LAATSTE BERICHTEN. .Vlissingen blijkt, dat het aantal leer lingen op de openbare scholen op 1 Sep tember 1910 bedroeg 2275, tegen 2351 op 1 September 1915. Op de bijzondere scholen waren deze cijfers resp. 1287 en 1285. Wat het ongeoorloofd schoolverzuim betreft, blijkt, dat óp school A niet min der dan 7 pCt. van bet aantal verzuimde schooltijden ongeoorloofd was. Op school E bedroeg het ongeoorloofd ver zuim slechts Va pCt. Een der belangrijkste in de vergade ringen behandelde punten was dat over de instelling van schoolvergaderingen. De Commissie benoemde uit haar midden een subcommissie die informeerde bij onge veer 63 gemeenten, waar ervaring was opgedaan met hel genoemde instituut/ Voor het meerendeel luidde het oordeel gunstig 'Het resultaat van Iiare bemoeiin gen legde de subcommissie in een breed voerig rapport neer, dat door de com missie aan B. en W'. werd gezonden, als antwoord op hun verzoek om advies in zake liet aanhangige punt. Medegedeeld wordt, dat de commissie meende lot het houden van verplichte schoolvergaderin gen te moeten advisecren, in zooverre zij niet indruischen legen de vigeerende .wel op het lager onderwijs. Als vanzelf jsprekend nam de commissie aan, dat, zooals bij alle instellingen, ook hier van den ernstigen wil tot eendrachtige "samen werking alles afhangt. Tot onderwijzeres aan de Christ. Nst. School le Bergen op Zoom is be noemd mej. M. Wessels te Goes. RECHTZAKEN. Aan sprakelijkheid van den staat voor daden van militairen. Eemge jaren geleden bij de manoeu vres kreeg een milicien-stukrijder de la ding van een vuurmond in het gelaat, omdat, gelijk liij beweerde, de wacht meester het schot aftrok zonder com- taando. De getroffene verloor door het ongeluk het gezichtsvermogen. In zijn actie tot schadevergoeding te gen den slaat ingesteld werd hij door de rechtbank niel-ontvanlcelijk verklaard. Het Haagsche gerechtshof besliste, dat de staat door de handelingen van een' zijner organen was gebonden. Wel was door den staat beweerd, dat niet iedere wilsuiting van een orgaan, is te beschou wen ais een handeling van het lichaam, dat het vertegenwoordigt en speciaal niet een handeling legen een uitdrukkelijke instructie in, doch het hof verwierp deze stelling en was van oordeel, dat iedere handeling van een orgaau is le beschou wen als een van deu staat, mits het or gaan bleef binnen den formeelen lering zijtier bevoegdheid, ook al is de handeling onbehoorlijk en onrechtmatig. Daar het jafvuren van een kanon tijdens de ma noeuvres behoort tot de bezigheden van een. wachtmeester der artillerie, is de slaat aansprakelijk voor de schade, daar door veroorzaakt. 1 Ook had de slaat nog beweerd, dat in casu geen privaatrecht was geschonden, doch hel hol" besliste, dat ieder heeft een in het privaatrecht wortelend recht om zijn leven en gezondheid niet benadeeld te zien. m. Ook de bewering, dat appellant geen reclil had op schadevergoeding, waai- hij reeds pensioen had, werd verworpen; dit ontslaat den staat niet van zijn verplich ting uil art. 1101, hoewel bij de begrop- iing der eventueel uit te keeren vergoe ding daar natuurlijk rekening mede moet gehouden wordeu. De actie werd derlialve ontvankelijk geacht en appellant toegelaten zijn voor stelling vart zaken door geïntimeerde werd die ontkend en het ongeluk aan appellants eigen schuld geweten -- door getuigen te bewijzen. H4NREL. NIJVERHEID EN VISSC HER».?. Ds „Zeeland" in 1916 In de vergadering van aandeelhouders! van de sloomvaarlmaatschappij „Zeeland", we.de op 16 Juni te Vlissingen wordt gehouden, zullen behandeld worden het verslag over 1916, de vaststelling van de balans en van de wiinst- en verlies rekening. In liet verslag wordt herinnerd aan het verloren gaan van de mailbooten „Prinses Juliana" en „Mecklenburg", wat ookreeds in liet vorig jaarverslag werd gedaan, maar levens ook aan hel bij de uitreis! op oen mijn loopen van de „Koningin! Wilhehnina" op 31 Juli, waarbij tevens 5 menschenlevens te betreuren waren. Voor de nagelalen betrekkingen van deze 5 opvarenden is gezorgd door verzeke ring, terwijl daarboven nog een toeslag door de maatschappij werd toegekend. De vaart ondervond weer groote moei lijkheden; telkens moest de dienst wor den slop gezet, o. a. door het tot drie maal loe opbrengen van booten der maat schappij naar Zeebrugge, eenmaal de „Koningin Regentes" zelfs van 10 Novem ber tot 17 December. Tot 15 Februari 1916 werd de dienst dagelijks uitgevoerd; later werden 4 ca nog later 3 reizen per week gemaakt,- eerst naar Tilbury Docks, Jater naar de pier te Gravesend Het aantal passagiers daalde van 100.472 in 1915 tot 18.947 in 1916 Indien do staat der Nederlanden en de Maatschappij tot exploitatie van Staats spoorwegen zich niet welwillend bereid hadden verklaard, ieder voor een derde deel bij le dragen in de zeer lioogej molestpremies, die gemiddeld 11 pCt. per 3 maanden van de verzekerde waarde der varende schepen bedroeg, zou de maatschappij niet in staat zijn geweest de bedrijfsonkoslen le dekken Aan bovengenoemde bijdragen werd echter de voorwaarde verbonden, dat, zoo voor de maatschappij' in het boekjaar 1916, eenig overschot op het bedrijf werd verkregen, dit bedrag in mindering zouj worden eebracht voor die bijdragen. Daar gebleken is dal dit overschot, na afschrijving van het verlies va» f 99.308,90, ontstaan door het aan de Prinses Juli ana" overkomen mijnongeval, een be drag van 1'8349,625 aantoont, heeft de directie dat nog in het boekjaar 191(5 onder de exploitatiekosten opgenomen, zoodal de winst- en verliesrekening geen saldo iaat. Nog wordt herinnerd, ofschoon dat niet recht in dit verslag thuis behoort, aan hel totaal stop zetten van den ge re gelden dienst op 1 Februari 1917, ten gevolge van den verscherpten duikboot- oorlog. Wel werd door Duitschland de; vaar! op Sóuthwold toegelaten, doch de Engelsche regecring achtte deze open kustplaats geheel ongeschikt voor dit doe], hetgeen dè ondervinding later ook heeft bewezen. Hel wordt steeds moeilijker het tal rijke personeel te houden; voor eenigen were tijdelijk ander werk gevonden. Het door assuradeuren uitgekeerd be drag van f893.087,21 voor de veronge lukte schepen „Mecklenburg" en Ko ningin Wilhelmina" is in hét reservefonds gestort, daar dit fonds toch oestemd is voor de aanschaffing van nieuwe sche pen. Nog zij vermeld, dat in 1916 slechts 167 reizen werden gemaakt. De ontvangsten beliepen f 1.169,05S,256 (tegen f2.127.218,505 in 1915) en de uit gaven f 1 119.793,57®, zoodat liet voor- deelig saldo uit de exploitatie bedroegj f 19.261,68. Hierbij komt het saldo van de intrestrekening ad f 106.761,615, sa men alzoo f 156.049,295. Van dit bedrag wordt voor het verlies van de „Prinses Juliana" f99.308,90 bestemd en het ove rige bedrag, zijnde f56.740,39®, in hel' ketelfonds gestort. LEGER EN VLOOT De opperbevelhebber heeft een or der uitgevaardigd, waarbij den legerauto- riteiten wordt verzocht, de zwemoefe- ningen door militairen, zoo veel mogelijk te bevorderen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Ook in Utrecht bleek de „Centrale Keuken" niet in een beslaande behoef te ie voorzien. Wegens den geringen omzet heeTt mien dan ook besloten voor- loopig i\et bedrijf le staken. De dro.ogte. Daar het sedert vele weken niet noemenswaard gere gend heel't, heerscht er in verscheidene streken des lands nijpend gebrek aan {lrinkwater. Te Edam cn Volendam wor den "door liet gemeenlebestuur water schuiten aangevoerd mt .Amsterdam om in de behoefte aan drinkwater te voor zien - Een ander gevolg van de droo^f te is, dal vele dezen winter nieuw ge plante jonge bo,omen sterven. Wij hebben onlangs melding ge maakt van het doodschieten van den' mannetjes-ooievaar, die tezamen met zijn gade een nest had gebouwd op een «Ier schoorsteenen van hel huis van dr. Bijnen te Breda. Wij lezen nu in 'de „Maas bode", dat de dader van dtezen vogel- moord ontdekt en tegen hem proces verbaal opgemaakt is. Alles i nog beproefd om het wijfje, dat reeds was begonnen te broeden, te verzorgen; zelfs is er vlak bij het neslj een bak water aangebracht met kikkers er in eu verdere hors d'oeuvre's, maar tevergeefs: het dier is lieengevlogen.; ze ker naar veiliger oorden om daar hulpen troost te vindeu. En Brena staat vooreerst bij de ooie vaars op de zwarte lijst! Meikevers als veevoeder. Meike vers .zijn iiaar Iwij in |hel fST.'jv;' ld. D lezen, een zeer gescliikt varkensvoer. Behalve in hun (geheel, worden ze ook tot meel gemalen onder het varkensvoer gemengd, wat hel voordeel geeft dat ze niet direol of althans kort nadat ze gevangen zijn, tot gebruik bestemd behoeven te wor den. Om Meikevermeel te bereiden, doodt men de dieren met behulp van kokend water, vervolgens droogt men ze op een eerst, waarna ze gemalen worden in een ouden koffiemolen of fijngestampt in een vijzel Mei het toedienen van Meikevermeel aan varkens kan men best tot hei der de gedeelte van hel gewone quantum voedsel gaan, terwijl dan de resL van het rantsoen gerust eivitarm mag zijn. Mei- keverineel toch is zeer eiwitrijk. Een indirect voordeel in het opruimen van Meikevers bestaat nog hierin, dat men. niet alleen veel bladgroen spaart, waar aan de veelvraten zich anders zouden hebben te goed gedaan, maar tevens1 ,mn de wijfjes de gelegenheid ontneemt om haar gebruikelijke 30 eitjes te leggen. Gebrek aan zelfbeheersching. een veehouder le Knijpe, eemge 'kin deren in zijn land ziende, werd daar over zoo kwaad dat hij eerst liet rijwiel van ee n der jongens te water en daarna een 11-jaaïgen knaap in een modder sloot wierp. Toen deze jongen in zijn doodsangst trachtte den wal te berei ken, werd bij terug geduwd. Thans is hij1 onder geneeskundige behandebng ge steld, en heeft de veehouder proces-ver baal gekregen. Het landgoed „Crailoo" nabij Bus- sum is thans definitief voor het publiek afgesloten. Tenminste op alle toegangs wegen zijn bordjes mei het opschrift „verboden toegang" •aangebracht. De eigenaresse, de Bouwmaatschappij „Crai loo", is hiertoe overgegaan wegens den boschbrand, welke eenige weken gele den door jongens was gesticht. Vrijdag werden te Poeldijk op de veiling de eerste Meikersen, aangevoerd, die f 1.10 a f 4.20 per pond deden. De roode aalbessen evenaren de kersen in prijs, vooral de dubbele, die f 4.05 per pond opbrachten. Als een staaltje hoe er gesmokkeld werd, kan dienen, dat alleen in Limburg en Noord-Brabant ruim 11.000 personen uit het in slaat van beleg verklaarde ge bied werden gezet. En nóg zitten de gevangenissen vol, terwijl nog duizenden smokkelprocesscn op afdoening wachten! .Vad. Aan schipper W. Vrolijk, van den voormaligen logger „Marian" Sch. 235, is voor zich en zijn toen opvarenden, van den „Marian" door de Britsche re geering een belooning toegewezen van f 800 voor het redden van de bemanning van den in den grond geschoten Engel- schen stoomtrciler „Nellie Nutten". Eeni gen lijd na de redding werd die „Marian" door een Duitsche duikboot in den grond geschoten. De groote raderbooten „Groningen" en „Holland." van den veerdienst Enkhui zenStavoren, die verleden jaar naar Frankrijk zijn overgebracht en gebruikt werden voor kolenvervoer, zijn onlangs in hel Kanaal getorpedeerd. TER BEWARING. Het volgende is volgens „Het Volk" „heuscb" le Amsterdam gebeurd: Twee Belgische dames gaan uit, ge wapend ieder met een parapluie. Hel weer klaart op en zij Vallen, graag de vervelende parapluies kwijt. Bij het L-eidscheplein worden zij plotseling ver rukt door den uitnemenden Holland,1- sclien organisatiegeest, want zij ontdek ken het „Huis van Bewaring." Onmiddellijk schellen zij aan eer ste schrik, het overgaan van een zwal- re bel. Een man verschijnt met een. rare pet op het hoofd. Beleefd wor den twee parapluies overgereikt. Twee de schrik; de man met de pet gromt nijdig hel is hier de gevangenis Da mes onthutst af met de parapluies. BRIEFWISSELING. D, S., Middelburg. Een klacht over een handeling van een ambtenaar is beter gericht tot het hoofd van het bu reau, dan door een ingezonden stuk tot het publiek. DE VERKIEZINGEN VOOR DE TWEEDE KAMER. Tot hedenmiddag half drie waren in de Zeeuwsche dislricileu lijsten voor de volgende candidalen ingediend Middelburg Mr. E. E. van Raalle (u-I.), door Her man Snijders en 59 anderen; Mr. li. C. Hofman, Den Haag, door I. de Visser en 52 anderen. Gojes: Jhr mr, <A'. F, de Savornin Lohman (chr.-hisL.) Ooistburg'. y Jhr. R. R L. de Muralt (u. 1.) Ho.nten isse. P. F. Fruytier (r. k.) Zierikzee: Mr. R. J. II. Palijn (u. 1.) Direct verkozen zijn dus de lieeren De Savornin Lobman, De Muralt, Fruy lier en Patijn; althans wanneer niet tus- sehea half drie cm vier uur nog een lijst mocht worden iiwediend. Een stemming' zal plaals hébben in Middelburg. t De stemming is gesteld op Donder dag 15 Juni. m We krijgen dus hier in het district Middelhurg nog onverwachts tóch een stemming, met al de moeite en uitgaven daaraan voor de gemeenten verbonden. We hadden wel reeds eenige dagen geleden gehoord dat er speciaal te Vlis singen en te Souburg met een lijst werd rondgegaan om handleekenïngen voor een candidatuur te verzamelen. Maar dq per soon die" met de lijst rondging, behoorde zelf niet tol de onderteekeuaars. In liem had men dus geeu aanwijzing voor de richting van de candidatuur Men sprak ons van de Algemeene Staatspartij, zelfs van de „liberale partij", maar niemand wist bet precies. We lieoben ons toen gewend tot den heer Hofman zelf, die een der directeu ren is van de Eerste Hypotheekbank met of zonder levensverzekering in Den Hang. En van hem kregen we de opheldering dat hij gesteld is door de A. Tt A. G., d. i« de Actie legen de Aanhangige Grondwets herziening. de groep die onder leiding van mr. S. van Houten verzet aanteekent tegen die herziening We vernamen ook nog dat de heer Hofman het voornemen heeft hier een spreekbeurt te vervullen. UIT DEN HAAG. De Koningin bracht heden een bezoek aan de brandweerkazerne in de Prin- sesseslraat, waar zij zich door den leider van 't blu&schingswerk in de Drenlsclie venen, den eersten Drandmeester Spo,el- stra uitvoerig liet inlichten omtrent de werkzaamheden der Haagsche brandweer bij den veenbrand. De Koningin betuig de meermalen haar bewondering voor liet kranige werk der Haagsche brandweer en liet zich de manschappen, die bij de blussching werkzaam zijn geweest, do,or den heer Spoelstra voorstellen. De Ko ningin werd ontvangen door den bur gemeester en den commandant der brandweer. Officieel wordt het gerucht tegenge sproken, dat op Borneo een luitenant der infanterie met vijf man door de Dajoks vennoord zou zijn; er is niets bijzonders voorgevallen. VOOR DE HOOFDACTE. Zij die zich dit -jaar wenschen le onderwerpen aan het examen voor de lioofdacte, moeten hun stukken inzenr den vóór 14 Juni e. k. Daarbij' is echter ditmaal de volgende bepaling vastgesteld: „Zij die door het vervullen hunner militaire plichten niet iu staat zijn het bewijs van tweejarige werkzaamheid op een of meer scholen over te leggen voegen bij de aangifte een op gezegeld pa pier geschreven, to,t den Minister van Staat Minister van Binnenl, Zaken gerichil" adres, om geheele of gedeeltelijke ont heffing van den eisch in art. 82, eerste lid (dier wet tot regeling van het lager onderwijs gesteld" De voorzitters der commissies in Den Ilaag en Breda zijn resp. die heeren Fj. Eringa te Middelburg en dr. A. H. J. V. M Deserthie, te 's Hertogenbosch. VLOTGEKOMEN. De bij Schiermonnikoog' gestrande Duit sche vrachtboot is gisteren door zes sieepboolen losgesleept en om de Oost vertrokken. STAATSLOTERIJ. Bij de trekking van heden vielen prij zen op de navolgende nummers: f 1500. 3074. f 1000 5233 5926. 7788. 12376. 12816. 13802. 20768. f 400: 10909, 15708. 18539. 18546. f 200. 3728. 5517. 6795. 9141. 9809. 16028. T 100 ,423. 3135. 5929. 6071. 9095. 10443. 10455. UCylO. 12110. 12578. 15992. 18696. 19421. BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.17 u. 5 <y0 Ncderil IOI1/2: 2i/n 0/0 Nederl. W. Schuld 61%, 3 0/0 do. Oblig. 7-li/t; 3 0/0 do. Certif. 74. Kon. Petrol. Aand. 543; Gecons. Holl 172: Perlak 68; Amslerd, rubber 238, Nederl. do. 100. Ncd. Amerik. vaart 362; Nieuwe do 353; Kon. Holl. Lloyd 181; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 23 41/». Prolongatie 2 0,0 Anaconda 173i/2; Steels '1203,4; Den ver 10%; Erie 26%: Miss. Kansas Texas 6%; Car Foundry 75; Hide Leather6Qj/a; Common Marine '30V<; Prefered do. 851/2; Mori Coll. Obi. 6 0/0 8SV2; Max well Gr. C. v A. 39; Maxwell Land C. v. Inc. Bonds 48%Cigars40'/2 Sludebaker 79; Union Pacific C. v. A, l39i/«. AAN DE BELGISCHE KUST. Men meldt uit Oostburg: Hedenmorgen werd op zee voor de Belgische kust hevig gescholen. Er was vermoedelijk een gevecht gaande. Het schieten verplaatste zich hooger op. In den afgeloopen nacht werden telkens door vliegers bommen geworpen op België DE DUIKBOOTOORLOG. BERLIJN, 5 Juni. Off. In liet blok kade-gebied om Engeland zijn 4 stoom- boolen en 2 zeilschepen tot zinken ge bracht. Onder de Stoomschepen bevond zich de Engelsche boot „Middlesex", metend 7265 ton. UIT RUSLAND. BERLIJN, 5 Juni. De „Vossische Zei- tung" verneemt, dat twee ministers naar Kroonstad gegaan zijn om te onderhan delen met den Raad van Arbeiders en soldalen. Er is een overeenkomst tot stand ge komen. BROESSILOF OPPERBEVELHEBBER PETROGRAD, 4 Juni. Generaal Alexief is als opperbevelhebber afgetreden en wordt opgevolgd door generaal Broessilof, die thans commandant is van het Z. O. front. "Broessilof wordt vervangen door generaal Goerlca. SPIONNAGE. NEW-YORK, 5 Juni. Een Duitscher, een Zweedsch-Ainerikaan en twee Ame rikanen zijn onder verdenking van rpion- nagfc gearresteerd. Zij zoudpn mededee- lingen hebben gedaan over het vertrek van Amerikaansche torpedojagers naar Engeland. TB HOUDEN AANBESTEDINGEN. Vrijdag 8 Juni 1917, 1% u. in het gemeentehuis le Burgh door bestuur wa tert. cal. Burgh- en Westlandpolder. Werken aan dien polder. Zie Midd. Crt. 18 Mei. AFLOOP VERKOOPINGEN. Maandag werd door notaris Neer- voort te 's-Heer Arendskerke ver kocht 1 H A. 22 A. 50 gA. bouwland in den Ouden Kraaijertpoldcr. Kooperwerd de heer Jac. de Koster qq. voor f2930 per H.A. BURGERLIJKE STAND. Vlissingen. Van 2—5 Juni. Bevallen: A. H. Dillen, geb. In den Kleef, d. Goes. Van 2—5 Juni. Bevallen: B. C. A. do Wit geb. De Kanter,-d. (levenloos). Overleden: J. Paauwe, weduwe van A. Schipper, 73 j. POSTERIJEN. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, waarvan de afzenders onbekend zijn en die in de 2e helft van Mei terug ontvangen zijn. Binnenland. Brieven. Mej. A. 14., Rotterdam; H. Bierman, 's Hage; I A. Goedbloed, Middelburg; W. Houtsage, Rotterdam; Nieuwe Rotterd. Courant, Rotterdam; ontvanger belastin gen, alhier; J. Stieltjes, Coevorden; Av Snijder, Rotterdam. Briefkaarten. Adam Francois, Rotterdam; C. An- driessen, Vlissingen, P. J. Boone, Den Haag; A. v. d. Ende, Cadzand; Jannetje Ilendrikse, Middelburg; C. Kompieters, Veldfeger; P. .Steenbakker, Wijk Maas tricht; W. Verlare, Roosendaal; Venemg, Steenvliet (2 stuks); mej. Jac. Wurger, Vlissingen; Theo Wygers, Roosendaal. B uitenland. Brieven. Gr,and Bazar Parisien, Antwerpen. Briefkaarten. Jo van Beers, London; Xaurent Guy, Paris (2 stuks). BEKENDMAKINGEN. INSPECTIE EN EXERCITIE BIJ DE BRANDWEER. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg. gelet op art. 17 der verordening be treffende de brandweer in deze gemeen te, v,an den 25 Januari 1893, maken be leend, dat eéu inspectie en exercitie met een gedeelte der brandspuiten, volgens voordracht van het bestuur over de brandweer, zal plaats hebben Woensdag den 20 Juni 1917 en wel meL spuit A te 10, met'spuit B te IO1/2 met .spuit C te 11 en mei Spuit D te 111/2 uur, en roepen de beambten en bedienden, aan die spuiten geplaatst, op, zich pp de voorsplireven uren aan de onderscheidene brandspuit- huisjes le bevinden Middelburg, den 5 Juni 1917. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. W. A.J. SNOUCKHURGRONJE, Secretaris. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven dè vol gende voorwerpen, welke zijn terug te bekomen a. aan het bureau van politie: Broche met kinderportret; zakje, inh. huissleutel, militair naamplaatje t. n. van T. J. de Munk, Slamboeknr, 24773. b. bij particulieren Band van een kinderwagenC. II u- bregtse Eigenh sir. Q 230; zwarte tascli met zilveren knip, H v. d. Bos, Bo- gardstraat D 58; blauwe fietspet, A. Jon- gepier Breeslraat (Trantsmgel) C 121; collier, J. Bosschaart, Punipoortstraat O 250- een gouden zegelring, C Jan se, Oude Veersehe Weg T 215; kiudertasch- je inh zakdoek, mej. Vereist, Lange Vie- le IC 393; één twintigste lot Staatsloterij, J. Iiooges leger, IC. Geere, IC 346; huis sleutel en band van een kinderwagen, M. de Poorte, ICpningstr. E 250; knipmes, C Florusse, Nnordweg R 36; huissleutel, van Lucht, Kinderdijk P 113; jxirlemon- naie mét inhoud, A Roth, Molenberg K 100a; een pet, G. Sturm, Smidsbohverk, O 107; band van een kinderwagen, H. Stam, Verwerijstraat N 125; koperen rij- luigmoer, A, Leempóel, Bastion N 71; zilveren kinderarmband, mej. C. Griep, meisjesafdeeling „Kinderzorg"; dashond, J J Alleman, Molenberg IC 86; blauw gevoerde band, J. P. Ploegaard, Arnem. voelpao T 110; twee manden, J. Poppe, Gal van den Bleek, (Dampoort); duimstok, 11. de Regt, Veersehe Singel S 75; wan delstok, Th de Loof, St JanSgang I 88.

Middelburgsche Courant | 1917 | | pagina 2