LAATSTE BERICHTEN' ^apkonra Ssricöten. van de inkwarlieringsbiljetten zijn gesteld op 9 Lol één uur ieueren werkdag. De toestand van het meisje, dal Zondagmorgen van een Belg vier klappen met een bijl op liet hoofd kreeg, is voor uitgaande De zoon des huizes, die een slag met de bijl op het gelaat kreeg, vlak bij de slaap, is na een paar dagen rust weder aan het werk gegaan. De dader was een kalme man, die geen misbruik maakte van sterken drank. Hij werkte als bankwerker op De Schelde te Vlissingen en moet daar als Belg een moeilijk leven hebben gehad door Ujet plagen en sarren der andere werklieden. Dit gevoegd bij de liefdeskwestie en de oproeping voor het leger schijtnt den jon gen man in een ernsügen overspannen toestand te hebben gebracht. Gisterenavond viel het 2y2-jarig dochtertje van. J C. v. V., wonende in de St Janstraat achter de woning in den re genput. De heer V die ter hulp geroepen werd, slaagde er in de kleine uit den put te halen, zoodat zij met een nat pak en den schrik vrij kwam. Het programma voor het morgen, Vrijdagavond, door het Middelburgsch Muziekkorps te geven feestconcert ter gelegenheid van het 25-jarig directeur schap van den heer J. Morks en h(et 100- jarig bestaan van het korps, luidt als volgt Kroningsmarsch uit de opera De Pro feet", Meyerbeer; Ouverture van de ope ra „Die Lustigen Weiber vom Windsor", Ni cola Ile Valse de Concert, Durand; Ballet de Sylvia", Suite d'Orchestrc, Deli- bes 1. a. Prélude, b. Les Chassere-sjses; 2 a Intermezzo, b. Valse Lente, 3 Diver tissement (Staccato); 4 Cortège de Bac chus. Marcia Seria tuit de le Suite des Minia tures, Morks; Ouverture van de opera „Die Ziuiberflötie Mozart; Cavatine uit de opera „La Tuive", Halevy; (Solo voor Euphonium); Cleopatra, Fantasie en Polka Damaré, (Solo voor Cornet a piston); Rhapsodie Hongroise No- II, Liszt. o Uit Wal cheren. In de Woensdag te O. en W. Sou burg geliouden raadsvergadering werd de heer Hollhuijzen, het nieuw benoemde lid, beëedigd. Vervolgens kwam aan de orde het ne men van een beslissing over het voorstel van B. en W. om het sluitingsuur der café's te bepalen op elf uur, waarover in de vorige vergadering de stemmen staakten. De heer Hollhuijzen wenschle dit uur vast te stellen op half twaalf. De voorzitter merkte op, dat dit niet aan de orde was en alleen moest ge stemd worden over het voorstel van B en "W. Dit voorstel werd aangenomen met 6 tegen 5 stemmen. Verder deelde de voorzitter mede, dat B. en W. niet waren geslaagd in het ver krijgen van een tijdelijk onderwijzer cn dat zij huiverig zijn een oproeping te doen tegen een zoo geringe belooning van f260 per jaar. B. eu W. zouden dit bedrag willen verhoogen. Besloten werd te trachten een volontair aan de scho-ol te krijgen. De rekening van het burgerlijk arm bestuur werd vastgesteld met een batig saldo van f 165.67. Nog bracht de voorzitter ter sprake een schrijven van de vereeniging tot ver betering der volkshuisvesting te VliSsiit- gen en omliggende gemeenten waarin wordt gevraagd de straten en riolen van hel huizencomplex te West-Souburg da delijk over te nemen en niet, zooals in de vorige vergadering werd bepaald, op l Juni 1917. Besloten werd het oorspronkelijke be sluit te handhaven en de overname eerst le doen op 1 Juni 1917. Verder werd nog besproken de af schaffing der tollen op Walcheren. De voorzitter meende, dat het toch wel over weging verdient een som beschikbaar le stellen. De heer Jobse bepleitte in den breede het verleenen eener bijdrage. Een voorstel van den heer De Visser om jaarlijks f 50 te geven, werd met 7 tegen 4 stemmen verworpen. Bij de rondvraag wees de heer Jobse er op, dat de winkeliers den maximum prijs der suiker overschrijden. Hij zou willen, dat streng tegen hen werd opgetreden. De heer Cijsouw zou gaarne'zien, dat circulaires betreffende het beschikbaar- stellen van levensmiddelen spoedig ter kennis van belanghebbenden werden ge bracht. De voorzitter beloofde dit. I11 de gisteren gehouden vergade" ring van den gemeenteraad van IC oud e- kerke was de heer J A. Contant met kennisgeving afwezig Medegedeeld werd, dat de heer A. van Dorst te Middelburg zijn benoeming als bouwkundig opzichter lieeft aangenomëh. Op een verzoek van J Botling om' een schuurtje opnieuw in hout te mogen op bouwen en vergrooten, werd afwijzend be schikt, daar zulks in strijd zou zijn met de bouwverordening De rooilijn op den Singel te Middel burg tusschen „Overwater" en de kwee- kerij van den heer Noske werd bepaald op 8 M uit de boomenrij Een VoorsleJ' Van B en W. otm de open stelling der secretarie op Donderdagmid- .dag weder in te trekken, daar in het af- geloopen halfjaar slechts door twee per sonen van deze openstelling is gebruik gemaakt, werd aangenomen, in te gaan 15 Juli a.s. o Uit Zuid-Beveland -- Gisteravond omstreeks 10 uur wer den aan den spoordam, die Noord-Bra bant met Zeeland verbindt, twee land- stormers, die daal" voor dienst op wacht stonden, dood gevonden, badende in hun bloed. Het vermoeden wordt geopperd dat de een den ander per ongeluk dood gescho len en dat daarna de dader zich zelf heeft gedood. Dit vermoeden heeft aes le meer redeu van beslaan omdat bij den een uil zyn patroontasch twee patronen vermist werden, en uit de patroon lascli van den andere niets De mogelijkheid dat smokkelaars hierbij zijn betrokken wordt niet waarschijnlijk ge acht. Onmiddellijk waren de militaire autori teiten op de plaats des onheils aanwezig alsmede ook de burgemeesler en de po litie. De lijken werden naar het Roomsch- ilntholieke klooster gebracht om nader te worden geschouwd. Uit N 00 rd-B e velan d. Woensdag had de teraardebestel ling plaats van den heer M. Noordijke te C o 1 ij n s p I a a t, in leven notaris. De lijkwagen werd 0. a. ook gevolgd door den burgemeesler, den secretaris en de leden van den gemeenteraad. Bij de groeve werd het eerst gesproken dooi den heer C. de Schipper van Heinkens- zand, broeder van den overledene. Ook ds. Staal van Colijnsplaat voerde het woord en schetste in korte trekken het geheele leven van den heer Noordijke, dien hij gedurende een omgang van twin tig jaar had leereu keiuieu als een eerlijk en oprecht karakter; hij had krachten en gaven gewijd aan al, wat het Godsrijk bevorderlijk lean zijn. Op verzoek van den heer Karelse werd op hel graf het 7e vers van Psalm 97 gezongen. Daarna sprak de burgemeester van Colijnsplaat, de heer J. W. A Stüte na mens raadsleden en secretaris een woord van waardeering, het betreurende, dat met den heer Noordijke een degelijk en trouw raadslid is heengegaan. Tea slotte dankte de heer Quist uit Goes namens de weduwe allen voor de laatste eer, den overledene bewezen. 0 Besmettel ij ke ziekten. Van 28 Juni— 1 Juli zijn de navolgende besmettelijke ziekten in Zeeland ter kennis van den Centralen Gezondheids raad gekomen: Typhus: 1 geval te Zierikzee. Roodvonk. 1 geval ie Middelburg en le Vlissingen. Diphlerilis 1 geval te Vlissingen, te Zierikzee en Krabbendijke. ARBEIDSBEURS MIDDELBURG. Bij de arbeidsbeurs alhier zijn in de maanden Mei en Juni ingeschrevén 26; aanbiedingen van werkzoekenden, allen uil Middelburg. Van werkgevers kwamen in 40 aan vragen, waarvan 10 aanvragen konden worden voldaan, terwijl enkele verklarin gen werden afgegeven ten behoeve der aanvrage om geïnterneerden als werk krachten. Momenteel zijn nog ingeschre ven 1 timmerman, 2 metselaars, 2 wit ters, 1 steenhouwer, 1 aankomend smid, 1 paKhuisknecht, 1 magazijnmeester, 1 kellner (uit Middelburg), 3 kantoorbedien den, 1 matroos, 2 zeilmakers en 1 mon- teur-eleclricien (uit Vlissingen.-. BURGERLIJKE STAND. Goes. Van 4—6 Juli. Getrouwd S. G Pari- mentier jm. 26 j met H. ICorstanjie, jd. 25 j. SCHIP VASTGELOOPEN Het Rijnsc.hip „Fendel 34", kapt J. Stork van Duisburg, geladen met steen slag, op weg van Keulen naar Gent bij vallend water gesleept door de Noord, is op het hoofd van den Weslhjaven te Neuzen vastgeloopesi. Het schip is aan stuurboord gebroken en maakt in drie ruimen water Bij gebrek aan werkvolk helpen militairen de lading over le slaan in de „Bernstein 2" teneinde de „Fendel" le lichten 'en bij hoog water een poging te doen blm |deze dip het strand te) sleepen BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.15 u 5 n/o Nederland IO214, 21/2 0/0 Nederl W. Schuld 6-41/2 3 0/0 do. Oblig. 737/3; 3 0/0 do Cqrtif 735/8. Kon. Petrol. Aand 507; Gecons. Hol!' 2193/4Perlak 483/,Zuid Perlak 77'U; Amsterd rubber 2151/2; Nederl. do 74. Nfed Amerk vaart 393391, zwak; Nieuwe do 385—382; Kon Holl. Lloyd 179. K011. Ned Stoorab Mij. 2043/3 Anaconda 170, Steels 823/3, Denver 143/,. Erie 36',.,Miss Kansas Texas 6; Car Foundry 573/*Hide Leather 49'/» Common Marine 25 een zestiende. Prefer red dó 90%, Cert v Obi do 973/4; Mas- well 263/gI.appen do 84, Cigars 54'/-'; Sfudebakcr 133 UIT DEN HAAG. Tweede Kamer. Na verdaging we gens on voltalligheid lot half 12 wordt voortgegaan met de behandeling van de wijziging der Successiewet. Een amende- ment-Tydeman om alle schenkingen van ouders aan kinderen beneden het wet telijk maximum dus niet alleen l>ene- den f 2000 maai- ook die welke lot een maximum van f 5000, beloopend '/5 van het inkomen, niet te boven gaan van de aangifte vrij te stellen, wordt door den Minister overgenomen. De heeren Van. Nispen tot Sevenaer, de Monté ver Loren en Lohman ver zetten zich legen handhaving van den successie-eed, nu de verleiding lol mein eed door verhooging van het tarief zoo veel sterker wordt en de mogelijkheid om inplan ts van den eed een verklaring af te leggen, aan de bedriegers gelegen heid geeft aan den eed te ontkomen, waarop de Minister betoogt dat door versterking van de verleiding de waar borg van den eed des te meer noodig wordt. VAN" FRANSCHE ZIJDE. PARIJS, 6 Juli. i^Havas). Het totaalaan tal krijgsgevangenen door de geallieerden in het offensief der Laatste dagen ge maakt, bedraagt 15.500. De Duitscbers Lracliteu tevergeefs succes bij Verdun le behalen, Len einde hunne nederlagen aan de Socmme te niet te doen. DIAMANTEN NAAR FRANKRIJK Uit de kringen der diamant-industrie wordt vernomen, dat binnen enkele da gen Frankrijk weer voor geslepen dia manten zal worden opengesteld. DE DUIK|BOOTOORLOG LOWESTOFT, 6 Juli. Het s.s. „Queen Bee" is door een duikboot in den grond geboord, üe schipper werd gedood; 2 leden der bemanning zijn gewond. Er werden 5 schobcn op het schjip afge vuurd, dat ten slotte door bommen tot zinken werd gebracht. De onderzeeër nam de bemanning in een kleine boot op sleeptouw naar de Engelsche kust. De boot werd vervolgens door een treiler opgepikt. DE VER STATEN EN MEXICO. WASHINGTON, G Juli In de nota van Carranza aan Lansing wordt aan de Ver. Staten verzekerd, |dat het Mexico's wejusch is, de moeilijkheden langs vriendschap- pelijken weg op te lossen Beloofd wordt al het mogelijke te doen om een herha ling van grensincidenten te voorkomen. Carranza aanvaardt in beginsel de be middeling der vertegenwoordiging van La- tijnsch— Amerikaansche landen en wacht de mededeeling af of de Amerikaansche regeering óók bereid is deze te aanvaar den, dan weï of zij de voorkeur geeft aan directe vredesonderhandelingen De nota bevat geen bepaald antwoord op de vraag van Lansing of Carranza blijft bij het bevel aan T re vino om de Ameri kanen aan le vallen als zij' in andere dan Noordelijke richting oprukken. Niettemin Ss het de al'glemeene opvatting, dat de no ta aannemelijk is en dat het gevaar voor oorlog is afgewend. UIT VLISSINGEN. Dezer dagen zijn op liet carillon van den St. Jacobsloren nieuwe melodieën gezet. Heel uur wordt aangegeven door „Mooi Holland" van G. Beijerlé en „Wij willen Holland houden" van A. Spoel; half uur door „O Heer, die des Hemels tenten spreidt" uit Valerius' Gedenck- klank, en kwart vóór door „Gondellied" van C. M. Weber. Kwart over wordt slechts door enkele lonen aangegeven. In de hedenmiddag gehouden buitenge wone raadsvergadering deelde de voorzitter mede, dat hem door den commandant van Zeeland was bericht, dat er geen ver gunningen zullen worden verleend voor den uitvoer van jonge aardappelen uit deze provincie. Voor de jonge aardappelen geldt dus hetzelfde als voor de oude. I»t9 waarop wij meenen nog eens uitdrukkelijk te moeten wijzen, aangezien er in advertenties in sommige bladen reeds prysopgaat voor aardappelen voor uitvoer is gevraagd. UIT DE STAATSCOURANT. Bij Kon. besluit zijn benoemd tot reserve luitenant bij hun tegenwoordig korps de milicien-sergeants R J. Kolijn eu J. Wisse, beiden van het 14e reg. infanterie; tot reserve-tweede luitenant kwartiermeester bij bet 39e bat. landweer infanterie de reserve sergeant-majoor-administrateur G. M. van Rossem van het rlagiment Grenadiers, bij bet 38e bat. de id. C.tPunt van bet 5e reg. int, bij bet 48e bat. $e id. F. J. L. Vullingbs van bet .If)" hntr'jrtn. GESLAAGD; Geslaagd vc-or bet notarieel staatsexamen tweede gflde-li- 'Je 1 .•■er A K-mm te Gee* BERICHTEN UIT DE TWEEDE OP LAGE VAN ONS VfkRIG NUWWER- GEPROMOVEERD De heer C. M. Iloogeboon geb te R e n e s s e is aan de universiteit ie Am sterdam bevorderd tot doctor in de wis- cn natuurkunde op proefschrift elec- iro-optische verschijnselen in nevels ENGELSCH LEGERBERICHT. LONDEN, 5 Juli. off. De lievige ge vechten duurden van nacht voort tus schen de An ere en de Somme. Wij maakten verdere vorderingen op zekere punten. De Duitsche artillerie was zeer bedrijvig in zekere sectoren. Krachtige Duitsche aanvallen werden gedaan op onze nieuwe loopgraven in de buurt van Thicpval Zij werden met zware verliezen afgeslagen. DUITSCHE KRIJGSGEVANGENEN. LONDEN, 5 Juli De laatste dagen zijn tusschen de 1500 «n 2000 Duitsche krijgs gevangenen te Southampton aangekomen. RUSSISCH LEGERBERICHT. PETROGRAD, 4 Juli. Off. Ten N.-O. van Baranowitsji tracht de vijand den druk onzer troepen te weerstaan. Het dorp Ebinowi, ten N.-O. van Baranowitsji wisselde eenige keeren van eigenaar en bleef ten slotte in onze honden. In talrijke sectoren neemt het artil lerievuur in lievigheid toe. Wij hebben ten N.-O. van het station Tsjarlorisk bij een aanval een krachtig versterkte positie genomen eu gevangenen gemaakt. Ten W. van IColki hebben onze troepen de eerste vijandelijke loopgraaf- linie veroverd in dc streek van hel dorp Sljman. Over net geheele front van de Stochod tot de Lipa artillerie- en infante- rieaetie. Aan hel front in Galicië op vele plaat sen artillerie-bedrijvigheid en op den uilersten linkervleugel wordt gestreden legen de sterke achterhoede van den vij and en tegen de versterkingen in de Kar paten. VAN TURKSCHE ZIJDE. KONSTANTINOPEL5 Juli Na een he- vigen strijd ten W van Kermansjah op 30 Juni, trokken de Russen terug. Zij konden zich niet handhaven in Ker mansjah, waarop de Turken op 1 Juli deze stad bezetten. UIT HET FRANSCHE LEGERBERICHT De Franschen namen in den afgeloopen nacht een linie loopgraven ten O van Curlu. Ten Z van de Somme heeft Fran- sche infanterie zich meestergemaakt van de boerderij Chalons op den linkeroever tegenover Clery. De heele streek tus schen deze boerderij en heuvel 63 op den heuvelrug tusschen "Flaucourt en Barleuri is in ons bezit. Het totaal aantal gevangenen bedraagt thans 9000, de buit is nog niet geteld. UIT HET DUITSCHE LEGERBERICHT. Aan weerszijden van de Somme zeer hevige gevechten, waarin de vijand ner gens winst van beteckenis behaalde. Op het Oostelijk front werden de Rus sische aanvallen op het front ter weer zijden van Smorgon voortgezet. Russische aanvallen tusschen Sirin en een punt ten Z. O. van Baranowitsji werden afgeslagen. Gevechten ten N W. van Tsartorisk en IColki en afgeslagen Russische aan vallen ten W. en ten Z W van Loc Uk. Bij de legergroep von Bothmer kon de vijand ten Z. van Baryz lijdelijk in onze eerste linie binnendringen. Ouze successen ten Z.-O. van Flumacz werden uitgebreid. IIE R IJ K. De herijk der maten en gewichten in 1916 voer de hierna vermelde gemeenten zal plaats hebben op de volgende dagen: Noordgouwe 10 Juli des namiddags Zonnemaire 11 Juli. Eikerzee 12 Juli des voormiddags Ellemeet 12 Juii des namiddags Brouwershaven, ook voor öuiven- dijke 13 en 14 Juli. Haamslede, ook voor Burgh 17 Juli des namiddags en 18 Juli. Renesse 19 Juli des voormiddags Noordwelle, ook voor Serooskerke (Schouwen) 19 Juli des namiddags. Dreischor 20 Juli. Nieuwerkerk 21 Juli. Oosterland 1 Augustus Bruinisse 2, 3 en 4 Augustus St.-Philipsland 8 Augustus des na middags en 9 Augustus TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. Woensdag 12 Juli, 2 u. in café wed J v. d. Hage, Ellewoutsdijk. Herstel enz. waterschap Ellewoutsdijk. Zie Midd. Crl. 15 Juni. Woensdag 12 Juli 1916, 11 u„ door Gedeputeerde Staten van Zeeland. Maken van een ponton enz. Zie Midd. Crt. 21 Juni. Dinsdag 3 8 Juli, 10 u„ door Anna Frisopolder te Wissenkerke. Verbeteren enz. Waterkecrende werken. Zie Midd. Crt. 30 Juni. LEGER EN VLOOT. De heer J N. Wallart, afkomstig van G oe s, behaalde te Soesterberg zijn militair brevet als v.icger. De heer Wallart is de eerste reserve officier, die hier te lando zijn geheele opleiding bij de luchtvadrtafdeeling ont ving. De officier-vliegenier F. A. vaji-Hëepl was zijn instructeur Het tekort aan officieren en de vrede sneigin gen. In zijn Mem. van Antwoord op het V. V. betreffende de aangevraagde gelden lol opleiding van zee-officieren wijdt Mi nister Rambonnet aitvoerige beschou wingen aan de oorzaken van het tekort In het offieierspersoneel, als welke hij o. m. noemt: de onmiskenbare neiging sinds vele jaren om op de verwezen lij"Icing van hel ideaal van een eeuwigen vrede voor uit te loopen, door alvast een deel vaa het menschdom te ontwapenen. L11 de onderwijswereld kan men deze goede be doeling veelvuldig aantreffen, en het ge volg is, dal de neiging van een jongeling om officier te worden, zelden aanmoedi ging, vaak hot tegendeel ondervindt. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCIIERIJ. De haven van Antwerpen. Het blad Neptune dat te Londen verschijnt heeft heeft naar we in de .N Ct lezen de volgende inlichtingen kunnen bekomen over den toestand van de haven van Antwerpen De haven bevindt zich, zooals men wel begrijpen kan, in een bedroevent- den toestand. Het verkeer beperkt ziedt uitsluitend tot enkele kleine Nederland- sche stoombooteii en tot binnenschepen, die over hel algemeen op rekening van het bevoorradingscomité varen. Jn de haven heerscht een droevige kalmte, er zijn zelfs plaatsen Waar het gras hoog opgroeit In de dokken liggen steeds veel lichters waarvan vele, bij gebrek aan de noodige herstellingen, gezonken zijn, andere staan vol water en ver rotten langzamerhand. Het is uiterst! droevig en de verliezen van de binnen1- scheepvaart zijn reusachtig Onnoodig te zeggen dat de haven werken geheel stil liggen drooge dok ken, graandokken enz. De rivier zelf bevindt zich in een ellendigën toestand De geulen en de rcede zijn bezig te verzanden Te Bath is er, bij laag war ter, slechts 3%—4 meters water. De sluizen zijn ook aan het verzan den. Gelukkig laat de stad hier bag geren Toch zullen er verscheidene weken voor noodig zijn om de rivier weer in orde te brengen VERSCHILLENDE BERICHTEN. Dr. Kuyper is met vacantie naar Dresden vertrokken om' voor zijn gezond heid een kuur te doen in de inrichting „Weisser Hirsch" aldaar. Sterk! Te /s-Gravenhage heeft zich, naar men aan het „Vad." meer deel dc, het volgende voorgedaan Eenige Belgen, die bij een dame in pension waren, eischten dat de piano, die van Duitscli maaksel was, verwij1- derd werd. Daar de pensionhoudster hare klanten niet gaarne wilde missen gaf zij toe de „Centrale" piano werd door een ,,Ententc"-dito vervangen Op onze vraag", zegt het blad, of er nu ook alleen muziek van Entente-com ponisten op getokkeld wordt, kon men. tot ons leedwezen niet antwoorden GEMEENTERAAD VAN VLISSINGEN. Hedenmiddag was die gemeenteraad van Vlissingen in spoedeischende vergadering bijeengeroepen. Voorzitter was de heer jhr. mr. A. A. van Doorn van Koudekcrke, burgemees ter. De heeren Van Raalle, Vermaes en Manse waren afwezig met kennisgeving. Overgelegd werden de volgende stuk ken: Een verzoek van J. du Pont en Zonen om hun draaimolen gedurende de zor mormaanden te mogen opslaan op een terrein aan de Parkiaan en dan ook des Zondagsmiddags te mogen draaien, daar de zaak anders niet rendeert. Gesteld in handen van B. en W. om advies. De rekening over 1915 van het burger^ lijk armbestuur, aanwijzend in ontvang f 10 756 31 (waaronder f 350.88 goed slot van f 725 60. De rekening over 1915 van het Gasthuis, f 37945 345, in ontvang aan wijzend, (w o. goed slot 1913 ad f 117151: en in uitgaaf f 36816.28, al- zoo een goed slot van f 1129 065. De re kening van het havenbedrijf over 1915, aanwijzend in ontvang f 12 527.45 cn in uitgaaf f 41403 57. AJzoo een goed slot van f 1123.88. Onder de ontvangsten komen de vol gende posten voor Kaai- en liggeld f 3547 81 (raming f 5000\ haar terreinen en gebouwen f 12419 (f 11168 50); haar groote kraan f 2467 56 (f 900); kleine kraan f 3251 35 (f 1200); terugbetaling van loonen door derden f 19 533.34. Onder de uitgaven treffen wij aan sa larissen en loonen f 15031 36 (f 2240), onkosten groote kraan f 1815 02 (f100); reservefonds lot vernieuwing van inrich tingen enz f 6010 08 'f 2000) ".itkeering aan de gemeente f 5000 (F 5000) Volgens liet mede ingezonden verslag van den toestand van het reservefonds der haven-exploitalie werd in dit fonds gtistort tover 1914 f 6 8 36 1 95 en over 1915 'f 6040 08, samen f 12876.275. Aan de Kon Maatschappij „De Schel de" werd voor overgenomen werlctuigen en materialen en voor rente uitgekeerd

Middelburgsche Courant | 1916 | | pagina 2