directeur hebben ook de bevoegdheid hen te schorsen. In dit geval brengt de Raad van Toezicht of de algemeene direc teur dit schorsingsbesluit binnen een maand ter kennis van Commis sarissen, welke alsdan over ophef fing der schorsing of ontslag be slissen. De Raad van Commissarissen re gelt hun salarissen en stelt in over leg met den algemeenen directeur hun instructie vast. Artikel 13. De Raad Van Com missarissen bestaat uit tenminste 5 leden, te benoemen door de aan deelhouders. Jaarlijks, te beginnen in het jaar 1922 treedt een commissaris af volgens een door den Raad van Commissarissen vastte stellen roos ter, doch is terstond 'herkiesbaar. Een hieuw benoemd commis saris neemt de plaats in, ontstaan door de vacature ter vervulling waarvan hij is benoemd. In afwijking hiervan werden voor de eerste maal benoemd de heeren: lo. Maurice Lippens, advocaat en grondeigenaar te Gent; 2o. Paul Lippens, ingenieur en industrieel te Gent 3o. Louis 'de Groof, particulier te Antwerpen 4o. Michiei Ninane, directeur der Suikerfabriek „Frantz Wit- touck" te Selzaete 5o. Petrus Franciscus Früytier, lid der Tweede Kamer der Staten- Generdal te Hontenisse; 6o. August Heylen, administra teur des vicinaux te Iteghem; 7o. Johannes Adrianus van Rompu, cargadoor en lid van Ge deputeerde Staten van Zeeland te Neuzen; 8o. Mr. Petrus Dieleman, advo caat en procureur te Middelburg; 9o. Mr. Karei Paul van der Mandele, directeur der Rotteidam- sche Bankvereeniging le Rotter dam. Indien de algemeene vergadering vfcn aandeelhouders besluit tot vermeerdering van het aantal com1- missarissen, wordt de rooster aan gevuld in dier voege, dat voor elke nieuwe plaats de eerste aftreding geschiedt in het jaar volgende op het aftredingsjaar van !de onmiddel lijk voorafgaande plaats, terwijl voor de oude plaatsen de aftre ding zooveel jaren wordt verscho ven als het aantal nieuwe plaatsen bedraagt. Vacatures in den Raad van Com missarissen, anders dian door perio dieke aftreding ontstaan, worden aangevuld in de eerst volgende al gemeene vergadering van aandeel houders; inmiddels Vormen de overblijvende commissarissen een wettig bestaand college. De Raad kiest uit zijn midden een voorzitter, een onder-voforzit- ter en een secretaris. Aan commissarissen kan een prësentiegeld, door hunnen Raad te bepalen, worden toegelegd, voor het bijwonen hunner vergaderingen. De Raad van Commissarissen vergadert ten minste eenniaal om de 6 maanden en verder zoo dik wijls de Voorzitter het noodig oor deelt of de Raad van Toezicht of twee Commissarissen zulks schrif telijk den Voorzitter verzoeken, in welk gevlal dpze zoo spoedig mo gelijk de vergadering belegt. De vergaderingen worden schrif telijk bijeengeroepen en door den algemeenen directeur bijgewoond, wanneer de Raad het noodig oor deelt. Besluiten kunnen door den Raad slechts' worden .genomen, als de meerderheid der Commissarissen de vergadering bijwoont. Een Commissaris die ban een der aanwezige commissarissen schriftelijke volmacht tot het bij wonen der vergadering ook na mens hem1 heeft verstrekt, wordt geacht aanwezig te zijn. Is de meerderheid niet opgeko men, dan wordt door den Voorzit ter een nieuwe vergadering belègd, welke bevoegd is tot beraadslagen en besluiten, ongeacht het aantal tegenwoordige leden. Van het verhandelde in de ver gadering houdt de secretaris' no tulen. De besluiten worden genomen bij meerdefheid van stemmen. Staken de stemmen, zoo wordt het voorstel geacht te zijn verwor pen als het zaken betreft en beslist het lot als het personen geldt. Artikel 14. Tot de bevoegdheid der Commissarissen behoort onder meer: a. het algemeen toezicht over het Bestuur der Maatschappij; b. het waken voor het naleven der statuten; c. het doen van voordrachten aan de algemeene vergadering van candidaten, waaruit de Commissa rissen bij vacatures of aftreding worden benoemd; d. de verificatie der kassen, boeken, inventarissen en magazij nen der Maatschappij en hiertoe het ten allen tijde zoo te zameu als ieder afzonderlijk toegang hebben tot de kantoren en alle andere lokalen der Maatschappij, benevens het aanstellen van een accountant teneinde op de 'boekhouding en wat daarbij behoort toezicht le houden en aan hen verslag uit te brengen; e. de bepaling van hét salaris der leden van den Raad van Toe zicht f. het vaststellen der minima en maxima der loonen van het per soneel, benevens het toekennen van toelagen en gratificatiën en het vaststellen van de algemeene diens'tvoorwaarden en regeling voor pensioeneering van het personeel; g. het regelen van de kassiers relatie der Maatschappij en voorts alles wat in den ruim sten ziin krachtens statuten of wet tot hun taak kan behooren. Artikel 15. De Raad van Toe zicht kiest uit zijn midden een voorzitter en een secretaris, ter wijl het derde lid als hun plaats vervanger optreedt. Deze Raad vergadert zoo dik wijls de Voorzitter of twee andere leden zulks wenschelijk achten. Deze twee leden deelen den Voorzitter schriftelijk hun verzoek mede. De Raad vergadert echter min stens een keer per dne maanden. Behalve het in artikel sub te ge noemde salaris genieten de leden van den Raad van Toezicht voor het bijwonen der vergaderingen van den Raad vergoeding voor reis- en verblijfkosten. De besluiten van den Raad van Toezicht worden genomen bij meerderheid van stemmen. Bij sta king van stemmen heeft de Voor zitter een beslissende stem. De Voorzitter van Commissaris sen heeft, zoo hij geen lid is van den Raad van Toezicht, bevoegd heid tot het bijwonen der verga deringen van den Raad van Toe zicht, waartoe de Secretaris van dezen Raad hem geregeld dient kennis te geven. Hij heeft daar als dan een adviseerende stem. De algemeene" directeur is, wan neer het gevorderd wordt, verplicht 'deze vergadering bij te wonen en alle gewenschte inlichtingen te erschaffen. De Raad van Toezicht bepaalt namens commissarissen, hoe ge handeld moet worden in buiten gewone en spoedeischende geval len, welke niet bij deze statuten of bij de daarin bedoelde regle menten zijn voorzien, ten ware hij verlangt de beslissing aan den Raad van Commissarissen over te laten. De Raad van Toezicht heeft de bevoegdheid om, gehoord den di recteur, te schorsen het personeel, hetwelk krachtens art. 12 door commissarissen is benoemd. In geval van geschil tusschen den Raad van Commissarissen en den Raad van Toezicht is deze laatste verplicht op ce volgen en uit te voeren de besluiten door den Raad van Commissarissen genomen, terwijl bij weigering of nalatigheid hierin de Raad van Commissarissen bevoegd is deze zelf uit le voeren of te doen uitvoeren. Artikel 16. De directie behoeft, behalve dat zij rekening heeft te houden met de in deze statuten omschreven bevoegdheden van den Raad van Commissarissen en van den Raad van Toezicht, de vooraf gaande toestemming: A. Van den Raad van Commis sarissen voor lo. het belecnen of verpanden van effecten, vorderingen en an dere roerende goederen: 2o. het vervreemden of bezwa ren van onroerende goederen en van rollend spoorwegmateriëel 3o. het aankoopen of 'onteige nen van onroerende goederen, be nevens den aankoop van rollend spoorwegmateriëel 4o. het aanleggen, uitbreiden en inrichten van werken en ge bouwen, benevens het aangaan van borgtochten, dadingen of transacties in het algemeen, wanneer in een dezer gevallen het finantiëel be lang een bedrag van f25.000.— te boven gaat; 5o. het doorlaaien van hypothe caire inschrijvingen; 6o. het afsluiten van eventu eele contracten met den Staat of andere openbare lichamen; B. Van den Raad van Toezicht voor: lo. de benoeming en het ont slag van het andere dan bij art. 12 bedoelde vaste personeel; 2o. het voeren van rechtsgedin gen, terwijl hij bevoegd en ver plicht is zelfstandig al die conser vatoire maatregelen te nemen of te doen nemen welke hij voor behoud *ro?WfWMCT!nypwliniT.aiwH) i van rechten als anderszins nood zakelijk acht, hieronder begrepen het latenstellen van procureur of gemachtigde in eenig geding; 3o. .het huren en verhuren van materiëel buiten de exploitatie der Maatschappij 4o. het aanleggen, uitbreiden en inrichten van werken en gebou wen, benevens het aangaan van borgtochten, 'dadingen en van transacties in het algemeen, wan- ueer bij een dezer gevallen het finantiëel belang van f 5000.— tot en met f25.000.is betrokken; 5o. het verkoopen van goede ren der Maatschappij, minder dan die waarvoor commissarissen hun toestemming moeten ge ven. In alt. 17 in den ïaatsten zin vervallen de woorden: „de ledten van den Raad van Bestuur" en worden vervangen door dte woiir- den „de algemeene directeur"; worden de woorden „de Raden" vervangen door de woorden „den Raad" en vervalt het woord „Be stuur" en wordt vervangen door de woorden „aan den algemeenen directeur". In art. 18: De iu art. 14 sub d genoemde accountant controleert regelmatig de boekhouding en geeft daarvan aan den Raad van Commissarissen verslag. Hij is bevoegd ten kantore der Vennootschap de boeken en be scheiden te controleeren, terwijl de algemeeene directeur verplicht is hem alle gewenschte mlichtin gen te verschaffen. Ter verificatie van een ën ander kunnen de commissarissen zich ook laten bijstaan door andere deskun digen op wie de bepalingen in de vorige alinea ook toepasselijk zijn. In art. 22 in den 2en zin ver vallen de woorden „Raad van Be stuur" en worden vervangen dooi de woorden „Algemeenen Direc teur na overleg met den Raad van Toezicht". In den 3en zin vervallen de woorden „Raad van Bestuur" en vervangen door de* woorden „Alge meenen Directeur". In art. 23 in den 2en zin vér- vallen de woorden „den Raad van Bestuur" en de woorden „door hen". In art. 24 in den len zin ver vallen de woorden: „in overlegi met den Raad' van Bestuur"; sub b verandert het woord „Be stuur" in „Toezicht'1 en „5 pCt." in „6 pCt."; slib' c vervalt en wordt veran derd in: „10 pCt. aan commissaris sen ten einde daarover te beschik ken ten behoeve van die leden van het personeel, welke daartoe volgens commissarissen in aanmer king komen, terwijl, wanneer zij daarover niet beschikken, dit deel der winst ten voordeele van aan deelhouders komt". In art. 29 le alinea le zin ver vallen de woorden „Raad van Be stuur" en worden vervangen door de woorden „door den algemeenen directeur in overleg met den Raad van Toezicht". In art. 30 vervalt de 2e zin en wordt vervangen door: „De te ma ken wijzigingen moeten tenminste 14 dagen voor deze vergadering ten kantore der Vennootschap voor de aandeelhouders ter visie liggen". Aandeelhouders worden herin nerd dat zij om de vergadering te kunnen bijwonen hun aandeelen tenminste 5 dagen voor 'de verga dering, alzoo voor 3 Mei a.s. heb ben te deponeeren tegen ontvang bewijs ten kantore der Maatschappij te Axel of ten kantore der Rotter- damsche Bankvereeniging, Boom pjes te Rotterdam. van het geplaatst kapitaal moet tegenwoordig zijn om' de wij zigingen in de statuten aanstonds te kunnen aannemen. Terneuzen, 23 April 1920. Het College van Commissarissen der Zoeuwsch-Vlaamsche Tramweg Maatschappij, M. LIPPENS, Voorzitter. P. DIELEMAN, Secretaris, J. A. TAK Co. ontvangt GELDEN DEPOSITO met rente vergoeding thans 3 pCI. Pmleelalg OrsrJJsselsche m Zweltebe Comut met kcmtelooa en AB0NNE83ENTSPRUS per week 17'/«> esiit per kwar taal t 2.25. (met bewijsar.) van 1 feet 4 regels f 1.65, eike regel meer 1 0.25. Ingezonden med^deelingen tegen den dubbelen-, gaklearde advertenties tegen dea drievoudigen prijs. Teiefeoiiri. I®S 50®. Telegr.-adres TIJS», Zwoll®. LihiLj!-.1 SESEKSMiiuNG. Biurgemeester en Wethouders van MIDDELBURG maken hekend: lo, dat heden zijn uitgeloot de volgende obligation a. van de 5 °/o geconverteerde oude gevestigde schuld 4 obliga tion ad. f 500.de nummers 271, 405, 496 eu 504; b. van de 3 o/« leeiiijag van 1895. 12 obligatiën ad. f 1000.—, 'de num mers 193, 19, 172, 416, 229, 389, 199, 67 504, 103, 453 en 415; e. Vian dte 31/2 °/o leenuig van 1899, 1 obligatie ad. f 500.—, num mer 30; allen aflosbaar 1 Juli 1920; d. van de 4 0/0 leening van 1901, 4 obligatiën ad. f 1000.—, de num mers 36, 43, 4' en 53; aflosbaar 1 Januari 1921; e. van de 4 <y0' leening van 1908, 2 obligatiën ad. f 1000.—, de num mers 11 en 15; aflosbaar 1 Januari 1921; f. vau de 4 0/0 leening van 1913, 3 obligatiën ad. f 1000.—, de num mers 4, 66 en 11; aflosbaar 1 September 1920; g. van de 4i/2 9/o leening van 1913, 2 obligatiën ad. f 1000.—, 'de nummers 21 en 15; aflosbaar 15 November 1920; h. van de 41/2 °/o leening van 1914, 3 obligatiën ad. f 500.—, de nummers 7, 18 en 14; aflosbaar 1 November 1920; i. van de 5 o/0 leening van 1915, 4 obligatiën ad. f 500.—, de num mers 50, 53, 32 en 36; aflosbaar 1 October 1920; j. van de 4i/2 leeuing van 1918, 6 obligatiën ad. f -500.de nummers 74, 83, 18, 120, 7 ein 103; aflosbaar 1 Mei 1920; k. van de 51/2 '»/o leening van1 1919, 12 obligatiën ad. f 1000.— de nummers 69, 108, 9. 70," 15, 115, 134, 35, 84, 12, 31 en 51; aflosbaar 1 December 1920; 1. van de 5i/2 °/d leening van 1919, 8 obligatiën ad. f 1000.—, de nummers 84, 200. 147, 74, 45, 60, 36 eu 174; aflosbaar 1 Juni 1920. Betaling van rente en aflossing van uitgelote obligatiën geschieden! ten -kantore van den Ontvanger der Gemeente en ook ten kantore der Amsterdamsche Bank te Amster dam, wat betreft de sub a, b, d, e, f, g, h en jgenoemde obli gatiën; ten kantore van de Firma' OPPENHEIM EN VAN TILL te 's Gravenhage wat betreft de sub c, f en h genoemde obligatiën; ten kantore van de NATIONALE BANK te Leeuwarden en de CRE- DIETVEREENIGING te Amster dam wat betreft de sub g ge noemde obligatiën; en ten kantore van "3e NATIONALE BANKVER EENIGING, de Firma J. A. TAK EN Co. en de Firma -J. A. ZIP E>; VAN TEYLINGEN wat betreft de sub' k ten 1 genoemde obli gatiën 2o. dat van de in vorige jaren uitgelote obligatiën nog niet ter aflossing zijn aangeboden, van de' conversieleening 1871: 1 Juli 1915 Nr. 196b', 1 Jiuli 1918 Nr. 82a, 1 Juli 1919 Nr. 90b, 262c, 269b, 277e en 431d. Middelburg, den 20 April 1920., Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. is een Nieuw, groot Kookhoek, 200 bladz. druk, bewerkt door Mevr. v. LEEUWEN-FRANCKEN. Het bevat een: Volledige verzameling van Re cepten en Voorschriften voor het goedkoop en smakelijk bereiden van alle spijzen en kost slechts één Gulden s i^T U nu sPoedi§ Vian HJuJüIfil een exempl., want dit uitgebreide, nuttige we ra is' onmogelijk voor dezen spotprijs (franco slechts f 1.te her drukken. Vergeet ook niet, 'dat dit boek voor elke Huismoeder zijn gewicht aan goud waard is, omdat hel onmiddellijk een vermindering der huishoudelijke uitgaven met zich brengt en daarbij de voldoe ning geeft steeds blijde gezichten rond den disch te zien' Zoolang de voorraad strekt ver- krijgb. bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken, Hang 98, Rot terdam. Franco na ontv. v. post wissel ad slechts f 1.—, waarop te vermelden GOED EN GOEDKOOP ETEN,

Middelburgsche Courant | 1920 | | pagina 6