LET OM JfOECSEL Binnenland. TAN Z>B TAN Masafófi 1 Maart 1920, m. 51 ZILVERBONS. Dezer djagOp vermei ddgn we een me- dedeeling uit de Sjtct. betreffende dej inlevering van zilverbons. Deze mede- deeling met haar verwijzing naar Ko ninklijke besluiten, was echter van dien aard, dat ze vojotr het publiek geen practische beteekems had; het kon er geen wijis uit worden/ te meer daar op de bons de Koninklijke1 besluiten, waarnaar verwezen wordt, niet staan vermeld. De N. R. Grt. vermeldt ter toelichting welke zilverbons niet behmeven te wor den ingeleverd. Het zijn: lio. de boms van f 1, die een serie- letter en serienummer beide hebben, en een watermerk verto|onen; 2o. de bons van f 2.50, die, even eens een serieletter en serienummer béi de hebben, en aan beide' kanten zijn bedrukt. Deze bons hebben g|ëen' wa termerk. Ter geruststelling meldt het blad ver der, dat de bons, die nog algemeen gebruikt worden, gangbaar zijln, onver- senillig en dit mag nog wel' eeast nadrukkelijk gezegd wordjen, omdat hier nogal eenig misverstand schjjlnt te be staan onverschillig welke handteeker ning ze dragen. De bons, die ingeler verd moeten worden, ziet men nog| zeer zelden. Wordt men dps getroffen dotm een vreemde kleur off vreemdjen voAn van de bon, dan! kan men er zeker van zijn, dat ze mjoet wjorden ingeleverd. Bij een nieuwe uitgifte van zilver- bons zou het, meenen w'g', aanbeveling verdienen, de bo ns van een of andjere afbeelding of van 'een figuur te voor zien, waardoor, bijl latere intrekking, de aanduiding der in te léveren bons geen moeilijkheden meer kan opleveren. SUBSIDIE VOOR WONINGBOUW. Het Nederl. Gorresptondentiebureau in Den Haag meldt: Uit het feit, dat bijl hjetj Kon. beskuit van November 1919 de Minister van 'Arbeid gemachtigd is, steun toe te ken nen voor den bouw van middenstands- woningen, wordt afgeleid, dat de regee ring geen steun weuscht te ve rleeneiif voor den bouw van arbeiderswoningen, dojor het particulier bouwbedrijf. Dat is niet juist. De begrootinglspos% waaruit geput wordt, laat zoowel dien eenen als den anderen steun toe. Het particulier bouwbedrijf heeft van de reeds in 1918 geboden gelegenheid om subsidie te verkrijgen vjoior den bouw van arbeiderswoningen slechts te Rot terdam een beperkt gebruik gemaakt; in geen andere gemeente zijln arbei derswoningen met rijkssubsidie dtoor het particulier bedrijf gesticht. Daarom is in het Kon. besluit van November 1919 alleen sprake van m id den s tand/ wonin gen. Zoodra na November 1919 bleek, dat het particulier bedrijf te RoiÜterdjam arbeiderswoningen wilde bouwen, heeft de regeering dit bevordord; bij! speciaal Kon. besluit is voor die bouwplannen subsidie toegekend. Er is geen redjen om te verwachten, dat steun voor ver dere plannen geweigerd zou word|en. -r. CONCENTRATIE IN HET, SUIKERBE DRIJF. Naar het Ned. Weekblad voor, Krui denierswaren verneemt, i s een vrijwel algeheele concentratie in de suikerin dustrie tot stand gekomen, waarbij ook de coöperatieve de Friesch-Gponingsdhe is aangesloten. Tot directeuren voor den binnenlandschen verkoop zijln benoemd de heeren WL Munnix en, N. Moe ton; vcpr export de heer L'. Nadbtmann. De kantoren der combinatie worden gevestigd te Amsterdam. Met October treedt de combinatie in vplle werking. KERKNIEUWS. De Evangelische Vereeniging voor Zeeland hield Donderdag 26 Februari haar algem. vergadering. De rekening van den penningmeester sloot met eert batig saldo van f 14,671/21 bij een onto vangst van f 316,74. Tot nieuwe bestuursleden werden be noemd jhr. H. A. van Doorn te Middel burg in de plaats van jhr. Van Doorn van Koudekerk©, die Vlissingen en Zeeland' en daarmee het bestuur moest verlaten en aan wien het ©erelidmaatschap der vereeniging werd aangeboden; en de heer Jacques Hackenberg te Middelburg ïn- plaats van aen heer J. H. BlumL die voor een herbenoeming niet in aanmerking wenschte te komen. Dezelfde kleine sub- sidiën werden weder toegekend aan de Evangelisatiën te Oostburg1 en Schoon- door CHARLES GRAVICE. Vrf naar het En gel sok. 3(5). Clarence was een van die ongelukkige jonge mannen, die nooit los kunnen la ten; in plaats van Ralph te Dedanken en heen te gaan was hij dwaas genoeg ©p te merken: „Er is natuurlijk geen bezwaar voor de inrichting, beste Ralph. Ik ineen, dat de lieve Constance geen geld van rich zelf heeft wat er in 't minst niet °P aan komt ik voor de inrichting zal zorgen „Je moest liever gaan en voor je eigen belangen zorgen dan over hel inrichten van een ander te praten", zei sir Ralph bijna woest en met de roode streep duidelijk in zijn oogen. „Hier, je kunt «eze deur uitgaan". Het was haast of hij de deur werd Uitgezet. Maar hij verzamelde zijn zelf genoegzaamheid en liep het grasveld over naar den bloemenluiu, waar Constance's wifte japon schemerde. Lieve Constance riep hij, terwijl hij haar hand met warmte vatte' ik ben zoo blij,, zoo 'innig verheugd je zoo, ge zond te zien. Ik h,eb een slapeloozea nacht doorgebracht, een allerellendige,Len ■acht i" „En ik heb geslagen ais een roos". De heer Van Doorn j.s ais penningmees ter opgetreden. Tot notabel van de Hervormde ge meente te Oostkapelle is' gekozen' de heer G. van Schagen. Vereenigfifajgl v. Vr ijz. Herv. Vrijdagavond hield de Ver. v. Vrijz. Hervormden alhier hare jaarvergade ring1 in de sociëteit St. Joris, welke bij verhindering van "den waarnemenden voorzitter geleid werd djojotr den heer A. F. L. Troll. Deze bracht als secretaris der vereeniging allereerst het jaarverslag O vOr 1919 uit. Hieraan ontleeiiein wij dat er, vooral in den Iaatstert tijd, eenige toe name van het aantal leden plaats had, zopdat 'het getal thans 209 bedraagt. Als geVoffg' van den arbeid en een rapport van een destijds ingestelde financieels Com missie werden de rueuw ontworpen sta tuten Her vereeniging in! overeenstemming gebracht met de van de vereeniging uit gaande werkzaamheid. Wat den inher- lijken toestand der vereenïgtag zelve aan gaat en het vele Werk' dat van haar uit gaat, (godsdienstoefeningen, steun aan hpt godsdienstonderwijs der Herv. Gem1, dloor beschikbaarstelling van lokalen, kinder- kerk, wijdingsuren, verschillende clubs, winteravondsamenkomsteniontwikkelings- aVonden voor maninen e. d.) kon'liet jaar verslag in zeer opgewekten toion gesteld woorden. Doch de financiën baren groöte zorg, daar de gewone jaarlijksche uitgaven de ontvangsten met f 600 overtreffen, terwijl bezuiniging wel haast niet meer mogelijk is Verschillende belangrijke posten van ontvangst, welke vroeger in kwamen, zijn door verschillende omstan digheden vervallen,en de uitgaven heb ben juist een stijging! moeien ondergaan* Hierdoor wordt het toetreden als lid der Ver. van allen, die met de vrijzinnige be ginselen sympathiseeren en van het werk en van het gebouw der Ver. profiteeren, wel zeer noodzakelijk. Het verslag der qomrniSsie tot lectuur- verspreiding kon eveneens melding ma ken van een uitgebreide werkzaamheid* Reeds cjrculeeren wekelijks en maande lijks 16 portefeuilles bij thaims 196 lezers met allerlei godsdienstige lectuur, bpieken enz., terwijl ojofc geregeld lectuur wordt bezorgd aan het gasthuis, het oude mairmen- en vrouwenhuis en het huis van bewaring. De commissie bracht 135 nieuwe abonné's aan van het Vrijz. Godsd. Maandblad voor Middelburg en tegen kerstmis werd aan alle lezers een der ar tistieke wandteksten van den Ned. Priot. bond uitgerekt. De commissie houdt zich zeer aanbevolen voor de toezending van tot haar doel dienenlde lectuur. Nadat aan de commissie een woord, van hartelijken dank Vo|or hare uitge breide bemoeiingen was gebracht, werd cLopr de penningmeesteres, mevr. Bod- daert—Schuurbeque Boeye, rekening en verantwoording gedaan over. d(e maan den Maart tot en miet December 1919. De rekening, toppende over een "bedrag van f 2298.69, stopt met een nadeelig saldo van ongeveer f 600. Naar aanleiding hiervan ontspton zich een uitvoerige discussie, waarna aan het bestuur werd opgedragen met definitie ve voorstellen te k omen ten einde de ontvangsten met de noodzakelijke uitga ven in o vereens temming te brengen en tevens te voorzien in een niet uit tje stellen reparatie wegens champignons in het gebouw der vereeniging, welke buitengewopn gfropfce onkosten zal ver oorzaken. Hierna werd de rekening goedgekeurd en ter hand gesteld aan een commissie, welke haar zal nazien. Eveneens werd de begropting voor 1920, tot een bedrag van f 2168 aan uitgaven en f 1670 aan ontvangsten (alztooi een vermoedelijk tekort van pl.rö. f 500) goedgekeurd. Nadat 10 aandeelen waren uitgeloot, werd tot vioorzitter der vereeniging ge kozen de heer A. A'. G. de Mol, thans waarnemend voorzitter, op wien 22 stemmen- werden uitgebracht, tegen 19 op dr. J, P. Ciannegieter, en 1 blancjo. Voorts «verd besloten, dat die vereeni ging zich in beginsel zial aansluiten bij de Federatie van vrij religieuse groepen en organisaties. Wegens het late uur moest de inlei ding van dr. J. P, Cannegieter over: „De toekomst der Moderne Richting'" vervallen. ONDERWIJS. redigheid van grondgebruik 50 cent, 1 gulden en 1.50 gld. Wie het grootste getal musschen in levert krijgt een premie van 5 gulden. Ieder lid is verplicht 25 musschen per jaar in te leveren; voor iedere musch beneden dit aantal wordt 1 cent boete berekend. Bij beschikking1 van den Minister van L,, N. en H. van 2ö dezer, is met ingang van dien datum), aan jhr. J. van Vredenburch, te T hoi ten op die nsl ver zoek eervol ontslag verleend als lid van de zuivëlaoMmis!sie voor de provincie Zeeland. De pas gestichte fruit- en groente veiling te Hulst zal betere tijden af wachten iotm! met hare werkzaamheden te beginnende lage marken- en fran- kenkoers maakt den export onmogelijk en van den uitvoer moeten toch de druk te en de winst komen. De kring Oostelijk Z.-Beveland der Z. L. M. zal Zaterdag den 13 Maart een algemeene vergadering houden voor het noemen van namen van personen voor het algemeen voorzitterschap en voor bespreking van het verkrijgbaar stellen van het orgaan der Z. L. M. tegen den kostenden prijs en dus niet meer gratis, zooals tot dusver, Het berjcht over het tegen 1 Maart weer toestaan van vee-Invoer in België, vult de Brusselsche correspondent vain de Maasb. aan met de meedeeling dat de invoer o. a. mag! geschieden langs: Waters vliet, Selsaete, Middelburg' (VI.), de Clinge en Esschen. De quarantaine zal niet plaat- qselijk zïjü, maar aan 'de grens1. Benoemd tot tijdelijk onderwijzeres aan de openbare meisjesschool B te Ber gen op Zoom, mej. J. v„ d. Linden van Goes, wegens ziekte van de tegenwoor dige onderwijzeres. Vrijdagavond had in de openbare school' te Schore de openbare eindles plaats van den herhalingscursus voor jon gens. Deze les werd bijgewoond' door de leden van den gemeenteraad" en den ge meentesecretaris. De burgemeester en de heer Verhaagë spraken de deelnemers toe. Het hoofd der school reikte daarna, namens het gemeentebestuur, aan elk (der leerlingen een boekgeschenk uit we gens getrouw schoolbezoek en gefopnden ijver. De afdeeling van den Raad van State voor de geschillen, van bestuur zal iin haar vergadering van Woensdag 3 Maart ver slag ontvangen van het beroep van de jglemeente Zaamslagi tegen de nieit goedkeuring' "dolor Ged. Staten van het raadsbesluit betreffende de "uitbetaling1 der onderwijzersjaarwedden. De belangheb benden (worden in de St. Crt. van Donder dag opgeroepen daar te Verschijnen. beneden den rang van adjudant-onder officier (vaandrig), wier eerste oefentijd! binnenkort afloopt, ten einde dezen in (de gelegenheid te stellen stappen te doen, in het belang van het verkrijgen van werk, bij werkgevers, bij vroegere pa troons of bij inrichtingen die zich ar beidsbemiddeling ten doel stellen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. LEGER EN VLOOT. zei Constance. „Dat klinkt ondankbaar niet waar? Ik hoop, dat je je niet be zeerd hebt!" „O. neen, in 't geheel niet, dat wil zeggen, niet erg; een beetje ontdaan en geschokt; maar dat was niets vergeleken bij mijn angst over jou. Lieve Con stance, ik kom je zeggen je vragen Maar je hebt het zeker wel' gezien*—, en begrepen hoe het (met mij 'gesteld is. Ja, ik kom je vragen, of je mijn vrouw wilt worden." Met al zijn verwaandheid was hij toch ontmoedigd door den vasten blik van de grijze oogen en de verrassing, die er in te lezen stond. Zij bloosde niet, liet het hoofd niet hangen, zooals zij natuurlijk had behooren te doen. „Je hebt het geweten, niet waar?" ging hij voort. „Liefde verkondigt zich zelf in de oogen, in de stem; en ik heb Ime reeds weken geleden te welsprekend tegenover je getoond. Ik heb je harte lijk lief Constance. Ik tol niet van mij zelf spreken. Ik bied je nfïjn hart en hand aan; en ik wou, dat je mij aanzag als een doodgewoon man Dit klonk nu niet zoo heel aardig, daarom ging hij haastig voort: „Ik meen je moet niet denkon aan mijn positie of aan iets an ders dan mij zelf en dat ik je liefheb. Je zult „ja" zeggen, nietwaar lieve Con stance?" Constance had een roos in haar hand, zij hield er strak de oogen op gevestigd en trok er een blaadje af. Zij was niet geheel onvoorbereid op de liefdesverkla ring, die er eohter niet welkomer LANDBOUW' Te Oostkapelle werd Woens dag een musschengilde opgericht, aan vankelijk met 27 leden. liet bestuur be staat uit 5 leden. Voor elke doode musch wordt 1 cent uitbetaald, voor 2 rnius- scheneieren eveneens 1 cent. Grootere schadelijke vogbls tellen voicw 3 musschen. De contributie bedraagt naar even door was. „Is dat niet wat al te gauw, Clarence", vroeg ze; en ze kon zich nauwelijks ernstig houden over het handle van die vraag; „ik meen, je kent mij zoo weinig en hebt mij zoo weinig gezien, behalve den allerlaatsten tijd". „Ik heb je genoeg gezien 'om te weten, te gevoelen, dat je de eenige vrouw ter. wereld voor mij bent", zei Clarence, een weinig aanmatigend; want hij had verwacht, dat Constance, al sprong ze niet direct op van vreugde bij zijn voor stel, het toch zou aanvaarden met eenige aandoening. „Er zijn zooveel vrouwen m de we reld", zei ze, „en wij zijn beiden nog zoo jong. Weet je wel zeker dat je dit zoo vurig wenscht?" „Ja zeer zeker", antwoordde Cla rence, die zich ongerust begon te ma ken. „Ilc hoop zoo lieve Constance, dat je ja zult zeggen. Ik heb al gesproken met' sir Ralph" Zij keek dadelijk op. „En wat zegt sir Ralph er van?" vroeg zij op gedwongen toon. „Sir Ralph heeft zijn toestemming ge geven hij heeft mij naar je toegezonden". Constance trok de wenkbrauwen sa men en greep haar onderlip met de tan den, maar ze zei niets en Clarence ging voort „Je ziet, lieve Constance, hij begrijpt boe uitstekend dit huwelijk voor ons beiden zou zijn. Zoo echt geschikt! Hij weet alles van mij af, hij weet hoe uit stekend je de positie zult vervullen die Bij Kon. Besl'. ijs aan deni Iioiofd- Officier-ïnachïnïst 1ste kï. der marine J. H. Gijzen, op zijn verzoek, met 1 Maart 1920, wegens langdurigeni dienst, eervol ontslag uit den zeedienst verleend, onder toekenning van pensioen, firet dankbetui ging voor de langdurige en zeer goede diensten, doer hem' aan den lande bewe-i zen, en het bedrag van het pensioen bei paald (op f 3700 's jaarsi. Bevorderd is tot holofd-officier-machi- hist der lste klasse bij' den marine-stoom vaartdienst, de hoofd-fofficier-machinist der 2de klasse J. de Winde. Zaterdag heeft de heer Gijzen, na een aclieven diensttijd van 50 jaren en 8 maanden, het Departement der Marine verlaten, door den secretaris-generaal en aite afdeelings- en bureau-chefs uitgeleide geoaan. De scheidende dignitaris was merkbaar onder den indruk van dezen 'weigem eenden en alleszins verdienden; afscheidsgroet. Overnachten buiten de kazerne. Naar uit goede bron aan het „Hand." wordt medegedeeld, staat in de leger order welke is uitgegeven toe regeling van het overnachten buiten de kazerne duidelijk aangegeven dat dit een proef is in enkele garnizoenen. In dien zin kwam dan ook in de begrootingsstukken van dit jaar een mededeeling voor. Van het resultaat dezer proef zal, naar! men aan 't blad verzekert, afhangen in hoeverre een zoodanige al of niet gewij zigde regeling definitief zal kunnen wor den vastgesteld ook in de overige garni zoenen. De thans in beproeving zijnde maat regel heeft dus allerminst een definitief karakter en leent zich voorshands niet voor uitbreiding. DE INBREKERSBENDE IN DEN HAAG, De recherche te 's-Gravenhage is' er, thans in geslaagd bijna de geheel© bende inbrekers te arresteeren, welke gedurende de Laatste maanden Den Haag onveilig maakte, speciaal in het Zeehelaenkwaiv tier en Laan van Meerdervoort, Welker, bewoners dan ook reeds een adres tot den Raad hadden gericht om' meer be scherming van hun eigendommen. De inbraken werden zeer veelvuldig^ soms vier a vijf maal per nacht gepleegd.; Toch is men er de laatste weken ir* geslaagd 20 beken'die inbrekers te arres teeren, waaronder ei" zijn die, volgens hun bekentenis, niet minder dart ló in braken op hun geweten hebben. Uit het onderzoek is gebleken, ©lat al deze personen behoorden tot één ben de, dat zij vergaderingen organiseerden, waar het plan der campagne werd vast gesteld en waarin den verschillenden le den hun functies werden aangewezen. Alleen de leider van diezen troep, die ongeveer 40 inbraken op zijn kerfstok' heeft, is weten te' ontkomen en vertoeft volgens betrouwbare inlichtingen der po litie in België. Hij is echter bekend en! foto's van hemi zijn in 't bezit Van de Belgische recherche. Alle twintig zijn goede bekenden van de justitie. Uit het onderzoek is verder gebleken, dat de inbrekers zich 's avonds tusschen 10 en 11 u,ur. verdekt opstelden in den tuin en dan eerst tegen 3 a 4 uur 's nachts het huis ingingen om hun slag te slaan. Daar bleven zij dan tot ongeveer 7 urn 's morgens, waarna zij zonder eenige aeh- terdochtf met hun buit over straat kon den gaan. Door dit systeem waren zij den geheelen nacht van de straat, zoodat de 's nachts surveilleerende politie niets ver dachts kon ontmoeten. In het perceel zelf ging men met de grootste brutaliteit te werk; terwijl de bewoners rustig op de 2e étage sliepen, werden groote kasten v,an de le étage naar heneden gehaald èn daar leeg ge plunderd. Van wege de organisatie werden de le lden van de bende voorzien van een elec- trische zaklantaarn en een revolver. BEKENDMAKINGEN. SUIKER. De Directeur van het Gern. Distributie bedrijf maakt bekend, dat vanaf Maandag! 1 Maart tot en met Zaterdag 6 Maart up bon no. 22 dei- Rijks suikertaart ver krijgbaar zal zijn 250 gram' (een half pond) suiker a 15 cents. Middelburg, 28 Februari 1920. De Directeur voornoemd, H. P. STAAL. -48*- Uitzonderingsverlof. De Minister van Oorlog a. i. zal binnen kort ee.n legerorder het licht doen zien, waarbij de commandeerende officieren de bevoegdheid verkrijgen om uitzonde ringsverlof toe te staan, zoo aoodig met vervoer voor Rijksrekening aan militairen je als mijn vrouw wacht, mijn vrouw, de toekomstige gravin van Marchmont. En mijn vader en moeder zullen beiden verrukt zijn. Mijn moeder beschouwt je als haar dochter. Waarom' aarzel je'' Zeg dat je de mijne wilt worden, dier bare Constance". Constance bleef doodstil staan, 't was of zij mijlen ver weg keek over het hoofd van Clarence theen. Zij dacht na. Indien zij het aanbod aannam, zou zij, zooals hij gezegd had, de toekomstige gravin van Mnrchmont wezen, ze zou rijk zijn, ze zeu alle dingen bezitten, waar de meeste jonge meisjes paar verlangen. En ze zou af zijn van sir Ralph/van zijn tyran- nteken wil en toezicht. Zeker, het zou heel verstandig zijn ,als ze Clarence aan nam Maar haar ziel kwam er tegen op. Zij had hem niet lief, ze kon hem nooit liefhebben. M;aar dat kwam er tegen woordig immers niet meer op aan. Feu meisje trouwde om een rang, om rijk dom en macht, en dat alles zou haar deel zijn. Zij weifelde nu dezen en dan uien kant ,uit en dat terwijl Clarence (tietgeen een ongeluk was voor hem) haar hand vatte en met een glimlach zei: „Kom Constance, zeg nu ja. Ik zie 't woord trillen op je lippen". Een huivering, een echte huivering' ging Constance door de leden en zij trok haar hand terug. „Neen", zei'ze haast heftig; ,,ik moet tijd hebben om' na te denken, in zal je je aanbod in overweging nemen. Je hebl mij een groote eer aangedaan. Daar ben ik zeer gevoelig voor. Je moet mij LOSSEN VAN STEEN. De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat de Minister van L., N. su H„ gezien zijn beschikking d|d. 8 Januari 1920, no. 58211, afdeeling Crisis-Nijver heid, heeft goedgevonden te bepalen: flat het rijkskantoor voor steen slechts toestemming tot aflevering en vervoer zal afgeven onder voorwaarde dat tot los sing niet zal worden overgegaan dan na afgifte der vergunning aan het gemeente bestuur, hetwelk in plaats daarvan een los-vergunning zal geven. Deze voorwaarde treedt in werking met ingang1 van 25 Februari aanstaande. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. tija geven. Neen, je moet nu niets meer zeggen". „Maar je zult mij toch stellig niet weigeren", stamelde hij en hij was; vuurrood geworden. „Mijn vader en moe der sir Ralph. Je twijfelt toch niet aan mijn liefde voor je je bent toch niet bang dat ik je niet gelukkig zal! maken? Je kent mij, je weet al wat ik je aanbied, alles wat hel uwe zal wezen als je mijn vrouw wordt. Er er is toch niemand anders, Constance?" voeg de hij er bij toen zij zich afwenddje. Het bloed steeg Constance naar haar bleeke wangen en zij keek hem over 'haar schouders aan met eenige geraakt heid. „Er is niemand anders", zei ze koel. „Als dat zoo was zou ik het je wel ge zegd hebben. Maar je hebt het recht niet mij dat te vragen. Ik ga nu naar huis. Goeden dag". Toen draalde zij even en stak haar band uit. „Ik wou niet onvriendelijk tegen je zijn Clarence, maar ik moet den tijd hebben 8m over je voorstel na te den ken. Ik zal je wei schrijven". Nu was hij geheel terneergeslagen en hield haar hand vast, maar zij trok die terug en liep naar huis. En Clarence, niet langer met opgeheven hoofd, maar met een verslagen gezicht, ging heen, stoop heen, zou een beter woord zijn, in de richting ran "de Grange. fWprdt v®rv»4fld).

Middelburgsche Courant | 1920 | | pagina 5