LAATSTE BERICHTEN. burgemeester en kolenliandelaars aldaar in verbinding stelde en tot resultaat had dat ten gevolge van de verschillende onc kostenrekeningen let wel voor Zierikzee een bijzondere maximumprijs werd ger steld nl. voor eierkolen "f 1.75 en kachelj- kolen f 2 per II.L. Nu lieeft spreker eens onderzocht de kolenprijzen betaald op plaatsen in de oïngeving en nu blijkt hem dat l>elaald zijn te Iverkwerve f 1.67, Burgli 1' 1.63, Ooslerland f 1 80, Ellemeet f 1.64, Noord>- welle f 1.66 en Ouwerkerlc 1.55 alles per H.L. zonder tnsschenkomst van kolen'- handelaars. En nu de kolen te Zierikzee van de twee laatste zendingen uit .Middelburg aangevoerd. Deze kosten volgens zijne be rekening met de kosten inbegrepen f 1.60 f 1.70 en werden verkocht voor f 2.40; de laatste zending kostte ten hoogste f 1.70, thuis gebracht werden zij' gerekend f 2.40 alles per H.L., ön dat dan nog on danks de maximumprijzen voor Zierikzee. Laat de kolencominissre aandringen niet alleen op officicele maximumprijzen, maar zij dient ook gedaan te krijgen dat de ge meente, wanneer de kolen boven maxi mumprijzen moeten worden verkocht, het verhoogde daarboven bijlegt. Na eenige gedachtenwisseling werd als dan een molie door de gansche vergade ring aangenomen, gericht tot den burge(- meester als voorzitter der verschillende commissies, in welke motie de wensche- lijklieid wordt uilgesproken dat de kolen worden betaald volgens den officieelen maximumprijs en waarin gevraagd wordt opneming van een vertegenwoordiger der arbeidende klasse in de levensmiddelenf- en kolencommissie enz. Na 'cE'c aanneming dier motie had de spreker nog slechts een kort woord over de Werkloosheidverzekering, waarin deze gemeente ook niet te prijzen is. Hij moe digde aan tot het organiseeren inzake wo|- ningnood, dat ook de macht der huist, eigenaren breekt. Hij deelde mede, dat men zich zal wenden tot het bestuur der liberale en anthrev. kiesvereenigingcn en tol de reeds beslaande woningcommis sie, die echter ééns heeft vergaderd, ten einde te komen tot oprichting van een wa,- ningbouwvereeniging. Nadat nog verschci- denen het woord hadden gevoerd, werd de vergadering gesloten. Van melkhandelaarszijde te Zierik zee wordt met ingang van 1 Mei den prijs van melk weer verhoogd tot 12 cent per liter. Bij de Vrijdag te Bruinis se ge houden herstemming voor een lid van den gemeenteraad werd gekozen de heer M. K. Krepel, de liberale candidaat, met 211 stemmen; de tegencandidaat, de heer Hanse, verkreeg er 167, terwijl .er 6 va» onwaarde waren. Donderdagavond liep de 12-jarige M. Junielel te Bruinisse al spelende van den dijk, waarbij hij viel en zoo onge lukkig terecht kwam, dal hij een been brak. Uit Zeeuwseli-Vlaandereu O D. In de Vrijdagavond gehouden ver gadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken .te Ne,uzen werd naar aanleiding van hot bezwaar dat door (de Kamer van Woerden bij den Minister van Watersluit is ingebracht, tegen liét boffen van een staangeld van f 1 voor ongeloste waggons, de meening uit sproken, dat, hoewel uit medcdeelingen ter vergadering bleek, dat de maatregel vooral nadeelig kan zijn voor handelaars uil Zcouwsch-Vlaanderen, die tegenwoor dig te Vlissingen goederen ontvangen en niet steeds en onder alle omstandighe den over scheepsruimte kunnen beschik ken voor overtossen en verder ver voer, - er bij hel heerschende gebrek aan spoorwegmalerieel, alle reden is, om te trachten met klem le bewerken dat gebruikt spuorwegmalerieel weer zoo spoedig mogelijk vrijkomt. De Kamer be sloot echter de hoop uit te spreken, dat deze maatregel, dien zij door de omslan* digli° len gewettigd acht. evenals de ver hooging der spoorwegtarieven, bij terug keer van normale lijden weer zoo spoedig mogelijk zal worden ingetrokken Adhaesie zal worden betuigd aan het verzoek der Kamer te Eindhoven be- tretfende het invoeren van postcrediet- brieven. Op de Axolsclie Sassing, onder de gemeente A x e 1, is Zondag een kind van vijf jaar te water geraakt en verdronken. Bij de Vrijdag te Sas van Gent gehouaen stemming voor de verkiezing van 7 leden voor de nieuw opgerichte, Kamer van Koophandel en Fabrieken, stemden 75 van de 87 kiezers. Gekozen werden de lie,eren P. A. Niee- tesoii met 57, V. Verschaffel met 54, A. G Slubbè met 42 en Ch- Pauwels met 39 stemmen Voor 3 zetels moet her stemming plaats hebben tusschen de hee- ren G de Meijer met 30, F. Kiebo.om met 26, G. Stevens met 24, M. Verhaak met 23, F. Wouters met 20 en D. van den Berg met 15 stemmen. Uit Zoeuwsch-Vlaanderon W. D. De kwestie van de contante betaling op de Meikoopdagen is nog niel opgelost. Terwijl aankondigingen van der gelijke verkoopingen in het vierde district de mcedeeling bevatten dal zal worden verkocht tegen contante betaling, vonden wij er twee, een van een verknoping van een landhouwersinspan le IJzendijke, en een te Biervliet, waarbij de tusschenper" sonen, de deurwaarder Poppe uit Hulst, dus uit het vijfde district, niets meldt van een algemeene voorwaarde van contant betalen, en alleen aan het slot zegt da;t buitenlandsche of onbekende koopersge- goedo borgen moeten stellen of contant betalen. De solidariteit van de ambtenaren is dus nog niet zoo volledig als ons de vo rige week gemeld werd. Een lezer uit Schoondijke klaagt ons zijn nood over den toestand van liet rij> wielpad langs den rijksweg van B r e s- kens. Men heeft dit voor het onderhoud met sintels besirooid, waarin echter zoo- veel glas zit dat de eene band na <1& andere springt. Het pad blinkt van "tgkijs. KERKNIEUWS. Na Zondagmorgen door ds. Tolle naar van Brouwershaven naai" aanleiding van 'Johannes 21 vers 1517 bevestigd te zijn, deed ds. C. van Ooslterland Zon dagnamiddag bij de Geref. gemeente te O ud-V ossein oer zijn intrede, daarbij sprekende over 2 Kron. 1 vers 10. Een zeor groote schare vulde het kerkgebouw en do nieuwe leeraar werd toegesproken door do heeren Goedhart, Gunst en Brinkman, terwijl' de heer de Graaf, leu rend ouderling te Poortvliet hem; toek sprak namens de classis' en de zusterkerk te [Poortvliet. Ned Herv. Kerk. Beroepen te Leiden (vac. Vethalce): J Riemens te Dedemsvaart; te Biezelinge: Joh. Kijne te Nijkerkerveen. Aangenomen naar Lopik en Cabauw F. Anker le Brakel. Bedankt voor Sijbecarspel: D. v. d. Most van Spijk te O en W. Graftdijk. Geref. Kerken. Beroepen le Waarder: J. J. Berends te Maassluis, Bedankt voor Delfshaven: R. Hamming te Groningen. Chr. Geref. Kerk. Bedankt voor Utrecht; P. de Groot te Rouerdam. KUNST EN WETENSCHAPPEN Volksconcert Mid- delburg's Mannenkoor. De volle zaal gistermiddag in de Con certzaal, in weerwil van het naar bui ten lokkende mooie weer, bewees !dat er waardccriug was voor de daad van Middelburg's Mannenkoor om de uitvoe ring, die do vorige week voor den be perkten kring van leden en donateurs werd gegeven, te herhalen pp een voor geringgen prijs toegankelijk volksconcert. En het hartelijk applaus na ieder num mer toonde aan dat het publick ook erkentelijk was voor hetgeen ten gehoore werd gebracht. De omstandigheid dat deze vereeni- ging steeds liaar uilvoeringen in bijeen komsten van huiskoudelijken aard geeft, en nu bij dit optreden voor een groo- ter publiek daaraan het karakter gaf van een volksconcert, werkt van zelf als een rem op een gedetailleerde be spreking. Maar dit kan getuigd worden, diat het koor, onder leiding van zijn directeur, den lieei* .TACleuver, het inleidende groo- liêre werk I, .Lorelei" van Brambach en de verschillende liederen zong met een te loven zuiverheid en een niet minder te Iprijzen zelfbeheersching in de toe wijding. Mannenkoren zingen gewoonlijk met toewijding, maar de moeilijkheid is juist die zoo te temperen dat liet klank- gehalte er niet onder lijdt. En daar om sluit die erkenning van zelfbeheer sching een niet geringen lof in. De koornummers werden afgewisseld •door vioolspel van mejotikvr. D. A. v. T. alhier, die verdienstelijk en met zui veren loon de concert-sonate van Ve- racini en een :tweetal kleinere num mers voordroeg. Voorts had de vereeniging1 zich de medewerking verzekerd van mej. Amy Kollewijn uil Nijmegen, sopraan, een jon ge zangeres, met een niet -volle, doch frissche, heldere stem. In de solopartij vim (de ,„Lorelfei" en in de door haar gczoiigeu liedereu was bovendien de .wel overwogen voordracht te waarde eren. De beide solisten en ook de niet ge noemde, maai" steeds bereidwillig me dewerkende pianiste, ontvingen bouquet- ten. Raemaeckers in Zwitserland. De Parijsche berichtgever Van het ,,Iland." seint: De le Genève tentoongestelde teeke- mngen van Louis Raemaeckers zijn, op last van den Zwitsersclien federalen con sul, door de politie in beslag genomen,; Ook is beslag gelegd op de catalogi en1 affiches die naar Bern zijn opgezonden. ONDERWIJS. Tol onderwijzer aan de school' voor' Christelijk onderwijs op gereformeerden grondslag te Vlissingen is benoemd de heer J. Gast aldaar. Door den Commissaris der Konin gin is, ter vervanging van den heer L van Brugcen, directeur der Rijks hoo- gere burgerschool te Goes, die wegens gezondheidsredenen als lid en voorzitter der commissie van het afnemen der eindexamens van de Hoogere ourger- scliolen in Zeeland heeft verzocht daar van te worden ontheven, in diens plaats benoemd de heer dr. H. G. ten Bruggen- cate, thans plaatsvervangend voorzitter; lot plaatsvervangend voorzitter het lid der commissie de heer C. D. A. Zim merman; en tot lid der oommissie de heer dr. Chr, F. Iiaje, leeraar aan de R. H. B.-school te Middelburg. Te Breda slaagde voor onderwijzer ilc heer E. van Hecke van Sluiskil, Aan de Rijksnormaallessen te Axel zijn bevorderd van de derde- naar de vierde klasse: J. J. Kaan en C. P. Kolijn, Terneuzcn; C. J. Overbeeke en M. Viuke, Ossenisse; A. J. M. Serrarens en P. A. de Smet te Stoppeldijk; II. A. J de Vries, Kloosterzande; F. M. Mangold, Axel; E. E. M. Waelpul te Zuidclorpe. Van de tweede naar de derde klasse: P. J. van der Bent en M. J. Vermeulen, Terneuzcn; G. Lauret, Overslag; E. F. Poppe, Graanw; F. G. Jansen Yerplanke, Hengstdijk; M. L. Dan kaart, Terholö; A. F. Reinlioud, Hulst; A. E. Vermandei, Sas van Gent. Van de eerste naai" de tweede klasse J. M. van Mossevelde, Koewacht; C. P. Olyslager, Axel; J. A. van de Velde, Terneuzcn. Van de eerste afdeeling der voorbe reidende klasse naar de tweede ardee- ling: P. J. Olyslager, Axel. Toegelaten tot de afdeeling A van den cursus der Ned. Ileide-Mij. de hee ren A. L. van Dixhoorn leHontenisse en B. Schelstraete te Sluiskil. Tot onderwijzer te St. Jansteen is benoemd de heer A, Pluijin te YVest- dorpe. Te Biervliet zijn aan school A tot onderwijzeressen tijdelijk benoemd de dames Romein te "Middelburg en Baarl te Vlissingen. In functietreding 1 Mei a.s. LEGER EN VLOOT. Benoemd is tot luitenant-kolonel, commandant van het 14e regiment der infanterie de majopr W. H. C. Boellaard en bij den staf van <lat wapen tot kolonel de luit.rkolonel F. L. J. van de Pol, van dien staf, directeur van de cadetten1- school, tijdelijk belast met het bdyel over het 11de regiment. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Bij de aanbesteding van de verbou wing van'n bierbrouwerij tot bierbrouwe rij en vlasfabriek voor de heeren Blieck testantech Tehuis voor ouden, van dagen le Sluis, architect J. A. van Baal te Oostburg, was laagste inschrijver P. Daanscn te Oostburg voor f 2890, aan wien liet werk is gegund. De raming was f 2920. Bij de aanbesteding van de verbou wing van een bierbrouwerijl tot bier brouwerij en vlasfabriek voor de heeren Bregaerl en Plasschaert te Sluis, ar-, cliilecl J. A van Baal Le Oostburg, ra ming f 5420, werd het laagst ingeschre ven door Ph. Maes le SMs v,oor f 5000. Gegund onder nadere goedkeuring. Er waren twaalf inschrijvers. BOMMEN OP ZIERIKZEE. Hedenmorgen hebben, wij het volgend bericht per bulletin bekend gemaakt: Hedennacht, even voor half drie, heeft een vliegmachine bommen geworpen op Zierikzee. Verscheidene huizen zijn in gestort ca daken werden afgerukt Er zijn bij dit ongeluk drie dood en te. betreuren, leden van één gezin. Tevens ontstond brandf doch deze is gesluiL. De stoffelijke schade is enorm; het aanla! kapotte ruiten legio. De Commissaris der Koningin en de Commandant van Zeeland zijn naar Zie rikzee vertrokken. Nader meldt men ons nog: De bommen vielen alle in de richting van de Zuid havenpoort; het huis, waarin drie menschen gedood werden, stond in de Kadeel straat; de brand, die van ge ringen onnang was, brak uit in de Molen straat. Daar het donkere nacht was, kon de nationaliteit van het vliegtuig niet wor den vastgesteld. Er zijn echter over blijfselen van de uitgeworpen bommen gevonden. De schrik in de gemeente was geweldig groot. In den loop van den dag ontviugen we nog de volgende bijzonderheden: Vermoedelijk zijn er vier bommen ge worpen, die met korte tusschenpozeii naar beueden vielen. Het huis, bewoond door den heer W- Leijdekker in de SI Doniïusslraat werd getroffen, met het gevolg dat hij zelf, zijn vrouw en een pleegkind gedood werden. De lijken wer den geheel misvormd op grootea af stand gevonden. Ledematen werden een heel eind van het huis geslingerd In de Molenstraat zijn twee pakhuizen in Vlammen opgegaan. De huizen van advocaat Pol vliet en notaris Biermasz hebben veel geleden. In den tuin van laatstgenoemde is een der bommen neergekomen. Aan de Oude Haven is schier geen enkel huis onbeschadigd gebleven. Ook is veel schade aangericht aan de kort geleden gerestaureerde woning van den directeur der gasfabriek. De meeste ingezetenen, die ernstige schade aan huis en inboedel hebben ge leden, zijn niet verzekerd. Dc notaris Biermasz heeft bericht ont vangen van de Mij., waarbij hij is gei assureerd, dat de geleden schade hem zal vergoed worden. Per telefoon meldde onze correspon dent te Zierikzee, dat er in het geheel zes bommen geworpen zijn, 4 binnen de, stad en twee even daarbuiten. De eerste viel in de buurt van de Oude Haven op een huis, de 2e vijf huizen verder, dq derde, die 3 slachtoffers eischte, sloeg in. iu een huis in de Verborncbuurtstraat, de vierde in een pakhuis in de Molenstraat,' waar brand veroorzaakt werd" en schade aan de omliggende gebouwen. Van de twee overige viel een bom nabij de gas fabriek in het water, de andere sloeg in bij de zoutkeet, waaraan ook veel schade is aangericht. Een nader bericht meldt: Hel blijkt nu, voor zoover bekend, dat hel doodenaantal tot drie beperkt is, nl. het gezin van den gareelmaker W'j Leijdekkers, vrouw en pleegkind. Man en vrouw waren tot op aanmerkelijkun afstand weggeslingerd. Van het kind was het hoofd afgerukt. Autoriteiten zijn steeds ter plaatse. Instructie wordt gege- Yon om van gevonden stukken meiaal on middellijk kenuis te geven. Den brand schijnt men vrijwel meester te zijn. Vermelding verdient de tegenwoordig heid van geest van L. Kommens, die, brand ziende naast het huis der gezusters: Douw, over muren sprong en de oudjes naar nuiten droeg. Naast het huis van, deze, dat in vlammen opging, staat of stond een huis bewoond door Tromp, vrouw en 8 kinderen. Dit buis is inge stort vóór hen brand. Wonder boven wonder liet geen het leven. Van ander lichamelijk letsel hoorde -then weinig. Het is een droevig gezicht de eigenaars bij de puinhoopen te zien staan, waar eens hun woning was. De Molenstraat levert wel een beeld van oorlogsellende op en herinnert tevens aan den vluchtelingen- lijd. Gezinsnoofden, soms vergezeld van kinderen, ziet men beladen met bedden, dekens en wat zij in hun verbouwereerd heid in handen hebben gekregen, hier en daar rondloopen ;om een onderdak Lo zoeken Verscheidene huizen op de Oude Ha ven hebben het ook moeten ontgelden. De zoutkeet, buiten de poort, heeft veel stoffelijke schade geleden. Dat deel van de Havenbrug af tot aan de Nïeuwstraat dus het Z. Oostelijk deel der stad, is het zwaarste getroffen. De kracht der ontploffingen blijkt wel uit den verren afstand waarop voorwer pen zijn weggeslingerd. Telefooudradon zijn afgerukt. Kapok ziet men aan die' draden laangen. Van \erder slapen was voor de inwo ners geen sprake. Steeds dwaalden een massa menschen om het tooneel van de ramp. Zooals gewoonlijk bij een paniek, deden; de. wild-he geruchten de rondte. Er werd gesproken van bommen op Ouwerkerlc en Copelle, maar daar is niets van waai*. (Dit bericht, dat ons hedenochtend, half elf per Zierikzeesche boot gewerd, is een vervolg .op een te voren als expresse-brief aan ons per post verzon den eerste verslag, dat echter wel eerst met den trein van half vier in Middelburg zal komen. De postverbindingen in onze provincie volgen soms zonderlinge we gen). Het vliegtuig was niet le zien. Welke waarde er gehecht moet worden aan de meening van sommigen dat men mei ech Zeppelin Le doen had, kunnen we niet uitmaken. "Het vliegtuig ver- dween, naar het geluid te oordeeleu, iu Westelijke richting. Hier ter slede heeft men te kwart over twee- ecu vliegmachine gehoord, die ging in N. Westelijke richting. Stokers aan de gasfabriek te Goes zeggen hedennacht eveneens een vliegma chine boven Goes te hebben waarge nomen. UIT MIDDELBURG. In de hedenmiddag alhier gehou den algemeene vergadering van aandeel houders der Zeeuwsche Hypotheekbank werden de balans en wipst- en verlies rekening over het afgeloopen boekjaar*, zoomede de voorgestelde winslverdee- ling, goedgekeurd. Derhalve werd het dividend vastgesteld op 10 pCt. en de uitkeering op de oprichtersaandeclcn be paald op f 11. In het reservefonds werd gestort f5405.28. zoodal dit thans in totaal be draagt f84.123,99. Als commissaris werden herkozen de hoeren mr. 11. van Veen en C. van den Thoora. UIT OOSTBURG. In de Zondag te Oostburg gehouden gehouden vergadering van dc vrijzinnige kiesvereeniging werden de afgelrcdende bestuursleden Vcrhage, Bleiker en Luf- cieer met algemeene stemmen lierkoL zen. Met 98 tegen 19 stemmen werd hel voorstel van lieL bestuur tot aan sluiting bij de Liberale Unie aange nomen .Tot candidaat voor de Tweede Kamer werd gesteld de heer ilir. De Muralt. UIT DEN HAAG. Nadat heden op het Malieveld hacf plaats gehad de overdracht van Jiet commando over de brigade grenadiers en jagers door den aflredenden kolonel Hobbema, trok het regiment grenadiers met do kon. mil. kapel aan het hoofd langs het koninklijk paleis aan het NoordeindeOnder daverend gejuich van de talrijke menigte kwamen de kor mijigin en de Prins met de jarige Prinses builen het paleis en sloegen het defileeren "Van de troepen gade. Door de waakzaamheid van den wa ker van den nachtveilïgheidsdienst zijn Zondagnacht op keeterdaad betrapt cü gearresteerd twee inbrekers in een per ceel van den heer R. aan de Oude Molstraat die reeds waren begonnen met het forceeren van een brandkast. LOOISTOFFEN VRIJGEGEVEN. Heden zijn door de N. O. T. vrijgege ven 742)832 K.G. vaste en 1.S40.763 K G. vloeibare looiextracten,'vormende ger deelten van het vorige jaar in Augustus, September en October aangevoerde cti sedert vastgehouden ladingen looistoffen. PEI ïEFSGHIP AANGEKOMEN. Tc Rotterdam is binnengekomen de „Begua (cargadoorsfirma Willem MulLer Co.) uil Portland Maine met een volle lading graan voor de Relief-Commission. BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.20 u. 5 o/0" NederL 101; 2i/3 o/o Nederl. W. Schuld 60%, 3 o/o do, Oblig. 70%; 3 o/o do. Certif. 70%. Kon. Petrol. Aand. 519; Gecons. Holl. J65; Perlak 66%; Zuid Perlalc 88; Amsterd. rubber 230; Nederl. do 92% Ned. Amcrik. vaart 358, ex.d.; Nieuwe do. 353 ex.d. Kon. Holl. Lloyd 172; Kon. Ned. Sloomb Mij. 222. Prolongatie 2%. Anaconda 165%; Steels 110; Denver 15 vijf zestiende; Erie 28Va; Miss. Kan sas Texas 8 vijf zestiende; Car Foun dry 69%Hide. Leather 60; Common Marine 30%Prefered do. 84%Mort Coll. Obi. 6 o/o 881/2; Maxwell Land Gr. C. V A. 36%Maxwell Land C. V. Inc. Bonds 45%; Cigars 41%; Slu/ debaker 88%; Union Pacific C. V. A. 139%. IS NIVELLE AFGEZET? BERLIJN, 30 April. Uit Zurich wordt aan 'den Berliner Lokal Anzeiger" ge meld, dat generaal Nivelle'afgezet is als opperbevelhebber aan het Fransclie front Hoewel dit gerucht nog niet bevestigd is, zijn er toch teekenen, die er op wijzen, dat het juist is. DE SOCIALISTEN-CONFERENTIE TE STOCKHOLM BERLIJN, 30 April. V. D. Volgens de ,,Vossische Ztg" zullen de Russische so cialisten niet aan de copfercnfie le Sitock- holta deelnemen. De Zweedsche sociaal democraat Branling kreeg bij zijn verblijf in Rusland wel den indruk, dat Rusland' afgevaardigden zou zenden, doch de drie Russische socialistische groepen schijnen toch een weigerende houding te zullen aannemen UIT RUSLAND. BERLIJN, 30 April U. D Uit Stock holm wordl gemeld, dat de inwoners van Pe trograd in een zenuwachtige slem*- ming verkceren. Men vreest voor onlust- ten op 1 Mei. Er loopen geruchten, dat de voorloopigo regeering zal worden af gezet en dat groote troepen boeren de stad zullen binnentrekken om onteige ning van de landgoederen te eischen. EEN LAWINE BFRN, 30 April. Fen gistermiddag naar Davos vertrokken trein werd bij het meer van Davos door een lawine overvallen. Bij dit ongeluk werden verscheidene per sonen gedood; tot nu toe zijn reeds 8 lijken, gevonden. RECHTZAKEN. Voor de rechtbank alhier zijn Zaterdag weder een 80-tal zaken betref fende verboden uitvoer, veryoor of ne- derlage behandeld. Bijzonderheden leverden deze zaken ditmaal niet op; de gevraagde straffen varieerden ran f 3 boete tot 3 maanden; gevangenisstraf. SPORT. Voetbal Vlissingen is in do promoliecompetilie wel' onfortuinlijk. Nu weer verloor de oombinatie met 0—4 van V. V. V dat daardoor bijna zeker is eerste klusser le zullen blijven. De drie overigen hebj- ben alle nog eeh kans op de tweede plaats. De sland is nl. V. V. 3 3 0 0 6 10—3 2.— Helmond .41214 7—7 1.— Vt 8. V. 6 1 2 2 4 7—9 0.80 Vlied n per. .4 0 2 2 2 8—8 0.50

Middelburgsche Courant | 1917 | | pagina 2