Bonenland. MflBTFJTIEÜ zonden aan de R. C. T. voornoemd; 2o. dat alle, aan hen op de vervoer- bewijzen toegezonden hoeveelheden eie ren, onmiddellijk bij aankomst worden ingeschreven in een daarvoor bestemd register; 3a. dat de vervoerbewijzen welke deze zendingen hebben begeleid, np afteekemng jdoor den ontvanger op den dag van, onl- ivangsl der eieren franco per post aan de R. C. T. worden toegezonden; 4o. dat elk vervoerbewijs, hetwelk voor, vervoer van eieren wordt gebruikt, zoowel bij vertrek als aankomst dier eieren Imoel worden afgestempeld door of na mens de Maatschappij of Onderneming, die het vervoer op zich heeft genomen} 5o dal voor elke zending eieren anders dan per trein, (ram of hooi, liet vervol [bewijs dal die zending dekt, slechts één da<* geldig is en wel op den dag, waarop het vervoer dier zending plaats heeft!. Op het bewijs moet met inkt vis datum1 zijn vermeld waarop het vervoer ge schiedt. Een bewijs dat een anderen of geen. datum draagt, is ongeldig De gemeentebesturen or het bestuur ,'van den in artikel II genoemden bond welke eieren, door bemiddeling der 11. C. T. ontvangen, moeten de vervoerbo wijzen B, welke deze zendingen begelei den, onmiddellijk na ontvangst der zen ding inzenden aan het bureau dier R. C. T. te 's Gravenhage. .Verstrekking van vervoerbewijzen zal niet meer plaats hebben aan den aan vrager, die nalatig is gebleven in de na koming der bovenstaande voor hem gel dende bepalingen. De aanvragen van de gemeentebesturen om eieren, Zullen moeten worden inge diend bij het Rijks-Centraal-Administra tiekantoor voor de Distributie van Levens middelen. Artikel VII. De kosten van ieder uitge reikt vervoerbewijs A bedragen 25 cent. Deze kosten zijn bij vooruitbetaling door den aanvrager van het bewijs te voldoen!. Voor de vervoerbewijzen B, dienende (voor de verzending naar door de R. C.. T. aangewezen plaatsen, worden geen kosten in rekening gebracht. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. AFLOOP VERKOOPINGEN. Donderdagavond werden in 't café „Dorpszicht" te Cotijnsplaat ten overstaan van de notarissen Wi. Kranen burg te Amsterdam en Joh. Pilaar te Goes verkocht eenige peroeeleti bouw land, gelegön in de gemeenten Cats len Golijnsplaat in den Oud-Npord-Bcveland- polder, ter gezamenlijke gipootte van 1'5 H.A. 09 A. en 45 c.A. Kopper werd de heer S. Meuleuberg te Kats voor f 2000 per H.A., onkosten 8i/a <y0'. -Ten overstaan van den notaris Joh. Pilaar te Goes werd Donderdag in de her berg van den lieer J. de Looff te Co- lij nsplaat voor den heer P. de Dreu aldaar verkocht: le een perceel bouwr land, groot 67 A. en 90 c.A. aan den lieer N Breure te Colijnsplaal tegen f 2200 per H.A. en 2e. een perceel bouwland groot 51 A. en 20 c.A. aan den heer M. van der Weele Pz. togen f 2430 per H.A. Et. Loth. Kerk. Aangenomen het beroep te Amers foort door ds. J. G. de Jongh, le Zie- rikzee. ONDERWIJS. Aan bet eindexamen van de Iloogere Burgerscholen met vijfjarigen cursus in Zeeland hebben in totaal deelgenomen 76 candidaten, van wie 68 liet diploma ver wierven. Geslaagd voor: Fransch. m. o,, A, de heer IC. C. vV J. ICcuIemans,f .Vlissingen; hoofdacte mej. J. J. G. de Ligt, Mid delburg en den heer G. A. Theunis, Vli s sin gen; Fransch, 1. o., de heer F. de Meijer1, Schoondijke. De heer Abr. Lindhout Az. le Oud- Viossemecr, benoemd tot onderwijear te Dubbeldam, heeft voor deze betrek-t king nedonkl en de benoeming le Oost? voprne aangenomen. 9 Mr. Harm Sme en ge-fonds. Te Hopgeveen is besloten een mr. Harm Sineenge-fonds te stichten. Uit de opbrengsten van genoemd fonds, zullen prijzen beschikbaar worden gesteld voor inrichtingen op onderwijsgebied. LANDBOUW. In Oostelijk Z.-Vlaanderen valt de koolzaadoogst zeer tegën; dé ge middelde opbrengst is zeker niet lioogër dan 1000 K.G. per H.A., dus nog niet de helft van een gewoon beschot. Daarentegen is de oogst der vroege aardappelen buitengewoon gelukt; er zijn perceelen „Eerstelingen"', waarop tot 225 zakken van 100 K.G. per H.A. worden ge stoken. i i Rijkskantoor voor Groenten e» Fruit. De minister van landbouw, nijverheid en handel heeft aan den lieer F. Kake- beeke te Goes op diens verzoek eervol ontslag verleend ids lid van de commissie van advies van het Rijkskantoor voor Groenten en Fruit. LEGER EN VLOOT. De d e VERSCHILLENDE BERICHTEN. OBSTRUCTIE VAN BELASTING BETALERS. Door een aantal middenstanders te |J!muiden. die meenden dat die verhoogin gen van den hoofdelijken omslag ver* oor zaak L werd door de ongemotiveerde opdrijving der uilgaven van het huishou den der gemeente Vel senwaren in ruimen getale uitnoodigingen lot een beslopen vergadering rondgezonden. Personen van allerlei politieke richting bad men uit- genopdigd om mr. Hellema te hoorenj en te proles teeren tegeu belasting verhoo ging. Behalve deze spreker voerde ook ide heer Enzerink, bestuurslid van de Middenslandsvereeniging te Santpoort, liet woprd. Debat werd niet toegestaan, doch op aandrang uit de vergadering kreeghet a.ï. raadslid Sluiters gelegenheid eenigo idingen recht le zötten. Nauwelijks aan (het woord gekomen, moest hij zijn rede onderbreken en ten slotte beëindigen, om dat men hein het spreken onmogelijk maakte. Met eenige stemmen tegen werd een voorgesteld adres aan den gemeenteraad en een motie van afkeuring over do groote uilgaven aangenomen. Aangeraden werd hel voeren van obstructie m het betalen van de gemeentebelasting KERKNIEUWS. Ned Herv, Kerk. Beroepen te Aalsmeer ds. G. de Vries te Stedum; te Ouddorp (Z.-H.) A. M. den Oudsten te Nijkerk. Bedankt voor Leerbroek J Kal te Heukelum. Geref. Kerken Beroepen te Steenwijk: J. L. de Vrie cand. te Hilversum. Aangenomen naar Zierikzee C. Wielenga te Hazerswoude. Geref. Gemeente. Bedankt voor RoltevalleJ. Tonkens te Lutjegast. Chr„ G0r«It Kerk, Beroepen te Assen J. B. G. Croes, cjand. te 's-Gravenhagete Steenwijk J. L. de Vries, cand. te Hilversum. oldij verhooging van soldaten. Dpor eenige soldaten werd ons het vol gende ter plaatsing gezonden: Eindelijk! Eindelijk dan, is de tijd ge komen, waarop het traktement van ons, soldaten, verhoogd is geworden. Hoelang hadden we er naar verlangd, daar wij van ons soldij, zijnde f 1.61 per week, niet meer wisten wat wij er het eerste en hiet laatste van- zouden koopen. ICregen wij vroeger nog wel eens iets van huis gestuurd, hetzij geld of iets an-1 ders, dit is nu ook helaas afgeloopen. Tliuis kunnen de meesten niets meer mis sen, de tijden zijn le duur en er is trou wens ook haast niets meer te krijgen en moeten wij, soldaten, de meesleu onzer tenminste, alles van ons traktement koo pen. Eindelijk dan, zei ik zoo juist! Lang was er naar die verhooging uitgezien en dan, met terugwerkende kracht tot 1 Januari 1918, dat zou nog eens wat zijn, Men hoorde van 10 en 5 cent verhooging per d-agt Wij werden hierin versterkt door de mooie verhooging voor ófficieren en onder-officieren. Eindelijk dan, is de dag gekomenMaar) helaas1 Schrik niet, waarde lezer; ons trakte ment werd verhoogd met 2 (zegge twee lieele centen) per dag, zijnde 14 (zegge •eerlien centen) in een geheele wek. Als men nu nagaat, wat een goede sigaar kost, kan men zich voorstellen wat deze- verhooging ons heeft gebracht. Alles is schrikwekkend duur; tabak, het eerste en eenigste waar een soldaat behoefte aan gevoelt is rooken, kqst hier 42Va cent per half ons. En och, ik behoef niet alles uit le leg gen. Het is u, waarde lezer, even goed bekend als ons. Dit is onze bedoeling dan oolc niet: onze bedoeling met dit stukje is dan ook alleen, te prolesteeren tegen de Commis sie inzake soldijverhooging der Land macht, die dit heeft durven voorstellen, Vele uitingen van misnoegen hoort men dan ook onder ons en het is dan ook te begrijpen. Hoelang is er reeds over de verhooging gesproken en geschreven, f 5.000.000 zelfs werd er voor uitgetrok ken en 'hiervan ontvangt de soldaat centen per dag. Waar blijft nu onze volksvertegenwoor diging, die het nu voor ons durft op te nemen? Mocht de verhooging Vfa» 2 cent gehand haafd blijven, dan zal ten volle bewezen zijn, dal de traktementsverhooging, welke voorgesteld werd als verhooging van het soldij der soldaten, een doekje voor het bloeden is geweest en de verhooging niet bedoeld was voor ons, maar voor onze superieuren. Vertrouwende dat dit artikeltje onder de oogen zal komen van de autoriteiten die er het hunne kunnen en willen toe bijdragen, opdat ons traktement herzien en verhoogd worde. Dit zal niet alleen ons in de portemon- naie, maar ,ook de goede geest onder ons, soldaten, ten goede komen, tot heil van i't dierbaar vaderland! De Oorlog. De Toestand. Terwijl aller aandacht nog gevestigd was op het gebied van Aisne en Veslc en men zich afvroeg of daar de bewe gingen op groote schaal nog hervat zouden worden, zijn de Franschen en Engelscben onder oppernevel van Ilaig een nieuwen aanval begonnen tusschen Albert en Monldidier, op het terrein dus voor Amiens, dal de Duitschers ip hun eersten grooten stopt van dit jaar wisten te bereiken. In vergelijking' tot den omvang der Duitscbe offensieven geldt het hier maar een kleiner operatie, naar den maatstaf van voor 1918 is het een groote slag, en in ieder geval blijft de mogelijkheid van uitbreiding beslaan. Het Duitsche front, dat de geallieer den tot punt van aanval kozen springt bezuiden Albert naar voren en buigt met een grooten boog om Monldidier heen. Het vormt dus een uitstulping: deze nu hebben de geallieerden door hun aanval belangrijk verkleind, waar door het front nog slechts met een kleine punt om Monldidier heenbuigt. Het geheel af te ronden zal wel het eerste doel zijn dezer operaties. Het aanvalsfront liep van Morlan- court, waar de uitstulping begon, to! aan de Avre benoorden Monldidier ep ongeveer 20 K.M. lang. Volgens het Engelsche legerbericht werden de Duit schers, die zelf den dag te voren op dit front nog hadden aangevallen langs den weg Bray-Corbie, volkomen verrast en lieten zij vele duizende gevangenen en tal van kanonnen in handen der aanvallers, die 4 a 5 K.M. vooruitdrin gen. De nieuwe linie liep gisterenavond van een punt bewesten Morlancourt over Chipilly (aan den Noordelijken Somnleoever) Framerville, Caix, Eeau- court en Sant, Plessier-Rozainvillers naar de Avre. De Fransclien en Engel- schen, die in dit gebied reeds sinds de jroote slagen van 1916 lief en leed dee- ".en, hadden in dezen nieuwen Somme- slag een gelijk aandeel. De aanvallende troepen bestonden uit het 4e BriLche leger onder generaal Rawlinson. dat het Noordelijk deel en het le' Fransche onder Debegny, dat hel Zuidelijk front- deel voor zijn rekening nam. Aan de Vesle, waar de strijd een meer plaatselijk karakter blijft behou den vorderden de Amerikanen nog eenigszins op den Noordelijken oever, waar zij Zich eergisteren hebben welen te nestelen ten O. van Bazoches. Balfour heeft in antwoord op vragen van pacifisten in het Lagerhuis nog eens verklaard, dat er van een ontwapening en een volkerenbond niets kan komen zoo lang Duitschland niet overwonnen is. De zelfde gedachte had Lloyd George eer gisteren ook weer eens geuit in zijn over zicht van den toestand, dat ook in verder opzicht geen nieuwe gezichtspunten bood. De nieuwe slag aan de So mme Reuters coit. bij het Engelsche le ger seinde gisteren. De Engelscben gin gen bij het krieken van Oen dag lot den aanval over. Wij vielen aan over een front van even ten Z. van de Au- cre lol waar onze rechtervleugel op de Fransclien sleunl, een afstand van on ge- eer 12 mijlen. Drie kwartier later kwa men de Fransclien in gevecht, en ver lengden het aanvalsfront naar hel Z. met verscheidene mijlen. De hoofdaan val was gericht tegen het 18e leger van generaal Hutier. Sedert de Duit schers hunne tegenwoordige linies be reikten bij liun grooten opmarsch naar bet W. hebben de geallieerden hen zoo Onophoudelijk bestookt, dat zij geen gelegenheid hadden om een volledi, stelsel van verdedigingswerken aan (e leggen, zooals die waarmede wij in Vlaanderen en aan de Somme te maken hadden. Dat de Engelscben zoo spoedig na Foch's overwinning zijn voortgegaan de aanvalszone te vergroofen, is een bewijs, dat het initiatief voorloopig bij de geallieerden berust, waar hel, naar wij mogen hopen, voor den verderen duur van den oorlog zal blijven. en te zeggen, dat ze door Amerikaanschd dollers is omgekocht. Na er op gewezen te hebben dat dp, AliDuilsehe heereou geen begrip van ver. houdingen hebben en geen maat kennen,, vraagt de „Frankf.": Wat stellen dehee- ren zich eigenlijk voor? Ten aanzien' van de builenlandsche politiële is er toch al zoo dikwijls op gewezen, dat, ook ai slaagde meu erin den vijand zoodanjg te kloppen, dat wij België en do hemel weel wal nog meer konden behouden,, dit toch immers geen blijvende oplos sing zou zijn, want Duitschland heeft toch maar 65 a 70 millioen inwoners! ien al telt men de bondgenoolen erbij, dan toch zijn de anderen overwegend sterker en die zouden ongetwijfeld vroeg of laat alles doen wat zij kunnen om' ongewenschte oplossing weer onge daan te maken. Diezelfde verblindheid fcoonen de Al-Duilschers ook in de bint nenlandsche politiek. Wanneer de ge zamenlijks reactionnairen er n|u werke lijk eens in slaagden de Paaschboodr pchap van den Keizer kapot te maken (vandaar de naam. Itaisertreue") en de kiesrechlliervorming in Pruisen le ver hinderen wat zou daarmee dan gewonnen zijn? Gelooft men nu werkelijk dat de, 'massa die in verhouding zooveel ster fker is dan de anderen, dat op dtin dfuur zou dulden? Er zijn er die dat werkelijk schij nen le gslooven en hun, drijven wekt het gei oei, alsof het noodlot 'temidden van het Duitsche volk menschen laat opgroeien die voorbestemd zijn het te groude te richten.'' In staat van beschuldiging'. In de Roemeensche Kamer werd gis teren gestemd over de vraag, welke ministers van de regeering van Br-ali- anu in slaat van beschuldiging1 zouden worden gesteld. Besloten werd een aan klacht in te dienen tegen de vroegere ministers Emit Conlinescu, Ventala Bra- lianu, Alexander Constantinescu, Basile Mortzun, Victor Antonescu, dr. Angeles- cu en Take Jonescu. Overeenkomstig de wet moest over lederen minister afzonderlijk gestemd worden. De stemmen sclvommelden bij sommige ministers tusschen 111 en 117. Alleen bij Victor Antonescu stemde een afgevaardigde tegen de aanklacht, ter wijl bij alle anderen aile afgevaardigden ervoor slemden of zich Van stemming onthielden. Bratianu, de oud-minister president, werd met algemeene stemmen (109) in staat van beschuldiging gesteld. Te gen de AI D u i t s che r s. De Frankf Ztg." bevat een scherp artikel naar aanleiding van een vlug sschrift, dat verspreid is door de vereeni ging, die zich tooit met den weidschen naam van „Bund der Kaisertreuen". Deze bond, een broertje van de Vaderlandschq partij', heeft in dit vlugschrift, dat door een groot aantal adellijke en andere hee' ren onderteekend is, beweerd, dat de Duitsche sociaal democratie gesteund wordt met Amerikaansche dollars, en de „Frankf." stelt naar aanleiding daarvan nuchier weg de vraag, wat voor verschil er eigenlijk is in een dergelijke bewering en bijvoorbeeld die, dat Duitsche soldaten Belgische kinderen de handjes zouden hebben, afgehakt. Het blad wijst erop, dat Duitschland den zwanen last van den oorlog weet te dragen, omdat het geheele volk trouw blijft volharden en dat het onverantwoor delijk is d,e stemming des volks door dergelijke verdachtmakingen noodeloos te prikkelen De groote massa en de sociaal* democratie zijn wel niet 'dezelfde, maar ieder weet toch dat zij een groot dleeli ervan vormt. En toch zijn er nog altijd anenschen die het heel verstandig vinden tie sociaal democratie verdacht te maken Den 6en Aug. is een voor Doerazzo liggend Ooslenrijksch hospitaalschip door 'liegers met bommen bestookt, 's Middags toen het schip, dat bijna 1000 zieken aan boord had, Noordwaarts stoomde schoot een duikboot er torpedo's op af, die echter misten of niet ontploften. Tot de nieuwe snufjes, die Amerika ons in dezen oorlog gebracht heeft, be- hooren ook stalen schepen, die zonder hulp van klinknagels in elkaar worden ge zet. Een proefschip doorstond in diep ge laden toestand de hooge eisehen, die er aan werden gesteld. Dat proefschip is 125 vt. langen heeft! een waterverplaatsing van 275 ton. Het boulklinken zal in de toekomst wel niet geheel vervangen worden, want op som mige plaatsen in de schepen gaat hel nog goedkooper en vlugger dan met de an dere werkwijze. Maar bij eenige schepen van 10 000 ton, die nog moeten worden gebouwd, is het aantal klinknagels, dat daarbij zal worden toegepast, slechts on geveer 2i/2 pCt. van het gebruikelijke. Middelburg, 8 Aug. 1918. Ter jraanmarkt werden de eerste monsters Palmgewassen en Koolzaad aangeboden. Alles werd volgens de bekende condities van den RegeermgScommissaris in Zeeland verhandeld. Goes, 8 Aug. Op de heden gehouden groote veiling der veilingsvereeniging Z.- Beveland werden de volgende prijzen be- ïed: frambozen, fabriek, f 60, aardappelen (groote) met inb. toeslag rijk en gem., f 8, poters, id. id., f 6, kriel (fabriek) f 5, pronkboonen, binnenland, f 8.90—f 10, I wonkboonen, fabriek, f 25, snijboonen, binnenland, f 19.50, snijboonen, fabriek, f26, wagenaarsboonen, huitenl., f25, roe de kool, binnenland, f5—f5.10, roode kool, buitenland, F 10—f 12, alles per 100 kilogram. Kleine veiling, pruimen f65.10f107, frambozen f 55.20—f 57, appels- Godlin Keswick, f 25.20—f 41.60, diverse appels "6—f 15, alles per 100 K.G., komkom mers f 5.80—f 10.10, roode kool f 5f 6.20 beide per 100 stuks; sjalotten f li— f14.90, boonen fll—f 18, heide per 100 K.G.; augurken f 0.20—f 0.33 'per 100 stuks: uien f 4f 4.80 per 100 bos. De hennepteelt in Duitsch land. In Duitschland was de prijs voor hen nep per 100 ldloi sedert 1892 Lot het pilbreken van den oorlog, van 44 tot 91.4 mark gestegen. Toch ging de teelt van |iennep achteruit. Nog in bet jaar 1878 bedroeg de oppervlakte, met hennep be plant, 31.000 hectaren, in 1900 slechts 3500 hectaren, terwijl .in de laatste jaren dit cijfer nog kleiner was geworden. De Duitsche lieimepinduslrie moest haar grondstof bijna geheel uit hel buitenland betrekken. In het jaar 1913 bedroeg do invoer 48.651 ton waarvan Rusland 27 862 ton leverde. Duitschland heeft ge tracht tijdens den oorlog zooveel miogo- tijk in zijn eigen behoefte te voorzien De landbouwer wordt door de hooge prijzen aangespoord, die ook na den oor log stellig nmt spoedig zullen dalen. Hennep wordt in hoofdzaak geplant op de lage, drassige gronden, waar hij.' door zijn snellen groei en dichten stand het onkruid onderdrukt, en den akkep als geen andere plant ervan bevrijdt. Zelfs do weelderigste distelgroei. die zoo moeilijk uit te roeien is, verdwijnt vol komen bij den aanbouw van henpep,. De Duitsche maatschappij voor hennep teelt wist de oppervlakte te doen stij gen van 3000 hectaren in het jaar 1911 tot 7000 hectaren in 1918. In Sleeswijk Holstein b.v. waren in 1914 337 hectaren beplant, in 1918 537 hectaren. De vezel van de Duitsche hennep is (bevredigend. De industrie is het er over eens, dat de op lage gronden gc plan to hennep in kwaliteit niet onfier doet voor de huitenlandische. KUKEE OORLÜGSEEJU f !iTE\ Naar Havas seint heeft generaal Petain op 30 Juli een order gericht lot de tanks en allen die hebben bijgedra gen lot de ontwikkeling en de volmaking van dit wapen. De tanks en gepantserde auto.'s heb ben hebben groote offensieve waarde bewezen. De generaal zendt zijn geluk- wenscken aan de bemanningen van de tanks, die er veel toe hebben bijgedra gen om den vijand tegen te houden, Helfferich, de pas in functie getre den opvolger van von Mirbach als gezant te Moskou, is weer naar Berlijn vertrok ken om verslag uit te brengen over den toestand in Rusland. Het schijnt tegen woordig in Rusland zoo'n janboel bij de telegraaf le zijn, dat men hierop nie| meer vertrouwen kan en beter zelf even heen en weer kan reizen. In Oostenrijk zal liet pude oorlogsr broodrantsoen worden hersteld. Om „technische" redenen echter zal daar- mee le Weenen worden begonnen en zullen eerst daarna de andere streken des lands volgen. Te Weenen begint de verhoogde rantsoeneering op 11 Aug. MARKTBERICHTEN. THERMOMETER EN VERWACHTING. 9 Aug. •Thermometer alhier 8 u. vm. 63 gr. '12 u. 67., 3 u. 68 gr. Telegrafische mededeel ingen van het Meteorologisch instituut te De Bilt vol gens de waarnemingen van heden ochtend, Hoogste barometerstand 766.3 te Ha- parauda. Laagste barometers land 757 9 te Skagen. Verwachting tot den avond van 10 Aug.: zwakke tot matige, Westelijke tot Noordwestelijke wind, zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring, wellicht nog enkele regenbuien, zelfde temperatuur, SKWM-: WATER Vlisaiages 10 Aug. n.m. 4.28 11 5.02 ICraicbi* 12 5.36 OtSfii.Vc 13 6.10 Wooatdep L* 6.56 fïo": .riv-.- 15 v.m. 7.26 16 8.24 Domburg. Zaterdag A37 Zondag 11 5.11 Maandag 12 5.45 Dinsdag 13 6.19 Woeüüdag. 14 7.05 Donderdag 15 v.m. 7.35 Vrijdag 16 8.33 De aandacht van belanghebbenden wordt gevestigd op het navolgenden. Weduwen van militairen ot gepen- sionneerdemilitaren der Zeemacht wier eohtgenooten zijn overleden na 7 Mei &9I3 en weduwen van Unit 1909 door den dienst omgekomon militai ren in het genot van rijkspensioen, die vermeenen krachtens de wet van 17 Juni 1918 (Staatsblad no. 405) in aanmerking te komen voor ver hooging of toekenning van pensioen ten laste van het Weduwen- en Weezenionds voor militairen der Zeemacht, beneden den rang van officier, behooren de schriftelijke aanvrage daartoe TÓór 18 Januari 1919 in te dienen bij het Depar tement van Financiën, onder overlegging der benoodigde stukken. Niet indiening van de aanvraag vóór den in het vorig lid gestelden datum doet het recht op pensioen of hooger pensioen verloren gaan. De Minister van Marine a.i Voor den Minister De Secretaris-Generaal C. C. ZEGEBS RU8ER.

Middelburgsche Courant | 1918 | | pagina 3