!S EEN SPOORWEGONGELUK. Bij Schönhausen aan de Elbe heeft een spoorwegongeluk plaats gehad, zoo erg als in de laatste jaren in Duitschland niet is voorgekomen. Een extratrein bracht .ongeveer 2 50 kinderen van lam vakan tieverblijf terug. Nadat de trein om 5 uur 's ochtends het station Schönhausen verlaten had, liep hij tegen pen goede rentrein op, met het gevolg, dat 25 kin deren op slag werden gedood pn 15 zwaar werden gewond. Het geluid van de botsing was zoo hard, dat men het in heel Schönhausen vernam. Er ont stond een vreeselijke paniek. De omge komen kinderen hoorden, voor het groot ste deel thuis in Essen, Muenclien-Glad- bach en Oberhausen. Bij de botsing is ook een conducteur gedood. De oorzaak is, dat de machinist van den extratrein door den mist het signaal niet heeft ge zien. DE MOORD TE ROTTERDAM. Omtrent den gisteren reeds kort ver melden moord te Rotterdam, meldt dp N. R. Crt., dat deze zich als volgt heeft toegedragen. De daders hebben zich Woensdag avond laat vermoedelijk laten insluiten of zich verscholen in een van de laatste wagons, toen deze de remise worden binnengereden. De laatste tramwagen kwam te 12.30 's nachts binnen. Nadat de waker Van der Voorde daarop dp deur der remise, zooals gebruikelijk, aan de binnenzijde had gesloten, heeft; hij zich naar het kantoor, achter in de remise gelegen, begeven en is daar zijn •courant gaan lezen. Toen alles in diepe rust was, zijn de daders uit hun schuilplaats te voorschijn gekomen. De genoemde Van der Voorde heeft gerucht geboord, is uit het lean-, toor de remise ingeloopen en heeft hen ontdekt. Een worsteling heeft plaats ge had en den man is mei bet wisselijzer de Schedel ingeslagen. Op het Jmntoor vond de politie bij haar komst de cou rant liggen, waarin Van der Voorde heeft gelezen, zijn pet en zijn boterhammen in een zakje. Na het plegen van den moord zijn de daders het kantoor binnengegaan en'heb ben daar vermoedelijk met hetzelfde wi;s- iselijzer, twee kasten opengebroken, waarin de geldtrommels van de tram conducteurs bewaard worden, die zij *s avonds na het uit dienst gagn, daar inleveren. Van deze trommels zijn er dertig open gebroken en is het zich daarin bevin dende geld, hetgeen voor elke trommel wisselt van f 15 tot f 30, gestolen. Een 14-tal van deze geldtrommels, met oloed bevlekt, zijn doT 'de politic in beslag genomen. Naar schatting is ongeveer f 600 tot f 700 gestolen. De daders zijn daarbij zeer overhaast te werk gegaan, want een aantal geldtrom mels is niet gdopend. Het lijk van den vermoorden waker, die een vrouw en zes kinderen nalaat, is gisterenmorgen voor de gerechtelijke schouwing naar het ziekenhuis overge bracht. Van de daders is geen spoor ontdekt. Een paar Belgen, die als poetser in de remise werkzaam zijn, en ook andere werklieden zijn in verhoor genomen. - dat de gemeenteveiling vooral bij eigen exploitatie achterstond, wat betreft het invoeren van verplicht veilen, dus een geregelden aanvoer. Vakbelangen worden ook weinig of niet behartigd, terwijl een voortdurend toe zicht op handelingen van een bestuur veel gemakkelijker uilvoerbaar is, dan dat op het doen en laten van een markt- coramissie. Kweekers zenden te Vlissin- gen in, doch klachten en praatjes hun nerzijds bleven voortduren, niettegen staande enkele telers als adviseurs meer in naam dan in de daad van die marktcoinmissic optraden. Wel, zei de spreker, was dit ingesteld op zijn verzoek, doch dit was slechts een voorloopige regeling geweest. Waar nu de, veilingsvereeniging te Vlissingen kans zou kunnen beloopen geschrapt te worden als exporlveiling en men een soort export- vereenigingetje had opgericht om kwan- lums aan de veiling te verkrijgen, daar, kwam het den tuinbouwleeraar thans: gewensclit voor .deze zaak beter te rege len in het belang van de inzenders te> Vlissingen- Hij zag daarom gaarne samen werking voor ide export, b.v. bij de vroege aardappelen tusschen Middelburg en Vlis singen en een groolere, medezeggenschap Man de telers in den gang der zaken op de Vlissingsche veiling. Hierna deelde de heer Van Niftrik mede, dat hij biij was ter vergadering te zijn, waardoor hij als voorzitter van de; mark [commissie kon vernemen welke grieven er eigenlijk/waren. Na eenige discussie inzake verschillende punten van bespreking bleken beide heeren het eens te zijn over den gewenschten gang van zaken; ook al bleef de heer Van Niftrik bij zijn meennig, dat gemeente-exploitatie niet te verwerpen was. Na de verschillende toezeggingen van den heer Van Niftrik lokte de heer Blocmsma nog de verklaring uit, dat bij eventueele winsten, de aanvoerders zul len mede-deelen. Iiij vond het jammer, dat de opzet zoo duur was geweest. Ten slotte kwam na overleg de voor zitter met het voorstel ter tafel, en mteb succes, om, slaande de vergadering, een Vlissingsche Vcilingsvereeniging op le richten, bestaande uit inzenders en waar van het bestuur als permanente 'commis sie. van advies do vergaderingen "an de; arktcommissie zal bijwonen. Aldus werd besloten. De voorzitter dankte den inleider voor] zijn rede en meende, dal spreker tevre den kon zijn over het resultaat van zijn initiatief en opbouwende critiek. SPORT. Voetbal. In het gisteren weergegeven wedstrijd program voor de vereeniging Middelburg is uitgevallen: 28 Oct. Middelburg—Veto- citas. LANDBOUW. Te O u d-V ossemeer zijn in de laatste weken tal van monsters suikerbie ten op gehalte onderzocht; de uitkomsten ■wisselen tusschen 17 en 18 pGt., een niet onbevredigend resultaat. Natuurlijk zijn er ook nog enkele hoogere en ook die slechts 151/s pCt. aangeven, maar dat zijn uitzonaeriuffen. Naar wij vernemen -is de uilslag der deze week le nu 1st gehouden confe rentie van de commissie tot reorganisatie der Zeeuwsche Landbouwmaatschappij met het Dag Bes, lur en dan Geestelijken adviseur van den It. K. Boerenbond van Oostelijk Zpeuw-ch-Vlaanderen van dien aard, dat nauwe aaneensluiting op econo misch gebied groote kans van slagen! heeft. f De St. Ct. na. 244 bevat de statuten der Naaml. Venn. „Bieten Inkoop en Toe- wijzings Associatie (Bieta) te Rotterdam. BijeenkomsL te Souburg inzak de veiling le Vlissingen. Woensdagavond werd op verzoek van den Rijksluinbouwleeraar door eenige kweekers een bijeenkomst belegd met het doel exploitatie van gemeente en eige veiling te bespreken. De vergadering werd bijgewoond door een zestigtal Icweeker en twee leden van de marktcommissie Vlissingen, waaronder de voorzitter, de heer Van Niftrik. Nadat de voorzitter de heer B. de Visser de vergadering ge- opend had, werd het bovengenoemde punt door Jen heer Bloemsma ingeleid en besproken. Behalve de kwestie van credielvcrleening, personeel, verpakkings materiaal, en zich dagelijks ter veiling voordoende moeilijkheden, meende spre- HANDEL, NIJVERHEID EN V1SSCHEIUS. De St.crt. no,. 241 bevat de acte' van oprichting der N. V. Scheepvaart maatschappij „Cornelia" te Neuzen, ten doel hebbende het in. eigendom heb ben en cxploiteerèn van een zeilschip of ander vaartuig, met dien verstande, dat de N. V. nimmer meer dan één vaartuig Iegelijk in eigendom zal hebben. Hel kapitaal bedraagt f 1200. Oprich ters zijn J. J. de Jager, J. A. Klaassen en G. F. P. v. d. Peijl, allen te Neuzen. Blijkens een advertentie in dit num mer van de Spoorwegmaatschappijen zijn kramerijen en winkelwaren geschrapt van de lijst der goederen die van het Ver* voer zijn uilge-lolen. Ze zullen dus weei' worden aangenomen. BDITEN1LAND. II OORLOG. De Toestaand. De Duitschers zeilen kracht achter him operaties in de golf van Riga. Hel eiland Mohn is thans ook reeds in hun bezit. Of zij er nog veel gevangenen maakten, vonden wij niet vermeld. Omtrent de gebeurtenissen van Woens dag, waarvan het gisteren onder „Nage komen Berichten" opgenomen Duitsche leget*bericht de Duitsche lezing gaf, zegt een Russisch stafberichl. „De vijand houdt nu het eiland Oesel lieelemaai bezet. Wij hadden alles van militair nut vernield. De vijand is de Golf van Riga binnengedrongen, na den Russen het toezicht over bet ïrbe-kanaal te hebben ontrukt en drong patroeljes in de Mohn Sund terug. De Russische slagschepen Gratsdanin en Slavva, alsmede de krui ser Bajan dreven den vijand terug. De voorhoede* der Russische schepen was in het heetst van den strijd. Onder de Duitsche schepen waren twee dread noughts van de Grosser ICurfürst-soort. Het vijandelijke geschut schoot verder dan dat der oude Russische schepen, dj< den ingang van het kanaal een heelen lijd 'erdedigden. Ernstige schade maakte even wel, dat ze terug moesten. De Slawa werd verscheiden malen on der de waterlijn getroffen. Nagenoeg de heele bemanning heeft er hel leven af gebracht en bereikte de Russische kust. De batterijen aan den ingang van de Molm Sund verstrooiden de lorpedoboo- ten, die de Russische schepen trachtten te naderen. Naderhand heeft een vijande lijke dreadnought deze buiten gevecht ge steld. Een ander Russisch smaldeel de Mohn Sund weerde de uit het Noor den aankomende aanvallen af. Tegelijk wierp een groot aantal vliegtuigen tal i bommen o.p de Russische schepen in havens. De vijand ontscheepte kleine af- deelingen o-p het eiland Dagö, maar Russischevuur dwong ze, naar de sche pen terug 1e keeren. Daarna bombar deerden een kruiser en een draednought van de Duitschers de landingsplaats. Patroeljes hebben bij Oesel en Dagö 55 vijandelijke scliepeu waargenomen Dit bericht bevestigt dus de geruchten van gevechten ter zee. De „Slawa" was een schip van 1903, het mat 14.600' ton telde 825 koppen en had als zwaar ste bewapening 4 kanonnen van 30.5 cM. Uit hel Oostenrijkse lie oorlogspers- kwartier wordt gemeld, dat er op de Karst en in Zuid-Tirol belangrijke Italiaan- sclie troepenbewegingen zijn waargenomen De 12e Isonzoslag schijnt dus in aantocht zijn. Van de andere fronten is er geen nieuws van beteekenis. Uit O osleinrijk. In het Oostenrijksche Iluis van Afge vaardigden blijven de nationaliteitskwes ties nog steeds aan de orde. De mi nister van verdediging beeft zich dezer dagen genoodzaakt gezien krachtig op te kotoen' tegen de bewering, dat troepen van Duitsche of Magyaarsclie nationali- liteit ten nadeele van andere volkstam men ontzien worden. Deze beweringen zijn völkomen onbil lijk. Bij de verliezen aan do,oden en ge wonden, die in dezen oorlog zijn gele den, komen de Duitsche nationaliteiten van het land allesbehalve op de laatste plaats. Met name aan hel Isonzo-front vechten even goed troepen van Duitsche cn Magyaarsche nationaliteit als die van andere stammen.. De behaalde successen zijn alleen te danken aan de samenwer king van allen en de nauwgezette plichts betrachting van alle onze helden, on verschillig van welken stam. Bij het le gerbestuur wordt geen voorkeur betoond voor bepaalde nationaliteiten. Alle stam men moeten in den strijd om het be staan het uiterste praesteerO-n. Dit verweer van den minister was het antwo-ord op een interpellatie be treffende het besluit om manschappen van Duitschen landaard niet bij zekere formaties, die voor het Isonzo-leger be stemd zijn, in te deelen. Hij verklaarde dit besluit uit de nood zakelijkheid, die het gevolg is van de ontploffing aan het Steinfeld, om de vei ligheidsmaatregelen daar te verbeteren, waartoe het gebruik van manschappen an Duitsche nationaliteit voor den bewa kingsdienst behoort, daar dezen in staat moeten zijn, met de Duitsche bezetting in den omtrek van Steinfeld 1e spreken. De Roethenen hebben verklaard, dat zij tegen de voorloopige begrooting zullen stemmen, daar de regeering de Qekrai- ners aan de Polen uitlevert. Uit Italië. Sinds eenigen tijd hebben de tegen- slanders van de Sonninopoliliek in de Ilaliaansche Kamer een nieuwe partij ge sticht, die aanvankelijk 47 leden lelde en daarom de „partij van 47" genoemd werd. Deze partij, die in den oorlog een geheel ander standpunt dan de regce- ing aanneemt en er vooral tegen opkomt, dat Italië zich zelf door dezen krijg zoui laten uitmergelen, schijnt thans reeds een 60tal Kamerleden te omvatten. On langs heeft zich ook de onafhankelijke socialist Ferri bij hen aangesloten en de ze diende dezer dagen bij d|6 Kamer een motie in, die uitgaat van de stelling dat in Europa geen hegemonie is to duchten, aangezien na drie 'jaar oorlog geen van beide partijen een overwinning heeft kunnen behalen. Do kaas, dat Eu ropa bij voortzetting van den oorlog fcoit een .toestand van barbaarschheid terug keert, is daarentegen niet uitgesloten. De motie noodigl op deze gronden do ■egcenng uit, om in overleg met Italië's bondgenooten vredesonderhandelingen mogelijk te inaken. Ferri verlangt van den vrede waar borgen voor wederzijdsclie ontwapening, afschaffing van militairen dienstplicht, instelling van een algemeen hof van ar bitrage mei bevoegdheden lot verzeke ring van de vrijheid ter zee, scherper toezicht van de parlementen op de buiten,- landsche politiek en internationale voldra gen, die economische öorlogèn na den vrede voorkomen. Ferri acht Ji et mogelijk, dat aan de aspiraties der volken bij het Vredesverdrag wordt tegemoet gekomen door weder- zijdschen gebiedsafsland grensverbeierm- gen) en wederzijdsclie schadevergoedin- De „Stampa", waaraan 't bovenstaande is ontleend, vermoedt, dat Soiuiina afwij zend zal antwoorden. Intusschen zal het van belang zijn te zien welke houding de overige leden der nieuwe partij in nemen. Plaatsen zij zich op Ferri's stand punt, dan zou men hen terecht den naam van vredespartij kunnen toedienen. de entente op 1 Juli 1916 over 26 millioen ton scheepsruimte voor de zee vaart beschikte; dit was tot 1 Mei 1917 verminderd tot 23i/s millioen ton. Re kent men, dat de entente beslag "kan leg gen op 5 millioen ton onzijdige seheeps- ruirfte, dan had zij op 1 Mei 1917 281/2 millioen ton ter beschikking. Tot einde 1917 zal waarschijnlijk 8 millioen ton 'erloren gaan en 2 millioen worden aan gebouwd, wat 'n vermindering geeft met 6 millioen en een overschot van 22'/j mil lioen, waarvan 12'/» millioen voor liet handelsverkeer beschikbaar is. Voor den minimum-invoer van Enge land, Frankrijk en Italië schat Johnson, de schrijver van het artikel, '10 millioen ton voldoende. Als dus de scheepsbouw der gealileerden tegen het einde van hel jaar zoo ver ontwikkeld is, dat hij alle verdere verliezen weer goedmaakt door den aanbouw van nieuwe schepen, zou het duikbootgevaar bezworen zijn. De Pressesielle meent, dat men van Johnson's cijfers 2Vk millioen moet af trekken voor de eigen handelsvaart van de Ver. Staten en Japan en 2 millioen voor opgelegde scheepsruimte der onzij- digen. Er blijft dan voor de vaart op Europa aan het einde van 1917 slechts 81/4 millioen over, wat volgens Johnson weinig zou zijn. KORTE OORLOGSBERICHTEN. Wolff spreekt tegen, dat tijdens de bezetting de sterfte in België schrik barend zou zijn toegenomen en beroept zich op de volgende cijfers in de pro vincie Brabant was in 1913 de sterfte 18,466 tegen 18,361 in 1915, in de pro vincie Antwerpen waren de cijfers 14,949 en 12.346, in Oost-Vlaanderen '18.871 en 16,969, in Limburg 4530 en 1520. Over West-Vlaanderen dat in het operatie gebied ligt, zijn nog geen gegevens be schikbaar. Waar dit klaarblijkelijk absolute cijfers zijn, zeggen zij niets, daar <le bevolking niet constant gebleven is. Wij vermoe den, dat een percentsgewijze vergelijking zooal geen schrikbarende, dan toch ze ker een aanzienlijke toename zoude aan wijzen. het De ,duikbO|0 too r 1 og. In een rede te Birmingham over den duikbootoorlog heefl lord Beresford ge zegd, dat men nu in hel openbaar mel ding had gemahkt van hydrofonen (luis teraars onder water), magnetofoon-mij nen en rookdoozendie bij de bestrij ding van de duikboolen gebruikt worden. Het gold hier echter uitvindingen, die kort na het uitbreken van den oorlog gedaan warenmaar die pas veel later zijn toegepast. Als zij dadelijk ingevoerd waren, zou alleen de hydrofoon net, land vele millioenen en menschenlevens be spaard hebben. De „Deutsche Wirtscha'ftliche Presse sielle" haalt uit een Amerikaansch tijd schrift een berekening aan, volgens wel- Goes, 18 Oct. Op de heden gehouden veiling der vcilingsvereeniging „Zuid- Beveland deden appelen (bin f 3—f 18, fabr. f5—f9, buit. T 10—f21, kroetappe- len (bin.) f5,10—f9 40, i'abr. f5.90— f8.20, peren (bin.) ƒ4— f 11, kroelperen f 3.40—f 5.20, witte kool (bin.) f 1.80 2.20, fab. f 2—f 4, buil. 1 3.20-1 4, roodc kool (bin.) ri.10-f3.90, buit. f6-f7, uien (bin) fl3—fll, fab. f 13, over zee f 13. Scandinavië f25—f32, over land i' 13, uien waarvan fabr. zaad is gewon nen) f 5.10~f 5.60, alles per 100 K G Krabbendijke, 17 October. Ajuin voor binnenland f 13 buitenland (over land en over zee f 13, ajuin voor Skandinavië 28—f 36, kooien f3.20, alles per 100 kilogram. Kruiniugen, 15 October Veilingsvcree- ging „Kruiuingen— Ierseke en Omge ving". Wille kool le soort f 3 60, 2de soort f 2 per 100 K.G. Donderdag 18 October. Mispels 25 boo- men f 8, handperen 1*0 c.. klei peren 7 c., bellefleur C c., Ponnne d'Orange 7 c., weidragers 11 c.; uien over land, over zee -en voor fabrieken 13 c., Scandinavië, 36— 37 c., alles per K.G. Tholen, veiling van 16 en 17 Oct. Ap pels binnenl. 5—26,5 c., peren binnen]. 5,5 —25 ct., mispels 5.5—10 ct, alles per KG, roode kool binnenl. f 2—f 3.10, buitenl f 6—f 7, witte kool buitenl. f 3.20—f? 4, uien (Gr. Br. Zeeuwsche) overland f 13, uien overzee f 13, alles per 100 K.G. Page, de Amerikaansche gez.nt in Londen, heeft in een rede te Leeds, na de gebruikelijke tirade over de ver plettering van het Pruisische mililai- risme, verklaard, dat Engeland en de Vei'. Stalen niet alleen de voogden van hun eigen vrijheid moeten wezen, maar van die van de wereld. Aangenaam vooruitzicht voor Frankrijk, Italië, Rusland en..., Japan, om van de onzijdigen maar te zwijgen, Volgens een Wolff-bericht hebben de Duitschers gedurende do laatste drie maanden op het Westelijk front 867 vliegtuigen neergeschoten, waarvan cr 381 in Duitsche handen zijn gevallen. Sedert Januari 1917 verloren Duiischland": vijanden, aldus het bericht, op het Wes telijk front 1962 vliegtuigen, waarvan er 859 in DuitSch bezit zijn. In de maand September verloren de geallieerden op alle fronten samen 374 •liegtuigen en 22 kabelbalLons. Daarvan werden cr op het Westelijk front al leen 374 buiten gevecht gesteld .324 in luchtgevechten, 40 door afweergeschut, 6 door infautenevuur en 1 door onvrij willige, landing achter onze linies. Van deze vliegtuigen zijn er 167 in Duitsch bezit, terwijl er 207 aan gene zijde der linie zijn neergekomen. Dit aantal der neergeschoten vliegtuigen is het lioogste dat tot dusver in één maand werd be reikt. De Zwitsersche Bondsraad laat pp het «ogenblik een beschikking uitwerken die het mogelijk zal maken deserteurs en andere buitenlanders die uit 'hun land naar Zwitserland zijn gevlucht te dwin gen tot veldarbeid. Hun aantal is on geveer 12000. Uit Kowno wordt aan de „Frankf. Ztg." gemeld, dat 15 October in Riga de scholen ziju heropend. Voor de Duitsche kinderen zijn vier volksscholen, voor Üe Lettische vijf, de Jopdsche dén en de Russische twee. Bovendien is een mid delbare school geopend voor kinderen van beiderlei kunne. Naar aan het „Berliner Tageblatt' uit Stockholm gesesin d wordt, heeft de „Nowoja Schlsn" van den verdediger van generaal Kornilof, den advocaat Naklo- koff, vernomên, dat de aanklacht wegens hoogverraad teruggenomen is, aangezien de regeering zelf bevolen had dat het 3e cavaleriekorps op de hoofdstad zou aan rukken. Verder werd vastgesteld, dat dp strijd aan het front door den opmarsch naar Petrograd niet beïnvloed is geworden. Ook de aanklacht wegens muiterij en op stand tegen de overheid is ingetrokken, aangezien het besluit tot afzetting slechts door Kerenski onderteekend werd, terwijl zijne benoeming tot opperbevelhebber de onderteekening droeg vaa alle leden van het ministerie. Dientengevolge had Kornilof het recht zijne afzetting niet te erkennen. Maandag o.s. zal Radoslawof in het Sobranje antwoorden op een drietal in terpellaties over de bevoorrading van Boelgarije, het standpunt der regeering ten aanzien van vredesmogelij kliecten en de opheffing van de politieke censuur. MARKTBERICHTEN. BEKENDMAKINGEN INKWARTIERING. De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat van Maandag 22 tot Dins dag 23 October; 4917; van Woensdag 24 tot Donderdag 25 October 1917; van Vrijdag 26 tot Zaterdag 27 October 1917, le beginnen met wijk A, alle inwoner4 van Middelburg, die voorkomen op de inkwartieringslijst dier gemeente twee of driemaal met inkwartiering zonder ceding zullen worden belast; dat in tegenstelling met de gewoonte) thans geen voorafgaande mondelinge aan zegging zal paats vinden. Middelburg, 19 October '1917. De Burgemeester voornoemd, P, DUMON TAK. TERPENTIJN. De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dal de Minister van L., N. en II., gezien artikel 8 der Distributiewet 1916, voor zoover betreft het hieronder le stellen verbod van vervoer, artikel I, sub b van de wel van 1 September 1917- (Staatsblad no. 578;; heeft goedgevonden' te bepalen. 1. Dc verkoop, de aflevering! en hel vervoer van terpentijn is verboden; 2. het verbod sub 1 gesteld, is niet van toepassing voor zoover het vervoer plaats vindt in hoeveelheden van niet meer dam 1 K.G.3, van het sub 1 geslelde verbod kan, zoo noodig onder daarbij te stellen 'oorwaarden, ontheffing worden ver leend door de Toewijzingscommissie voor Benzine, Parkstraat 109, 's-Graveuliage. Middelburg, 19 October 1917. Da Burgemeester voornoemd. P. DUMON TAK. ERWTEN EN BOONEN. De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat o,p bon no. 17 verkrijgbaar; zal zijn van af Zaterdag 20 October lot en uiet Zaterdag 27 October 2Va ons erwten of boonen. De Burgemeester voornoemd P. DUMON TAK. 8HERMOMETEH EN HER VVACHlLVtï, 19 October Thermometer aluier 6 a vie. 45 12 a. 52 gr., 3 d 50 gr. Telegrafische mededeelmg vaa het i! eteorclogiich instituut Le De Bik volgens i waarnemingen van heden ochtend. Hoogste barometerstand 765 in Znid-Duitscbland. Laagst» 758.6 te Stockholm. V er w a c h 11 ag tot den avond van 20 Oct., zwakke tot matige wind uit Zuidelijke richtingen gedeeltelijk bewolktweinig oi geen regenkans op nachtvorst vooral in h«t Oosten zelfde temperatuur. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag. Vrijdag KOOG a»A9JBfL II 20 Oct. n.m 21 22 23 24 v.n 25 26 4.23 5.11 6.14 6.42 8.12 9.37 ADVERTtNTIËN. Heden overleed, na een lang durig lijden, onze geliefde Echt genoot, Vader? Behuwd- en Grootvader, LODE WIJK LEEN DEBT ADBIAANSEN. in den ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam, Wed. J. ADRIAAN8EN— Gekrvlixt. Teerpakhnizenstraat.

Middelburgsche Courant | 1917 | | pagina 3