Dit Stad en Provincie. LAATSTE BERICHTEN. suqekonnsn Berichten. JVfebius, thans algemeen chef in „De Bij enkorf' te Amsterdam, vroeger hoofd administrateur van „De Dageraad" aldaar o Geneesmiddelen De N. R Ct. verneemt, dat de Minister van Binnenlandsche Zaken zich h/eeft ge wend tot den Minister van RuitenJandsclie Zaken met het verzoek, langs diplomatie ke» weg de levering te willen bevorde ren van de uit Duitschland benoodigde levensmiddelen tegen de in dat land zelf geldende prijzen Eenigen tijd geleden toch zijn de prijzen, waartegen aan Ne derland geleverd werd, buitengewoon isterk verhoogd, waardoor een schaarsch,te aan verscheidene geneesmiddelen is ont staan. Uitvoer van schepen Uit Rotterdam meldt men aan het Hbl. dat een aanschrijving is te ver. wachten, waarbij wordt bepaald dat ba- na fide contracten betreffende in Ne derland bestelde schepen ook kunnen worden uitgevoerd Wanneer dus reeds van het begin af heeft vastgestaan dat de bestelling uil den vreemde kwam, hetgeen natuurlijk gemakkelijk door overlegging der overeenkomst is aan te toonen, dan zal de uitvoer van het schip zonder meer worden toegestaan Maar ook hem, die op speculatie bouwde in de hoop later het bezit tegen betere prijzen te kunnen afzetten, zal men liet niet onnoodig moeilijk ma ken De uitvoer zal worden toegestaan mits de Nederlandsche vloot het bezit voor eigen gebruik het niet noodig acht Dit is schrijft het Hbl in zooverre een tegemoetkoming, omdat reeds bij herhaling is aangetoond dat voor een groot getal schepen een uitvoerverbod voor Nederland absoluut onbruikbaar zou zijn. Het zijn de scheepjes van 1000 tot 1200 tons, die toch niet aangewend kunnen worden voor het aanbrengen van regeeringsgraan. Weekbepalingen Voor de week van 915 Juli is door den Minister van L N en H de hoeveelheid ter beschikking te stel len volversche kip- en eendeieren voor iedere 100 uitgevoerde vast gesteld op 100, van welke 20 >o moe ten worden geleverd tegen f 5 per 100 stuks om te worden geconserveerd en 40 o/o moeten worden geleverd tegen f 5 80 per 100 stuks voor levering aan gemeentebesturen de prijs van Indische maïs aan meenle-besturen voor ruiling tegen ro; bepaald op f 225 per last van 2000 K. G. of f 7.871/2 per 70 KG, uitsluitend te Amsterdam te ontvangen. Vereen van Oud-Militaireo der Zee- en landmacht uit Ned. Indië, „Het Vaderland getrouw". Men zie de advertentie in dit nummer. Zaterdagavond maakte het muziek korps van de „Vereenigde werkliedeu van. Alberts" een muzikale wandeling door een deel der stad, omstuwd door een gr00te menigte Juist was men vertrokken, toen de groote trom het begaf; aan één zijdé sprong het vel, waarna spoedig ook aan de andere zijde een gat ontstond Eerst op den Dam kon een andere worden ge- bracht. De verkeers ver betering op den hoek van de Groenmarkt en de Korte Lam bardstraat is thans zoo ver gereed, dat over het behaalde resultaat een oordeel te vellen is. En dit oordeel kan nSet anders dan gunstig zijn, hetgeen in sluit een gevoel van dankbaarheid tegenover den burgemeester onzer gemeente, die voor zijn rekening het voormalige kan toor der firma J A Tak en Co liet af breken, waardoor de verbreediug der- straat mogelijk werd Ofschoon de be strating nog niet geheel gereed is, is thans reeds te zien, hoe het verlceei Ier plaatse vergemakkelijkt en liger geworden is. De zijgevel van de woning van den burgemeester is in een zeer ooglijken staat gebracht; vooral het trapgevoltje doet het goed. Jammer, dat de indeeling an hel huis oorzaak is, dat geen ramen in hel geveltje konden worden aange bracht. wal den aanblik aanmerkelijk ver beterd zou hebben. De Groenmarkt is de laatste maan den wel zeer in aanzien veranderd. Na hel hek voor de nieuwe kerk is nu ook dat voor llei plantsoentje gereed gekomen. Het Middelburgsch Muziekkorps zal op Vrijdag 15 Juli des avonds ten 8 een muziekuitvoering geven op het Mo lenwater. Uit Viissingen. Te VI is sin gen dreef Zaterdag avond een kabelballon vlak boven stad en daarbij vrij laag. De ballon kwam op de reede vlak bij een oorlogschip in het water terecht. Er waren geen nien- schen in. De polilie te V 1 i s s i 11 g e n heeft in den nacht van Zaterdag op Zondag een inval gedaan in een logement, dat onder verdenking stond dat er het bordeelver bod overtreden werd. De aanwezige jonge vrouwen en mannen werden naar hel bureau overgebracht, terwijl een nader onderzoek wordt ingesteld. trouw aan die sport, in Koudekerke weer opgebloeid, en de ringrijderijen in 1913 bij de Zeeuwsche tentoonstelling in de Abdij te Middelburg hebben kranige ringrijders ook uit andere plaatsen voor den dag gebracht, en liehben de populari teit weer over een groot deel' van Wal cheren uitgebreid. Den 3den Augustus a.s. bij het concours hippique, zal trouwens eer een groote ringrijderij plaats heb ben. Red.) Te Wolphaartsd ijk was het Za terdag jl. een gezellige drukte Hoewel de kermis op Heinkenszand niet werd ge vierd, toch namen alle werklieden enz. een vrijen, dag. Door de handboogsocieleit werd een concours gegeven naar den los sen vogel waaraan door 80 schutters werd deelgenomen. Van des middags of was er veel volk uit de omliggende gemeenten naar het dorp gekomen, zoodat er reeds vroeg een prettige Stemming heerschle die tol Laat in den nacht voortduurde. De harmonie „Euphonia" te G o e s gaf gisteren Itaar eerste zomerconcert voor hare kunstlievende leden met huis- genooten en introducé's. Uitstekend weer en een goed gekozen en bevredigend uit gevoerd programma verschafte liet vrij talrijk opgekomen publiek een aangeno men avond. Te meer moet het optreden der vereeniging worden op prijs gesteld omdat zij zich tegenwoordig onder moei lijke omstandigheden voor hare concerten moet voorbereiden Een groot aantal ba rer werkende leden zijn gemobiliseerd, waardoor zij zelden de repetities en alleen de concerten kunnen bij-wonen. De commies 2e kl H. Edskes is met ingang van 16 Juli verplaatst van He enszand naar Almelo (tijd.) Een zwerver, die in de schuur van den landbouwer B. te Schore had geslapen, nam bij het vertrek een paar nieuwe schoenen van den knecht mede Door den gemeente veldwachter werd de dief achterhaald en procesver baal opgemaakt. ónze vi ce* con s lil te Din tin U Een correspondent van de „N R. Ctschrijft uit Brussel d.d 5 Juli: Zooeven verneem ik, dat onze ge> zantschapsraad, de heer M van Vollen'- hoven, bij het verzoek om gratie, dat hij bij den gouverneur-generaal ten be hoeve van den heer Rijckevorsel in diende, in zoover succes heeft g^had, dat de oorspronkelijk uitgesproken straf van 10 jaar en zes maanden tuchthuis tot 5 jaar gevangenisstraf is teruggen- bracht. De ,,Tji-Kembang" vrijgelaten Uit Weltevreden meldt, men aan de Tel.: De Tjikembang, die met een lading goud naar Singapore was opgebracht, is weder vrijgelaten. Uit Middelburg. - Wij verwijzen naar de in dit num!- mer voorkomende bekendmaking van den Burgemeester betreffende de prij zen van groenten Er is heden een eigenaardig jubi leum in onze stad, wij bedoelen de lOOsle uitkecring van het Plaatselijk Steuncomité Wij hebben hedenmorgen een deel de zer uitkeering bijgewoond en daarbij kunnen constateeren. hoe dankbaar de vrouwen en andere familieleden der ge- mobiliseerden zijn voor den toeslag, dien zij op de rijksvergoeding ontvangen. Bleek dit reeds uit de dankbare gezichten, nog meer was dit het geval uit de vriendelijke woorden van dank gesproken door hen, wier mannen of zoons thans weder met klein verlof huiswaarts zijn gekeerd. Door dit naar huis gjaan vermindert het totaal aantal nitkeeringen aan militairen echter niet, daar de landsformlichtingen ook tel kens weer personen onder de wapenen brengen, wier familie zonder steun niet kan rondkomen. Tot nu toe hebben 179 militairen van den steun geprofiteerd. Het totaalbedrag der uitkeeringen aan werkeloozen tot 22 Mei jl., den laatste» dag van uitkeering aan deze groep van personen, en aan de gtezinnen van militairen bedroeg lot en met heden ongeveer f 60.000, waarvan f 7250 als tegemoetkoming in de huis huur. Uit deze bedragen blijkt wel ten volle welk een belangrijke rol het steun comité heeft vervuld ter beteugeling van armoede en gebrek, hetgeen nïet alleen van belang is voor den direct betrokkene maar voor de gelteele maatschappij. Morgen, Dinsdag, en volgende dagen zal' hier ter stede oen collecte wor den gehouden ten bate der weduwen en weezen van overleden leden der Ned Öp de mailboot is aaugenouden een Amerikaan, die met een 22-jarig Amster- Qamsch meisje, tegen haar wil naar En geland wilde vertrekken. Reeds te Rot terdam had het meisje zich verzet tegen het medenemen, maar toen zou de Ameri kaan haar door het toedienen van be dwelmende dranken weer onder zijn macht hebben giekregen. Een onderzoek wordt ingesteld. Hedennacht is op den dijk bij liel Eiland een 18-jarige jongen gevonden, die geheel bewusteloos was door overma tig gebruik van sterken drank. Het kostte heel wal moeite den jongen weder tot het bewustzijn terug te brengen. Bij onder hoek bleek dat hij voor een weddenschap een bierglas jenever had uitgedronken, waarop hij direct bewusteloos werd. Uit Walcheren. -- Bij den landbouwer W. Job ie on der Veere werd Zaterdagavond een koe bij het melken zoo kwaad, dat zij de meid aanviel en met horens en poolen zoo raakte, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen De kwetsuren zijn echter niet zorgwekkend, zoodat de getroffene vermoedelijk na eenige dagen van rust weer op de been zal zijn. Uit Zuid-Beveland. Men schrijft ons uit N i s s e Dat de Heinkenszandsche kermis in het Westeinde van Zuid-Beveland nog leeft in de harten, al werd zij. dit jaar weder om niet gehouden, was Zaterdagmiddaj duidelijk te bemerken aan de honderden fietsers en fietsrijdsters, gepaard en on gepaard, langs de wegen en op de dij ken, aan de vele arbeiders, die rust na men en op straat in Zondagsche kleeding een pijpje rookten en het druk hadden over de slecht opgekomen boonen het ontelbare aantal slakken Te Oudelandc werd ring gereden paard en te 's Gravenpolder per fiets. De avond bracht muziek met gejoel' gedans. Zoo'n Zuid-Bevelandsehe ringrijderij. hier een plant van vreemden bodem, ver schut hemel en aarde met een oudervv schc Walcherschp, gelijk ik die als kind menigmaal zag. Bij de eerste ieder rijder bedaard, geen geschreeuw gezang, geen enkele kreet zelfs, weinig bewijzen van geoefendheid, bij de laatste drukte, gejuich, jubel, gebrul, een half uur ver hoorbaar maar ook dikwijls zichtbare meesterschap jn (deze klunst De Goesche toekijkers staan er onverschillig bij, de Walcherschie leef den 'mee en waren zelf geheel in actie ouder we tsche Walcherschp ringrijderijen schijnen echter zoo goed als verdwenen te zijn (In deze Laatste opmerking vergiste schrijver zich. Nieuwland en Souburg zijn Ondar zeer groote belangstelling zoowel van de zijde van de militairen als van de burgers had Zaterdag te Ril- a n d-B a l h de overbrenging plaats van lijken van de zoo noodlottig om het leven gekomen laudstormplichligen Boe! en Bonnet. De kisten, bedekt met prachtige kran sen van de officieren en van de kame raden, werden met twee lijkwagens ge bracht naar hel station om vandaar ver eerd te worden naar de woonplaatsen Leiden en Streefkerk, Waar de lijken zul- iéïï Ivofdüfi begraven. Tijdens den droevigeu tocht werd door een militair corps treurmuziek gespeeld. Behalve bijna alle officieren en militai ren, in Rilland vertoevende, werden in den stoel opgemerkt het dagelijksch bestuur der gemeente, de hervormde predikant cn de onderwijzers. Toen de kisten op hét perron neder gezet waren werd het eerst het woord gevoerd door den luit.-kolonel Bodemeij er. kantonnemehts-commandant en tevens commandant VAn Zuid-Beveland, die er op wees dal deze beide sterfgevallen indirect tengevolgè Van den oorlog hebben plaats gehad. Hij schetste de overledenen als nette oppassende jongens en was ver heugd over de zoovele blijken van be langstelling en deelneming, wat een troost voor de familie mag zijn, tiaar hieruit blijkt hoe goed de afgestorvenen gezien waren. Na hem sprak de kapitein "Van Marie rail de compagnie waar de overledenen in dienst waren, die eveneens de over ledenen schetste als brave, dappere sol daten Ten derde werd het woord gevoerd door den predikant, den heer Visser, die sprak over het Bijbelwoord: „de inensch iat naar zijn eeuwig huis". Toen de kisten in den trein van 10.33 waren geplaatst en de trein zich in be weging zette, speelde de militaire muziek opnieuw treurmuziek. Daarna dankte de kapitein Van Marle namens de familie de verschillende per sonen die in dezen droevige» stoet verte genwoordigd waren en ging ieder zeer onder den indruk van deze plechtigheid huiswaarts. UIT DEN HAAG. Om een looneisch is heden een staking uitgebroken bij een steenhouwerspatroon. De staking omvat 50 arbeiders. Andere patroons hadden Zaterdagavond, indien tot de staking zou worden overgegaan, met uitsluiting gedreigd. NEDERLANDSCHE TRAWLER IN DEN GROND GEBOORD. Volgens hedenmiddag te Scheveniiigen ontvangen bericht, is de stoomtrawler ,Sch. 103" van de reederij W den Duik Jz te Scheveningen, welk schip reeds eenige weken geleden ter haringvangst was uitgevaren, door een Duitschen on derzeeër in den gjrond geboord. De bemanning bevindt zich, met uit zondering van den schipper D. Taal, die door de onderzeeboot is meegenomen, aan boord van de ,,Sch. 307", welk vaar tuig op de thuisreis was. Volgens bij de reederij ingekomen in lichtingen, was de „Sch. 103" onder toe zicht van de reederij voor de reis ter haringvangst uitgerust en had het vaartuig geen contrabande aan boord. BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2 21 u 5 o/0 Nederland 102%; 2% 0/0 Nederl W. Schuld 651/3 3 0/0 do. Oblig. 75%; 3 0/0 do. Certif. 74%; Kon Petrol. Aand 506: Gecons. Holl. 224%—227, vast; Perlak 48%; ZuidrPer- lak 78%; Amsterd. Rubber 215, Nederl do 73 Nederl Amerik. vaart 395; Nieuwe do. 382; Koninkl. Holl Lloyd 175; Kon. Ned. Stoomb Mij 204—199; Anaconda 169; Steels 82%; Denver 151/4; Erie 36%; Miss Kansas Texas 5? Carfoundry 56%Hide Leather 49; CorrC- raon Marine 24VbPrefered do 88% Gert. v. Obl do 96%; Inc. Bds. Maxwell 26i/s, Lappen do. 84; Cigars 54 norm Sludebaker 1351/2. o ENGELSCH LEGER BERICHT. LONDEN, 9 Juli. Off. Arlillerieduel in verscheidene sectoren; wij hebben we derom terrein gewonnen bij O viller; De vijand deed legen middernacht twee •erwoede aanvallen op onze nieuwe stel lingen in het Tronc-bosch, doch werd teruggeslagen. Vijandelijke vliegmachines hebben de Z.-O. kust van Engeland bezocht en 5 bommen geworpen; er is nog geen rap- 'ort over de aangerichte schade inge komen. UIT DEN HAAG. In de commissie, die den Minister van Oorlog zal voorlichten over de toekom stige organisatie van don militairen ge neeskundigen dienst, zijn benoemd: Lot voorzitter dr. Ruijsch, voorzitter van den centrale» gezondheidsraad te Utrecht; lol secretarissen de officier van ge zondheid Vellhuijzeu en mr. van der Feen, Den Haag. Ledenzijn de Kamerleden Schetirer en Ter Spill, generaal-majoor Gollette, dr. Kuiper, geneesheer-directeur van hel Wil- helminagaslhuis te Amsterdam; de diri- geerend officier van gezondheid le klasse Van de Moer; de inspecteur van den geneeskundigen dienst generaal-majoor Quanjer; dr. Van Spanje, geneesheer-di recteur van hel Onze Lieve Vrouwegast huis le Amsterdam; inej. Zuidema, ad junct-directrice van het gemeentelijk hulpziekenhuis in Den Haag. DE ABATTOIR-KWESTIE TE ARNHEM. e Directeur van het Gemeentelijk Slachthuis, de heer F. W. van Duim, heeft ontslag gevraagd, RUSSISCH LEGERBERICHT. PETROGRAD, 9 Juli. Off. In de Boeko- wina ten W. van Kimpoloeng hebben wij de dorpen Foendoer. Moldawa en Vola- potria bezet en den vijand teruggeworpen, die talrijke gesneuvelden achterliet op h?j slagveld; 7 officieren en 530 soldaten werden dooi' ons gevangen genomen. Het lc;-or van generaal Lelsjitsky heeft in het tijdvak van 23 Juni7 Juli 67-1 officieren en 30.875 soldalen gevangen genomen en 18 kanonuen, 100 milrail- eurs en 40 caissons buitgemaakt. In den loop van den Sen Juli heeft een onzer colonnes ten W. van Erzeroem 60 officieren, 40 militaire artsen en 1050 soldaten gevangen genomen. Bovendien werden wapens en ander oorlogstuig ver overd. HOSPITAALSCHIP GEZONKEN. PETROGRAD, 9 Juli. In de Zwarte Zee heeft een vijandelijke duikboot .zon der waarschuwing het hjospitaalschip „Periode" tot zinken gebracht Het schip, droeg alle onderscheidingsteekenen van het Roode Kruis. 7 personen verdron ken; de anderen zijn gered TURKSCH LEGERBERICHT. KONSTANTINOPEL, 10 Juli. Op het Irak- en Perzisch front gebeurde niets bijzonders. Op het Kaukasisch front is op oen rechtervleugel de toestand onver anderd. Vijandelijke aanvallen tegen een deel van ons centrum zijn afgeslagen, waarbij de Russen zeer groote verliezen leden en 35 gevangenen in onze handen lieten. Op den linkervleugel zijn zwakke vijan delijke aanvallen afgeslagen. FRANSCHE VLIEGERACTIE. SALONIKI, 10 Juli. Fransche vliegers wierpen bommen op Monastir en op mili taire kampementen en op het fort Rupel. BERICHTEN UIT DE TWEEDE OP LAGE VAN ONS VORIG NUMMER. UIT MIDDELBURG Tel de eerste klasse van het gymnasi um alhier zijn na gehouden examen toegelaten de jongedames A. J. Berjlenis van Berlekom, C. M. Schoute, en M. W. van Steenhagen en de jongeheeren M. J Adriaanse, A. J II. Dokkum, D. H. van Doorn, M. Elenbaas, J. D. Heeringa, H. G James, A. Leijdesdorff, H. Merckeus, W. de Meijere, L. Nijk, W. D. F C. thoe Schvvartzenberg en Hohenlansberg en G. W'. A. de Veer. Aan twee eandidaten werd herexamen opgelegd en twee werden afgewezen. Voor de twee klasse slaagde P. War- menhoven. Hedenmiddag hadden onder begunsti ging van heerlijk zomerweder op het Mo lenwater de voor-wedstrijden plaats voor de militaire sporlfeeslen, die volgende week te Amsterdam worden gehouden. Een militair muziekkorps vroolijkte het samenzijn der militairen op, die blijk gaven van een goede oefening en een krachtigen wil om de Zeeuwsche troepen in Amsterdam een goed figuur te doen maketi Onder de aanwezigen merkten1 wij o. a. op den vice-admiraal, commandant in Zeeland, en den luitenanl-koLonel, com mandant van Walcheren. SCHEEPSBERICHTEN Hedenmorgen is te Vlissingen bin nengekomen van Sunderland het Neder landsche stoomschip „Schokland" met een lading steenkolen voor de gasfabriek HERIJK- De herijk der maten en gewichten ia 1916 vour de hierna vermelde gemeenten zal plaats hebben op de volgende dagen: Zonnemaire 11 Juli. Eikerzee 12 Juli des voormiddag? Ellemeet 12 Juli des namiddags Brouwershaven, ook voor Duiven- dijke 13 en 14 Juli. Haamstede, ook voor Burgh 17 Juli dos namiddags en 18 Juli. Renesse 19 Juli des voormiddags. Uil Schouw c n-D u i v e 1 a n J Door den Raad der gemeente Haamstede is aan den heer C. Geldhof op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als onderwijzer aan de Open bare lagere schopl, wegens zijne be'- noeming te Middelburg en zulks met in gang van 1 September a.s. - Bij de Zaterdag ie Burgh gehou den stemming voor drie leden van den gemeenteraad, werAen uitgebracht 83 gel dige stemmen Hiervan verkregen Beijc (aftr.) 57 stemmen, J Kloet 29 stemmen, H J. Romeijn (aftr.: 57 stem men en G A van Zuijen 58 stemmen zoodat de aftredende leden zijn lier- kozen. o Uit Zeeuwse h-V iaaederen - De commies 3e- kl' der belastingen J Verbeek is verplaatst van Hilvarenbeek naar Axel en de commies G. H Rijn van Axel' naar Hilvarenbeek De commies der 3e kl. J. van Agt- niaal is verplaatst van Sas van Gen' naar Roosendaal en de commies G. de Boer van Roosendaal naai- Sas van Gent UIT WESTKAPELLE. Gisterenavond waren vanuit Westkapelle eenige, waarschijnlijk Duitsche, vliegti gen en torpedobooten zichtbaar, die uit de richting Heijst waren gekomen De vliegtuigen waren spoedig uit het gezicht verdwenen; de torpedobooten bieren ge> ruimen tijd ter plaatse OPGEBRACHT EN VRIJGELATEN. De Nederlandsche gaffelschoener „Dina Ilindcrika", kapt. Ivielema, die door de Duitsehers was aangehouden op reis Haarlem naar Geile met oud ijzer en die naar Swinemünde was opgebracht, later voor onderzoek naar Stettin dirigeerd en kreeg blijkens te Neuzen bijde reederij ingekomen bericht vergunning de reis le vervolgen. LEGAAT. Door wijlen den heer M. Noordijke te C o l ij n s p la a l is onder meer andere gelegateerd aan de gereformeerde kerk aldaar f 2500, aan de christelijke school en christelijke werkliedénvereenigiug ieder f 500 en aan „Vrederust" te Bergen op Zoom f 500. TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. Woensdag 12 Juli, 2 u. in café wed. v. d. Hage, Eliewoutsdijk. Herstel enz. waterschap Eliewoutsdijk. Zie Midd. Crl. 15 Juni. Woensdag 12 Juli 1916, 11 u., door Gedeputeerde Stalen van Zeeland. Maken vaa een ponton enz. Zie Midd. Crt. 21 Juni. Dinsdag 18 Juli, 10 u., door Anna Frisopolder te Wissenkerke. Verbeteren enz. Waterkeerende werken. Zie Midd. Crt. 30 Juni. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN' IN ZEELAND. Dn [urn. Plaats. Voorwerpen. Inform. Dinsdags. Middelburg, Bessen, Veilings- vereenigingt 11 Juli. Serooskerke. Hofsteedje en Land, Struve. 12 Juli. Vrouvrepplder, Veld vruchten, Loeff. 12 Juli Vrouwepolder, Landbouwers- inspan, Loeff. 14 Juli. Domburg, Hofsteedje en Landbouwers- inspan, Jlioolen, 18 Juli. '1 Zand, Huis, Bouw terrein enz. Slrnve. 18 Juli. IJzendijke, Beestiaal, Heudrikse. 19 Juli. Oostburg, Paarden en Hoornvee, Hendrikse, 19 Juli Biggekerke, Inspan met et- en nagras, Dc Neeling, 20 Juli. 's-Gra ven polder, Brood bakkerij, Neervoort. 20 Juli Middelburg, Huizen, Struve. Juli. Middelburg, Hofsteedje, Inspan en Veld vruchten, Struve. 21 Juli. Middelburg, Bakkerij- Blaupot inventaris, ten Cate, 21 Juti. Westkapelle, Bouwland, Verhulst. 26 Juli. Arncmuiden, Landbouwers- inspan, Verhuist. 28 Juli Middelburg, Inspan enz., Slr.uve, 2 Aug. Serooskerke, Inspan en veldvruchten, Struve.

Middelburgsche Courant | 1916 | | pagina 2